BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘mikro bangų krosnelės’ kategorija

10 Priežasčių išmesti mikrobanginę krosnelę

2008-07-12

Prieš 2 savaites paskelbiau išsamų straipsnį apie mikrobangų krosnelių keliamą pavojų sveikatai. Šį kartą, kaip žadėjau, pateiksiu 10 priežasčių išmesti mikrobangų krosnelę:

 1. Nuolat valgant ‘mikrobanginį maistą’ nepakeičiamai sužalojamos smegenys (depoliarizuojamas ir demagnetizuojamas smegenų audinys).
 2. Žmogaus organizmas nesugeba suskaidyti šildant mikrobagėje susidariusių naujų apykaitos produktų.
 3. Sutrikdoma vyriškų ir moteriškų hormonų produkcija ir balansas.
 4. Mikrobangėje paruošto maisto žmogaus organizmas neatpažįsta ir į jį reaguoja
  kaip į alergeną, sukeldamas autoimunines ligas, tokias kaip reumatoidinį artritą.
 5. Mineralai ir vitaminai yra naikinami arba labai sumažinami iki tokio lygio, kad žmogaus organizmas gauna labai mažai arba negauna jokios naudos.
 6. Ruošiant maistą mikrobangėje, daržovėse esantys mineralai virsta į kancerogeninius laisvuosius radikalus.
 7. ‘Mikrobanginių krosnelių’ maistas gali sukelti skrandžio ir žarnyno vėžį.
 8. Dažnas mikrobanginėje krosnelėje ruošto maisto valgymas sukelia kraujo pakitimus ir net kraujo vėžį.
 9. Dažnas mikrobanginėje krosnelėje ruošto maisto valgymas sutrikdo imuninę sistemą ir pakeičia kraujo plazmą ir limfmazgius.
 10. Mikrobanginio maisto valgymas sukelia atminties sutrikimus, emocinį nestabilumą, blogina dėmesio koncentraciją ir protinę veiklą.

Ar jau išmetėte šį prietaisą iš savo virtuvės? Jei ne, tai bent uždėkit spyną ir pameskit raktą.

Tikiuosi, kad ši informacija jums bus naudinga ir prašau palikti savo komentarus ir atsiliepimus žemiau. Laisvai reikškite savo nuomonę. Jūs nebūtinai turite su manimi sutikti - aš gerbiu visas nuomones. Jei turite kokių nors klausimų ar norėtumėte gauti papildomos informacijos, palikite žinutę žemiau (Kometarai būnant kitose šalyse pagal blogas.lt nuostatus neleidžiami, čia dėl spamo). Arba apsilankykite mano naujame forume Buk Sveikas, ypač gyvenate svetur, nes ten  komentarai leidžiami. Ir taip pat per Facebook, kur dažnai įdedu nuorodas į naujai rastą aktualią informaciją.

P.S.Taip pat blog’ą galite prenumeruoti į savo asmeninį kompiuterį per RSS srautą (tai tikrai ne virusas ir jo nereikia bijoti), kuris randamas kairėje pusėje, žemiau ‘Kategorijos’. Reikia paspausti ant RSS ir išsaugoti kaip ‘bookmark‘.

P.S.1 Jei manote , kad mano blog’e pateikiama informacija gali būti naudingajūsų draugams, artimiesiems ir kolegoms būčiau labai dėkingas, jei jiemsnusiųstumėte mano blogo adresą.

Andy, BSc Nutrition

http://www.buksveikas.net/

Facebook

Iki
kito karto ir būkit sveiki

Andy

Straipsnis parengtas pagal:

http://www.laleva.cc/ ir kitus internetiniu s tinklalapius

Rodyk draugams

Mikrobaginėje krosnelėje ruošiamas maistas – lėta savižudybė

2008-06-27

Mikrobangų krosnelės - pavojus sveikatai

Šįkart pakalbėsiu apie labai populiarų virtuvės įrengimą - mikrobangų krosnelę. Daugiau kaip 90% Amerikos namų (neradau duomenų apie lietuvius) nuolat naudoja mikrobangų krosnelę ir taip aukoja sveikatą dėl patogumo. Mikrobangų krosnelė yra greitas ir patogus būdas paruošti maistą, ypatingai šiandieną, kai visiems trūksta laiko. Bet problema yra ta, kad mikrobangų krosnelėse pašildytas ar virtas maistas yra labai pavojingas sveiktai. Taip pat ir pačios mikrobangų krosnelės spinduliuoja elektromagnetines bangas, kuros taip pat yra pavojingos sveikatai. Deja, daugelis žmonių apie mikrobangų krosnelių pavojų net neįtaria.

Kaip veikia mikrobangų krosnelė?

Jos veikia gana paprastai: krosnelėje esantis elektroninis vamzdis (magnetronas) sukelia besikeičiantį elektromagnetinį lauką. Dėl besikeičiančių elektromagnetinių bangų, maiste esančios vandens, riebalų ir baltymų molekulės yra priverstos suktis aplinkui (iki 5 milijardų kartų per sekundę). To rezultatas - labai didelė trintis tarp vandens ir kitų maiste esančių molekulių ir tai sušildo maistą (panašiai kaip trinant delnus sušyla rankos arba trinant du pagalius įžiebiama ugnis). Mikrobangų maistas šyla iš vidurio (centro) į šonus, todėl pati mikrobangų krosnelė ir net indas išlieka nesušilęs. Procesas yra visiškai priešingas naudojant tradicinius maisto apdorojimo būdus (virimą, kepimą), kai šiluma sklinda konvekcinių būdu (nuo kraštų į centrą). Tam, kad būtų išvengta susikirtimo su aukšto dažnio radijo bangomis, mikrobangų krosnelės skleidžia 2450Mhz dažnio bangas (mikrobangas), kurių vidutinis ilgis yra apie 12 cm. Beje, mikrobangų trinties fenomenas atsitiktinai buvo atrastas 1946 m darant eksperimentus su magnetiniais laukais. Vienas mokslininkas pastebėjo, kad kišenėje buvęs šokoladas išsilydė. Šis atradimas kaip tik ir davė pagrindą sukurti mikrobangų krosnelę ir jau 1952 m. mikrobangų krosnelės pasirodė rinkoje.

Oficialiai mikrobangų vis dar saugios?

Oficialiai vis dar teigiama, kad mikrobangų krosnelės yra absoliučiai saugios ir nekelia jokio pavojaus sveikatai. Bet ar tikrai saugios? 1991 metais vienoje Amerikos ligoninėje prieš perpilant kraują jis buvo pašildytas mikrobangų krosnelėje - kraujas buvo šildomas labai trumpą laiką ir tik iki kūno temperatūros (37 laipsnių). Deja, perpylus mikrobangų krosnelė pašildytą kraują ligonis mirė. Tai buvo skausmingas, bet svarbus įrodymas, kad šildymas mikrobiologinėje krosnelėje žymiai pakeičia objekto cheminę struktūrą. Jei tik iki 37 laipsnių pašildytas kraujas tampa pakankamai toksiškas, kad sukeltų mirtiną autoimuninę reakciją, tai kas atsitinka su maistu, kuris būna šildomas ilgesnį laiką ir aukštesnėje temperatūroje.

Mikrobangų krosnelėje vyksta daugiau nei šildymas

Mikrobangų krosnelėje vyksta kur kas daugiau procesų nei šildymas. Labai didelis kiekis energijos, veikiantis šildomą maistą, suskaido baltymų molekules, ir sukelia reakcijas, kurios normaliai nevyktų naudojant kitus maisto gaminimo būdus. Taip sukuriamos naujos ir organizmui neatpažįstamos molekulės, kurios yra toksiškos ir net gali būti kancerogeniškos. Tai paaiškina biomechaninius pakitimus, kurie buvo nustatyti vieno tyrimo dalyviams.

Šveicarų eksperimentas

Eksperimentą atliko Šveicarijos Federalinis Technologijos institutas (Swiss Federal Institute of Technology) ir jis patvirtino, kad mikrobangų krosnelės kenkia žmonių sveiktai. Buvo tiriamas savanorių (kurie valgė mirkobangėje paruoštą maistą) kraujas. Rezultatai buvo šokiruojantys:

 1. Tyrimo dalyviams sumažėjo hemoglobino kiekis kraujyje- ir dėl to sumažėjo deguonies pernešimas į ląsteles.
 2. Taip pat savanoriams padidėjo cholesterolis ir baltųjų kraujo ląstelių (leukocitų) kiekis. Padidėjęs leukocitų kiekis rodo, kad organizmas patiria stresą - į organizmą pateko
  infekcija/toksinas (ar kitas neatpažįstamas svetimkūnis) arba atsirado pažeista ląstelė, kurią reikia sunaikinti.
 3. Limfocitų kiekis sumažėjo, kas yra imuninės sistemos silpnumo požymis.
 4. Negana to, savanorių kraujo serume buvo rastas padidėjęs šviesą skleidžiančių bakterijų (light-emitting bacteria) kiekis. Tai paaiškinama tuo, kad elektromagnetinių bangų energija išlieka maiste, kas ir sukelia energijos pokyčius kraujyje ir bakterijų dauginimąsi bei švytėjimą. Šis atradimas parodo, kad net vanduo, šildytas mikrobangų krosnelėje, yra nesaugus vartoti.

Tyrimo išvadoje teigiama, kad mikrobangų krosnelėje paruoštame maiste pakinta molekulinė ir energetinė struktūra. Taip pakitusio maisto patekimas į organizmą yra nepalankus sveikatai.

Šiuos faktus patvirtino palyginamasis tyrimas, kurį atliko Raum ir Zelt (1992m).

Kiti mokslininkų tyrimai

Vakarų šalyse mikrobangų žala biologiniams objektams (įskaitant žmones) buvo pastebėta per Antrąjį pasaulinį karą. Tuo tarpu Sovietų Sąjungos mokslininkai jau 1930- taisiais metas nustatė, kad mikrobangos neigiamai veikia gyvūnų ir žmonių nervinę sistemą. Deja, vakarų šalių mokslininkai šiuos atradimus ignoravo. 1980 - taisiais Wašingtono (USA) valstijos mokslininkai tyrė namuose naudojamas mikrobangų krosneles ir nustatė, kad per tirpinimo, virimo ir kepimo procesus (visa tai atliekant mikrobangų krosnelėmis), mikrobangų spinduliavimas buvo vidutiniškai ketvirtadaliu didesnis nei leistina norma - 10m W/cm2. Tyrimas nustatė, kad 24 iš 30 modelių neatitinka reikalavimų ir turėtų būti išimti iš rinkos. Mikrobangų emisija šiuose krosnelėse siekė iki 20m W/cm2. Deja, korumpuoti Amerikos politikai, apsvarstę šio tyrimo rezultatus, neišdrįso mikrobangų krosnelių uždrausti, nes didžiausias mikrobangų krosnelių gamintojas ‘užtikrino’, kad sveikatai keliamo pavojaus nėra.

Mikrobangos kenkia akims

Deja, tyrimą atlikęs profesorius teigia ką kitą: mikrobangų radiacija (spinduliavimas) pasiekusi akis sukelia ilgalaikius pokyčius. Nors mikrobangų skleidžiami spinduliai yra neskausmingi ir nesukelia žalos iš karto, per ilgesnį laiką tai labai pakenkia akims. Pakartotinė (dažna) mikrobangų radiacija (spinduliavimas) sukelia kaupiamąją žalą akims (žala pasirodo po kurio laiko). Tas pats pasakytina ir apie mikrobangines krosneles. Žmonės nuolat naudojantys mikrobangų krosneles gali labai pakenkti akims ar net visiškai prarasti regėjimą.

Berlyno mokslininkas Berliner Stiftung Warentest (Berlin Foundation for Product Tests) 1990 - taisiais metais patvirtino faktą, kad visos rinkoje esančios mikrobangų krosnelės skleidžia sveikatai pavojingas elektromagnetines bangas.

Mikrobangų krosnelės buvo uždraustos Sovietų Sąjungoje

Kinsko Radijo technologijų instituto mokslininkai nustatė, kad mikrobangų krosnelių skleidžiamos bangos ir mikrobangų krosnelėje virtas maistas sukelia rimtas sveikatos problemas ir to pasekmė - 1976 m. visoje Sovietų Sąjungoje mikrobangų krosnelės buvo uždraustos ir nustatyti labai aukšti mikrobangų naudojimo standartai. Taip pat sovietai apie mikrobangų krosnelių pavojų įspėjo visą likusį pasaulį. Deja, šis draudimas vėliau buvo panaikintas (dėl verslininkų įtakos). Kinsko mokslininkų tyrimai taip pat nustatė, kad šildant maistą labai sumažėja jo maistinė vertė (60-90 %) - vitaminų ir mineralų kiekis ir net baltymų kokybė. Taip pat buvo pastebėtas hormonų pakitimas, ypatingai disbalansas tarp moteriškų ir vyriškų hormonų. Dažnas valgymas mikrobangėje virto/ šildyto maisto sukelia atminties pablogėjimą ar net praradimą, nesugebėjimą susikoncentruoti, emocinį sutrikimą ir sumažėjusį protinį pajėgumą.

Augalai ir mikrobangų krosnelės

Dar viename eksperimente, viena grupė gėlių buvo laistoma paprastu vandeniu, o kita mikrobangų krosnelėje pašildytu ir atvėsintu vandeniu. Mikrobangėje šildytu vandeniu laistomi augalai labai greitai sunyko. Išvadas darykit patys.

Mikrobagų krosnelėje šildytas motinos pienas

Stanford University School of Medicine, California mokslininkai atrado, kad kaitinant motinos pieną mikrobanginėje krosnelėje (72 -98 laipsnių) daug greičiau dauginasi bakterijos: E. Coli bakterijų kiekis šildytame piene padidėjo 18 kartų . Taip pat sunyko 96% immunoglobulin-A antikūnių, kurie labai svarbūs kovojant su į vaiko organizmą patekusiais mikrobais. Net ir šildant 20-25 laipsnių temperatūroje E. coli padidėjo 5 kartus. Tyrimo išvada - mikrobangų radiacija turi pro-infekcinį poveikį, kuris yra nepastebimas naudojant vien šiluminį efektą.

Kitame Vienos (Austrija) mokslininkų atliktame tyrime nustatyta, kad kūdikių maistas, šildytas mikrobangų krosnelėje, kelia pavojų vaiko sveikatai ir ypač imuninei sistemai. Doc. Lita Lee 1989 - tųjų metų žurnale Lancet (Britų medicininis žurnalas) rašo: „mikrobangų krosnelėje pašildytame kūdikių maiste trans-amino rūgštys (baltymų molekulės) virsta į sintetinius cis izomerus. Sintetiniai izomerai - cis-amino rūgštys ar trans-riebalinės rūgštys yra biologiškai neaktyvios. Dar daugiau - viena amino rūgštis - L-proline - pavirsta į d-izomerą, kuris yra žinomas kaip neuro-toksinas (nuodija nervų sistemą) ir nephra-toksinas (kenkia inkstams)”.

Mikrobanginis maistas’ sukelia vėžį

Straipsnyje ‘Health Effects of Microwave Radiation - Microwave Ovens” doc. Lita Lee rašo, kad kiekviena mikrobangų krosnelė skleidžia sveikatai pavojingą elektromagnetinę radiaciją ir verdant/šildant maistą mikrobangų krosnelėje susidaro organiniai toksinai ir kancerogenai. Taip pat ‘mikrobanginis maistas’ skatina vėžį, kenkia smegenims ir širdžiai. Mokslininkė tvirtina, kad mikrobangų krosnelės yra daug pavojingesnės nei daugelis galvoja. Išvadoje pažymima:

 • Mikrobangėje ruošiant mėsą susidaro d-Nitrosodienthanolamines - gerai žinomas kancerogenas.
 • Mikrobangėje verdant/šildant pieną ir grūdinius produktus (pvz.: košes), kai kurios amino rūgštys pavirsta į kancerogenus.
 • Mikrobagėje atšildant šaldytus vaisius, juose esanti gliukozė (cukrus) tampa kancerogeniška.
 • Kancerogeniniai laisvieji radikalai susidaro mikrobangėje verdant/šildant augalinį maistą ir ypač šaknines daržoves (morkas, burokėlius).
 • Labai sumažėja maistinė vertė (prarandami vitaminai ir mineralai)

Mikrobangų krosnelių liga

Aprašydami mikrobangų krosnelių skleidžiamą radiaciją Rusijos mokslininkai net išskyrė ‘mikrobangų krosnelių ligą’. Pirmieji jos simptomai yra žemas kraujo spaudimas ir lėtas širdies ritmas. Vėliau pasireiškia chroniškas simpatinės nervų sistemos aktyvumas (streso požymis) ir aukštas kraujo spaudimas, taip pat gali būti galvos skausmas, galvos svaigimas, skausmingos akys, nemiga, irzlumas, skrandžio skausmai, nervinė įtampa, nesugebėjimas susikoncentruoti, padidėjusi apendicito rizika, kataraktos, reprodukcinės (lytinės) sistemos sutrikimai ir net vėžys. Šie chroniški simptomai gali privesti prie antinksčių išsekimo (nuolat jaučiamas nuovargis, alergijos) ir išeminė širdies liga (vainikinės arterijos užsikimšimas ir širdies smūgis).

Tiesa yra slopinama

Kai Šveicarijos mokslininkai doc. Hertel ir Blanc paskelbė tyrimo rezultatus, kurie buvo nepalankūs mikrobangų krosnelių gamintojams, elektros prietaisų asociacija jiems pradėjo grasinti teismais ir net susidorojimu. Nepaisant to, doc. Hertel tvirtai laikėsi savo nuomonės ir neseniai prisiteisė kompensaciją.

Mikrobangų krosnelių maistas - lėta savižudybė

Vienas mikrobangų pašildytas/virtas valgis žmogaus nenužudys, bet per ilgesnį laiką, nuolat vartojant šitokį maistą organizmas yra alinamas ir anksčiau ar vėliau jį užklups ligos. Anksčiau ar vėliau oficialiai bus paskelbtas faktas, kad mikrobangų krosnelės sukelia vėžines ir kitas ligas bei yra ne mažiau pavojingos nei rūkymas (prisiminkit, kiek laiko praėjo, kol buvo oficialiai paskelbtas rūkymo pavojus sveikatai). Valgymas mikrobangų krosnelėje virto/šildyto maisto - tai lėta savižudybė. Ruošdami maistą mikrobangėje žmonės sutaupo laiko, bet už tai moka sveikatos kainą ir trumpina savo gyvenimą.

Ant mikrobangės reikia dėti spyną

Susipažinus su visais straipsnyje išvardintais  pavojais ant mikrobangų krosnelės reikia dėti didelę spyną ir niekada jos daugiau nebenaudoti. Jie dar būsite neatsisakę ‘mikrobanginio maisto’, tai kitą kartą pateiksiu 10 priežasčių išmesti mikrobangų krosnelę.

Straipsnis parengtas pagal :

http://www.curezone.com/

http://www.mercola.com

http://www.laleva.cc/

http://www.4hoteliers.com

http://www.beyondhealth.com

R.Francis ‘Never Be Sick Again: Health is a Choice, Learn How to Choose It’

Tikiuosi, kad ši informacija jums bus naudinga ir prašau palikti savo komentarus ir atsiliepimus žemiau. Laisvai reikškite savo nuomonę. Jūs nebūtinai turite su manimi sutikti - aš gerbiu visas nuomones. Jei turite kokių nors klausimų ar norėtumėte gauti papildomos informacijos, palikite žinutę žemiau (Kometarai būnant kitose šalyse pagal blogas.lt nuostatus neleidžiami, čia dėl spamo). Arba apsilankykite mano naujame forume Buk Sveikas, ypač gyvenate svetur, nes ten  komentarai leidžiami. Ir taip pat per Facebook, kur dažnai įdedu nuorodas į naujai rastą aktualią informaciją.

P.S.Taip pat blog’ą galite prenumeruoti į savo asmeninį kompiuterį per RSS srautą (tai tikrai ne virusas ir jo nereikia bijoti), kuris randamas kairėje pusėje, žemiau ‘Kategorijos’. Reikia paspausti ant RSS ir išsaugoti kaip ‘bookmark‘.

P.S.1 Jei manote , kad mano blog’e pateikiama informacija gali būti naudingajūsų draugams, artimiesiems ir kolegoms būčiau labai dėkingas, jei jiemsnusiųstumėte mano blogo adresą.

Andy, BSc Nutrition

http://www.buksveikas.net/

Facebook

Tikiuosi, kad ši informacija jums bus naudinga ir prašau palikti savo komentarus ir atsiliepimus žemiau. Laisvai reikškite savo nuomonę. Jūs nebūtinai turite su manimi sutikti - aš gerbiu visas nuomones. Jei turite kokių nors klausimų ar norėtumėte gauti papildomos informacijos, palikite žinutę žemiau (Kometarai būnant kitose šalyse pagal blogas.lt nuostatus neleidžiami, čia dėl spamo). Arba apsilankykite mano naujame forume Buk Sveikas, ypač gyvenate svetur, nes ten  komentarai leidžiami. Ir taip pat per Facebook, kur dažnai įdedu nuorodas į naujai rastą aktualią informaciją.

P.S.Taip pat blog’ą galite prenumeruoti į savo asmeninį kompiuterį per RSS srautą (tai tikrai ne virusas ir jo nereikia bijoti), kuris randamas kairėje pusėje, žemiau ‘Kategorijos’. Reikia paspausti ant RSS ir išsaugoti kaip ‘bookmark‘.

P.S.1 Jei manote , kad mano blog’e pateikiama informacija gali būti naudingajūsų draugams, artimiesiems ir kolegoms būčiau labai dėkingas, jei jiemsnusiųstumėte mano blogo adresą.

Andy

http://www.buksveikas.net/

Facebook


Rodyk draugams