BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Česnakas bakterinei vaginozei gydyti

Bakterinė vaginozė yra dažna moterų problema. (Čia yra plačiau aprašyta apie šią ligą). Yra manoma, kad vaginozę išsivysto, kaip pakinta makšties bakterijų balansas (tai dažnai būna dėl antibiotikų vartojimo ir prastos mitybos. Ko pasekoje sumažėja gerųjų bakterijų ir padaugėja anaerobinių bakterijų (joms veistis nereikia deguonies), kurios sukelia vaginozę.

Buvo atliktas tyrimas, kur buvo palyginta česnako (ekstraktas tablečių formoje), prieš vaistą Metonidazole, kuris dažnai skiriamas bakterinei vaginozei gydyti. Šis vaistas ne tik kad turi pašalinių efektų, bet taip pat yra gali būti karcinogeniškas (sukeliantis vėžį/ skatinantis vėžio vystimąsi).

Tyrime dalyvavo 120 moterų nuo 18 iki 44 metų amžiaus, ir joms diagnozavus vaginozę buvo paskirta 500 mg česnako tabletė, kuria sudarė 85.42% česnako miltelių arba metronidazolio (250 mg/d) vaistas. Pagal Amsel kriterijų (naudojamas diagnozuoti aktyviom bakterijom) česnko tabletes vartojusiom moterim vaginozės infekcija sumažėjo 70%, o vaistą naudojusioms moterims - 48.3%. Terapeutinis česnako efektas taip pat buvo panašus (truputi geresnis) į vaisto.Tyrimo autoriai padarė išvadą, kad česnakas yra gera alternatyva gydyti bakterinei vaginozę.

Česnakas, taip pat naudingas prieš kitas bakterija, bei turi daug kitu naudingų savybių, kaip išvalo kraujagysles (plačiau apie tai šiame straipsnyje), sumažina kraujo spaudimą ir t.t.

Susiję straipsniai:

Hormoninė kontracepcija - farmacinis vandalizmas prieš moters fiziologiją

Tikiuosi, kad ši informacija jums bus naudinga ir prašau palikti savo komentarus ir atsiliepimus žemiau. Laisvai reikškite savo nuomonę. Jūs nebūtinai turite su manimi sutikti - aš gerbiu visas nuomones. Jei turite kokių nors klausimų ar norėtumėte gauti papildomos informacijos, palikite žinutę žemiau (Kometarai būnant kitose šalyse pagal blogas.lt nuostatus neleidžiami, čia dėl spamo). Arba apsilankykite mano naujame forume Buk Sveikas, ypač gyvenate svetur, nes ten  komentarai leidžiami. Ir taip pat per Facebook, kur dažnai įdedu nuorodas į naujai rastą aktualią informaciją.

P.S.Taip pat blog’ą galite prenumeruoti į savo asmeninį kompiuterį per RSS srautą (tai tikrai ne virusas ir jo nereikia bijoti), kuris randamas kairėje pusėje, žemiau ‘Kategorijos’. Reikia paspausti ant RSS ir išsaugoti kaip ‘bookmark‘.

P.S.1 Jei manote , kad mano blog’e pateikiama informacija gali būti naudingajūsų draugams, artimiesiems ir kolegoms būčiau labai dėkingas, jei jiemsnusiųstumėte mano blogo adresą.

Andy, BSc Nutrition, MSc,

http://www.buksveikas.net/

Facebook

Strava athlete (runner & cyclist)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Česnakas bakterinei vaginozei gydyti”

 1.   Ne Medikas rašo:

  Zmogaus organizmas per para pagamina 1.5 seiliu, kuriose 1l yra speciali medziaga, kuri uzmusa bakterijas, vienalascius ir grybelinius. Todel yra rekomenduojama valgyti letai, kad ta medziaga spetu apdoroti maista. Pas sunis ir kates ta medziaga dar stipresne. Va kodel sunys laizosi zaisdas, o mes numusta pirsta ciulpiame, o ne kisame i silta vieta :) Todel ir vaiku zaisdas buciujame, kad atiduotume tai ka turime brangiausia.

  Dabar i tema. Vyrai is principo yra nesvarus gyviai. Bet jiems lytinius organus isgydyti zymiai lengviau, negu moterims. Todel pries sueiti su vyru, ypac nepazystamu, reikia organa apdoroti seilemis. Kad dezinfekuotu. Tokia infornacija as girdejau. Bet gal vyru seiles irgi padetu tiesiogiai dar geriau? Sito as negirdejau ….

 2.   Ne Medikas rašo:

  Kas per nesamone: Sveikatos saltinis, o be AdBlock skaityti neimanoma. Visu pirma islindo Sprite reklama. Ar jis sveika? Coca Cola geriu tik tada, kad viduriuoju ilgai, ar vemiu. Cia taip vaikams taip duodu.

  Paskui Alaus reklama. Jis ka sveika? Jis Na ar K is organizmo salina. Nepruisimenu.

  O kodel nereklamuoja: varskes su grietine ar lesiu (daugiausiai baltymu turintis augalas) ar pagaliau grikiu koses? Vis koki nuoda ikisa

  Andy:

  Na cia en as tas reklamas dedu, as neturiu jookios kontroles kokias reklamas deda blogas.lt ; uzsidek ad blockerius nebus reklamu.

 3.   Vitaminas C rašo:

  Oi, mūsų šeimoje, vaistinėlėje yra 3 reikalai jau keli metai - ČESNAKAS, ECHINICĖJA ir VITAMINAS C. Super. pamiršom ką reiškia ligos, slogos, kosuliai, gripai, temperatūros ilgalaikės ir t.t. ir jokių antibiotikų ir kitos chemijos.

  BET jei nežinojote, Lietuvoje, česnakai importuojami iš KINIJOS, tai supermarketuose, 4 iš 5 česnako galvučių yra iš KINIJOS… O jei kas nebuvote Kinijoje, tai pasakysiu, kad taip kaip jie daro verslą ir pramonę, neduok Dieve… Pas juos miesto viduryje nešviečia saulė per smogą… tik išvažiavus į užmiestį pamatai kad labai graži diena. Man pirmas kelias dienas skaudėjo galvą ten būnant, lygiai panašiai jei sėdėčiau šalia ištisai rūkančio žmogaus kuris pūstų dūmus šalia… į savaitės galą nustojo, matyt organizmas apsiprato… taip kad pirkti česnaką ir valgyti parduotuvėje tai dar ne viskas. Nebent kas rasite organinio (ir nepasakokit kas pas bobute kaime organinis česnakas auga, pasidomėkit kas yra organinis ir ką reiškia bobutės savarankiškas ūkis kur nitratų daugiau nei proto iš karvės mėšliuko, o tuoj ir karvių neliks). Aš perkuosi organinio česnako koncentratą iš USA, itr šeima sveika.

 4.   Brigita rašo:

  Laba diena. neradau man reikiamos temos, bet gal galite patarti kaip issigydyti mioma? Ji linkusi augti. Zinau kad tai problemos su endokrinine sistema. Dekui.

Rašyk komentarą