BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip be vakcinų apsisaugoti nuo gripo?

Kodėl gripo protrūkiai būna, kai vyrauja šaltas klimatas?

Gripo virusas egzistuoja visus metus, ir naujos jo rūšys atsiranda vasarą (ne gripo sezono metu). Tačiau gripo epidemija paprastai pasireiškia spalio - kovo mėnesiais (šiauriniame pusrutulyje). Yra keletas galimų priežasčių, kodėl gripo epidemijos pasireiškia kai vyrauja šaltas oras:

 1. Žmonės daugiau laiko praleidžia patalpose ir taip daugiau kontaktuoja su kitais
 2. Sausas oras išdžiovina kvėpavimo takų gleivinę ir tai sumažina organizmo galimybes pagauti ir sunaikinti virusą ir taip užkirsti jam kelią į organizmą.
 3. Šaltu laikotarpiu virusai išlieka ilgiau (ant durų rankenų ir kitų vietų, kur žmonės dažnai kontaktuoja), bet tai nepaaiškina, kodėl gripo protrūkiai pasireiškia tropinėje klimato juostoje (apie pusiaują).

Dar viena gripo epidemijų priežastis
Kadangi gripo epidemijos pasireiškia ir šiltose klimato juostose (tropikuose paprastai lietingu laikotarpiu, ir tada saulės būna mažiau, ją blokuoja (UVB spindulius, kurie skatina vitamino D gamybą) debesys). Todėl gripo epidemijos dažniausiai pasireiškia tada, kai UVB spindulių radiacija yra nepakankama. Šalyse, kurios yra aukščiau 35 lygiagretės į šiaurę (tarp jų ir Lietuva) ir į pietus nuo pusiaujo, žiemos mėnesiais ozono sluoksnis ir debesys bei pasikeitęs saulės kampas blokuoja trumpas UVB bangas (280-310nm), kurios reikalingos vitamino D gamybai.

Kaip gaminamas vitaminas D?
Odoje yra cholesterolio darinys (7-dehydrocholesterol). UVB spinduliai (280-320nm ilgio) stimuliuoja odoje esančius receptorius ir tai atidaro vieną iš keturių 7-dehydrocholesterol žiedų ir taip jis paverčiamas į colekalciferolį (vitaminą D3, bet tai dar nėra aktyvi jo forma). Kepenys D3 paverčia į 25 dihydroxy D3 (pridedama viena OH molekulė, bet tai vis dar ne aktyvi vitamino D forma) ir paskutinis žingsnis įvyksta inkstuose, kur 1-α-hydroxylase enzimas 25 hydroxy D3 paverčia į 1,25 dihydroxy D3 (calcitriolis). 1,25 dihydroxy D3 (calcitriolis) yra aktyvi vitamino D forma ir jo gamyba labai griežtai reguliuojama, ir todėl dauguma vitamino  D kraujyje cirkuliuoja kaip 25 ħydroxi D3. 1,25 dihydroxy D3 reguliuoja daugiau nei 1000 genų. Ir vienas iš jų yra makrofagų ląstelės, kurios yra imuninių ląstelių (leukocitų), atakuojančių ir sunaikinančių virusus, rūšis,. Vitaminas D (1,25 dihydroxy D3) įjungia makrofagų genus, kurie reguliuoja antimikrobinių peptidų (natūralių kūno antibiotikų) gamybą. Kaip medicininiai antibiotikai šie peptidai atakuoja ir sunaikina bakterijas, bet skirtingai nuo sintetinių antibiotikų, jie taip pat atakuoja ir sunaikina virusus.

Vitaminas ar hormonas?
Vitaminas D faktiškai yra hormonas, nes ląstelės turi vitamino D receptorius ir prie jų prisijungus vitaminui D įvyksta pokyčiai. Taip vitaminas D dalyvauja įvairių procesų reguliavime ir įtakoja virš tūkstančio genų. Dar vienas argumentas, kad vitaminas D yra hormonas, yra tai, kad jis yra gaminamas organizme, tiesa, reikia pripažinti, kad vitaminą A žmogaus organizmas gali pagaminti iš karotino, taip pat žarnyne esančios bakterijos gamina vitaminą K, B12 ir kai kuriuos kitus.

Vitaminas D (1,25 dihydroxy D3) taip pat reguliuoja genus, kurie apsaugo makrofagus nuo per didelės reakcijos į infekciją ir taip užtikrina, kad nebūtų pagaminta per daug antiuždegiminių agentų - cytokinų, kurie sunaikina ne tik pažeistas ląsteles, bet po to atakuoja ir sveikas. Ir būtent H1N1 virusas (kiaulių gripo) kaip tik ir gali sukelti cytokinų štormą, kuris pasireiškia labai stipria autoimunine reakcija ir gali sukelti mirtį. Vitaminas D (1,25 dihydroxy D3) reguliuoja du svarbius cytokinus (interleukino-2 ir interferon gamma), kurie yra pagrindiniai makrofagai ir cytotoksines T ląstelės atakuojančios sveikus kūno audinius.

1918m Epidemija

1918 metų kiaulių gripo pandemija, kuri, kaip yra manoma, buvo sukelta būtent vakcinų, nusinešė 20 milijonų gyvybių ir tarp jų nemažai jaunų sveikų žmonių, kurie dėl labai stiprios autoimuninės reakcijos (citokinų štormo) greitai mirdavo. Autopsijos parodė, kad buvo pa=eistas kvėpavimo takų epitelinis audinys, ir, kaip parodė vėlesni tyrimai, tai įvyko būtent nuo makrofagų sukeltos autoimuninės reakcijos į virusą. Ir taip sudirginta imuninė sistema nužudo ne virusą, o sveikus audinius. Viso to būtų galima išvengti, jei organizme būtų pakankamas vitamino D kiekis.

Vakcinų pavojus

Gripo vakcinos yra labai pavojingos ir jos nelabai padeda apsisaugoti nuo gripo, nes šis virusas nuolat keičiasi ir vakcinų gamintojai tik spėlioja, kokia jo versija bus ateinanti sezoną. Dar pavojingesnė yra H1N1 ( kiaulių gripo  vakcina, kurioje yra gyvi atenuoti virusai, gyvsidabris, aliuminis ir Squalene, kuris sukelia įvairias ligas) vakcina. Todėl jokiu būdu neleiskite, kad koks ‘baltas chalatas’ jums šį nuodų kokteilį suleistų. Daug didesnė tikimybė mirti nuo su vakcina gauto viruso, - tereikia prisiminti 1976 metų skiepijimą - nuo vakcinų mirus nemažam skaičiui žmonių teko išmokėti didžiules kompensacijas. Apsaugai nuo tokių nuostolių šį karta farmacijos mafijai buvo duotas neliečiamumas, tai yra, net jei jūsų artimieji nuo vakcinos numirs, tai jūs vakcinos gamintojo į teismą duoti negalėsite. Tikėkimės, kad Lietuvoje per prievartą dar niekas neskiepys, nors tai jau planuojama Amerikoje, Prancūzijoje ir kai kuriose kitose šalyse. Ir vienoje Amerikos valstijoje buvo priimtas įstatymas, kad atsisakius šios vakcinos žmogus bus nuaustas $1000 bauda ir gali net kalėjime atsidurti - štai iki ko priėjo šiuolaikinė medicina ir farmacijos mafija. Plačiau apie vakcinas parašysiu artimiausiu metu. Prieš kurį laiką esu parašęs atskirą straipsnį apie gripo vakcinų pavojų.

Vitamino D trūkumas - viena iš gripo priežasčių?

Dr. J. J. Cannell ir jo kolegos teigia, kad viena iš pagrindinių sezoninio ir kitų gripo protrūkių priežastis yra vitamino D trūkumas. Šiai hipotezei pritaria nemažai kitų gydytojų. Kad vitamino D trūksta daugeliui, žmonių parodė labai daug tyrimų:
http://www.scientificamerican.com

http://www.sciencedaily.com

http://lpi.oregonstate.edu/infocenter/vitamins/vitaminD/

Vitamino D lygis kraujuje sumažėja žiemos mėnesiais

Vitamino D lygis kraujyje ypač sumažėja žiemos mėnesiais, nes tada UVB spinduliai būna blokuojami arba yra netinkamo ilgio. Ir žmonėms su sumažėjusiu vitamino D kiekiu labai padidėja gripo ir kitų infekcinių bei kvėpavimo takų ligų rizika. Tai yra dėl to , kad imuninė sistema nepagamina pakankamai natūralių antibiotikų (dėl žemo vitamino D lygio, kuris reikalingas aktyvuoti Vitamino D receptorius, skatinančius natūralių antibiotikų gamybą)
Tyrimai rodo, kaip vaikai, kenčiantys nuo rachito (vitamino D trūkumo pasekmė), daug dažniau serga kvėpavimo takų ligomis, tokiomis kaip sloga, nei vaikai gaunantis pakankamai saulės.
Vitaminas D taip pat labai svarbus reguliuojant daug kitų genų, kurie įtakoja vėžio vystymąsi ir gijimą, diabeto riziką, širdies ir kraujagyslių ligų riziką ir t. t.
Vienas tyrimas parodė, kad žmonės gavę vėžio diagnozę vasarą turi didesnę galimybę išgyventi nei diagnozuoti žiemos laikotarpiu.
Vitamino D trūkumas - daugelio ligų priežastis

Pastaruosius 10 metų vitaminas D yra labai tyrinėjamas ir vis daugiau įrodymų, kad tradicinės vitamino D trūkumo ligos, tokios kaip rachitas ir ostemaliacija (suaugusių rachito forma), yra tik paviršinės vitamino D trūkumo pasekmės . Tuberkuliozė, įvairios autoimuninės ligos (išsėtinė sklerozė, lupus (vilkligė), pirmo tipo diabetas, reumatoidinis artritas) siejamos su žemu vitamino D lygiu kraujyje. Vitamino D trūkumas (25-hydroxyvitamin D testas mažiau nei 50ng/ml arba 125 nM/L) taip pat siejamas su padidėjusiu kraujo spaudimu, širdies ir kraujagyslių ligomis, taip pat padidėjusia II tipo diabeto rizika, chroniško nuovargio sindromu, depresijos, sezoninės nuotaikos svyravimais, kataraktomis, nevaisingumu, osteoporoze.

Vitamino D trūkumas - viena iš vėžio priežasčių

Sunkiausios vitamino D pasekmės yra vėžiniai susirgimai. Yra manoma, kad pakankamas vitamino D lygis kraujyje (50-90ng/ml) padėtų išvengti 77% visų vėžio atvejų. Deja, ši informacija nėra naudinga farmacijos kompanijoms ir ji neskelbiama. Bet, kaip parodė vienas tyrimas, vitamino D trūkumas (mažiau nei 20 ng/ml) siejamas su 15 vėžio rūšių.

Padidėjęs mirtingumas žiemą, pagrinde dėl plaučių uždegimo, širdies ligų, taip pat gali būti dėl vitamino D trūkumo. Mirtis nuo gripo sudaro labai mažą procentą, nors gripas taip pat siejamas su vitamino D trukumu.

Koks vitamino D lygis yra optimalus?
Ekspertai (Vitamin D council) mano, kad optimalus vitamino D (25-hydroxyvitamin D) lygis yra 50-99 ng/ml. Dr. Mercola teigia, kad optimalus rodiklis yra 50-65ng/ml, o gydyti vėžį reikia 65-90ng/ml. Kad išvengtų rachito, vaikams reikia bent 8ng/ml., 20ng/ml reikia užtikrinti prieskydinės liaukos (parathyroid) gaminamą) hormono (PTH arba paratiroidiną) lygį. Prieskydinė liauka yra ant skydliaukės ir ji yra labai svarbi vitamino D (1,25 D3) gamybai. Jos gaminamas  hormonas, paratiroidinas (parathormonas) labai svarbus reguliuojant kalcio metabolizmą ir kaulų mineralizavimą. Reikia bent 34 ng/ml, kad būtų pasiektas kalcio pasisavinimo pikas. Seniems žmonėms neuro - raumenų veikla labai pagerėja, jei vitamino D lygis pakyla iki 50ng/ml.

Žmonės gąsdinami saule
Žmonės yra gąsdinami saule ir visa vėžio pramonė su dermatologais priešakyje skatina žmones teptis nuodingus saulės kremus, kurie ne tik kad blokuoja UVB spindulius, skatinančius vitamino D gamybą, bet yra toksiški ir gali sukelti vėžį. Kad gautume pakankamai vitamino D tarp balandžio ir spalio mėnesių, reikia praleisti apie 20 minučių saulėje tarp 11 ir 14 valandos, kad UVB spinduliai yra optimalaus ilgio ir taip skatina vitamino D gamybą. Reikia apnuoginti pusę kūno. Jei vasaros laikotarpiu gausite pakankamai saulės tai organizmas sukaups vitamino D atsargų žiemos laikotarpiui, kai jo gamyba nevyksta ir tada nereiks papildų. Saulės gaminamo vitamino D skirtingai nuo papildų negalima perdozuoti, nes perteklinis kiekis paverčiamas į neaktyvias formas.
Vartojant papildus (D3 - cholecalciferol) po kurio laiko gerai pasidaryti kraujo testą, nes kartais galima perdozuoti ir tai gali būti pavojinga, kadangi su papildais gaunamo vitamino D organizmas negali paversti į neaktyvias formas. Tačiau perdozavimo rizika yra labai maža ir reikia vartoti labai dideles dozes (50000 tarptautinių vienetų (interational units arba IU (toliau T.V.) keletą mėnesių).

Tiesa, maža dalis žmonių (vienas iš tūkstančio) gali perdozuoti naudodamas ir mažesnes dozes.

Vitamino D gamyba labai sumažėja seniems žmonėms virš 60 metų, nes jų odoje sumažėja 7-dehydrocholesterolio, kuris yra vitamino D pirmtakas, o seni žmonės ir lauke būna mažiau. Todėl seniems žmonėms vitamino D papildai būtų naudingi. Vitaminas D labai svarbus osteoporozės prevencijai ir sumažinti kaulų lūžių riziką (ypač moterims).

Rekomenduojama paros norma per maža?

Šiuo metu daugelyje šalių rekomenduojama vitamino D paros normas yra vos 400 T.V. arba 10 mkg (mikrogramų), 1mg=1000mkg, 1mkg(arba µg)=40T.V. Tačiau tai kai kurių gydytojų ir ekspertų manymu, tiek pakanka tik išvengti rachito ir osteomaliacijos (organinės kaulo matricos mineralizacijos sutrikimas, esant normaliai matricai. Esant osteoporozei, sutrinka ir organinės matricos susidarymas ir jos mineralizacija). Tačiau tokia dozė yra nepakankama užtikrinti gerą nuo vitamino D priklausomų genų veiklą. Tiesa, reikia pasakyti, kad jei žmogus gauna pakankamai saulės, tai jam papildų nereikia. Deja, šiandieną daugelis žmonių labai daug lauko praleidžia uždarose patalpose ir taip organizmas neturi galimybių pasigaminti pakankamai vitamino D ir, kaip rodo tyrimai, daugelis jo stokoja. Kad būtų pasiektas optimalus vitamino D lygis, council ir kai kurie kiti alternatyvios pakraipos gydytojai rekomenduoja gauti 4000-5000 T.V. per dieną. Tiesa, vartojant tokią dozę keletą mėnesių reiktų pasidaryti testą, nes labai nedidelė grupė žmonių (1 iš 1000) gali perdozuoti.

Kiek vitamino pasisavinama būnant saulėje?
Šviesios odos žmonėms apnuoginus bent pusę kūno tarp 11-14val pagaminama 20000 T.V. (norma šiuo metu yra 400 T.V.) vitamino D, ir tada jo gamyba sustabdoma įsijungus savireguliacijos mechanizmui. Tamsiaodžiams reikia saulėje išbūti 6-10 kartų ilgiau, kad pasigamintų tokį patį kiekį vitamino D ir todėl tarp išsivysčiusiose šalyse gyvenančių juodaodžių vitamino D trūkumas labiausiai paplitęs ir taip pat daugiau vėžio atvejų.
Daugelis maisto produktų turi labai mažai vitamino D. Motinos pienas taip pat beveik neturi vitamino D. Vitamino D turi tik riebios žuvys, žuvų taukai ir kai kurie kiti produktai, į kuriuos dažniausiai pridedama sintetinio D2 vitamino.

Vitaminas D saugiau nei gripo vakcinos
Vartoti vitaminą D yra daug saugiau nei skiepytis nuo gripo. Daugelis žmonių galėtų saugiai bent jau trumpą laiką vartoti 10000 T.V. vitamino D. Kad pasiektų 50ng/ml negaunant saulės, reikia vartoti 4000T.V. per dieną ir tai nesukels jokių pašalinių efektų. Kad pasiektų toksinį lygį daugeliui žmonių reiktų suvartoti po 40-50 tūkst. T.V. per keletą mėnesių. Tai sukeltų padidėjusį kalcio kiekį kraujyje (hypercalcemia) ir audinių kalcifikaciją. Tiesa, kai kurie teigia, kad su papildais gaunamas vitaminas D nėra toks efektyvus, kaip paties organizmo pasigaminamas ir net gali būti toksiškas ( Dr. Andreas Moritz).

Ar vitaminas D gali apsaugoti nuo gripo?
Šiuo metų Kanados vyriausybė svarsto vitaminą D kaip vieną iš kiaulių gripo prevencijos priemonių. Indijoje  leidžiamos vienkartinės vitamino D injekcijos (600000T.V.). Manoma, kad reguliarus vitamino D oralinis vartojimas būtų taip pat efektyvus (Dr. Cannell’s Vitamin D Council ).
Buvo atliktas double blind placebo tyrimas, kuriame dalyvavo 208-ios 60 metų ir vyresnės afroamerikietės. Pirmus du metus viena grupė (pusėmoterų) gaudavo placebą (aktyvių medžiagų neturinčią kapsulę), o kita 800T.V. vitamino D. Trečius metus vitaminą gaunančiai grupei dozė buvo padidinta iki 2000T.V. Kas tris mėnesius moterys buvo apklausiamos, ar jos sirgo sloga ir gripu. Placebo grupėje 26 moterys (25%) sirgo bent kartą viena iš šių ligų, grupėje, gavusioje 800T.V. sirgo septynios (7%) ir tik viena moteris (mažiau nei 1%), gavusi 2000 T.V., susirgo gripu ar sloga. Tyrimo autoriai daro išvadą, kad vitamino D papildų vartojimas padeda sumažinti gripo ir slogos susirgimo riziką. Reikia pripažinti, kad šis tyrimas buvo gana mažo masto ir būtų įdomų atlikti didelį tyrimą, kur būtų vienai grupei duodama vitamino D injekcija ar reguliariai vartojamos oralinės dozės, o kitai gripo vakcina, bet farmacijos kompanijos nedrįsta rizikuoti savo pelnu, nes greičiausiai rezultatai jiems būtų labai nepalankūs.

Kas dar padėtų apsisaugoti nuo gripo?

 1. Reikia vengti cukraus, pasterizuoto pieno produktų ir kitų blogų produktų. Daugiau apie juos atskirame straipsnyje. Cukrus ir kiti blogi produktai  slopina imuninę sistemą ir taip padidina riziką gauti infekcinę ligą.
 2. Reikia vengti omega 6 riebalinių rūgščių ir kad omega 6 ir 3 santykis būtų ne didesnis nei 3:1, bet dar geriau 2:1 ar net 1:1. Perteklinis omega 6 riebalinių rūgščių vartojimas taip pat labai slopina imuninę sistemą. Todėl reikia vartoti maistą, turintį omega 3 riebalinių rūgščių, kurių gausu linų sėmenų aliejuje, linų sėmenyse, chia sėklose (Salvia hispanica), kanapių aliejuje ir sėklose, žuvų taukuose, graikiškuose riešutuose.
 3. Dar rekomenduojama vartoti geros kokybės multivitaminą. Bet geriausia visus vitaminus ir mineralus gauti su maistu ar iš koncentruotų maisto produktų, tokių kaip spirulina, chlorela, žalumynų milteliai (green powders, Vitamineral Green), bičių žiedadulkės, jūros kopūstai ir kt.
 4. Vengti streso, nes jis yra imuninės sistemos slopintojas.
 5. Geras probiotikas (gerųjų žarnyno bakterijų papildas) yra labai gerai, nes teigiama, kad 50-80% imuninės sistemos priklauso nuo geros žarnyno floros būklės.
 6. Reikia sportuoti, bet saikingai, nes intensyviai sportuojant imuninė sistema bent trumpam susilpnėja, ypač tai jaučiama keletą valandų po intensyvios sportinės veiklos ir tada organizmas yra labiau pažeidžiamas, todėl reikia pasisaugoti.
 7. Reikia gauti pakankamai miego (7-8 val.) ir gero poilsio.
 8. Galima naudoti česnaką ir svogūną, kurie turi antivirusinių savybių. Dar galima pasidaryti česnako tinktūrą. Reikia supjaustytą česnaką užpilti geros kokybės degtine ar 100% spiritu. Reikia užpilti taip, kad visas česnakas būtų apsemtas ir dar ketvirtadalis viršaus. Geriausia pradėti ruošti esant jaunam mėnuliui ir  palaikyti bent 2 savaites vėsioje tamsioje vietoje ir po to nusunkti skystį. Įspėju, kad kvapas būna labai stiprus, taip pat sunkiant geriau naudoti gumines pirštines, nes galima net rankų odą nusideginti. Pradėti naudoti nuo vieno lašo į truputį vandens ir geriausia gerti iš ryto ant tuščio skrandžio, o jei jautrus skrandis, tai tada 20-30min po valgio arba dar galima tiesiog lašinti po liežuviu, kad pasisavintų per poliežuvinę liauką. Didinant po vieną lašą per dieną reiktų pasiekti dozę iki 15 lašų ir pavartojus kurį laiką pamažu mažinant nutraukti. Teigiama, kad tai padeda išvalyti kraujagysles ir naudinga nuo kitų ligų. Bet noriu įspėti, kad didelis kiekis ir dažnas česnako vartojimas gali sunaikinti žarnyno florą. Taip pat česnakas turi kai kurių toksiškų medžiagų, kurios gali turėti priešingą efektą.
 9. Dr. Christopher rekomenduoja susirgus gripu vartoti po 16 skiltelių česnako per dieną. Profilaktikai pataria valgyti po keturias skilteles per dieną. Nepaisant to, po tiek daug ilgą laiką vartoti česnako nereiktų. Stiprų česnako skoniui sumažinti patarčiau vartoti su trupučiu geros kokybės aliejaus, tokiu kaip linų sėmenų, kanapių, alyvuogių, kokoso riešutų.
 10. Dar labai gerai oregano (raudonėlio) aliejus, taip pat holy basil, alyvuogių lapų ekstraktas
 11. Yra toks MMS ( miracle mineral supplement, nemaišyti su MSM (methyl sulfony methane). Teigiama, kad jis gali sunaikinti bet kokį virusą. Taip  pat su MMS gydo daugelį kitų ligų tarp jų net vėžį, išsėtinę sklerozę ir kt. Jį galima parsisiųsti.
 12. Oxy silver ir kitos sidabro formos taip pat naudojamos, tik reikia, kad būtų pakankamo stiprumo. Tačiau nuolat sidabro vartoti nereikėtų, nes jis naikina žarnyno florą. Todėl geriau jį naudoti tik susirgus kokia virusine ar infekcine liga. Pora gana gerų produktų yra Oxy siler ir Supernatural silver. Ekstremalios situacijos (gripo) atveju, manau, gerai turėti MMS, sidabrą, oregano aliejaus ar kokį kitą natūralų priešnuodį.
 13. Eteriniai aliejai taip pat naudingi, ypač arbatmedžio (tea tree), eukaliptų ir kt. Arbatmedžio aliejus turi antiseptinių, baktericidinių, antivirusinių, priešgrybelinių savybių, stimuliuoja nervų sistemą. Reikia paimti 1-2 lašus arbatmedžių eterinio aliejaus, įlašinti į indą karšto vandens, apsigaubti rankšluosčiu ir 5-6 min. kuo giliau kvėpuoti. Būti užsimerkus. Labai geri rezultatai bronchito, slogos, ir kitų su kvėpavimo takais susijusių bėdų gydymui. Tik reikia pasitikrinti, ar nesate tam aliejui alergiškas. Gripo pandemijos atveju arbatmedžio aliejus būtų pigi ir efektyvi apsaugos priemonė be pašalinių efektų. (Informacija apie arbatmedžio aliejų pateikė viena šio blogo skaitytojų ir todėl jai noriu padėkoti už šį paprastą metodą).

Tikiuosi, kad ši informacija jums bus naudinga ir prašau palikite savo komentarus ir atsiliepimus žemiau.Laisvai reikškite savo nuomonę ir jūs nebūtinai turite su manimi sutikti - aš gerbiu visas nuomones. Jei turi kokių nors klausimų ar norėtumėte gauti papildomos informacijos, palikite žinutę žemiau. Arba apsilankyti mano naujame forume Buk Sveikas

Susiję straipsniai:

Ar vacinos saugios ir apsaugo nuo ligų?

Gripo vakcinų pavojus

P.S.Taip pat blog’ą galite prenumeruoti į savo
asmeninį kompiuterį per RSS srautą(tai tikrai ne virusas ir jo nereikia bijoti), kuris randamas kairėje pusėje, žemiau ‘Kategorijos’. Reikia paspausti ant RSS ir išsaugoti kaip
‘bookmark’.
P.S.1
Jei manote , kad mano blog’e pateikiama informacija gali būti naudinga
jūsų draugams, artimiesiems ir kolegoms būčiau labai dėkingas jei jiems
nusiųstumėte mano blogo adresą.

Andy

http://www.buksveikas.net/

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (157) | “Kaip be vakcinų apsisaugoti nuo gripo?”

 1.   Laura rašo:

  Atrodo visai neblogas tinklaraštis, tik dėl trečio punkto nesutinku, kad reikia gerti multivitaminus. Manau, čia reikia bent jau paaiškinimo, kad geriau naudoti subalansuotą maistą su daug vaisių ir daržovių. Juk iš papildų ne viskas pasisavinama ir pasisavinama ne taip gerai, kaip iš maisto. Antraip atrodo, lyg palaikytum farmacijos kompanijas, kurioms, kaip suprantu, stengiesi priešintis. Dar viena pastabėlė dėl vertimo - kai kur palieki visiškai angliškus pavadinimus (juk tarp blogo skaitytojų gali būti ir angliškai nesuprantančių), kas menkina visą įspūdį - atrodo, lyg nebūtum atidus, tada ir tavo pateikiama informacija žmonės gali mažiau pasitikėti. O šiaip - ačiū ir einu stiprint imuninės sistemos, kol dar saulė išlindus ir neatėjo 14 valanda!

 2.   Andy rašo:

  Laura aciu uz pastabas, del multivitamino tai zinoma geriausia viska gauti su maistu ir ne karta tai esu sakes. Ir idealiai geriausia apseiti be papildu.

  Del vertimo, tai kartais kai kuriuos terminus teisiog neimanoma tinkamai ir suprantamai isversti, ir atvirai pasakius kalbininkai kartais sugavoja toki pakaitala, kad kuris jokiu butu neprilygsta orginalui ir dar blogiau kai net nezinai ka tas lietuviskas terminas reiskia.

 3.   vida rašo:

  Gal gali pasakyti kiek T.V yra Carlson VitaminD 2000 IU?

 4.   Andy rašo:

  Tarptautiniai vienetai (T.V.)=IU ( international units), tai jusu papilde yra 2000 T.V.

 5.   Andy rašo:

  Dar vitaminas D gali buti isreikstas mikro gramais ir 400T.V. (IU)=10 µg

  Čia yra visu vitaminu ir mineralų rekomenduojamos paros normos. Bet jos tik vidurkiai ir kai kuriems reikia maziau , kai kuriems daugiau. Taip pat daugelis siu rekomedaciju yra pagristos su maistu gaunamais vitaminais ir mieralais o ne papildais, kuriu pasisavinimas zymiai prastesnis.
  http://eur-lex.europa.eu/smartapi/cgi/sga_doc?smartapi!celexapi!prod!CELEXnumdoc&numdoc=31990L0496&model=guichett&lg=lt

 6.   Česlovas rašo:

  Andy, ačiū už eilinį puikų straipsnį.

  Be abejo, mokslo vyrai bei moterys vis atradinėja visokius imuninę sistemą stiprinančius natūralius produktus. Bet juk neįmanoma stiprinti vien ją - būtina rūpintis visu organizmu. Tam visų pirma tinka natūralus, namie pagamintas maistas.

  Bet to ne visada pakanka. Pavyzdžiui, mano imuninė sistema buvo taip stipriai išderinta, kad net man buvo diagnozuota išsėtinė sklerozė (IS) - autoimuninis susirgimas.

  Man pavyko suderinti bei sustiprinti savo imuninę sistemą taip puikiai, kad dabar ne tik IS atakos nevargina virš 10 metų, bet tiek pat laiko nei karto nesusirgau gripu ir pan.

  Vienintelis natūralus preparatas, kuri naudojau 1996 - 1997 metais - sisteminiai enzimai Wobenzym. Ir dabar profilaktiškai naudoju sisteminius enzimus - ir vis stiprėju.

  Be abejo, gaunu ir labai daug natūralaus vitamino D ir visų kitų geru dalykų (gyvenu saulėtoje ir žalioje Naujojoje Zelandijoje).

  Taigi - yra daugybė būdų pagerinti sveikatą - pagerinti gyvenimą.

  Būkime sveiki -

  Česlovas

 7.   Aurimas rašo:

  Taigi geras straipsnis. Na taip dėl tų virusų yra didelis klausimas. Man tiesiog kyla toks klausimas ar tikrai jau taip galime pasitikėti vien vitaminu D. kad turėtume gerą sveikatą ir neužsikrėstume kažkokiais virusais. Kas dėl Vit. D vadinasiiemą ir soliariumas kita kartą yra ne taip jau ir blogai. Na taip gripas ir pan.. kalbama daug apie vakcinų blogybes. o kaip pvz su erkėm, gal koks straipsniukas yra…??? tai juk ir siūlomos vakcinos… ar jos nepavojingos… ar kaip kitaip galima apsisaugoti nuo laimo ligos ar encefalito?… sorrius čia truputį neįtema vit, D, tačiau sudomino, kai taip daug rašoma apie vakcinų šalutinį poveikį. ačiū

 8.   Andy rašo:

  Žinoma, vien vitaminu D 100% pasikliauti nereikia. PIrmiausia tai reikia nenusilpninti imunines sistemos, todel reikia nevalgyti cukraus, ir kitu blogu produktu,gauti pakankamai poilsio, miego, sveikai maitintis, sportuoti ( saikingai), grudintis ( praustis saltu vandeniu ir t.t.).

  Del erkiu tai net ir si vakcina nera jau tokia saugi ir as asmeniskai daugiau nesiskiepysiu nei jokia vakcina, nors anksciau nuo erkiu esu skiepyjesis. Bet tada dar nezinojau apie vakcinu pavoju.
  Bet reikia prisiminti, kad ne kiekvienaerke yra uzsikretusi ( tik apie 10%). et skiepytis nuo erkiu ar ne palieku spresti paciam,taciau reikia tureti omenyje, kad pasaliniai efektai gali islysti ir po keliasdesimt metu.

  et aplaai vakcinos paziedzia naturalu imuniteto principa apie kuri parasysiu artimiausiu metu.

 9.   Andy rašo:

  Česlovai, enzimai yra gerai, tik del wobenzime esu girdejes, kad jie isgaunami is karviu ir karviu inzimai del jos sudetingos sistemos veikia kitaip ir ju ph yra labai siauro ruozo, todel manoma kad reiktu vartoti augalines kilmes enzimus arba kiauliu, kuriu sistema labiau panasi i zmogaus. Bet jei jums padeda tai zinoma vartokite. Dr. Gonzalez kuris gydy ir yra isgydes labai daug sunkiu veziniu ligoniu profilaktiskai vartoja po 30 kapsuliu per diena kiauliu kilmes enzimu.

  Dar labai svarbu turetu svaru zarnyne ir gera mikroflora, nes manoma, kad 50-80% imunines sistemos lasteliu egzistuoja zarnyne.

 10.   antanis rašo:

  imunine sistema galima net iki400kartu pagerinti vartojant 4life “TRANSFER FACTOR”.Jaunos mamos naujagimiams vietoj skiepu,bei susintetinto vit D duoda pamineta preparata.Tai gali buti vienu is sprendimo budu-neskiepytis.O del erkiu ikandimo pats pries pora metu profilaktiskai vartojau(po ikandimo)GNLD produktus “BETAGUARD”,”FLAVONOID COMLEX”.Padejo!

 11.   Laura rašo:

  Suprantu, kad šis tinklapis yra labiau apie prevenciją nei ligų gydymą. Bet visgi ką patartum, jei jau susirgau kosuliu ir jis nelabai ruošiasi trauktis? Iš pradžių kelias dienas neblogėjo, o dabar kad naktim neleidžia gerai išsimiegoti, sukutena gerklę ir turi kosėt… Naudoju daug liaudiškų priemonių (česnakas, svogūnas, imbieras, medus, citrina, eukalipto tepalas, kojų mirkymas su druska ar garstyčiom, daug visokių arbatų (gal nevardinsiu…), inhaliacijos su soda ar vaiztažolėm), dar gėriau ACC, plius karts nuo karto falimint ir panašūs, bet situacija nelabai gerėja, o norisi labiau liaudiškom priemonėm išsigydyt. Pieno, cukraus ir miltinių beveik nevalgiau pastarosiom dienom. Didelis dėkui iš anksto.

 12.   andy rašo:

  Na pirmiausia tai bent trumpam reikia visiskai atsisakyti cukraus ir pieno.
  Arba galima kokia diena tiesiog pabadauti.

  Dar galima pavartoti vitamino D, reikty bent 2000 IU ( tarptautiniu vienetau arba 50 mikrogramu per diena.
  Jodas taip pat gerai pries infekcijas, gali patepti ant odos, arba geros kokybes galima po kelis lastus i vandeni ir gerti.
  Turbut zinai, kad imuniteta stiprina eziuole, geros kokybes cinkas, dar galima butu pavartoti dideles dozes vitamino C, bet lietuvoje tai tokio nerasit( greiciausiai), todel gali suvalgyti koki 5-10 apelsinu per diena.
  Dar gerai imbieras, atsikosejima lengvina liepziedziu arbata.

  Kaip rasiau straipsnyje gali pabandyti arbatmedziu eterinio aliejaus inhaliacijas, arba tiesiog atidarius buteliuka kvepuoti sklindanti kvapa.

  Geras probiotikas butu gerai, nes labai daug imunines systemos priklauoso nuo geros zarnyno floros.

  Dar reiktu ziureti emocijas, nes kiekviena liga turi emocini rysi, paskaityk L.hay knyga ‘ myledamas isgydyk save’ arba meyledamas isgydyk savo gyvenima’.

 13.   andy rašo:

  Cia yra nuoroda i straipsni kur pateikiama kokie gydymo metodai padejo gydant 1918 kiauliu gripa.
  http://www.naturalnews.com/026998_cleansing_influenza_foods.html

 14.   andy rašo:

  Dr. CHristopher susirgus gripu rekomenduoja suvalgyti 16 skilteliųcesnako per diena kol isnyks simptomai.
  Gripo profilaktikai reikomenduoja 4 skilteles per diena
  http://articles.herballegacy.com/swine-flu/

 15.   Asta rašo:

  O kaip homeopatiniai vaistai?

 16.   Andy rašo:

  Kai kuriems jie padeda, bet manau cia kaip ir kituose terapijose dideli vaidmeni turi tikejimas kad homeopatija pades. Manoma, kad bent 30% visu vaistu poveikio yra tikejimas ( placebo efektas), ir manau panasus procentas yra homeopatijoje ir kituose terapijose.
  Placebo efektas buna efektyvesnis naturaliose terapijose nes jos neturi pasaliniu efektu( ar beveik neturi), todel organizmui sudaromos geresnes salygos paciam isgyti.
  Todel jie daudosite homeopatija ar koki kita terapija tai ja tikekite.

 17.   Asta rašo:

  Aš ja naudojuosi, daugiau sūnui. Iš pradžių skeptiškai žiūrėjau, bet kai mačiau rezultatą, jis pranoko lūkesčius. Jei su cheminiais vaistais jis man geriau jausdavosi po savaitės, tai gerdamas homeopatinius - jau po trijų dienų pasiekdavo tą patį rezultatą. Preitais metais buvo laringitas - tai po poros valandų jau nebelojo kaip šuo, kai gydant įprastais vaistais porą dienų vargdavau. Placebo efektas jei aš pati gerčiau ir tikėčiau. O čia vaikas - jam pasakai kad reikia gerti ir viskas. Ir jau du metai taip jį gydau.

 18.   Lina rašo:

  Andy,gal gali paaiskint kur ir kaip naudoti oregano alieju.Is anksto dekui.

 19.   Andy rašo:

  Geriausia 1-2 lasai po liezuviu ir taip pasisavina per poliezuvine liauka. Jie aliejus labai prastkiestas ( kas daznai buna) tai galima ir daugiau, bet bent jau pradekit nuo minimalios dozes.

  Arba galima tiesiog i nedideli kieki vandens ir gerti, geriausia ant tuscio skrandzio.

  Pavartojus kuri laika kaip ir kiekviena produkta reiktu padaryti pertrauka.

 20.   Lina rašo:

  Andy,oregano aliejus nezmoniskai stiprus,uzsisakiau is mountainroseherbs.com,pabandziau su vienu lasu tai supykino baisiausiai,pagalvojau kad i vidu naudoti negalima.

 21.   Andy rašo:

  Na pikinti gali del labai neiprasto skonio. Arba jei nuzudo labai daug visokiu bakteriju arba dar kartais gali buti alergiska. Bet tada galima butu gerti arba su didesniu kiekiu vandens arba tiesiog labai maza laseli po liezuviu, bet jei pykinimas tesiasisi tai geriau jo nevartoti.

  As tai esu vartojes daug kartu ir manes tai niekada nepykino.
  as vartojau si
  http://www.bodykind.com/product.asp?CatID=366&ProdID=964
  taip pat vartojau si , kurios atrodu silpnesnis, na bent jau skonis ne toks stiprus, tai gali pabandyti si
  http://www.vitacost.com/North-American-Herb-Spice-Oil-Of-Oregano

 22.   Andy rašo:

  Asta malonu, kad homeopatiniai vaistai jums padeda ir aciu uz pasidalinta patirti. Bet net ir duodama savo vaikui turbut pasakote kad tai pades isgyti ar kas nors panasau, ir kaip zinoma vaikai mama labai pasitiki, taip pat kaip zmones pasitiki gydytoju ir kartais vien visitas pas gydytoja ir pokalbis padeda pasijausti geriau.

 23.   Lina rašo:

  Dekui Andy,skaiciau kad oregano alieju butina skiesti,bandysiu dar,gal bus gerai.

 24.   andy rašo:

  Jei jusu aliejus 100% oregano tai zinomna tada reikia skiesti, bet taip paprastai buna praskiestas, bei jei per stiprus tai galima dar daugiau praskiesti.

 25.   andy rašo:

  DEl transfer faktor, kazkodel klaidingai buvau susidarases nuomne kad ten yra medicininiai grybai, todel atsiprasau, kad jums pateikiau neteisinga info. Kiek suprantu tai yra karves krekenos( priespenio) ekstraktas, del jo
  naudos yra priestaringu nuomoniu, kai kuriems jis gal ir gali padeti, bet
  asmeniskai jo nevartociau, tikrai yra geresniu budu imuninei sistemai
  stiprinti, geriau jau vartoti geros kokybes probiotika ar medicininius
  grybus, isisvalyti kepenis ir zarnyna.
  Ir beje ten esantys imuno globulinai kai kuriems net lengva alergine reakcija gali duoti. SIs papildas tikrai nera imunines sistemo panaceja.

  Ir pirmiausia ka reikia padaryti tai issivalyti organizmas, nes zarnynas kepenys yra kaip kanalizacija, jei ji uzsikisusi tai ar yra prasme deti kilima ar pirkti naujus baldus.

 26.   sas rašo:

  to Andy
  del transfer faktoriu vartojimo jau turiu bene 3 metu patirti. Yra be puslapio http://www.4life.lt atsirades ir blogas, kuriame gal but daugiau bus informacijos:)
  http://blog.lrytas.lt/transferfaktoriai/
  Jei butu galima, galvoju nuoroda tame bloge pateikti ir Jusu puslapiuko. Vis tik cia yra is ties idomios ir manau kad vertingos informacijos. Zinoma jei jus nieko pries

 27.   Vydmantas rašo:

  Tai nesuprantu del saules. Mums nereikia jos bijoti ir saugotis? Ji nekenskminga (zinoma, nekalbu apie padauginima ir per ilga buvima). Mes perkame ir naudojame ekologiskus kremus nuo saules, bet kam leisti pinigus ir tepliotis ant saves, jei is tiesu suzinotume, kad nera ko bijoti. Nors, pasirode, kad kai nesitepame kremais, oda nuraudonuoja, o naudojant kremus ji nesusierzina, tolygiai, graziai parusta.

 28.   Andy rašo:

  Ne ir dauguma ekologisku kremu blokuoja UVB, kurie skatina vitamino D gamyba, todel bent 20 minuciu ( apnuoginus bent puse kuno ) riekia pabuti be jokio kremo. Kad gamintusi vitamnas D reikia buti tarp 11-14 val.
  Taip pat dar priklauso koks tas kremas, nes ekologiskas tai dar nereiskia kad visiskai saugus ir geras.
  Na jei labai ilgai bunate sauleje ( kelias valandas) tai toks geros kokybes kremas gali buti naudingas, bet asmeniskai as geriau pridengsiu oda plonais drabuziais kepurele nei desiu ten koki krema, nes reikia prpisiminti, kad nemaza dalis to kremo yra sugeriama per oda ir patenka i organizma. As tikrai nenoreciau kremo ingredientu mano kraujotakoje.

 29.   Andy rašo:

  O oda daznaiausia nudega, nes truksta antioksidantu, kaip VItamino A, C, E, ir kitu. Geriausia juos gauti is vaisiu ir darzoviu ar kitu naturaliu produktu, o ne papildu.

 30.   Vydmantas rašo:

  Supratau. Tai geriau vartoti daug darzoviu, zuvu tauku ir net nesitepti kremo nuo saules? ir vaikui netepti?

 31.   Vydmantas rašo:

  Tiesa, jus apie kazkoki alieju oregono rasete? Ar ji taip pat naudinga vartoti profilaktiskai? Kokiu jis medziagu turi ir kur jo isigyti, nes nerandu.

 32.   Andy rašo:

  Vydmantai, geriausia pabuvus kuri laika sauleje oda pridengti lengvais rubais. Ir saules kepurele. Ir idealiai kremu teptis nereiktu. Taip pat nereikia be proto toje saulje bute, na nebent jus dirbate visa diena atvirame ore. Tikrai nematau reikalo ten visa diena guleti papludimyje.

  Del vaiko tai reikia atsargiai, reiktu ji pastoviai stebeti ir jei oda pradeda rausti tai butinai pridengti. Bet net ir vaiko labai ilgai saulejai laikyti nereikia.

  Nes nudegimai yra labai pavojingi ir ju reikia saugotis.

  Del oregano aliejaus ( lietuviskai raudonelis), tai jis turi antibakteriniu, antigrybeliniu ir virusiniu savybiu. Todel gerai kai susergama kokia infekcine ar virusine liga. Galima ir profilaktiskai, po 1-2 lasus i stiline vandens arba po liezuviu ir po to nuryti. Tik nevartoti pastoviai.

 33.   Andy rašo:

  Jei dar neskaitei taip paskaityk straipsni apie saules kremus
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/saules-kremai-ir-odos-vezys-7.html

 34.   Ausra rašo:

  Jus paminejote MMS vaistus, kurie gydo issetine skleroze, kas tai per vaistas kokia jo sudetis. Atsivercia angliska versija, kurios nesuprantu.
  Aciu uz atsakyma.

 35.   Andy rašo:

  MMS is natrio chloritas ( sodiums chlorite). Pries naudojant ji reikia ilasinti i citrinos sultys ar citrinos rugsties tirpala, tai ji aktyvuoja ir pavercia Chloro dioxida.
  Tai labai stipri antibakterine, antivirusinie, antigribeline medziaga. JI sunaikina labai pavojingus virusus kaip hep B ir bakterijas.

  Kadangi tai labai stipri medziaga tai reikia pradeti vartoti po 1 lasa ir po to didinti jei gerai pamenu iki 15 lasu 2-3 kartus per diena. Tolia doze palaikyti 7-10 dienu ir po to vel zumazinti ir vartoti tik 2 kartus per savaite arba is viso kuri laika nenaudoti.

  Taip pat po to reiktu vartoti zarnyno bakterijo - probiotiku papildus, nes jis taip pat gali sunaikinti ir geras bakterijas.

  Dar viens panasus produktas yra H3O - hydronium
  http://herbhealers.com/h3o.htm
  Jis truputi svelnesnis, bet nezinau ar jis padeda issetines sklerozes atveju.

  Taip pat ispeju, kad retai net ir labai geras papildas padeda absoliuciai visiems, bet manau prarasti nera ka, nes kaina tik $20. Ir jo uzteks labai ilgai.

  Taip pat butinai reikia atsisakyti blogu profuktu pakeisti mityba
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/bloga-mityba-tiesus-kelias-i-ligas-10.html

  Naudoti geras omega 3 riebalines rugstis, kaip zuvu taukus, linu semenu alieju.

  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/omega-3-riebaliniu-rugsciu-svarba-13.html

  Ir atsisakyti blogu riebalu
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/hidrogenizuoti-reibalai-vis-dar-legalus-nuodas-4.html

  Dar esant issetineni sklerozei butinai reikia dideliu doziu vitamino D - bent 5000 IU ( tarptautiniu vienetu) per diena ar net daugiau.

  Taip pat si liga siejama su sunkiais metalais todel juos reikia detoksifikuoti.
  Tam gerai molis kuris sutraukia sunkiuosius metalus ir pasalina is organizmo

  Kazkas panasau kaip cia
  \http://store.pyroclay.com/prostores/servlet/Categories?category=Sacred+Clay
  Kur gauti lietuvoje nezinau.

  Dar issetinei sklerozei naudoja low doze maltroxen terapija
  http://www.lowdosenaltrexone.org/
  cia vel anglu kalba.

  Yra nemazai info leituviu kalba kur pats zmogus issigyde.
  http://is.kulvis.com/
  paskaityk si piuslapi

  Dar jusm butinai reiktu gero B12 papildos, bet truri buti methyl cobalamin arba hydroxy cobalamin, o ne cianno cobalamin, kuris buna daugelyje papildu.

 36.   Katrin rašo:

  Labai ydomu. Niekad neteko girdeti apie tokia didele vitamino D nauda. Dazniausiai persisaldymu ir gripu prevencijai rekomenduojamas vitaminas C. dar eziuoles ekstrakati labai apopuliarus. Ka jus apie tai manote? Ar verta vartuot Eziuole su Vitaminu C gripo epidemijos metu?

 37.   Andy rašo:

  Vitamina C ir eziuole galima naudoti, bet tik problema, kad daugelis to viramino C papildu yra labai prastos kokybes ir tik skeletonine vitamino C versija ir priedo dar maisyta D ir L configuracija. Kai organizmui reikia tik L. O D tai yra kaip toksinas. Taip pat daugelis vitamino C yra gaminama is kukuruzu ir dar kinijoje kur standartai labai zemi.
  Ir teko girdeti, kad sintetinis vitaminas C neisgydo ne skorbuto, nezinau ar tai absoliuti tiesa.

  Jei is papildu, tai reiktu naudoti vitamina C su flavanuidais, taip pat kad butu L-ascorbate fully buffered..
  Nes kitaip vartojant didelem dozem ( po kelis gramus per diena) tai tik isplausite kalci ir kitus mineralus.

  Dar geriau yra kaip vitamina C yra isgautas is Camu Camu uogu.

  Taip pat gerai suvalgyti keleta apelsinu per diena, nes maiste yra visos kitos medziagos, o ne vien vitamino C . Nes maiste yra tukstancia kitu medziagu, kurios taip pat turi nauda ir padeda pasisavinti ir veikia kartu. O papilde yra istgrinintas vienas komponentas.

  Tad vartojant reikai ziureti ka vartoji.

 38.   Katrin rašo:

  Aciu uz atsakyma. Reikes pasieskoti tu Camu Camu uogu ekstrakto. As tai valgaiu kivius, Anglijoje jie labai akcentuojami kaip C vitamino saltinis. Dar norejau paklausi ar be papildu ir Saules (kurios jau sio metu nebera) dar kaip nors butu galima papildyti D vitamino atsargas? Ar jis nors kiek isisavinamas su maistu? Ka reiktu valgyt?

 39.   Andy rašo:

  Dar vitamino D galima gauti is maisto: riebios zuvys ar zuvu taukai.
  Kiwi kaip ir kai kurie kiti vaisiai turi turi vitamino C ir maistas yra geriausias varjantas.
  Beje brocolis ir kai kurios kitos darzoves turi daugiau vitamino C nei apelsinas.
  Cia yra sarasas
  http://www.whfoods.net/genpage.php?tname=nutrient&dbid=109

 40.   Ausra rašo:

  SVEIKI, MAN DUOTA LEISTIS REBIF VAISTUS, KAI PRADEJAU LEISTIS PASIJUTAU GERAI.BET KAI NETIKETAI BUVO PRISTABDYTI,PRAEJUS 1,5 MEN. VEL BUVO DUOTA LEISTI. NUO TADA MANO SVEIKATA EME PRASTETI. DEL TO PRADEJAU ABEJOTI SIO VAISTU VEIKSMINGUMU. SVARTAU SIU VAISTU ATSISAKYTI PALAIPSNIUI MAZINDAMA. PRADEJAU VARTOTI WOBENZYM, SEMENU ALIEJU. AR TEISINGAI ELGIUOSI.
  ACIU UZ ATSAKYMA.

 41.   Andy rašo:

  Na mano nuomone tai gerai, nes sis kaip ir daugelis vaistu negydo priezasties. Ir dar blogiau kad staiga sustaibdziu kai kuriuos vaistus gali is pradziu buti blogiau, nes organizmas tampa nuo ju priklausomas, tad siuo atveju kartais reikia palaipsniui. Specifiskai apie sio vaisto priklausomybe nezinau, reiktu pasikonsultuoti su gydytoju.
  O kad pradejote enzimus, semenu alieju tai gerai. Taip pat jei dar nebuvote apsalankykite ten nurodytame lietuviskame puslapyje kur zmogus pats isigyde sia liga.
  Priedo jums reiktu gero b12, ir kur nors pasidaryti sunkiujiu metalu testa, plauku ar ka nors panasau.
  Gerai butu isplauti kepenis issivalyti zarnyna. Ir zinomia atsisakyti blogu produktu.

 42.   andy rašo:

  Dr. MErcola, rekomenduoja susirgus gripu vartoti didele doze vitamino D: 2000IU ( tarptautiniu vienetu) viena kuno mases kilogramui. Jei jusu svoris 70kg tai reikia 140000IU. Tokoia doze vartoti 3 dienas per kurias gripas turetu isnykti.

 43.   Vygantas rašo:

  Kokie vaisiai, darzoves turi vitamino D?

 44.   Audrone rašo:

  Straipsnis patiko, nesu medike, bet pritariu jusu nuomonei del gripo skiepu ir kremu nuo saules. Tiesa pasakius gale strapsnio laukiau kokios tai firmos vitamino D reklamos, tuomet galvojau nepatikesiu, nes bus eiline savireklama siekiant sutriuskinti konkurentus, bet pasirodo reklamos nera. Paskaitinesiu ir kitus Jusu straipsnius. Aciu

 45.   andy rašo:

  Vygantai, vaisiai ir darzoves vitamino D neturi, jo siek tiek yra riebioje zuvyje, kaip skumbre, sardines, laukine lasisa. Taip pat turi kai kurie mendicininiai grybai kaip reishi, shitake, ir kt.

 46.   Birute rašo:

  Labai idomus straipsnis. Tiek patarimu, kad reiks tiesiog pastudijuoti. Andy, man idomu, kad Jus pagal issilavinima, kuo uzsiimate. Kazkaip skaitant patarimus, rekomendacijas, labai norisi zinoti ne tik patarejo varda bet ir jo kompetencija. Tuo paciu paklausiu - ka galvojate apie Azoto oksido (Nitro FX), kordicepso vaidmeni stiprinant imuniteta ir apsisaugant nuo gripo? Turiu vaikuti su astma, ir labai bijom kad jis nesusirgtu, nes sakoma, kad astmininkams ir diabetikams sis gripas labai pavojingas. Aciu.

 47.   mečislovas rašo:

  Kad būti sveiku ,žinoma,reikalinga smarkiai pasistengti,svarbu ir maistas,ir oras ,ir poilsis ir imunitetas ir….Šitų ,,ir,, yra tiek daug ,kad šiuolaikinis žmogus retai į savo sąmonę tepriima Aš radau kitą metodą kaip apsisaugoti ir dargi kaip labai efektyviai išsigydyti susirgus bet kuria virusine,bakterine ar kita infekcija,kaip pašalinti tas priežastis ,kurios ir leidžia joms atsirasti mūsų organizme.Tai metodas aprašytas L.G.Pučko knygose - savidiagnostikos ir savigydymo sistema bendru pavadinimu ,,daugiamatė medicina,, Tai absoliučiai revoliucinis ,kitoks ,išskirtinis požiūris į žmogaus organizmo sandarą,paaiškinantis visų ligų atsiradimo priežastis,mokantis jas diagnostuoti labai greitai,ir taip pat efektyviai jas pašalinti be jokių vaistų,kitų medicinoje ir liaudies medicinoje naudojamų priemonių. Daugiamatė medicina kaip metodas bene vienintelis tarp kitų moka diagnostuoti ir pašalinti bet kokio tipo ir rūšies patogeninį mikroorganizmo infekcinį agentą(virusai,bakterijos ir mikrobai,pirmuonys,grybeliai ,kirmėlės ) ir visą tai be jokių ten ,, reikia naudoti,,,,,

 48.   andy rašo:

  Birute, cia gali pasiskaityti apie mane
  http://www.buksveikas.net/aboutus.php
  Azoto oksido, tai jei cia yra tas pats kas nitric oxide tai jo nevartociau, jis duodamas kaip kraujagystles atpalaiduojantis vaistas, ir daznai naudojams sirdies ir kraujagysliu gydymas. Bet jis turi pasaliniu efektu ir ypac jei vartojamas didelem dozem jis slopina ir silpnina imunine sistema.

  KOrdicep kaip ir kiti medicininia grybai yra gerai, su salyga kad tas papipldas yra geros kokybes.

  Norint tureti gera imunine sistema reikai tureti gera zarnyno flora, todel reiktu vartoti geros kokybes probiotika arba valgyti namuose raugintus kopustus, ir juos pasidaryti galima labai lengvai.
  Taip pat reikia vengti saldumynu, chloruoto vandens kurie naikina flora.

  O del vakcinos asmeniskai tai neskiepyciau, bet sprendima turite priimti pati. Bet as savo vaikui tikrai neleisciau gyvu virusu ir kitu pavojingu vakcinose randamu ingredientu.

  Del astmos taip pat reikiai atstatyti zarnyno flora, taip pat reiktu vartoti zuvu taukus ar linu semenu alieju ir eliminuoti blogus reibalus kaip margarina tepius misinius , rafinuotus soju, kukuruzu, saulegrazu, rapsu aliejus.
  Cia yra straipsniu apie gerus ir blogus riebalus
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/tema/riebalai

  Dar del astmos tai reiktu vengti pieno ir ypac pasterizuoto pieno produktu.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/tema/pieno-zala

  Jodas yra gerai pries infekcijas
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/36-36.html

 49.   vismantas rašo:

  Kiek zinau sidabringas vanduo, pagamintas jonizacijos budu su sidabro elektrodu, uzmusa visus virusus ir mikrobus. Kokia jusu nuomone apie gydymasi siuo vandeniu.

 50.   andy rašo:

  Visu pirma reikia patiklinti apie koki vandeni jus kalbate, ar tai jonizuotas vanduo o ar tai Colloidal silver.

  COlloidal silver tai turi antivirusiniu, antigrybeliniu ir antibakteriniu savybiu ir trumpalaikis vartojimas gali buti n audingas, bet reikia prisiminti, kad jis taip pat gali pakenkti gerai zarnyno florai, zinoma apie tai yra priestaringu nuomoniu.

  Del jonizuoto vandens, tai priklauso no ph, zemo ph vanduo gerai valyti ir dezinfekuoti indus ir kitus prietaisus. taip pat galima jame mirkyti grybeli turincius nagus.

  Bet del gerimo tai zemo ph gerti nera labai gerai, o geriant auksto ph vandeni tai taip pat yra priestaringu nuomoniu , daugiau apie tai yra atskirame straipsnyje ir komentaruose.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/sarminis-vaduo-24.html

 51.   anzelmute rašo:

  viespatie kiek diskusiju!nieko nesupratau ka cia rasot!man jau 50 metu geriu zoleliu arbatas daug dirbu,megstu gamta,vaziuojam prie ezeru ir nei karto nesu sirgusi gripu!darbe koseja ciaudo visi o as sveika nes neperku jokiu arbatu dazytu tik zoleles.mergyte savo maitinau 3 metus savo pienu,jai jau 14.vartokite naturalu maista nepatingekite virti sriubas,viska ka naudojo senoliai,naturali mesa darzoves,medus ,arbatos,atsigaus imunine sistema ir busite sveiki!kokias cia formules rasote,nereikia jokiu papildu tik maistas,judejimas,gamta ir jokios chemijos!namuose neturiu jokiu tableciu jau keliolika metu ir visai nenaudoju!

 52.   andy rašo:

  Anzelmute, jus esate absoliuciai teisi ir kaip ne karta sakiau pirmiausia yra sveika gyvensena naturalus produktai, o ne papildai.

  Bet deja siais laikais zmones iesko lengvesniu keliu ir todel daznai nusivilia, nes vien papildai retai kada padeda.

 53.   Simonas rašo:

  Andy,gal gali pakonsultuoti apie miltelius LEPICOL, kodel jie suteikia tiek daug energijos ju pavartojus? Nustojus juos vartoti dingsta po kurio laiko ir energija, nors maitinuosi sveikai. O gal juos karts nuo karto profilaktiskai butu galima pavartoti. Norteciau isgirsti tavo nuomone.

 54.   andy rašo:

  Lepicol yra skaidulu turintis papildas, kuris valo zarnyno ir salina ten susikaupusius toksinus, todel nenuostabu, kad ji pavartojus jums atsiranda energijos, ypac jei zarnynas yra uzsiterses.
  Profilaktiskai juos galima pavartoti, bet tik nevartoti visa laika.
  Taip pat reikia atsatyti gera zarnyno flora,, nes jei zarnyno flora yra gera tai 50-80% ismatu turi sudaryti butent bakterijos o ne skaidulos.
  TOdel naudinga fermentuoti produktai, kaip rauginti kopustai, tik jau nevartotoi pasterizuoto pieno produktu.
  Geras probiotiko papildas taip pat butu gerai.

  Dar pasakysiu, kad kaip ir apie kiekveina tema yra priestaringu nuomoniu ir tas pats apie skaidulas, stai yra teigianciu, kad dideli kiekiai skaidulu gali net nusilpninti zarnyna ir po to vyresniame amziuje net sukelti viduriu uzkietejima.
  vienas sios terorijos salininku yra Monastyrki
  http://monastyrsky.com
  ten yra ir rusu ir anglu kalba.

  Nepaisant to manau bent jau is vaisiu ir darzoviu gaunamos skaidulos yra naudingos.
  Taip pat dauguma sutinka, kad skaidulos yra naudingos sveikatai.

 55.   andy rašo:

  Dar pridursiu, kad be proto skaidulu ir ypac is papildu ilga laika vartoti nereikia, nes dideli skaidulu kiekiai gali sumazinti kai kuriu mineralu pasisavinima.

 56.   karolina rašo:

  sveiki Andy,
  noriu patarimo. Mano trijų metukų dukrytė jau beveik mėnesį kosėja. Atrodo stengiamės sveikiau maitintis, vartojam daug ekologiškų daržovių iš uošvės daržo, tačiau mažam vaikui kartais problematiška įsiūlyti daug šviežių sulčių, ar salotų, tačiau stengiamės. Žodžiu, isbandėm įvairiausių arbatų, avižų nuoviro, česnakų kompresus, kopūsto lapus dėliojom ant krūtinės, jodo tepėm, tačiau kosulys, nors ir nestiprus, bet įkyrus ypač naktį, nesitraukia. Savaitgalį buvo pakilus temp., tai dabar vyras nuvežė pas gyd. Bijom, kad nebūtų plaučių uždegimo ar ko. Gyd. greičiausiai išrašys anibiotikų. Ką tokiu atveju patartumėte?

 57.   karolina rašo:

  Ir dar norėjau paklausti, kodėl pasterizuotas pienas yra taip blogai?

 58.   karolina rašo:

  Mano sūneliui 1m. ir 3mėn., neseniai nustojau maitinti savo pienu, tad girdom karvės, iš parduotuvės, tačiau prisiskaicius tiek įvairių straipsnių, baisu darosi. tai ką vaikui duoti gerti? Jis labai mėgsta pienelį, be jo neužmiega.

 59.   karolina rašo:

  Kažkur rašote apie tai, kad sveika valgyti apelsinus, brokolius ir pan., tokius vaisius ir daržoves, kurios mūsų krašte neauga. Ar nemanot, kad žmogus, gimęs ten, kur auga tik burokai, bulvės, kopūstai, obuoliai ir kt., turėtų jais ir maitintis? Senovėje nebuvo mašinų, lėktuvų, kurie atvežtų visas tas gėrybes į mūsų šalį, o žmonės kažkaip išgyvendavo ir be jų? Kažkada skaičiau knygą (deja, nepamenu nei autoriaus, nei pavad.), kurioje rašo: “gimei kopūstų lauke, valgyk kopūstą, gimei arbūzų lauke, valgyk arbūza”. Na, manau esmę supratot :)

 60.   karolina rašo:

  http://kauno.diena.lt/naujienos/grozis-ir-sveikata/apsaugai-nuo-gripo-ir-imunitetui-stiprinti-250190

 61.   Andy rašo:

  Karolina, idealiai zinoma geriausia valgyti tai kas auga gyvenamoje teritorijoje, bet tai gana sunkoka pasiekti, na nebent jus pati auginate visa savo maista.
  Del didelio kiekio vaisiu valgymo yra skirtingu nuomoniu ir kai kurie reigia, kad siaurieciam dideli kiekiai netinka ir net gali sukelti diabeta (II), bet manau visada reikia ziureti individualiai, nes vienam tai gali tikti kitam ne. Vienas bus sveikas valgydamas daug vaisiu, o kitam ta gali sukelti kadida.

  Todel i labai daug dalyku mitybos srityje reikia ziureti individualiai.

  Nepaisant to bent vienas kitas vaisius net ir ziema yra naudinga.

  Del pieno tai esu parases atskira straipsni.
  Jei jau naudojate tai bent gaukite kaimisko nepasterizuoto, geriau ozkos ir is patikimo saltinio.
  Bet yra teigianciu, kad pienas gali buti k aip narkotikas todel paragaves vaikas jo nori.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/pienas-sveikatos-saltinis-ar-ligu-sukelejas-2.html

  Ir butent pienas gali buti vienas is kosejimo priezasciu, nes skatina gleiciu gamyba, todel bent jau kuriam laikui jo vartojima reiktu sumazinti.
  DEl infekciju, tai velgi vitaminas D, didesnes dozes, taip pat labai gerai arbatmedziu eterinis aliejus, reikia daryti inhaliacijas, dar gali pamirkiti kojas karstame vandenyje su druskos tirpalu.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kaip-be-vakcinu-apsisaugoti-nuo-gripo-159.html
  Bet vitamino D reikia didesniu doziu - keleta tukst, tarptautiniu vienetu per diena ( bet tik keleta dienu, nes kartais galima perdozuoti)
  Taip pat cesnakas, svogumas, imbieras, geros koybes nesidytas medus.

  Jei visdelto nuspresite naudoti antibiotikus tai po to butinai reikia vartoti probiotikus , kad atstatyti flora, bet yra teigianciu, kad pavartojus antibiotiku flora tinkamai neatsistato.

 62.   Andy rašo:

  Dar nusipirkit bent paprasto vitamino C ir duokit vaikui, bet daugiau nei rekomenduojama doze, nes su maza doze kosulio neisgydysi.
  Arba tiesiog duokite koki apelsina ar cintrinu sulciu.

 63.   karolina rašo:

  Ačiū už patarimus. Vitaminą C duodu jau kelis mėn., tačiau kadangi rudenį kasdien spaudziu sviezias sultis, ją isberia, atsisakius papildomos vitamino C tabletės, bėrimas dingsta. Dėl kosulio, deja, šįkart jau bijom rizikuoti todėl nusprendėm duoti antibiotikus, nors sąžinė graužia, nes lig siol dar nė karto neteko girdyt jais. Pieno jai nelabai ir duodu, tik mazajam sūneliui jo taip truksta :) Įsigudrinau jį skiesti su arbatom, vandeniu, nuovirais visokiais.
  Dėl tų įvairių vaisių vartojimo, tai be abejo, kiekvienam individualiai reikia pajusti ko organizmu trūksta. Man kelia abejones atvežtiniai vaisiai ir daržovės dėl to, kad jie pripurkšti chemija, neaišku kaip išauginti. Todėl ir stengiamės dažnai jų nevartoti.

 64.   Andy rašo:

  Isberia greiciausiai del to kad vitaminas yra prastos kokybes, pagamintas is kukuruzu. NUo gero vitamino C neturetu berti, bet lietuvoje tokio sunku gauti.

  Del vaisiu ir darzoviu tai zinoma jie yra purskiami, todel reiktu rinktis maziau purskiamus, kaip bananai, aplesinai, priedo dalis tu kemikalu lieka ant zieves.
  labiausiai purskiami yra kriauses, obuoliai, persikai, uogos, taip pat lapines darzoves.
  Idealliai reiktu valgyti ekologiskus, bet ir ju kokybe daznai zemo ligio.

  Bet taip pat reikia prisiminti, kad kad bene daugiau siai chemikalu pieno produktai ir mesa, nes pagalvokit kiek pripursto maisto turi suesti karve ir tie chemikalai kaupiasi ir po to atidedami i piena ir mesa.

  Del antibiotiku, tai jei jau vartojant tai kaip sakiau po to bent probiotikus vartokit.

 65.   Maija rašo:

  manyciau dar labai gerai butu naudoti terpentinines vonias (gyd. Zalmanovo isradimas), kurios suaktyvina kraujotaka kapiliaruose ir skatina naturalia organizmo savireguliacija.
  Tiesa, jei vaikiukas mazas, gali buti sunku pritaikyti.

 66.   Andy rašo:

  Skaitantiems anglu kalba cia yra geras straipsnis apie vitamina D, su nuorodom i studijas
  http://www.perciavalle.com/wiki/Vitamin_D

 67.   gutute rašo:

  andy kaip galetum paaiskint toki dalyka,kai zmogus ,sakykim,”sedi” ant dietos arba vartoja svorio reguliatorius,o per savaite priauga 4 kg.mediciniskai tariant sis zmogus “sanus”,perestaltika normoj..

 68.   Andy rašo:

  Itariu, kad tas zmogus varotoja insulina arba tiesiog valgo zymiai per daug kaloriju.

  Dar reikia ziureti kokia dieta jis valgo. Reguliatoriai ne iseitis ir dar blogiau. Nes jie dazniausiai blokuoja riebalus virskinamcius enzimus ir to rezultatas zmogui issivysto riebaluose tiprstanciu vitamnu trukumas.

  Svoris taip pat dazanai auga kai zmogui labai truksta mineralu ir vitamunu, ir tada organizmas siekia vartoti kuo daugiau maisto, kad kompensuotu trukuma, bet dazniausiai gauna tuscias kalorijas ir todel priauga svorio.

  Dar svoriui mesti reikia geros kokybes riebalu, nes vidutinio ilgumo riebalines rugstys skatina metabolismas, ju yra geros kybes svieste (kaimiskas is nepasterizuoto pieno), kokoso reisutu aliejuje. Taip pat reikia geros kokybes omega 3.

  Ir zinoma reikia sportuoti, bet vaikscioti.

  Dar reiktu pasitikrinti skydliaukes hormonus, nors ju testai gali buti apgaulingi, nes normos kiekvienam zmogui yra skirtingos, panasiai kaip batu dydis

  Dar kartais buna, kad tokie dietos laikytojai slapta slamscia saldumynus.

  Tad reikia truputi daugiau info.

 69.   Andy rašo:

  Dar del vitamino D, tai visikai neseniai suradau visiskai prisingos info kur teigiama, ka d vitaminas D ( hormonas) slopina imunine sistema.

  http://bacteriality.com/

  Ten yra svariu argumantu pries vitamino D vartojima, bet jo informacija priestarauja daugeliui kitu ir ar ten tiesa ar ne as negaliu pasakyti, bet jo info vercia susimastyti.
  DEl nuomones keitimo, tai as esu atviru paziuru ir pastoviai ieskau naujos info, ir ja surades stengiuosi perduoti kitiems. As niekada nesilaikau vienos nuomones, kad ginciau viena ar kita straipsni ir jei kartais esu neteisus tai butinai tai pripazistu.

  Del vitamino D naudos ir zalos dabar yra priestaringos nuomones, nepaisant to jei yra rimtu problemu, manau vartoti butu verta, nes kai kurie gydytojai naudodami vitamina D pasiekia geru rezultatu, tiesa del profilaktikos gal reikteu ir susilaikyti.

  Dar pridursiu , kad del zuvu tauku, taip pat yra priestaringos nuomones, ir Prof. brian peskin teigia, kad zuvu taukai yra net zalingi ir gali sukelti problemu.
  http://brianpeskin.com/

 70.   Andy rašo:

  Naujas tyrimas parode, kad absoliutus vengimas mikrobu ir labai svari aplinka nera gerai. Kaip parode si studija, vaikai kurie dazniau turejo kontakta su mikrobai, vyresniame amziuje reciau patiria uzdegiminius procesus.

  http://www.sciencedaily.com/releases/2009/12/091208192005.htm?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+sciencedaily+%28ScienceDaily%3A+Latest+Science+News%29

 71.   karolina rašo:

  Laba diena Andy,

  rašiau anksciau, prie keletą savaičių, klausiau patarimo kaip padėti išgydyti vaikui kosulį. Dukra kosėjo du mėnesius, buvo išbandyta labai daug visokių liaudiškų priemonių, kol galų gale mergaitė visai nusikamavo ir teko gydyti antibiotikais. Dabar ir mazasis sūnelis neišbrenda iš ligų, taip pat kosėja, nustatė bronchitą, sloga nesibaigianti jau mėnesį ar daugiau. Esu pasimetusi, atrodo, kad viską darom, teisingai, ir daug grynam ore būnam, ir valgom pakankamai sveikai, bet ligos nesitraukia. Tai pradedu daryti išvadas, kad kartais vis tik antibiotikai yra neišvengiama priemonė, (nors esu labai prieš juos nusiteikusi), ypatingai tais atvejais, kai į organizmą įsisuka infekcijos, kurių jokiomis “namų” priemonėmis neišvarysi. O organizmas tik dar labiau nusialina kovodamas tiek laiko. O juk baisu rizikuoti tokio mažo vaiko sveikata.

 72.   andy rašo:

  Karolina, aciu uz pasidalinta patirti. Kai kuriais retais atvejais antibiotikai gali buti naudingi ir issaugoti gyvybe, bet daugeliu atveju jie sukelia daugiau zalos nei naudos, ir bakterijos tampa jiems atsparios.

  Del jusu vaiko tai reiktu ziureti, kodel oranizmas nesugeba tos bakterijos iveikti ir tai greiciausiai yra del silpnos imunines sistemos. Ir deja antibiotikai jos nesustiprina ir veikia panasiai kaip nuzudomas namu vagis bet nesutaisoma sugedusi duru spina ( imunine sistema), ir tam kartui apsaugomo, bet namas (siuo atveju organizmas)vis tiek atviras kitiems vagins ( kitoms bakterijoms).
  Todel isgydziu antibiotkais reiktu stiprinti vaiko imunine sistema, kad jis taptu atsparus ligoms.
  Ir budu ira daug : prausimasis saltu vandeniu, floros atstatymas, vitamion D vartojimas, buvimas sauleje ( vasara), fizine veikla, gera mityba, ir t.t.

  Del naturaliu priemoniu, tai velgi jos nera visagales ir kartais nesugeba padeti, bet taip pat priklauso nuo individo ir jo organizmo bukles.

  Asmeniskai antibiotikus vartociau tik paskutiniu atveju jie iki tol nie viena naturali priemone nepadetu, bet kiekvienas turi nuspresti pats.

  Del sveikos mitybos, tai velgi , daznai zmones tik kad jie valgo gana sveikai, bet kai paanalizuoji geriau ka jie valgo randi daug blogu produktu.

 73.   VitaminasC rašo:

  Ka Andy manai apei sita vitamina C - narutalus pagamintas is acerolos (laukines vysnios) - NUTRILITE™ Bio C Plus - http://www.nutrilite.com/en-us/Nature/Products/bio-c.aspx
  Kiek ji naudoju poveikis super, jokiu alergiju, perdozuoti be sansu.

 74.   andy rašo:

  Siaip is aprasymo atrodo geras, isgautas is naturaliu produktu.

 75.   Česlovas rašo:

  Straipsnio pavadinimas:

  “Kaip be vakcinų apsisaugoti nuo gripo?”

  Mano klausimas:

  Ar vakcinos tikrai apsaugo nuo gripo?

 76.   Neringa rašo:

  Gal galetum andy placiau parasyti apie gripo, persalimo gydyma soda? ne tik suaugusiems bet ir vaikams. Skaiciau nuoroda apie soda, taciau man kas nepatiko perspejimas “butinai pasitarkite su seimos daktaru” nu jo galvoju, susirgciau pasakyciau daktarei ar galiu gerti soda :D turbut palaikytu nenormalia.

 77.   Laura rašo:

  Taigi su soda inhaliacijas reikia daryti.

 78.   Neringa rašo:

  Ne Laura, tyrbut tu neskaitei nuorodos, ten ja reikia gerti, yra ir knyga parasyta apie tai tik anglu kalba, o su maizaisiais nera kada paskaityti. Tik is to puslapio komentaru paskaiciau kad vienas gripa issigyde 6 saukstelius sodos su stikline vandens gere lyg kas tris ar dvi valandas ir kita ryta buvo sveikas. Na suprantama kad virusams patinka rugstine organizmo aplinka, o soda sarmina. bet va butu tiklsiau kad kokiu atveju kiek jos gerti.

 79.   andy rašo:

  Neringa, esu apie soda parases atskira straipsni, ten daugiau apie vezio gydyma soda, bet galima ir kitas ligas, as pats kartais truputi sodos palaizau ar i stikline vandens idedu.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/pigus-ir-paprastas-vezio-gydymo-metodas-34.html

  Gyd. Sircus, teigia, kad galima po puse saukstelio (apie 2,5g), 7 kartus per diena , bet patarciau paradeti nuo mazesniu doziu, taip pat gerai kartu vartoti magni.
  Atsargiai su soda jei yra padidejes kraujo spaudimas, ar sirdies problemos, taip pat jei yra inkstu nepakankamumas.

  TIk geriau kad soda butu be aliuminio, nes sis metalas sukelia ivairias problemas, tarp ju Alzheimeri ir kt.

 80.   andy rašo:

  Na tyrimai rodo, kad daugeliu atveju vakcinos nuo gripo neapsaugo. Tik suleidziama i zmogaus organizma kazkokio brudo. CIa tik pelnas farmacininkams ir populiacijos mazinimas.

 81.   Sandra rašo:

  Laba diena turiu klausima ar galima vit D vartoti kelias tab i diena. Pvz mano turimuose vitaminuose I.U yra tik 400, jei vartosiu 3 tabl. i diena tai reiskia gausiu 1200I.U Ar as cia jau visai nusisnekejau.
  Dar noreciau paklausti andy, gal zinai ka nors apie sistemine sklerodermija, dar kitaip sistemine skleroze, kaip gydytis, aciu

 82.   Andy rašo:

  Galima, kai kurie vartoja ir zymiai daugiaum po keleta ar keliasdesimti tukstanciu IU per diena. As pats esu vartojes po keleta tuks IU per diena. Bet jusu atveju reiktu atsargiai, nes galimas daiktas kad si liga yra butent del kalcifikacijos ir dideli vitamino kiekiai gali padidinti kalcifikacija.
  Nepaistant to kai kurie naudoja 10-15 tuks IU per diena gydyti sia liga
  http://www.thorne.com/altmedrev/.fulltext/11/3/188.pdf

  Specifiskai apie sia jusu mineta liga nesu girdejes, bet siaip jie ji pasireiskia odoje, tai odos problemos daznai siejamos su kepenimis, zarnyno bei inkstais.
  TOdel jums patariciau pabandyti issiplauti kepenis, nagaliu garantuoti kad pades, bet pabandyti manau verta.

  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html
  Dar galima naudoti burokeliu sultys
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/organizmo-valymas-raudonuju-burokeliu-sultimis-266.html#comments
  Burokeliu sultys skatina audiniu dekalcifikacija.
  Taip pat sios problemos gali buti del kalcifikacijos, todel bent kuri laika reiktu vengti pieno produktu ir ziureti ar yra skirtumas,
  taip pat reiktu ziureti gal pas jus labai kietas vanduo.

  Dar kai kuriems padeda tumeriko ekstraktas - curcumin, tada galite vartoti ekologiska tumerika ar curcumin papildus
  http://www.raysahelian.com/scleroderma.html

 83.   Smalsuole rašo:

  Norejau paklausti ar vartoti galima bet koki vitamina d is vaistines ar vistik skaityti sudeti ir gilintis?

 84.   Smalsuole rašo:

  Beje, su keliais gydytojais kalbant supratau ju poziuri i gydyma persalimo atveju: susirgai persalimu, sloguoji, temperatura auksta - 3 dienas reikia guleti lovoje, gerti avieciu liepziedziu arbatos, vartoti cesnaka. Jei per tris dienas nepraejo - vadinasi tai virusas ir reikia antibiotiku - kitaip bus komplikacijos kaip plauciu arba ausu uzdegimas, bronchitas, laringitas ir bet kas kitas… To pasekoje teko savo 8menesiu vaikui duoti antibiotiku (poto daviau probiotiku). Taciau nelabai noriu tiketi kad tik sitaip yra kovojama.. Gal yra kitu budu?

 85.   Smalsuole rašo:

  Ir dar :) Kartais vaikui duodu migdolu pieno http://www.sveikiproduktai.lt/content/grynas-migdolu-pienas-ekologiskas-1-l-ecomil ar si produkta rekomenduojat vartoti? P.s. mes beveik nevalgome mesos, tad reikia gelezi gauti is kitur. Darzoviu daug sunku isiulyti vaikui tad galvojau sis pienas turetu buti nebloga alternatyva pienui ir darzovems.

 86.   andy rašo:

  Visada reikia skaityti sudeti, o ne aklai ka nors pirkti. na mmigdolu pienas darzoves alternatuva tiktrai nebus. Ir priedo ten labai klaidingai pateikiama info apie pacius migdolu riesutu,s, kai paruodamas pienas.
  Siaip geriau piena pasigaminti paciai namuose. Tada bent jau zinosite kad dedate. Gelezies tame piene taip pat kazin ar yra arba yra maziau. Garantuoju kad daugiau gelezies bus banane nei tame piene ir priedo bus naturalus produktas.

  Del gydytoju, tai pirma poziurio dalis tai gal ir gera, bet antra tai nelabai, taip pat dar galima naudoti arbatmedziu alieju, daryti inhalicaijas, taip pat tinka eukaliptu.
  Ir priedo antibiotikai pries virusus visiskai neveikia, jie tik pries bakterijas, tad jei yra virusas, tai antibotikus gerti beprasmiska ir gydytojai tai turetu zinoti.
  Siaip tai dauguma antibiotiku israsoma be reikalo ir gydytojai juos raso zymia per daug ir per daznai.

 87.   VitaminasC rašo:

  Dėl to jau bakterijos įgijo imunintetą antibiotikams ir jau už kelių metų jie bus visiškai neveiksmingi.
  bet jau išradinėja naujus antibiotikus :) dirba farmacininkai.

 88.   andy rašo:

  Na kai kuriais atvejais baterijos buna vienu zingsniu priekyje. O taip tai vienas tyrimas parode, kad gali taip atsitikti, kad del per dazno antibiotiku vartojimo ir bakteriju atsparumo bus nebeimanoma gydyti bakteriniu ligu.

 89.   andy rašo:

  O cia yra grafos kur parodo, kad kai kurios ligos nuo kuriu skiepijama faktiskai beveik isnyko arba labai sumazejo dar pries ivedent vakcinas
  http://www.theoneclickgroup.co.uk/documents/vaccines/Immunization%20Graphs%20PPT%20-%20RO%202009.pdf

 90.   VitaminasC rašo:

  jau pradeda rašyt xebra kadateina naujas virusas “Dengė” :) vėl babkių prisišluos farmacininkai ir tie kas moka sukt biznį.
  http://www.lrytas.lt/-12843885541284215049-pranc%C5%ABzija-prane%C5%A1%C4%97-apie-pirm%C4%85-deng%C4%97-viruso-u%C5%BEkrat%C4%85-europos-%C5%BEemyne.htm

 91.   Rusne rašo:

  Sveiki, as jau sergu trecia diena, o dabar pradejo sirgti ir mano 4 men. dukryte, sniurkscioja nosyte, atrodo, yra sloga, temperaturos lyg ir neturi, taip pat daug miega, kas jai neiprasta. Maitinu ja savo pienu, zinau, kad susirgusi kudiki reikia maitinti savo pienu kuo daugiau. O kokiomis dar naturaliomis priemonemis patartumete gydyti tokio amziaus kudiki? Jokio maisto ir gerimu dar neduodame, kiek zinau ivairios arbateles irgi dar nerekomenduojamos, tai ka tuomet galeciau duoti. Taip pat kaip galima palengvinti sloga, ar galima plauti druskos tirpalu, arba uzdeti svoguno. Dar galvoju del ko mes susirgome, maitinuosi sveikai, gal po gimdymo nusilpo imunine sistema, kaip reiketu ja stiprinti? Gal truksta vitaminu. Vaisiu ir darzoviu valgau nemazai. Dukryte pradejau grudinti pries 2 savaites aptrindama slapiu ranksluosciu. Ir dar vienas klausimas butu: kaip butu galima dar stiprinti kudikiu imunine sistema?

 92.   andy rašo:

  Vienas is pirmu dalyku butu vitaminas D, geriau skistas tada galima tiesiog duoti keleta lasu. Siaip geriau kad vitamina D pasigammintu pats organismas kai oda stimuliuojama saules bet dabar jau per velu.O maitinimas kuritmi yra labai gerai ir reiktu ji isskiritnai testi iki 6 men, o po to ivendant maista testi net iki dvieju metu, ar ebnt jau iki metu, nes maitinimas krutimi yra bene geriausias galykas ka galite duoti savo vaikui ir tuo paciu tai stiprinamas imunitetas nes sumotins pieno vaikas gauna antikuniu.

  Dar tokiam dar galima duoti probiotku, atidaryti kapsule ir uzbasttyti ans svo krutie saplink spenelik kad vaikas ciulpdamas pien suciulputi arba tiesiog duoti ant saukstelio su kokiu nors poskyciu maistu kaip sutrintais vaisiais.
  Nes gerai imuininei sistemai yra labai svarbu gera zarnyno flora.
  Jums taip pat reiktu panaudoti geru stipriu probiotiku ar fermentuoto maisto kaip raugintu kopustu ar agurku, tik reikia pasidaryti naumuose paciai.

  Dar tu gali naudoti medicininius grybus kaip reisi, sheitake, maitake, cordycep ten forume kiti yra pasidaline saov patirtimi
  pasiskaityk
  http://www.buksveikas.net/viewtopic.php?f=2&t=263

  Dar kambaryje kur vaikas buna gali truputi pakvipinti arbatmedzio , eukaliptu eterinio aliejaus.

 93.   Vasare rašo:

  Labas, siulau panarsyti cia, http://www.laisveserdve.lt Prievarta skiepijami zmones= Tautos depopuliacija

 94.   Andy rašo:

  Jo vakcinos vienas is depopuliacjos metodu ir Bilas Gates kaip tik jas dabar labai finansuoja ir net atvirai pripazysta, kad vakcinos sumazins populiacija.
  Nes tos vakcinos gali padaryti zmonius sterilius, ypac ta HPV vakcina.
  Taip pat su vakcinom labai lengva zmones uzkresti visokiai virusais, kurie po to gali sukelti vezi ir kitas ligas.

 95.   4Life transfer faktoriai rašo:

  Sveiki, jei domintu daugiau informacijos apie pacius transfer-faktorius ir 4life produktus apsilankykite sveitaineje: http://www.transfer-faktoriai.lt padedame isigyti, rengiame seminarus, individualias konsultacijas su gydytojais ir imunologais.

 96.   VitaminasC rašo:

  Andy: “Bilas Gates kaip tik jas dabar labai finansuoja ir net atvirai pripazysta, kad vakcinos sumazins populiacija.”

  Gal nuorod1 5 straipsn5 galima, arba į kokį laikraštį apie tai? nes skamba labai baisiai….

 97.   Andy rašo:

  Pasiziurek jo kalba Ted conferencijoje
  http://www.naturalnews.tv/v.asp?v=A155D113455FAC882A3290536575C723
  Cia straipsnio pabaigoje yra visa video
  http://www.prisonplanet.com/bill-gates-use-vaccines-to-lower-population.html

  taip pat ten nurodytas video
  http://www.infowars.com/bill-gates-death-panels-tip-of-the-iceberg/

  http://www.infowars.com/bill-gates-says-vaccines-can-help-reduce-world-population/

  taip pat pasisikaityk apie jo finansuojamas sterilizacojos technologijas
  http://www.naturalnews.com/028887_vaccines_Bill_Gates.html

  http://www.youtube.com/watch?v=ANUm4rebkfQ

  Ir beje, kad ten apie tai raso Alex JOnes, tai nereiskia, kad tokie dalykai yra isgalvoti.

  TOdel siulau pasiziureti jo filmus kaip Obama deception, End game, ir kt.

  Velgi nereiskia, kad as absoliuciai su viskuo sutinku ka Alex JOnes teigia, bet tikrai jis informuoja daug zmoniu, ir didele dalis jo teiginiu issipilde.

  Dar pagoogling, ‘Bill Gates says vaccines will reduce population’

 98.   Laura rašo:

  Maždaug prieš metus (rugsėjį) prie šito straipsnio komentarų klausiau, kaip gydytis kosulį. Panaši situacija ir dabar, panašias gydymosi priemones naudoju, tik gydytoja paskyre bromhexin (nepamenu dabar to ilgo cheminio pavadinimo) rusies vaistu, kad is sauso kosulio padarytu skystesni. Po truputį skystėja, bet esminė problema ta, kad negaliu naktį normaliai išsimiegoti, ir ne tik man, bet ir kitiems žmonėms, kartu gyvenantiems. Miegoti nueinu vidurnaktį, kokias penkias sesias valandas pakosau, tada uzmiegu ir atsikeliu kokia desimta ar dvyliktą dienos. Atsikėlus skauda galvą, link šeštos vakaro galvos skausmas daugiausia pagulint lovoj sumažėja. Taip jau daugiau nei savaitę, neskaitant to, kad visai neseniai turėjau sinusitą ir jau antras mėnuo vis pasergu, pasveikstu, vėl susergu. Bet tas kosulys naktį trukdo gyventi. Pieno nevartoju, cukraus, miltų labai minimaliai, bet bandysiu atsisakyti visai laikinai. Ką patartum?

 99.   andy rašo:

  Pabandyk padaryti tea tree oil/arbatmedzio eterinio aliejaus inhaliacijas. Arba tiesiog pakvepuok atidarius buteliuka. Taip pat gerai eukaliptu. Juos galima rasti vaistineje ar sveiko maisto parduotuveje
  Dar siulau pamirkyti kojas karstame vandenyje su druska, tik atsargiai nenusidenginti ir po to apsimovus vilnones kojines eiti miegoti.

  O meigoti reiktu eiti apie 10 val o ne 12.

 100.   gabriele rašo:

  sveiki,

  labai puikus blog’as,.
  kaip manot ar įmanoma gauti vitamino D nuėjus į soliarumą? gal žiemą neblogai

 101.   andy rašo:

  Jei ten UVB bangos tinkamo ilgio tai galima, bet velgi reikia atsargiai, nes per daug deginantis galima ir vezi gauti.

  Siaip dar yra net uvb lempos kurias galima namuose naudoti, bet velgi tai nera tas pats kas saule ir dar del saugumo as i jas ziuriu labai atsargiai.

 102.   Audrius rašo:

  http://WWW.KORDICEPSAS.LT
  ka manote?

 103.   Audrius rašo:

  “naturalus, biologiskai veiklus preparatas is Kordicepso lasteliu turinio.”
  ka si karta sugalvojo didieji verslininkai?
  Andy? :)

 104.   Andy rašo:

  Na gali buti naudingas, bet ten kaip sakiau daugelis medicininiams grybams naudoja tik vieno tip ekstrakcija - vandeni arba alkoholi, geriau kai naudojami abu.
  Cia jie nenurodo, ir tikriausiai naudoja tik kuri nors viena
  CIa sitie naudoja abu
  http://surthrival.com/mushrooms-chaga.html

 105.   Antanas rašo:

  Sveiki, gerb. Andy,

  Pirmiausia labai ačiū už gerą ir reikalingą straipsnį. Norėčiau paklausti, kaip galima būtų gauti preparato MMS. Būsiu labai dėkingas jei galėsit atsakyt. Sėkmės ir Sudie.

 106.   andy rašo:

  Na galima is cia
  http://www.mmsmiraclemineralsolution.co.uk/

  Bet ispeju, kad jis yra stiprus ir su juo reikia atsargiai

 107.   asta rašo:

  http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2F21region.org%2Fnews%2Fhitech%2F55076-v-2012-godu-na-farmacevticheskom-rynke-mogut-poyavitsya-tabletki-s-chipami.ht ml&h=979c4

 108.   Laura rašo:

  Sveiki, noreciau paklausti apie toki receptuka, kuris turetu stiprinti imuniteta, gydyti persalimo ligas. Sutarkuoti imbiero, isspausti citrinos, sutarkuoti jos zieveles ir ideti medaus. Visus siuos ingredientus gerai sumaisyti. Ir taip kasdien arba du kart per diena valgyti po sauksta sio misinio. Ar gali toks misinys padeti, ar dera jo ingredientai tarpusavy? O gal net atvirksciai, gali pakenkti?

 109.   andy rašo:

  Na manau gali, bet zinoma sunku pasakyti kiek daug, bet pakenkti tikrai neturetu. O ingredientai tai dera. TIk medu reiktu reinktis koki geresni, kad nebutu kaitintas. Neikada nesirinkti skysto, nes yra pakaitintas, tiesa skystas galia buti jei labai sviezias ir ka tik isimtas is koriu, bet tokio parduotuvese nerasit. Beje dar truputi gali prideti caynne pipiro (tik jis astrokas ir bet is pradziu gali buti labai astrus). Jie per astrus ji galima kitu metu su kokiais gerais riebalais naudoti.

 110.   mijuka rašo:

  Sveiki, siandien susirgo mano maziausioji 4 metu :( Temperatura 39, tai istryniau degtine, guli. Nei ypatingos slogos, gal pakosti kiek, nes ir kiti mano vaikuciai pakosti. Po truputi bandom pereiti i naturalesni gyvenimo buda, taigi nesinori jokios chemijos. Duodu liepziedziu arbata, ir vit.c, siuo metu radau tik Amalaki. Tik nezinau kiek per para jo galima duoti, kazkada pas Andy skaiciau, kad reikia duoti daug, bet kiek? Taip pat del vitamino d. Pas mus vaistinese yra aliejiniu pagrindu ir vandeniniu, kas geriau ir kiek jo duoti. Dar sako skauda galva, kakta tiksliau. Ar gerai temperatura mazinti degtines pagalba? Gal dar kokiu patarimu?

 111.   mijuka rašo:

  Ar tinka svieziai spaustos sultys, kai temperatura?

 112.   laura rašo:

  mijuka siaip yra tokie visokie papildai, arba gamtiniai antibiotikai, pvz.: mikrohidrinas, arba medicininiai grybai. Juos labai gerai tureti visada vaistineleje, kaip pirmaja pagaba susirgus, arba pajutus pirmus persalimo pozymius.
  Del sulciu manau gerai. Aplamai daug skysciu be cukraus (jis labai silpnina imuniteta). Dar labai gerai distiliuotas siek tiek pasildytas vanduo ir jeigu nenori valgyti irgi reiktu neversti, nes organizmas visa savo energija skiria kovojimui su bakterijom, liga, o jeigu valgys ir dar kazka nelabai sveiko, tuomet ta energijos dalis bus skita virskinimui ir salinimui. Aplamai netgi gerai pabadauti, tik gerti daug skysciu ir taip net kelias dienas. Arba jeigu valgyti tai tik labai lengva maista-vaisius, darzoves.

 113.   mijuka rašo:

  O galima placiau apie situos grybus ir mikrohidrinus? Kaip jie veikia? Kur juos gauti, kaip ir kada naudoti? Lietuvoje yra ar siunciates? Dabar tikriausiai nespesiu ju susiveikti, bet ateiciai manau verta tureti ir zinoti. De; maisto, tai zinau, turiu omeni. Dar aciu Jums uz patarimus.

 114.   laura rašo:

  Mikrohidrino tai yra Lietuvoje. “Aukso koralas” prekiauja Vilniuje turi savo parduotuve. Cia apie ji placiau aprasyta: http://www.rbc.sveikasirjaunas.lt/Microhydrin.htm
  Jis gan stiprus, bet kai liga tai po keleta kapsuliu i diena galima. O siaip ji ir profilaktiskai pora kartu i metus kasdien po viena pagerti po koki menesi galima.
  Medicininiai grybai, kaip reishi gano, tai dar geriau butu, juos vartoja net vezininkai, aisku labai jau didelem dozem. Jie is vis vos ne stebuklus daro. Bet ju Lt manau nera, arba prastesnes kokybes, kaip kordicepsas. Kokie geriausi cia gal Andy atsakys, nes jis juos vartoja, as nezinau.

 115.   Kestas rašo:

  Gal kas esate susidure su auksiniu stafilakoku, ar jis isgydomas( jo rasta ant tonziliu).
  Andy,gal zinai ar gyvo kraujo laso tyrimas rodo sia infekcija?

 116.   laura rašo:

  Na cia rimta, as Zapper aparata tokiu atveju imciau ir imuniteta reiktu labai stiprinti.

 117.   andy rašo:

  nezinau ar kraujo laso tyrimas rodo si stafilokoka, taip pat dar manau pirklauso kas ziuri.
  Del medicinininiu grybu, tai sie gana geri, nes jie naudoja vandens ir ar alkoholio ekstractus
  http://www.surthrival.com/mushrooms-chaga.html
  Arba is cia
  http://www.alohamedicinals.ca/listall.htm

  Del temperaturos tai velgi priklauso kokios tos sultys, jie darzoviu, kvieciu zelmenu tai gerai, bent jie vaisiu ir labai saldzios tai gairua nevaroti ar vartoti mo mazai, nes cukrus labai geras maistas bakterijoms.

 118.   Kestas rašo:

  Andy, o ka tu patartum del auksinio stafilakoko, daktarai liepia operuoti angina, nes gydymo nera (bakterine angina). Kaip tavo manymu zaperis ar tiktu mano atveju.

 119.   VitaminasC rašo:

  mijuka - žinok kad imunitetas pats per 3 dienas sukovoja su infekcija ir temperatūra tą kovą kaip tik ir rodo. Ir beje paskutinią trečiąją dieną pats stipriausias imuniteto poveikis nes temperatūra sąlygoja žmogaus organizmą gaminti interferoną, jis specialus baltymas skirtas neutralizuoti virusus. Ir jis susidaro maksimaliai trečia diena prie 39 laipsnių. Todėl temperatūros mažinti vaistais nerekomenduojama.
  Bėda tik su vaikais ir mažais kūdikiais, nes aukšta temperatūra jiems kenksminga. Aš asmeniškai vaikui savo laikau iki 38 ar net 38.5 nemušu, o po to jei kyla dar tai stengiuosi vėdinti jį, laikyti šaltam kabaryje atklotą, dedu kompresus šaltus ir visaip kitaip vėdinu. Nu jei kyla vistiek tada jau žvakutė nuo temperatūros neišvengiama…
  bet paprastai per 3 dienas infekcija pašalinama ir ketvirtą dieną temperatūra dingsta.

  Per tą laiką kuo mažau valgyti, ir kuo daugiau skysčių, vandens, arbatų.

  sėkmės.

 120.   VitaminasC rašo:

  o dėl vitamino D - pas mus vaistinėse yra aliejinis “Oiledixin vit D3″ - jis geras manau, Cholecalciferol D3 formoje.

 121.   Kestas rašo:

  Andy, ka manai apie si daikta?
  http://saunariumas.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=56&Itemid=71

 122.   andy rašo:

  Na ten kiek suprantu tai paprasciausiai infra-raudonuju spiduliu sauna, ir jie tik labai mandra pavadinima uzdeje.
  Nepaisat to infraraudonu spiduliu sauna geraiir as pats ja pastoviai naudoju.

 123.   andy rašo:

  Del stafilokoko tai isbandyciau zaperi, taip pat medicininius grybus kaip reishi, chaga, cordycep, ir didelem dozes, gal net koki 10 kapsuliu ar daugiau. Taip pat atstaayti zarnyno flora, nes nuo jos labai priklauso imunines sistemos veikla.

  Dar apie tas vietas naciai galima butu tepti joda. Taip pat cesnakas svogunai.

  Beveik kiekciena bakterija sunaikina intraveninis ozos, teisa reikia rasti kas gerai moka atilikti sia procedura.

  O tonziliu tai tikrai nesalinkite.

 124.   Kestas rašo:

  Aciu Andy uz atsakyma.
  Dar turiu keleta klausimu, del medicininiu grybu tai ju privardinai keleta tai juos visus reiktu gerti ar tik kazkuri viena.
  Del jodo, tai joda tepti ant paciu tonziliu? nes jos pas mane siuo metu pakile.
  Ir dal del zaperio gal zinai koks gali buti salutinis poveikis ji naudojant. Ir kiek kartu mano atveju ji reiketu naudoti.Ir is kur ji isigyti.
  Pirma bandysiu gydytis tavo patarimais ziuresiu kaip seksis.
  Ir dar gal gali nurodyti nuorodas is kur isigyti medicininius grybus ir joda.Theralac jau kuri laika naudoju, taip pat raugintus kopustus.

 125.   Kestas rašo:

  Sakykite gal jodo purskalas kaip sis man tiktu http://www.pasveik.lt/vaistai/jox/6526

 126.   laura rašo:

  Kestai, zaperiais prekiauja http://garsospalvos.lt/ , as asmeniskai is ten pirkau, bet siaip yra ju labai ivairiu ir daug, galima siustis is uzsienio visokiu elektroniniu, patobulintu ir pan. Tiesiog ieskokite google. Sitas tai toks paprasciausias. Salutinis poveikis tik toks, kad ilga laika naudojant jo elektra gali kazkiek pakenkti zarnyno mikroflorai, nes jis naikina visus parazitus, neskiria bloguju ir geruju. Bet kai skaiciau autores knyga, tai ji teigia, kad pro zarnyno sieneles si elektra neprasiskverbia. Bet del visa ko, padarius poros savaiciu kasdienias proceduras, galite pagerti geruju bakteriju, kad atstatyti ir sustiprinti zarnyno mikroflora. Bet kuriuo atveju tai manau zymiai saugiau ir geriau negu antibiotikai, be to jis ir siaip sunaikins ivairius parazitus, kuriu mes visi daugiau maziau turime.

 127.   Andy rašo:

  Dar del to stafilokok, tai Pau d’arco, yra naturalus antiobiokas gerai visokiosm aabaterijoms istakitas jusu mineta.

 128.   Kestas rašo:

  http://www.iherb.com/Madre-Labs-Immune-Punch-6-35-oz-180-grams/8951?at=0
  O kaip sie grybai?

 129.   Andy rašo:

  kad ten tu grybu vos 100 mg, kai mano nutrodytuoseyra 400 mg, tiai pat sis gana geras ir pigesnis, reikia ziureti Organic Cordyceps Sinensis arba full spectrum elements
  http://www.alohamedicinals.ca/#immuneassist
  Ten taip pat net galima visa kilograma neapdoroto nusipirtki

 130.   Kestas rašo:

  Laura, bet ar yra skirtumas zaperio, kad jis brangesnis. Idomu pasidalink zaperio patirtim, del ko ji pati pirkai? Kaip ji naudoji, ar toliau reikalingas daiktas? Paguglinau, bet ten tiek daug visokiu, kad tikrai nezinociau koki rinktis..

 131.   laura rašo:

  Zapper aparata isrado ir pirmoji sukonstravo mokslininke gydytoja H.R.Clark. Ji tiksliai nurode koks turi buti daznis, sroves stiprumas. Kad nebutu per silpnas ir kad nebutu per stiprus. Energijos šaltinis - 9V, srovė rankenėlėse - 4,5V, srovės stiprumas - 4,4mA, dažnis - 32 000 Hz +-2KHz. Kai pati ieskojau, tai man svarbiausia buvo, kad aparatas butu pagamintas butent pagal jos nurodymus. Nes zinau, kad dabar yra pagaminta labai daug ivairiu zaperiu, kuriu arba srove per stipri, arba daznis per didelis, arba per mazi. Tuomet gali buti daugiau zalos negu naudos. Be to yra daug aparatu kur viskas atitinka pagal isradejos nurodymus, bet jie elektroniniai, graziau atrodo, su kokiu ekranu ir pan., ju kaina iskart del to didesne. Man dizainas buvo nesvarbus. Tai kai ieskosite remkites, kad aparatas atitiktu situos skaiciukus, o visa kita yra nereiksminga.
  Apie zaperio nauda, tai autore visa knyga parasiusi, as jos cia neperrasysiu. Su juo galima daug ligu issigydyti. Esme ta, kad jis naikina visus parazitus, mikrobus, kirmeles. Ji galima naudoti tiek profilaktiskai, tiek susirgus ivairiom ligom. Pati autore, tai aplamai, visas ligas sieja su parazitais ir siulo su juo gydyti praktiskai visus sunegalavimus, tiek odos problemas, tiek kvepavimo taku, tiek zarnyno ir t.t.. As gal nevisai su ja sutikciau, bet betkuriuo atveju tai naudingas dalykas. Mano seima ji nusipirko, nes vienas is seimos nariu uzsikrete koju grybeliu, o ir siaip turime namuose suni (parazitu nesiotoja:)), tai zaperis labai pravercia, be to kazkas is seimos susloguoja ar persala-zaperis buna pirmoji pagalba. Daugiau info galite rasti pagoogline, kazkur forume skaiciau, kad zmones net vezius issigydo su juo. Bet siaip as manau, kad jis tik mikrobam, kirmelem ir kitiem parazitam naikinti, kaip antibiotikas, tik kad veikia labai placiai, per visa organizma ir neturi tokio pasalinio poveikio.

 132.   Kestas rašo:

  Aciu Laura uz info.
  Info lietuviu kalba tikrai ne daug radau, beje kazkur aptikau kad Hulda Clark kaip tik ir numire nuo vezio.

 133.   laura rašo:

  Gal but, sito tiksliai nezinau, esu skaiciusi, kad mire nuo nugaros smegenu traumos, nezinau ar tai tiesa. Siaip ji yra isleidusi savo knyga apie vezio gydyma ir yra isgydziusi simtus vezininku. Zinoma cia jau ne zaperiu, o kitomis priemonemis. Bet kaip zinia, vienos tiesos nera, vieniem vienas metodas tinka, kitiem ne kiek nepadeda. O ir siaip manau zmogus ne tik fizinis kunas yra ir kitu subtiliu dalyku. Cia kaip ir P.Bregas, visa gyvenima gydes zmones, be galo sveikai gyvenes, tyrinejes ilgaamziu zmoniu gyvenima, parases ne viena knyga ir siekes gyventi labai ilgai visgi nesulauke 100 metu, zuvo autoavarijoje..Bet betkuriuo atveju, pabandyti, ju siuolomus gydymosi budus, verta.

 134.   Andy rašo:

  Na taip galiu patvirtinti, kad Dr. H. Clark mire nuo vezio.

 135.   VitaminasC rašo:

  vienoj knygoj skaičiau , kad statistiškai daktarai ir gydytojai gyvena ~50metų, ir gaunasi kad mes klausom jų kaip autoritetų apie gydymą ir gyvenseną, kai jie patys nesugeba datraukti iki bent 100metų jei jau tokie specialistai kaip teisingai reikia gyventi. :) paradoksas.

 136.   andy rašo:

  Na yra tokia knyga - Dead doctors dont lie, taip pat yra video ant youtube.

 137.   Lauryte rašo:

  Sveiki Andy. Norejau ir as pasidalinti su jumis savo seimos bedomis. Turiu dukryte jai 1.3 met. Iki pirmojo gimtadienio vaikas nesirgo jokiomis persalimo ligomis tik atopiniu dermatitu kuri iki siol turi. Bet po savo pirmojo gimtadienio iskart persalo ir turejo tokia sloga kuri po to perejo i plauciukus tai su antibiotikais isvale. Bet tada uz menesio vel susirgo ir tada jau laringitas. Bijodama laringito pasekmiiu (nes vyras vaikysteje sirgo iki dusinimu) nuvedem pas gydytoja ir dave prednesol kuris yra hormoninis preparatas. Ir po dvieju dienu praejo. Bet praejo dar men ir vel ji laringita turi :(((( Ar tai reiskia kad dabar tik persals ir ta liga mus pastoviai atakuos. Nes kiek vyro mama pasakojo tik salto oro gaudavo ir iskart sloga ir laringitas ir taip iki 7 metu. Net baisu daros pagalvojus. Ar laringitas paveldima liga? Nes vyro seomoje ir tetis ir mociute sirgo. O mano seimoje nebuvo. Bandome vaika garinti pripyle i puoda karsto vandens su soda arba hymalaju druska ir uzsidengiame pledu. Bet vaikui si procedura didziausias siaubas verkia visa laika. Galvojame isigyti inhaliatoriu. Gal jus zinote kokios geresnes kokybes? Ir gal dar galetumete pasiulyti ka sios ligos atveju daryti? O gal reiketu isigyti ir kambariu drekintuva? Ir tai pat jus rasete apie arbatmedzio alieju kad gerai bet rasete kad riekia uzsimerkus buti kai garinies. Bet kaip mazam vaikui pasakyti kad uzsimerkt jei jis verkia visa ta laika ir nori pabegti? Labai busiu dekinga uz informacija

 138.   andy rašo:

  Del to aliejaus, tai is pradziu galima tiesiog atidaryti buteliuka ir kad kvapas pasklistu ore ir taip vaikas kvepuodamas kazkiek gaus. Taip pat nakciai galima kur nors uzlasinti, kad butu kvapas, taip pat galima naudoti eukaliptu , lavanda. Bet i kas tai atsargiai, jie nodausite garintuva tai daug nelasinkite kad kad nebutu per stipru tokiam mazam vaikui.
  DEl tor oro drekintuvo, tai gal kiek ir padetu, bet jis tikrai neisspres/ neisgydti sios ligos.

  Del paveldimuno tai kaip istrikruju negaliu pasakyti.

  Bet laringitas yra uzdegimine liga, ir reiktu ziureti k odel tas zudegimas vyksta, reiktu pabandyti asisakyti pieno produktu, gluteino, tai pat panaudoti probiotikus kad pagerinti zarnyno flora.

  Ir dar pagal L. Hay laringitas siejamas su baime, cia velgi ko tiks mazas vaikas bijo sunku psakyti , bet kas zino, gal jis jauciasi nesaugus ar kas nors panasaus.

 139.   laura rašo:

  Renku info, kaip apsisaugoti nuo virusu kudikius, noriu buti pasiruosusi is anksto. Andy, minejai MMS, kad tai labai stiprus dalykas, kada anksciausiai ji galima pradeti duoti kudikiui? Kaip geriausia ji butu duoti? pacius miltelius pralauzus kapsule ar kaip? Ka dar galima duoti be medicininiu grybu, mikrohidrino, vit.D, oregano ar arbatmedzio aliejaus, geruju zarnyno bakteriju, tuo ankstyvu metu, kai kudikis dar valgo tik mamos piena?

 140.   VitaminasC rašo:

  Nuo virusų saugo imuninė sistema. Pas kūdikius iki 1,5 m imuninė sistema paveldima iš motinos, taip kad jūs dirbkite ties savo imunitetu pirmiausia.

  Plius iš mamos pieno vaikas papildomai gauna tai ko reikia priklausomai nuo situacijos, nes motinos organizmas reaguoja į kūdikio problemas kol maitinama pienu natūraliai.

 141.   laura rašo:

  Man tik baisu, kad jeigu susirgs kaip ji gydyti reiks, nes skiepyti neplanuoju, o jeigu koks persalimas ar kas, iskart gi gydytojai antibiotikus skiria, kas mano manymu labai baisus dalykas yra. O ir siaip pazystu nemazai sveikai gyvenanciu, besimaitinanciu motinu, kurios labai prisiziuri, maitina savo pienu kudikius, taciau jie vistiek kazkokiu budu persala, sloguoti pradeda, galu gale temperatura kyla, iskyla pavojus plauciu uzdegimui ir viskas baigiasi tais paciais antibiotikais. Su savo imunitetu, aisku, dirbu ir labai. Bet noriu papildomai dar kazka padaryti, arba bent buti pasiruosusi, tureti, vaistineleje pirmos pagalbos priemoniu. Galbut as cia jau per daug, bet bandau surinkti ir susisteminti info apie vaiku ligas ir naturalia ju prevencija.

 142.   laura rašo:

  Dar turiu klausima del vitamino K kudikiams. Cia kazkaip jis labai akcentuojamas. Ar jis butinas ir kokios formos turetu buti, gal koki tinkamiausia galite rekomenduoti?

 143.   andy rašo:

  Bene svarbiausias dalykas yra pirmus sesis menesius vaika maitinti vien motinos pienu ir poto ivedant maista maitini kurtimi galima testi net iki 2 metu. tai bene geriausias dalykas ka galite padaryti savo vaikui.

  Taip pat labai svarbu kad vaikas turetu gera zarnyno flora, galima butu naudoti koki probiotika. Nes jie vaikas tures gera zarnyno flora, bei stipru imuninteta rizika surigti bus labai maza. Taip pat labai svarbu kad tavo zarnyno flroa butu gerai, nes vaikasper gimdima prisirenka motnos bakeriju, ir jie jos flora gera, tai jis prsirinks gera.

  Dar galima vitamina D dauoti, nors del jo taip pat yra siek tiek kontraversijos.
  Dar karotino/vitamino A, nes sis vitamonas taip pat labai svarbu imunitetui

  SU MMS mazam vaikui geriau nerizikuoti, nes tai labai striprus ir geriau jo vaikui neduoti.

  Del vitamion K tai velgi ant Dr. Mercola site buvo straipsni kad tos vit K injekcijos nera reikalingos ir net pavojingos. http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2010/03/27/high-risks-to-your-baby-from-vitamin-k-shot-they-dont-warn-you-about.aspx

  Dar kad sumazinti vaiko anemijos rizika, rekomenduojama truputi ilgiau nenuplauti (apie 2 minuciu) umbilical cord. Daugiau info gali rasti pgooglinus, ‘delaying umbilical cord clamping reduces anaemia risk’ ir nauda yra zymiai didesne nei rizika. Tik zinoma reiktu medicininiam personalui paaiskinti (jie jus gymdysite ligonineje.

 144.   andy rašo:

  Dar visada turekite geros vitamoin C ir susirgus ji galima naudoti, kaip sita ar dar koki geros kokybes http://www.iherb.com/Madre-Labs-Madre-C-Vitamin-C-6-35-oz-180-g/17628?at=0

 145.   VitaminasC rašo:

  kad vitaminas C sako irgi negerai:

  http://www.nutri-spec.net/ifyouarewise.htm

  sunku suprasti kur tiesa o kur apgaulė…

 146.   Maja rašo:

  Sveiki Andy.Isigyjau oregano alieju su karvovoliu ir info apie ji turiu labai mazai,nes lt jo isvis nera.Gal pakomentuotumete placiau.Kaip ir kiek laiko galima ji naudoti?
  Parsiustas jis is http://www.bio-alternatives.net
  Labai noreciau jusu komentaru
  Aciu

 147.   andy rašo:

  O kokiu tikslu jus ji norite naudoti: parazitams, kandidai ar susirgus? Nes siaip pastoviai oregano aliejaus geriau nevartoti, nes yra teigianciu, kad gali pakenkti zarnyno florai.

 148.   Maja rašo:

  Sakykim po plauciu uzdegimo ar bronchito vaikams?Ar kaip imuniteta stiprinancia priemone.Girdejau,kad reikia gerti kas 15dienu imunitetuo stiprinti.

 149.   andy rašo:

  Na racionaliau butu duoti, kai sergama tuo plauciu uzdegimu ar bronchitu o ne po to. Po ligos geriau duoti probiotika, ar kitaip stiprinti imunines sistema. Oregano aliejus tikrai nebutu pirmoje vietoje imuninei sistemai stiprinti.

 150.   laura rašo:

  Andy, nebeatseku kur rekomendavai geros kokybes vitamina D3. Man reiktu, kad butu be jokiu visiskai priedu. Ir lyg minejai kad geriausias tepamas ant odos, o ne geriamas. Numesk linka is kur siustis. Ir kiek reiktu tu vienetu kudikiui per diena saltuoju metu laiku, kada saule nebeaktyvi.

  Andy

  Na tepamo ant odos vitamino D tai nezinau, ten esi minejes tepama ant odos magni, bei joda
  Jie vaikui tai sitas
  http://www.iherb.com/Carlson-Labs-For-Kids-Ddrops-Liquid-Vitamin-D3-400-IU-0-34-fl-oz-10-ml/22618?at=0
  Jie suaugusiam tai pasiziurek bet kuri is situ, ziurek doze kad butu bent 1000 IU lase http://www.iherb.com/Search?kw=liquid+vitamin+d+

 151.   Gripo vakcinų pavojus sveikatai rašo:

  [...] Kaip be vakcinų apsisaugoti nuo gripo? [...]

 152.   Jolanta rašo:

  Gal Andy ka zino kaip panaikinti Herpes virusa? Nors daug kur rasoma, virusas visam gyvenimui, tik jis gali “miegoti”. Gal yra kokiu geru priemoniu tada ji apraminti?

  Andy:

  Na jei imunine sistema stipri tai ir tas herpes viras tada ‘miega’/buna kontroliuojamas. Tad velgi reikia kad butu stipri imunine sistema, valgykit daug apelsinu, kiwi, darzoviu. Taip pat svarbu kad butu geras zarnyno floros balansas, galima naudoti kokius stiprius probiotikus.
  Dar imuninesi sistemai stiprinti gerai vitaminas C dideles dozes, bent koks 1g per diena, Eziuoles ekstraktas, astragalus, mediciniai grybai kaip reishi,, chaga, maitake, sheitake.
  Taip pat vitaminas D, dabar galima pabuti sauleje, kitu metu laiku tai galima naudoti papildsu bent koki 2000 IU(tarptautiniai vientai) arba 50 mikrogramu (1mg = 1000 mikrogramu) per diena.

  Jei jau pasireiske tai galima naudoti dideles dozes vitamino C, keleta gramu per diena.

 153.   Jolanta rašo:

  Dekui Andy uz atsakyma.
  Ežiuolės būna įvairių preparatų: tinktūrų, užpilų, tablečių, kapsulių, pastilių… O kokia geriausiai isisavinama? Niekad nesu vartojusi. Reikes butinai nusipirkti nes ir daugiau bedeliu turiu.

  Naudoju probiotikus, ar sitie geri?
  http://www.healthmatters.ie/product/749/digestion-probiotics/udos-super-8-30-caps

  Del vitamino D, stengiuos pabuti sauleje, bet deja gyvenu tokioj sali kur saules labai mazai. Neseniai pradejau naudoti toki purskiama. Ar jis geras, ar kai ta pabaigsiu geriau pasieiskoti kokio geresnio?
  http://www.landyschemist.com/vitamins-and-minerals-online/buy-vitamins-online/dlux-spray.html

  Andy:

  Na tie jusu nuroyti probitikai geri. Del vitamino D tai ten neradau visu nurodytu ingredientu, jei nera kokio nors brudao tai velgi gerai ir galite naudoti.

  Del eziuoles tai tinktura tutu geriau, bet velgi priklauso kokia doze toje tinkturoje .

 154.   AIRA rašo:

  Sveiki, Andy. Nezinau kurioje temoje klausti, tai gal bandysiu cia. Mane domina vit. D pasirinkimas, kaip ir pagal ka. Musu 2 menesiu kudikiui gdytoja itaria rachita, nuo gimimo vartojam vit. D vandens pagrindu, http://www.infomed.lt/vaistai/aquadetrim_vitamin_d3_15000iuml_sol_aq_10ml-10000024672.html

  Kai suejo 1 menuo doze padidino iki 7 lasiuku, dar po menesio jau liepe gerti po 10 lasiuku per diena. Itariu, kad musu vaikas sio vitamino nepasisavina ir nenoriu jam duoti tokiu arklisku doziu.. Nuo anksciau esu parsisiuntus stai tokius vit. D http://www.iherb.com/Bluebonnet-Nutrition-Liquid-Vitamin-D3-Drops-Natural-Citrus-Flavor-400-IU-1-fl-oz-30-ml/27904 ir toki http://www.iherb.com/Nature-s-Answer-Vitamin-D-3-Drops-4000-IU-15-ml/20745
  Gal pakeisti ta vandenini i viena is siu, bet kaip dozuoti? O gal duoti zuvu taukus? Buciau labai dekinga uz patarimus!!!

  Andy:

  Siaip tai vitaminas D yra riebaluose tirpstantis vitaminas todel jis geriau isisavinimas su rieblais. Zinoma jei nera pokycio tai tada pakeisti i ta is iherb.com, ten jie yra riebaluose , todel turetu geriau pasisavinti.
  Dar gal vaikui truksta vitamino K, nes jis taip pat svarbus kaulu buklei.
  arba gali net sita nusipirkti kur yra D ir K2 kartu, bet velgi vien to maisyto neduok, nes K2 daug nereikia, dar galima vartoti abu kur yra vien D ir taip pat truputi kur yra kartu (nes D reikia daugiau) ir kai ten tik 1000.
  Taip pat galimma butu padaryti vitamino D testa (25-hydroxy colicalciferol) ir tada bus aisku ar cia tikrai vitaminas D kaltas, vitamina K taip pat galima testuoti.

 155.   VitaminasC rašo:

  su ežiuole tik neišdykaukit ilgai, max dvi savaites kiek žinau. Nes ji veikia tiesiogiai jūsų kraują - padidina baltųjų kraujo kūnelių skaičių kraujyje ir aktyvuoja granuliocitus (fagocitozę). Tai jei metus laiko be sustojimo tą darysi, nebus irgi gerai, nualinsi organizmo natūralias apsaugines funkcijas.

 156.   Arijus rašo:

  Omega 3 papildai turėtų padėti sustiprini imuninę sistemą. Taip pat vitaminai ir maisto papildai + sveika mityba.

 157.   Asta rašo:

  Ar galima šią info rasti anglų kalba , nematau, kad būtų galima keisti kalbą . Ačiū

  Andy:

  Kuria specifiskai informacija jus norite rasti? Ten yra nuorodos i angliskus straipsnius (straipsnio pabaigoje).

Rašyk komentarą