BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Diabetas pagydomas per keletą savaičių

Ankstesniame straipsnyje jau esu rašęs, kad skirtingai nuo daugelio medikų teiginių, II tipo diabetas yra pagydomas pakeitus dietą ir gyvenimo būdą. Neseniai Newcastle universiteto (UK) mokslininkų atliktas tyrimas taip pat parodė, kad diabetas gali būti išgydytas per keletą savaičių. Tad jei jus koks gydytojas išjuoks, kai jam pasakysite, kad diabetas yra išgydomas, parodykite šią studiją - ‘Reversal of type 2 diabetes: normalisation of beta cell function in association with decreased pancreas and liver triacylglycerol‘. Tyrime dalyvavo 11 II tipo diabetikų, kurie buvo diagnozuoti ne daugiau nei prieš 4 metus ir jiems dar nereikia leistis insulino, vidutinis kraujo gliukozės lygis ryte nevalgius - 9.4 mmol./l. Tyrimo dalyviams buvo radikaliai sumažintas maisto ir energijos kiekis: 600 kcal per dieną. Čia priminsiu, kad rekomendacijos suaugusiems yra neviršyti 2000kcal/d (moterims) ir 2500 kcal/d (vyrams), bet, žinoma, dar priklauso nuo fizinės veiklos ir kai kurių kitų faktorių. Tyrimo dalyviai gėrė specialiai paruoštus kokteilius, turinčius 510 kcal bei vitaminų bei mineralų. Šis specialus kokteilis yra Nestle kompanijos produktas - Optifast ir pagal sudėtį tikrai nėra pats idealiausias produktas, nes savo sudėtyje turi pieno, fruktozės, cukraus, ir t. t. Pilna produkto sudėtis yra tokia (angliškai): Skimmed Milk Powder, Milk Proteins, Fibre (Inulin), Fructose, Sugar, Glucose Syrup, Vegetable Oils, Minerals (Potassium Citrate, Magnesium Carbonate, Potassium Phosphate, Iron Pyrophosphate, Zinc Sulphate, Copper Gluconate, Calcium Phosphate, Manganese Sulphate, Sodium Fluoride, Chromium Chloride, Potassium Iodide, Sodium Selenite, Sodium Molybdate), Medium Chain Triglycerides, Flavourings, Maize Starch, Fish Oil (contains antioxidants E301, E304(i), E306), Salt, Sweeteners (E950, E9511),Vitamins (Niacin, E, Pantothenic Acid, C, B6,Thiamin [B1], Riboflavin [B2], A, Folic Acid, K1, Biotin, D3, B12), Emulsifier (Soya Lecithin), Colour (E160a).
Be to, tyrimo dalyviams buvo leista valgyti nekrakmolingas daržoves (išskyrus bulves ir kai kurias kitas), iš kurių buvo gauta dar likusios 90 kcal.. Dalyviams buvo nutrauktas visų diabetinių vaistų, tokių kaip Meformin, vartojimas, bet jie buvo nuolat testuojami ir prižiūrimi medicininio personalo. Mano nuomone, tikrai būtų geriau visas 600 kcal gauti iš natūralaus maisto - valgyti truputį daugiau daržovių ar vieną kitą vaisių, vartoti vitaminus, kuriuos galima gauti iš kokio nors geresnės kokybės vitamino.

Jau po savaitės gliukozės buvo normos ribose

Jau po savaitės visiems tyrimo dalyviams, gavusiems šią specialią dietą, rytinė kraujo gliukozė buvo normos ribose (<6 mmol/l). Tai reiškia, kad jiems pagerėjo insulino jautrumas bei gamyba (insulinas taip pat buvo normos ribose). Po 8 savaičių MRI testas (scan), parodė, kad kasoje, kuri gamina insuliną, sumažėjo riebalų kiekis. Yra manoma, kasos riebalai kompromituoja jos veiklą. Po 8 savaičių tyrimo dalyviams buvo leista valgyti įprastą maistą, bet buvo patarta maitintis sveikai bei riboti porcijų dydį. Laikantis įprastos dietos 7-niems iš 10 testuotų (vienuoliktas dalyvis nebuvo testuotas) dalyvių gliukozė buvo normos ribose (<6 mmol/l), kas reiškia, kad diabetas, bent jau kuriam laikui, buvo išgydytas. Tyrimo dalyviams taip pat sumažėjo svoris, riebalų masė, riebalų kiekis kepenyse, juosmens apimtis, glikuotas hemoglobinas, trigliceridai (kraujo riebalai), taip pat LDL ir bendras cholesterolis ir CRB (kuris rodo uždegiminius procesus).

Prof. R. Taylor tiki, kad ši studija gali pakeisti požiūrį į diabeto gydymą. Taip pat šios studijos rezultatai leidžia daryti prielaidą, kad II diabetas yra susijęs su energijos disbalansu: per daug suvalgoma ir per mažai išnaudojama/judama/sportuojama. Šios studijos rezultatai buvo pristatyti Diabeto Asociajos konferencijos, ir taip pat studija publikuota Diabetologia peer-reviewed moksliniame žurnale.

Dr. G.Cousen diabetą išgydo žalio maisto dieta

Beje, Dr. Cousens taip pat išgydo diabetą naudodamas labai panašią dietą - per pirmą mėnesį jis diabetikams taip pat duoda tik žalias daržoves bei jų sultis. Po to įvedamas kitas maistas. Dr. Cousens taip pat turi apie 70% išgydymo rekordą (čia tiems, kuriems dar nereikia leisti insulino, kai kasos beta ląstelės, kurios gamina insuliną, nėra visiškai išsekusios/nefunkcionuojančios) Tai reiškia, kad sekant jo programą 7 iš 10 atvejų II tipo diabetas yra pagydomas. Man Dr. Cousen programa tikrai būtų priimtinesnė, nes valgomas natūralus maistas, o ne koks Nestle kokteilis. Ir net jei vartojamas kokteilis, tikrai galima geresnį produktą pasigaminti naudojant kanapių ar ryžių baltymą, įdėjus žalių daržovių ir dar kokį multivitaminą.

Kada tokį gydymą pradės naudoti gydytojai?

Gerai būtų, kad endokrinologai taip pat naudotų tokį diabeto gydymo būdą, nes taikant tokią terapiją reikalinga medicininė priežiūra, bet įtariu, kad apie šį tyrimą dauguma jų net negirdėjo ir net jei ir girdėjo, tai tikrai artimiausiu metu šių atradimų netaikys savo praktikoje, nes daug pelningiau yra išrašinėti diabeto vaistus bei insuliną.

Nepaisant to, manau, kad prisiimant pilną atsakomybę ir turint kitą žmogų šalia (kuris reikalui esant galėtų padėti ar bent iškviesti medikus), šią dietą galima sekti ir namuose, tik, žinoma, reikia pastoviai matuoti kraujo gliukozę, ypač jei jūs leidžiatės insuliną, nes pradėjus taikyti tokią dietą jo poreikis labai sumažėja.

Diabeto gydymas sumažinus riebalų kiekį

Yra ir kitų programų. Kai kuriems užtenka tiesiog radikaliai sumažinti riebalų kiekį: ne daugiau nei 10% kalorijų iš riebalų - apie 20 g riebalų per dieną. Dalyviams leidžiami valgyti košes, bulves, daržoves ir vaisius, atsisakant gyvulinio maisto. Šią dietą propaguoja Dr. McDougall, Dr. Bernard (yra publikaves keletą studijų), taip pat Dr. N. Delgado (jis taip pat naudoja veganiškus baltymus, tokius kaip kanapių ar ryžių, bei kai kuriuos papildus) ir jie taip pat yra išgydė ne vieną diabetiką. Čia yra video kur Dr. Delgado demostrauoja kaip per 6 valandas galima tapti diabetiku valgant daug riebalų ir kito blogo maisto. Šių gydytojų programos yra mažiau radikalios ir jas tikrai galima atlikti patiems, bet rezultatams reikia daugiau laiko.

Diabeto gydymas apribojant angliavandenius

Kai kuriems diabetą kontroliuoti ir net išgydyti pavyksta mažai angliavandenių ir daug riebalų turinčia dieta. Čia angliavandenių leidžiama naudoti ne daugiau nei 100 g per dieną, kartais reikia sumažinti iki 25-50 g/d, bet čia vėlgi priklauso nuo žmogaus, reiktų valgyti iki tiek, kad gliukozė be insulino leidimo ar vaistų vartojimo būtų nei daugiau nei 5 mmol/l. Todėl sekant šią dietą atsisakoma visų košių bei kitų grūdinių produktų ir net vaisių. Leidžiama valgyti daržoves, išskyrus bulves, morkas, pastarnokus. Taip pat leidžiama valgyti mėsą, kiaušinius, žuvį, riešutus. Tokiu atveju ypač gerai kokoso riešutų aliejus, avokadas. Taip pat galima daugiau veganiškos pakraipos - tik sėklos, riešutai, geros kokybės aliejai, daržovės. Panašią dietą vėlesniuose etapuose pataria Dr. Cousen. Bet vėlgi perspėsiu, kad daug riebalų ir mažai angliavandenių turinti dietą tinka ne visiems. Taip pat ilgalaikės pasekmės - tokios dietos nėra gerai ištirtos, nes dauguma tokios dietos studijų yra trumpalaikės (iki 6 mėn). Ir yra teigiančių, kad po šio periodo tokios dietos nauda sumažėja. Bet yra žmonių, kurie klesti sekdami tokią mažai angliavandenių turinčią dietą. Nepaisant to, tokia dieta gali duoti nemalonų kūno kvapą, ir tai ne kartą esu pats patyręs, kai vartodavau daugiau riebalų.

Diabeto gydymas sumažinus uždegiminius procesus

Žolininkas Kal Seller teigia, kad jis taip pat daugumai savo klientų išgydo diabetą ar bent sureguliuoja kraujo gliukozę tiesiog sumažindamas uždegiminius procesus - taip patariama išsivalyti kepenis. Tai jis daro naudodamas antiuždegimines vaistažoles, taip pat dietą - pagrinde vartojami vaisiai ir daržovės, atsisakoma mėsos, bei kitų gyvulinių produktų, grūdinių produktų, kurie taip pat gali skatinti uždegiminius procesus, ypač tie, kurie turi gluteino.

Diabeto gydymas badaujant

Dar diabetas gali būti išgydytas badaujant, tik vėlgi reikia priežiūros. Dr. J. Whitaker teigia, kad kai kuriems užtenka pabadauti 5 dienas ir per tą laiką atsistato gliukozės savireguliacija (‘termostatas’), pagerėja insulino jautrumas. Ypač kepenų, nes būtent kepenys yra pagrindinis organas, kuris palaiko kraujo gliukozės lygį. Kai kepenys tampa nejautrios insulinui, jos gamina gliukozę iš glikogeno ir po to paleidžia į kraujotaką, nors tuo metu yra pakankamai gliukozės. Beje, aukščiau aprašyta Newcastle universiteto studija taip pat parodė, kad riebalų kiekis kepenyse taip pat sumažėjo, kas gali būti vienas iš veiksnių, kodėl tyrimo dalyviams pavyko išgydyti diabetą. Čia yra studija (The effects of three-week fasting diet on blood pressure, lipid profile and glucoregulation in extremely obese patients), kurios rezultatai rodo, kad badavimas pagerina labai daug kraujo testo rodiklių. Tik vėlgi perspėju, kad jei nuspręsite badauti, tai reikia, kad kas nors būtų šalia, ir, žinoma, turite prisiimti atsakomybę už tai, ką darote.

Dar labai svarbu sportuoti ir būti fiziškai aktyviam

Be dietos dar labai svarbu sportuoti, nes būtent sportavimas padidina insulino jautrumą. Ir pradžioje pakanka net greito vaikščiojimo. Jie šis netinka galima važinėti dviračiu, bėgioti, šokinėti ant batuto ir t. t. Reiktų bent 30 min per dieną, kas tikrai nėra daug.

Taip pat naudoti prieskonius, tokius kaip  cinamoną, fenu greek, bitter melon, tumeric (ciberžolė) ir kt. Taip pat diabetikai labai stokoja  chromo, vanadžio, magnio  ir kitų mineralų bei vitaminų.

Susiję straipsniai:

Diabetas pagydoma liga

Kofeino Poveikis  Diabetikams

I tipo diabetą sukelia pienas?

Straipsnis parengtas pagal:

Lim et al.(2011)· Reversal of type 2 diabetes: normalisation of beta cell function in association with decreased pancreas and liver triacylglycerol. Diabetologia.

Newcastle University. Reversing type 2 Diabetes

NHS health news. Crash diets’ studied for type 2 diabetes
Tikiuosi, kad ši informacija jums bus naudinga ir prašau palikti savo komentarus ir atsiliepimus žemiau. Laisvai reikškite savo nuomonę. Jūs nebūtinai turite su manimi sutikti - aš gerbiu visas nuomones. Jei turite kokių nors klausimų ar norėtumėte gauti papildomos informacijos, palikite žinutę žemiau. Arba apsilankykite mano naujame forume Buk Sveikas. Ir taip pat per Facebook, kur dažnai įdedu nuorodas į naujai rastą aktualią informaciją.

P.S.Taip pat blog’ą galite prenumeruoti į savo asmeninį kompiuterį per RSS srautą (tai tikrai ne virusas ir jo nereikia bijoti), kuris randamas kairėje pusėje, žemiau ‘Kategorijos’. Reikia paspausti ant RSS ir išsaugoti kaip ‘bookmark‘.
P.S.1
Jei manote , kad mano blog’e pateikiama informacija gali būti naudinga
jūsų draugams, artimiesiems ir kolegoms būčiau labai dėkingas, jei jiems
nusiųstumėte mano blogo adresą.

Andy, BSc Nutrition

http://www.buksveikas.net/

Facebook

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (65) | “Diabetas pagydomas per keletą savaičių”

 1.   letena rašo:

  Hey, žmogau yra dviejų tipų diabetas ir vienas su dietomis ir vaistais gali būt išgydytas, o kitas ne :P

  Andy

  Yra atveju kai net ir I tipo pagydo, ir tai padare dr. Cousens, Dr. R. Young, bet zinoma, isgydyti I tipo daug sunkiau ir tikrai kiekvieno atvejo neisgydysi, bet bent jau insulina sumazinti tai tikrai galima.

 2.   ina rašo:

  Labai geras straipsnis, butinai platinsiu. Andy, o negaletumete dar parasyti placiau apie sirdies lygas ir ju profilaktika.

  Andy:

  Siuo metu kaip tik apie tai rasau, apie tai kai antjauninti uzkalkejusias, sustandejusias kraujagysles ir si problema yra pagrindine daugelio sirdies ir kraujagysliu ligu priezastis.

  Beje, siandiena man buvo pamatuota mano kraujagysliu bukle, naudojant PWA (pusle wave analysis), kur parodo kraujagysliu lankstuma, ateroskleroze ir t.t. Ir mano kraujagysliu/arteriju amzius yra tokio lygio kaip vidutinio 15 mentu zmogaus, kas yra 15 metu mazesnis nei mano chronologinis amzius.

 3.   remix rašo:

  Ir kaip tau Andy taip pavyko ju nenudevet? O gal zinai kur Lietuvoje galima pasidaryti toki tyrima? Ir ar skausminga tokia procedura, papasakok kaip ja atlieka.

  Andy:

  Na nezinau ar lietuvoje kas tokia tyrima daro. O jis atliekams panasiai kaip kraujo spaudimo matavimas, ir ten po to naudojant programine iranga analizuojama. Apartas ir vis programine iranga kainuoaj apie £8000.

  Kaip man tai pavyko padaryti tai manau daug faktoriu, visu pirma manau nevalgymas visokio brudo nuo jano amziaus, taip pat paskutinius metus valgomas pagrinde zalias maistas, ir mazai riebalu turinti dieta. Ne kaip parode, Dr. McDougal ir kiti gydytojai , kraujagysles labai greitai galima atjauninti atsisakius gyvyliniu produktu, ir vartojant ne daugiau nei 10% kaloriju is riebalu, kas butu apie 20g riebalu per diena. Plius riekia sportuoti, ypac gerai trampolinas, dar infra raudonu spinduliu sauna, kuri skatina NO (azoto oxido gamyba).NO atpalaiduoja kraujagysles.

 4.   Teobany rašo:

  Nusileiskime ant žemės ir pradekime gyventi kaip žmonės…Gyvenu ir dirbu Vokietijoje, ten esu patarėja sveikatos klausimais, gydau žmones paprastais metodais , kad juokas turėtų imti.Taigi, ateina pusamžė moteris- atminties nebeturi, naktim nebeužmiega, gelia sąnariai ir stuburas, gydytojai nustatė vos ne visas žinomas ligas , geria penkiolikos pavadinimų vaistus, bet eina ne geryn, o blogyn…Pasiūlau manęs pusmetį besąlygiškai klausyti ir vykdyti labai paprastų dalykų.Tik vienas iš dešimties tai sugeba….Pagal pageidavimą važiuoju ir apsigyvenu to ligonio namuose ir kariauju tikrąja šio žodžio prasme. Taigi, ryte valome burną su aliejumi, einame į kiemą mankštintis vienas-du … paskui didelė stiklinė daržovių sulčių, paskui vos šilta vonia be jokių šampūnų , tik su keliais šaukštais natūralaus pušų ar kokio kito aliejaus. Paskui masažuoju veidą su namuose padarytu kremu. Paskui pusryčiams daiginti grūdai su medum, arbata .Pietums labai daug daržovių, mažas gabaliukas mėsos arba žuvies tris kartus savaitėje.Pavakariams vaisių salotos . Vakarienei virtų daržovių mišrainė be duonos. Viskas kasdien ir panašiai…virtos ir žalios įvairios daržovės, žali ir džiovinti vaisiai, riešutai, šviežiai spaustos sultys , duona - tris kartus savaitėj, jokių dešrų, krautuvinių padažų, pyragų,makaronų, baltos duonos. Duonos mėgėjai labai greit atpranta nuo duonos kasdienės, kai duodu tik juodą ruginę , natūraliai sumaltų grūdų duoną- ji sprangi, grubi , jos nesuvalgysi daug….Pienas ir jo produktai , deja, gali būti naudojami nebent žmogaus susargdinimui. Pieną leidžiu gerti kam patinka tik ožkos ir nevirintą. Kas mėgsta varškę irgi padarau iš žalio nekaitinto pieno surauginus ir paprastai per tankų audinį nuvarvinus išrūgas-gaunasi kreminė, minkšta varškė. Svarbu kiekviename produkte išsaugoti fermentus, be kurių maistas žmogui jau nebetinkamas maistui.O bulves , deja, galima tik virti , kepti su lupynomis, nuskustos jos tampa nebenaudingos maistui.Tuo pačiu vyksta valymo darbai- su arbatomis ,sultimis išvalomi organai , kraujas, limfinė sistema, kaulai, sąnariai. Ir nereikia jokių vaistų …Tiesa, dar akupresūra, masažai, sauna ir kitos vandens procedūros , ir jokių chemikalų buityje…Naudoju valymui tik actą ir sodą …Galvai plauti kiaušinio trynys , perplauti su truputėliu actinu vandeniu.Bet šiame išprotėjusiame pasaulyje yra sunkiausia rasti normalių , natūralių produktų.Dėkui ANDY , kad nors kiek stengiasi paprotinti žmones pradėti gyventi žmoniškai.

  Andy:

  Teobany, cia labai gera jusu profesija, nes daugelis zmoniu, ypac serganciu yra taip priklausomi nuo visokio blogo maisto ir kitu dalyku, kad patys nebesugiaba ju atsisakyti. Ir cia kartais kaip narkomanui be pagalbos neimanoma. Tad bet kuriam laikui reikia ‘priziuretojo’, ir grazu kad vokietijoje tokie dalykai vyksta.O cia privaciai ir gal net valstybe tokius zmones samdo?
  Bet velgi toks metodas reikalauja gana daug zmogisku resursu, ir turbut butu pigiau tiesiog surinkus grupe zmoniu ir kur nors juos apgyvendinus kokioje kaimo sodyboje ar dar kur nors. Nepaisant to tokio priziuretojo gyvenimas namuose tikrai gali pakeisti zmogaus gyvenima.

 5.   remix rašo:

  Teobany, labai idomi tavo paslauga, pasidalink daugiau su mumis:)
  Su kokiu aliejumi ten valote burna?Ir is ko gamonate veidui krema ir kokias valomasias arbatas naudojate, viskas labai idomu.
  Aciu

 6.   mecislovas rašo:

  Kiekvienas mūsų organas sudarytas iš keleto sluoksnių ir medžiagos tipų-kietas kūnas,skystis ,dujos ir bioplazma. Šias keturias medžiagos būsenas valdo psicholaukas ,kuris irgi yra sudėtinis dalykas.
  Žmogus yra įdėja,kuri yra kažkieno sukurta-tai tarsi dievo planas .Kad planas ,,būti žmogumi” vyktų,turi būti kažkokia jėga,kuri sudvasintų ir darytų postūmį. Organizmą valdo sąmonė,pasąmonė,,,aukštasis aš”, ir biokompiuterių sistema-centrinis(galvos smegenys),tarpinis(stuburo smegenys) ir organų funkciniai biokompiuteriai,kuriuose ir yra funkcijų veiklos programos. Visas organų valdymas vyksta sąmonės ir pasąmonės lygyje. Kiekvienas organas turi keletą savo veiklos funkcijų,o kai kada organai gali perimti kitų organų funkcijas…
  Žmogus gyvena keliuose lygiuose-fizinis lygis yra daugeliui suprantamas,o eterinis(biologinis),astralinis,dvasinis,menalinis ir aukštasis dvasinis yra nesuvokiamos aukštumos.
  Gydytis galima iš fizinio plano,naudojant max gamtines medžiagas,turinčias biologinės-eterinės plazmos(gyvi ir žali augalai),atnešančios aktyvių medžiagų ir aplinkos informacijos į organizmą..Toks gydymasis yra mažai efektyvus,labai ilgas,reikalaujantis koncentracijos,žmogiškųjų dvasinių ir mentalinių resursų ,kurių sergantis dažniausiai jau neturi..
  Gydytis galima ir iš psicho-sąmonės pusės,joje pašalinant organizmo valdymo laukų deformacijas,valdymą sutrigdančias gilumines priežastis,o tada organizmo savireguliacijos sistemos,sąmonė ir gyvenimo misijos programos žmogaus organizmą gražina į sveikatos būseną be jokių vaistų arba su labai jų menkomis sąnaudomis(sintonizacijos principas).
  Fizinį kūną supa eterinis apvalkalas,kuris dar vadinamas biologiniu kūnu arba gyvybės kūnu.Tai iš tikro taip ir yra,jis leidžia turėti ir stiprų imunitetą,žiemą beveik nejausti šalčio,jis palaiko ir organizuoja ląstelių vidaus procesus,netgi atomo lygyje veikia kaip biologinis gyvybės katalizatorius.Be to eteriniame kųne yra daugybė valdymo,transportacijos meridianų ir kanalų(kasos meridianas,širdies ir tt),nervinio ir kt audinių degeneracijos kanalai,energetikos generatoriai-čiakros,gyvybės procesų pastovumo palaikymo sistema-,,stebūklingieji” meridianai…. Tai tik maža dalelytė eterinio kūno organų.Eterinis kūnas turi tam tikras savo buvimo ir veiklos funkcijas-viena iš jų yra cheminio įsisavinimo ir medžiagos vertimo į kitų rūšių energijas funkcija,kita funkcija yra jutimo funkcija,gyvybės atsinaujinimo(dviejų ląstelių susijungimo programa) ,dar viena svarbi funkcija yra gamtos procesų tėkmės galimybė per žmogaus organizmą… Neduok dieve sutrikti tokioms eterinio kūno funkcijoms-dažniausiai sutrinka cheminės asimiliacijos funkcija ir tada žmogaus organizmas suserga… manau,kad jokiais maisto papildais ir maistu to neatstatysi,o tik laikinai galima pagerinti padėtį… (žinių šaltinis L.G.Pučko ,,daugiamatė medicina).

  Cukrinis ar antro tipo diabetas išsivysto sutrikus organizmo stresinio-insulininio aparato funkcijoms sutrikus dėl organizmo psichoemocinio lauko pažeidimo.Streso-insulino mechanizmą valdo astralinio kūno psichoenergetinis klasteris,kuriame ir yra kasa.
  Antrinėmis ligos priežastimis yra organizmo infekcinio plano suaktyvėjimas dėl eterinio kūno pažeidimo. Infekcijoms veikiant(virusai,bakterijos,grybeliai,helmintai) ,organizme greitai išsivysto homotoksikologinis efektas,keičiasi ph pusiausvyra ,ir liga tikrai išsivysto … kokia būtent,tai priklauso nuo to,kokios emocijos ir mentalinė-psichinė veikla ,kokie organai yra silpniausi,kokiame lygyje organizmas labiausiai eksploatuojamas visuomenėje.

 7.   peleda rašo:

  Mecislovai, Jūs tikrai galvojate, kad fizinį kūną fizinėmis priemonėmis galima išgydyti tik per ilgą laiko tarpą? Manot, kad nuo to, ką žmogus valgo nepriklauso jo sveikata? Ir kad pakeitus mitybą tai galima ištaisyti?

 8.   Maija rašo:

  Sveiki, va radau internete informaciją apie augalą, kuris naudojamas II tipo diabetui gydyti Pasuchaca - Geranium dielsianum Knuth. Įdomu būtų sužinoti Jūsų nuomonę, gal yra bandžiusių.
  Po pažinties su Chanca Piedra labai žaviuosi Andų žolėmis.

  Andy:
  Esu skaites kad si augala galima naudoti II diabetui gydyti, ir dar rasoma kad geresnis rezultatas pasiekiamas kartu naudojant Cat’s claw, kuri yra antiuzdegimine vaistazole (taip pat turi kitu savybiu), ir uzdegiminiai procesai yra vienas is diabeto ligos priezasciu.

 9.   real rašo:

  Maija, kuo Jus suzavejo chanca piedra?

 10.   mecislovas rašo:

  tikrai taip ir manau,kad fizinį kūną neįmanoma išgydyti jokiomis priemonėmis ,jei pažeisti jį supantys energo-informaciniai laukai. Fizinis kūnas yra tarsi akmuo jūros dugne,visi procesai vykstantys aplink fiz kūną tiesiogiai ir netiesiogiai veikia ir į jį… Egzistuoja tiesioginė priklausomybė ,,iš viršaus” ir nėra jokios priklausomybės ,,iš apačios”. Nuo to ,ką žmogus valgo,turėdamas harmoningus dvasinius savo organizmo sluoksnius-ypatingai eterinį,astralinį,) fizinė sveikata tepriklauso tik 10-15 proc ir tai yra pernelyg mažai,kad sukelti ligą.Gautųsi tik įtampa,kuri išnyksta pasiilsėjus per naktį… Norint sukelti ligą ,organizmui turi būti padarytas 51 ir daugiau proc jėgos poveikis-toks poveikis įmanomas tik valgant nuodingą ,konservuotą,mikrobiologine tarša užkrėstą maistą …Nesusimąstėte niekada,kad mokslas turėdamas tokius galingus tyrimo instrumentus,tačiau kuria vis kitus ir kitus vaistus ,niekaip negalėdamas išgydyti visam laikui paprasčiausią slogą?
  Girdėjote apie ,,žaliuosius kokteilius?
  Jie daromi iš žalios spalvos lapų.Nežinau kada,bet mokslas atrado,jog morkos lapuose vitaminų ,mineralų ,ląstelienos yra dešimtis ir šimtus kartų daugiau nei pačioje morkoje…Taigi,jei blenderyje sumaltumėte morkų lapų,juodųjų serbentų lapų,beržo lapų ir šaltalankio lapų kartu su vandeniu,tai gautųsi labai sveikatinantis kokteilis,kuriame nėra cukraus,gliukozės ir pan,tačiau vitaminų,mineralų bus didžiulis kiekis.Be to kokteilio vandenyje bus atsiskyręs chlorofilas ir augaliniai enzimai,skystis bus prisodrintas deguonies ir augalų ląstelių skysčio,kas bus beveik kaip natūralios sultys. Skonio pagerinimui galima įdėti gabalėlį ananaso,citrinos ar kt vaisių ar uogų. Žinoma,jog chlorofilo pagrinde yra Mg,kuris organizmui labai reikalingas,o jo paties sandara labai panaši į hemoglobiną,kurio pagrinde yra Fe,o visa kitą yra identiška..
  Toks kokteilis įdealiai tinka sergant bet kokiomis virškinimo trakto ligomis,turint blogą organizmo vidaus ekologinę būseną,o taip pat ir diabetikams
  Pasakysiu dar,jog kai kurie augalai,nors ir nuodingi esant įprastai,tokiame būvyje yra beveik neveiksnūs toksikologiškai,tačiau būkite atsargūs.
  Daugelis augalų ,būdami kokteilio sudėtyje tampa gerais padėjėjais valant organizmą nuo jame esančių mikropatologinių parazitų-grybelių,bakterijų ,pirmuonių,virusų ir helmintų-pvz,rozmarino lapai yra valantys nuo grybelių ir labai plačiame jų spektre,o šaltalankio lapai yra antimikrobiškai ir antibakteriniai…
  Suprantant augalų savybes,galima net sudėtingas ligas pristabdyti,jas valdyti,ypač jei naudosi apgalvotai ir sintonizacijos principu..
  Tačiau visa tai būtų pagalbine priemone ir-arba visai nereikalinga jei organizmo biologinis auros sluoksnis būtų harmoningas,stiprus,aktyvus.Su tokiais sveikais laukais, žmonių, dabartinėje visuomenėje, tampa vis mažiau,o ligotų vis daugiau…

  Andy:

  Mecislaivai, aciu uz issamius komentarus, bei papildyma ir absoliuciai sutinku, kad dvasine ir emocine buklei bei energetinis laukas yra labai svarbi sveikatos dalis.Ir je yra kokia liga visada reikia ziureti kokios jusu mintys. Bet taip pat reikia prisiziureti ir savo fizini kuna, kas velgi daroma sveika mityba, ir kitais igudziais.

  Zali kokteiliai tikrai yra labai gerai ir juos butu galima naudoti vietoj ten tyrime naudotu Nestle. Ir tokie koteliai yra labai gerai sergant veziu ir kitom ligom. Arba tiesiog galima butu valgyti zalias darzoves, ir per diena reikia suvalgyti bent 0.5 kg, kas tikrai nera daug ir diabetikams reiktu zymiai daugiau - koki 1kg. Jie tos darzoves ne paciu augintos tai jas reikia gerai nuplauti, gerai koki 20 min pamirkyti vandenyje su soda ar su obuoliu actu. Taip pat galima naudoti raudonu burokeliu lapus ar runkeliu lapus, galima dar prideti pieniu, lapu, taip pat balandu, labai gerai agurkle, bei purslane

 11.   Audronė V. rašo:

  labai patiko Andy straipsnis apie priešdiabetinį kokteilį ir kitus diabeto gydymo būdus, tačiau dar labiau - Mečislovo komentaras apie biolauko švarą, tarsi visas naujas straipsnis. Įvairiausioj ezoterinėj literatūroj netrūksta žinių, kad ligos visų pirma prasideda biolauko lygmenyje. Pirma reikia susitvarkyti savo pasaulėjautą ir pasaulėžiūrą( mintis nukreipti teigiama linkme, nustoti skųstis, pavydėti, dejuoti, reikšti visaip savo nepasitenkinimą, iš mokti viskuo džiaugtis), tada ir kūnas nesirgs. Manau, kad taitiesa. Bet kartais nutinka, kad žmogaus kūnas jau būna rimtai apniktas ligų, ir jis , nors ir pradėjęs keisti mintis, valyti biolauką, bet jau būna gerokai pavėlavęs, pvz, kur nors atsiradę vėžiniai navikai ir pan. Tada tik medicina su savo operacijom ir vaistais begali efektyviai padėti( jei pasiseka, žinoma, pakliūti pas gerą gydytoją), išgelbėti tuomkart kūną, kad žmogus toliau galėtų gelbėti savo sielą. Tad negalime atmesti neivienos galimybės pasveikti - visi galim ir turim rinktis gydymo kelius taip kaip jaučiam. Vienam padeda bobutė su savo užkalbėjimais,kitam - žolių kokteiliai, dar kitam - malda ar meditacija. Tik svarbu, kad pats žmogus suprastų, jog kūno ir sielos higiena būtina visą sąminingą gyvenimą, o ne priešokiais, tarsi kokia sveikatinimo akcija. Sveikatos palaikymas - tai viso gyvenimo svarbus ir atkaklus darbas.O žmonės, deja, dažniausiai tingi ir mano, kad pagis nuo tabletės.
  Linkiu visiems rasti sau sveikiausią gyvenimo būdą ir nesirgti

 12.   mecislovas rašo:

  Sveiki,bendraminčiai

  Sveikata dar ne viskas,tačiau viskas be sveikatos tampa niekuo(sokratas).

  Link sveikatos yra daug kelių,(visi keliai veda į romą),vienu iš tokių kelių yra L.G.Pučko diagnostikos metodas(biolokacija) ir ligų priežasčių šalinimo sistema(vibracinės eilės). Tai savidiagnostikos ir savigydymo sistema einanti per savo daugiaplanį organizmo pažinimą .
  Dabartinė intelektualioji europinė mokslinė pasaulėžiūra tvirtina kad be fiz kūno lyg tai nieko daugiau nėra,todėl imki tabl , maisto gabalą ir vartoki net negalvodamas,tuo tarpu kažkokios institucjos pasirūpins visą tai ištirti ,susisteminti .Pačiam žmogui nebūtina galvoti,rūpintis-už jį galvoja kiti.Tačiau ar tai tiesa?
  Žmogaus gyvenimą valdo priežasties-pasekmės gamtos įstatymas.Tai aksioma.Kur pažvelgsi,įstatymas veikia ,kiekvieną pastatydamas į tam tikrą poziciją,nesvarbu žmogus galvoja,ar tingi.Esama situacija yra padiktuota tam tikrų priežasčių ir yra tik jų pasekmė.Taip pat ir bet kuri liga-ir jos pavadinimas visiškai nesvarbu.
  L.G.Pučko metodas,,DAUGIAMATĖ MEDICINA- dirba ne su ligomis konkrečiai,o su ligų atsiradimo,išsivystymo,buvimo priežastimi ir pašalinus ligos priežastį(-is) liga pati pasitraukia,organizmas pasveiksta be jokių vaistų…
  Daugiamatė medicina-alternatyvios medicinos metodas,iš kitų išsiskiriantis savo originalumu,paprastumu,logiškumu ir efektyvumu.Priskiriamas dvasinio tipo gydymo būdams,tuo tarpu iš žmogaus nereikalaujama jokio spec išsivystymo,talento,išsilavinimo-imki ir naudokis…Savyje aprėpia ir sujungia į visumą šiuolaikinės medicinos žinių bagažą,filosofijos ir religinių praktikų patyrimą,paaiškinantis žmogaus organizmo ypatingą sandarą,aprėpiant ir sujungiant sielos,dvasios,sąmonės-pasąmonės,dvasinių organizmo sluoksnių-kūnų sąvokas į visumą.Diagnostika daroma biolokacijos principu,naudojant medicininius atlasus,diagramas,schemas arba tiesiogiai energetinį fizinio kūno spinduliavimą.Juo išaiškinamos ligos priežastys,kurios pašalinamos metode esamu spec.įrankiu-vibracinėmis eilėmis.
  V.eilė yra diagnostikos pagrindu sukurta spec programa ir iš ligonio pasąmonės paimtų simbolių sekomis-visa tai sudaro tam tikrų energijų spinduliuotuvą,kuris ir sunaikina ligos energoinformacinę matricą(gal tai skamba egzotiškai ir fantastiškai,tačiau praktikoje tai labai paprasta ir efektyvu). V/eilėmis pašalinamos energetinės,informacinės organizmo deformacijos,o iš fizinio kūno pašalinami organizmo patologiniai parazitai-virusai(iš ląstelių vidaus ir audinių,organų,skysčių),bakterijos ir jų mutantai,pirmuonys ,helmintai ,grybeliai,suaktyvinama simbiotinė kultūra,pašalinami patogeninių mikroorganizmų prisitaikymo mechanizmai-kolektyvinio proto struktūros,palaikomosios jų gyvybingumą energetinės struktūros) ir tik tada organizmo savireguliacija-HOMEOSTAZĖ- gali organizmui padėti išgyti be jokių vaistų(tikriau tik tada vyksta gijimo procesai).Deja,jokie kiti metodai nemoka kovoti su organizme tūnančiomis slaptomis infekcijomis,suėdančiomis(tikrąja to žodžio prasme) organus,audinius ar ląstelių grupes(mieliną,nervines ,epitelines spec.ląsteles). Metodas puikiai dirba ir su psichinio fono ligų priežastimis-depresijos(energoinformacinės,fizinės-cheminės,organizmo laukų valdymo sutrikimo pobūdžio).Daugeliu atvejų daugiamatė medicina su savo diagnostikos ir priežasčių šalinimo sistemų galimybėmis gali būti vienintele alternatyva susirgus ūmia infekcija,sergant chroniška ir užprogramuota,,nepagydoma” štampu liga nėščiai moteriai,kūdikiui, arba įsigijus ligos židinį ypatingai jautrioje vietoje-pvz smegenyse,širdies organe ar pan.Greita ir efektyvi diagnostika (vos per keliasdešimt minučių) gali išgelbėti gyvybę… Metodas derinasi su bet kuriuo medicinoje taikomu metodu,procedūra juos tik efektyvinant,,,,Metodas gydo net gyvūnus,juos net efektyviau ne žmones..
  Metodika tinka parenkant maisto suderinamumą su organizmo būsena,gali atrinkti tinkamus išgydyti ligą vaistus,kada jų efektyvumas didėja dešimtis kartų,galima sumažinti dozes ir taip išvengti perdozavimų ,sumažinti jų neigiamą poveikį…

  jau sakiau,kad fiz kūno sveikata tiesiogiai prklauso nuo subtiliųjų energijų poveikio ir tik 10-20 proc nuo maisto. Šiuo metodu 20 proc ribą galima sumažinti vos ne iki nulio…

 13.   milda rašo:

  Dėkiga už straipsnį apie II tipo diabetą,bėda ta kad valgant daržoves ir vaisius dar labiau pakyla apetitas ir savęs nugalėti neįstengiu.jei kankina depresija tuomet tik ir norisi valgyti ir valgyti.

 14.   laura rašo:

  Nezalias, o ypac nesveikas maistas yra paguodos maistas. Zmogus bando savo nerima, liudesi ir kitas negatyvias emocijas slopinti siuo maistu. O toks maistas tik dar labiau tokia negatyvia, pasyvia busena sukelia. Ir gaunamas uzdaras ratas. Reiktu uzsibrezti tiksla ir tam tikra laika maitintis tik sveikai, jau po menesio kitokio maisto nebenoresite, pasikeis zarnyno mikroflora, aisku dar nepilnai, tam reikia daugiau laiko. Pasikeis visiskai savijauta, tiek fizinio kuno, tiek emocinio. Siulyciau paskaityti apie zaliavalgyste, pvz, kad ir V. Boutenko knyga apie zalia mityba. Jus ikveps, nuteiks keistis. Be to jus alki jauciate, kai truksta angliavandeniu, tai pagrindinis energijos saltinis. Valgykite iki soties ju. Daiginkites pupeles, zirnius, lesius, tai geras angliavandeniu saltinis. Nepamirskite seklu, riesutu.

 15.   ekstrasensas rašo:

  Mecislovai TU Maladec! kaip moksliskai viska aprasei .

  Mano http://ekstrasensas.blogas.lt/ paskaityk .
  Aprasiau viska mechaniskai kaip tai mus veikia .
  Tu ta supranti aukstesneme lygmenyje bet nevaldai manau to . Galeciau ismokint, salint ligu priezasti netaikant joku vaistu ir dietu .
  pilvo putima per 5 min praeina ,galvos ksausmai . skrandzio ligos ilgiau reik laiko preit uzdeymas yra uzdegymas .

  Su masto derinimu neisgydysi ligos tik sustabdysi . Maistas slakuoja organizma kai jis nesugeba isisavinti maisto .Todiel ir palengveja zmogui imantis ivairiu dietu
  Bet kuriam netinka zalios darzoves kaip raso Teobany perdaug drastiska
  Bet diel dienos rezymo ,zmogaus iprociu ir mitybos ,reikia keist
  Bet kaip ir sakiau zalios dietos imtis zmonems turint vyrskinimo problemu yra sadizmas . Ir juoda duona retas kuris gali .
  Pats ta perejau tas kancias, negalejau pieno produktu vartot ir duonos jokios ir darzoviu .
  Jieskok ir salink priezastis! keisk gyvenimo buda, mityba tik dalis tiesos nes palengvina savijauta / bet neisgydo
  aliejus nevalo burnos ertmes stypriau nei vanduo , tegul tiki Teobany savo metodikom sukauptom is knigu zurnalu seminaru. Tai kas tiko Jai - yra jos gyvneimo budas , Ji taiko ji visiems ,tai neimanoma kad tas tiktu visiems . Skalaujant alieju burnoje jis tampa emulsija igaunant balta spalva . suplakyt alieju su vanedniu pamatysit ta pati efekta .
  Ir tikrai aliejaumi skalavima burnos pakiskime paprastu vandeniu . Jis nebaltuos ,bet tikrai jame liks viskas kas iseis paskalavus burna tiek pat kaip su aliejumi . Alieju veikia termo procesai , todiel jis taip keiciasi burnoje ,kontaktuojant su seilem.
  Akupunktura ir akupresura yra Juokas jei priezastis yra pasamonynes ,arba nuo tevu ,arba tavo praeito gyvenimo itaka
  tesiogiai veikiamas organo prjekcija esanti astraliniame kune .
  Su jokio maisto derinimu inkstu akmenliges nepasalinsi , karminiuskolu
  Nekariaukit su vejo malunais taikant dietas , yra liga yra ir budas pasalint priezasti
  Keikvienas musu sugeba ta ,jei ta sugebetu pamatyt . Savo samones dega sunaikinti priezasti . kur ji bebutu . Idomu Jums bus paskaityt http://ekstrasensas.blogas.lt/

 16.   VitaminasC rašo:

  Ekstrasensas - žinok tavo pareiškimas kad per SMS atsiuntus vardą nuotoliniu būdų gali čiakras visas išvalyt ir išgydyt skamba labiau negu juokinga.

 17.   VitaminasC rašo:

  bet gal aš ne tam lygmenyje gyvenu ir nieko apie tai nesuprantu, tai atleisk tada ir kuo greičiau registruokit čia - http://www.randi.org/site/index.php/1m-challenge.html
  kur ponas James Randi laukia nesulaukia iš viso pasaulio žmonių turinčių antgamtinių galių, ir jei įrodyti kad tas galias tikrai turi gausi 1 000 000 USD prizą. Keli buvo kurie bandė (ytoutube pilnas), bet randis juos suvarė ir baigėsi bajeriai. Gaila žmogelis numirs greit ir taip per visą gyvenimą nepamatys gyvo Xmen’o

 18.   VitaminasC rašo:

  tą patį pasakoja James Randi apie homeopatiją ir bandymų krūvas parodo su homeopatiniais vaistais kur įrodo kad jie neveikia. va čia vienas geras video show padarytas :) http://www.ted.com/talks/james_randi.html
  :)

 19.   milda rašo:

  Ačiū Laurai už patarimus.

 20.   mecislovas rašo:

  Ekstrasensui-Daugiamatė medicina (pučko metodika) nėra skirta fokusų rodymui,stebūklų rodymui ir pan efektams,todėl apsišaukėliui fokusininkui Randi neparodysi… Kad naudotis biolokaciniu diagnostikos metodu nebūtina būti jokiu ekstrasensu,nebūtina turėti aukštąjį med išsilavinimą,užtenka būti sąžiningu sau ir tiesai žmogumi.
  Kiekvieno žmogaus -ligonio pasąmonė žino kas sukėlė ligą.Taip,tik ji žino ir joks kitas žmogus save vadinantis ekstrasensu negali žinoti kas vyksta su kitu žmogumi subtiliojo pasaulio lygyje,nebent jis jau angelas… Gyvenime viskas paprasčiau,ir be mistikos,nors visa tai neįpratusiam atrodytų kaip stebūklas.
  Tai kodėl mes,žmonės ,nesuprantame savęs ir negydome savęs vien tik pasąmonės galiomis? Ats, yra paprastas-99,9 proc žmonių neturi ryšio su savo pasąmone,siela ir dvasia,dauguma net nesupranta tai esant,nesuvokia savęs …Dar daugiau- neskiria emocijų nuo jausmų ,nesugeba suvokti priežastinių -pasekmės ryšių..
  PVZ, blogas virškinimas ir jo sutrikimai-kur priežastys? dabar jų nesimato,nes matote tik pasekmę ,o apie priežastis tiik spėliosite patys,spėlios ir gydytojų kabinete pasiremdami gausia statistika .. Jei bandys daryti kažkokius tyrimus-tai vistiek matys tik pasekmes,gal būt ir gilesniame lygyje,tačiau tai nieko nekeičia.
  Žmogus viduriuoja-kas tai,priežastis ar pasekmė? žinoma pasekmė,o priežastis visiškai nematoma.Bandysite prisiminti ką suvalgėte,kuo apsinuodijuote ir pan…Visa tai tik pasekmės … Viduriavimas yra atvirkščias procesas įsisavinimui-vietoj to kad osmoso sistema susiurbtų apdorotas maisto medžiagas į organizmą,ji neveikia,o žarnų kriptos gamina virškinimo sultis ir jas išskiria padidintais kiekiais. Kriptų gamybinė funkcija pernelyg suaktyvėjusi… Kas sukelia tokį aktyvumą? Dažniausia sąmonės centrai (judėjimo ir inkstinktyvusis,intelektualinis) būna pažeisti energetinėmis-informacinėmis (hologramos) struktūromis,kurios blokuoja sąmonės centrus ,valdančius kriptas ir jų produkcines funkcijas.Priežastys visada yra žmogaus gyvenimo laiko tėkmės juostoje,yra sąmonėje ,chroniško ligonio situacijoje priežastys tūno žmogaus virtualiniame lauke ,karmos plotmėje,organizmo biokompiuterių programiniuose blokuose ,biologinio (eterinio) lauko meridianuose ,kanaluose,organų ryšiuose ir pan
  Tik biolokacijos diagnostikos metodas tai gali diagnostuoti,visa tai nesunku suvokti savo intelektu,nebūtina turėti antgamtiškų savybių,nors ir jas išvystyti gali beveik kiekvienas…
  Jei tu moki vie tik pažiūrėjęs daryti poveikį tai tkrai laikas bandyti pasiimti milijoną..
  Įdomu būtų matyti,kaip darai poveikį kompasui … įdomu ar atspėtumei kurioje iš 5 degtukų dėžučių yra įdėtas fantikas? gali tai?
  Aš biolokacijos metodu fantiką randu 100 proc tikslumu ir visada be klaidų… Bet tai nėra joks stebūklas ir Randi jo stebūklu nepripažintu,nors dauguma žmonių tai atrodytų stebūklinga…
  Tačiau ar svarbu ,kokiu metodu žmogus pasiekia savo sveikatinimo tikslą? žinoma kad nesvarbu ir išvada tegali būti tik viena-visi metodai yra geri,jei gali jų veikiamas išgyti..
  Gal esate girdėję apie uždaro kontūro kondensatorius. ? Kas yra kondensatorius tikriausiai žino kiekvienas.
  Štai jums aprašymas kaip pasigaminti paprastą kondensatorių ir juo gydytis-
  pasidarote keturis diskus,jų diametras 200 mm ir metalo storis 0,25 mm .Metalas gali būti aliuminis,varis ,plienas.Ant pirmų dviejų klijuojamas rašomasis popierius paprastais lijais ir jie sudedami į bateriją-diskas-popierius-diskas popierius-diskas-popierius -diskas.Išoriniai diskai sujungiami tarpusavyje lituojama viela. Gaunasi uždaro kontūro kondensatorius.Potencialai kaupiasi vidiniuose diskuose ir anigiliuojasi išoriniuose trumpo jungimo diskuose.Kondensatorius išsikrauna dešimtis kartų per sek. sudarydamas elektromagnetinio lauko pokyčius.Logiška būtų,kad gydymosi tikslais gydyti galima tik kondensatoriaus briauna.
  Toks kondensatorius labai efektingai harmonizuoja gyvenimo erdvę,išnyksta virusai,bakterijos,grybeliai,pirmuonys-pagrindiniai ligų sukėlėjai .Tokių kondensatorių girliandos išdėliotos sandėliukuose,sandėliuose labai greitai panaikina blogą jų kvapą,daržovės ir vaisiai nustoja gesti ir pūti,jei kambaryje yra tokių kondensatorių tai šeimos nariai tampa draugiški,kolektyvizmo idėjomis apsikrėtę,psichinis laukas tampa ramus ir šiltas. Kondensatoriai išdėlioti kas keturi metrai pagal fermos perimetrą apsaugo gyvulius nuo kempinligės,maro,paukščių gripo ir tt
  Galėčiau dar daug duoti info apie jų poveikį,bet ir to užtenka kad susidomėti…

 21.   Maija rašo:

  Labai ačiū Andy,
  Gerbiamieji, gal komentuokim į temą, gerai?
  Be galo sunku rasti reikalingą informaciją, kai prirašyti tuokie postulatai :)
  Real, chanka piedra realiai tirpdo akmenis (tulžies pūslės ir inkstų). Net sunku įsivaizduoti, kiek žmonių galėtų apsieiti be operacijų :)

  Andy:

  Info galima lengviau susirasti naudojant Firefox zodziu paieska: CTRL+F ir lango apacoje atsiras laukelis i kuri iveskite zodi kaip vezys, chanca piedra ir t.t. ir po to ‘next’

 22.   peleda rašo:

  Ačiū už straipsnį. Pradėjusi skaityti pagalvojau, kad tai ne tas atvejis, kuris gali padėti visam laikui. Per mažai kalorijų ir to kokteilio sudėtis keistoka. Galbūt kurį laiką - taip, bet vėliau gali pasireikšti kokie nors simptomai. Visai kita - Dr. G.Cousen metodas. Pasaulyje jau yra begalė žmonių, kurie visas savo ligas, taip pat ir diabetą, išsigydė tik žaliavalgyste. Dažnai jie prie žaliavalgystės ir pasilieka. Grįžtant prie ankstesnio gyvenimo būdo buvusios ligos sugrįžta. Siūlau, Andy, kada prie progos pasidomėti žaliavalgystės fenomenu. Tik, kiek man žinoma, dauguma daktarų, dietologų, chemikų ir kt. prieštarauja šiam mitybos būdui. Tačiau, Rusijoje yra tokia gydytoja ir biochemikė Марва Вагаршаковна Оганян, kuri, pamačiusi, kad negali įprastais būdais padėti savo pacientams, pradėjo studijuoti biochemiją ir tokiu būdu atrado, kad žmogus turėtų maitintis tik termiškai neapdorotu augaliniu maistu. Jos darbų neskaičiau, bet, kiek domėjausi žaliavalgyste ir jos įtaka sveikatai, tai kone vienintelis gerai argumentuotas mitybos būdas. Jau T. Colin Campbell ir Thomas M. Campbell II savo knygoje “Natūralus būdas išvengti ligų” eina link to ir savo tyrimais pagrindžia nors ne visišką žaliavalgystę, bet kažką arti to. Ten jie rašo, kad ne tik diabetą, bet ir visas kitas ligas sąlygoja gyvulinės kilmės baltymai. Atsisakius jų pamažu galima atsikratyti daugumos ligų. Taigi…

 23.   peleda rašo:

  Matau, kad dalis čia ekstrasensų:) Jeigu galvojate, kad reikia tvarkyti žmogaus biolaukus, tai pagalvokite, kodėl jie tokie pasidarė. Ar užglostydami subtiliuosius kūnus keisite priežastis ar pasekmes? Dievas mums ne šiaip sau protą davė. Turėtumėm jį kaip instrumentą panaudoti ir galvoti. Žinoma, dar galime paklausti ir savo aukštesniojo AŠ. Taigi, kodėl mes atėjome į šį pasaulį? Ar tam, kad pamatytumėm savo klaidas ir jas taisytumėm ar kad kiti žmonės jas taisytų, o mes ir toliau taip pat gyventumėm? Turiu galvoje viską - ir fizinį kūną ir dvasinį. Ir tai, kaip ir kiek žmogus juda, sportuoja, dirba, ką ir kiek valgo, geria ir tai, ką jis mąsto, kalba, elgiasi, medituoja, meldžiasi. Mitybos ir gyvenimo būdas gali žmogaus gyvenimą pakeisti radikaliai. Pvz., žalia mityba išgydo ir ketvirtos stadijos vėžį, ir daugumą kitų ligų. Yra tokie gydytojai, kurie visus savo ligonius išgydo šimtu procentų pritaikę vien dietą. Tokių gydytojų nemėgsta ligoninės, farmacijos pramonė, kiti gydytojai, chirurgai, kadangi jie nėra finansiškai naudingi. Tačiau ne visi pacientai vėliau įstengia laikytis jiems pritaikytos mitybos programos. Ko pasekoje vėliau suserga ir didelė dalis greitu laiku miršta. Todėl tokiu atveju galima sakyti, kad jiems nebuvo skirtas visiškas pasveikimas ir liga galbūt jiems buvo skirta kaip to žmogaus asmeninė pamoka. Esu girdėjusi, kad net rankomis gydančiai moteriai iš aukščiau buvo uždrausta išgydyti sunkiai sergantį žmogų. Taigi ar ne pats žmogus turi dėti pastangas savo gyvenimą keisti? Ir visgi, kaip sako - pasakyk ką valgai ir aš pasakysiu, kas tu esi. Arba - sveika siela sveikame kūne. Netgi nuo skirtingų suvalgytų produktų keičiasi žmogaus psichika, o reiškia ir priimami sprendimai. Gyvas maistas ir judesys yra žingsnis link sveikesnės sielos. Ir jokie papildomi kitų veiksmai, nebent tik pokalbis, patarimai, į kuriuos žmogus atsižvelgtų, negali padaryti ilgalaikį poveikį.

 24.   mecislovas rašo:

  ,,Mitybos ir gyvenimo būdas gali žmogaus gyvenimą pakeisti radikaliai. Pvz., žalia mityba išgydo ir ketvirtos stadijos vėžį, ir daugumą kitų ligų. Yra tokie gydytojai, kurie visus savo ligonius išgydo šimtu procentų pritaikę vien dietą.”-gerai kad yra ir sutinku tokių esant,tik kur jie yra ?Sveikatos išsaugojimo sistemoje jie nedirba,na gal būt tik privačiai…Savo 55 metų laike tokių nesutikau…Todėl ėmiausi savo problemas spręsti savo jėgomis ir jau 22 metus mokinuosi apseiti be jokių vaistų,dietų ir pan gydymosi būdų.
  štai fizinis kūnas sudarytas iš kietų dalelių,skystų ,dujinės formos ir ypatingos medžiagos-plazmos. Ką čia galima pakeist?i-nieko,nes viską valdo genetinė programa. Ką bevalgytumei ir begertunei bus taip kaip nustatė karminė programa.O tai organizmo intelektualinis gyvenimo patyrimas ir fizinį kūną gauname tikrai pagal jį… Sako likimo(karmos) nepakeisi tačiau gali keisti požiūrį į vykstančius įvykius ir taip juos sušvelninti. Fizinis kūnas,judėdamas, sukuria gyvybinę eterinę energiją ,kuri elektromagnetinių,gravitacinių ir kitokių bangų pavidalu apgaubia fiz kūną,tuo pačiu jį persmelkia iki pat subatominio lygio ir dalis tokios energijos pasklinda mentaliniame,intuityviniame dvasiniame ,emociniame ir kt lygiuose taip juos aprūpinant energijomis. Galima daugiau judėti,iš tikro turėsime daugiau energijos ir ji bus stipresnė,jei organizmas yra harmoningas ir energoinformaciniai srautai keliauja pagal organizmo lygių poreikius.Tačiau tokių žmonių vis mažiau-nors ir valgo puikiai ir kas dieną sporto salėje juda… Kaip ir fiziniame pasaulyje,taip ir energetiniame vyksta ir kamščiai,užtvankos,blokai ir tada kažkas energijos gauna per daug,o kažkas gauna iš vis tik trupinėlius.O čia gali valgyti ką tik nori ir judėti save priversti gali,tačiau tai Sizifo vargai ir tik tiek.
  Žmogaus psichoenergetika šiek tiek priklauso nuo maisto,ypač pastebima besikeičiant jei pakliūnama į staiga priverstines gyvenimo sąlygas-kalėjimą,armiją ir tt-žmogus buvęs energingai įžūlus ir agresyvus ,dažnai jis tampa minkštas ir sukalbamas,paklusnus. Manau ,jei žmogus negaus gyvulinio maisto ,o tik augalinį ir tada pats taps vegetuojančiu kaip augalėlis.. netikiu jokia ekstrasensorika ir pan pusiaunesąmonėmis.
  ,,- pasakyk ką valgai ir aš pasakysiu, kas tu esi. Arba - sveika siela sveikame kūne.”-tai du posakiai turintys visiškai priešingas sąvokas ir šiame kontekste tik pasako kad nesuprantama esmė.Sveika siela daro sveiku kūną automatiškai ,neklausiant ar jis to nori ar ne.Siela yra biologinė energija sugrįžtanti į organizmo žemutinius sluoksnius iš dvasinių aukštesnių sluoksnių-iš dvasinio,mentalinio,kauzalinio ,intuityvinio,astralinio ir tapusi su intelektualine dvasine patirtimi,todėl ji yra jau gyva dvasinė substancija.Juk ji ir buvo išskirta iš fizinio kūno su tokia užduotimi,kad grįžusi galėtų suteikti dvasinių jėgų ir intelektualinių galimybių tobulėti pačiam fiz kūnui..
  Pirma posakio dalis pasako kad toks žmogus atsisako pakilti nors žingsneliu į aukštumą ir pasilieka prie ,,ėdžių”.
  Kad būti sveiku ,nebūtina būti vegetaru,nebūtina būti ekstrasensu,užtenka suprasti savo gyvenimo nesėkmių priežastis,užtenka sugebėti jas pašalinti,o konkretesniu negalavimo atveju užtenka suprasti negalavimo atsiradimo priežastis,išmokti jas diagnostuoti ir po to pašalinti.Toliau gali gyventi įprastu ritmu,gali gyventi kokiu tik panorėsi..

 25.   peleda rašo:

  Sutinku, kad viskas susiję ir sutinku, kad mums skirtos konkrečios programos. Tik manau, kad žmogus gali pasirinkti iš begalės variantų, kurie skirti jam vienam. Visų pirma tai jis turi pakeisti savo mentalitetą, požiūrį, nuostatas ir pan., kad keistųsi jo paties gyvenimas tam tikrose plotmėse. Manau (žinau), kad žmogus į šį pasaulį atėjo mokytis. Kitaip nematau tikslo gyventi. Todėl su žiburiu nerasime idealaus žmogaus. Šiuo metu išleidžiama nemažai literatūros, kurioje nurodoma, kad gausus gyvulinių baltymų vartojimas veda į ligas. Pvz., Kinijoje atlikti grandioziniai tyrimai, kuriais buvo nustatyta, kad tose teritorijose, kur gyventojai valgo daug mėsiškų gaminių, daug labiau serga vėžiu, širdies ligomis, diabetu ir t.t. O po Suomijos valstybinės sveikatinimo programos ši valstybė tapo viena sveikiausių Europoje (kas buvo atvirkščiai). Kadangi pati turėjau sveikatos problemų ir gydytojai man nepadėjo, o išrašė vaistų, nuo kurių man darėsi tik blogiau, tai, perskaičiusi krūvą knygų, atradau vegetariškos mitybos naudą. Jau per mėnesį man tapus beveik vegane visi negalavimai išnyko tarsi jų ir nebūtų buvę. Taigi, klausimas tiktai - ar visiems taip lengva pakeisti mitybą? Sutinku, kad ir mėsą valgantys gali būti super geri žmonės, kaip ir yra pilna piktų vegetarų. Manau, kad žmogus, kuris dar nepasiruošęs naujiems impulsams, ignoruos visą akivaizdžią informaciją arba jos nepastebės. Taigi jam tai ir nėra skirta arba dar ne laikas. Kita vertus - kiekvienas prie to paties gali prieiti skirtingais keliais…

 26.   k rašo:

  Teobany, aprašėte mano nuomone beveik tobulą “rėžimą”. Pats nė iš tolo to nesilaikau, tačiau tai būtų mano idealus gyvenimo būdas. Ypač malonu, kad tokį gyvenimo būdą, kaip geriausią, propaguoja sveikatos specialistė. Ačiū Andy už puikius straipsnius.

 27.   Nefrita rašo:

  Valgau sveika maista-darzoves, vaisius, zuvi ir siek tiek paukstienos.tiesa, termiskai apdoroju:) Geriu vandeni, arbata-zalia ar juoda,kava.Sportuoju siek tiek.O kai pasitikrinau sveikata, gydytojas nerado jokios ligosTiesa dar svarbu i gyvenima ziureti sviesiomis spalvomis, o jei kas nutinka, pasimokyti is to ir ilgai neliudeti.Juk “viskas praeina, praeis ir tai”-Saliamono zodziai.Manau, pasistengus, kiekvienas gali gyventi sveikas ir laimingas.

 28.   Diabetas - pagydoma liga rašo:

  [...] Diabetas pagydomas per keletą savaičių [...]

 29.   I tipo diabetą sukelia pienas? rašo:

  [...] diabetas yra daug retesnis(apie 5% visų diabeto atvejų) nei II, kuris plinta epidemiškai. Apie II tipo diabetą ir jo gydymą esu rašęs anksčiau. Taip pat siūlau paskaityti šį straipsnį kaip diabetas gali būti [...]

 30.   Kofeino poveikis diabetikams rašo:

  [...] Dar siūlau perskaityti straipsnį - Diabetas pagydomas per keletą savaičių [...]

 31.   MILDA rašo:

  ČIA KAŽKAS NAUDOJASI MANO VARDU, BET KAI KURIE MILDOS KOMENTARAI YRA NE MANO

 32.   eyed rašo:

  Sveikas Andy, aciu uz straipsni. Ar esi girdejes kaip pagerinti skydliaukes veikla? Kokia jodo forma geriausia vartoti?

  Andy:

  Del skydliaukes, tai jei ji suletejusi del jodo trukumo, tai gerai butu Nascent,
  http://www.integratedhealth.com/hpdspec/nascent-iodine.html
  Pigesnis varjantas butu
  http://www.iherb.com/TPCS-Iosol-Formula-II-1-fl-oz-30-ml/4785?at=0
  Vartojant joda ir ypac didesnes dozes butinai reiktu vartoti selena, nes jis reikalingas kaip kofaktorius gaminant skydliaukes hormonus

  Bet taip pat skydliaukes veikla gali buti sutrikusi del organizmo ir ypac zarnyno uzterstumo, todel patartina butu issivalyti zarnyna, gerai kuri laika pavartoti vien zalia maista, pagrinde vaisiai ir darzoves. Taip pat yra ktiu metodu, kaip klizmos, molis ir t.t. Yra gera Malachovo knyga, galima elektronine versija parsisiusti.
  Arba ben burokeliu sultys
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/organizmo-valymas-raudonuju-burokeliu-sultimis-266.html

  Dar skydliauke daznai susijusi su antinksciais ir skydliauke s sutrikimas gali buti susijes su antinksciais

 33.   Cayenno pipiro nauda sveikatai rašo:

  [...] Viena studija parodė, kad cayenne pipiro naudojimas padeda esant psoriazei. Cayenne pipiras taip pat palengvina galvos skausmus. Cayenne ir capsaicin taip pat gali būti naudojamas diabetinei neuropatijai gydyti. Plačiau apie diabetą ir jo gydymą atskiruose straipsniuose. [...]

 34.   stanislovas rašo:

  Laba diena, Andy,

  Pilnai sutinku su pateikta medziaga. Zinau zmogu kuris savo cukru susireguliavo taikydamas Victoria Boutenko metodą. Tai yra vartodamas vaisiu darzoviu ir zalumynų kokteilius.
  Aciu uz informacijas.
  Linkiu kurybines energijo, laimes ir sekmes is visos sirdies.

 35.   Laima rašo:

  Laba diena,
  labai reikia kontaktu zmogaus, cia rasancio “mecislovas” vardu. Labai reikia, labai laukciau zinutes is jo paties ar ji pazistanciu zmoniu.

 36.   Laima rašo:

  pridedu savo emaila laima.ragaisiene@teo.lt.

 37.   nelė rašo:

  Laura,gal galite parašyti V.Boutenkos knygos pavadinimą?

  Andy:

  Lietuviska Butenkos knyga yra ŽALIA MITYBA. 12 žingsnių programa
  Ir dar viena
  Zaliu koteiliu revoliucija

  Anglu kalba cia yra jos puslapis http://www.rawfamily.com/

 38.   Justinas rašo:

  Laba diena.
  Jeigu teko girdėti, norėčiau komentaro apie profesoriaus Batmangcelidžo darbus.
  Jūsų teiginiai man patiko ir manau verti dėmesio.

  Andy:

  As si profesoriu pirma karta girdziu todel negaliu pasakyti, jei gali pasidalink kaip jis gydo diabeta.

 39.   Janina rašo:

  Sudomino maisto papildas EXADIPIN, mažinantis cukraus kiekį ir svorį.Ką manote tie kurie naudojote ir ANDY nuomonė būtų svarbi.
  http://www.exadipin.lt/dr.-wolfgangas-aueris

  Andy:

  Na galima butu naudoti, yra tirimu rodanciu, kad jis duoda bent kiek naudos, taciau vien papildais diabeto neisgydysi ir svorio zenkliniai nesumazinsi.
  Taip pat ten neradau, nei kiek to extrakto ten yra.

 40.   Janina rašo:

  Čia to papildo sudėtis http://www.exadipin.lt/sudetis

  Andy:

  Gali naudoti, ten blogu ingredientu nematau. Jei naudosi tai po kurio laiko parasyk ar buvo kokios naudos. Bet pakartosiu, vien papildu cukru ir svori sureguliuoti bus sunku.

 41.   Audrius rašo:

  Labas Andy
  Noreciau suzinuoti tavo nuomone apie si preparta http://www.naturemade.com/products/vitamin-packs/diabetes-support-pack
  Aciu

  Andy:

  Yra ne vienas pigus ingredientas kaip kalcio karbonatas , cyanno cobalamin ir t.t. Taip pat yra visokiu pagalbiniu ingredientu/dazu kuriu geriau vengti.

 42.   Veronika rašo:

  Labas Andy ir kiti rašantys !
  Gal esate kada rašę apie nagų stiprinimą.Jau daug metų nagai skilineja,yra išilginės rėvės,jie ploni.Nepavyksta rasti priežasties,daug kas vartota,daug kas daryta bet deja…Ačiū iš anksto

  Andy:

  Kartais tokie dalykai buna del cinko trukumo, bei zinoma gali buti visiskai del kitu priezasciu,
  CIa yra su nuotraukom paaiskinta, tada bus lengviau nustatyti kuris tipas jums labiausiai budingas. Tiesa ten anglu kalba ir reikia uzsiregistruoti, bet info nemokama.

 43.   Nijolė rašo:

  Laba diena,
  didelis didelis ačiū už laišką kuriame pateikėte tiek daug reikalingos informacijos apie diabetą ir kt. Pas mane bėda dar ir ta, kad turiu nesveiką širdį (aritmija, stimuliatorius), geriu daug vaistų. Manau, kad stipriai užterštos kepenys, inkstai nes per tirštas kraujas. Manu, kad tas ligas iššaukė paveldėjimas, įtemptas ir emociškai nedėkingas darbas ir t.t. Gal galėtumėte patarti kaip galėčiau efektingai valyti kepenis, inkstus? Ačiū !
  Pagarbiai,
  Nijolė

  Andy:

  Kaip jau sake gerai zali kokteiliai. Del jusu esamos sirdies problemos kepenu plovimo geriau neatlikti. Kepenims gali naudoti vaistazoles kaip milk thistle/margainis, chanca piedra, , kiaulpienes, pelyna.

  Kraujo skystinimui labai gerai imbieras, nusipirk sviezio is parduotuves ir valgyt kad ir su kiekvienu valgiu. Taip pat vitaminas C, vitaminas E, cesnakas, svogunas.

  Ir zinoma reiktu apsivalyti dieta pereiti prie augalinio maisto. Atsisakyti rafinuoto maisto http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kaip-issivalyti-kraujagysles-ir-isvengti-ligu-588.html

  Kraujas daznai tirsteja del organizme vyraujanciu uzdegiminiu procesus, koks jus CRB (c-reaktyvus baltymas, cia toks kraujo testas). Uzdegiminiams procesams mazinti gerai ciberzole, ar jos ekstraktas kurkuma

  Dar galima butu ismeginti infra raudonu spinduliu pirkti, bet velgi del jusu situacijos reikia atsargiai, pradeti nuo trumpo laiko. Sios pirties temperatura yra tik 50-60C, kas tikriausiai butu toleruotina ir jusu atveju, bet velgi reiktu bent jau pulsa pastoviai matuoti, ir jei labai pakyla taip procedura baigti.

  Dar gali pasidaryti klizmas kas apvalys zarnyna. Po to reiktu panaudoti kokiu stipriu probiotiku, nes nuo zarnyno floros bukles labai priklauso imunines sistema, uzdegiminiai procesai.

  Ir taip pat pat reikia ispresti tas emocines problemas, nes gydant vien fizini kuna ir neisprendus emociniu problemu bus zymiai sunkiau. Yra gera knyga apie tai L.Hay Myledamas busi laimgas.

  Dar del sirdies reiktu naudoti Coq10 (cofermenta 10), taip pat ersketuogiu eksrakta.

  Sekmes

 44.   Lavitabella rašo:

  Sveiki visi , norejau kai ka parasyti Veronikai : kaip jau Andy minejo nagu problemos yra susijusios su mineralu trukumu . Gerai , noreciau siek tiek parasyti del ko gi truksta mineralu ? Ar todel kad jusu mityba yra neivairi (truksta darzoviu ypac zalios spalvos , kiek imanoma valgyti zaliu pavidalu nevirtas , morku ir salieru sultys , kurios stiprina kaulu struktura o taip pat ir nagus nes parupina mineralu musu kunui ) Ypac gerai malti zalius kokteilius ( nuostabi knyga Boutenko apie kokteiliu revoliucija yra taip pat video youtoube kanale kaip galima juos daryti ) jei nera dideles yvairoves lietuvoje , reikia laukti kada bus zaliu lapu , tai yra dilgeliu , kopustu , salierus , batviniu buroku lapai , petrazoles , kiaulpieniu lapai ir pridedat vaisiu pagal skoni : bananai , apelsinas , obuolys , citrina isspausta ir siek tiek vandens . Sumalat su mixeriu , tai labai gerai , valys jusu kuna ( zarnyna ) va cia antras reikalas . Jeigu zarnynas yra apterstas ir neisvalytas , tai yra jei jus neistustinate po du kartus per diena , ir maistas uzsistovi ir gaunasi ten puvinys , pradeda kauptis bakterijos , vystosi parazitai , plius gali buti ir grybas kandida albikans , kurie sumazina visu mineralu pasisavinima , tai va cia labai reikia rimtai ziureti i zarnyna , kad jis butu svarus ir kad butu reguliariai einama issitustinti .Ne spasisavinimas mineralu priklauso nuo zarnyno busenos : svarus ar sveikas zarnynas ?? Paskui yra dar vienas dalykas kuri reiktu patikrinti ar neturite problemu su skydliauke , nes ji ir reguliuoja kalcio pasisavinima ( nuo ko priklauso ir nagu kokybe ) As galiu jums pasakyti pagal mano asmenini patyrima , kad mano nagai blizga , jie tiesus ir jokiu budu neluztantys , bet to as pasiekiau zaliu kokteiliu gerimu( plius panaudoju linu maltas seklas , ir sezamo seklytes , plius chia seklas dedu i kokteili …aisku nepamirstu ir migdolu retkarciais nevisada ) . Mano sesuo taip pat turejo problema su nagais jai luzinejo pastoviai ir niekada negalejo uzsiauginti savu nagu , kada pradejo vartoti rytais zalia kokteili kaip sakiau dvieju menesiu laikotarpyje pradejo augti nagai ir dabar turi ilgus grazius neluztancius nagus ( kur per 26 metus nebuvo niekada ju turejus ) . Tai vat tikiuosi kad siek tiek ideju daviau ir kad galesit jas pritaikyti …

 45.   Lavitabella rašo:

  Nijole , sveika , maciau jusu zinute …aisku Andy kazka patars svarbaus del jusu klaustu dalyku , as tik noreciau prideti dar karta ir dar karta ismokite malti zalius kokteilius , jus net neisivaizduojat kaip daug “lygu” sutvarko sis maitinimosi budas !!!! Pas jus visos tokios bedos , diabetas , tirstas kraujas , sirdies aritmija , kepenys inkstai ir t..t vienu zodziu jusu kune yra toksiniu medziagu ir gaunasi uzdaras ratas is kurio jau ir iseiti nebeimanoma , tabletes neissprendimas …( as jums kalbu nes mokykla perejau pas gydytoja naturopata biochima Iridology amerikoje Floridoje , detox mokykla issimokiau su diplomu kaip toksinu isvalymo specialiste ) taciau nenoriu gilintis dabar cia labai ..nes pas Andy yra daug labai geru patarimu ir kaip Andy visiems jums sako pereikit prie mytybos sureguliuotos ir kuo imanoma daugiau vaisiu ir darzoviu ir patys pamatysite kaip kunas prades atsistatyti i savo vietas . Cia ne iliuzija cia yra tiesa . Musu kunas sugeba atsiregeneruoti audinius ir organus JEIGU , mes jam duosim tam salygas , tai yra nebemesim i kuna maisto netinkamo nuo kurio vel gaunasi uztersti organai , pilni toksinu ir taip uzdaras ratas kunas negali atsiregeneruoti , nes nera kaip jam atsikratyti tu toksiniu medziagu nes mes ju idedam daugiau nei iskraunam . Ypac vasaros metu , kada jau turite galymybe Lietuvoje valgyti uogas , ( o nedaryti uogieniu , nes is to jokios naudos tik zala kunui ) valgyti zalias darzoves , malkite kokteilius zalius ( jie sumazina diabeta as turiu dabar moteri kuri matuoja savo glicemijos kieki su masinele ir net gi mums juokas suima , nes jau zinome koks bus atsakymas po valgio !!! Jei ji suvalge mesa , pasta arba duonos skiaute tai po valgio 2 valandu parodo mums rodiklis 244 , o jei isgere geras dvi stiklines zalio kokteilio tai po dvieju valandu pamatuojam ir vel 117 !!!! ) Taigi nebera cia ko ir beeksperimentuoti …as manau viskas yra imanoma , reikia tik informacijos geros taisyklingos , kaip butu galima maitintis kuo sveikiau , kaip butu galima pavyzdziui vakarais nevalgyti virto maisto o suvalgyti gera salotu “bliuda” pritarkavus morku zaliu , burokeliu zaliu , pomidora ipjaustyti , sutarkuoti agurka zalia , salieru papjaustyti , salotos lapuarba kopusta smulkaiai supjaustity , ideti padaigintu grudu ( linziu , arba kitokiu , saulegrazu padaigintu ) ideti avokado ( nebutina , bet cia variantas ) ideti keleta razinu pagal skoni ar koki obuoli patarkuoti , paskui uzpilti aliejaus olyvuogiu su citrinos sultimis !!!! Ir suvalgius toki bliudeli tikrai jums nieko netruks ir nakti miegosit gerai , nes tai yra enzimai , kurie bus gerai suvirskinti , kurie pravalys zarnyna , kurie netrukdys miegoti nes neapsunkins vriskinimo trakto ir t.t. ir plius kurie isvalys toksinus , nes visi zalio maisto vaisiai ar darzoves mus valo automatiskai nuo toksiniu medziagu ( aiksu gerai nuplauti , jei imanoma su sodos vandeniu , arba su citrina vandenyje ) …Linkiu visiems pasveikti ir gyventi sveikai .

 46.   VitaminasC rašo:

  lavitabella - o kaip su maisto derinimo taisyklėmis - kad bananų negalima maišyti su kitais vaisiais, arba rugščių vaisių kaip apelsinai ir pan?
  čia žiūriu tuose žaliuose kokteiliuose maišos ir dzin…. susimėčiau pats.

 47.   Lavitabella rašo:

  Sveikas Vitaminai C geras klausymas ! Maisto derinimas yra ypac svarbus kai eina kalba apie tai jog negali pavyzdziui tarp to zalio kokteilio maisyti vaisiu ir DARZOVIU ( pvz zukinijos , baklazanai , morkos , ir visokie kopustai ziediniai ) tik zalius lapus gali deti ir salotas . Nes jei sumaisysi vaisius ir tas krakmolines darzoves kaip zukinija ir t.t. tai labai ispus pilva tieisog nebus kur detis ir skonis nekoks .O va tie zali lapai turi tiek daug enzymu kad jie padeda suvirskinti visa maista ir be to tai sumalta gerai kad ten jau labai lengva ir pasisavinti organizmui . Dabar taip vaisiai yra ir ACID , SUB ACID IR SWEET ( bet paskui dar pasiskirsto ir i nezinau kaip lietuviskai vadinasi fibre kuri istirpsta ir kuri yra netirpi ) del to kad nesigautu tas zalias kokteilis skystas nes nuo obuolio ananaso ir apelsino pasidaro skystas vat del to ir metam banana ir pavyzdziui mango arba persimonus arba figas kad patirstintu kokteili . Taciau ta kombinacija to kio kokteilio visiskai netrukdo , ta prasme gerai virskina jokio pilvo putimo nera ( nes esme del ko negalima maisyti kad viena susivirskina vaisius greiciau nei kitas , bet tame misinyje tokiame tos problemos nebera , o citrina nors ir yra rugsti bet patekus tik i skarandzio ertme tampa sarmine !!! ) taigi geriu jau virs dvieju metu ir dar ne karto man nesukele jokio salutinio poveikio , idedu kartais dar ir alijosiaus nupjauto su visa zieve ( tik labai mazai nes stiprus ) .Vienu zodziu dzin ir viskas … Vienintelis vaisius , kuri reikia atskirai valgyti ( tai sako ir Dr Robert Morse is amerikos ) tai yra arbuzas , nereikia deti vat arbuzo nei melonu niekur juos reikia valgyti vienus ir tie kurie nori issivalyti kuna nuo toksinu tai vasara kai yra arbuzu ir melionu megaukites ir valgykit nuo ryto iki vakaro taip kokias trys dienas pamatysit patys kas ivyks jusu kune ! O dar apskritai prie sios temos FOOD COMBINING tai svarbu kad nemaisytum vaisiu su tom darzovem krakmolinem kaip jau minejau auksciau ir kad nevalgytum bulviu , duonos , cereal , kukuruzu ir moliugu su kita grupe kaip pieniski produktai , suris , mesa , ir riesutai …va cia yra svarbu nes kitaip gaunasi puvynys zarnyne …sekmes ..ir dar karta del zaliu kokteiliu tai jega , bent jau kai bus vasara ir kai turesit uztektinai pasiraut zaliu lapu dilgeliu ir kiaulpieniu su spinatais malkit ar buroku o morku lapais , malkit kokteilius ir megaukites energija bei sveikata !!!

 48.   Lavitabella rašo:

  Pamirsau dar pridurti svarbu dalyka , kodel gi tie kokteiliai taip gerai gerti , vat del FIBRE ( pluostas lyg vadinasi ar fibros tu lapu ir chlorofilas saules energija tai zalias kraujas …) tai va tos fibros veikia kaip kempine musu zarnyne …sutraukia visas toksines medziagas ir issluoja is kuno ..nes svarbu kiekviena diena eiti issitustinti bent po du kartus . Turejau zmoniu kurie neina i WC po keturiu dienu ,kai pradejo vartoti kokteilius , tai va ir prasidejo ejimas reguliarus , tada nebera uzsikimsusiu viduriu , tada ir nebera toksinu zarnyne , nes puvynys sudaro toksinias dujas ir t.t. va nuo to paskui pereina i krauja tos medziagos ir patenka i musu pumpuojancius organus ,kaip angina tonsiles , limpfas , kepenys ir inkstus vat ir cia prasideda visokie uzdegimai , temperatuos , inflamation ir t.t. kraujo rugstingumas ir galo nera …tikrai patariu visiems ismokti ir pasimegauti bent jau tada kad a yra galimybe ir vasara spauskit sultis burokeliu morku , obuoliu salieru tikrai pamatysit kaip jusu sveikata pagereja ir kaip gerai paruosit kuna ziemai :)

 49.   VitaminasC rašo:

  supratau.
  fibre - tai skaidulos arba celiuliozė lietuviškai. tai ji tirpi būna ir netirpi. daugeliui žmonių trūksta skaidulų labai, nes valgo koncentruotą perdirbtą maistą, dėl to atsiranda visos problemos su žarnynu - užkietėjimmas ir gerųjų bakterijų mikroflora neišgyvena be celiuliozės/skaidulų.

 50.   Lavitabella rašo:

  Taip tai tiesa aciu Vitaminai C …

 51.   sima rašo:

  ar tinka sulciu toks derinys: moliugas+obuolys+morka?

 52.   Lavitabella rašo:

  Sima , kiek zinau obuoly galima beveik derinti su viskuo ( ji dedame i sultis kai spaudziam del skonio pagerinimo ir su visomis zaliomis sultimis tinka ) as asmeniskai negaliu gerti burokeliu ir morku sulciu nes man sukelia slykstuli :( , bet va idedu obuoli ( nes obuolys sumazina sleikstuli ir ispaudziu citrinos , va tada galiu gerti nors ir litrais …) …Moliugas labai sveika :) ypac del jo spalvos ( nes kuo darzoves spalvingesnes tuo stipresni fytonutrientai ) todel reikia naudoti kuo imanoma daugiau spalvotu darzoviu ..Jeigu dar idetum saliero tai sultys butu labai geros …Salieras yra labai svarbi darzove musu kuno strukturai kaulams , jungiamiesiems audiniams ir siaip del mineralu …valo labai gerai musu organizma , tiesiog isplauna ….geru sulciu Jums Sima !!!

 53.   VitaminasC rašo:

  saliero stiebai ar gumbai ?

 54.   sima rašo:

  Lavitabella , bet tu rasei kad netinka vaisiai su krakmolingomis darzovemis, o moliugas krakmolingas, o obuolys ne, tai…

 55.   VitaminasC rašo:

  gal yra skirtumas ar daromas kokteilis žaliasis kai viskas malama
  ir kai daromos sultys, kur išspaudžiami tik syvai? tada gal galima maišyti nes krakmolo nelieka?

 56.   sima rašo:

  Beje, kokia sulciaspaude tinkamiausia is lapu spausti sultis?

 57.   Lavitabella rašo:

  Vitaminai C labai gerai atsakei aciu , buvau uzsiemusi nemaciau klausymeliu . Taip labai gerai pasakei kai mali kokteilius , tai va reikia ziureti kad nedetum ten krakmolingu tu darzoviu …sultys siek tiek kitas reikalas . Moliugas , morka tai ok , o obuolys skaiciuok neutralus …tame derynyje . Jus nesukite galvos per daug del tu kombinaciju grieztu , as dar placiau tada isdestysiu , kad butu aiskiau , tik svarbu demesi atkreipti kai malat zalius kokteilius , o sultys as idesiu keleta receptu ir pamatysit ka galima kombinuoti . Taip salieru stiebai , nu nezinau kaip jie ten atrodo ka reiskia gumbai ???Nes juos gi gali iskirti i pagaliukus , stiebelius , visas tas ilgas kotas ir su visais lapais dedasi . Sulciaspaudes yra dvieju rusiu grubiai tariant , vienos centrifugines kur suka su tokiu metaliniu peiliu ir tada sumala darzoves , kitos yra sraigtines , tai va sitos sraigtines yra geresnes ( nors jos letesnes , bet jose islieka visi enzymai apie 12 valandu ir nenusistovi vanduo ) o tos kur centrifugines tai kai mali jas iskart ir reikia isgert ( jos malasi greiciau , bet va paskui jei pastovi nusistovi vanduo ir misinys tu darzoviu ) as labiau megstu tas sraigtines , jos va labai gerai spaudzia ir zole . Taigi kas uzsiimat zaliu maistu , tai sraigtine patarciau labiau , nes ten galesit spausti viska , kopusto lapus , petrazoles , dilgeles , zelmenys , ir netgi zole ( ta kur karves eda , ji gera saldi ir yra daug amino acidu …tai nera naujiena karves raumenys uzaugina is zoles , ir ypac daug kalcio ) idedu siokia nuoroda cia gera patikima firma mano daug klientu is cia uzsisake taip pat firma va cia spaudykle OSCAR , BET YRA ir siek tiek pigesne Omega , taciau Oscar yra siek tiek geresne http://www.vitality4life.it/omega-model-8006-nutrition-center-hd-commercial-juicer.html

 58.   sima rašo:

  Kuo Oscar geresne uz Omega?

 59.   sima rašo:

  Kaip si pagal galinguma geruma sulciaspaude:
  http://www.omegabaltic.com/preke/omega-j8224-kramtanti-sulciaspaude-balta

 60.   Lavitabella rašo:

  Sveika sima atleisk susimaisiau turejau mintyje Omega yra geresne uz oscar ( smegenys man perkaito :) ta nuoroda kur atsiuntei liuks masinike !!!! Griepk ir megaukis !!!! nes as tau pasiunciau nuoroda su Omega masina ten Italijos sitas , tai va apie ja ir sakiau kad jin geresne nei kita nes oscar yra pigesne . Taciau Omegos sraigtas skiriasi jis geriau ten mala ir galingesnis . Omega -nuostabus tavo pasirinkimas !

 61.   Elana rašo:

  o prie tos dietos kur reikia mazinti angliavandeniu kieki galima valgyti lasinius?Ar galima valgyti sudytus lasinius nes as sergu cukriniu diebetu ir labai megstu valgyti lasinius bet tik sudytus.Ar tai gerai ar blogai, dar norejau klausti ar lasiniai turi itakos diebetui ?

  Andy:

  Na jeigu nusprendei isbandyti ketogenine mazai angliavandeniu turincia dieta tai galima, bet mano nuomone pirma geriau ismeginti priesinga varjanta mazai riebalu turincia dieta.
  Nes kai kuriems didelis riebalu kiekis gali tik dar padidinti insulino rezistencija ir taip dar labiau pakelti cukru.
  Jei leis ir supranti anglu kalba paziurek sia programa, kur du broliai dvyniai testavo dvi priesingas dietas, ir tokia daug riebalu turinti dieta per menesi vos neprivede iki prediabetines stadijos
  kai kitas valgo daug cukraus/angliavandeniu ir jo lasteliu jautrumas insulinui pagerejo
  http://www.bbc.co.uk/programmes/b03t8r4h

 62.   jolanta rašo:

  serga triju metu berniukas jau metus laiko leidziasi insulina humulin R ir humalog basal, ryte 2 vienetus per piet ir du ir vakare 2 veikimo vienetus, dozes tikrai nedideles gal eitu padeti? bei bazali nueme ryte leisti nereikia 0,5 vieneto nes krenta cukrus tik pries miega 0.5 vieneto bazalio, ka manot? bet as jau netikiu, kad galima pasveikti mum, lipohipertrofijos pilve dideles yra, nes leisti y tam tikras vietas bijo.

  Andy:

  Na pirmo tipo diabetas gali buti nuo kai kuriu alergenisku maisto produktu: pieno produktu ar gluteino turinciu productu (kvieciai, mieziai, rugiai ir ju turintys gaminiai). Pamegink bent kokiem dviem menesiam siu produktu atsisakyti ir ziuret ar ar situacija gereja. Nera garantijos kad tai isgydis sia liga, bet manau pameginti.

  Dar paskaityk sia straipsnis (anglu kalba) yra keletas kitu produktu, kurie gali buti naudingi. Kaip pvz linu semenys.
  http://www.greenmedinfo.com/blog/10-natural-substances-may-help-cure-type-1-diabetes

  Taip pat reiktu kad valgytu daug zalumynu, kaip saliero lazdeles, salotos, agurku, arba yra tokie zali kokteiliai.

  Dar jei leidzia finansai galite panaudoti magnio, chromo, b grupes vitaminu.

 63.   Marazma rašo:

  Sarlatanai!! Zmogus turi valgyti ,gerti ta ko jis nori ,o ne ta ka kazkas tai “pripaiso,uztai begale zmoniu susigadina sau gyvenima,klausydami tu “pasakoriu”,kurie pelnosi is zmoniu ne gydymo ,nes niekas negali isgydyti,o uz nuodyjima gyvenimo!! Viskas yra “biznis” ,”zali” ?? kas “sutvere”tas ir gali atstatyti,bet tai butu nenormau,tas pats ,kaip nemirtingieji,turi buti atranka zemeje” mes nezinom,ar cia mistika,ar vizija, ir t.t. ar cia is vis yra kas nors??

 64.   Arturas rašo:

  Sveiki,

  Kaip dar vieną alternatyvą diabeto gydyme siūlyčiau pasidomėti tradicinės kinų medicinos kryptimi - vaizdinių terapiją (Image medicine). Daugiau apie ją galima paskaityti http://www.kundawell.com/en/. Lietuvoje taip yra specialistų, kurie tuom užsiima.
  Ši terapija labai efektyvi gydant II tipo diabetą, tačiau padeda ir I tipo diabeto gydyme, ypač vaikams kaip insulinas naudojamas neilgai.

 65.   Viltė rašo:

  Marazma, nori pasakyti, kad diplomuoti, atliekantys aibę mokslinių tyrimu klysta? “Žmogus turi valgyti, gerti, tai, ką jis nori…” - tu rimtai? Ką, maža gatvėse prasigėrusių individų? Juk jie nori vartoti etilo spirita 40%, todėl anot tavęs jie turėtų būti sveiki. Tačiau kaip tada atsiranda kepenų cerozė ir kitos ligos. Tad neskleisk erezijų, mokslas stengiasi daryti viską, kad padėti žmogui, o tokie pasisakymai tik parodo tai, jog elementariai trūksta valios kažką keisti savyje.

Rašyk komentarą