BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ar tikrai vakcinos saugios ir apsaugo nuo ligų? Antra dalis

Šį kartą pratęsiu vakcinų temą ir pateiksiu daugiau faktų apie vakcinų pavojų sveikatai. Jei dar neskaitėte mano ankstesnio straipsnio apie vakcinų pavojų sveikatai (Ar tikrai vakcinos saugios ir apsaugo nuo ligų?) tai siūlau būtinai paskaityti.

Gripo vakcina dešimt kartų padidina Alzheimerio ligos riziką

Viena gerai pasaulyje žinomo imunologo DR. H. Hugh Fudenberg tyrimas parodė, kad gavus gripo vakciną penkis metus iš eilės dešimt kartų padidėja riziką gauti Alzheimerio ligą. Ir, beje, ši liga labai dažna senelių namuose, kur jie kiekvienais metais gauna gripo ir dar kelias vakcinas. Dr. H. Hugh Fundenber mano, kad tai yra dėl vakcinose esančių gyvsidabrio ir aliuminio. Abu šie metalai stimuliuoja mikroglia ir taip padidina eksito-toksiškumą smegenyse (dirgina smegenis).

Atenuoti virusai vakcinose (penki negyvi virusai vienoje vakcinoje)

Kai kuriose vakcinose yra naudojami gyvi virusai. Gyvi virusai yra susilpninami naudojant atenuacijos metodą (ligų nesukeliantys, bet vis dar gyvi virusai). Tai daroma norint sumažinti viruso žalą organizmui. Šie atenuoti virusai yra suleidžiami į organizmą tikintis stimuliuoti imuninę sistemą ir taip sukelti imuninę ataką.

Gyvi virusai visam gyvenimui

Pirmiausia, yra žinoma, kad kai kurie gyvi virusai sugeba išvengti imuninės sistemos ir apsigyvena organizme visam likusiam gyvenimui. Kaip parodė autopsijos (skrodimai), 20% vyresnių žmonių smegenyse buvo rasta tymų (measles) viruso ir 45% žmonių turėjo šį virusą kituose organuose. Panašus atvejai buvo pastebėti ir autistų organizmuose. Šie virusai yra genetiškai identiški tiems, kurie yra dedami į vakcinas. Deja, tai vis dar slepiama nuo daugelio žmonių.

Atenuoti virusai mutuoja (stimuliuojami laisvųjų radikalų) ir taip tampa ligas sukeliančiais organizmais. Didelė dalis Alzheimerį turinčių ligonių turėjo gyvus virusus smegenyse.

Suleidus gyvus virusus į organizmą, jie negali būti pašalinti. Kadangi virusai lieka organizme,taip nuolat stimuliuojami laisvųjų radikalų sukelia ligas ir ankstyvą senėjimą.

Tyliai organizme (smegenyse ar kituose organuose) egzistuojantys virusai lėtai žaloja smegenis, stuburo nervus ar sukelia staigias ligas, jei virusai staigiai mutuoja (keičiasi), ir tampa labai pavojingi.

Kaip gaminamos vakcinos (tymų vakcina)?

Iš beždžionės paimamos ląstelės ir naudojant radiaciją ir kitus metodus šios ląstelės nusilpninamos ir dar sukeliama Epstein-Barr liga. Pažeistos ir nualintos ląstelės (dažnai jos tampa net vėžinės) yra 10 tūkst. kartų labiau pažeidžiamos tymų (measles) viruso nei sveiko žmogaus. Tada dar pridedama trypsino (žmogaus kasa taip pat gamina šį enzimą), kuris dažnai naudojamas laboratorijose. Po kelių dienų pridedamas iš žmogaus išgautas virusas (iš sergančio vaiko išgautas virusas). Po inkubacijos periodo  per mikroskopą žiūrima ar nualintos ląstelės užsikrėtė tymų (measles) virusu (užsikrėtusios ląstelės pakeičia formą).
Kitas žingsnis yra pridėti penicilino, Streptomycino ir palikti vieną dieną. Tada ląstelės vėl tikrinamos ir žiūrima, ar tarp ląstelių atsirado mažos skylės, kurias sukelia tymų (measles) virusas. Jei skylių nėra, tai šis mėginys tiesiog išmetamas kaip netinkamas. Jei 50% ar daugiau ląstelių yra pažeistos, tai mėginys dedamas į šaldytuvą ir vėliau iš jo išgaunamas tymų (measle) virusas vakcinoms gaminti. Ir tai daroma net faktiškai netestavus ar ten tikrai tas virusas yra. (CDC. Isolation and Identification of Measles Virus in Culture, Revised November 29, 2001)
Tad noriu paklausti, ar dar yra norinčių gauti taip išgautą ir pripažintą saugia vakciną?

Kaip auginami kiti virusai?

Kiaulytės (Mumps) virusas MMR (measles - M (tymai), mumps - M (kiaulytė) ir Rubbela - R (raudoniukė)) vakcinoms gaminti auginamas naudojant apvaisintus vištų kiaušinius. Šis metodas dažniausiai naudojamas gripo ir geltonosios šiltinės bei tymų (kitas jos išgavimo metodas) vakcinoms gaminti. Raudoniukės (Rubbela) (esanti MMR vakcinoje) virusas išgaunamas auginant ant iš po aborto išmesto vaisiaus ląstelių. Iš beždžionių ir vištų kiaušinių išgauti ar ant jų auginti virusai naudojami vakcinų gamybai turi beždžionių ir vištų DNR. Suleidus vakciną šios svetimos DNR patenka į organizmą - taip į organizmą patenka svetima genetinė informacija.

Su vakcina patekęs virusas gali tapti dar pavojingesnis.

Dr. Wright, teigia, kad MMR vakcinose esantis tymų virusas, patekęs į organizmą, gali mutuoti (pasikeisti) ir taip tapti daug pavojingesniu nei paprastas tymų virusas. Nevakcinuotas 4-8 metų amžiaus vaikas paprastai nuo tymų viruso pasveiksta per kelias dienas ir taip įgyja stiprų natūralų imunitetą šiam virusui, kuris apsaugo ateityje. Šis įgytas imunitetas toks stiprus, kad išlieka daugelį metų ir mamos net gali perduoti imunitetą prieš tymų virusą savo kūdikiui. Kūdikiui šis imunitetas tęsiasi apie keturis metus ir todėl 4-8 metų vaikai labiau linkę gauti tymų virusą, tačiau jei perserga gauna stiprų imunitetą (ir taip ciklas tęsiasi).

MMR vakcina sutrikdo natūralų ciklą ir palieka vaiką be natūralių antikūnių prieš tymų virusą. Jauniems vaikams (iki 4 metų) tymų virusas yra sunkesnis ir pavojingesnis. Taip pat, MMR vakcinoje būna gyvsidabrio (thimerosal). Gyvsidaris yra trečias pagal toksiškumą metalas ir labai pavojingas gležnai jauno vaiko imuninei sistemai ir visam organizmui. Per paskutinius keletą metų pasirodė informacijos, kad thimerosal gali sukelti autizmą. Jis buvo pašalintas iš MMR vakcinų, tačiau jis buvo pakeistas ne ką mažiau pavojingu aliuminiu. Aliuminis labai pavojingas smegenims ir gali sukelti Alzheimerio ir kitas smegenų degeneracines ligas. Beje, aliuminis yra gripo vakcinose ir tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl labai padaugėjo Alzhaimerio atvejų, nes seni žmonės gauna gripo vakcinas kiekvienais metais. (http://www.wrightnewsletter.com

Kaip apsisaugoti nuo tymų?

Pakankamas vitamino A kiekis yra labai efektyvus apsisaugant nuo tymų viruso. Vitamino A vienkartinės didelių dozių injekcijos dažnai naudojamos III pasaulio šalyse kartu su vakcinomis.
Kaip teigia Dr. Wright, vienkartinė mega (didelė) vitamino A dozė visiškai apsaugo nuo galimos mirties nuo tymų ir vakcina yra nereikalinga. Susirgus tymų virusu ankščiau buvo naudojama vitamino A terapija (200000 tarptautinių vienetų - 60 mg) (http://www.wrightnewsletter.com).

Bet nėščioms moterims negalima vartoti daugiau nei 10000 tarptautinių vienetų (3 mg) per dieną, nes viršijus šią normą galima sukelti defektus besivystančiam vaisiui. Bet čia kalbama apie retinolį.  Karotinas, iš kurio organizmas pasigamina vitaminą A, papratai nepavojingas, nes organizmas gamina tiek, kiek reikia. Nuo didelių dozių paprastai gali pageltonuoti oda, kas kartais atsitinka geriant daug morkų sulčių (turi daug karotino). Bene geriausias karotino šaltinis yra palmių aliejus.

Gripo vakcinos

Čia pateiksiu gripo vakcinų ingredientus. Jie gali truputį skirtis priklausomai nuo gamintojo.
Gripo vakcinos sudėtinės dalys:

 • Kiaušinių baltymai, tarp kurių yra gripo ir net paukščių gripo virusų.
 • Želatina. Žinoma, kad želatina gali sukelti alergines reakcijas ir anafilaksinį šoką, ypač tiems, kurie yra alergiški kiaušiniams ar želatinai.
 • Polusorbate 80 (Tween 80): konservantas, kuris paprastai siejamas su alerginėms reakcijoms ar gali net sukelti anafilaksinį šoką.
 • Formaldehidas: kancerogenas (gali sukelti vėžį).

Gripo vakcinoje taip pat yra Trion X100 (stiprus ploviklis), cukraus, resino (gali sukelti alerginę reakciją) ir antibiotikų (Gentamycin). Kaip žinote, antibiotikai naikina žarnyno florą, kurios geras balansas yra vienas iš pagrindinių geros imuninės sistemos veiklos ir taip suformuoja natūralią apsaugą - imunitetą prieš gripo ir kitus virusus bei bakterijas.

Gyvsidabris - vienas toksiškiausių metalų
Gyvsidabris yra trečias pagal toksiškumą metalas ir yra labai stiprus neurotoksinas (naikina nervų ląsteles). Kūdikiai ir vaikai ypač pažeidžiami, nes jų nervų sistema intensyviai vystosi. Taip pat vyresnio amžiaus žmonių neurologiniai sutrikimai siejami su gyvsidabriu . Dr. H.Huggins (jis yra tyręs gyvsidabrio plombų pavojų, gydęs labai daug žmonių ir parašęs keletą knygų) vienoje radijo laidoje teigė, kad vienas gyvsidabrio atomas (labai mažas kiekis) nužudo vieną ląstelę. Garry Null (mokslų daktaras, PhD), savo radijo laidose teigė, kad vienas gyvsidabrio atomas užterštų visą plaukimo baseiną švaraus vandens taip, kad jo nebūtą galima gerti. Ir vakcinose esanti (buvusi iki 2000-ųjų metų USA) gyvsidabrio dozė (187.5 mikro gramų- mkg, 1 mg = 1000 mkg) yra  tris kartus didesnė už leistiną saugią normą (65 mkg arba 0.1mkg vienam kūno masės kilogramui). Saugumo normos yra USA nustatytos, bet kai kurie teigia, kad net ir tos normos yra žymiai per didelės.

Ar gripo vakcinos efektyvios ir suteikia apsaugą?
Gripo vakcinos neefektyvios vaikams
Gripo vakcinos neefektyvios kūdikiams ir vaikams. Apžvelgus 51 tyrimą (meta-analizes), kuriuose dalyvavo 294 tūkst. vaikų, buvo nustatyta, kad nėra įrodymų, kad skiepijant 6-24 mėn. vaikus nuo gripo yra geriau nei placebas (injekcija be jokių efektyvių ingredientų, kas reikštų, kad neskiepijama iš viso). Vaikams, vyresniems nei du metai, gripo vakcina buvo efektyvi tik 33% apsaugant nuo gripo. Tai reiškia, kad gripo vakcina apsaugo tik nuo vieno iš trijų gripo atvejų. (“Vaccines for preventing influenza in health children”, The Cochrane Database of Systematic Reviews, 2008).

Vakcinos neapsaugo nuo gripo vaikų, sergančių astma. Buvo tiriama 800 vaikų, kuriems diagnozuota astma. Pusė vaikų buvo skiepyti nuo gripo ir pusė ne. Abi grupės buvo lygintos naudojant tokius kriterijus kaip: vizitai į polikliniką (susirgus), greitosios pagalbos atvejai ir patekimas į ligoninę dėl astmos. Skiepyti vaikai  beveik du kartus dažniau lankėsi ligoninėse dėl paūmėjusių astmos simptomų. Dažnai teigiama, kad astmatikai yra labiau pažeidžiami ir jiems rekomenduojamos gripo vakcinos. Tyrėjų išvada buvo: nėra įrodymų, kad gripo vakcinos sumažina astmos paūmėjimo simptomus (Christly, C. et al, “Effectiveness of influenza vaccine for the prevention of asthma exacerbations.” Arch Dis Child, August, 2004, 734-5)

Išaktyvuota gripo vakcina, Flumist, nepadeda sumažinti su gripo susirgimais susijusių vizitų į ligoninę, ypatingai vaikų, sergančių astma. Iš tikrųjų, skiepyti nuo gripo vaikai ligoninėse lankosi dažniau nei neskiepyti (The American Thoracic Society’s International Conference, May 15-20, 2009, San Diego)

Ar gripo vakcinos efektyvios suaugusiems?
Suaugusiems gripo vakcinos taip pat nėra efektyvios ir neduoda norimos apsaugos. Apžvelgus 48 tyrimus, kuriuose dalyvavo 66 tūkst. Suagusių žmonių, paaiškėjo, kad gripo vakcinos sumažino praleistas darbo dienas tik mažiau nei viena diena. Nebuvo skirtumo tarp vakcinuotų ir nevakcinuotų žmonių apsilankymų ligoninėse. Taip pat šiame tyrime teigiama, kad kai vakcinoje esantys virusai nesutampa su sklindančiu virusu (tai būna labai dažnai, nesgripo virusai labai greitai mutuoja ir todėl beveik neįmanoma numatyti, koks gripo virusas bus ateinantį gripo sezoną. Reikia prisiminti, kad vakcinos pradedamos gaminti prieš keletą mėnesių ar net dar daugiau). Gripo vakcina yra efektyvi tik 50%, kas reiškia, kad yra tiek pat šansų gauti gripą ar negauti. Jei gripo vakcinų gamintojai atspėja, kokia gripo viruso rūšis ( strain) bus, tai vakcina būna efektyvi 80%  (“Vaccines for preventing influenza in healthy adults,” The Cochrane Database of Systematic Reviews, 2006).

Prieš gripo sezoną labai plačiai reklamuojama, kad vyresni žmonės turi skiepytis nuo gripo, nes jie yra labiau pažeidžiami ir jiems gresia sunkesnės komplikacijos. Buvo atlikti 64 tyrimai per 98 gripo sezonus. Buvo tirti senelių ir slaugos namuose gyvenantys vyresnio amžiaus žmonės (65 metai ir daugiau). Paaiškėjo, kad gripo vakcinos tik labai nežymiai sumažino gripo riziką. Plaučių uždegimo vakcinos buvo šiek tiek efektyvesnės (sumažino 45%). Suaugusiems, gyvenantiems bendruomenėje, vakcinos nesumažino nei gripo, nei plaučių uždegimo rizikos. Nepaisant to, tyrimo autoriai padarė išvada, kad gripo vakcinos efektyvios nuo gripo komplikacijų. Vaccines for preventing influenza in the elderly (The Cochrane Database of Systematic Reviews, 2006).

Straipsnis parengtas pagal iš šių puslapių paimtą informaciją, taip pat straipsnyje įdėtas nuorodas:

http://www.whale.to/a/blaylock34.html

http://www.nitrf.org/Mercurydangers.html

http://www.vaccinationnews.com/dailynews/May2002/Alzheimers&Vax.htm)

Susiję straipsniai:

Ar tikrai vakcinos saugios ir apsaugo nuo ligų?

Atskleistas farmacininkų, atsakingų už „kiaulių gripo” sukūrimą, kartelis

Vaistų ir chemikalų persisotinusią visuomenę baudžia autizmas

Gripo vakcinų saugumas

Kaip žmonės apgaudinėjami ir nuodijami su chemo

Jodo svarba

Cukrus - legalus narkotikas

Pienas - ligų sukėlėjas

Kepenų ir tulžies pūslės plovimas išgydo daugelį ligų

Tikiuosi, kad ši informacija jums bus naudinga ir prašau palikite savo komentarus ir atsiliepimus žemiau.Laisvai reikškite savo nuomonę ir jūs nebūtinai turite su manimi sutikti - aš gerbiu visas nuomones. Jei turi kokių nors klausimų ar norėtumėte gauti papildomos informacijos, palikite žinutę žemiau. Arba apsilankyti mano naujame forume Buk Sveikas

P.S.Taip pat blog’ą galite prenumeruoti į savo asmeninį kompiuterį per RSS srautą (tai tikrai ne virusas ir jo nereikia bijoti), kuris randamas kairėje pusėje, žemiau ‘Kategorijos’. Reikia paspausti ant RSS ir išsaugoti kaip ‘bookmark’.
P.S.1
Jei manote , kad mano blog’e pateikiama informacija gali būti naudinga
jūsų draugams, artimiesiems ir kolegoms būčiau labai dėkingas jei jiems
nusiųstumėte mano blogo adresą.

Andy

http://www.buksveikas.net/

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (73) | “Ar tikrai vakcinos saugios ir apsaugo nuo ligų? Antra dalis”

 1.   toras rašo:

  O dieve… kas čia per asilėno blogas… Žmogau, pirma pasidomėk prieš rašydamas, o tai kiekvienam straipsny tik visokios nesąmonės, kažkokios konspiracijos teorijos be jokių argumentų. Absoliučiai neišmanai, ką kalbi, bet vis tiek skleidi savo idiotizmą…

 2.   sas rašo:

  To toras (tora) oho ho, pagal jusu nika esate “isrinktasis” melyno kraujo atstovas:))))), arba apie tai net pats nenutuokiat, bet kraujas saukia -panieka kitai minciai, kitam zmogui jei jis ne “is tu”, pretenzija i “Vienintele Tiesa”, visu “durninimas” - ypac tu kurie yra arti tiesos. Tai va kripto zydeli, savo tiesas ir marazmus gali susikist i vieta kur nesueina

 3.   gutute rašo:

  :):) nereikia pykti ant ligoniu( to sas) o gal toras sedi sandeliuke apsikroves vakcinu atsargomis :)nu nera,torai,prekybos dabar,nu nera..

 4.   Ausra rašo:

  Andy, Mes ruosiames pakeliauti ilgesni laika Afrikoje.. Esame priversti pasiskiepyti nuo simto penkiu ligu ir kitu gresmiu. Be skiepu lapo net neleidziami keliauti. Ka manai apie tai? Jei esi apie tai rases, prasau duok linka. Dekui

 5.   Andy rašo:

  As nesu rases bet cia yra geras mercolos straipsnis apie tai kaip legaliai isvengti vakcinu keliaujant.
  http://www.mercola.com/article/vaccines/legally_avoid_shots.htm

  Asmeniskai as geriau nevaziuociau nei gauciau ten kokia kelias galas zino kokias vakcinas.
  Taip pat pasiimciau jodo, kuris labai gerai viska dezinfekuoja (ypac vandeni), bei kitu naturaliu produktu, kaip oregano aliejaus, cesnako tinkturos, alyvuogiu lapu ekstrakto.

 6.   runce rašo:

  Šiaip visai man patinka tokie straipsniai, nes juose prikratyta visko iš visur po truputį. Bet tai nereiškia kad jie visai netikę ir visa info yra klaidinga. Labai norėčiau išgirsti išmanančių nuomonę apie konkrečius diskutuotinus momentus straipsnyje.
  Kai kur prisikabinčiau prie vertimo ir terminu ( tripsinas bet ne trypsinas, ataka - gali buti daug variantu - atsakas , puolimas ir tt.)

  dėl Afrikos - tolimos kelionės tai tikrai NESVEIKATOS šaltinis, na bet jei dega, nuo kai kuriu ligu tikrai privalu pasiskiepyti. Skiepai nėra Absoliutus blogis. Mano nuomone verta skiepitis tik skiepais nuo tų ligų po kurių imunitetas susiformuoja visam likusiam gyvenimui.

 7.   Dalia rašo:

  Mielas Andy,
  tavo paskelbta medžiaga yra neabejotinai reikalinga. Bet dėl gausybės stiliaus ir gramatinių klaidų bei netikslaus kai kurių terminų vertimo susidaro įspūdis, kad tekstą parengė diletantas arba žmogus, kuriam nelabai rūpi tikslumas. Tokio teksto negaliu rekomenduoti savo draugams. Labai nuoširdus patarimas: duok paskaityti išverstą tekstą gerai lietuvių kalbą mokančiam ir biologijoj ar medicinoj nusimanančiam žmogui.

 8.   JMorris rašo:

  Andy, nuosirdziai Tau dekoju uz naudingus straipsnius!! Tikiuosi jog kaikuriu “balvonu” komentarai neatbaidys taves dalintis informacija, tikrai tikiuosi, kad ne ….

  Tiems, kuriems nepatinka lai neskaito, nesuprantu kam cia dar reikia viesai reiksti savus nepasitenkinimus. Kam tinka vakcinos, vaistai tai ir pirmyn is cia, o dar kabinejamasi prie rasybos klaidu, svarbiausia esme suprantama, kam netinka liet vertimas prasau skaityti angliskai, gi pateikti salitiniai, taigi kame problemos, zmones?? Velgi, nepatinka, pirmyn is cia!!!

 9.   Andy rašo:

  Dalia jei zinai toki zmogu kuris gali nemokamai pataisyti stiliaus ir rasybos klaidas informuok, as deja tokio zmogaus nepazisti.

  JMorris, aciu uz palaikyma ir manes neigiami komentarai tikrai netrikdo.
  Kai kuri kritika yra konstruktivi ir tai gerai. Kas teisingai pataiso taip pat gerai, jei kur nor suklistu ir kas teisingai pataiso tai visada pripazistu.

  Nepaisant to net ir nelabai koks vertimas geriau nei nieko, nes daugelis zmoniu sio info nezino ir deja anglu kalba skaityti nesugeba.

  Ir dabar kaip tik girdejau kad lietuvoje pradejo skiepyti nuo kiauliu gripo, kurio epidemija praejo ir kiauli gripas pasirode maziau pavojingas nei iprastas sezoninis gripas.

  Ir beje Prancuzijos vyriausybe uzsake 90 milionu vakcinu ( 70 ml gyventoju), ir tik 5 ml pasiskiepyjo, Tai dabar jie nutare ta vakcina parduoti ( ispardavimas :D), tai turbut ten lietuviu farmacininkai nusipirko ir dabar visus nezinancius zmones nuodys ir pelnus krausis.

  Labai mazai zmoniu pasiskiepyjo ir kitosie salyse, Britanija taip pat atsauke dali kiauliu gripo vakcinos .

  Ta lietuviams sulau taip pat nesiskiepyti nuo Kiauliu ir kitokio gripo, nes tai zmoniu nuodijimas ir lengvas pasipelnymas.

 10.   aš rašo:

  Andy, Lietuva nusipirko tik 27 tūkst.vakcinų ir vakar skaičiau kad net TŪKSTANTIS žmonių pasiskiepyjo. :)) Tų vakcinų kratosi net medikai, bet, jei yra žmonių, kurie nori, tai tegu.

 11.   andy rašo:

  Na aciu dievui ka tik tiek ir gerai kad zmones nepuola kaip aviu banda skiepytis. Nepaisant to net ir tie 27 tuks, yra mokesciu moketoju pinigu svaistymas.

  Jei kas jau taip nori tai tegu pasiskiepyja du kartus, kad butu garantuota apsauga :D

 12.   andrius lobovas rašo:

  sveikas Andy,saunuolis kad darai ta pati ka ir as,kovojam pries vakcinas ir kad kuo maziau butu neismaneliu kurie masto kad vakcina tai gyvybes eleksyras,visiems kas dar abejoja apie vakcinu zala siulau susirast padziai A.Katoko knyga apie skiepus ir idemiai paskaityt,neradote?O zinote kodel todel kad jau puse metu bandau beviltiskai pramust eteri tv,farmacija viska nupirkus ir toliau daro savo juodus darbus kudikiu ir suaaugusiu saskaita,mebukit naivios aveles ir daugiau domekites,nepamirskit kad gasdint ir skleist mela yra zymiai lengviau,ka skmingai farmacija ir daro,sekmes ir nesiskiepykit! saugiausias tas skiepas,kuris nepapuole i jusu kuna!

 13.   Tomas rašo:

  O kas ten per skiepai anksciau buvo, o gal ir dabar dar jie naudojami, kai veliau toks randelis ant peties visa gyvenima lieka?

 14.   andy rašo:

  Na greiciausai tai Raupu ( Smallpox) vakcinos paliktas randas, mano abu tevai ji turi, as tokio rando neturiu.

 15.   juozas rašo:

  apsidairykite aplink!Kiek dar daug tikinciu vakcina.Is mano kolegu darbe is 10 vienas tik susimaste,kad blogi dalykai vyksta farmacijos versle.Tik vienas is 10-ies!!!!!O devyni ir toliau sirgs,mirs taip ir nesuprate,kad patys turi buti atsakingi uz savo sveikata-ne farmacininkai,ne gydytojai,o zmogus pats turi gyventi,mastyti ir daryti
  Bukite ismintingi
  http://www.transferfactor-tau.lt

 16.   Laima rašo:

  Prašau paaiškinti - kaip su TBC (tuberkuliozės) testais ar vakcinomis. Kai kur darbe reikalauja pristatyti pažymas, atlikus tokį testą. Bet mano kaimynė labai to baiminasi, nes, esą ji tam yra labai alergiška ir sunkiai pakelia tokius ,,bandymus”. Ji jaučiasi stipri ir sveika, kaip ridikas ir tik eitų skiepytis vien dėl to, kad to reikalauja biurokratai. Prašau paaiškinti - kaip yra iš tiesų. Ačiū.

 17.   andy rašo:

  Tas TBC testas (tuberculin test or PPD test)) tai suleidziami atskiri bakterijos, kuri sukelia TBC, komponentai ir ziurima ar organizmas i juos reaguoja. Jei reaguoja tai reiskia arba zmogus turi TBC arba kad buvo turejes anksciau arba yra gaves TBC vakcina.
  Velgi nenoriciau i savo organizma suleisti bakterijos kompnentu.

  O pati vakcina yra attenuota TBC sukelianti bakterija, todel velgi nenorciau i savo organizma suleisti TBC sukeliancia bakterija kad ir susilpninta.

  http://www.medicinenet.com/tuberculosis_skin_test_ppd_skin_test/article.htm

 18.   algimantas rašo:

  Jeigu stiprus imunutetas,nebaisios infekcijos.Bet…
  Kiekviena diena imuniteta puola daugybe ginkluotu priesu.
  vienintele rimta apsauga -naudokite TRANSFERFACTOR
  http://www.transferfactor-tau.lt
  Tai tikra pagalba ir nereikes rizikuoti susirgti

 19.   Mumu rašo:

  Algimantai, gal jūsų vitaminai Transferfactor ir geri, bet jau teko susidurti su jų platinimo politika… Brr, kvepia kažkokiom nesąmonėm.

  O šiaip, į temą, naujas straipsnis spaudoje - http://bernardinai.lt/straipsnis/2010-02-18-studija-vakcina-nuo-gripo-neefektyvi/40598

 20.   aš rašo:

  matyt, visgi vakcinų antireklama suveikė !!!

  citata:
  “Iš viso Lietuva už 1 mln. litų iš Nyderlandų vyriausybės įsigijo 27 tūkst. dozių vakcinos nuo pandeminio gripo, tačiau kovo pradžioje buvo panaudota vos apie 13 proc. asmens sveikatos priežiūros įstaigas pasiekusių vakcinų.”
  žmonės visgi ir girdi ir daro savo išvadas…Andy,tavo veikla turi prasmę !
  Taip pat ir Andriaus L. neveltui…

 21.   andy rašo:

  Jo, antireklama suveike beveik visame pasaulyje ir gerai kad ir lietuviai nepuole kaip aviu banda skiepytis nuo isgalvotos del pasipelnymo pandemijos. Butu gerai tuos pandemijos skleidejus uz grotu pasodinti bet turbut tai neatsitiks.

 22.   sveikinu rašo:

  “Vakcina nuo pandeminio gripo dūla sandėliuose. Panaudota vos 4,5 tūkst. skiepų iš 27 tūkstančių. Be to, skubėdama pirkti vaistus Lietuva nepasirūpino visais reikiamais leidimais, rašo „Lietuvos rytas“.
  pasirodo, Lietuvos žmonės dar sugeba mąstyti .

 23.   andy rašo:

  Gerai, kad zmones sugeba mastyti, bet deja mastyti sugeba ir farmacininkai, todel, kad neismesti siu kiauliu gripo vakcinu jas planuojama ikorporuoti i sezoninio gripo vakcinas.

 24.   Augis rašo:

  Gal galėtumėte apie erkinio encefalito vakciną ką nors pasakyti? Ar tai saugu?

 25.   andy rašo:

  Nei viena vakcina nera abosoliuciai saugi. Asmeniskai nesikiepyciau, nes net ir pasiskiepijimas neduoda 100% apsaugos.

  Jei jus daznai bunate miskuose, tai bent jau pries skiepijantis reiktu issiaiskinti kokie ingredientai yra tose vakcinose. Bent jau rinktis tas kur nera gyvsidabrio.

  Si sios vakcinos gamyboje naudojami vistu kiausiniai, tad labai galimas daiktas, kad su ja gausite vistu DNR.

 26.   vakcinos_kudikiams rašo:

  Norit pasakyti kad nereikia skiepyti ir kudikiu gimus tomis pagrindinemis vakcinomis kur per pirma para skiepija nuo hepatito B, po menesio nuo tuberkuliozes, po to nuo kokliuso, tymu ir t.t. ?

  suprantu kad nesamone vakcinos tokios kaip nuo vejaraupiu kad vaikas nesirgtu, bet man atrodo visai kas kita tos esmines kur yra net kudikiu skiepu planas standartinis?

 27.   andy rašo:

  O kaip Jus sprendziate kurios yra esmines. Manau tikrai nera saugu ar verta vaikui leisti svetimas DNR.

  MMR padidina autismo rizika, ir priedo neduoda 100% garantijos , kad ji apsaugos nuo tu ligu.

  Jei jau taip norite skiepyti, tai reiktu skipyti atsskirai, ir kuo didesniais tarpais,
  MMR yra 3 vakcinos vienoje dozeje, jei dar yra tai saugiau butu skiepyti atskirai , nuo tymu, raudoniukes, ir kiaulytes.

  Bet velgi sulau labai gerai pagalvoti ar verta.

  Vakcinu kompanijos bando tevus ibauginti idedam skelbimus su isbertais nuo raudoniukes vaikais, bet zinoma, pamirsta salia ideti vaiku, autistu, nuotraukas.

  Asmeniskai as ir brolis prasirgome ta raudoniuke ir dabar turime naturalu imuniteta.

  Ir kaip sakiau , daznai per epidemijas, bet puse vaiku buna paskiepyti ir vis tiek suserga, kas dar karta parod kad vakcinos neveikia ir yra pasipelnnymosaltinis ibauginant zmones,

  Jei supranti anglu kalba

  pasiskaityk
  http://fourteenstudies.org/ourstudies.html

  taip pat video vaccine nation
  http://video.google.com/videoplay?docid=6531447125053615129#

  Правда о прививках
  http://zorba-budda.ru/zen/files/pravda_o_privivkah/

 28.   VitaminasC rašo:

  va tokia vakcina kudikius skiepija nuo difteriju, stabliges ir t.t.
  http://www.vaistai.lt/index.php?option=com_vpcomponent&Itemid=39&task=show_anot&location=0L0000000000&kodas=5f097&searchword=virusin%C4%97s

 29.   andy rašo:

  Idek to straipsnio pavadinima, nes man tuscia puslapi atidaro.

 30.   VitaminasC rašo:

  na gali uzsikrauti http://www.vaistai.lt ir per paieska ivesti “Pentaxim 10mcg” ir randa ta vaista. ten tik aprasymas vaisto, sudetis ir t.t.
  ne straipsnis ten …

 31.   andy rašo:

  Na jei paziuresi ingredientus tai tai yra aliuminio, taip pat formaldehydo, kuri naudoja lavonams ir laboratoriniams gyvunams issaugoti. Priedo dar negyvi virusai. Manau sveiko proto zmogus tokio brudo i vaiko organizma leisti neleistu.

  Bet deja gydytojai skiepijantys vaikus apie tokius ingredientus tevams nepasoko, o daznai net ir patys ingredientu nezino.

 32.   Inga rašo:

  Andy,gal gali konkreciau truputi parasyt apie skiepa nuo erk encf,laimo ligos,niekaip negaliu atkalbet savo giminaites kad neskiepytu 2 ir 5 metu vaiku..

 33.   Andy rašo:

  Na pirmiausia paskykit tegu pasiziuri visus ingredientus ir pasigooline issiaiskina tu ingredientu psainius efektus.

  NUo laimo ligos tai kiek zinau nera vakcinos.

 34.   Andy rašo:

  Na jeigu ta vakcinas Baxer firmo - FSME - IMMUN, tai joje yra sie ingredientai;
  inaktiyvuotas erkinio encefalito virusas, plius aliuminis, Neomycin (antiiobtikai), Gentamycin (antibiotikai)
  Egg, Protamine sulfate, Chick protein, priedo formaldehida (kuris nauodjamas lavonams balzamuiti), zmogasu serumo albuminas *baltymas), ir sukroze.

  Na jei norite savo vaiku suleisti toki kokteiliuka nuodu, kuris gal but apsaugos nuo erkinio encefalito, tai prasom, bet siulyciau labai gerai pagalvoti ar verta, nes begant nuo vilko galima ant meskos uzsokti.
  Ir velgi nei viena vakcina negarantuoja 100% apsaugos,
  Ir priedo galiu drasiai teigti, kad dauguma gydytoju net neskaito ir nezino tu vakcinu ingredientu, tas pats pasakytina ir apie medseseris, kurios tuos nuodus adminisrtuoja.

 35.   Inga rašo:

  dekuj,tikiuosi kad atsakymas itikins nesiimti tolimesniu veiksmu vaiku nenaudai

 36.   VitaminasC rašo:

  Andy, visur rasai - svetimas DNR svetimas DNR, na ir kas cia tokio?
  Juk krauja kai perpila ligoniams ,tai ten visas kraujas yra svetimas DNR ir ka? zmones gyvena, nepavirsta tuo kitu zmogum? gal tas svetimas DNR visai nieko ir organizmas su juo susitvarko?

 37.   Andy rašo:

  Deja, kai kuriais atvejais nesusitvarko, ypac is gyvynu, yra net manoma, kad svetimos DNR sukelia genu mutacijas ir taip gali sukelti vezi. Ir butent del to manoma kad vaccinos sukele vezius ir taip pripazino vienos vakcinos isradejes is Merk companijos (pries mirti, bet jo pasakymai buvo ignoruoti.
  Beje dar pavojingesnes yra svetimu virusu DNR, ir neseniai buvo atvejis kai buvo suspenduota Rotarix vakcina, kuri kaip manoma tureje kiauliu viruso - (porcine circovirus 1 or PCV1.

 38.   Andy rašo:

  Dar teigiama kad svetimi DNR ir RNR virusai slopina imunine sistema
  http://www.mercola.com/article/vaccines/immune_suppression.htm

  Cia sitas apie tai kaip small pox ir polio vakcinos sukelia vezi
  http://gdsajj.wordpress.com/2010/06/27/vaccines-cause-cancer/

  1. The human body retains a genetic memory of the foreign substances to which it has been exposed, including viral and bacterial vaccines;
  2. Each individual responds to foreign substances differently, based on his or her own unique genetic background;
  3. There appears to be a limit on how much foreign material to which the human body can be exposed before some level of genetic damage occurs and a chronic disease initiates.

 39.   Andy rašo:

  Cia yra video kur Merk mokslininkas pripazista kad vacinios sukelia vezi, tik igrnoruok tuos pasisaipancius kometarus, kurie yra iterpti i video.
  http://www.youtube.com/watch?v=qaokq8v9JPI

  Dar FOREIGN RNA AND DNA IN VACCINES How do the vaccines produce this type of injury? When you get vaccinated, you get a variety of bacterial, viral and other contaminants such as the simian monkey viruses in the polio vaccines, as well as proteins pumped into your blood stream. The foreign RNA and foreign DNA in the vaccines are not the contaminant, but the primary ingredient. When these substances enter your body, they glob on to your human tissues; for instance, some of them might attach to the myelin sheaths surrounding the nerve fibres. Now you have what is called an antigenic complex which is a complex of a foreign viral particle, a bacterial particle, or a foreign DNA in your own host cell protein which represents an entire antigenic complex which the body now recognizes as foreign, and so it now mounts an immune response against the entire complex. This is called an autoimmune response - your body starts attacking itself. Some of the antibodies that your body creates, some of your white blood cells, macrophages and lymphocytes attack your own host cell proteins. This foreign RNA and DNA are mutant recombinant fragments of RNA and DNA, and they also get into your cells, and combine with your genes and cause genetic mutations within your own cells, creating mutant hybrid cells, giving rise to precancerous cells and precancerous diseases. They don’t even tell you where the foreign RNA and DNA comes from. Why? Because they may not even know. And that’s modern science!
  http://www.consumerhealth.org/articles/display.cfm?ID=19990303202939

 40.   izolda rašo:

  Sveiki, as taip pat esu nusiteikusi pries skiepus, ir nenoriu skiepytis, bet vat pakeliauti po pasauli norisi. Kiek zinau yra privaloma skiepytis keliaujant i rytus (pvz.Indija) taip pat i Afrika. Ka tuomet daryti? Kaip isvengti. As suprantu, kad rizikuoju, bet tai yra mano teise ir mano pasirinkimas, nieko nekaltinsiu, jeigu apsikresiu ir net numirsiu. Suprantu, kai keliauja su vaikais, uz kuriuos atsakingi tevai, bet siuo atveju, keliauju tik as, suauges zmogus, kuris prisiima atsakomybe tik uz save. Gal yra su tuo susiduriusiu? Ir galinciu patarti, kaip isvengti skiepu?

 41.   VitaminasC rašo:

  Andy jau peistino nuoroda kaip to galima isvengti (anglu kalba ten buvo), bet kad jau palietei atsakomybe ir kad tu atsakai uz save ir viskas ok, tai skamba panasiai kaip rukymas ir rukanciojo poziuris.

  O kas atsakys jei tu susirgus uzkresi mane tame paciame lektuve/autobuse gryzus is keliones, ir numirsiu as del to kad tu nesiskiepijai?

 42.   andy rašo:

  Cia tas anksciau idetas linkas,
  http://www.mercola.com/article/vaccines/legally_avoid_shots.htm

  Na keliaujant kai kurios kisamos vakcinos net nera reikalingos, bet ir jos negarantuoja visiskos apsaugos.

  O del skiepijimos del atsakomybes pries kitus tai manau absurdas. Atsakomybe pries kitus bando prikisti gydytojai farmacininkai ir tai nuolat pabreziama pries visuomene.
  Vakcinos labai retai kadaa apsaugo. Bet jie ir apsago, tai taip pat reiktu ziureti i potencialia ilgalaike zala.

  Pries skiepijantis visada patarciau issiaiskinti vakcinu ingredinetus, ir po to juos gerai istirti.

  Bet siaip del kelionio tai manau reiktu gerai pagalvoti, ar verta su vaikais leistis i tokias egzotiskas salis, juk yra pakankamai graziu vietu.

 43.   Astma: kas sukelia ir kas apsaugo? rašo:

  [...] astma gali sukelti vakcinos, bet tai labai plati ir atskira tema ir apie vakcinų žalą esu rašęs kituose straipsniuose. Štai viena studija parodė, kad stabligės (tetanus), pertusio (kokliušas) ir difterijos vakcinos [...]

 44.   Neringa rašo:

  labas andy, toks klausimas apie erkinio encefalito skiepus. Mano sunus 4.5metu be galo didelis gamtos myletojas, jam po pievas, miskus vaikscioti gaudyti drugelius, ziogus, visokius vabzdzius ir t.t. o man kaip mamai didele baime yra erkes. Kiek zinau laimo liga yra pagydoma, o erkinis encefalitas ne. ar tai tiesa? ar tik tai dar vienas farmacininku triukas? kad tik skiepytusi visi.

 45.   andy rašo:

  Na si klausima jau buvo uzdave ne karta. Visu pirma velgi pasakysiu, kad ne kiekviena erke ta encefalita turi (tik apie 10%). Taip pat nera garantijos, kad vakcina 100% apsaugos.

  Siaip ingredientai tai nekokie ir as zinodamas tokios vakcinos nesileisciau. Tiesa pries koki 10 metu prisiskaites farmacininku gazdinimu nuo jo skiepijausi, bet jei zinociau ka dabar zinau tai jokiu budu nesiskiepyciau.

  Nes vakcinoje yra formaldedihido, aliminio ir kitu ingredientu, kuriu i savo organizma leisti nenoreciau.
  Placiau apie tai ankstesniame komentare,
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/ar-tikrai-vakcinos-saugios-ir-apsaugo-nuo-ligu-antra-dalis-234.html#comment-8485

  Bet velgi skiepyti ar ne spresti palieku jums patiems.
  Encefalitas yra gana sunki liga ir gali pazesti smegenis, bet velgi lietuvoje per metus suserga 300-400 zmoniu.

  Mirstamumas nuo jo yra 1-4%, bet kai kuriems svekata gali islikti pablogejusi. kartai simtomai buna labai lengvi ir si liga net yra nedioganozuojama
  http://www.mtp.lt/files/MEDICINA-2008-3-p_290-295.pdf
  Nors ten tegima, kad vakcina yra saugi, priemone, velgi jie ignoruoja pavojingus ingredientus, kurie po to gali pakenkti vaikui, ypac tokiame jauname amziuje.

 46.   andy rašo:

  Dar ten tame straipsnyje teigiama , kad erkinio encefalito vakcinas retais atvejais gali sukelti
  ‘ Literatūroje aprašyti
  pavieniai kai kurių autoimuninių ligų – išsėtinės sklerozės,
  opinio nespecifinio kolito ir kitų – paūmėjimai po vakci-
  nacijos. Kai kurie mokslininkai buvo iškėlę hipotezę, kad
  vakcinacija gali paūminti autoimunines ligas arba sąlygoti
  jų atsiradimą.’

  Taip pat ten teigiama, kad imunine sistema gali virusa susdoroti ir jis nepateks i smegenis ir kitus organus. Tad galima daryti prielaida jei imunine sistema stipri sis virusas maziau pavojingas

 47.   Inga rašo:

  stipri imunine sistema.. vargu ar daug yra zmoniu galintys ja pasididziuot..nesuklysiu sakydama,kad musu mociutes buvo sveikesnes nei musu vaikai.o priezastis aiski kaip lapas,nuo 1922 metu buvo didziu rusijos pediatru isleistas isakas nutraukti maitinima krutimi pirmas 3 dienas,sakydami ,kad tai nebrandus pienas ir jis neturi vertes kudikiui.buvo nutrauktas imuninis perdavimas,ir 60-80 metu,kai dar isakas nebuvo atsauktas,imunodeficitas dar labiau padidejo.praktiskai,musu salyje kiekvienas suauges zmogus negavo reikalingos igimtos imunines informacijos ir nuo gimimo turi deformuota ir neteisingai “uzprogramuota” imunine sistema.Tokie faktoriai ,kaip blogejanti ekologija,antibjotiku vartojimas(beje antibijotiku rinka lietuvoje praejusiais metais sudare 45 mljn lt,parduota 6 mljn antbjotiku pakuociu ),intensyvus gyvenimo ritmas,nepilnaverte mityba,stresai bei visu isgirtos vakcinos dar labiau padidina imunines sistemos deformacija.Pamastykim,gimsta vaikas,niekas jo netikrina su kokiu imunodeficitu jis gimsta,is savo tevu paveldi nemaza kruvele virusiuku ir infekciju,o ka mes darome ?iskart makt ir po kelis skiepus su visos girios dnr,tarpusavy virusai letai mutuoja ir po puses ar daugiau metu,sustoja vaiko vystimasis..autizmas ,epilepsija..kiek dabar daug tokiu vaiku.vien is paguodos klubu galima matyt ,kad tikrai susiburia daug teveliu,kad galetu psichologiskai panest ta vaiku ligos nasta.
  kad ir dabar ,paziurekim,gimdymo namuose,kas kelintas gimdymas-cezario pjuvis.na jau vaikas,garantija kaip blynas,pirmo motinos priespienio gurksnio negaus,o tas pirmas gurksnis tik gimus yra pats svarbiausias imunines patirties perdavejas,tebunie kad ta mama nepats sveikiausias zmogus pasaulyje,bet tai motinos imunine patirtis perduodama savo vaikui,o ne misinukas is sintetiniu priedu.pvz,verseliai ,ne dvieju paru neisgyventu be motinos priespienio,juos sunaikintu ivairios infekcijos,ir aplamai,kokia ju stipri imunine sistema,kad gali isgyventi visiskos antisanitarijos salygose.tai va,mielieji,sugryztu prie skiepu,noredami vaikui gero padaryti,galite padaryti meskos paslauga,uzsikresti tom baisiom ligom lygi 0 kaip ir neuzsikresti.tereikia tik stiprinti imunine ir ji pati visa purvina darba atliks.

 48.   Loreta rašo:

  Vaikas buvo skiepijamas iki 7 metu pagal plana. Ar galima nutraukti skiepijimu serija? Ar nepakenksiu vaiko organizmui? Ka rekomenduotumete?

 49.   andy rašo:

  Na skiepu nutraukimas pakenkti neturetu, asmeniskai toliau nebeskiepciau.

  Inga aciu uz issakytas mintis.
  Ir beje normalus gimias yra labai svarbus imuninei sistemai, nes vakas eidamas per gimimo kanala (birth canal) prisirenka geruju bakteriju, kurios po to pasidaugina zarnyne ir taip susiformuoja geresnis imunitetas. Ir cia dar labai svarbu, kad mama turetu gera zarnyno flora, nes jie ji bloga, tai vaikui bebus ka prisirinkti.

  O kad vakcinos - pilnos visokio brudo, kaip formaldehido, aliuminiu, atenuotu virusu ir kt, apsaugos vaika nuo ligu tai manau apsurdas. TOks kokteilies anksciau ar veliau tures kazkokias pasekmes. Ir kaip jau INga sake, todel dabar labai daug vaiku autistu ir kt. Ir cia velgi dar vienas pasipelnymo budas farmacininkams - tada tokiems vaikams paskirimas Ritalin, kuris yra laabai panasus i nelegalu narkotika anfetaamina.
  Beje gal kas zino ar lieuvoje daug vaiku vartoja Ritalin ar kitokius vaistus kuri ‘tramdo’ hyperactyvius vaikus.

 50.   egle rašo:

  Sveiki, labai dekui uz straipsni. Tikrai daugiau nesiskiepysiu ir savo busimu vaiku neskiepysiu. Dabar renku visa informacija, kokios kitos, naturalios ar maziau kenksmingos priemones butu isvengti siu ligu. Noriu paklausti del vitamino A, kuris naudojamas, kad isvengti tymu viruso. Gal galetumet rekomenduoti geros kokybes sio vitamino, apart palmiu aliejaus. Kaip su vitamino A ir kitu vitaminu injekcijom? Ar juos gerai leisti? Ar nebus kokiu nors piemaisu tose injekcijose, gal vel kokio gyvsidabrio, ar aliuminio, kaip konservanto:) Ir pastebejus pirmus tymu viruso pozymius ka reiktu pirmiausia daryti? Kokia turetu buti pirmoji pagalba? Begti susileisti vitamino A ir kitaip stiprinti imuniteta? Gal but dar kazkas?

 51.   Neringa rašo:

  Loreta, perskaitykite idemiai abu straipsnius apie skiepus. Gali pasirodyti sunkoka, nes daug visokiu terminu. As skaiciau gal po tris kartus, kol supratau visa eiga ir viska kas vyksta suleidus skiepus. Tuomet perskaitykite visus kitus straipsnius ir komentarus (juose ne ka maziau naudingos info) ir suzinosite ka daryti, kaip sveikai maitintis, gyventi.
  Yra daug budu kaip stiprinti tiek savo, tiek vaikucio organizma. Organizmo valymai, sveika, suderinta, turtinga vitaminais ir mineralais mityba, sportas, grudinimasis, masazai ir t.t.. Yra ir labai daug tikrai geru (bet ir labai brangiu) maisto papildu, kuriu reiketu, mano manymu tureti, savo vaistineleje, pirmajai pagalbai, ir ne tik, kartais gerai juos ir profilaktiskai pavartoti.

 52.   Inga rašo:

  mano dukrai buvo nustatytas perdetas impulsyvumas,net su pazyma gavo be eiles vieta darzely..neurologas israse ryte ir vakare po sauksteli relanium !! sake ,tipo,ji bus maziau aktyvi,ir klausys (kazkoks absurdas)tada nusprendziau ieskoti netradicisko kas galetu sutramdyti vaika kuriam nuo dienos emociju, naktim pasireiksdavo kaip miego sutrikimas(drebulys,rekimas,baime kad kazkas stovi kampe ,slapias prakaitas) kai jau pradejo tai testis i savaite po kelias naktis,pasidare nebejuokinga..tai pradejom vartot maisto papilda TF ReCall.apie naktinius kosmarus senai pamirsta,jau 2 savaiciu begy pati atsisedo prie staliuko ir pradejo piesti,ko iki to nedarydavo nes per ilgu sedet prie stalo kai vaikas hiperaktyvus,pradejo koncentruotis ties vienu uzsiemimu ir iki zaidimo pabaigos..apie minetus Andy vaistus neturiu jokio supratimo,nes nedaviau jokiu slopintoju isskyrus homeopatinius ,kazkokia sakni,kurie beje jokio rezultato nedave..

 53.   andy rašo:

  Na tas relanium yra generiskai zinomas kaip Diazepam, naudojant zmogus tampa kaip girtas , tik be alkoholio. Tad labai gerai kad tokio vaisto atsisakete, ir geda gydytojams kurie skiria vaikams tokius nuodus.
  Hyperaktyviems vaikams gydyti kartais pakanka sureguliouti mityba, ypac patartina atsisakyti pieno produktu, taip pat gluteino ir visokiu saldumynu bei maisto priedu, yra daug atveju, kai atsisakius siu produktu , hyperaktyvumas isnyktas.
  Taip pat reikia atstatyti zarnyno flora.

 54.   andy rašo:

  Del vitamino A injekciju, tai geriau kad vaikas ta vitamina gautu mazesnem doze m ir su maistu o ne injekcijoms. Ir dar geriau vartoti karotinus, nes tada nera pavojaus perdozuoti, nes organizma is jo pagamina vitamina A tiek kiek reikia. Galima duoti morku sulciu, taip pat gerai mango, jie turi daug karotinu.

  Taip pat manau galima duoti truputi palmiu aliejaus, bet zinoma reikia atsizvelgti i amziu.

  Is papildu, tai galima NUtrilite, natural beta-carotene, vaikui galima kapsule atidaryti.

 55.   Inga rašo:

  kas liecia mityba tai tiesa,o zarnyno florai kartais pavartojam is unisity skysto chlorofilo

 56.   VitaminasC rašo:

  Į temą delfi straipnis:
  http://www.delfi.lt/news/daily/Health/didejantis-sergamumas-kartoja-praejusiu-metu-gripo-sezono-scenariju.d?id=36788633

  įdomi statistika:
  Kasmet nuo gripo Lietuvoje pasiskiepija apie 6 proc. žmonių. Tai vienas žemiausių rodiklių ES. Pavyzdžiui, Lenkijoje skiepijasi per 10 proc., Slovakijoje – beveik 40 proc., Norvegijoje – per 50 proc., Vokietijoje – per 60 proc., Didžiojoje Britanijoje – apie 75 proc., Nyderlanduose – apie 80 proc. gyventojų.

  tipo Lietuviai kiečiausi pasipriešintojai skiepams. Įdomu būtų gauti atvirkštinę statistiką toms šalioms - kiek procentų žmonių suserga kasmet tose šalyse gripu. kiek miršta nuo gripo. būtų šioks toks rodiklis apie fektyvumą?

 57.   andy rašo:

  butu idmomu sizinoti, bet bentrai tai reikia paskiepyti labai daug zmoniu, kad apsaugoti viena zmogu nuo gripo viruso sukeltos mirties.

  Siaip jie gamintojai atspeja, kokia viruso rusis bus tais metais paskiepijus 100 zmoniu, trim zmonem maziau gauti gripa, nei is viso neskpijus.
  Jei gamintojai neatspeja koks bus gripo virusas tai vos vienu zmogumi is 100 gaus gripa.
  Cia gali buti ne visai tikslu nes cia pagal naturalnews, bet siaip tai kaip sakiau daugumoje atveju gripo vakcinos yra tik klaidingas apsaugos pirkimas.
  http://www.naturalnews.com/029641_vaccines_junk_science.html
  Vitaminas D butu daug efektyvesnis, o jei dar zmones sveikiau maitintusi , sportuotu

  O ten del nurodytos statistikos tai labai abejoju, kad UK 75% zmoniu pasiskiepija, gal cia kalbama apie senus zmones, nes bent jau kiek as pazistu tai tik vienas kitas pasiskiepija ir tik tie kurie ar debetikai ar astmatikai arba gyvena slaugos namuose, kuriuos vos ne per prievarta paskiepija. Taip pat medicinos darbuotojai taip pat turi pasiskiepyti.

 58.   Julius rašo:

  Aš labai apsidžiaugiau radęs šį straipsnį. Šia tema jau domiuosi keli metai, ir daugiausia informacijos buvau radęs angliškai, lietuviškai tuo metu dar buvo mažai. Labai gerai, kad kažkas daro tokį darbą, renka informaciją, tikrina, suranda argumentus ir faktus. Žmonių neįtikinsi vien tik pasakydamas kad tai blogai. Savo ruožtu, nebūdamas straipsnio autoriumi, galiu leisti sau pasisakyti drąsiau. Jeigu labai trumpai, tai skiepai yra pats didžiausias blefas. Jie visiškai neduoda norimo rezultato. Pati idėja iš pat pradžių buvo klaidinga. Tai kas mus nuo mažens buvo pasakojama apie skieptus tai tiesiog propaganda ir ideologija.

 59.   Inga rašo:

  andy,gal galetum placiau aprasyt apie vejaraupiu vakcina, kaip man zinoma ,kad vejaraupiai tai vienas is herpes seimos viruso tipas,o zmogaus organizme bent 3 is ju buna tikrai..

 60.   andy rašo:

  Na siu o metu man daug laiko atima studijos paskutinai metai, reikia projecta, tad straipsniui apie vejaraupiu vakcina rasyti tiesiog nera laiko.
  Nepaisant to si vakcina kaip ir daugelis kitu nera reikalinga ir yra pavojinga..

 61.   Rita rašo:

  nuoroda i gera a vitamina, http://www.mandimart.co.uk/vitamin-a—micellized-by-klaire-labs-1oz-502-p.asp

 62.   Ona rašo:

  Andy, ar galima skiepytis nuo erkinio encefalito, ar tai nepavojinga. Jau turejau Laimo liga, bijau uzsikresti erkiniu encefalitu. Aciu

 63.   laura rašo:

  “Nei viena vakcina nera abosoliuciai saugi. Asmeniskai nesikiepyciau, nes net ir pasiskiepijimas neduoda 100% apsaugos.

  Jei jus daznai bunate miskuose, tai bent jau pries skiepijantis reiktu issiaiskinti kokie ingredientai yra tose vakcinose. Bent jau rinktis tas kur nera gyvsidabrio.

  Si sios vakcinos gamyboje naudojami vistu kiausiniai, tad labai galimas daiktas, kad su ja gausite vistu DNR.”

  Ona, beja kazkur rase, kad ta Laimo liga lengvai isgydoma, tik nerandu kur.

 64.   Ona rašo:

  Nuo Laimo ligos geriau tris savaites antibiotikus, sanarius iki siol skauda. Bet cia skiepytis galima nuo erkinio encefalito, o erkiu yra labai daug kur. Pernai buvo isisiurbusios 3 erkes.

 65.   andy rašo:

  Skiepytis galima, bet asminiskai nenoreciau, kad i mano organizma patektu tos vakcinos ingreidnetai ir taip pat nera 100% garantijos kaip ta vakcina apsaugos. Ir jie norite pasiklauskite gydytoju, zinoma jie jie jums nemeluos, kas daznai buna, kai teigia o vakcinos absoliuciai saugios, kai yra visiskai priesingai. Ir taip apt ne kiekviena erke uzsikretusi.
  bet zinoma sprendima turi priimti pati, bet velgi reikia prisiminti, kad vakcinos skatina autoimunines ligas, bei vezi, taip pat galias zino ko dar ten juose yra.
  Kaips sakiau asmenisaki nesiskiepyciau, bet velgi sprendima turite priimit pati.

 66.   hemp rašo:

  Esi kazkur rases kaip apsisaugoti nuo erkiu, bet neberandu. Kazka su vanile rasei ar tinka vanile lasiukais (domina is iherbo)

 67.   ina rašo:

  Sveiki, Andy, noreciau padekuoti uz jusu straipsni apie sirdies ligas, kaip ne keista, jos deka issprendziau savo problemas per 3 savaites, dabar uzvaziuoju i kalna su dviraciu be uzdusinimo. Del skiepu, savo vaikui nedariau vakcinacijos, auga labai stiprus ir sveikas, bet dar neapsisprendziau tik del stabliges vakcinos, galetumete patirineti si klausima?Aciu. Atsiprasau uz savo gramatines klaidas, anksciau pestebejau, kai rasai angliskai, niekas is britu ar amerikieciu nepergevena del tavo klaidu, dekuoja, kad moki isreiksti savo mintys ju kalba.

  Andy:

  Aciu uz pasidalinta sekmes istorija. Gerai kad nusprendete neskiepyti vaiko. Del stabliges vakcinos tai manau ji kaip ir kitos yra nereikalinga. Rizika numirti nuo sabliges yra maza.
  Cia yra vienas straipsnis apie stabliges vakcina
  http://www.globalhealingcenter.com/dangers-of-vaccinnations/tetanus-vaccine
  http://voices.yahoo.com/the-dangers-tetanus-vaccine-1041621.html

 68.   Svajokle rašo:

  O ka patarumete, jei vaikas jau yra suskiepytas visais skiepais? Matyt, belieka tik melstis ;(

  Andy:

  Na jei jau paskiepijot tai paskiepijo, dabar nepakeisi, Tad demesi reikia sultelkti i tai ka galite pakeisti. Tad svarbu vaikus ismokyti sveikai maitinti, sportuoti, grudinti, leisti pabuti saulje, ir t.t. Tada tas neigimas vakcinu poveikis bus sumazintas ir gal is viso nepasireiks.

 69.   Dance rašo:

  Mano kudikiui 10 men isisiurbe erke. Ja istyrus paaiskejo kad ji turi laimo ligos sukeleje. Praejo 1,5 savaites kolkas pozymiu nera. Straipsniai sia tema ivairus,labai daug yra gasdinanciu. Galbut tu galetum patarti ar imesti straipsni sia tema

  Andy:

  Na tokiam mazam vaikui nesinori ko nors agresyvaus pradet (kaip dideles dozes vitamino C ir t.t., ypac jei nera simptomu. Tad stebekit, jei simptomu nera galbut vaiko imunine sistema sugebejo sa liga sustabdyti.

 70.   Daliuska rašo:

  Sveiki, mano leliui 2mėn.. Labai dvejoju del skiepijimo ( čia tų ale privalomų, kompleksinių skiepų). Daug skaitinėju apie “už ir prieš” tuos skiepus.
  Suėjus 2mėn suleidžia pirmą dozę Pentaxim (kokliušas,difterija,stabligė,poliomilitas ir kažkoks haemophilus influenzae B). Mes tą dozę gavom :( stebėjau vaiką iš po paskiepijimo, išvada- gailėjaus, kad skiepijau. Ką ten tas skystis daro su organizmu, tai kažkas nerealaus… Toks agresyvus skiepas, kad vaikas pasikeičia akivaizdžiai- neramus, verkia reik nereik, prakaituoja daugiau nei įprastai, temperatūra pakilo ir neaišku kaip bus ateity (pasekmės)..
  Jaučiu nebeskiepysiu daugiau…

  Andy:

  Aciu uz pasidalinta patirti, kuri dar karta patvirtina kad vakcinos turi neigiamu pasaliniu efektu. Manau jusu patirtis pades kitiems apsispresti neskiepyti.

 71.   Snapeirs rašo:

  As tikiu TSRS skiepais, visi kiti man neidomus, tode siuo blogu as tikiu, o ar jis teisus ar ne cia kiekvieno asmeninis reikalas…

 72.   Simona rašo:

  Yra tokie sidabro nosies lašai, jų sudėtyje yra kolodinis sidabras, kad ir šita nuoroda.
  http://sveikite.lt/silver-max-koloidinis-sidabras
  Kažin ar jie tikrai saugūs vaikams ?

  Andy:

  O del kokios priezasties jus ji norite naudoti. Pastoviai jo tikrai nepatarciau naudoti, bet jei yra kokia infekcija ar epidemija trumpai naudoti butu galima.

 73.   Simona rašo:

  Na paprasta sloga, tai galvoju, kad tikrai geriau gal nereikia. Juos gamina vaistinėje, vieninteliai efektyvūs vaistai nuo slogos.

Rašyk komentarą