BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vėžio gydymas česnaku, žuvų taukais ir pipiru

Ankstesniuose straipsniuose rašiau apie du paprastus vėžio gydymo metodus: sodą ir jodą. Šį kartą dar apie vieną paprastą metodą naudojant virtuvėje randamus ingredientus. Šis metodas buvo atrastas Dr. Revici, kuris išsigydė ketvirtos stadijos vėžį.
Ingredientai
Reikia paimti :
1.    1 Habaneros pipirą (labai aštrus, panašus į čili). Jei nerasit, galit kokį kita aštrų pipirą naudoti arba jį pakeisti imbieru, kurio tikrai yra daugelyje parduotuvių. Aštriuose pipiruose yra medžiagos kapsicino (Capsaicin). Kapsicinas yra labai stipri antiuždegiminė medžiaga ir. kaip yra gerai žinoma, vėžiu sergančių žmonių organizme vyrauja uždegiminiai procesai ir jie turi labai aukštą C reaktyvųjį baltymą (CRB/CRP) (uždegimo rodiklis gaunamas darant kraujo testą).  Keletas tyrimų nustatė, kad Kapsicinas nužudo (apoptosis) vėžines ląsteles.

gallickusa.com

Kapsicinas gerai nuo kitų uždegiminių ligų, tokių kaip reumatoidinis artritas. Jis taip pat gerai diabetikams (padeda kontroliuoti insulino kiekį), viršsvorio turintiems žmonėms.
2.   2 skilteles česnako
3.    2 šaukštus emulsifikuotų/filtruotųo menkės žuvų taukų (dauguma parduodamų žuvų taukų yra menkės). Galima vartoti paprastus žuvų taukus, bet geriau geros kokybės be sunkiųjų metalų. Geros kokybės yra Carlson firmos žuvų taukai. Dr. Revici rekomenduojami Twin lab emulsifikuoti menkės taukai taip pat yra puslapyje vitacost.com. Iš ten siunčia į Lietuvą. Bet jei neleidžia finansai, tai tiesiog nusipirkite Meller ar kitų žuvų taukų iš vaistinės.
4.  Riekelė duonos. Duona geriau be gluteino, bet Lietuvoje tokios sunku rasti, tai gal bus gerai ir paprasta juoda. Mano nuomone, dar geriau būtų valgyti su trupučiu kokios nors košės.

Kaip paruošti?

Pipirą ir česnaką reikia smulkiai supjaustyti ir uždėti ant riekutės duonos bei užpilti 1-2 šaukštus žuvų taukų. Geriausia vartoti ryte ant tuščio skrandžio. Atsargiai, jei yra skrandžio opa ar padidėjęs rūgštingumas arba labai silpna inkstų funkcija.

Kiek ilgai naudoti?
Vartoti bent 1-2  kartus per dieną, bent dvi savaites (tiek užtruko Dr. Revici), bet jis po to vartojo  dar pusę metų. Žmogaus organizmas individualus, todėl gali užtrukti ilgiau nei dvi savaites.

Originalus aprašymas ir žmonių patirtis bei atsiliepimai yra anglų kalba - Doctor who cures cancer
Taip pat galima nusipirkti  Dr. Revici knygą ‘The doctor who cures cancer‘ (elektroninė versija).

Kaip ir ankstesniuose straipsniuose noriu įspėti, kad šis, kaip ir kiti metodai, nėra stebuklinga lazdelė ir greičiausiai nėra visiems 100% efektyvūs. Bet tai pigus ir paprastas metodas, todėl nėra ko prarasti, be to, jis neturi jokių žymesnių pašalinių efektų. Jei jį naudosite, reikia tikėti, kad padės, nes minties galia labai svarbus gijimo veiksnys. Kaip parodė tyrimai, net ir chemoterapijos efektyvumas bent 30% efektyvumo priklauso nuo tikėjimo. Kaip teigia Dr. Bruce Lipton, daugelis antidepresantų, nepasakius, kad tai antidepresantas, neturėjo jokio poveikio (dauguma antidepresantų net ir pasakius nėra labai efektyvus ir turi labai daug pašalinių efektų). Manau, panašus procentas galioja ir visoms natūralioms terapijos bei papildams.

Mityba

Žinoma, kad būtų pagreitintas gijimas, reikia atsisakyti blogų įpročių, keisti mitybą. Plačiau apie tai mano straipsnyje - Bloga mityba - tiesus kelias į ligas. Pirmiausia reikia atsisakyti pasterizuoto pieno produktų, mėsos, rafinuotu aliejų, margarinų, cukraus ir jo gaminių, baltų miltų ir jų gaminių, kavos, putojančių gėrimų. Juos pakeisti valgant daug šviežių vaisių ir daržovių, kurios labai šarmina organizmą, bei taip pat turi daug antivėžinių komponentų.

Tikiuosi, kad ši informacija jums bus naudinga ir prašau palikti savo komentarus ir atsiliepimus žemiau. Laisvai reikškite savo nuomonę. Jūs nebūtinai turite su manimi sutikti - aš gerbiu visas nuomones. Jei turite kokių nors klausimų ar norėtumėte gauti papildomos informacijos, palikite žinutę žemiau (Kometarai būnant kitose šalyse pagal blogas.lt nuostatus neleidžiami, čia dėl spamo). Arba apsilankykite mano naujame forume Buk Sveikas, ypač gyvenate svetur, nes ten  komentarai leidžiami. Ir taip pat per Facebook, kur dažnai įdedu nuorodas į naujai rastą aktualią informaciją.

P.S.Taip pat blog’ą galite prenumeruoti į savo asmeninį kompiuterį per RSS srautą (tai tikrai ne virusas ir jo nereikia bijoti), kuris randamas kairėje pusėje, žemiau ‘Kategorijos’. Reikia paspausti ant RSS ir išsaugoti kaip ‘bookmark‘.

P.S.1 Jei manote , kad mano blog’e pateikiama informacija gali būti naudingajūsų draugams, artimiesiems ir kolegoms būčiau labai dėkingas, jei jiems nusiųstumėte mano blogo adresą.

Andy

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (240) | “Vėžio gydymas česnaku, žuvų taukais ir pipiru”

 1.   Išsilavinusi rašo:

  Andy, aš kelis kartus esu skaičiusi Jūsų blog’ą, ir jaučiu prievolę išreikšti savo pasipiktinimą Jumis. Ar Jūs žmones klaidinate tyčia, ar iš nesuvokimo? Net jei tai antrasis variantas, neturiu Jums pateisinimo. Neigiate tradicinius, pripažintus gydymo metodus, kurie patikrinti moksliniais tyrimais ir eksperimentais bei ilgamete gydymo praktika. Vietoj jų siūlote diletantiškas sapaliones, šarlatanų prasimanymus, kurie neturi jokio mokslinio pagrindimo. Štai rašote apie Dr. E. Revici. Iš nežinojimo ar tyčia nutylite apie jo baudžiamąsias bylas dėl pacientų sveikatos sutrikdymo ar nužudymo?

  Cituoju faktus iš “gydytojo” biografijos:

  New York State has challenged Revici’s medical license on a number of occasions since 1983. In 1984, the Board of Regents restricted his medical practice, and tightened the restrictions 4 years later, when they found him guilty of professional misconduct.

  The only published clinical study of Revici’s guided chemotherapy appeared in the Journal of the American Medical Association in 1965. It was done by a group of 9 doctors known as the Clinical Appraisal Group. They studied 33 cancer patients referred to Revici for treatment after conventional treatment failed. Twenty-two of the patients died of cancer while on Revici’s therapy, 8 showed no improvement, and the remaining 3 showed signs of cancer growth. The group concluded that Revici’s method was without value. Revici countered that the original protocol he had agreed to had not been followed.

  Iš 33 nagrinėtų Dr. E. Revici gydymo nuo vėžio atvejų 22 pacientai mirė, 8-iems nepagerėjo, likusiems 3 - vėžys suagresyvėjo.

  Ar propaguodamas šundaktarystę ir neigdamas mokslą darote kam nors paslaugą? Daug rašėte apie farmacijos kompanijų interesus. O kieno interesams atstovaujate Jūs? Ar Jūs prisiimate atsakomybę už savo blog’o turinį ir išvardintų patarimų poveikį žmonėms, kurie jais patikės ir galbūt naudosis? Ar Jūs turite bent elementarų medicininį išsilavinimą, kad drįstate neigti ar pritarti gydymo metodams, teikti jų efektyvumo ir poveikio vertinimus? Nešvaistykite gyvenimo šundaktarystės propagavimui, nes ant Jūsų sąžinės nusės nemažai naivių sielų, kurios tiki viskuo, kas rašoma internete ir nepernelyg gilinasi į faktus, mokslinį pagrindimą ir sveiko proto balsą. Gėdykitės.

 2.   Aušra rašo:

  Iš 33 nagrinėtų Dr. E. Revici gydymo nuo vėžio atvejų 22 pacientai mirė, 8-iems nepagerėjo, likusiems 3 - vėžys suagresyvėjo.
  ………………………………………………………………………………………….
  o kiek miršta nuo tradicinės medicinos,kiek paliekami likimo valiai kai pamatoma, kad pinigų pas žmogų jau nėra,pasakykit? kiek žmonių tas žmogus padėjo?
  juk klaidų net tradicinėj medicinoj pilna…kiekvienas laisvas pasirinkti …beje aš sirgau vėžiu,rinkausi tradicinę mediciną,gerai kad pdėjo,o jei ne …tai ką -ramiai mirti ?Vėžio tik daugėja,finansavimas karpomas, gydytojai išvyksta užsienin…kas lieka ?tikėjimas ir sveikatos šaltinis….nenori netikėk!bet netrukdyk kitiems…

 3.   Išsilavinusi rašo:

  Gerbiama ponia/ panele, nepainiokite labai skirtingų dalykų - nuo tradicinės medicinos žmonės nemiršta, tačiau kartais tradicinė medicina yra nepajėgi padėti. Pabrėžiu, kad tradicinės medicinos atveju yra žinomi medikamentų ir gydymo būdų šalutiniai efektai, kurie yra ištirti ir skelbiami, bei pacientų išgijimo statistika. Šarlatanizmo atveju nei apie vieną, nei apie kitą duomenų nėra arba jie neskelbiami, nes akivaizdžiai liudytų šarlatanų nenaudai.

  Man gaila tokių kaip Jūs, naivių ir siaurapročių žmogelių. Jūs česnakais, deja, nei vėžio neišsigydytumėt, nei savo proto trūkumo. Pastaruoju atveju netgi tradicinė medicina, mokslas ir švietimas yra bejėgiai (o gaila). Tiesiog keista, kad tokia netradicinės medicinos gerbėja vėžį gydėsi tradiciniais būdais - tai kurio gi velnio? reikėjo pas amžinatilsį Dr. Revici lėkti - gal jau dabar su juo laigytumėt po amžinuosius medžioklės plotus.

  Vėžio atvejų daugėja, tiesa. Bet prie ko čia česnakas? Avarijų daugėja irgi. Tai ta proga išsivalykite tarpupirščius, gal padės. Sakote, nesusiję? Aha, o česnako ir vėžio gydymo koreliacija tikite. Naivuolė? Naivumas atleistinas. O štai kliedesių nešiojimas kitiems - NE.

 4.   Aušra rašo:

  Kiekvienas pagal savo protą apie kitus sprendžia,tad vadinti kitus siaurapročiais gali tik toks pat !
  pati pripažįstat, kad nepajėgi ta tradicinė medicina, pilnai pritariu…mačiau mirštančius žmones,gydomus tradiciškai -chemoterapija,taip pat žinau pasveikusių,išsigydžiusių badavimu ar kitaip… tad nereikia visko į vieną krūva mest -genys margas ,pasaulis dar margesnis…
  beje, aš net žinau, kodėl vėžių taip smarkiai daugėja…bet,jei pasakysiu jūsų siauro proto vis vien neužteks tam suvokt..

 5.   Andy rašo:

  Issilavinusi, na teigdama, kad zmones nuo tradicines medicnos nemirsta, tai manau tau reikia geriau pasidometi ir patirineti,
  Pagal kai kuriuos duomenis amerikoje medinina yra net pirmoje vietoje pagal sukeltas mirciu skaicius, ir bent jau trecioje vietoje tai tikrai ir kiekvienas metais bent 1.1 miljonas( cia labai konservatyvys paskaiciavimai) amerikieciu per metus mirsta nuo vaistu, tradicines medicinos gydymo metodu ar legaliu vaistu.
  Parsisiusk PhD mokslininku parengta straipsni ‘death by medicne’ ir pasiskaityk. tada gal kitaip apie savo tradicine medicina pagavosi.
  http://www.google.co.uk/search?q=death+by+medicine&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=com.ubuntu:en-GB:unofficial&client=firefox-a
  ten pdf antras nuo virsaus.

  Nesakau, kad mano aprasomi metodai padeda visiems, nes toku metodu turbut nera.

  O kad tradicine medicina yra labai gerai moksliskai pagrista, tai velgi absoliuciai netiesa, labai daug metodu ir ypac vaistu yra gerai neisbadyti ir net tyrimai suklastoti norint pasipelnyti.

  O sakai , kad siuolaikine medicina negali padeti, o kodel tada kaltini netradicine medicina sarlatismu, jus tas metodas taip pat tam zmogui gali nepadeti ir nepagydyti zmogui, bet va tada teigiama, kad zmogus numire naudodamas sarlataninius metodus.
  O jei dar alternatyvys metodas zmogu isgydo, tai tradicines medicinos atstovams nerupi kodel ir kaip jis isgijo ir daznai net teigiama,kad buvo neteisingai diagnozuota, kas yra visiskas absurdas.

  Ir itariu, kad busi medike, kuriai labai nepatinka, kad as bandau pareiksti kitokia nuomone, niekas nevercia taves ja tiketi.

  O del sio gydytojo licenzijos, tai labai daug alternatyvios medicinos gydytoju prarado lizencija, nes juos amerikoje tiesiog medzioja,
  ir absurdas yra toks , kad isgydzius vezi netradiciniu metodu, greiciausiai sesi i kalejima , tai va iki kok siuolaikine medicina daejo.

  Tarp kikto daugelis kitokiu nei tradiciniai gydymo metodai tiesiog blokuojami ir gydytojams net grasinama, todel zmones turi palikti amerika ir kitas salis ir vaziuoti atidaryti klinias meksikoje ir kituose laisvesnese salyse, ir po to is ameriko is kitu saliu ten zmones turi vaziuoti.

  O del sarlatanizmo, tai pagal sarlatanizmo apibrezima (paimti piningus ir neisgydyti) tai daugelis gydytoju yra sarlatanai, nes siulaikine medicina isgydto labai nedaug ligu, daugeliu atveju tik valdo simptomus ir taip pelnosi is vargso zmogaus, ar dar blogiau mokesciu moketojai uz tai turi moketi.

  Teisingumui pasakysiu, kad yra ir tarp alternatyvios medicinos atstovu ir pasitaiko apsisaukeliu ir siekianciu pasipelnyti, bet tikrai yra daug geru gydytoju, kurie naudoja saugius be pasaliniu efektu metodus ir padeda zmonems.

  Taip pat pasakysiu, kad tarp tradicines medicinos atstovu yra geru gydytoju, kurie padeda zmonems ir juos moko sveikai gyventi, o ne vien vaistus stumia.
  Labai gaila, kad siendiena medicinos mokykloje jaunus zmones taip ismoko, kad tik vaistai yra vienintele iseitis ir visi kiti sarlatanai, be tai labai toli nuo tiesos.

  Bet manau vis daugiau ir daugiau zmoniu atsibudanda ir iesko alternatyviu metodu, nes tradicine medicina jiems deja negali padeti ir dar blogiau kartais barbariskai metodai juos tiesiog nunuodija.

  gBeje kai sakai , kad tik 1965 metais sis metodas buvo tirtas, tai velgi matys skaitai tik keleta farmaciniu firmu finansuojamu zurnalu ir kiturs net nesivargini paeiskoti info

  Pasieiskok info apie capsaicin, ir pamatysi , kad si medziaga yra nemazai tirineta per paskutnius metus,
  sia siame straipsnyje net esu idejes nuorodas i kai kurias studijas.
  kad ir sita
  http://www.nutraingredients.com/Research/Popular-spices-may-stop-cancer-growth

  ir dar daugiau
  http://www.nutraingredients.com/content/search?SearchText=capsaicin

  Bet va daugelis gydytoju apie tokias studijas nera girdeja ir jomis net nesidomi, jiems idomu tik vaistai chemo ir kiti nuodai.
  Ir itardamas, kad esate gydytoja noriu paklausti, kiek paskaitu turejote apie mityba ir jos poveiki sveikatai, ( vakaru salyse daugelis gydytoju apie mityba turi vos kelias valandas paskaitu, kas yra visiskas absurdas).

 6.   Andy rašo:

  Ir daugeliu vezio gydymo efektyvmas tradicineje medicinoje yra vos 2-3 %, ( isskyrus kai kurias limfomas). SIs procentas yra kai vezininkas isgyna 5 metus.
  Interviewed by Australian Prescriber, Prof. Boyer similarly commented: “If you start…saying how much does chemotherapy add in the people that you might actually use it [in], the numbers start creeping up…to 5 percent or 6 percent” (Segelov 2006).

  http://www.cancerdecisions.com/031206.html

  Bet save vadinanti issilavinusi apie tokias studijas turbut negirdejote.

 7.   Andy rašo:

  Ausra, aciu uz pasisakymus ir dziugu, kad yra ir kitaip galvojanciu zmoniu, kurie yra atviri kitokiai nuomonei ir kitaip galvojantiems.

 8.   Andy rašo:

  Gydojas Gonzalez yra isgydes labai daug zmoniu ir daug toku kurios siuolaikine medicina buvo palaidojusi
  http://dr-gonzalez.com/

 9.   Andy rašo:

  Issilavinusi, jie dar kartais busit oncologe, tai pasakykit, koks procentas jusu pacientu gyena daugiau nei 5 metus. Ir tu pacientu kurie turejo epitelinio audinio vezi (80% visu vezio atveju buna epitelinio audinio), kaip plauciu, zarnyno, kruties.

  Dar jie teigiate, kad siulaikene medicina yra moksliskai pagrista tai siulau gerai pagalvoti. Stai pateiksiu 1 pavyzi. Zmogus man raso: ‘ man diangnozavo plauciu vezi ir po chemo ji pavyku sustabdyti ir sunaikinti, bet dabar plauciuose atsirado pulingu dariniu ir gydytoja pataria vel naudoti chemo tik dabar tabletes.’

  Issilavinusi, tai ar cia mokslinskai irodytas metodas ar zmoniu nuodijimas, virno vaisto sukeltiems simptomas reikia ir sugriautai imuninei sistemai po to reikia dar kitu vaistu, aisku tai labai gerai farmacijos kompanijoms ir gydytojams, bet nieko bendro neturi su sveikata.

  Priedo gydytojams labai nepatinka, kai zmones issigydo vezi ar kitas pagal siuolaikine medicina nepagydoms ligas.
  Nes kai zmogui pavyksta issigydyti vezi ar kita liga paprastu metodu, tai gydytojas su savo chemo ar kitais nuodais atrodo kaip kvailys niekuo negalintis padeti.
  Bet va nesvarbu kad zmogaus nepagydis , svarbiausia, kad chemo ir kiti barbariski metodai yra brangus ir is ju kazkas labai pasipelno. O parduodamas cesnaka, pipirus, zuvu taukus , soda, jodo, is to nepasipelnysi.

  Dar viena medicinine procedura kur daugelis apseitu be gydytoju pagalbos arba kad ir gydytojai galetu jiems atlikti paprasta labai mazai kainuojancia procedura. Kalbu apie bereikalingus tulzies pusles pasalinimo operacijas, kuriu kiekvienais metais padaroma labai daug. SIo operacijos kainuoja didelius piningus ir priedo po to zmogus nebegali tinkamai virskinti riebalu ir pasisavinti vitaminu ir tokia procedura per 20 metu priveda pire II diabeto. Bet operuojantiems gydytojams tai nerupi.
  O uzblokuota ir amkmenu pilna tulzi lengvai butu galima isvalyti tiesiog praplovus ja su alyvuogiu aliejumi, epsom druska ir dar padaryti kavos klisma. Priedo galima naudoti dideles dozes lecetino. Ir beje klizmos buvo kuri laika naudojamos liginines, bet zinoima is ju piningu nepadarysi tai sugalvojo brangesniu metodu, kaip operaciju ir laisvinamuju vaistu, kuriuos parduodant galima padaryti daugiau piningu.

 10.   Andy rašo:

  Dar mano anksciau aprasytas sodos metodas. Stai visai neseniai soda buvo duodama inkstu pacientams gaunantiems dializes proceduras ir tai labai padejo sumazinti ju organizme vykstancia acidoze ir taip pagerino ir prailgino gyvenima.
  Deja vel greiciausiai apie tai jus net negirdejote ir isgirsite tik tada, kai Big pharma issiaiskins kaip is sodos padaryti koki brangu vaista ( prideje kokia side grupe ar dar kokiu nuodu) ir pardavies 100 kartu brangiau nei savikaina.

  http://www.nhs.uk/news/2009/07July/Pages/Bakingsodaforkidneypatients.aspx

 11.   Išsilavinusi rašo:

  Aušrai

  Aš savo komentarais apeliavau į mąstančios visuomenės dalies sveiką protą, loginį ir kritinį mąstymą. Jūs akivaizdžiai nesate mano tikslinė auditorija :) Tuo norėčiau pokalbį su Jumis ir pabaigti. Linkiu nenusigydyti ir prieš naikinant vėžį česnaku pasikonsultuoti su medicinos profesionalais. Čia šiaip toks draugiškas patarimas.

 12.   Išsilavinusi rašo:

  Andy

  Mano profesijos galite nespėlioti - spėliojimas, priešingai nei masėms skirta demagogija, nėra Jūsų stiprioji pusė.

  Neturiu tiek laiko, kad gilinčiausi, už ką teistas kiekvienas Jūsų įvardintas šarlatanas ar šundaktaris. Apie tradicinę mediciną žinau pakankamai, domiuosi moksliniais tyrimais ir gebu juos vertinti kritiškai bei objektyviai. Dar sykį galiu pabrėžti - patariu žmonėms tikėti tik ištirtais ir moksliškai pagrįstais gydymo būdais, nes yra aiškiai žinomas jų šalutinis poveikis ir efektyvumas. Naudodamiesi kitais būdais, kuriuos Jums gali pasiūlyti reikiamo išsilavinimo, išmanymo ir sąžinės neturintys žmonės, rizikuojate savo sveikata ir gyvybe. Įvertinkite visus “už” ir “prieš” - sveikata žaisti negalima.

  Jums, Andy, siūlau truputi pasidomėti medicinos istorija. Tais laikais, kai ligos buvo gydomos žolelėmis ir maldomis, mirtingumo lygis buvo itin aukštas, o vidutinė gyvenimo trukmė - trumpa. Būtent tradicinės medicinos progresas pagerino šiuos rodiklius, ir tai įvyko per daugelį šimtmečių, kaupiant ilgametę mokslinę ir praktinę patirtį. Dabar Jūs siūlote grįžti prie žolelių (tik maldų kažkaip nepaminėjote). Žolelės, pipirai - puiku. Reikia ir to. Bet nedrįskite teigti tai, kad neįrodyta, konkrečiai, kad taip galima išgydyti vėžį.

  Trumpai tariant - nebukinkite ir taip bukų. Jiems tiesų kelia rast sunku ir be Jūsų įsikišimo :)

 13.   Andy rašo:

  Zmones nera tokie buki , kaip gydytojams atrodo, ir gydytojams patiems kartais nes reikia kai kuriom temom pasigilinti. Ir deja gydytojai daznai atubukinami medicinos mokyklose ir tik vienas kitas sugeba pasidometi kas vyksta kitoje barikadu puseje ( alternatyvioje medicinoje).

  Ir deja gydytojai kartais jau nera tokie protingi, kaip kartais atrodo ir jais aklai pasikliauti niekada nereikia. ZInoma manimi aklai pasikliauti taip pat nereikia.

  O dauguma sio blogo skaitoju yra mastantys ir suprantatys daugiau nei jus galvojate, net jums tokia kitaip mastanti auditorija zinoma nepatinka, nes zmones neleis buti kvailinami, kad chemo , raidiacija ir ktiti siuolaikines medicinos metodai yra iseitis.

  Del medicinos profesoriu, tai daug tu profesoriu sedi big pharmos kiseneje , zinoma yra ir geru doru gydytoju ir juos visada gerbiu.

  Beje taip ir neatsakei kiek valandu jums buvo destoma mityba, kuri faktiskai turetu buti vienas gydymo pagrindu.

  Bet siandiena daugelis gydytoju , vaistu ir terapiju tik valdo simptomus ir vezys yra daznai tik simptomas ( tikuosi jus su tai sugebesis te suprasti ).
  Nes simptomu gydytojas labai pelningas o priezastis niekam nerupi.

  vezys tikrai nera chomo trukumas.

  Ir kiekveina liga nera kokio nors vaisto trukumas.

  O del medicinos modelio tai velgi, ka jus ismoke medicnos mokykloje tai nereiskia, kad taip absoliuti tiesa.

  Is pradziu buvo du modeliai vienas gyvaciu nuodais ir kitas zolelems ir kitais paprastais metodais, bet galu gale laimejo gyvaciu nuodai ir del to siandiena vaistiniu simbolis yra gyvate apsiviniojusi apie taure.

  O laimejo gyvates vien del to, kad parduodant nuodus galima padaryti daugiau pinigu.

  O kai sakot kad moksliskai irodyti, tai velgi noriu jusu paklausti, kodel nuo vioxx mire simtai tukstanciu zmoniu, kodel nuo vakcinu mirsta vaikai, arba padromi neigaliais.
  KOdel nuo HRT ( pakaitines hormonu terapijos) mire daugiau moteru nei kareiviu vietnamo kare?

  DEl vaistu ir gyvenimo trukmes tai velgi labai diskutuotina, ir beje amerikoje gyvenimo trukme jau pradeda mazeti ir siandieniniai vaikai gali mirti ansciau nei ju tevei.

  Gyvenim trumkme daugiau pagerejo del pagerejusiu higieniniu salygu, bei sumazejusio vaiku mirtingumo.
  Ir beje ta gyvenimo trukme gali buti labai apgaulinga, nes siendiena daug zmoniu paskutinius kelis metus praleidzia degradudami seneiu namuose sededam pampersuose ir t.t arba tiesiog tampomi po ligonines ir nuodijami visokiom chemo ir po to kencia nuo pasaliniu efektu.

  Vakcinos taip pat nesumazino ( daugeliu atveju) ligu, nes daug tu ligu taip pat jau labai sumazejo dar pradedant masine vakcinacija.

  O vakcinos yra dar vienas lengvas pasipelnymas ir zmoniu zalojimas, ir deja siandiena svirkstas tampa pavojingesnis nei ginklas , o medicna tampa masinio naikinimo ginklu ir tarnauja tikslui sumazinti pasaulio populiacija.

  Jusu kaip dermatologes noriu paklausti, ar jus gydyto odos ligu priezastys, kurios daznai susije su uzsitersusiu zarnynu bei visu organizmu, maisto alergijomis ar velgi gydote tik simptomus israsinedam kremus.

  Kai sakete , kad skaitote ir sugebate ivertinti studijas, tai as jusm pateikiau kelias studijas is kuriu viena parode kad chemo efektyvumas yra max 5%, bet jums tokia studija turbut nelabai idomi.

  Gydytoju garbei pasakysiu, kad jie labai reikalingi ivykus traumai ar nelaimngam atsitiimui ir cia siuolaikine medicina yra tikrai labai pazengusi i prieki, bet chronisku ligu gydyma ji yra tikras fiasko.

 14.   Išsilavinusi rašo:

  Andy, kliedėkite pagal savo proto lygį ir skonį, bet būkite malonus, nevadinkite manęs onkologe, dermatologe ar medicinos mokyklos auklėtine. Suprantu, kad kalbėti apie tai, ką neturite žalio supratimo, yra Jūsų gyvenimo būdas, bet prašyčiau savo ligotomis fantazijomis neliesti mano asmens ir profesijos (kurios Jūs NEŽINOTE).

  Kai cituojate kokia nors studiją, malonėkite oponentui trumpai pateikti mokslinio metodo aprašymą, tyrimo imtį, kontrolinės grupės dydį, statistinį patikimumą ir gautus rezultatus.

  Kai darote radikalų teiginį, pvz., “nuo HRT (pakaitines hormonu terapijos) mire daugiau moteru nei kareiviu vietnamo kare”, malonėkite pateikti šių mirčių tikslius skaičius”, kitaip teiginys yra demagogiškas ir bevertis. Tai pirma. O antra - nuo HRT moterys nemiršta. HRT yra tik vienas iš daugelio kancerogenų arba vėžio vystymosi rizikos veiksnių. Kiek HRT padidina tikimybę susirgti vėžiu rodo mokslinės studijos - daugybė jų. Skaitant šias studijas, vertinant ir lyginant tarpusavyje, reikia atsižvelgti, kad šiuolaikinis žmogus vėžiu susirga dėl komplekso priežasčių, į kurias įeina ne vien hormonų vartojimas, bet ir gyvenimo būdo veiksniai, tabako gaminių vartojimas, paveldėjimas ir n kitų faktorių. Į bet kurią problemą būtina žiūrėti kompleksiškai ir objektyviai.

  Jūsų pasakymai - tas žudo, anas žudo, vaistai - nuodai yra DEMAGOGIJA silpniems protams suminkštinti ir jautrioms dūšioms sugraudinti. Tai elementari manipuliacija žmonėmis. Paskutinį kartą sakau Jums - GĖDA.

 15.   Išsilavinusi rašo:

  “Gyvenim trumkme daugiau pagerejo del pagerejusiu higieniniu salygu, bei sumazejusio vaiku mirtingumo”

  Prašau pateikti teiginio pagrindimą mokslinių tyrimų duomenimis.

  “Bet siandiena daugelis gydytoju , vaistu ir terapiju tik valdo simptomus ir vezys yra daznai tik simptomas ( tikuosi jus su tai sugebesis te suprasti ).
  Nes simptomu gydytojas labai pelningas o priezastis niekam nerupi”

  Siūlau medicinos terminų žodyne pasiskaityti ligos ir simptomo sampratas bei ateityje tą skirtumą jausti.

  Suprantu, kad savo nerišliais sapaliojimais bandote rodyti, kad vėžys yra pasekmė, o jo sukėlėjai - tikrosios priežastys, kurias reikia “gydyti”. Emocine prasme aš sutinku, kad svarbu ne tik gydyti ligą, bet ir įmanomai minimizuoti rizikas, kurios gali paveikti ligos atsiradimą ir vystymąsi. Logine prasme Jūsų teiginys yra visiškai absurdas - dėmesio kreipimas nuo ligos prie jos įtakos veiksnių nedaro ligos simptomu. Ar Jūs gebate į loginę grandinę sudėti: rizikos veiksnius/ ligos įtakos veiksnius, ligos sukėlėjus, pačią ligą ir jos rezultatą?

  “Is pradziu buvo du modeliai vienas gyvaciu nuodais ir kitas zolelems ir kitais paprastais metodais, bet galu gale laimejo gyvaciu nuodai ir del to siandiena vaistiniu simbolis yra gyvate apsiviniojusi apie taure”.

  Nedemonstruokite, kad medicinos raidos srityje esate analfabetas. Tų “modelių” buvo n, ir niekas nesirinko tik tarp gyvačių nuodų ir žolelių. Nieko nesako trepanacija, velnio išvarymas, kraujo nuleidimas dėlėmis? Kai kurie iš šių metodų buvo nerealiai pelningi ir paplitę net karalių rūmuose. Pagal Jūsų logiką, viskas, kas neša pelna, turi išstumti tikruosius metodus. Keista, kad pastarieji “perlai” iki šių dienų neišliko. Gal šarlatanai tiesiog nelabai ryžtasi tiesioginei žmogžudystei ir mėgsta lėtai nuodyti/ nedaryti poveikio homeopatinėmis nesąmonėmis?

  “Ir deja gydytojai kartais jau nera tokie protingi, kaip kartais atrodo ir jais aklai pasikliauti niekada nereikia. ZInoma manimi aklai pasikliauti taip pat nereikia.”

  Čia apie kliovimąsi Jumis net kalba neina :) Nuo Jūsų reikia bėgti kuo toliau ir nesigręžioti atgal (gerai, kad idiotizmas neužkrečiamas).

 16.   absurdas rašo:

  Kam toks vardas “issilavinusi”, jei jokios pagarbos ir tolerancijos kitai nuomonei.
  Klausimas - ar gali is esmes kazka paveikti vieno ar kito zmogaus nuomone?
  Manau, kiekvienas laisvai pasirenkam kuo tiketi ir ka smerkti pagal savo supratima, o kai zmogus bjauriai juodina kitaip mastanti apie save ne kazi ka gero tepasako.

 17.   Ragana rašo:

  Nesuprantu, Issilavinusi, ar zmogui paliks blogiau jei jis isbandys cenakus, pipirus ir kitus budus??? Ka daryt zmogui serganciam 4 stadijos veziu kai gydytojai niekuo padeti nebegali???
  Asmeniskai jei as susirgciau veziu, tikrai isbandyciau visus budus ir tradicinius ir netradicinius!

 18.   Išsilavinusi rašo:

  - “Išsilavinusi” čia tam, kad man oponuojantys suprastu, jog aš gerai žinau, ką teigiu, galiu tai pagrįsti ir mano nuomone remiasi ne prietarais, o mokslu, todėl man demagogija įspūdžio nepadarys, kad ir kaip kas stengtųsi.

  - Išsilavinimo lygis nekoreliuoja su tolerancija, kaip tokia. Žmogus gali būti išsilavinęs, tačiau griežtas, nenuosaikus tam tikriems dalykams. Bendrąja prasme, aš laikau save tolerantiška nuomonei - pvz., Jūs manote, kad opera yra nuobodu, o aš manau - kad gražu, vertinga. Jūs turite vieną nuomonę šiuo klausimu, aš - kitą. Tame nieko blogo nėra ir aš, savaime aišku, negaliu Jūsų nei teisti, nei pašiepti, net jeigu man toks požiūris nemielas. Bet jeigu Jūs teigsite, kad opera sukelia arba gydo vėžį ir bandysite šitą “išmintį” skleisti forumuose, blog’uose. Jūsų mintis skaitys žmonės ir svarstys - “gal man vis dėlto nesioperuoti?… gal aš vietoj to keliose operose apsilankysiu”, tada čia bus ne tolerancijos klausimus. Aš aktyviai su Jumis kovosiu prieš žalos darymą kitiems žmonėms, melo ir demagogijos skleidimą, kuriuo Jūs galite turėti įtakos kažkieno sveikatai, gyvybei ar gyvenimo kokybei. Ar galima toleruoti manipuliavimą kitų nežinojimu? Ar galima toleruoti įžeidimus tam, kas nenusipelnė įžeidimo - gydytojai, mokslininkai, vaistai, kurie gelbsti šimtus ir tūkstančius zmonių? Pagaliau, ar galima toleruoti propagavimą to, kas nepatikrinta ir gali pakenkti, gal net tapti netiesiogine žmogžudyste, jei kuris žmogus iš tiesų ryšis gydytis česnaku nuo vėžio? Sakau Jums - ne, negalima. Diskusijų forma, maniera, arogancija, griežtumas - kitas klausimas. Bet toleruoti nesąmonių aš neketinu.

  - Atsakant į pateiktą klausimą. Taip, manau, kad žmonės yra labai paveikiami nuomonės. Blogiausia, kad jie dažnai ieško labai suprantamų, patogių, daug žadančių nuomonių. Tai yra puiki terpė klestėti ne žinioms ir protui, o “stebuklams”, ufonautams, ezoterikai, homeopatijai ir t.t. Taip, galima būti abejingu ir palikti viską, kaip yra. Kita vertus, gal bent vienas paskaitęs susimąstys, ar galima gydytis nepatikrintais Andy metodais. BENT vienas. Ir tai jau būtų didžiulis laimėjimas.

 19.   Išsilavinusi rašo:

  Raganai

  Žinau pavyzdžių, kai susižavėję alternatyvia medicina (mano girdėtu atveju - ekstrasensų paslaugomis), žmonės atsisakė gydyti savo vaiką nuo vėžio tradiciniais būdais, nors vaiko išgijimo perspektyvos buvo labai geros. Pabaiga? Vaikas mirė, būdamas vos 10 metų amžiaus nuo užleisto vėžio.

  Nieko blogo, jei kas alternatyvią mediciną laiko papildoma galimybe, kai jau tradicinė nebepadeda - ne vien česnako tada daugelis imtųsi, bet kuri, kad ir nereali tikimybė, yra mirštančioji viltis. Blogai, kai alternatyvi medicina yra pristatoma kaip pakaitalas tradicinei (tradicinė - nuodas, ji neefektyvi, o alternatyvi - panacėja, išgelbėjimas, kaip apeliuoja Andy) ir kažkas tuo pradės vadovautis gyvenime. Nesusipainiokite - aš kovoju prieš antrą variantą.

 20.   absurdas rašo:

  “issilavinusi”
  Klausimas- kam jums tai?
  kodel kovojate?

 21.   Išsilavinusi rašo:

  Praėjusioje žinutėje Jums rašiau: “Taip, galima būti abejingu ir palikti viską, kaip yra. Kita vertus, gal bent vienas paskaitęs susimąstys, ar galima gydytis nepatikrintais Andy metodais. BENT vienas. Ir tai jau būtų didžiulis laimėjimas”.

  O man asmeniškai iš to nieko. Aš nei žmonės gydau, nei medicininiais preparatais prekiauju. Neturiu jokio asmeninio suinteresuotumo. Be to, lygiai taip pat kovočiau prieš žmonių bukinimą bet kurioje srityje, ne vien medicinos.

 22.   absurdas rašo:

  O is kur man zinoti, kad Jus esate teisi?
  Ir kodel tureciau Jumis tiketi?

 23.   absurdas rašo:

  “isssilavinusi”
  -be reikalo kovojate.
  Ar tikites isgelbeti pasauli?
  Siame bloge pateikta informacija yra tikrai vertinga. Kalbu apie visas temas. Lietuvos zmones tikrai mazai zino, kaip ju sveikata labai priklauso nuo mitybos ir gyvenimo budo. Ir dauguma gerai ivertino cia pateiktas zinias- paskaitykite daugiau komentaru prie kitu temu ir nekovokite taip arsiai. Ekstasensai ir as nerikiu, bet kuris tiki- nieko nepadarysi- zmogaus nepakeisi!

 24.   Išsilavinusi rašo:

  Jūs manimi neprivalote tikėti. Bet jeigu aš Jums ką nors ir teigčiau ar cituočiau, niekada neduočiau nuorodos į nepagrįsta šaltinį ir niekada nesiremčiau tyrimu, kuris yra statistiškai nepatikimas ar nesiremia moksliniais metodais. Kaip Jūs manote, ar verčiau tikėti tyrimu, kuriame buvo atlikti eksperimentai, tyrimai, statistinių duomenų analizės, laikantis tam tikrų taisyklių, ar straipsniu iš interneto, kuris remiasi beletristika ir demagogija, yra skirtas įtikinti, bet ne įrodyti? Ar verta tikėti mokslininkais, kurie yra garsūs tuo, kad kažką išgydė, paskelbė reikšmingų mokslinių darbų, atliko sudėtingų operacijų, kurios davė rezultatą, ar įvairiais atskalūnais, iš kurių buvo atimtos licenzijos verstis gydymu, kuriuos pacientai padavė į teismą už žalą sveikatai ir kurie buvo pripažinti kaltais? Aišku, visada galima sakyti - visi susimokę persekioja vargšus teisuolius, juos skriaudžia farmacijos kompanijos. Tokį argumentą pasakyti lengva, bet ar verta juo tikėti? Gal tikrai licenzijos atėmimas, bylos, nukentėjusių pacientų istorijos šį bei tą reiškia? Tradicinės medicinos atstovai irgi pakliūna į teismus, jeigu pacientas miršta abejonių keliančiomis aplinkybėmis arba yra sutrikdoma jo sveikata. Aiškinamasi, kiek tai sąlygojo gydytojo aplaidumas, nekompetencija ar tinkamų gydymo metodų netaikymas. Bet tradiciniai metodai, net jei nuo kiekvienos ligos nėra atrasta efektyvių vaistų, patys savaime nėra kvescionuojami - jie plėtojami, vykdant tyrimus, bandant sumažinti šalutinius poveikius; ieškoma naujų, geresnių metodų. Ir patikėkite, kol tie metodai pasiekia žmones, yra metų metus bandomi laboratorinėmis sąlygomis, kol įrodomas jų teigiamas poveikis ir sužinomi nepageidaujami poveikiai. Klausimas, kur išbandyti, kiek metų tirti, kuo remiasi “mitiniai” Andy siūlomi metodai? Dažnai, nuėjus į jo siūlomą puslapį, paaiškėja, kad moksliniai tyrimai ir bandymai apskritai nebuvo naudoti. Vienintelis pagrindimas - “laimingų” liudininkų pasakojimai, reklaminiai pažadai, sėkmės istorijos. Tai nėra įrodymai. Bijau, kad tais pačiais emociniais argumentais - čia išgelbėjimas nuo visų nelaimių- remiasi ir reklamos pramonė: taip parduodami skalbimo milteliai (”tyrimais įrodyta, kad jie šalina visas dėmes, o audiniai tampa balti kaip sniegas” - ar tikrai? ar Jūs iš tiesų tuo tikite?), lūpų dažai, valikliai, balikliai ir kt. Jeigu baliklis Jums prastai balins, tai galėsite jį išmesti, o ką darysite, jei česnakas viso labo išgrauš skrandį, o tradiciniais būdais negydomas vėžys metastazuos į kitus organus? Kreipsitės į Andy? Jis neatsako už medžiagą, dėstomą šiame blog’e. O aš nuoširdžiai Jums patariu visų pirma kliautis tuo, kas patikrinta, ir tik paskui bandyti eksperimentuoti su daržovėmis. Bet ir tai vertėtų daryti, vadovaujantis sveika nuovoka, o ne šundaktarių patarimais.

  Jums pačiam rinktis.

 25.   Aušra rašo:

  kur jūs matot gyvenimo trukmės ilgėjimą?nesenai paskelbta -nuo 2000 m vidutinė gyvenimo trukmė sumažėjo 2 metais ir Lietuvos vyrai gyvena vidutiniškai tik iki 64 m,o kiek prie prostatos vėžio iki 400 proc padidėjimo per tuos pat metus prisidėjo mikrobangas kišenėse skleidžiantys mob .telefonai?galim tik spėlioti kur mes atėjom …Europoj kas trečias žmogus per gyvenimą susidurs su vėžiu -tokia oficiali prognozė…kur pasisuksi vėžys, vėžys…lobis vaistų gamintojams …

 26.   Aušra rašo:

  ” “Išsilavinusi rašo:
  2009-08-04 12:38

  Praėjusioje žinutėje Jums rašiau: “Taip, galima būti abejingu ir palikti viską, kaip yra. Kita vertus, gal bent vienas paskaitęs susimąstys, ar galima gydytis nepatikrintais Andy metodais. BENT vienas. Ir tai jau būtų didžiulis laimėjimas”.

  O man asmeniškai iš to nieko. Aš nei žmonės gydau, nei medicininiais preparatais prekiauju. Neturiu jokio asmeninio suinteresuotumo. Be to, lygiai taip pat kovočiau prieš žmonių bukinimą bet kurioje srityje, ne vien medicinos.”"”

  tai gal savo Blogą imk rašyti…aš jau rašau …

 27.   Išsilavinusi rašo:

  Cituoju save: “Tais laikais, kai ligos buvo gydomos žolelėmis ir maldomis, mirtingumo lygis buvo itin aukštas, o vidutinė gyvenimo trukmė - trumpa”. Tie laikai, apie kuriuos kalbėjau - viduramžiai. Žinokite, nuo tada vidutinė gyvenimo trukmė pailgėjo daugiau nei dvigubai. Ir viskas dėl medicinos progreso. Gal norite ginčytis?

  Pastaraisiais metais vidutinė gyvenimo trukmė įvairiose Europos šalyse svyruoja 1-3 metų diapazone. Auga sergamumas tam tikromis ligomis ir yra analizuojama, kodėl tai vyksta. Trumpai atsakau: gyvenimo būdo veiksniai (sėslus gyvenimas, nesubalansuota mityba), kancerogenai, stresas ir kt. prisideda prie įvairių ligų atsiradimo ar vystymosi. Pabrėžiu, ne prie visų ligų ir ne visoms ligoms būdingi vienodi rizikos veiksniai, todėl nieko nederėtų absoliutinti.

  Bet vėlgi - apie ką Jūs kalbate? Aš asmeniškai kalbu, kad medicinos progresas įgalino pailginti gyvenimo trukmę, ir tai yra faktas (žr. World Health Organization statistiką; ten galima iš duomenų bazės pasirinkti norimus rodiklius už pageidaujamą laikotarpį visoms pasaulio šalims). Palyginkite gyvenimo trukmę prieš kelis dešimtmečius ir dabar, praėjusio amžiaus pradžioje ir dabar, prieš kelis šimtus metų ir dabar. Negi nesijaučia skirtumas? Jeigu manote, kad gyvenimo trukmė augo ne dėl naujų vaistų ir gydymo būdų išvystymo, pagaliau - darbininkų gyvenimo sąlygų, susijusių su mityba, darbo valandomis, higiena ir kt. - laipsniško gerėjimo, tai prašome, pateikite prieštaraujančius faktus ir mokslinius tyrimus.

  P.S. Kai rašote prognozes, parašykite šaltinį ir metus (dar būtų gerai nuoroda), o tai visi skaičiai atrodo nuleisti iš agentūros VBS (Viena Boba Sakė). Sakysim, specialiai http://www.stat.gov.lt tikrinau paskutinius duomenis apie vidutinę gyvenimo trukmę Lietuvoje ir kažkodėl tie duomenys nesutapo su Jūsų pateiktais. Pvz., vyrai vidutiniškai gyvena ~65 metus, miestuose - 66. Turite kitą šaltinį - prašom, pateikite. Lyginsim.

  Aš pati remiuosi:

  http://www.stat.gov.lt/en/pages/view/?id=1925
  http://www.who.int/topics/life_expectancy/en/
  http://geography.about.com/od/populationgeography/a/lifeexpectancy.htm
  https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2102rank.html

 28.   Išsilavinusi rašo:

  Aušrai:

  “tai gal savo Blogą imk rašyti…aš jau rašau …”

  Ačiū už patarimą, bet blog’ų rašymas manęs nedomina. Čia pakomentavau, nes tai svarbi tema ir joje buvo pateikta labai kontraversiškų minčių, į kurias nedera nereaguoti.

 29.   Aušra rašo:

  .. Vėžys kasmet užpuola 2 mln. ir nužudo milijoną europiečių. Šiame sąraše – ir plaučių, kolorektalinio ir kone epidemijos lygį pasiekusio krūties vėžio aukos. Nepaisant prevencijos ir naujų gydymo metodų, vėžiu suserga kas trečias ES pilietis.,,
  http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?language=LT&type=IM-PRESS&reference=20080407STO25818

  ,,Anot Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugijos prezidento, nuo 2000 m. vyrų vidutinė gyvenimo trukmė sutrumpėjo 2 metais ir dabar tesudaro 64,9 metus.,,
  va kaip gereja ir ilgeja gyvenimas…

 30.   daina rašo:

  issilavinusi, bet neissiauklejusi. Pagarbiau komentuokit zmoniu pasisakymus.Geru reiskiniu (kaip tradicine medicina) ginti nereikia. Jie turi patys kalbeti uz save.Deja, zmones nusivilia.Ir tam daugybe priezasciu.Kartais tiesiog blogas gydytojo zodis…O liaudies ismintis naudojama su ismintimi irgi niekam nepamaise.Galima prideti ir tikejimo dalkus.Juk visos ligos nuo mastymo, stresu ir musu asmeniniu gynybos mechanizmu.

 31.   Išsilavinusi rašo:

  Aušrai

  Jūs akivaizdžiai nesupratote paskutinės mano žinutės ir (greičiausiai) bent poros ankstesnių…

  Dainai

  Jūs vertinate mano asmenį, o ne išsakytas idėjas, t.y. darote tą patį, ką ir aš, komentuodama žmonių pasisakymus ir susiedama juos su jų asmeninėmis savybėmis ar, mano nuomone, ydingais tikslais ir poveikiu kitiems. Žodžiu, ne Jums kultūros mokyti :)

  Išsiauklėjimas kaip ir gerumas - švaistomas veltui ir ten, kur nereikia, turi savybę nuvertėti. Nenoriu devalvuoti savo išsiauklėjimo šiame blog’e, todėl taupau jį bendravimui su mandagiais, pagarbiais ir išmintingais žmonėmis.

 32.   Andy rašo:

  Issilavinusi , gerbiu tavo nuomone, bet su dauguma faktu sutinkti negaliu ir deja kai kurie nepaisant jusu mokslinio issilavinimo yra neteisingi.

  O pasikliauti manimi, alternatyvia medicina ar tradiniais gydymo budais tegu sprendzia zmones.

  Del HRT tai zinoma, zmones ne nuo jos mirsta, bet nuo ju sukeltu pasaliniu efektu. Ir taip kai ir nuo kitu vaistu bei metodu, zmones mirsta nuo pasaliniu efektu, kas kaip tik ir yra letas nuodijimas.

  Ir kaip jus galite teigti , kad siuolaikine medicina moksliskai patvirtinta, jei pradejus terapija ar vaista po 5-10 metu paaiskeja, kad zmones nuo jos mirstas.
  Studijas daro pacios vaistu kompanijos, ir tos studijos daznai suklastojamos norint prastumti vaitas. Ir beje taip panasiai kaip studentai patys savo darbus vertintu ir po to pazymius pateiktu destytojai ( siuo atveju FDA ar kokiai kitai vaistus sertifikuojanciaikorumpuotai organizacijai).

  O del studiju, tai jus net nesivarginote i tas keleta mano studiju pasiziureti.

  Del savo profesijos tai velgi kazkodel pabijojote ja atskleisti, bet ne tai esme.
  Ir beje, as nenoriu jusu asmeniskai kritikuoti ir mano pasisakymu nereiktu imti kaip izeidimo, kaip as neimu jusu pasisakymu, kaip asmenisko izeidimo. Tiesiog jus ir as turime kitokias nuomones. Ir beje nesiruosiu istrinti jusu komentaru, nes as gerbiu visokias nuomones.

  O kad gyvenimo trukme pradeda trumpeti, tai parode ne viena studija.
  http://seniorjournal.com/NEWS/SeniorStats/5-03-17ObesityChildren.htm
  It’s been assumed that U.S. life expectancy would rise indefinitely, but a new data analysis, published as a special report in today’s New England Journal of Medicine, suggests that this trend is about to reverse itself — due to the rapid rise in obesity, especially among children.
  Ir kaip jau sakiau gyvenimo trukme labai pailgejo del sumazejusio vaiku mirtingumo ir zinoima cia reikia duoti sioki toki kredida siuolaikine medicinai, bet ir tai labai daug intakos turi higienines salygos., zinoma ne vien delto, kiti faktoriai taip pat lemia. Bet kad daug zmoniu gyvena uzkabiti ant vaistu ir tik sluoja simptomus po kilimus tai faktas.

  Dabar del simptomu, pasakyk bet keleta chronisku ligu, kur siuolaikine medicina gydo tikra priezasti, o ne simptoma.
  KOsulys, tai duoda kosejima mazinanciu , ar dar kokiu kitu vaistu, kai tai tiesiog organizmas valosi nuo visokio brudo.

  Pamatavo cholesteroli, ir jei per didelis tai tuojau paskire vaistu, net nepasidomeje kodel jis aukstas, nekalbant , kad tie vaistai turi labai daug pasaliniu efektu.

  Su kraujo spaudimu tai vel tas pats daugelis gydytoju neiesko tikros priezasties ir uzkabina ant vaistu.

  Ir tokiu pavyzdziu begale.
  CIa vel teisingumui pasakysiu , kad kai kurios alternatyvios terapijos ir ypac papildai taip pat dazna gydo simptomus ir tai ne geriausia iseitis.

 33.   Andy rašo:

  Kai sakai , kad vaikas numire naudodamas netradicinius gydymo metodus, bet vel pamirsai pasakyti kiek zmoniu ir vaiku numire nuo chemo ir kitu medicinos metodu,

  Del licenziju, tai kaip sakiau, vezio gydymas FDA ir cancer society ir kitoms organizaijoms gaunancioms piningu is farmacijos firmu labai nepatinka, todel gydytojai gydantys vezi yra medziojami ir persekiojami, tad nereikia stebetis , kad is ju licenzijos atimamos.

  Ir jei ziureti kaik zmoniu nuzude siuolaikine medicina, tai dauguma gydytoju liktu be licenziju.
  Bet va gydytojai ir farmacija yra nelieciama kasta. Jiems viskas galima, uz legalu nuodijima niekas nebaudzia ir net premijas duoda, dabar net ruosiami istatimai, kad jei vaistas buvo patvirtintas kaip saugus, tai nebegalesi net farmacijos kompanijos duoti i teisma uz padaryta zala.
  Ir beja tas pats yra su dabar gaminan H1N1 - kiauliu gripo vakcina, farmacijos komapanijoms bus duodama amnestija ir net jei ir zmones mirs jie neatsakys.

  O stai jei koks zmogus mirsta naudodamas netradicini metoda tai jau sensacija.

  Dar del studiju apie gyvenimo trukme, tai cia yra nuoroda i orginala, bet tik abstract, nes uz visa reikia moketi.
  http://content.nejm.org/cgi/content/short/352/11/1138

  Ir dar del statistikos tai ja daznai maniupuliuojama ir stai imama santikine ( reletive) , o reali.

  Stai pries koki puse metu pasirode antraste, kaip 5 vaistu kombinacija sumazins sirdies ir kraujagysliu ligu rizika 50%. Bet kaip paaiskeju buvo paimta reletivi statistika.
  vaisto nevartojusiu grupeje nuo sirdies ir kraujagysliu ligu mire 12 is 1000 o vaista gavusiu 8 is 1000, bet va palygino 12 su 8 ir gavo 50%.
  kai tiesa , kad sumazino tik 0.4%.
  Ir dar niekas neziurejo i pasalinius efektus.

  Ir tokios studijos daznai daromos norint patviritnti vaistus. ir po to po keleto metu zmones pradeda nuo tu vaistu pasaliniu efektu mirti.

 34.   Andy rašo:

  Ten del medicinos krypciu, tai zinoma ju buvo daugiau, bet ten paminejau dvi su bendrintas.
  Kaip subendrinami tradicine ir alternatyvi , nors abejas dar galima sudalinti i smulkesnes katergorijas (ypac netradicine).

 35.   Andy rašo:

  dar tradicines medicinos atstovams labai nepatinka, kad paprasti zmones siek tiek ir kartais net daugiau zino. Ir kaip jau sakiau vis daugiau ir daugiau zmoniu atsibunda ir supranta, kad tradicine medicina daugeliu atveju nelabai ka gali padeti ir priedo turi labai daug pasaliniu efektu. Todel vis daugiau ir daugiau nuo jos bega.
  Ir zinoma tie genantys zmones tradicines ( alpatines) medicinos atstovams yra pinigu praradimas todel, dabar daugelyje saliu alternatyvios medicinos atstovus siekia uzdaryti ir sunaikinti ir juos visaip kaip dergia, net finansuoja quack busteriu websitus, kad juos sunaikinti.
  Todel mano straipsniai taip pat daugeliu tradicines medicinos atstovams nepatinaka.

  Ir beje zmogus labai retai informuojamas apie pasalinius poveikius, niekas nesako, kad skiepijimas vaikams gali sukelti autizma, ir net mirti.

 36.   Išsilavinusi rašo:

  Chemoterapija ir radioterapija kartu su chirurgine intervencija kol kas yra efektyviausi žinomi gydymo nuo vėžio metodai. Čia aš kalbu apie ištirtus, pagrįstus, plačiai taikomus būdus, kurių efektyvumas ir šalutiniai poveikiai yra žinomi. Taip, chemoterapija, naikindama vėžines ląsteles, žudo ir sveikas ląsteles, todėl prastėja kraujas, silpsta imunitetas. Kita vertus, operacijos, priklausomai nuo vėžio rūšies, stadijos, agresyvumo ir paplitimo, gali neužtekti. Žmogus pats renkasi, ar operuotis, ar ne, ar taikyti chemoterapija, ar ne. Yra žinomos visos rizikos, šalutiniai poveikiai, išgyvenamumo prognozės ir tikimybės. Manau, kad žmogus turėtų priimti sprendimus dėl gydymosi, turėdamas pilną, objektyvią, patikimą informaciją. Tada jis gali rinktis savanoriško nesigydymo alternatyvą; kur kas blogiau, jei žmogus imasi nepatikrintų metodų ir mano, kad gydosi, o iš tiesų - nesigydo (geriausiu atveju - nėra jokio poveikio, blogiausiu atveju - daroma papildoma žala). Sprendimai turi remtis žinojimu, faktais, o ne įsivaizdavimu, tikėjimu, nepagrįstomis viltimis. Alternatyvioje medicinoje pastarųjų dalykų yra per daug. Kartais tai, kas neįrodyta, pristatoma kaip efektyvu ir garantuota. Taip neturi būti. Aš esu mulkinimo priešininkė.

  Kas liečia Jūsų minėtą tyrimą apie vaistus nuo širdies ir kraujagyslių ligų, tai problema tik tam, kad Jūs klaidingai interpretuojate duomenis. pagal pateiktus duomenis galiu pasakyti, kad nevartojančių vaistų galimybės numirti santykinis koeficientas lygus 1,5, o vartojančių - 1, arba 50 proc. mažesnis. Tai rodo tyrimo duomenys ir straipsnio antraštė yra teisinga. Tiesiog tokie aukšti procentai sukelia nepagrįstus įsivaizdavimus apie kažką, ko nėra. Mirčių skaičius, tenkantis 1000 asmenų, yra sąlyginai nedidelis, todėl jo padidėjimas ar sumažėjimas 50 proc. neatrodo įspūdingai.

  Šalia to galiu pateikti dar vieną pavyzdį. Bet kurios statistinės moters galimybės susirgti krūties vėžiu santykinis koeficientas lygus 1 (kai nėra rizikos veiksnių), jei veikia toks rizikos veiksnys, kaip paveldėjimas (pirmos eilės giminaitės yra sirgusios šia liga), koeficientas lygus 2, arba 100 proc. didesnis. dabar antraštė skambėtų taip: “Paveldėjimo veiksnys garantuoja 100 proc. didesnę tikimybę susirgti krūties vėžiu”. Skamba tragiškai - maždaug, jei yra sergančių giminaičių, tai tu - lavonas. realiai, jei iš 10 000 moterų, nesant rizikos veiksnių, susirgtų 1, veikiant paveldėjimui, susirgtų 2 (100 proc. daugiau). Aišku, vyresniame amžiuje, kai pradeda sirgti kas aštunta moteris, 1 iš 8 ar 2 iš 8 jau sudaro dramatišką skirtumą, todėl kiekvienas rizikos veiksnys yra svarbus. Bet vis tiek tyrimų duomenis reikia mokėti interpretuoti teisingai, o ne skųstis, kad jie kažkokie neobjektyvūs.

  Atsiprašau, kad pavyzdyje su krūties vėžiu nepateikiu nuorodų į tyrimus. Skaičiai čia daugiau kaip tyrimo metodikos ir rezultatų interpretavimo pavyzdys, o ne statistika kažkokio teiginio argumentacijai.

 37.   Išsilavinusi rašo:

  Beje, jeigu kažkas Jūsų neinformuoja apie šalutinius poveikius, gydymo efektyvumą, išgijimo prognozes, tai kalta ne tradicinė medicina, ne gydymo metodai, ne visa sveikatos apsaugos sistema, o asmuo, kuris Jums nesuteikė informacijos ir iš dalies Jūs - kad tokios informacijos nepareikalavote. Visada reikalaukite, nes informaciją Jums privalo suteikti.

 38.   Andy rašo:

  O del zoleliu, tai deja farmacijos kompanijos labai jas tyrineja ir nemazai vaistu yra kile butent is gamtos.
  Tik kadangi gamtoje esnacios molekules negalima uzpatentuoti, tai Big Pharma ta molekule truputi pakeicia ( prideda kokia nors sonine grupe (side group) ) ir po to uzpatentuoja ir 10 metu ( tiek galioja vaistu patentas) plesia kai kuriais atvejai daugiau nei 100 kartu savikainos.
  Ir mokesciu moketojai labai daznai uz tuos vaistus moka, o po to tos kompanijos finansuoja politikus, kad prastumtu palankius istatymus.

 39.   Andy rašo:

  dar del vezio tai apie 80% visu vezio atveju butu galima isvengti jei organizme butu pakankamai vitamino D, bet apie tai siuolaikine medicina nekalba, nes vezininku jiems labai reikia, visi ligoniai gydojams ir Big Pharmai yra aukso karves.
  Dar blogiau dabar net pradejo zmones gazdinti, kad saule sukelia vezi ir net sugalvojo is to pasipelnyti parduodami toksiskus saules kremus, kurie taip pat gali sukelti vezi.

  daugiau apie vitamina D butinai parasysiu ateityje.

 40.   Išsilavinusi rašo:

  Manau, tolesni mano komentarai šiame blog’e yra beprasmiai. Išdėsčiau pakankamai aiškią poziciją, ir jeigu jai buvo lemta pasiekti kažkieno ausis ar smegenis, tai įvyko, jei ne - tada tęsimas neturi prasmės. Blog’o savininkui ir skaitytojams labai linkiu gydytis protingai, ieškoti informacijos, vertinti ją kritiškai, daugiau bendrauti su Jus gydančiais gydytojais, mokėti klausti to, kas Jums svarbu, ir visame gyvenime (ypač sveikatos srityje) nepamiršti racionalumo ir sveiko proto. Sėkmės.

 41.   Andy rašo:

  Vietoj to siuolaikine medicina propoguoja kitas prevencines priemones kaip mamogramas, kurios su prevencija nieko bendra neturi ir tik skatine vezio susidaryma, nes kruties audinys labai jautrus radiacijai. Todel klausant ju patarimo ir daznai darant mamogramas jus galu gale greiciausiai gausite vezi ir tapsite ju klientais.
  O tokios diagnostikos yra ne prevencija o klientu eiskojimas, ir mamogramas ne ka geriau ne paprastas save egzaminavimas . Taip pat butu galima daryti silumine tomografija, bet va mamogramos yra pelningiau ir priedo dar sukelia vezi.

  Dar viena pelninga procedura yra krutu ir gimdos salinimas. Na jei cia moksliskai irodytas metodas tai jau visiskas absurdas, kai jaunoms moterimas kaip prevencija siuloma amputuoti krutis. Vietoj to kad joms patartu atsisakyti alkoholio, blogo maisto ir HRT.
  Bet juk tokiais patarimais pinigu nepadarysi, o staip va uz operacijas galima gauti apie $10 tuks, todel ir daromos tokios prodeceduros darkant moteru kunus ir prisidengent moklsu ir prevencija.

  Gimdu salinimas taip pat prilygsta vyriskam kastravimui. Ir kaip parode viena nauja studija, tai labai padidina plauciu vezio tikimybe. Nes gimda dievas ne siaip sau dave, taip pat ne siaip sau dave apendiksa ir tulzies pusle, bei kitus organus, kuriuos chirurgai labai megsta ispjauti ir teigia, kad jie nelabai ten reikalingi.

 42.   Andy rašo:

  PSI (prostatos testas) taip pat dar viena naudos neduodanti procedura, nekalbant jau apie veliau sekancia biopsija kuri pridaro daug zalos ir duoda mazai naudos.

  O kad PSI nerea efektyvus net parode viena studija publikuota prestiziniame zurnale New England Journal of MEdicine.
  http://content.nejm.org/cgi/content/full/NEJMoa0810696

 43.   Andy rašo:

  Ir dar siuolaikine medicina prieina prie tokiu absurdu, kai tevams atsisakius nuodyti vaika chemo, jie amerikoje gali sesti i kalejima ir vaikas bus atimtas.

  Greitai kareiviai prades su medikais kartu vaikscioti po namus ir tikrinti ar zmones vakcinuoti ar geria vaistus, o jei ne taip per prievarta paskiepys ir dar kokiu brudu apnuodys.
  Bei zinoma uzdraus visus papildus ar kitus naturalius prodktus. Velgi yra daug blogu ir pigu papildu, kurie naudos neduoda, bet net ir j ie nera tokie pavojingi kaip daugelis vaistu.

  Ir beje jau letai einama, kad dauguma papildu bus uzdrausta, nes tai kenkia Big pharma propogujamiems metodams.

 44.   Andy rašo:

  CIa yra keletas faktu su nuorodom i studijas, kodel chemo neveikia,
  http://www.cancernaturalcure.com/facts1.htm

  CIa dar keletas straipsniu apie chemo pavoju ir neefektyvuma
  http://www.naturalnews.com/chemotherapy.html

  dar kaip chemo pasaliniai efektai lgydant liimfomas ir kaip chemo pasaliniai efektai gali pavirsti i vaiko abusinima.

  Priedo vienas is pasaliniu chemo efektu yra vezis kuri ji turetu gydyti.
  O vezys atsiranda todel, kad chemo sugriauna imunine sistema ir tada vezys labai lengvai grizta, bet juk tai dar geriau medikams jie gales kita chemo taikyti ir dar daugiau pinigu gauti,
  http://www.naturalnews.com/026386_cancer_side_effects_disease.html

  o cia istorija , kaip 13 metu vaikas turejo begti nuo chemo ir jis praejus 15 metu isliko gyvas
  http://www.naturalnews.com/026337_cancer_Billy_Best_chemotherapy.html

 45.   Andy rašo:

  Kad vis daugiau zmoniu nebebapistiki tradicine medicina rodo ir faktas, kad 2007 metais amerikieciai alternatyviai medicinai isleido $34 miljardus. ZInoma tai nepatinka Big farmai ir gydytojams, nes tie 34 mlj yra ju prarastas pelnas.
  http://www.wellnessresources.com/health/articles/americans_spent_34_billion_on_alternative_medicine_in_2007/?source=Email&camp=news080309

 46.   Andy rašo:

  Cia issilavinusei nuoroda i studija, kur kaip tik parodo, kad zuvu taukai padeda sumazinti vezinius auglius. Zinima si studija su pelemis ir priedo buvo naudojama chemo kartu.

  Bet juk be chemo nebus piningu, tai todel ir ji ir naudojama.
  Ir si studija buvo publikuoje the journal of cell division

  http://www.celldiv.com/content/4/1/6

 47.   Andy rašo:

  Siuolaikine medicina labai nuo tolo nuo Hypokrato priesaikos , kuris teigia, kad visu pirma nedaryk zalos.
  Bet siandiena viskas yra atvirksciai. Siuolaikine medicina ne tik kad zaloja ir zudo zmones, bet dar turi nelieciamumo statusa. Ir jei dar koks zmogus isdrista abejoti siuolaikines medicinos afektyvumu, tai jis yra kvailys, durnas, neismanelis ir toki zmogu reikia arestuoti ir kuo greiciau gydyti :).
  Neskieipysi vaiku, tai gali i kalejima sesti, ju i mokykla neileis, nors vakcinos yra labai pavojingos, bet kadangi jos yra pelningos, tai zinoma jas reikia visiems per prievarta administruoti.

  Siuolaikines medicinos stilius yra pirmiausia pinigai, o sveikata tai niekam nerupi.

 48.   Antanas rašo:

  Andy,pritariame Jusu mintims.Tradicine medicina pralaimi musi pries PSO(pasaulio sveikatos organizacijos) paskelbtas hroniskas ligas:
  1. Sirdies ir kraujagysliu ligos
  2. Insultas
  3. VEZYS
  4.Alergines ir kvepavimo taku ligos
  5. Cukrinis diabetas

  Todel sie metai pasaulyje yra paskelbti medicinines prevencijos metais.
  PSO teigia,kad ZMOGAUS sveikata priklauso nuo:1.mityba
  2.judejimas
  3.rukymas
  O kad netradiciniu budu galima isgydyti vezi,cukrini diabeta, zvineline,vilklige,skydliauge ir kt.autoimuninius susirgimus turime ne viena teigiama pavyzdi.

 49.   Antanas rašo:

  Issilavinusiai,

  Jusu ziniai(tikriausiai tai jau seniai zinote) - medicina ir farmacija yra vienas is didziausiu verslu,po naftos pramones.Linkime isminties.

 50.   Andy rašo:

  Antanai absoliuciai su jumis sutinku. Ir aciu uz prisidejima ir pasidalinima info, tikrai nezinojau, kad sie metai yra netradicines medinos metai.
  Deja velgi to niekas neskelbia todel labai mazai zmoniu tai zino.

 51.   sas rašo:

  pasitaskete nuomonemis, ir teisiu zinoma nera….. Bandyti buti neutraliam, kitaip sakant, be nuomones, sunkiai sekasi. Vertinimo skale gal but imsime fanatiskumo lygi….. Andy fanatiskas proto ribose ir vertina medicina ekstra pagalbos atvejais, tuo paciu nuo medicinos neatsiribodamas. Issilavinusi neigia bet kokias priemones, kurios priestarauja oficialiai medicinos nuomonei ir taikomiems gydymo metodams. Gal but as busiu saliskas, nes taip pat turiu teisinga arba klaidinga nuomone.
  Blaiviai galvojant - abieju pusiu argumentais buvo bandoma pateikti, arba paneigti medicinos itaka ilgaamziskumui. Statistika yra nenugincijama ir rodo, kad siuolaikinis zmogus ilgiau gyvena negu praeito ar viduramziu amziaus zmogus. Medicina zinoma prie to prisidejo, pirmoje eileje israsdama insulina ir antibiotikus….. ir ko gero medicinos nuopelnai tuo ir baigiasi. Paziurekime i tokias atrodo elementarias musu laikui priemones kaip muilas. Jo pagalba naujagimiu mirtingumas sumazejo ko gero 50%. (duomenu tikru neturiu, kam idomu, gali pasidometi, bet tai yra nenugincijama, gal but tas procentas bus ir didesnis) . Ir ko gero svarbiausias elementas lyginant 20 amziaus ilgaamziskuma ir su visais praeitais amziais su 21 amziumi yra tai. kad 20 amziuje ir pries tai buvusiuose vyko 2 pasauliniai karai, ir karai vyke per visa istorini laikotarpi. kurie gerokai praretino musu gretas, o bet taciau ilgaamziskumo statistika tai neivertina. Tas pats faktorius veikia ir ankstesniems amziams, per kuriuos vyko ne vienas ir ne du karai. Maro epidemijos, kurios statistiskai trumpino gyventoju ilgaamziskuma, baigesi su ukisko muilo atsiradimu. Elementari higiena , kuri mums dabar iprasta, prailgino ilgaamziskuma bene dvigubai, ir su tuo gincytis ko gero negali niekas.
  Pasitiketi siuolaikine medicina ar ne :) kaip cia pasakius, … pas mus lietuvoje tai yra issiauklejimo klausimas. Jei gavai tinkama komunistini issiauklejima, turetum besalygiskai tiketi tau sakomomis per visus galus tiesomis (tv, laikrasciai, zurnalai, radijas)… Jei esi bent truputi laisvas ir nepriklausomas(na bent jei tokiu save isivaizduoji)… kritiskas poziuris i abejotinus teiginius+ kritiskas ir blaivus mastymas i apklinka ir ivykius.
  Netycia isreiskiau savo nuomone i siuolaikine medicina. Siaip sutinku, kad ji sugeba padeti tik ekstra atvejais (kaulu luziai, infarktai, insultai ????, plestines zaizdos ir pan.. ir t.t

 52.   sas rašo:

  P.S Pamirstas reikalas oficiolioje medicinoje -imunitetas. Kuomet jis netinkamai veikia, islenda visokio plauko negalavimai (onkologiniai, virusiniai, autoimuniniai,kraujotakos ir sirdies susirgimai ir t.t ir pan. )…. ai tiesa, nuo imuniteto susirgimu vaistu nera bent kolkas. TUO VISAS JUSU GINCAS ATSIDURES AKLAVIETEJE, nes kiekvienas jauciasi teisus.

 53.   Antanas rašo:

  sas,
  Imunine sistema-taizmogaus apsaugine funkcija,kuri kovoja su visais musu organizma supanciais pavojais:infekcijomis,stresu,laisvaisiais radikalais,apsinuodijimu,nudegimais,nuovargio toksinais,parazitais,svetimkuniu lastelemis,veziniais augliais ir t.t.
  Ir dziugu-siandien jau galime isspresti ir minetas sveikatos problemas.Visa tai TRANSFER FACTOR deka.
  Norite daugiau info,rasykite suazelgofje@gmail.com

 54.   Antanas rašo:

  ANDY,
  linkiu stiprybes ir kantrybes.Jus turite palaikymo komanda ir ganetinai stipria.Iki susitikimo virtualioje erdveje

 55.   sas rašo:

  To Antanas ir visiems, kam rupi sveikata:). Su sia priemone bene 3 metus esu susipazines. Esu ramus del visokiu parseliu gripu ir panasiu baubu ir t.t ir pan.. Zvilgterkite i puslapi http://www.life4you.lt

 56.   sas rašo:

  Issilavinusi teisi ziurint is oficialiosios medicinos puse. Andy informacija teisinga, jei ziuresime is netradicines medicinos puses. Ir kas dabar gali pasakyti, kas 100% teisus. Turbut to pasakyti niekas negali, nebent Issilavinusi arba Andy:))) Tikejimo reikalas. minejau ankstesniame atsiliepime kad tai gal but auklejimo reikalas, bet pasitaisysiu, tai ne auklejimo reikalas, o zmogaus pasauleziuros, kuri gal but ir formuojama auklejimo procese, bet pasauleziura kartais gali kisti… Mano galva, pati teisingiausia pasauleziura siuo klausimu yra per puse. Isiklausykime i visokias nuomones ir kritiskai pazvelkime i aplinkini pasauli ir ivykius. Daznai atrodanti besalygiska tiesa yra tik kita medalio puse. Noreciau tiketi Ismintingos argumentais, taip pat ir Andy argumentai logiskai pagalvojus nera skatiko verti. Amzinas filosofinis klausimas, kas pirma atsirado, kiausinis ar vista. Tegu atsakyma iesko kiekvienas individualiai

 57.   Andy rašo:

  Imunitetas yra labai svarbus ir deja, siuolaikine medicina jo nestiprina ir priesingai naudodama metodus, kaip chemo, radiacija ir vaistus, ta imuniteta dar labiau nusilpnina.
  O imunine systema kaip tik sunaikina vezines lasteles. Ir beje, daugelyje zmoniu organizmu, laiks nuo laiko atsiranda veziniu lasteliu ir jei imunine systema veikia gerai, tai tos vezines lasteles is karto buna sunaikinamos. Bet jei sistema nusilpusi tai gali issivystyti vezys.
  Ir beje, veziui issivystyti gali prireikti 10-20 ar net daugiau metu.

  Todel labai svarbu nuolat stiprinti imunine sistema ir neleisti jos sugriauti.
  Imuninei sistemai labai kenkia stresas, bloga mityba, miego trukumas, radiacija.
  Dar yra manoma, kad 50-80% imunines sistemos priklauso nuo geros zarnyno floros , ir ji daugelio zmoniu organizme yra isbalansuota varotjant antibotikus, blogai maitinantis, patiriant stresa.
  Todel labai svarbu atstatyti zarnyno flora ir geras probiotikas labai praverstu.

  Del tteisumo, ne karta sakiau, kad nesu visazinis ir tikrai galiu klysti ir kas teisingai pataiso visada pripazistu.
  Taip pat negaliu garantuoti , kad visa pateikiama info yra 100% teisinga. Ir absoliucios tiesos turbut nerasit, nes apie kiekviena net ir labai gera ar bloga dalyka galima rasti absoliuciai priesingu nuomoniu.
  Ir dar vienas kad ir labai geras papildas, terapija metodas, mitybos stilius netinka absoliuciai visiems, todel pasiskaicius info reikia eksperimentuoti ir ziureti ar tau tai tinka.
  Ir zinoma, gerai ta info parenti is kitu saltiniu. Ir neikada aklai manim ar kitais nepasikliaute, bet taip pat aklai nepasiklaiutikite gydytojais, specialistais ir ypac ziniasklaida.

 58.   Petras rašo:

  Gal kartais turite informacijos apie letinio sinusito gydyma naturaliais budais ir be vaistu?

 59.   Aušra rašo:

  http://www.neriba.lt/index.php?sid=x&shp=oxbaseshop&cl=details&cnid=b424a3f4135672175.30205166&anid=c0e4a4c3bcc38a588.80613026
  Plataus spektro antiseptinis, baktericidinis, antivirusinis, priešgrybelinis, stimuliuoja nervų sistemą,

  1–2 lašus arbatmedžių eterinio aliejaus įlašinti į indą karšto vandens, apsigaubti rankšluosčiu ir 5–6 min. kuo giliau kvėpuoti. Būti užsimerkus.

  labai geri rezultatai bronchito ,slogos, visų katarų ir kt su kvėpavimo takais susiijusių bėdų gydymui-tik pasitikrink ar nesi tam aliejui alergiškas,manau net kokio gripo pandemijos atveju būtų veiksmingas,be pašalinio poveikio ,pati išsigydžiau plaučių obstrukciją ,kuria sukėlė chemoterapija…per dieną keletą kartų dariau inhaliacijas…ir po trijų dienų dingo….

  mano nuomone, šis aliejus atstoja pusę vaistinės…

 60.   Antanui rašo:

  Kompanija 4Life pasižymėjo sveikatingumo pramonėje savo originaliu užpatentuotu ingradientu Transfer Faktor XF, kuris išgaunamas išskirtinai iš karvių priešpienio.
  ………………………………………………………………………………………………..
  esu kaimietė ir žinau kad karvės priešpieiny-krekenose yra medžiagų stiprinančių veršiuko imunitetą ir didinančių atsparumą būtent to tvarto mikroflorai ,tad nesuprantu kaip karvės priešpienis gali apsaugoti žmones nuo ivairiausių ligų,jei karvės tvarte nera tam tikrų bakterijų,jos priešpieny nebus ir imunoglobulinų prieš juos,tad laikau tai dar vienu būdu pasipelnyti iš lengvatikių
  ” Gimęs veršelis neturi atsparumo (specifinio imuniteto) jį supantiems mikroorganizmams, nes motinos imunoglobulinai per placentą į gemalą nepatenka. Naujagimis veršelis imunitetą gauna per motinos krekenas”

 61.   Andy rašo:

  Sinusitas daznai buna del organizme vyraujanciu grybeiniu infekciju, kaip kdandidos ir kitu. Cia Ausros minetas arbatmedziu aliejus tikrai butu naudingas, nes jis turi visokiu antibakteriniu, antivirusiniu , antigribelinu savybiu.
  dar gerai oregano eterinis aliejus.
  Taip pat reiktu vengti cukraus , jo gaminiu, baltu miltu gaminiu. Taip pat grybu sporu ir pelesiu labai daug zemes reisutu svieste ir zemes reisutuose, todel ju reikia butinai vengti.
  Geros kokybes zarnyno bakterijos taip pat butu naudingos.

  Del krekenos, tai ji turi imunine stiprinanciu medziagu - imuno globulinu, ir jei gyvenate kaime tai gana geras maisto produktas. Bet reikia prisimint, kad net ir krekenoje yra kazeino, laktozes, kurios daugelis suaugiu nesugema suvirskinti ir jie gali sukelti problemu. Siandiena taip pat pardavinejami visokie colostrum papildai, bet manau daugelio vertingumas abejotinas. Manau jau geriau mediciniai grybai, geri probiotikai. Ir zinoma naturaliai stiprinti imuninteta valgant sveika maista , grudinantis.

 62.   Andy rašo:

  Dar radau, kad del sinusito gerai obuoliu actas, Petrai ten daugiau yra parastya anglu kalba, tai pasiskaityk
  http://www.earthclinic.com/CURES/sinus_infection.html
  Dar ten aprasomi kiti metodai, kaip greipfruktu seklu extractas, kuris taip pat yra priesgrybelinis ir galima tiesiog sukramtyti greipfruktu seklas.

  manau joda taip pat butu galima panadyti

 63.   Andy rašo:

  Dar rekomenduoja enzima bromelaina, kuris ’suvalgo’ gleives, kovoja pries infekcijas.
  Alyvuogiu lapu extractas
  http://www.thehealthierlife.co.uk/natural-health-articles/allergies/natural-remedies-sinusitis-relief-00279.html

  Butinai reikia atsisakyti pieno produktu, nes jie skatina gleiviu gamyba.

  Imunine sistema stiprina geri medicininai grybai , kaip maitake, shitake, cordycep, ir kt.

  dar gerai cesnakas ir svogunas.

 64.   sas rašo:

  To Antanui raso: gal but nereiketu supaprastinti igauto imuniteto reiksme pirmomis zinduoliu (tame tarpe ir zmogaus) gyvenimo valandomis, ir toli grazu igautas imunitetas neapsiriboja “tvarto” teritorija. Zmogaus atveju, tai butu “ligonines” teritorija, kuriame jis gime :))). Gamta suredyta taip, kad pirmomis valandomis naujagymis priespienio pagalba gauna informacija (imuniteta) apie jam gresiancius pavojus absoliuto reiksme. Dirbtinis isikisimas i naturalaus imuniteto veikima vakcinuojant zmogaus naujagymi tik isbalansuoja jo veikima, kuomet gamta pasirupinusi apie visas gresmes (priespienio- krekenu pagalba) zinomas ne tik tvarte, bet ir aplinkineje erdveje. Tai perduodama is kartos i karta ir tai yra informacijos lygmenyje:))). Kuomet si grandine nutraukiama (sovietmeciu priespienis buvo laikomas nepilnaverciu ir kenksmingu) igytas imunitetas gavosi iskreiptas. Del to kazkodel mes smarkiai nerimaujame del didelio naujagymiu sergamumo ir t.t. Atstatyti balansa: - viena is priemoniu yra transferfaktoriai. Pagugline manau suprasite apie ka eina kalba…..

 65.   Andy rašo:

  Geri papildai yra gerai, bet problema yra ta, kad daugelis zmoniu bando pirkti gero kuro ( papildu), nesutvarke ir neisvale masinos (organizmo).

  Pirmiausia reikia apvalyti pati organizma, nes net ir ipilus geriausio kuro jei masina prasta ji kazka geriau ir greiciau vaziuoti neprades.
  Todel pirmiausia reikia pakeisti mityba, apvalyti organizma. ir tada pradeti nuo papildu, o ne nuo antro galo.

 66.   Antanas rašo:

  SAS,
  Jums rekomenduoju susipazinti su GNLD Mokslo Patareju Taryba(SAB)
  http://www.harmonija.visiems.lt
  Ten surasite naudingos informacijos visais sveikatos klausimais.
  Linkiu ismintingai rupintis savo sveikata.

 67.   Antanas rašo:

  Su Andy sutinku simtu procentu-papildus tik i svaru inda.Ka ir darau:
  pirmas zingsnis-mityba.Maistas,turintis pakankamai lastelienos ir jokiu cheminiu zarnyno valymu(esu grieztos nuomones)O del papildu-pvz.GNLD kompanijos papildai pagaminti is mitybos grandines,yra biologiskai suderinti(tai koncentruotas maistas,kurio tikrai nepersivalgysime).www.gnld.com

 68.   sas rašo:

  Na taip, zinoma.Leiskite paklausti tik, kaip jus isivaizduojate organizmo isvalyma? ne paslaptis kad mes esame uztersti. Valymo budai - zarnyno isvalymas, kepenu, inkstu valymai metodais, kurie daugeliui nepriimtini: klizmos (zarnynui), efektyviausias kepenu valymas su (aliejus, citrina), inkstu valymas, ir galu gale ilgalaikis badavimas su urinoterapija. Be siu priemoniu apie kokybiska organizmo isvalyma neverta kalbeti, ir nepades cia darzoviu ir vaisiu dieta.Is kitos puses, jei imunitetas sutrikes, jokie valymai nepades, o tik palengvins gal but bukle.Kiekvienas zmogus yra individualus, bet galioja bendros taisykles, nera imuniteto - nera sveikatos. Siai dienai medicina imuniteto palaikymui negali nieko pasiulyti.Is dalies netradicinis sprendimas- transferfaktoriai sia problema gali isspresti ko gero efektyviausiai.

 69.   sas rašo:

  P.S http://www.gnld eiliniai maisto papildai, uzmauti ant atitinkamo marketingo “sargio”. pasakykite, kuo jie tokie isskirtiniai.Nuejes i vaistine galiu rasti tokiu bent desimti.

 70.   Andy rašo:

  Na neisvalius organizmo velgi daug sunkiau ir ta imuniteta atstatyti, ir jei organizmas uzsiterses tai net ir atstacius kuriam laikui, nekeiciant blogu igudziu ligos sugris.
  Ir manau mitybia cia turi labai svarbu vaidmeni, valgymas naturalaus zalio maisto bent jau kuri laika tikrai apvalytu daugelio zmoniu organizma, ZInoma jei jie labai uzsiterse tai reikia rimtesniu valymu, ir kepenu valymas butu vienas pagrindiniu, nes pagal kai kuriuos autorius, beveik kiekvienas zmogus turi akmenu kepenyse, kurie blokuoja tulzies tekejima ir taip pat sutrikdo kepenu veikla, o kepenys kaip zinoma atlieka 1500 skiritngu funciju.

  dar kaip jau sakiau yra m anoma, kad 50-80% imunines sistemos priklauso nuo geros zarnyno floros, kuriai atsatyti daugeliu atveju reikia geros kokybes zarnyno bakteriju papildu.

 71.   Andy rašo:

  O kai sakote kad valymo metodai daugeliui zmoniu nepirintini, tai velgi galiu pasakyti, kad daugelis zmoniu ieskodami greito pagijimo ir pasireinke lengva papildu kelia resultato nepasiekia ir po to dar labiau nusivilia. Todel visus noriu ispeti, kad gretu rezultatu vartojant vien papildus daugeliu atveju nebus ir tik isleisite pinigus. Bet kaip ne karta sakiau geri paipldai gali padeti, ypav jei jums yra diagnozuota liga.

 72.   sas rašo:

  sutinku kad mityba turi lemiama reiksme. Tik ta “sveikos mitybos” samprata yra nesuprantama, paemus kad ir pasauline sveikos mitybos piramide, kurioje pagrinda sudaro krakmolu turtingas maistelis- mes jau diskutavome ta tema : del baltymu, riebalu ir t.t ir pan. Varguomenes maistas - turtinga angliavandeniais (bulves, koses, makaronai, ryziai, pupeles, duona) - mano akimis prie ilgaamziskumo nepriveda, o atvirksciai, yra daugelio susirgimu priezastis. Keista kuomet jie vadinami “sveika mityba”, bet tam matyt yra priezastys….

 73.   Andy rašo:

  Na ta mitybos piramide, tai greiciau mirties piramide nei sveikatos.
  Ir pirminis varjantas mano ziniomis buvo daug radikalesnis, bet tai buvo nepalanku ivairioms maisto pramones grupuotems, kaip pieno pramonei, mesos, todel ji buvo pakeista.
  Kas del angliavandeniu ir varguomenes maisto tai velgi labai diskutuotina tema, bet labai priklauso kokius angliavandenius valgysime. O kad mitibos piramides stumiami makaronai, ryziai, duona nera geras produktas tai sutinku, taip pat kveiciu, rugiu gaminiai turintys gluteino ir gliedino sukelia problemu.

 74.   Antanas rašo:

  Kokie Jus keistuoliai.Kalbate tokias nesamones,bandote viens kito kantrybe,ar tikrinate zinias?Tereikia susipazinti su GNLD SAB ir Jus suprasite ka valgome,kam reikalingi MITYBOS PAPILDAI(aisku ne is azuolo zieviu!).Bukite sveiki ne “cipsu ir kokakolos” pagalba,o valgydami darzoves,vaisius uogas,grudines bei daug taurios zuvies!!!

 75.   Juta rašo:

  Ačiū Dievui, kad yra tūkstantmetė išmintis, Kinijoje vadinama tradicine, o pas mus, deja, netradicine medicina. Mano gyvenime tradicinė nepasiteisino: gydytojai per daug užimti popierių pildymu ir vaistų reklama, kad sugebėtų suvokti, kad žmogus ne vaistais, o gyvenimo būdu išgydomas. Ir tik juo. Tradicinės medicinos atstovo tikslas- kuo greičiau atsikratyti pacientu, įkišus tuo metu populiariausią /naujausią vaistą. Patikėkite, išbandžiau ir brangius mokamus sveikatos centrus. net tik „nemokamą“ gydymą. Tradicinė medicina, deja, ne holistinė. Ir po truputį ji traukiasi iš mano gyvenimo, ir kol kas sveikata tik gerėja. Visais atvejais netradicinė padėdavo labiau. Ačiū Dievui, kad yra tokių blog’ų, kurie priverčia mąstyti. Gal ir niekada nesigydysiu pipirais, bet svarbiausia-pradėti mąstyti, ieškoti, domėtis. kai k
  O Išsilavinusi , jeigu nevaldys pykčio, gaus ligą. Patys žinome, kokią. Nelinkiu, perspėju.

 76.   LTiCP.blogspot.com rašo:

  Padiskutavom - atsipuskim:

  2daliu 2:07val detalus filmas ‘Healing Cancer From Inside Out’
  http://www.veoh.com/browse/videos/category/lifestyle/watch/v18237459qXKCHQK5

  1.po filmu parsiust playeri veoh, kad leistu toliau nei 5min ziuret.
  2. greita registracija tam playerio accountui
  3. patvirtint email
  4. perstartuot puslapi ir gero ziurejimo

 77.   antanis rašo:

  Juta,
  gal gali pasidalinti turima informacija(ka pataria kinieciai?),busiu dekingas suazelgofje@gmail.com

 78.   Ausra rašo:

  Sveikas, Andy, cia vel as:) kadangi neseniai prisijungiau i jusu gretas, po truputi skaitineju straipsnius ir bandau sudalyvauti…..noreciau grizti prie pagrindines sio straipsnio temos.. ka tu manai, sis gydymo metodas gali buti naudojamas kaip prevencija….? Si karta sneku apie save. Mano kakle yra daug iki 2.5cm limfmazgiu.. kas 3 menesius turiu vis tikrintis ar niekas nepakito… iki siol tyrimai rodo kad jie visi (rasysiu portugaliskai - reativos).. vienaip ar kitaip mane tai neramina… kodel po galais jie nesumazeja iki normalaus dydzio ir neleidzia man ramiai gyventi… tai vadinasi kad mano organizmas vis kovoja su kazkuo… tik jau tai tesiasi kokie 5 metai.. nenoriu darytis jokiu gydytoju siulomu biopsiju.. nes limfmazgiai tai padideja tai sumazeja.. o kiek as zinau, vezys neturi griztamos formos, jei tai yra guzas, jis nemazes, o tik augs, apvales ir kietes… bet still… noriu isgirsti tavo nuomone. labai aciu

 79.   LTiCP.blogspot.com rašo:

  Ausra rašo:
  2009-08-14 23:38 del limfmazgiu:

  Ausra, parasyk ka galvai ir kiek. Jei nedristi viesai, rasyk i austinskas {et} mindaugas.lt

 80.   andy rašo:

  Na manau profilaktiskai si metodai naudoti taip pat galima, nes ingredientai gana nekenksmingi.

  O limfmazgiai gali padideti del daugelio priezasciu: kaip infekcijos ar tiesiog bloga limphine cirkuliacija, daug toksinu, organizme vyraujantys uzdegiminiai procesai.
  Todel pasidaryti CRP testa ( c reactive protein).

  Taip pat pakeiskit mityba atsisakyky blogu produktu, kaip pasterizuoto pieno, cukraus , saldumyni, baltu miltu gamiu ,rafinuotu alieju, margarinu , kavos,
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/bloga-mityba-tiesus-kelias-i-ligas-10.html
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/hidrogenizuoti-reibalai-vis-dar-legalus-nuodas-4.html
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/cukrus-legalus-narkotikas-6.html

  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kava-dar-vienas-legalus-narkotikas-8.html

  Jei jums nera tai pagerinti limfos cirkuliacija galima nusipirkti toki kaip sepeti ( lymph brush is pastoviai sukuoti ir masazuoti. O biopsijos tai labai agresyvi ir blogas diagnozavimo metodas ir daznai net gali daugiau pakenti nei duoti naudos.

  Dar galite vartoti sisteminius enzimus, kurie gydo daugeli kondiciju, ir reikia nemazai, vezio atveju vartojama po keliasdesimt kapsuliu per diena, bet pradekit nuo maziau.

 81.   andy rašo:

  Juta, mastymas ir ativirumas yra labai svarbu ir daznai zmones mirsta nuo uzdarumo, nes aklai pasikliauja gydytojais ir ignoruoja visus kitus gydymo metodus.
  Todel zmones atsibuskit ir pradekit galvoti, atverkit save naujom ir kitokiom idejom, net jei ir nenorite ju priimti, tai bent leiskit joms egzistuoti ir ju neatmeskite.

  Ir beje kiekvienas priimta tiek infomacijos kiek yra pasiruoses , pasirenges ja priimti. Ir deja dauguma zmoniu tiesiog yra nepribrende priimti ir suvokit alternatyvia info.

 82.   Aušra rašo:

  Ausrai -mano atveju kakle padidėję limfmazgiai reiškė limfomą ,bet tai patvirtinti galima buvo tik paėmus lifmazgiuką ištyrimui…kadangi paimamas visas limfmazgis ir kuo mažesnis,nematau tame nieko baisaus..be to ar tau darė rentgenogramą? arba kompiuterinę tomografiją-kas irgi gali parodyti ar limfmazgiai nėra padidėję visam kūne …o cia toks limfomos forumas :
  http://www.kraujas.lt/forum/read.php?11,152
  “”I stadija - kai apimtas tik viena sritis limfmazgiu, pvz tik kakle.
  II stadija - kai dvi limfmazgiu sritys virs diafragmos (dazniausiai kakle ir tarpuplautyje)
  III stadija - kai pazeistos kelios limfmazgiu sritys abiejose diafragmos pusese, populiariai tai kaklas, krutines sritis ir bluznis.
  IV stadija, kai apima sritis virs ir po diafragmos, tai kai jau randama issipletusiu limfmazgiu ir kepenyse.

  Dar yra forma A arba B, A tai be simptominis, kai nera ryskiu simptomu, nebuvo karščuojama, nekrito svoris ir prakaitavimas, niezulys. B - kai visi pamineti simptomai labai ryskus diagnozuojant liga.”"

  man pačiai buvo II stadija…žinoma, limfmazgiai gali būti padidėję ir dėl kitų priežasčių ,bet jei pasiskaitysi gal rasi dar kokį simptomą,kuris tau reiškiasi…aš pati sau nusistačiau ligą,kai ėmiau ieškoti priežasčių kodėl padidėjo limfmazgiai kakle ir niežti odą…ir nežinau ar dabar mėginčiau gydytis kitaip nei gydžiausi(chemo)nes liga piktybiška ir progresavo greit..kitą dieną po limfmazgio ištyrimo ir ligos nustatymo jau buvo lašinama chemija…laiko pagalvoti nieks nedavė…

 83.   andy rašo:

  Na limfomos yra bene sekmingiausiai gydoma vezio rusis naudojant chemo, taciau tai nereiskia, kad be pasaliniu efektu. Priedo labai padideja antrinio vezio rizika.

  Is paprastu metodu tai siulyciau nusipirkti jodo ir tas limfmazgiu vietas tiesiog tempto. Lugol iodine dazniausiai naudojamas , taip pat galima vartoti oralia, bet geriau naudoti nascient iodine, kuris nenaikina zarnyno floros.
  http://www.simplybeewell.com/product_iodine.htm?utm_source=Simply+BeeWell+-+Newsletter+and+offers&utm_campaign=38f49bf849-New+Products+for+August&utm_medium=email

  Dar Dr. Sircus kartu su jodu ir soda naudoja Magnio alieju ( chlorida) , kuri tepa ant odos ir taip mangnis labai gerai pasisavinams, ir sitoki magni gali naudoti kiekvienas.
  http://www.simplybeewell.com/product_ancientminerals.htm
  ten reikia magnesium oil.

  Priedo labai gerai sisteminiai enzimai.

  Dar galima vartoti medicininius grybus , kaip reishi, maitake, ir kt. jie stiprina imunine sistema ir taip padeda kovoti su veziu.
  kaip
  http://www.vitacost.com/New-Chapter-Host-Defense
  jie kaip tik ir naudojami veziui
  dar http://www.vitacost.com/New-Chapter-Zyflamend

  Bet siaip tai daugelis limfos problemu yra susije su jos bloga circuliacija ir atlieku uzsistovejimu, taip pat suprastejusiu kepenu darbu, todel butinai reiktu atblokuoti kepenis pagerinti limphos circuliacija ( bet jei irariate vezi, su cirkuliacijos pagerinimu atsargiai, nes taip galima paskatinti isplitima i kitus organus.

  Priedo kaip teigia Dr. GOnzalez kuris yra isgydes daug sunkiu vezio atveju, kurios tradicine medicna jau buvo pasmerkusi, teigia, kad limfomu atveju imunine sistema yra sudirgusi ir daznai buna, kad organizmas buna per daug sarmiskas, Todel anot jo tokiu atveju, saikingas geros mesos vartojimas gali padeti nuraminti imunine sistema,
  Todel logiskai galvojant sodu, kuri sarmna , nelabai tinka, bet visada reikia ziureti individualiai.

  jo websiteas yra dr-gonzalez.com

 84.   Ausra rašo:

  Dekui Jums uz ats.. Mano atveju tie limfmagzgiai dideli jau ten yra kokius 4 metus.. tik kakle.. ir tik vienoje puseje.. praeitais metais issioperavau angina, nes nebeimanoma buvo jau sirgti kas keli menesiai… po operacijos limfmazgiai dar padidejo ir jau metai laikosi taip.. na kartais sumazeja, bet dazniausiai laikosi apie 2cm…:( kadangi gydytojais nepasitikiu, bandau pati kazka skaitytis… tik nesekmingai as juos bandau pagydyti ir sumazinti iki normalaus dydzio:(

 85.   andy rašo:

  Na limfine sistema yra kaip kanalizacija ir jei ji uzblokuota tai parsideda problemos. O limfmazgiai yra kaip valymo irengimai, kuriuose leukocitai ir kitos lasteles neuralizuoja daugeli toksinu ir kt svetimkuniu, ir kai tu toksinu daug tai padideja ir limfmazgiai, zinioma ne visada viskas taip paprasta ir kartais buna isimciu.

  dar jums butu gerai pirtys ir ypac infra raudonu spinduliu.
  Ir nepaisant visu isvardintu mano ir kitu papildu, labai svarbu atblokuoti limfine sistema, nes kitaip daugelis papildu naudos neduos.

  dar Hulda Clark, kuris daugeli veziu sieja su parazitais ir virusais, teigia, kad esant limfmazgiu problemoms reikia atsiakyti zuvies ir shrimp, nes juose yra parazitu, taip pat ji teigia, kad reikia apsivalyti nuo kitu parazitu ir tada vezys isnyks, zinoma su ja ne visi sutinka, nes tai gana radikalus poziuris i vezi.

 86.   tuti rašo:

  Vėžys,tai diagnozė, kuri skamba kaip-tuoj mirsi. Juk žmonės prigąsdinti, sunkiai išgydoma ir tt. Manau čia ir yra problema. emocinis nusiteikimas. ligonio požiūris,aplinkos požiūris. Emociniai išgyvenimai labai susiję su žmogaus organizmo stabilumu. galbū tvėžys taip greit nesugraužtų, bet artimųjų dėjonės,gydytojų būgštavimai, nuolat rėkianti apie vėžį žiniasklaida.. ši diagnozė priverčia kas rytą žmogų savęs paklausti- kada aš mirsiu. ar gi ne? kad ir koks stiprus kovotojas, vistiek atsiranda tokių silpnumo akimirkų..

  Gydymas reikalauja aplinkos,kuri įkvepia gyventi.

  argi ligoninės yra optimistiškai nuteikiančios įstaigos? ar sauja tablečių psichologiškai teigiamai veikia sergantį žmogų?

  tai lyrinis žvilgsnis i šios ligos gydymą, tačiau labai svarbus. žmogus butybė,kuriai pirmiausia reikia saugumo jausmo, jaukumo, palaikymo.tik emociskai šiltoje aplinkoje galima pasiekti gerų gydymo rezultatų.

 87.   Mallder rašo:

  Išsilavinusi

  Ar propaguodamas šundaktarystę ir neigdamas mokslą darote kam nors paslaugą? Daug rašėte apie farmacijos kompanijų interesus. O kieno interesams atstovaujate Jūs? Ar Jūs prisiimate atsakomybę už savo blog’o turinį ir išvardintų patarimų poveikį žmonėms, kurie jais patikės ir galbūt naudosis? Ar Jūs turite bent elementarų medicininį išsilavinimą, kad drįstate neigti ar pritarti gydymo metodams, teikti jų efektyvumo ir poveikio vertinimus? Nešvaistykite gyvenimo šundaktarystės propagavimui, nes ant Jūsų sąžinės nusės nemažai naivių sielų, kurios tiki viskuo, kas rašoma internete ir nepernelyg gilinasi į faktus, mokslinį pagrindimą ir sveiko proto balsą. Gėdykitės.

  Pasakyk mano mociutei, kuri guli kape. Is mamos ir is tevo ir is mamos puses apidvi mociutes sirgo veziu. Is tevo puses, mire po 2 menesiu, kuriai buvo taikomas svytinimas ir viskas tas, kas buvo liepta gydytoju, nes tevas taip nusprende. Is mamos puses, kuri pati buvo dirbusi medicinoje, paprasciausiai pasake, kad su stvytinimais ir kitais tai budais tesiog greiciau numirs, tad ji gydesi alternatyviais budais - gyvena iki dabar, jei yra 70 metu, o susirgo pries ~30metu. Ne i tema galiu duoti pavyzdi su meniskais. Medicinoje jie parsasciausiai ispjaunami, ir tik dabar medicina suprato, kad tai didziule klaida. Manau tu ziauriai klysti, jeigu tu tiki tyrimais ir isvadomis, pasaulis nera toks, ka tau pasako kyti.

 88.   andy rašo:

  Mallder, aciu uz pasidalintas asmenines istorijas, kurios tik dar karta irodo, kad daugeliu atveju siuolaikine medicina ne gydo o zudo, ir daugelis terapiju ir vaistu yra tik del pinigu.
  Ir beje del pinigu daromos daugelis operaciju, ir kai kurie mano kad 90% visu operaciju yra nereikalingos.

  Kas del menisko, tai man dali jo irgi vienas chirurgas pasalino, aciu dievui kad tik dali.

  Bet kaip sako ‘nueik pas chirurga tai visada ras ka ispjaut’.

 89.   antanis rašo:

  pazistu zmogu,kuris trecios stadijos prostatos vezi issigyde naudodamas
  “CAROTENOID COMPLEX”,”FLAVONOID COMLEX”,CRUCIFEROUS PLUS”
  “BETAGUARD”.Ir tai tiesa!!!

 90.   Vitalijus rašo:

  “Medicinoje jie parsasciausiai ispjaunami, ir tik dabar medicina suprato, kad tai didziule klaida.”

  gal galima issamiau?

 91.   andy rašo:

  Vitalijau jei kalbi apie auglius tai jie ne tik ispjaunami, bet ir nuodijami chemo bei svitinami radiacija.
  Parasyk specifiskiau apie ka jus norite issamiau

 92.   Vitalijus rašo:

  Cia as apie meniskus ir ju pasalinima :)

 93.   andy rašo:

  Siuo metu issamios info apie meniskus neturiu, tiesiog jei atsitinka trauma tai nereikia is karto leisti ju plaustyti. Ir riektu bent jau antra nuomone is kito gydytojo gauti.
  Nes miniskas ten yra ne siaip sau, jo funkcija yra palaikyti gera kelio sanario funkcija, o kai meniskas ispjaunamas tai dvieju kaulu sanaria pradeda vienas i kita trintis ir taip greiciau nusidevi sanarines kremzles ir issivysto osteoatritas ( nusideveje sanariai).

 94.   gutute rašo:

  prisidedu prie tu kurie domisi transferfaktoriu galia:)),sas,malonu skaityt tavo komentarus :)

 95.   Visgirdas rašo:

  Andriau, kai rašai straipsnius, pasidomėk tuo, ką rašai iš esmės. Savo straipsnelyje apdergei Emanuelį Revici ir visą jo metodiką. Negydė vėžio Revici pipirais ir kitomis liaudiškomis priemonėmis.Tavo metodikos autorius Kelley Eidem - tavo siūlomos knygos APIE REVICI autorius. Revici knyga – 700 puslapių mokslinis darbas, kurį įveikti vargu ar iš čia komentaruose dalyvaujančių kam nors pavyktų (aš irgi ne išmitis). Nemanau, kad atsirastų iš čia esančių ir tokių, kurie sutiks mokėti už šią knygą 1200 dolerių – tokia jos dabar kaina (jos mažas tiražas).
  Andriau, nesiūlyk žmonėms vėžio gydytis padidintu natrio kiekiu, nes šis cheminis elementas yra ANABOLIKAS ir tinka tik tuo atveju, jei vėžys yra katabolinėje stadijoje. Pirmosios vėžio stadijos kaip taisyklė būna anabolinės. Natris kažkiek gali padėti tik RIBOTAM ligonių skaičiui ir tik RIBOTĄ LAIKĄ – medžiagų apykaitai persivertus į anabolizmo dominantę, natrio vartoti jau nebegalima. Tie atskiri išgijimo nuo sodos atvejai – tai sėkmingai “sukritę kauliukai” ligonio medžiagų apykaitoje. Paprastai naudojantys vienokį ar kitokį metodą “gydytojai” vengia sau nenaudingos statistikos. Nenusisekusių atvejų jie paprasčiausiai neskelbia.
  “Išsilavinusiai” : jeigu pateikiate faktus, tai reiktų juos pateikinėti tiksliau – Revici licensija buvo laikinai SUSTABDYTA ne dėl moteriškės mirties, bet dėl NEAPROBUOTO gydymo SELENU. Revici buvo ir kol kas yra vienitelis žmogus, kuris sugebėjo pagaminti seleno preparatą taip, kad jis pakliūtų į LĄSTELĘ (ne ląstelėje selenas yra tik banalus nuodas). Jeigu šundakteryste vadinate Revici metodus, tai giliai klystate – savo metodiką jis pagrindė ne tik teopriškai, bet ir praktiškai su gyvūnais ir žmonėmis. Jei jau domitės, tai pasidomėkite tokia figūra kaip Morisas Fišbeinas ir kieno jis interesus atstovavo. Tavo statistinė informacija apie vaistų įtaką širdies -kraujagyslių gydymą neatspindi tikrovės. o ji tokia: “По данным Sanmelsson O.,et al.(1987 г.)эффективное медикаментозное снижение повышенного уровня холестерина плазмы,для профилактики ишемической болезни сердца(ИБС),привело к тому, что общая смертность среди пациентов оказалась на 29 процентов выше, чем в контрольной группе,принимавшей плацебо.
  Другое исследование показало, что гипотензивная терапия, проведённая среди гипертоников с нарушением ЭКГ с целью профилактики ИБС, сопровождалась достоверным увеличением смертности от ИБС, которая в 1,5 раза превышала показатели в контрольной группе(Noach,H.,1982г.)
  Оказалось, что пятилетняя регулярная еффективная гипотензивная терапия снижала индивидуальный риск смерти всего на 0,6 процента(Backer,G.,1988г.)
  Изучая факторы риска внезапной смерти(на 120 тыс.мужчин),ученые установили, что риск внезапной смерти в 14 раз выше в группе, принимавшей противоаритмические преапараты;в 5,3раз - в группе, принимавшей гликозиды и другие сердечные преапараты; и в 3,8 раза - в группе принимавших мочегонные, по сравнению с контрольной группой,которая не лечилась систематически(Фридман Г. и др. 1980г.) ”
  Jei bus įdomu, manau išsiversi. :)
  Tiek Andriui, tiek “Išsilavinusiai” vertėtų žinoti, kad česnako vertingumas gydant įvairias ligas slypi ne tik jo fitonciduose, bet ir tame, kad jame yra pakankamai daug seleno ir šis yra organiškai sujungtas su česnake esančiu aliejumi, o tai reiškia,kad jis PAKLIUS Į LĄSTELĘ.
  “Gututei” ir Antanui: nesižavėkite transfaktorių galia – jie imuniteto neapdidina, nes jie viso labo tik IMUNINIO ATSAKO GREITINTUVAI( jie skirti KŪDIKIAMS, jų gyvenimo pirmiems momentams, kai svarbus faktorius imuninės sistemos reagavimo greitis). O jei nėra imuniteto, tai nėra ką ir greitinti.
  Visiems: ne viskas taip paprasta, kaip jūs čia įsivaizduojate ir bandote aptarinėti. Palinkėjimas: domėkitės ne tik forumais ar internetiniais popstraipsneliais, bet ir pirminiais šaltiniais. Tik tada galėsite pažinti savo pakankamai sudėtingą organizmą ir dar sudėtingesnę aplinką, kurioje tas organizmas gyvena. Sėkmės! :)

 96.   Andy rašo:

  Visgirdai, aciu uz issamyu papildyma ir su daugeliu jusu minciu sutinku.
  Na mano ziniomis Kelley Eidem si metoda paeme buten is Revici, bet negaliu tvirtai to teigti.

  Kas del natrio, tai velgi natris natriui nelygus, cia nauodjama Soda, ir ja gamina pats organizmas. Ir beje soda taip pat naudoja taikant kai kuriuos chemo vaistus , kad sumazinti toksini efekta.
  Bet zinoma, kiekvieno vezio vien soda neisgydysi, reiktu naudoti bent keleta priemoniu taip pat issivalyti organizma, ir t.t.

 97.   andy rašo:

  Dar del sodos veikimo mechanizmo. Kaip teigia Dr. Sircus Vartojant Soda ( natrio biocarbonatas) organizme padaugeja CO2 ( anglies dioksido) ir taip automatiskai organizmas pradeda imti daugiau deguonies. Ir daug deguonies turincioje aplinkoje vezines lasteles neisgyvena, nes kaip zinoma vezines lasteles megstas anaerobine aplinka kur nera arba yra mazai deguonies.

 98.   Greddy to Andy rašo:

  ka gi tu cia??? Mazai deguonies??? Tai gal atvirksciai? Isgyvena kur deguonies pakankamai, t.y. tiek, kiek joms reikia.

 99.   gutute rašo:

  to Visgirdas, as zaviuosi ne transferfaktoriais ,o tai ka pati suzinojau ka jie gali,ir kai pats pagilinsi zinias,tada pasikalbesim http://www.immunity-4life.com/clinika.html :)

 100.   Ritis rašo:

  Kaip maitintis is isgydytume Zvyneline

 101.   Ritis rašo:

  Kaip maitintis,kad isgydytume Zvyneline. Jau 6 men nevalgom mesos.

 102.   bagyra rašo:

  Laba duiena visiems,

  Perskaiciau visus komentarus nuosekliai.Kadangi cia tiek daug issilavinusiu asmenybiu, kad pasijauciau visai kvailai nors ir si ta baigusi:)
  Mamai IV satdijos kruties vezys,palikta likimo valiai,medikai sake , kad nieko jau negalima pagelbeti.Ranka sutinus iki negalejimo, praktiskai nevaldoma.Neisivaizduoju ka daryti ir kuo padeti.Nors siek tiek.Gal kas ka nors patart galetumet.

 103.   Andy rašo:

  Del kruties vezio tai reiktu pradeti nuo tepimo jodu, nusipirkite paprasto jodo is vaistines ir pastoviai tepkite ant kruties. Daugiau apie tai
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/36-36.html

  Taip reiktu issiplauti tulzies pusle ir kepenys, nes kepenys labiai svarbios gydant vezi ir labai galimas daiktas kad jis jau yra isplites i kepenys
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html
  Taip pat gerai isvalyti zarnyna,
  Cia yra keletas motodu.

  Cia mono aprasyta cesnaka taip pat galima naudoti.
  Dar butinai reiktu naudoti soda, geriau be aliuminio, bet jei tokios nerasit tai nusipirkit kokia geresne is vaistines ar sveiko maisto parduotuves ir pradekit naudoti, pradekit nuo maziau ir didinkite dozes jei nera dideliu paslainiu efektu.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/pigus-ir-paprastas-vezio-gydymo-metodas-34.html

 104.   Ritis rašo:

  Sveiki Andy,noreciau suzinoti Jusu nuomone apie maisto papildus Transferfactor.
  Ar isvis verta net apie juos gvildenti. Nes draugas geria juos savaite ir jauciaisi sitaip puikiai, bet as neturiu pasitikejimo. Todel man labai svarbi Jusu nuomone.
  Aciu

 105.   Andy rašo:

  Jei leidzia finansai tai sodos galite nusipirkti is cia
  https://www.yourhealthfoodstore.co.uk/details.php/p6752_sodium_bicarbonate_b_p_100gm.html

  Dar vakar klausiau viena gera interview , kur buvo kalbama apie vitamina C ir veziui esant jo reikia vartoti dideliem dozem , iki tol kol paliedzia vidurius, ir po to doze truputi sumazinti ir paskleisti per diena.
  Ir riekia vartoti bent koki 10 g per diena ( gramu o ne miligramu), nes su 40mg per diena vezio neisgydysi.

  Idealiai reiktu naudoti geros kokybes vitamina C, bet jei finansai neleidzia tai nueikite i vaistine ir nusipirkite kokio nors geresnio, kur yra didesnes dozes, geriau mileteliai, nes jie turi maziau priedu.
  Ir istirpdzius i vandeni gerti. Galima gerti kas kelias valandas.
  Ir sergant vitamino C reikia labai daug.
  Ir pradeti is karto, nes jums nera laiko laukti.
  Jei leidzia finansai gelite parsisiuti geresnio vitamino C, bet tai uztruks,
  http://www.gnhealthyliving.com/Scripts/prodView.asp?idproduct=12
  ir todel pradekit nuo paprasto, nes kaip teikia Dr. Saul, net ir paprastas padead, Ji yra parases knyga ‘I have cancer: what i should do’.

  Taip pat reikia systeminiu enzimu ( visrkinimo fermentu) ir velgi reikia dideliu doziu po keliasdesimti ar daugiau kapsuliu per diena, nes enzimai padead ’suvirskinti’ auglio apdangala ir taip imunies lasteles prie jo gali prieiti.
  Paziurekit lietuvoje turetu butu Wobenzyme, juos daznai naudoja.

  Dar reikia vitamino D, ir velgi bent kokius 5000 tarptautiniu vienetu per diena ar net daugiau.
  Ir seleno.

  Daugelis mano cia isvardintu dalyku yra prieinami ir kainuoja nedaug ir reiktu daryti daugiau, nes jusu atveju , vieno kurio nors nepakaks.

  Plius dar reikia atsisakyti blogu produktu
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/bloga-mityba-tiesus-kelias-i-ligas-10.html
  Taip pat pasterizuoto pieno produktu, taip pat geriau vengti mesos.

  Cukraus , blogu reibalu ir eleiminuoti visus margarinus, tepius misinius, rafinuotus aliejus, kaip saulegrazu, soju, kuuruzu, rapso, nes juose dominuoja omega 6 kuriu pertelius skatina vezinisu procesus.
  Juos pakeisti alyvuogiu aliejumi, linu semenu ( reikia kad butu ne kartus , sviezias), graikiskais reisutais, zuvu taukais.

 106.   Andy rašo:

  Dar labai svarbu yra noras gyventi ir tikejimas kad galima pagyti.

  Daugiau apie pieno zala
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/pienas-sveikatos-saltinis-ar-ligu-sukelejas-2.html#comment-4879

  Cia apie riebalus
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/tema/riebalai

  tai pat jei geriai reikia atsisakyti kavos , cukraus
  dar gerai vengti gluteino, kurio yra kvieciu, mieziu ir rugiu gaminiuose.

  dar rekia ziureti dantis nes jie vieni pagrindiniu ligu sukeleju,
  Jei yra kokiu amalgaminiu ( sidabriniu plumbu, tai reiktu rauti visa danti arba rasti kas jas saugiau paslina, nes jos pavojingos. Taciau neleiskit bet kam salint, nes vidsutinis dantistas tik paskleis ir bus dar daugiau bedos. jei yra tai reiktu ant tu dantu vengti karsto maisto, nes tad gyvsidabris garuoja.

  Dantu kanalai dar viena problema, jei yra dantu kanalu tai kuo greiciau juos reiktu rauti, ir dar gerai ten visas infekcijas isvalyi.

  Cia prirasiau daug, bet tikiuosi pades.

  Del vitamino D tai turi buti D3 or ne D2.
  Taip pat mano patarimai yra tik patarimai ir atsakomybe jus turite prisiimti pati.
  Pirtis tiap pat gerai salina toksinus, geriausia infra raudonu spinduliu, bet ir kitos gerai.
  Ir parasyk kaip seksis, bet kokiu atveju, linkiu jums ir jusu mamai stiprybes ir sekmes gyddant liga.

 107.   Andy rašo:

  Del transfer factor, tai pasakysiu tik tiek, kad asmeniskai nevartoju ir manau yra gersniu budu imuninei sistemai stiprinti ir pirmiausia ka reikia tai atstatyti gera zarnyno flora, todel geros kokybes probiotikas praverstu taip pat fermentuoti produktai, kaip namuose daryti rauginti kopustai. Bet tik ne pasterizuoti ir visokiu chemikalu prikisti jogurtai.

  Taip pat gerai issipplauti kepenis, apie kurias esu parases atskira straisni. Ir labai svarbu sureguliuoti mityba, nevalgyti blogu produktu, taip pat buti aktyviau.
  Nes vien papildai nekeiciaint gyvenimo ir mitybos naudos duos mazai,

 108.   Ritis rašo:

  Andy, as tiesiog kreipiuos i Jus nes esate ismintingas zmogus. Todel noriu paklausk patarimo,kur isipilti vandeni, i koki inda? Nes isvaziuojant i darba as visada isipilu filtruoto vandens i plastikini buteli. O kaip Jus patartumet,i kokia talpa isipilt vezimuisi i darba. Na mazdaug 1 litra.

 109.   Ritis rašo:

  Ir dar del kruopu. Kokius pirkti ryzius,…Ir is kur. Maximos ekologiskoje lentynoje ryziu nera tik kruopos. Kur rekomenduotumet uzsisakineti. Mes esame provincijoj ir Vilnius mum yra labai toli.

 110.   andy rašo:

  Geriausios yra grikiu, soru, avyzu( kuruopos ir dribsniai). iR ju manau galit rasti kiekvienoje didesneje parduotuveje, ZInoma geriau ekologiskos bet nebutinai.
  Ryziai turetu buti rudi, nes jie balti yra valyti ir nuvalyti visi vitaminai ir mineralai.

  NUsipirk gera stiklini buteli (pvz brangesnio mineralinio ir dar ko nors) ir po to ji naudok vandeniui nesiotis.

 111.   andy rašo:

  Bagyra, dar joda reiktu varototi ir oraliai, bent po kelis mg( miligramus) per diena. Bet oraliniam varotojimui reikia geresnio., kaip liugolis arba lugolis ( lugol).
  http://100metu.lt/181/2127/prekes_vaikams/nuo_persalimo/liugolis

 112.   andy rašo:

  Ryti, jei gyveni kaime, tai tubur turite kiausiniu, jie geras produktas, ypac jei valgomi zali, tik reikia gerai nupplauti su muilu. Ir po to galima gerti, gali uzsibartyti kokiu prieskoniu, kaip pipiro, imbiero.

  Rauginti kopustai taip pat gerai, ypac zarnyno florai.

  Kaimiskas sviestas is nepasterizuoto pieno taip pat gerai.

  Is bedos kartais galima ir kaimiska rugpieni pavartoti.
  Del mesos tai priklauso ko tu klausai. Saikingai vartojant kaimiska mesa nera taip jau blogai ir jei tinkamai paruosta (virta troskinta) gali buti naudinga. Bet reiktu valgyti ne daugiau kaip 2-3 kartus pers sav ar dar reciau.. Tik reikia valgyti su darzovem o ne subulvem ar duona,.

 113.   andy rašo:

  Bagyra, dar vienas pigus ir paprastas metodas yra laetrile, b17, Reikia teisiog nusipirkti aprikosu kauliuku seklu, pasiziurek lietuvoje arba parsisiuk.
  atrodo taip
  http://images.google.co.uk/imgres?imgurl=http://www.100salute.it/uploads/ApricotKernels.gif&imgrefurl=http://www.100salute.it/index.php%3F/archives/90-Vitamina-B17-o-amigdalina.html&usg=__uE50NL6NIIU1aoJ_QXE9S1tjVKQ=&h=255&w=285&sz=42&hl=en&start=2&sig2=9C_28jBKlyfjXgtgYN8G_g&um=1&itbs=1&tbnid=lDZMjWlPc53DaM:&tbnh=103&tbnw=115&prev=/images%3Fq%3Dlaetrile,%2Bb17%26hl%3Den%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dcom.ubuntu:en-GB:official%26hs%3D687%26sa%3DN%26um%3D1&ei=G3ARS9GdPNO64QaxqdThAw

  Reikia gerti bent 10-20 per diena, pradekit nuo 10 per diena ir po to didinkit iki keliasdesimt per diena

 114.   andy rašo:

  Dar visiems siulau paklausyti Dr. Leonard COldwell interview, jis yra isgydes 35 tukstancius veziniu ligoniu ir turi virs 90% sekmes reitinga.

  http://www.youtube.com/watch?v=xi1QrgPAnvI
  http://www.ustream.tv/recorded/2586160

  ww.instinctbasedmedicine.com/books

 115.   Ritis rašo:

  Andy,o gal galit nurodyt iskur uzsisakyti abrikosu kauliuku seklu? Nelabai vyksta info surasti.

 116.   mecislovas rašo:

  Bet koks vezys ,pirmiausia,tai yra organizmo sisteminis susirgimas. Kiekviena lastele tarpusavyje keiciasi ENERGIJA,INFORMACIJA IR MEDZIAGA-SUBSTANCIJA. Kiekvienas organas gauna komandines informacijos ,srautus,o taip pat keiciasi su kitomis organizmo strukturomis ENERGIJA-INFORMACIJA -MEDZIAGA-SUBSTANCIJA. jOKIA ORGANIZMO DALELE,STRUKTURA ,ORGANAS,AUDINYS NEGALI GYVENTI BE SITU SRAUTU. vISA TA DARBA VALDYMO IR SAVIREGULIACIJOJE ATLIEKA MUSU SAMONE. tIK JI SUGEBA SUVALDYTI IR OPERUOTI TOKIAIS KIEKIAIS INFORMACIJOS. iSVADA-SUTRIKUSI SAMONES CENTRU VEIKLA APYKAITOS KONTROLEJE ISSAUKS CHRONISKA ORGANIZMO BUKLE.

 117.   mecislovas rašo:

  VEZYS -tai chroniskas energijos deficitas energijos apykaitos kanaluose organizmo vidaus lasteles,lasteles,audinio,organo ,sistemos ir organizmo bendrai lygiuose,ir-arba tos energijos chroniskas nutekejimas is auros(organizmo).
  Zmogus energija gauna nebutinai is maisto-deja. is maisto gaunama energija tesudaro tik septintadali-pagrindine energijos dalis patenka per jutimo organus ir transformuojama i organizmui priimtinas jos formas-sviesos energija patenka per regejimo organus,garso per ausis,zemes energija per koju bioenergetines zonas,kosmoso energija per BAT,maisto energija su maistu(ELEMENTINE BAZE ),aplinkos-socialine per sirdies energocentra ir tt
  Energiju deficita sukelia ir esantys organizme patogeniniai mikroorganizmai ypac dideli ju kiekiai(kirmeles,grybeliai, pirmuonys,virusai)

 118.   Andy rašo:

  Ryti cia yra
  http://www.detoxyourworld.com/acatalog/apricot_kernels.html
  http://www.kernelpoweruk.com/products.asp/SubCatID/31?gclid=CPPI3vOAtZ4CFVtn4wod6BIzlw

  http://apricot.gojiking.co.uk/

  Mecislovai dar karta aciu zu pasidalinta vertinga info.

 119.   Vilma rašo:

  Gal galetumete patarti kaip isgydyti krutu mastopatija.

 120.   andy rašo:

  Vilma , visu pirma nusipirk logol ar kito jodo ir tepk kruties,

  Daugiau apie tai atskirame straipsnyje
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/36-36.html

  Taip pat perskaityk mano kitus straipsnius apie vezi
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kaip-zmones-yra-apgaudinejami-ir-nuodijami-chemo-116.html
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/pigus-ir-paprastas-vezio-gydymo-metodas-34.html

  Ir zinoma reiktu issiplauti kepenis ir tulzies pusle, bei zarnyna.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html

  Dar keletas metodu yra komentaruose aukcsiau tai perskaityk, labai gerai enzimai, dideles dozes vitamino C, Laetrile B17,

  Ir zinoma reikia pakeisti mityba, atsisakyti blogu produktu, kaip cukraus, pieno produktu, baltu miltu gaminiu, kavos ir kt.

 121.   Rytis rašo:

  Gal kas zinote apie augala Stevija, sako kad tai medaus zole,-cukraus pakaitalas.?

 122.   andy rašo:

  Na pasirodzius stevijai buvo teigiama, kad tai labai geras naturalus saldiklis, tinkantis diabetikams ir nepakeliantis gliukozes kiekio kraujyje, ir net cococola pradejo daryti gerimus suja. Deja stevije turi gana daug fruktozes, taip pat isgavimo metodai nera idealus nes reikia grininti ir kartais net naudojami ivairus chemikalai, tas pats pasakytina ir apie agave ( dar vienas saldiklis isgautas is kaktusu).
  Sie du saldikliai tikrai geriau nei cukraus, ar kiti saldikliai( aspartamas, High fruktose corn syrup, cukruloze ir kt), bet nera idealus ir juos varototi retai ir saikingai. Geriau butu vartoti gera nekaitinta medu.

 123.   Rytis rašo:

  O kaip jei ta stevija paciam uzsiauginti ,…sudziovintus lapelius sutrinti ir naudoti kaip cukru.

 124.   andy rašo:

  Na paciam uzsiauginus manau butu gerai. Bet velgi saikingai.

 125.   arūnas rašo:

  išsilavinusi yra eilinė cinikė, ieškanti erdvių išlieti savo turbūt nanusisekusį seksualinį gyvenimą ar klimakso sukeltus nežymius psichinius sutrikimus. Kiek jums metų, ponia?
  Mane stebina tokie tradicinės medicinos mylėtojai. Jie gal sapnuoja? Nueikite į ligonines ir pasižiūrėkite į tradicinės medicinos aukas - jie ilgą laiką gėrė tabletes ir finale užgeso, nes chroniškai nuodijosi “vaistais”.
  Tradicinė medicina niekada nešalino ligos priežasčių, bet slopino jos pasekmes. Tradicinė medicina niekada nemokė žmonių sveikai gyventi, bet rašė jiems begales receptų. Tradicinė medicina savo chemija nuvarė į kapus milijonus žmonių, bet kažkodėl tai pateisinama. Štai, žolininkė už simbolinę kainą gydė žolelėmis onkologinį liogonį ir padėjo jam bent kiek pratęsti savo gyvenimo dienas. Ligonis mirė. Katastrofa. Bet onkologiniai ligoniai miršta kasdien tradicinės medicinos globojamose ligoninėse. Katastrofos čia jau nėra. Akivaizdūs dvigubi standartai.

 126.   regina rašo:

  tevui ispjove skrandi bei salia esancius limfmazgius… nustate 3/4 stadija plius misrus tipas, kaip supratau greit progresuojantis… rado metastaziu plauciuose… po operacijos siuncia i sanatorija, grizus laukia chemoterapija… ilgas gydymas apie puse metu ir daugiau… esu pasimetus, nezinau kuo tiket, ka daryt, ka jam patart…
  ka patartumet, aciu

 127.   Andy rašo:

  Na tokiu atveju labais sunku ka padaryti naturaliai, nes pasalinti svarbus organai.Nes jis turbut dabar nieko normaliai valgyti negali, ir priedo tas maistas bus nesuvirskintas.

  Galima butu panaudoti joda, oraliai ar bent jau tepti ant odos, taip pat galima daryti inhaliacijas. Daugiau apie tai mano kitamne straipsnyje apie joda.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/36-36.html
  Jei gali nuryti tabletes ar kapsules tai reiktu duoti sisteminiu enzimu,

  Dar galima butu duoti kvieciu zelmenu sulciu, jie jis sugeba gerti.

  Taip pat jei gali nuryti tai galima duoti linu semenu aliejaus, nes omega 3 labai reikalingi gydant vezi.

  Bet kaip sakiau tokiu atveju ilgalaike sekme labai sudetinga ir tokia procedura man atrodo barbariska. IR labai apgailetina kai zmonems pasalinami organai.

 128.   Daiva rašo:

  regina, rekomenduočiau pasidomėti GNLD kompanija ir produkcija.
  Čia kad ir keista (nes matyti kaip buvo karštai diskutuojama prieš/už moslą ir prieš/už natūralumą) sujungtas mokslas ir natūrali gamta.
  apeliojama į organizmo gebėjimą apsisaugoti padedant hauti kas natūralu o ne sintetinta…
  ir už viso to slypi mokslas, pagrįsta mokslu. už proukciją asmeniškai atsakinga mokslininkų taryba, (ar yra kokia kita kompanija turinti savo pasaulinio masto mokslininkų tarybą??)
  (http://www.gnld.com/philosophy_pro.aspx?STORE_ID=27&NAV_CATEGORY_ID=4395&CATEGORY_ID=4397)

  be abejo kai daug organų nelikę, sudėtingasituacija… tačiau padėti galima… ne pasekmėmis kovoti o priartėti prie priežasties..
  omega-3 - taip! tik turi būti visos 8-ios omegos rūšys, ir natūralios,..
  Visa žaliava turi būti patikrint (GNLD: patikrinta dėl 160 potencialių teršalų, kurių leistina norma prilyginama NULIUI).
  (http://www.gnld.com/SALMONOILPLUS.aspx?STORE_ID=27&CATEGORY_ID=4427&NAV_CATEGORY_ID=4395&product_id=11982)
  Ir net jei kiltų klausimų - tiesiogiai galimakreiptis į moksl. tarybą - bus atsakyta….


  vargu ar būsiu aktyvi šio blogo rašytoja :)
  todėl jei turite klausimų, pastabų ir/ ar norėtumėte susisiekti, rašykite el.paštu: daimoti@yandex.ru

  Atradau tai kuo su malonumu pasidalinsiu…
  informacijos prasme.


  PS
  “Išsilavinusi” - jūs super neigiamos energijos dozės pavyzdys :)

  galiu tik tiek pasakyti - išsilavinęs žmogus nebus toks kategoriškas ir neneigs to, ko pats negali patikinti… remtis kitų atradimais ar protu ir juos cituoti - dar nėra išminties ir gero išsilavinimo požymis - tai tik gera atmintis ;)

  visi mes esame išsilavinę vienoje ar kitoje srityje…
  diplomų skaičius negarantuoja gyvenimiškoje patirtyje išsilavinimo…
  ir gebėjimo sujungti mintis, protą ir realų gyvenimą (praktiką)…

  sėkmės visiems!
  Ypač poniai, pasivadinusiai Išsilavinusia..gerbiu jus, tikrai turite ką pasakyti ir išųsilaviniąm tikiu turite, apie kurį minite… tačiau ar to pakanka? turi būti aukso viduriukas, kur jungtųsi ir mosklo pasiekimai, kuriais mes didžiuojamės ir gamtos duotas “stebuklas”.

  mūsų organizmas unikalus, bet mes patys privedam iki tam tikros būklės (vadinamos įv. ligomis)…
  juk 50% mūsų savijautos/sveikatos lemia mityba, ir tik apie 7% - medikamentai (medikų paslaugos)… galime daryti išvadas patys.. kiekvienas laisvas tai daryti.

 129.   aris rašo:

  Tiesa paprasta - žmogus yra Gamtos dalis. Gamta jį sukūrė, Gamta jį ir pasiima į žemę. Nieko nuostabaus, tragiško, nieko išskirtinio ar žiauraus. Taip atsitinka su visais gyvais sutvėrimais. Tačiau Gamta tuo pačiu davė viską, ko reikia žmogui išlikti šiame gyvenime kuo ilgiau ir kuo sveikesniu. Gamtoje yra tiek daug įvairovės, tiek daug galimybių palaikyti savo gerą gyvenimo kokybę. Man kartais tenka matyti kaip naminiai gyvūnai - šunys ar katės - išleisti į lauką palakstyti pradeda ėsti žolę ar tam tikrus augalus. Evoliucijos eigoje gyvūnai išmoko atsirinkti ko jiems vienu ar kitu metu reikia, ypač jei žmonės dar nesugadino pilnai jų pirmapradiškumo savo sintetiniu maistu, kurį kasdien su pasigardžiavimu kiša į savo skrandžius.
  Mane visada maloniai stebindavo ir stebina kiekvieno augalo unikalumas jo natūraliomis gydomosiomis sąvybėmis. Maloniai stebina ir bičių produktų gydomosios sąvybės.
  Suvokti Gamtoje esančius lobius reikia laiko, žinių, patirties. Tikiu, kad tik būdamas Gamtos apsupty žmogus gali būti laimingas. O modernūs moksliniai (sintetiniai) laimėjimai man panašūs į beviltišką žmogaus bėgimą nuo savęs. Deja.

 130.   vilius rašo:

  to Aris..teisingai manai 100proc sutinku su tavim…

 131.   andy rašo:

  Viliau aciu uz geras mintis ir su daugeliu sutinku. Visiskai mokslo atmesti nereiktu, nes atrandama ir tiriama ir geru dalyku. Problema yra ta kad mokslas siais laikais dazniausiai tarnauja ne zmonems or bizniui ir dar blogiau kad mokslinikai pradejo net i gamta kistis, kaip pvz GMO maistas, chemikalai, ir t.t.

  As taip pat ne karta sakiau, kad idealiai reikia naudoti maista, ir su maistu gaunami elementai yra daug vertingesni nei izoliuoti atskiri elementai, kuriu kartais organizmas gali net neatpazinti. Todel pagrinde naudoju daug nutrientu turinti maista kaip chlorela , spirulina, biciu duonele, daigintas seklas, kurios turi labai daug naudingu medziagu ir beveik atsisakiau izoliuotu papildu. Nepaisant to kai kuriais atvejais vienas kitas geros kokybes papildas gali praversti.

 132.   rimantas rašo:

  prieš kokius 6m.man buvo nustatytas plaučių vėys(lipo sarkoma) Nors šnekama,kad ko anksčiau nustatoma tuo geriau…. Kadangi man buvo išuoperuotas inkstas,po dalinės plaučių operacijos ,gydymo neskyrė.(chemijos),nes skaitė,kad nepadės ,o dėl likusio inksto gali tik pakenkti.Nors patys sakė,kad nepadės,po 6 metų,matyt nutare,kad perilgai gyvenu,nieko negalėdami pasiūlyti ,pasiūlė važiuoti pagal gyvenamąją vietą,kur skyrė chemijoterapiją.Tai kaip ten su ta priesaika,kad nepakenk… Aš skaitau,kad česnakas ir kiti paminėti ingridijentai tikrai nepakenks .Jei netinka skrandiui nenaudokite,bet tai ne cheminiai vaistai,nuo kurių žinome pasekmes.Tai irgi naudojama su klaustuku,netobulai.

 133.   VitaminasC rašo:

  radau įdomią info:
  indolo alkaloidai vinblastinas ir vinkristinas, naudojami efektyviam leukemijos gydymui, yra išskiriami iš visžalio augalo žiemės (lot. vinca). Kol medicinos praktikoje nebuvo naudojami šie alkaloidai, pacientai, kenčiantys nuo limfinės sistemos vėžio – vadinamosios Hodžkino ligos, negalėjo turėti beveik jokios vilties. Pradėjus naudoti šį alkaloidą, išgyvenimo tikimybė ligoniams padidėjo net iki 90 proc.

  Tokie faktai gali įtikinti žmones tausoti įvairią florą ir fauną natūralioje gamtoje, nes mes dar labai daug ko nežinome apie realią naudą, kurią mums galėtų duoti augalijos karalystė.

 134.   andy rašo:

  Beje , vezi ir kai kurias kitas ligas gydo kanapem (tos kurios turi THC)/marijuana.

 135.   FondaXXL rašo:

  Laba diena, patarkite kaip greičiau rasti čia informacijos apie šlapimo pūslės ir inkstų akmenligės gydymą. Jau 2 pakartotinės operacijos buvo, bet vėl akmenys ir smėlis susidaro. Dėkoju.

 136.   andy rašo:

  Inkstu ir kitus akmenis gerai tirpdo Chanca piedra vaistazole, far gerai burokeliu sultys
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/organizmo-valymas-raudonuju-burokeliu-sultimis-266.html

  taip pat patartina butu issiplauti kepenis
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html
  CIa po tuo straipsniu yra daug geru komentaru kur zmones pasidalina savo patirtimi apie akmenu valyma.

  Dar gal jusu vandenyje labai daug kalcio? Kietas vanduo.

 137.   VitaminasC rašo:

  Andy - o Chanca Piedra, tas kitas zoles nuo kirmeliu, grybus medicininius - galima juos gerti maitinanciai kudiki mamai? jauciu kad nelabai, nes per piena persiduoda kudikiui gi ir gali kai kas buti per stipru ? ka manai ?

 138.   andy rašo:

  Velgi tiksliai negaliu pasakyti, bet del atsargumo geriau maitinant vaika kirmeles valanciu zoliu geriau vengti.
  Medicininius grybys tai galima vartoti jie neturetu pakaenkti vaikui ri ipriesingai , bus naudingi, nes jei mamos imunine sistema bus stipri tai ji perduos geresnius imuno globulinus su pienu.

 139.   oksana rašo:

  Andy
  perskaiciau visu komentarus ir kreipiuosi i jus bet kokios pagalbos.Mano tevukui diagnozavo 4 stadijos plauciu ir pleuros vezi.Liga uzleista ,nes tevukas neidavo pas gydytojus ir nesitikrindavo sveikatos.Gydytojai nedave jokio sanco.Gal galetumete patarti nuo ko pradeti ,kad nors kiek prailginciau jam gyvenima.Nors plauciu vezys mano manymu yra praktiskai niekada neisgydomas.
  Labai viliojanciai skamba tas receptas su pipirais,cesnaku,zuvies taukais.
  Prasau bet kokios informacijos.Bijau ir pakenkti.Gal galetumete atsiusti bet kokia vilties teikiancia informacija i mano el.pasta
  Aciu

 140.   Glorija rašo:

  Sveiki, gerb. Andy. Ieskojau informacijos ir uztikau Jusu ankstesni dialoga su Isisilavinusia. Visiskai su Jumis sutinku ir gerbiu Jusu pozicija tradicines - netradicines medicinos (nors ka gali zinoti, kuri daugiau verta “tradicines” vardo?) santykio aspektu. O tokia tulzinga moteriskaite kaip “Isilavinusi”, akivaizdu, dabar raso ar parasius niekam nereikalinga dr. disertacija, kurioje, kaip ji mano, atskleista vienintele ir negincijama, paremta TIKRAIS MOKSLINIAIS TYRIMAIS, tiesa, uztvirtinta ispudingo dydzio tyrimo imtimis, statistiniu patikimumu, negincijama koreliacija, ir, zinoma, neikainojamomis isvadomis bei rekomendacijomis.. .Tikrai issilavine asmenys (ypac progresyvus medikai) sugeba suvokti ir adekvaciai ivertinti ne tik “tradicines” medicinos daznai abejotina nauda, bet ir jos padaryta zala. Labai gaila, kad musu tulzinga tetule laaaabai nutolusi nuo dvasingumo, o gal jai nepakenktu atrasti/prisiminti malda…gal tikrai nepakenktu uzuot pilscius kitus purvais - ir oponentus, ir potencialius klausytojus…na bet neverta gaisti laiko kalbant apie tokius asmenis…
  Be as ne apie tai. Noreciau Jusu patarimo, kurio man reiketu gana skubiai del sunkiai sergancios jaunos moters. Situacija itin sunki - inkstu vezys, metastazaves i kaulus, plaucius, progresuojantis labai agresyviai. Bet gal dar yra vilties? Isankstinis aciu uz patarima. Pagarbiai - Glorija.

 141.   Andy rašo:

  Glorija, jusu pazistamo atvejis sunkus, bet vilties visada yra, galite naudoti si metoda , kuriuo ne vienas zmogus yra issigydes ir isplitusi vezi. Bet taip pat naudokite kartu kitus, nes jums laiko nedaug, tad reikia daryti keleta kartu.
  Ten paskaitykite paskutinius keleta mano komentaru po siuo straipsnius, ten yra nurodyta kiti
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/pigus-ir-paprastas-vezio-gydymo-metodas-34.html

  Sekmes

 142.   Andy rašo:

  Tik atsargiai su kepenu plovimu ar burokeliu sultymis, ypac jei inkstai labai nusilpe.

 143.   oksana rašo:

  Andy
  Rasiau jums siek tiek anksciau.del mano tevuko plauciu vezio.Gal galetumete patarti nors ka nors ka man daryti bent kaip pradeti gydyma.Ar nepakenksiu su cilli,cesnaku ir zuvies taukais.Jau padariau ta misini ir liepiau pradeti naudoti is pat pradziu nors po viena laseli ant juodos duonos.Bet tas uztaisas tai tikrai dinamitas.
  Labai daug patarimu prisirinkau is visu jusu komentaru.Tevukas atsisake visu produktu kurie pas jus parasyti.Zinau kad laiko tikrai nedaug
  Is anksto dekoju
  Oksana

 144.   Oksana rašo:

  Rasiau anksciau jau keleta kartu ir negavau jokio atsakymo.Tikriausiai visi galvojo kad jau vezys 4 stadija per velu viskas.O as jums parasysiu kad taip nera
  Is karto padariau savo tevukui misini cesnakai,zuvies taukai,cili pipirai(deja tokiu pipiru gavau tik londone)Lietuvoje tokiu neradau.Tai jau 4ta savaite mano tevukas ryte ir vakare geria po sauksta ta misini.Jus net nepatikesite .Anksciau jis vos per kambari pereidavo.O dabar net iki parduotuves nueina.Zinoma prie viso to atsisake daug produktu,kurie maitina vezio lasteles.
  Nuvaziavo pas gyd.tai gyd.nelabai patenkinta ,kad jam pagerejo.Preis tai buvo labai nusilpes kraujas,bet gyd.sake viskas jau jam galas.O as radau krauja stiprinancio skyscio pard.Holand and Baratts.To 3ju sav.pasidare kraujo tyrima ir stebuklas kraujas zymiai pagerejas.
  Nezinau kaip kitur bet Siauliuose puse gyd.yra neverti to vardo.Jiems tik pinigu duok i vokeli ziuri,o i ligoni ne.Kam ziureti jug nuosprendis jau parasytas.
  Labai dziaugiuosi kad gyvenu ne lietuvoje ir galiu padeti savo artimam zmogui.Ir labai aciu Andy kad tiek informacijos yra paskelbta internete.
  Zmones tikrai yra daug informacijos tik reikia ja naudoti ,o ne tik aklai pasitiketi gydytojais.
  Oksana

 145.   Andy rašo:

  Oksana aciu uz pasidalita asmenine patirti. SIuo mentu i kiekviena kokmentara ar emaila del laiko stokos negaliu atsakyti, nes reikia nemazai laiko praleisti mokantis.

  Dar is paprastesniu dalyku, butu dideles dozes vitamino D, kaip bent po 5000 tuks IU (tarptautiniu vienetu ) per diena ar net daugiau
  http://www.vitacost.com/NSI-Vitamin-D-Drops

  Taip pat seleno,
  http://www.healthtruthrevealed.com/item-IRS.html

  Dar reiktu koki stipru probiotika, kaip Theralac, arba jei tu UK tai sveiko maisto parduotuse pasiziurek UDO’s ar koki kitas kur laiko saldytuve ir turi bent keliasdesimt milijardu bakteriju.

  Dar butu enzimai juos reikia gerti ant tuscio skrandzio ar bent keleta valandu po valgio.
  REikia bent koki 10-20 kapsuliu per diena ar net daugiau, tokius naudoja Dr. GOnzalez ir jis savo pacientams duoda net virs 100 per diena. Pradekit nuo maziau ir po to padidinkite doze kiek leidzia
  http://www.iherb.com/Allergy-Research-Group-Nutricology-Pancreas-Organic-Glandular-Pork-720-Veggie-Caps/15213?at=0

  Taip pat galite naudoti soda, bei joda
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/36-36.html
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/pigus-ir-paprastas-vezio-gydymo-metodas-34.html

  Sekems, ir velgi svarbiausia, kad jusu tevukas noretu gyventi ir tiketu kad gali pasveikti.

 146.   Oksana rašo:

  Labas Andy
  Mano tevukas dar kol kas naudoja chemoteratipa.Nors tie seancai buna po 3 kiekviena penkt.tada jis po jauciasi silpnai.Bet kai buna ilgesne pertrauka tai jauciasi visai neblogai.Tik noreciau patarimo gal geriau jos visiskai atsisakyti?

  Aciu uz patarima
  Oksana

 147.   Andy rašo:

  Jusu vietoje atsyskyciau, nes chemo (absoliuti dauguma chemo terapijos vaistu) nuodiija zmogu tikedamsi, kad vezines lasteles mirs pirmiau nei zmogusbet sprendima turite priimti patys.

 148.   Neringa rašo:

  Noreciau paklausti kokiu efektingu budu galima atstatyti krauja,ypac hemoglobina.

 149.   Di rašo:

  Sveiki Andy,
  Savo vyrui pries gera menesi pastebejau patinusi kakla, krepemes i gydytojus, liepe operuoti skydliauke. Isoperavo, dali iseme, gavome atsakyma su skambuciu, kad skydliaukes piktybinis navikas( CARCINOMA MEDULLARE GL. THYROIDEAE ST. III CAT.CL.2(pT3 N1 Mx V1) po 3 men uzrasytas kitai operacijai. Gal galetumete duoti patarima ka mums daryti, ka vartoti? Isanksto dekoju. Su pagarba Di

 150.   andy rašo:

  Na pirmiausiai reiktu jodo, kuri reiktu vartoti su selenu.
  bei taip pat laetrile, apricosu kauliuku, gerai sisteminiai enzimai
  Daugiau apie tai pasiskaitykite nurodyta komentras bei straipsniu
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/pigus-ir-paprastas-vezio-gydymo-metodas-34.html#comment-10357

  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/bloga-mityba-tiesus-kelias-i-ligas-10.html#comment-9754

  Nes daugiau labai ko naujo nepasakysiu

  Dar galima dideles dozes vitamino D, ir veziui gydyti reikia bent 5000 Tarptautiniu vienetu , bet dauguma siulo dar daugiau 10 tuks ar net daugiau.

 151.   Di rašo:

  Aciu Jums labai, labai laukeme Jusu nuomones. Dar noriu paklausti, o ka mums daryti su kita dalimi skydliaukes, ar ja isoperuoti ar palikti? Ir dar apie joda, vaistineje radome su 95% alkoholio, ar toks tinka?

 152.   andy rašo:

  Na geriau naudoti lugol joda, lietuvoje zinomas kaip lugolis. JI taip pat galima tepti apie skydliauke ir taip ant odos.
  Bet dar preis pradedant naduoti , ar jusu vyrui nera kokio Tiroidito ar Hashimotos ligos, nes tokiu atveu geriau jodo vengti.

  Del operacijos tai velgi man sunku nuspresti, bet faktas yra tas kad ispjovus augli priezastis nepasalinama, ir priedo pasalinama dalis labai reikalingo organo.
  Ir taip pat visos vezines lasteles nera pasalinamos ir todel po to reikia chemo ar radiacijos, kas velgi labai zalinga organizmui.

  Pasalinus skydliake po to teks visa likusi gyvenima naudoti hormonus.

 153.   Di rašo:

  Sveiki, dar karta, noriu paklausti apie dozes? Mano vyras isgere viena buteliuka jodo. (medulinis skydlaiukes vežys)
  Dabar nusipirkome liugolio,
  geria i diena 2kartus po 12-15lasu;
  vitamina D3 - 10lasu 1karta i diena;
  seleno vitaminus po 1tab. 2kartus dienoje;
  zuvu tauku po 1sauksta 3kartus dienoje.
  Ar tinkamos tokios dozes, ar jums reikia nurodyti vaistus su ju sudetimis?

 154.   andy rašo:

  Na del seleno tai reikia ziureti kiek ten mikrogramu yra vienoje tableteje, reiktu bent 200 mikro gramu per diena.

  Jei vitamino D3 viename lase yra 2000 IU tai turetu pakakti bent jau pradzioje, bet siaip geriau po 5 lasus du kartus per diena.

  Jodo tai velgi reiktu ziureti kiek ten viename lase. Reiktu bent 10 mg per diena, bet galima ir daugiau. Taip pat joda dar galiba tepti apie skydliauke, nes pasisavinama ir per oda.
  Dar patarciau naudoti maltus linu semenis ar linu semenu alieju arba abu.

  Su zuvu taukais kartu vartokite cesnaka.

  Ir dar gerai butu vitamino C velgi reiktu bent keleto gramu per diena arba kol paleidzia vidurius ir po to sumazinti doze iki toleravimo

 155.   Di rašo:

  selena geria toki: http://www.nycomed.no/no/Menu/Produkter/Produkter1/Nycoplus+Selen_E/

 156.   Di rašo:

  o liugoli: http://www.google.lt/imgres?imgurl=http://www.valentis.lt/saugykla/verslo_partneriams/Liugolis_01.jpg&imgrefurl=http://www.valentis.lt/LT/produktai/vartotojams/persalimo-ligoms/36/&usg=__fz9qhqa7akEYEpJ8Q48lr4DvKYQ=&h=208&w=150&sz=31&hl=lt&start=1&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=6s36Nsa5OG3vLM:&tbnh=105&tbnw=76&prev=/images%3Fq%3Dliugolis%26um%3D1%26hl%3Dlt%26client%3Dopera%26sa%3DN%26rls%3Dlt%26ndsp%3D18%26tbs%3Disch:1

 157.   andy rašo:

  Na seleno galite padidinti iki 3 tableciu per diena, tik kad geriau pasisavintu ta tablete geriau sukramtyti. Is aprasymo negaliu pasakyti kokia ten to seleno forma

  To jodo tai reikia bent 1 ml per diena, bet kaip sakiau galima ir daugiau. Taciau didinkite palaipsniui ir ziurekit ar nebuna kokiu nors pasaliniu efektu. Galima padidiinti iki 2-3 ml per diena jie nera jokiu pasaliniu efektu.

 158.   VitaminasC rašo:

  Vitamino C net jei 5 gramus per dieną gersi, bet gersi askorbo rugsti + dar jei rūkai, geri alkoholį , patiri stresą, tai iki “ląstelių” lygmens nueis koks 1 max gramas, jei dar ne mažiau.
  Pavyzdžiu ivien tik labai stipriai susijaudinus ir patiriant stresą žmogus praranda ~2000mg vitamino C.

  Taip kad šitoj vietoj siūlau netaupyti ir vartoti gerą Vitaminą C, kurio pasisavinimas ~5 kart geresnis negu askorbo rūgšties.

 159.   Oksana rašo:

  Labas Andy
  Noreciau pasidalinti savo tecio ligos eiga,kuris serga 4tos stadijos plauciu veziu,kaip jau anksciau rasiau.
  Pagal visus Jusu nurodymus supirkau viska ka rekomendavote.Gavau ir tuos saldytuve laikomus UDO’s.Jau kelinta savaite viska naudoja.Ir tik galiu pasidziaugti ,kad kol kas liga neprogresuoja, neina blogyn.Zinoma atsisakeme ir chemoterapijos.
  Zodziu neaisku kaip bus toliau tikriausiai viskas Dievo rankose bet siuo momentu labai dziaugiuosi , kad nenuleidom ranku, nes pagal gydytoju prognoze tai mano tecio jau nebeturetu buti.O jis jauciasi pakankamai neblogai.
  Tikrai nuosirdus Jums aciu,kad surandate laiko kiekvienam zmogui duoti patarimu.Siais laikais tokiu zmoniu labai retai gali sutikti ,o ypac tarp lietuvaiciu.
  Oksana

 160.   VitaminasC rašo:

  Oksana didžiausi palaikymai, stiprybės jums. BŪTINA kad tėtis jaustų pozityvią nuotaiką ir energiją aplink. Reikia kad jis norėtų gyventi labai labai. Jokių televizorių, jokių Akistatų, jokių naujienų apie kas ką nužudė, kas ką papjovė ir kiek vėl numirė nuo vėžio.

  PLIUS net jei ir rezultatai geri, nesustokite gydymo ir su tokiu pačiu rimtumu ir užsidegimu tęskite gydymą, nes iš mano patirties žinau, kad būna “prašviesėjimo” laikotarpis kai atrodo kad liga pasitraukė, ar eina geryn viskas, bet po to kaip bumerangas sugryžta dar su didesne griaunančia jėga. Ka noriu pasakyt - neatsipalaiduokite ir be paliovos laikykitės gydymo procedūros instkcijos su rimtumu ir atsakomybe.

  Ir be abejo kad su dideliu tikėjimu ir meile viskas išsispręs. Tik tai ne mėnesio ir ne dviejų reikalas, tai viso likusio gyvenimo pakeitimas ir kaip sako vienas mano pažįstamas - “Šiandien yra PIRMOJI jūsų viso likusio gyvenimo diena. Džiaukitės koks nuostabus gyvenimas laukia priešakyje” (su mintimi kad dzin kas buvo, tas pražuvo)

  Sėkmės.

 161.   andy rašo:

  Aciu uz pasidalinta patirti, dar galite itraukti slapima, tik reikia kad butu sveiko zmogaus. Dr. Burzynski teigia, kad sveiki zmones turi peptidu, kurie ’sutvarko’ vezines lasteles. Ir dalis tu peptidu pasalinai su slapimu. Tiesa jis dabar sintezuoja tuos peptidisu laboratorijoej ir duoda svao pacientasms. Nes anot jo slapime yra gana mazi kiekiai.

  Bet manau pabandyti galima. Negaliu pasakyti del doze, pradekite nuo k okio sauksto ir po to jei viskas gerai padidinkite. Bet kip sakiau reikia kad butu sveiko zmogaus, pvz jusu.

 162.   gintare rašo:

  Sveiki. Labai dziaugiuosi atradusi Jus.Aciu , kad ikvepiat vilti.
  Prasysiu patarimu del savo mamytes. (o paskui ir del saves …)
  Pries metus mamai diagnoziuotas 3stad. kasos vezys. Auglys perrauges magistraline kraujagysle, tad nepjove, o tik pasalino tulzies pusle, nes prasidejo gelta ir tt.
  Pradzia buvo sunki, chemija siaip ne taip atlaike,bet visa laika kamuoja pilvo skausmai, nevirskinimas, nuovargis, bet i darbeli dar kelias dienas ejo…
  Gere cordycepsa, ganoderma lucidum, kreona, Megace, vitaminus kazkokius, semenu alieju, nuo skausmo pleistras, plius tramadolis arba nospa. Gaila, kad grybus nustojo gerti, nes prasidejo alergija, as ja nurasiau salciui…Ir sutapimas arba ne, kad sia sav. bukle labai pablogejo,labai pavargsta, tik guli.Dar suzinojom, kad atsirado metastaziu kepenyse, be to atrado zidinuka prie storosios zarnos.:(
  Kaip jai dar galima padeti? valgyti nelabai nori, nes pykina, geria , mano manymu mazokai…
  Visa laime, kad apie bukles rimtuma nelabai zino (cia psichologijai pliusas, o gydimui minusas, nes nelabai nori gydytis-pyksta, kad vaistu perdaug ir i mano siulomas alternatyvas keistai reaguoja )…

 163.   andy rašo:

  Na visu pirma jie zmogus nelabai nori tai bus sunku, nes labai svarbu, kad zmogus noretu gyventi. TOkiu atveju galima butu pas koki ekstrasenca nueiti, akipa JOnas Markunas, arba bent jo knyga perskaityti.

  Taip pat jusu atvejis sunkokas, nes vezys jau isplites.
  O ar ji gauna chemo? nes ta alergija gali buti ne nuo cordycep or buten nuo kokiu nors vaistu.
  Seiaip dar jusu atveju butu gerai sisteminiai enzimai, bet ju reikia nemazai ir vartotoi ant tuscio skrandzio pradeti nuo kokiu 10 kapsuliu, ir po to padidinti , galima net iki 100 per diena, ( bet atsargiai jei labai sumazejes kraujo kresumas.
  http://www.iherb.com/Allergy-Research-Group-Nutricology-Pancreas-Organic-Glandular-Pork-720-Veggie-Caps/15213?at=0

  Taip pat galite panaudoti cesnaka, bei joda, taip pat soda, bet velgi, jie zmogus netiki kad gali pasveikti tai efektas bus zymiai mazesnis jie is viso.

  Dar galima laetriel - aprikosus kauliuku seklas, jas taip pat pradekite nuo kokiu 10 per diena ir po to paididnkit iki 20-30 jie neiskyla kokiu pasaliniu efektu. Jie nera lietuvoje, tai galima parsisiusti is ebay ar dar kitur.

  Labai ko naujo as jums nepasakysi, perskaitykite kittus mano straipsnius apie vezi, bei komentaruose nurodytas nuorodas
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/pigus-ir-paprastas-vezio-gydymo-metodas-34.html#comment-10357

  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/bloga-mityba-tiesus-kelias-i-ligas-10.html#comment-9754

  Ir beje kepenys labai susije su pykciu. Taip pat kartais jie zmogus nenori, tai geriau zmoguas tiesiog nepykdyti, nes tai jam gali sukelti dar daugiau streso, kas kaip tik paskatins vezi.

 164.   enga rašo:

  o sie enzimai padaryti is granuliu? juos galima be kapsules gerti?
  http://www.iherb.com/Allergy-Research-Group-Nutricology-Pancreas-Organic-Glandular-Pork-720-Veggie-Caps/15213?at=0

 165.   andy rašo:

  Na jie isgauti is kiauliu ir yra kapsulese.

 166.   tomas rašo:

  labas, norejau paklausti mano tevukui ispjove guza kakle,salia jo rado mazesni ,nustate pyktybnis.dabr baigineja svytinima,nuo manes tevas viska slepia,bet as zinau kad nukrito svorio nemazai.negali kalbeti dabar ,atsirado zaizdu burnoje.tai cia turbut gerkles vezys vadinasi? ka galetum patarti. ACIU

 167.   andy rašo:

  Na jei zmogus nuo jusu slepia info tai sunku.
  Siaip galima butu aplinkui tepti jodu
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/36-36.html
  Bet vien jodo tikriausiai nepakaks.
  Dar galima naudoti systeminiu enzimu paildus, bei kitus mano nurodytus dalykus auksciau.

  Taip pat svarbu kad zmogus noretu gyventi ir tiketu, nes jie past zmogus nenori, tai bet koks kitu siulomas gydymas duos mazai naudos.

  Dar tokiu atveju galima butu daryti kavos klizmas, bet kiek suprantu jusu tevukas tokiu proceduru nelabai darys.

 168.   tomas rašo:

  NE, AS GALVOJUJIS NORI GYVENT, JIS NENORI MANES NERVUOT NE SIAIP AS GYVENU ISPANIJOJ IR JIS MANES PRASE PAZIURET ABRIKOSU KAULIUKU,IR DABAR PASKAITES KOMENTARUS SUPRATAU KAS PER BEDA YRA. ZINAU ,KAD IR ZOLININKEM DOMEJOSI JIS ,TAIP KAD GALVOJU KAD NORI JUDET DAR I PRIEKY. O TU PATS GALVOJI KAIP SITUACIJA LABAI RIMTA ,AR BUNA RIMTESNIU.

 169.   andy rašo:

  Man man is keleto simptomu apie situacija pasakyti sunku, bet labai norint isgydyti galima net ir labai sunkias ligas.
  O aprikosu kausliukus tai zinoma galima ir butinai parsiusk. Tegul prededa nuo maziau ir po to jie nieko padidina net iki 30 per diena.

  Taip pat kai nuo svitinimo imunine sistema yra sugriauta/prislopinta reiiktu sisteminiu enzimu, kurie pagal Dr. GOnzalez veikia nepriklausomai nuo imunines sistemos.
  Ir kaip jau ne karta sakiau reikia varototi namazai bent koki 30 kapsuliu per diena, dr. gonzalez savo vezio pazcientams duoda net po 100 ir daugiau.
  CIa yra labai panasus kuriuos naudoja Dr. Gozalez (jis turi savo, bet viesai nepardavineja).
  http://www.iherb.com/Allergy-Research-Group-Nutricology-Pancreas-Organic-Glandular-Pork-720-Veggie-Caps/15213?at=0

 170.   tomas rašo:

  ´gal gali parasyti kur galima gauti kokybisku kauliukiu? ACIU.

 171.   andy rašo:

  Gali is cia , bet nebutiniai, siai sunku pasaskyti kurie ten kokybiskiausi. Zinoma geriau organic.
  http://www.gojiking.co.uk/shop/index.php?main_page=index&cPath=15&zenid=m2bubgut9qorvq9u9ir7n4geu7

  Bet taip pat gali pirkti is kirtur, kad ir is ebay.

 172.   Oksana rašo:

  Labas Andy
  Noreciau paklausti kiek laiko reiketu vartoti visus tuos preparatus kaip vit.D,probiotikus,selena ir t.t
  Bandziau internete surasti bet niekur neradau.Gal galetumete patarti kiek ilgai juos naudoti ir ar reikia daryti kokias pertraukas
  Aciu
  Oksana

 173.   andy rašo:

  Probitikus tai galima ir visa laika ar betn keleta menesiu kol atsistatys zarnyno flora. Po to kas kart profilaktiskai. Selena taip pat galima varoti kas dien, nor kartais galima padaryti keliu dienu ar ilgesne pertrauka.

  Del vitamino D, tai jie vartojamos sozes tai po kokio 1-3 menesiu gerai pasidaryti testa. Bet yra kurie ji vartoja pastoviai. Net ir be testo geriau padaryti pertrauka. Taip pat vasara geriau pasideginti sauleje ir leisti kad organizmas pats pasigamintu, nei varototi papildus.
  Tik zinoma reikia degintis be kremo, bet atsargiai kad nenusideginti, pradeti kad ir nuo 5 min per diena. Per 15-20 pasigamina apie 20 tuks tarptautiniu vienetu vitamino D, jie apnuoginama bent puse kuno.

 174.   Vytas rašo:

  Laba diena Andy
  Gydausi nuo hepatito C Interherono ir Riboverino deriniu.Labai stipriai krenta hemoglobinas.Buciau labai dekingas jei kas parasytu kokiu nors preparatu kurie galetu pakelti hemoglobina .Man tai labai svarbu
  Is anksto dekoju
  Vytas

 175.   andy rašo:

  Visu pirma atsisakyciau siu vaistu,
  Taip pat issiplauk kepenis, ir buna atveju kai isgydomas ir Hep C.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/organizmo-valymas-raudonuju-burokeliu-sultimis-266.html
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html

  Dar del hemoglobino tai yra cia
  http://www.buksveikas.net/viewtopic.php?f=2&t=297
  Bet velgi reikia pasiziureti, ar jums mazakraujyste yra del gelezies ar b12 trukumos, tai tais skirtingos ruzies mazakraujyste. REikia pasidaryti feritino testa ir pasiziureti kiek yra gelezies atsargu jusu organizmes.
  Galima taip pat pasidaryti b12 testa, bet nezinau ar ji lietuvoje daro.

 176.   andy rašo:

  Na dar del tu vaistu, cia turbut turetu buti Interferon o net interheron.

  INterferonus organizmas gamina pats, nezinau kuri cia tau interferona naudoja (alfa, beta).
  Siaip galima stimuliuoti organizma kad jis pats naturaliai gamintu INterferon alfa, kuris yra imunines sistemos dalis ir neturi tokiu pasaliniue efektu kaip sintetinia interferonai.
  Alfa interferono gamyba gamyba padideja kai yra atstatoma gera zarnyno flora, reiktu gero probiotiko kaip therlac ar kokio kito stipraus.
  Arba bent nauodti fermentuotus produktus kaip namuose ar is turgaus pirkti rauginti kopustai.

 177.   Dole rašo:

  Sveiki, sergu skydliaukes veziu, gal ka nors patarsi Andy

 178.   andy rašo:

  Primiausia butu jodas, reiktu geros kokybes jodo, kaip
  Nascent ar Iosol,
  http://www.iherb.com/TPCS-Iosol-Formula-II-1-fl-oz-30-ml/4785?at=0
  arba
  http://www.purenaturalhealth.co.uk/modules/shop/view.asp?Prodcode=nascent-iodine-1oz-2-strength
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/36-36.html

  Blogiausiu atveju jie nera finanasu nusipirkite lugoli is vaistines ir varotikite, pradekite nuo kokiu 1-2 miligramu per diena ir poto didinkite doze bent iki 10 mg ar dar daugiau, taip pat galima tepti apie skydliauke, (ten tas iosol labiau intakamas oraliai nei tepti).

  taip pat patartina butu issiplauti kepenis ir kuo greiciaut
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html
  Taip pat galite naudoti vitamina D , bei kitus mano minetus gydymo budus paskaitykite komentara

  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/pigus-ir-paprastas-vezio-gydymo-metodas-34.html#comment-10357

  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/bloga-mityba-tiesus-kelias-i-ligas-10.html#comment-9754

  Bei taip pat kai kuriuos auksciau.

  Deje dar kaip jau ne karta sakiau beveik kiekviena liga turi emocini rysi, skydliauke siejamu, su uzslopinimu savo minciu, bei nesugebejimu ju isreiksti, garsiai issakyti. Gal pas jus kas nors vyrauja panasaus, gal jus koks artimas zmogus niekina ir jus jo bijote?

 179.   andy rašo:

  Dar butinai reikia geros kokybes riebalu, nes jie yra ikorporuojai i lasteliu sieneles, ir tai labai svarbu gydant vezi

  Galima naudoti linu semenu aliejus ir linu semenis, kuriuos reikia sumalti su kavamele tam kartui, uzmerkti vandeniu ir valgyti tokia kaip kosele, reikia keleta saukstu per diena, taip pat kitas geros kokybes aliejus, kaip nakvisos, neraafinuotas saulegrazu, (bet velgi reikia kad butu nerafijuotas salto spaudimi, arba galima avokada, geros kokybes nekaitinti , nepasene migdolu ar kai kurie kiti reisutai riesutai.
  kanapiu seklas, chia seklas.
  Nes viena is vezi priezasciu yra trukumas geros kokybes nesugadintu omega 3 ir 6.

 180.   VitaminasC rašo:

  Andy kodėl nerašai ir nerekomenduoji extra virgin alyvuogių aliejaus geros kokybės?

  Dar toks klausimas - jei ant rankos yra lyg apgamas, lyg pakilęs odos darinys, kurį niežti jau keli metai. Jei nekasai neiko, bet kartais užeina kad pakasai, tai dar labiau niežti. Realiai nei spuogo, nei kraujo, nieko, normalus gražus lygus odos plotas, bet niežti. Čia reikia eiti tikrintis gal jau? Ką daryt? Gal kam buvo panašiai?

 181.   Vytautas rašo:

  Andy, gal gali rekomenduoti D vitamina ir joda is iherb puslapio, paziurejau pasirinkimas labai platus. Ir beje gal siuo metu kai saules mazai profilaktiskai visiems pravartu butu naudoti vit D ?

 182.   Vytas rašo:

  Labas Andy

  Aciu uz pasidalinta informacija del hepatito C.Mano problema dar yra sirdis.Pries metus buvo man padarytas zondavimas.Tai dar rado hepatita C.Reikes pabandyti issivalyti kepenis .Gavau probiotika UDO,S.O to Therlac tai nerandam niekur dukra Londone ieskojo tai jai pasiule UDO’s gal tiks ir tas?Ten iena apie 30 bilionu jei neklystu .Taip pat Enzimu bet kazkodel liepe parduotuveje gerti tik 3kartus dienoje po 1tabl.Ka patartumete
  Gal zinote kur dar galeciau rasti daugiau informacijos del hepatito C.

 183.   Jonukas rašo:

  http://www.hepatitas.lt :)

 184.   andy rašo:

  Del alyvuogiu aliejaus tai galima naudoti,bet reikia prisiminti, kad jame beveik nerea nei omega 3 nei omega 6, jame dominuoja daugiausiai omega 9, kurias reikalui esant organizmas gali ir pats pasigaminti, tiesa alyvuogiu aliejus turi kai kuriu kitu naudingu medziagu, kaip polyphenliu, antioksidantu ir kt.

  Del apgamamo negaliu pasakyti.

  Del vitamino D, tai yra atsakyta cia
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kodel-su-papildais-gaunami-mineralai-atisduria-ant-kraujagysliu-sieneliu-194.html#comment-13082

  O j odas tai sis geras ir nebrangus, tiesa jis nelabai tinkka tepti ant odos,
  http://www.iherb.com/TPCS-Iosol-Formula-II-1-fl-oz-30-ml/4785?at=0

  O del enzimu, tai su viena kapsule neiko nepasieksi, cia lasas juroje.
  Bet net ir su didelem dozem enzimu hepatito neisgydysi, cia reikia pirmiausia kepenis valyti, taip pat stiprinti imuniteta, dar vitaminas D, medicininiai grybai.

 185.   to išsilavinusi rašo:

  Panašu, kad labiausiai riboto mąstymo šiame bloge esate Jus Žmogus akivaizdžiai demonstruojantys savo išsilavinimą, turi nepilnateisiškumo kompleksą. Bandydamas bent minimaliai save vertinti ima kritikuoti ir žeminti kitus.
  Net nebandysiu rašyti apie tai, kaip veikia gydymo eigą tikėjimas… Nes tai tikrai nepriskiriama tradicinei medicinai, kurios šalininkė esate. Beje ar žinote, kad gydytojai patenka ir ankščiausiai mirštančiųjų sąrašą ;)

 186.   saugok save rašo:

  Žmonės, imkitės proto- negalima mobilaus telefono laikyti prie galvos .Tai galima skydliaukės o ir ne tik problemų priežastis. Mobiliuoju kalbėkit įjungę garsiakalbį.

  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20807179
  Mobilus telefonas yra mikrobangų krosnelės analogas, spinduliuojantis tokią pat mikrobangų spinduliuotę.Tai tas pat, kas prie galvos laikyti mikrobangų krosnelę

 187.   Dūmas rašo:

  Sveiki, noriu paklausti ką galvojate apie naujausią žarnyno vėžio gydymą - biologinę terapiją. Mums siūlo operaciją, bet labai bijom, nes vistiek neišvengiama chemo. Nežinau ką daryti. Dabar naudojam pipiriuką, česnaką ir žuvies taukus. Dar daromės sidabruotą vandeniuką.

 188.   andy rašo:

  Na si terapija nera be pasaliniu efektu, kurie zinoma priklauso nuo to kokia jums specifiskai siulo.

  Bet pries pasirasant siulau paklausti gydytojo kad duoto jos skemse ratinga ir absoliutu or ne santikini.
  Daugiau apie tai sitame straipsnyje. Ir dazani gydytojas net nezino absoliucios (absoliut success rate). Kuris daznai buna vos keli procentai.

  Ir priedo nemaza dalis tos biologines terapijos vaistu yra bandymu stadijoe ir nepatvirtinti, jie vaistas yra bandymo stdijoe tai tikrai nepasirasyciau.

  Tad i tokia terapija siulau ziureti atsargiai.

  Dar patarciau dideles dozes vitamino D, stipru probiotika, daugiau paskaityk si komentara ir norodas.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kaip-zmones-yra-apgaudinejami-ir-nuodijami-chemo-116.html#comment-14161

  Ir beje dar kiek skaiciau lietovoje uz tokia terapija reikia moketi ir kainuoja nemazai. manau galima pigesniu ir saugesniu alternatyvu rasti.
  Dar jums butu gerai daryti jod o ir sodos , arbatmedzio aliejaus inhaliacijos, taip pat reiktu issipplauti kepenis ir tulzi, gerai pasidaryti kavos klizma.
  Ir valgyti kuo naturalesni maista.

 189.   Dūmas rašo:

  Ačiū jums labai už patarimus, o kokia Jūsų nuomonė apie sidabringą vandenį?

 190.   andy rašo:

  Galite naudoti, bet vien jo vargu ar pakaks, taip pat priklauso koki ir is kur jus varotjnate kokio stiprumo.

 191.   Dūmas rašo:

  Dar noriu pasitikslinti dėl jodo - Nascient vaistinėje neradau, losol - purškiamas nuo gerklės (kaip jį naudoti). Lugolis radau kad veterinariniam gydymui … Vaistinėje man pakišo tik Jodas Valentis vartojamas tik išoriškai

 192.   Donis rašo:

  Sveiki, noriu paklausti patarimo ir pasidalinti savo rūpesčiu, kuris man neduoda dieną naktį. Visai netikėtai užklupo mane bėda, pranešė žinią - II stadijos prostatos vėžys … Mano kraujo PSA 5,5. Darė biopsiją ir rado negerus dalykėlius. O jau ta biopsiją - tai kad ją kur velniai - du mėnesius prastai buvo. Daktarai nieko geresnio nepasiūlė - tik operacija. Pasikuičiau po intiką ir radau apie naują prostatos gydymo būdą - brachiterapiją (ten sodina radioaktyvias sėkleles į prostatą ir palieka jas visam laikui. per pusę metų jos tampa neradioaktyvios ir būk tai labai saugiai sunaikina vėžį, nepakenkdamos aplinkiniams audiniams). Nežinau kiek tas malonumas kainuoja ir neįsivaizduoju ką pasirinkti. Ir to ir ano baisiai bijau, bet man atrodo kad operacija blogesnis variantas. Gal galėtumėte patari kaip man pasielgti, nes tie pasirinkimai tai juk abu lemiami, bet nieko nedaryti irgi neina.

 193.   Donis rašo:

  Ir dar nerimauju dėl prostatos biopsijos, kai ją atlieka tai juk praduria ir tiesiąją žarną. Ar tai nekenkia ? Juk man atrodo kad tai irgi negeri dalykai … Ilgą laiką po tos biopsijos valėsi iš prostatos ir skaudėjo. Jau ten tam Kaune tokie visi skerdikai man atrodo kad tu Dieve mano … Pasigauna jeigu kokį ligos užpultą žmogelį, tai kaip varnai visi tik ir žiūri kada parsitėkšti ant stalo ir mėsinėti. Baisu ir užsirūstinti juos ir neina iškentėti tokius pasipūtusius. Juk be tų tyrimų irgi nesužinosi, žmogau, kas pas tave tam žarnyne ar toj prostatoj.

 194.   andy rašo:

  Na prostatos biopsijos tai nereikia daryti, nes is tai padarys daugiau zalos nei duos nauodos, Ir siaip su prostata geriau nedariti nieko nei chemo.

  Radiaaktyviu seklu taip pat nendauociau.

  Vienas metodas butu masazuoti ir tepti prostata su jodu (per analine anga).

  Taip pat reiktu sumazinti estrongen and dehydro-testosterona, kurie siejami su prosatos veziu. Tam gerai Diindolylmethane, DIM, taip pat brokoliai , brokoliu daigai. Dar tai pat reiktu apsivalyto organizma, kepenis, taip pat valgyti kuo naturalesni maista.

  Dar gerai hormonomas subalansuoti yra maca, taip pat Dear antler (daromas is elnio ragu, ir taip pat pine pollen.
  cia yra geros kokybes
  http://www.surthrival.com/deer-antler-velvet.html
  http://www.surthrival.com/pinepollen.html

  Taip pat reiktu atsatyti gera zarnyno flora, dar gerai vitaminas D,
  Taip pat reiktu cinko, kuris lainai reikalingas prostatai,

  Dar bendrai paskaityk si komentara ir nuorodas.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kaip-zmones-yra-apgaudinejami-ir-nuodijami-chemo-116.html#comment-14161

  Ir beje pries pasidarysidamasbet kokiam tradicines medicinos tyrimui paklauss kokis yra absoliutus sekmes reitingas, ir nes relativus, kuris visi pateikia, nes relativus gali buti kad padejo 4 is 100, placebo grupe .ar kokio kito vaisto padejo/isgyde 2 is 100, tai tada gaunasi kad sekems reitingas *success rate) 50%, (2/4*100=50%). Kaip absoliuti yra 4%, ir tai reiskia kad padejo tik 4 is simto ir zinoma patiekus tokia statistika tokio gydymo niekas nesirinktu. Ir nerikia padiduoti gydytoju bauginimui gazdinimui, kad reikia greitai. Todel patarciau gerai pagalvoti nusiraminti ir tik tad apriimti sprendima.

  Ir prostata toks dalykas kad skubeti nereikia, nes buna atveju kai tie navikai net isnyksta ypac jie mazi, bet zinoma reikia sustiprinti imunine sistema, apvalyti dieta, ir t.t.

 195.   andy rašo:

  Na galima naudoti ir lugoli, bet su alkoholiu geriau vengti.
  Galima pigiai parsisiusti , is cia, bet j
  http://www.iherb.com/TPCS-Iosol-Formula-II-1-fl-oz-30-ml/4785?at=0
  arba cia
  http://cgi.ebay.co.uk/100ml-Lugols-Iodine-original-full-strength-pipette-/180540550023?pt=UK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements&hash=item2a090e2b87
  Cia nascient, kuri geriau naudoti oraliai, nes jo doze mazoka ir jis brangus
  http://www.yourhealthfoodstore.co.uk/personal-health/female-health/other-womens-health-products/good-health-naturally-nascent-iodine-drops

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘1296438564 which is not a hashcash value.

 196.   Dūmas rašo:

  darė žarnyno tyrimą, rado polipų, juos nugnaibė. Nieko ten ypatingo lyg ir nesakė, ramus buvau, kol po mėnesio laiko neatėjo tyrimų atsakymai, pasirodo kad tie polipai rodo vėžį. Siunčia magnetinio rezonanso tyrimui. Ar tas tyrimas nėra jau toks nekaltas. Nesitirti ir vėl būtų neprotinga, nes labai jau stogas važiuoja ir nežinau ką daryti. Jeigu po magnetinio rezonanso pasitvirtis diagnozė - vėžys, tai jau tikrai operacija. O jau žarnyno operacija ir po to su krepšeliu vaikščioti, tai vėl smegenis spaudžia tokia ateitis … Ar nekenksmingas tas magnetinis rezonansas ???

 197.   laura rašo:

  Doni ir kitiem. Del vezio ir kitu ligu gydymo, tai yra tiek budu ir sistemu, net kliniku ir ligoniniu abstu visame pasaulyje. O tradicines medicinos siuloma chemija ir pan. tai tokia maza dalis is visu gydymo budu, kad per daug i ja gilintis net neverta (pasverus pliusus ir minusus). Tiosiog toje srityje padarytas toks popsas, ji taip isreklamuota, remiama valstybes, mokesciu moketoju, su tuom susije daugybe pasipelnymo organizaciju ir zmoniu ir t.t. ir pan., kad zmones tiesiog net neisivaizuoja kitu gydymo budu ir alternatyviu kliniku. Ieskotkite, narsykite internete, forumuose, knygynuose, rasite be galo daug info. Jusu teise rinktis, bet rinkdamiesi labai gerai issiaiskinkite visus uz ir pries, kad gydydami viena, nepakenktumete kitam, nes organizmas bendra visuma. Beja, pastebejau, kad zmones to nelabai supranta, nes visi cia klausia apie vezi skirtingu organu ir visi tu paciu klausimu. Kaip gydomas prostatos, kaip plauciu ar kitu organu vezys, ogi taip pat. Kokio organo vezy begydysit, visiem praktiskai tas pats gydymas ir tie patys metodai. Nes tai nera to organo susirgimas, tai viso kuno susirgimas, kuris tik “nuejo” i silpniausia organa. Ir reikia ziureti kompleksiskai, placiai, o ne susikoncentravus i ta viena susirgusi organa, nes zmogaus kunas vienas.
  Cia yra toks forumas http://zaliavalgyste.lt/viewtopic.php?f=7&t=88 , ten yra siek tiek info apie viena is vezio gydymo budu.

 198.   andy rašo:

  Dar del prostatos tai estrogenosu sumazina - Indole -3-Carbonyl, taip pat Saw Palmeto
  http://www.iherb.com/Now-Foods-Indole-3-Carbinol-I3C-200-mg-60-Vcaps/636?at=0

  Taip pat kopustai ir ju seimos darzoves.

  Del polypu ir zarnyno operavimo tai velgi niekda neleiskite kad jums pasalintu daaali darnzyno nes patiketik su stoma maiseliu ne gyvimas.

  Ir zarnono pasalinimas nepasalina priezasties, reiktu issivalyti zarnyna, atsastyti gera zarnynn flora. Galima butu panaudoti moli, kuris sutraukia visus toksinus ir po to jie pasalinami.

  Dar reiktu issiplauti kepenis, tulzies pusle, nes labai svarbu kad butu gaminama pakankamai tulzies.
  Vartoti zalia maista taip pat geros kokybes mano minetu riebalu, kurie trukumas yra vienas si polypu atsiradimo priezasciu.

  Del tyrimo ultragarsu tai jie reikia tai gali apasidaryti nera pat pats pavojingiausiais metodas. Nepaisant to pries darant reikia issiklasusineti at jis tikrai reikalingas.

 199.   andy rašo:

  Dar del prostatos, tai jos problemos siejamos su cinko trukumu ir velg geros kokybes papildas butu gerai, kaip new chapter. Bet jusu atveju vien paildau tikrai nepakaks reikia apvalyti organizma pasallinti kalci, ir beje kalcifikcaija taip pat siejama su prostatos problemoms.

 200.   VitaminasC rašo:

  perskaičiau Donio/Dūmo situaciją ir atsakymus Andžio ir iš šono žiūrint ir įigilinant į jo situaciją viskas atrodo taip - Andis pasiūlo gydymo metodys kurie reikalauja NEREALIAI daug darbo, daug priežiūros, pakeisti mitybą, viska prisižiūrėti, naudoti krūvą papildų kurie kainuoja ir t.t.
  O iš kitos pusės daktaraisako padarom mažutę operaciją ir sveikas. (nu jie nutyli kad ta operacija tikriausiai nepadės, kad po to problemų tik daugės, bet senos bus pamirštos ir t..t)

  ir tada žmogui kai nepateikiamas teisingas abiejų pusių vaizdas jam lengviau pasirinkti tradicinę mediciną su kredo “viena piliulė ir tu sveikas”, begu eiti netradiciniu keliu su daug daug valios ir pastangų reikalaujančiais metodais.

  aš už Andžio metodus, tik šiaip pamąstymai kodėl žmonės nueina lengvesniu keliu… aišku po to jie verkia graudžiom ašarom…

 201.   andy rašo:

  Dar griztant prie kalcifikacijos tai jai mazinti naudojamas MSM (Methyl Sulfonyl Methane).

 202.   Andy rašo:

  Ir beje ,dar viena is pagrindiniu prostatos vezio priezasciu yra pieno produktu varotojimas, ypac pasterizuoto, tad jei juos vartojate tai butinai reiktu ju atsisakyti

 203.   Dilgėlių šaknų ekstraktas apsaugo nuo prostatos hyperplazijos rašo:

  [...] Kryžmažiedžių šeimos daržovės, (brokoliai, kopūstai, kalafiorai, briuselio kopūstai) taip pat gerai prostatai. Šios daržovės turi glucosinolates, kurie po to yra paverčiami į isothiocyanates, I3C and DIM, kurie turi antiestrogeninių ir kitų antivėžinių savybių. [...]

 204.   Cayenno pipiro nauda sveikatai rašo:

  [...] Cayenne ir jo veiklioji medžiaga turi stiprų antivėžinį poveikį. In vitro tyrimai (laboratorijos mėgintuvėliuose) rodo, kad capsaicin sukelia vėžinių ląstelių apoptozę (programuota ląstelių mirtis, bet vėžinėms ląstelėms šis mechanizmas neveikia, ir todėl jos be perstojo dauginasi/dalijasi). Laboratoriniai tyrimai mėgintuvėlyje ir su gyvūnais rodo, kad Cayenne/capsaicin nužudo/sukelia apotozę kasos ir prostatos vėžines ląstelėms. Capsaicin taip pat sumažina/užblokuoja NfkB, kuris vaidina labai svarbu vaidmenį uždegiminiuose procesuose, bei vėžio vystymęsi. Daugiau apie vėžio gydymą pipirais,  česnaku ir žuvų taukais atskirame straipsnyje. [...]

 205.   Daiva rašo:

  Sveiki ačiū už naudingą informaciją. Mane domintu informacija apie stemplės vėžį. Reikalinga operacija, bet kolkas nevažiuojame, nes netikiu jokia tradicine medicina ir tokiais žmonėmis kaip “išsilavinusi” (beje kaip ir daugelis lietuvos žmoniu ir aš baigusi aukštajį(išsilavinusi)) :) Kiek teko domėtis tai prie stemplės vėžio negerai pipirai …..

 206.   BULLSHIT rašo:

  Na žmonės, išsiaiškinkit kas yra vėžys ir kokios jo priežastys (ląstelės lygyje). Kokie įvyksta genetiniai ir epigenetiniai pokyčiai, ką turi pakitusi ląstelė įgyti, kad galėtų betarpiškai dalintis ir galų gale metastazuoti. Dabar įsivaizduoti, kad pipirai ar česnakas gali daryti kokį poveikį šiems procesams.. kita vertus žmonės ir dievais tiki.. Logika.. kodėl tuomet normalios ląstelės nepatiria streso? Ar šiuose produktuose yra kažkokia stebuklinga medžiaga, biocheminis junginys, fermentas, kuris veiktų tik pakitusias vėžines ląsteles, šalia jų esančias kraujagysles, blokuotų tų ląst. mitybą, atsparumą, proliferaciją, diferenciaciją? Tiek pat ir ignoravimas gali padėti.

  Jei ne tradicinė medicina,daugiau negu pusė iš jūsų nei 5-erių nesulauktumėt ir nereikėtų čia diskutuoti kaip liaudies medicina gydo vėžį.

 207.   Pagonis rašo:

  Didžiausia pagarba ir padėka Išsilavinusiai ir jai pritariantiems. Seniai begirdėtas šviesaus, sveiko proto ir žinių spindulys šioje tamsioje, prietaringoje, neišprususioje, bukoje ir lengvai bukinamoje liaudyje…

 208.   Mąstančioji pusė rašo:

  Kaip gerai, kad dar yra logiškai ir kritiškai mąstančių žmonių kaip Išsilavinusi, kurie bando atverti akis sapaliojantiems. Tačiau, kaip angliškai sako “ignorance is a bliss”, todėl prasmės su jais diskutuoti beveik nėra.

  Andy:

  Ta pati galima pasakyti ir apie tuos kurie aklai pasitiki onkologais. Deja, daugelio onkologu ir kitu mediku net nepasigiline i alternatyvas aklai jas atmeta, ir is kitos puses aklai pasikliauja chemo, kuri ne vienu atveju yra neefektyvi ir tik nuodija zmones.
  Tereikia, prisiminti, kad mediku ir vaistu sukeltos mirtys yra viena is pagrindiniu mirties priezasciu, salia vezio ir kraujagysliu ligu.

  Jei medicina nebutu biznis, tai siuolaikinis ligu gydymas butu visai kitoks.

 209.   qwer rašo:

  Taip ir nesupratau. Jūs čia ką - savo išmonę matuojat? Kaip Jūsų sapalionės gali padėti pacientui. Manot, jog pateikus statistiką ir pasakius, sory tau liko 5 metai pagal statistiką, žmogui padės. Nėra nei mąstančių nei nemąstančių pusiu. Yra tik liga ir žmogus. Aš pilnai sutinku su ta puse, kuri sako, jog tradicinė medicina reikalinga ligoniams, tačiau sutinku ir su ta, kuri teigia, jog yra alternatyvūs būdai. Kiek daug vaistų dar nėra praėję visų medicininių durų, kurie gali padėti. Reikia eiti iš vien. Pozityvus mąstymas, sveika mityba, joga, meditacijos, švari aplinka, naujas gyvenimo džiaugsmas. Viskas yra reikalinga, nes chemo dėja, ligos nenužudo, jei žmogus nepakeičia gyvenimo būdo. Ji tik užmigdo vėžį, kuris tik ir laukia kada vėl galės pulti. Taip, kad nesipeškit, o geriau bendradarbiaukit. Naudos bus 100 kart daugiau.

  Andy:

  Na is irgi nelabai suprantu i ka jus cia specifiskai nurodote, i koki komentara ar i mano straipsni?
  O su kitomis jusu mintimis tai absoliuciai sutinku.

 210.   siaipsau rašo:

  esu girdejus apie liudna vezio statistika ir chemeoterapijos kosmarus bei neveiksminguma daugeliu atveju 2 pazistami mire kovodami su sia liga vienas isgyveno, visi gydesi tradicine medicina, zinau tik kad isgyvenes dabar vartojo FOHOW firmos NATURIALIA produkcija (ATSEIT JI STIPRINA IMUNINE SISTEMA IR KAZKA DAR SUSIJUSIO SU VEZIU) PABREZIU PASVEIKO PO OPERACIJOS IR CHEMIJOTERAPIJOS o dabar bijodamas ligos sugrizimo taiko visus isgirstus metodus dar pASAKOJO APIE VIENA PROFESORI KURIS GYD4 VEZI VANDENILIO PEROKSIDU (gerdamas ar darydamas injekcijas) principas
  vandenilio peroksidas organizma aprupina degonimi o vezines lasteles zusta kai i jos patenka deguonis gal rasite info ir papildysite savo saita nors mano nuomuone jeigu viskas but7 taippaprasta musu laikais jau butu zinoma deja abejoju kad jeigu stipriausi pasaulio protai negali rasti atsakimo ji rasime mes
  kiekvienu laikotarpiu buvo neisgydomu lygu maras pavyzdziui o randa vaistus atsiranda kita nepagydoma liga aids ar vezis manau tai zemes gynybine reakcija kad musu nebutu perdaug ziaurus pasaulio mechanizmas vat ir vezio epidemija atsirado 21 amziuje
  Galiu tik palinketi zmonems kurie serga ar kuriu artimeji serga nenuleisti ranku ir buti stipriems galu gale kas pasiduoda tas jau pralaim4jo o kas kovoja dar gali laimet.

 211.   Lavitabella rašo:

  Sveiki , rasau Jums is Italijos , perskaiciau visus komentarus ir norejau dar kazka svarbaus prideti prie visu svarbiu patarimu ka Jums dave Andy . Pati esu susidurusi su sitomis situacijomis ir visi mano pazystamieji , kurie daresi chemio ( beveik visi mire ) tai mazdaug apie 15 zmoniu kuriuos pazinojau ir kuriuos palydejau kankynese ( kurie nemire , jiems vezys persikele po metu i kita vieta metastazes ir vel chemio ir vel kancios ir t.t. ) …nors visiems sakiau kad reikia keisti mityba , kad reikia spausti sviezias sultis ir gerti gerti kas diena , kad tai yra pats lengviausias lasteliu pamaitinimas be jokio virskinimo ir kad taip visa energija bus tik pasveikimui , ypac zmonems kurie serga veziu reikalingi vitaminai mineralai is naturalaus maisto , kiek imanoma biologinio ( ta prasme neperdirbto kaimisko ) netgi atsisakyti visu produktu is baltu miltu , pieno , naudoti grikiu kose , seklas , semenis lino , kanapiu alieju gerti sauksteliais ir kanapes seklos ( daryti kokteilius tai yra naturalus budas gauti visus amino acidus augalinius proteinus ir atsisakyti mesos gaminiu , nes jie yra pilni toksinu ) malti zalius kokteilius naudoti kuo daugiau zaliu lapiniu darzoviu ( kiaulpienes , dilgeles , rukola , buroku lapai ir malti su vaisiais ) . Nesu issilavinusi kaip issilavinusioji , taciau kalbu penkiomis kalbomis ir informacija pasirinkau is visur ( knygos , internetas ir asmeniniai pagyjimai naturaliu budu ) siuo metu pabaigiau studijas pas daktara is amerikos Dr Robert Morse internacionalineje mokykloje , kaip specialiste detox ( isvalymas kuno nuo toksiniu medziagu ) .Taigi norejau pasidalinti su Jumis , kol kuno neisvalysite nuo toksiniu medziagu pasveikimas yra sunkus ir ilgas . Taciau siuo atveju kai zmones suserga veziu laiko nera daug , reikia imtis darbu ( tai reikia valyti kuna , nuo toksinu , ir atregeneruoti audinius bei organus , kaip inkstus , kepenis , skydlaiuke , pankreas , zarnyna ir t.t zolelemis ) Visas susirgimo procesas prasideda nuo netaisikylingos mitybos , kuri sukelia rugstis organizme , aisku musu organizmas priema viska ir netgi ideda kaip i saugykla visus toksines medziagas i kepenis , inkstus ir t.t. , paskui atsiranda visur uzdegimai , lasteles nebekvepuoja , linfos sutinsta nes nera gero tekejimo , kaupiasi guzai ten veisiasi bakterijos parazitai ir t.t Kur yra vezines lasteles ten yra parazitai , vat del to ypatinga valytis nuo parazitu , nes jie minta vezio lastelemis .Be to valgant ypac pieno produktus kaupiasi mukas ( nezinau kaip vadinasi lietuviskai tai yra tokios gleives kurios apsilipdo aplink zarnyna , nes tai musu kuno apsauga jis veikia taip kad apsuka kenksmingas medziagas kad nepakliutu i krauja , bet jei kuno nevalom jis ten ir pasilieka apsilipdo aplink sieneles , toks kaio guma pasidaro tasus , ir jis trukdo pasisavinti visoms geroms priemonems vitaminams , mineralams , jie bìnebepatenka i krauja , nes tas mukas tos gleves neleidzia patekti i krauja ir maitinti lasteles ) As pati dalyvavau asmeniskai , kai viena moteris valesi kuna ( gerdama sultis ir naudodama zoleles ) gydosi nuo skrandzio vezio , kai kunas pradejo valytis isejo keisti dalykai , maciau kirmeles ir tas mases tokiu zaliu juodu siulu kurie tesesi kaip guma , dukra buvo issigandusi ir manes klause nejaugi tokie baisus dalykai yra musu kune ??? Tikrai , mane taip pat siek tiek sujaudino …kad mes neskiriam demesio musu mitybai , o vat nuo jos ir sitie visi dalykai atsiranda , kirmeles , parazitai , uzdegimai , sanariai issiklaipo nuo sukeltu rugsciu organizme ir t.t.ir ypac tie zmones kurie turi ligas kaip psiorasi , egzemos , tai jie ypatingai yra pilni toksinu ….Musu kunas tikras stebuklas ir mes pasirodo turime galimybe patys pasveikti , taciau tik tuo atveju jeigu elgsimes teisingai , jeigu duosime galimybe jam pasiilseti ir isvalyti o paskui pamaitinti , atstatyti ir atregeneruoti , nes lasteles mirsta ir gimsta naujos , taciau nepakeitus nieko negalime juk tiketi kad lasteles gims sevikos ? Logiska juk ar ne …taip pat reikia kaip jau Andy minejo kuo daugiau deguonies , reikia kvepuoti yra specialus pratimai kvepavimo gryname ore kad patektu i lasteles , pasivaiskcioti gamtoje , meditacija ir t.t. reikia myleti savo kuna ir i vezi ziureti ne kaip i priesa ar i monstra , cia kunas parode kad kazkas negerai , kad kazkuom nusizengem ( daugiausia yra mityba netaisiklinga , taip pat kuom kvepuojam ir ka tepam ant musu odos toksines priemones ) taigi reikia panaikinti priezasty zidini , kuris priveda prie ligu .Aisku tai nera lengva kaip jau minejo kazkas auksciau , kadangi tai yra ilgas darbas su savimi paciu , reikia daug dalyku atsisakyti , kurie buvo mums idiegti metu metais , kaip kokia religija ….pavyzdziui jei italui sakau kad nesveika valgyti , piza pasta ( makaronus ) ir mesas tai ziuri i mane kaip kokia pamisusia ( as esu vegane ir mano maiste daug yra zaliu produktu naturaliu , kuriuose pilna enzymu ir t.t. ) , nors jie cia turi tikrai daug vaisu ir darzoviu visus istisus metus …tikrai pasirinkimas didelis , taciau suprasti tai yra sunku , sako jei nevalgysiu proteinu mesos tai kojos nuluz ir numirsiu ( as pati po daugelio metu kai vegetare pasidariau kraujo tyrimus ir kaip nekeista pas mane yra ir Vit B 12 , proteinu kiekis7,4 ir hemoglobinas 14 ) taigi gydytoja manes pati klause is kur gaunu ??? Tai dabar as nebesuprantu ji studijavo del ko kad man parasytu recepta ??? Man 40 metu , pas gydytojus nebuvau( tik pagimdziau vaika ligonineje ) , iskyrus kai lietuvoje augau , mane isnarse isdarke ispjove angina 3 metu vaikui , sanariai buvo sugriuve , ir sirdis klebetavo .Kai pakeiciau mityba , viskas ir pasikeite , dabar jauciuosi jaunesne nei pries 20 metu …Turiu geru patarimu jei kas domites , visuomet pasiekiama siuo mailu : yourlifesimply@yahoo.de , nors labai daug geru dalyku yra cia pas Andy , tik reikia juos pritaikyti ir kad tai taptu kasdienybe ….o mesas zuvis ir tortelius riebius matau tik televizoriuje , taciau manes tai neliudina , nes pasidarau tokiu desertu is datuliu , riesutu , kad net nepasakysi jog nekepus tai imanoma . Viesiems Jums linkiu daug sveikatos , myleti save , rupintis savimi ir artimaisiais , harmonijos ir gero gyvenimo . Iki

 212.   VitaminasC rašo:

  Lavitabellą super pastebėjimai. Būtų labai malonu, jei laikas nuo laiko čia užsuktumėt ir pasidalintumėte patirtimi ir patartumėte klausiantiems žmonėms.

  pvz man būtų labai įdomu kokius “receptus” maisto naudojate savo mityboje, t.y. kaip atrodo mityba dienos, gal turite kur surinkusi vienoje vietoje kad lengva pasidalinti, kad ir tie desertai kaip daromi ir t.t.

 213.   Lavitabella rašo:

  Sveikas Vitaminai C , taip zinoma kad galiu pasidalinti mano patirtimi , kad tik kam nors padetu , tai smagu . Ir uzsuksiu kai tik laiko turesiu . Nu ka mano maistas kaip jau minejau bandau valgyti kuo daugiau zalio maisto taciau nera taip paprasta iskart pereiti , kadangi 10 metu buvau savinike iatalu restorano su mano vyru ir gyvenome olandijoje , bet atsitiko gyvenime tokie ivykiai permainos ir vat privede netgi pakeisti mityba :) Zaliam maistui reikia laiko kad vien tik ji valgytum ir dar labai svarbu kad negali valgyti vienas jei visa seimyna sveicia mesa ar kokius ten maisto patiekalus kurie skleidzia vyliojanti kvapa , nes veikia smegenys ir traukia ir be to reikia tokio tranzito tam , gal kelis metus uztruks , taip pat priklauso ir nuo to ar vasara ar ziema )Del tos priezasties po mazu apsukau visiems galvas aisku isaiskinau del ko ir kam ir pradejau taikyti sita mityba .Mano vyras nesipriesina , o vaikui buvo is pradziu sunku , verke net gi ( nes i mokykla tevai prinesdavo vaikam visokius saldumynu bandeliu baltu , as jas vadinu skranzdiu kamsciu ) , taciau kai priprato dabar i kita maista net negali paziureti ( supykina ir isvemia jei kas netaip ) Vasara as sedziu labai gerai ant vaisiu , taigi galiu buti netgi frutariane ( cia pas mane Sradinijos saloje yra pilna visokiu vaisiu nueinu prissikinu nuo medziu ypac megstu figas. Tai gi kaip kertu tas figas tai netgi kokias 30 ar daugiau sutvarkau ( svarbu zinoti kad figos vienas is geriausiu zarnyno valytoju , ir isvalo net muca , nus tas gleives kaip zmones sako , skreplius kurie susidaro nuo virto maisto) …visi juokiasi is manes sako nevalgyk cukru pakels , nevalgyk svoris uzaugs , o as jiems atsakau aisku jei jus pirma prisikimsot pastos , mesos , tortuku ir po to kaip deserta norit dar ir figu tai normalu kad jums svoris priaugs , man tai jau tirkai ne . As esu labai energinga visur einu pesciomis jei imanoma , kilometrus darau ir net pati nusistebiu kaip man taip kojos nepavargsta ? Atrodo kaip igelta buciau o ka suvalgiau tik vaisiu .
  Tai rytais susimalu zalius kokteilius ( perskaiciau Boutenko knyga Green for life ) ir taip pat is netu pasirinkau receptu o paskui kai pradejau malti tai jau mano receptukai labai skanus : bananas , apelsinas , ¼ ananaso , obuolys , tada zalios zoles rukola , cikorija ( tipo kiaulpienes lapai ) dilgeles lapu kartais idedu maza juostele alijosiaus ) ir malu su vitamixu . Tada pridedu dar paskaninimu ( ne visada pagal nuotaika ) spirulinos , linu semenys sumaltas , chlorelos , maca , chia seklas ir t.t. Dedu tik viena is ju . Vis keiciu skonius . Nes musu kunas megsta ciklus . Kita diena keiciu zoles dedu petruska , buroku lapus , kiwi , kriause , banana ir persimona …ir .t.t as naudoju vaisius pagal sezona . Neperku niekada vaisiu kurie atvezti is toli iskyrus avokadus , ananasa ir mangus ( nes jie cia pas mane neauga ) vat del tos priezasties sakiau kas metai noriu vaziuoti i salis azijos , arba i pietu amerika ir pasedeti tik ant vaisiu kokoso riesutu ir pasivalyti kuna , mano vyras pritaria tokiam planui , vaikas taip pat tai ka belieka tik paieskoti i kokia sali vaziuoti .
  Pasidarau kas antra ar kas trecia diena toki balta kokteiliuka ( as ji vadinu kauliuku stiprintojas) . Nes ji darau del mano mamos , kuri susirgo netiketai osteoporoze ir buvo labai beviltiskoje situacijoje ) . Kuriame yra daug amino rugsciu ( proteinu ) nes vis pagalvoju ir apie juos ir kalcio . Taigi man labai skanu bananas , apelsinas , puse stiklines migdolu istirpintu nakti , kanapiu seklu trys geri saukstai ( sumaltos su kavos masinele smulkiai ) ir vandens siek tiek . ( kai nebuna apeslinu pakeiciu su figom ) o jei nera figu dedu sudziovintas datules . Labai skanus nereikia persistenkti viena stikline isgeres pasijunti kaip kad suvalgei gera mesike bent jau koki 250 gr
  Kai kada rytre isgeriu viena stikline zalio kokteiliuko , o veliau praejus dviem valandom mazdaug pasidarau tokia kosele 2 obuoliai , ½ stiklines jusu megstamu riesutu ( ismirkytu ) 1 saukstas didelis linu seklu sumaltu , jeigu turiu vaisiu dziovintu idedu ir ju papjauscius ( figos, datules ir t.t. Razinos ) viska dedu i kombaina ir pamalu , padarau tokia rupia kose . Nenusiminkit jei kas nors neturit virtuvinio kombaino reikia smulkiai sutarkuoti obuolius , ir kitus daiktus smulkiai supjaustyti taip pat labai gerai pakramtyti .
  MUSLIS megstu irgi retkarciais , ismirkau kruopas kokias turiu , pridedu vaisiu papjaustau kubeliais bananus , obuoli , dziovintus vaisius ir juos uzpilu su pieneliu padarytu is riesutu . PIENELIS puse stiklines jusu megstamu riesutu ( taciau nevisi riesutai geri , nes kiti sukelia rugstis kune , taigi geriausia naudoti ,migdolus , zemes , riesutus , lazdyno braziliskus , cashew ( anakardziai man atrodo taip vadinasi lietuviskai ?) aisku bio butina neskrudintus ir nesudytus )
  Spaudziu sultis .
  Vat rytas pas mane toks : geriu dvi stiklines zalio kokteilio , po dvieju valandu isgeriu stikline balto pienelio del kaulu , per pietus isverdu ryziu rudu ( arba juodu neperdirbtu bio ) su darzovemis garintom brokoliai , zali , balti kalafijorai , morkos , fenkeliai ( finochio ) ir padarau salotas zalias , vakariene salotos su daigeliais ( jei nenoriu tai geriu kokteili nes man labai patinka neapsunkina virskinimo ir gerai jauciuosi gerai miegu )
  Kitas planas : RYTE Muslis su kruopom mirkytom , tada uz dvieju valandu sultys ispaustos ( morkos , burokeliai , obuoliai , salieria , agurkas ir t.t. ) , per pietus , darzoves pakeptos orkaiteje : morkos , bulves , salierai , baklazanai , svogunai ir t.t. Jei vyras nori su vaiku jiems padarau zuvi sardine , arba stumbre arba lasisa salotos zalios , vakare jei noriu salotos arba vaisiu salotos ( pagal nuotaika o jei ne uzkertu kokius tris apelsinus ir banana ir man uztenka ) .
  Zuvi valgau viena karta i savaite . As darau pagal cikla . Ryte mano maistas viskas zalia , per pietus virtas maistas ( viena karta i savaite pasta ruda del mano vyro ir vaiko , du kartus i savaite ryziai rudi , viena karta darzoves keptos , viena karta zuvis BET VISADA SU SALOTOMIS IR proporcija salotu buna didesne nei ryziu , ar darzoviu virtu ir kita karta tik zalios salotos bet tokios jau rimtesnes daugiau ingridientu idedu tiek spalvotu darzoviu kiek vaivorykste turi ) . Po pietu apie 4 valanda sultys spaustos 1 stikine IR VAKARE VISKAS ZALIA ( salotos arba kokteilis ) .TACIAU jei buna vasara virtas maistas isnyksta buna tik du kartus per savaite , o daugiau salotos salotos , arba monodieta . Ta prasme valgau pavyzdziui kai yra daug arbuzu arbuzus ….jei figu metas figas , jei vynuoges vynuoges .
  Prie sito viso kai valgau salotas , tai pasidarau savo duonele , nes turiu dehydratoriu exalibura . Darau duonele is darzoviu , daugeli su linu semenim maltom , sesamu , saulegrazom ir t.t. Cia dabar nepasokosiu nes reikia tureti tam ta dziovintuva ( ir yra daug visur receptu , as turiu knyga Ann’is Raw Food Essential , man labai patinka ) . Aisku as neperdauginu semenu ir riesutu , nes pavyzdziui jei valgiau ryzius , tai man duoneles nereikia , duonele valgau jei nera virto maisto ir valgau tik salotas per pietus . Pasidarau taip pat vegetariskus hamburgerius ir padziovintus ( is morku , seklu sudaigintu , salieru ir t.t sudedu i viena vieta kaip kotletelius ir paskui padziovinu ) daug nereikia suvalgai kelis ir labai skanu .
  Kartais pasilepinu ir desertukais : pagrindas yra padaryt pagrinda is maltu riesutu ir datuliu . Pavyzdziu migdolai stikline pamirkyti ir datuliu puse stiklines tada sudedi i virtuvini kombaina ir su S peiliuku pasuki pasidaro tokia mase kad gali lipdyti ant formos dugno ( pries tai padejes tam sviestinio popieriaus ) paskui su blenderiu vitamix arba koki jau turit mali mase kuria pilsi i ta formike : ismirkytus anakardzius riesutus ( viena stikline ) ½ stiklines kokoso aliejaus extra vergine , vanilles extrakta , ½ vandens . Mali susimala tokia tirsta mase ( va cia tada gali pats kombinuoti idedi kakavos zalios , idedi saldykliu agaves syrupa ( arba is datuliu padaryta syrupa , viena stikline datuliu su vandens puse stiklines ir gaunasi toks saldu saldiklis kuri gali visurs deti ) , jei nededi sokolado gali prideti vaisiu , braskiu arba melyniu ir pamaisai ir ta turini supili i fromike , tada dedi i saldytuva . Kadangi yra kokoso aliejus saldytuve ta mase sustingsta vat ir gali pjauti ir paprasta ir skanu ir grazu ( gali jau ten padaryt keliu sluoksniu ) yra visur internete parodyta kaip daryti . Cia yra pagrindas o paskui jau keiti riesutus , keiti ingridientus ( bet va del kremo tai geriausiai veikia anakardziai ….is ju pasidaroma ir surius ..as matai kilus is restorano tai man labai idomu perdirbti tuos receptus kurie buvo kepami dabar noriu nekeptu zaliu …o pasirinkimas tikrai didelis . Nu siam kartui gal uzteks , nebus kam skaityti mano pasaku … taciau linkiu tikrai nors ka padaryti . Aisku tam reikia ir laiko , bet as manau daugiau organizcijos . Pavyzdziui dar vienas patarimas . Zmones kurie ryte dirba . Tai pasiruoskit is vakaro : nusiplauti vaisiu supjaustyto, sudeti i malikli , nuplauti lapus visus ir sudeti i malikli bet nemalti . Tada ta inda idedam i saldytuva . Ryte kai atsikeliat jus dapilat viena stikline vandens su citrina ispausta , paspaudziat mygtuka ir va kokteilis zalias jau padarytas per dvi minutes ( as padarau kiekviena diena po 2 litrus nes visi geriam :) paskui del salotu reikia tureti pagrindiniu dalykeliu : morkos , tarkuoti , svogunelis , salieras , agurkas , salotos , burokeliai , raudonos salotos , ridiseliai , pomidorai , ir t.t. Nu prideti dar kokiu petrazoliu , dar koki retkarciais avokada imesti nu tikrai sotu o jei dar daigeliu padaigintu ar kokiu moliugu seklikiu ar kokiu saulegrazu , as manau kad tikrai labai sotu …reikia tik ilgai kramtyti :) paskaninu su padazeliu alyvuogiu aliejus su citirna ispasuta pamaisytas ir viskas Vat man del to patinka rytais kokteilis zalias nes nekramtau , isgeriu ir kunas taip gerai pasisotina ir taip gera buna , visa energija lieka darbams o ne virskinimui , taigi manau tai labai gera iseitis ir dar plius sveika …Jei yra klausymeliu klauskit .A dar pamirasu , kad stengiuosi viena diena i savaite pasedeti tik ant sulciu …Ir geriu savo vaistazoles ( tinkturas , valymas nuo kepenu , nuo sirides , nuo sistemos imunitarines , ir t.t. del skydliaukes ( tai yra viena is svarbiausiu organu nes nuo skydlaiukes priklauso visa struktura kuno , muskulai ir kaulai , nagai ir plaukai ….taigi skydliauke reikia myleti ir valyti , nes ji beveik pas visus zmones neveikianti arba pergreit arba per letai , nes reikia kuna pavalyneti nuo toksiniu medziagu , kurios dazniausiai atsiranda ….nuo netaisyklingoas mitybos …) Nepamirtsu pavaikscioti po miska ir kalnus , vasara mirkstu juroje nes panoseje , vengiu vaziuoti masina kur galima einu pesciomis …ir darua meditacija .. Parasysiu dar kitokiu recepteliu . Iki greito visiems gero maisto ir svarbu kad tai butu daroma su dziaugsmu !!

  Andy:

  Aciu uz pasidalinta patirti :)

 214.   VitaminasC rašo:

  nu čia nereliai…. ačiū labai. tik klausimas - o Jums į darbą eit tikriausiai nereikia?

  Ir Lietuvoje tiek žalumos be šansų, žiemą ypač. nebent vien ant obuolių gyventi beveik :)

 215.   Suris rašo:

  Lavitabella aciu Tau, kad daliniesi. Rasei, kad darai meditacija gal gali daugiau apie tai papasakoti.

 216.   Lavitabella rašo:

  Sveikas Suri . Meditacija tai yra svarbus dalykas . Mes gyvename stresuotame pasaulyje , visuomene veja ir neturim atsilikti nuo nieko , pastoviai stresas , norai , uzgaidos , lenktynes , kas geresnis , kas gudresnis , kas daugiau turi ir t.t. Galvojame perdaug apie ateiti , ir pamirstame pati svarbiausia dalyka DABAR cia …THE PRESENT MOMENT .Tas chaosas mus isvargina ir neleidzia kunui pagyti iki galo , stresas trukdo gerai atlikti zarnyno , visu organu ir liauku funkcijoms .Sitas pastovus trukdesys sukelia audiniu degradavima kune , uzkietejusius vidurius , nugaros skausmus , antinksciu ir inkstu funkcija , nerima , depresija ir sirdies problemas …ir taip toliau . Taigi reikia tikrai atrasti laiko ir skirti sau . As nelankiau jokiu meditaciju as pati pradejau daryti . Tai ka gi reikia atrasti laiko sau nors 30 min i diena ir tikrai kad niekas netrukdytu . Tel atjungtas , televizorius ir kompiuteris isjungti …Atrasti vieta kur jautiesi patogiai ir niekeno netrukdomas . Meditacijai nieko ipatingo nereikia , tik laiko . Gali daryt atsisedes arba atsigules ant lovos . As siaip sedziu lotoso pozoje , kojos sukryziuotos ir is pradziu galvojau kad man reikalinga muzika , pasileisdavau ramia zen muzika , bet po to kai pripratau medituotis man muzikos nebereikejo , man reikia dabar tik ramybes . Pradedi gyliai kvepuoti stengtis kvepuoti ir su pilvo raumenim ikvepi gyliai sulaikai ora ir iskvepi ir stumi ora su pilvu lauk . Seki sita procesa kvepavimo . Zmonems kurie labai susistresave ( mano sesuo pavyzdziui ) kurie nesugeba niekaip atsikratyti minciu , reikia bandyti jas nuvyti po truputi palengva , be streso , stebi kvepavima per nosi ikvepi per burna iskvepi , kaip su armonika bet neskubedamas letas kvepavimas turi buti , paskui stengiesi klausytis tylumos . Kojos , rankos , kunas pasidaro lengvi nebejauti jo ( zmonem kuriems skauda kokias kuno dalis sukaupkite i ta vieta spalva pilka ir kai ispuciat ora isivaizduokit kad ispuciat sita spalva pilka ir kad jin iseina is tos vietos ) bet paskui palikit stenkites nebegalvoti apie tai turite tapti lengvas , kaip plunksna galite netgi pakilti …. nestabdykite leiskit jusu kunui pakilti atsipalaiduokit relax maximum ir klausykites tylumos , Vienu zodziu nezinau kaip paaiskinti as bandau taip itempti mano ausis kad yra toks noras kad turi klausytis kazka taip toli , taip gyliai , kazkur i siela , turi klausytis” Silence “ tai zinai tada tuo metu as prapuolu pasaulis fizinis nebeegzistuoja tuo metu , nera jokiu minciu , nera jokiu emociju , negalvoju apie nieka , klausausi tos tylumos , kad net ausyse atsiranda toks spaudimas labai toli kazkas ten yra bet niekaip negaliu suprasti kas …kartais jauciu aplink kazkas mane supa , energija pakyla labai aukstai , as jauciuosi tokiam energetimiam burbule ( bet ta pajausti reikejo man keleta metu ) ir pastebejau kad kai tapau vegetare man buvo zymiai lengviau prieiti prie atsipalaidavimo( nemedituokit pavalges ) ir kazkaip sirdyje toks ramumas buvo ( nors as ir taip nebuvau mesos valgytoja , bet va zalias maistas turi daug vibracijos , ir ypac vaisiai as jums paskui idesiu tokia lentele apie energija, kiek energijos turi kokie vaisiai ir darzoves ) nes musu kunas turi vibracija musu lasteles vibruoja energija , frequence ir kuo maistas didesnes energijos logiskai ir kuno vibracija aukstesne ir normalu kad galima pereiti lengviau prie subtiliu sluoksniu ( nu nezinau kaip cia geriau lietuviskai paaiskinti , bet as stengiuosi isdestyti kad mane suprastumet , jei ne klauskite atsakysiu ) medituojuosiu daznai beveik kiekviena diena ir mazdaug nepastebiu kaip praeina ta puse valandos .Paskui man nebereikejo uzmerkti akiu , kai pripratau medituotis atmerktom akim taip pat pradejau matyti keistus dalykus ( cia tiesa neisgalvota ) as pradejau matyti spalvotus dalykus aplinkui energijos srautus kurie sukasi aplink ir kurie isbuna mazdaug apie 20 min ir paskui prapuola is pradziu buvo labai keista nes galvojau kas cia dabar bet neissigandau ir buvo labai gera , tiesiog nebijojau , nes pirmais kartais pasitrindavau akis ar tikrai kazka matau ir paskui reikalas parimtejo matau ir dar kaip ir nevienos spalvos … bet cia vel kita tema .paskui kai ismokau medituotis man meditacija dabar buna visur . Pavyzdziui einu i miska ir ziuriu i kalnus ir medzius ir kai tik nebegalvoji apie nieka , kai tik stebi gamta va cia ir prasideda meditacija ( atsijungi tikra ta zodzio prasme ir stebi grozi kuris supa mus aplinkui ir kuri mes jau beveik pamirsom ) arba as iseinu i kiema i soda atsisedu ant saules uzmerkiu akis ir priemu saules energija , taip gera buna , kvepuoju ir dziaugiuosi kad saule sviecia , cia irgi meditacija . Meditacija gali buti ir didmiestyje .Sedi ant suoliuko ( kai as gyvenau dideliame mieste Marsilijoj prancuzijoje ) ten surmulys , bet kai ismoksti medituotis tai va gali atsisesti ant suoliuko ir stebeti eisma , masinos vaziuoja , zmones eina , klega , kalba , triuksmas bet tu jo negirdi ( tu buni pakiles virs to klegesio , bet tu ji stebi ) nezinau ar mane supratot .Vienu zodziu as manau reikia bandyti viska pamirsti , atsijungti , laiko nebera , minciu nebera , emociju nera stebi , bet taves irgi nera , vat cia tada ir yra meditacija . Megaujiesi “The present Moment “ As noreciau cia pacituoti mano mokytojo mintis tik angliskai nes nemoku isversti gerai lietuviskai nes man ir taip usnku kalbeti lietuviskai jau 20 metu gyvenu uzsienyje ( kad nesuklaidinciau , as manau kad daugelis supranta anglu )
  Break free of the chains that bind you to this world . “ Become like little children “ free to enjoy the present moment .The present moment is eternal , and pure awareness ( which is what you are ) only lives in the present moment . Remember , it is thought that is based in time . Past and future are only concepts of the mind , as memory and desire weave your future . Meditation is one of your greatest tools for relaxation It allows you to relax every muscle and cell in your body . As the body relax , this also relaxes the mind and emotions , which are the main cause of stress in the first place Meditation will open doors that were previousley shut , and will allow true healing to take place .Tikiuosi Suri kad siek tiek galejau tau duoti ideja apie meditacija ir kaip as ja darau …

 217.   Lavitabella rašo:

  Vitaminai C , man visai gerai jei sakysi man tu ( ne tokia jau sena esu :) nu ka as nieko neslepiu nes neturiu ko slepti .Del darbo tai dirbu kada noriu :) ta prasme mano darbas toks , kaip coach nutrition ( nemegstu dietologu , todel issimokiau kaip detox specialist , net nezinau kaip vadinasi lietuviskai isvalymas nuo toksiniu medziagu ) Mano kelias pakrypo i kita puse ( taciau nuo senu laiku mane domino zoles vaistazoles ir naturalus budas pasveikimo ) mane nervina dietologai cia italijoje , kurie sako kad gali valgyti viska net ir bandeles , svarbu tik kad sunormuotum , zmogui kuris serga artritu ir osteoporoze jie sako gali gerti pieno kuo daugiau ir valgyti kuo daugiau suriu nes ten yra kalcio ( kazkoks absurdas ) taigi pirma pradejau nuo mano seimos , paskui ratas prasiplete ir dabar turiu kelesdesimt zmoniu , kurie seka programa ( protokolus ypac su geromis pasekmemis ) , gyvenimo buda bando pakeisti , nori ismokti kitokios mitybos , kuri padeda atstatyti sveikata ir sugrazina energija ivesti pusiausvyra mityboje . Pritaikant vaistazoles regeneruojami audiniai ir lasteles .As negydau nieko ! As duodu , suteikiu informacija zmonems , nes tam reikejo keletos metu kad surinkciau ir ismokciau , ir ja isdestau sutrumpintai zmonems , jie imasi to plano , ir pradeda sveikti ( tai naturalus kuno procesas , kada pasalinami toksinai , inflamation and obstruction , kada PH padaromas sarminis ( ir svarbu kad jis liktu visada mazdaug virs 7,4 nes sekame tai ) vat tada lasteles pradeda kvepuoti ir atsiregeneruoja audiniai ..ir t.t.
  Del darzoviu lietuvoje man labai graudu , zinau mano teta man minejo kad sunku . Taciau as sakau kai buna galimybe naudokites , Kada buna uogu metas , melynes , serbentai ir t.t. Burokeliu lapai , dilgeles , kiaulpienes , morku lapai , ridikeliu lapeliai irgi tinka , salotos lapai kopusto lapai tinka vat su jais galite malti kokteilius . Aisku ziema sunkiau ( naudokite tada kopusto lapus jei buna petrazoliu ir saliera ir plius vaisiai kokie ten yra bananas , obuolys apelsinas ) : Gerai baigiu , man kazkaip neiseina parasyti trumpai :)

 218.   Suris rašo:

  Lavitabella aciu, daug minciu davei, kas apie ta pilka spalva man girdeti pirma karta o kiek kartu reiketu iskvepti ta pilka spalva? Nejaugi tikrai taip gyja organai?Ir dar kas stebina rasei kad kunas pakyla ar tikrai pakyla ar tik taip atrodo:) Man lb idomu viskas. Papasakosiu savo situacija-kankina pastovus skrepliavimas, ypac ryte pilna gerkle ju. 4 metai nevartoju pieno produktu, baltu miltu, mesos lb mazai bet situacija negereja, privacioje klinikoje teko ryti zarna nieko nerado apart truputi tulzies skrandyje,o apie gleives nieko nesake tai gal skrandyje ju nera.

 219.   Lavitabella rašo:

  Sveikas Suri , del pilkos spalvos tai jei koks organas labai skauda tai reikia daryti dazniau ( net gi energingiau ) tas isputimas turi buti kaip “atsikratymas “to skausmo . Pavyzdziui , skauda koja ar ne , tada sukaupi visa demesi i koja ta skaudancia isivaizduoji spalva ant tos vietos kur skauda ir darai tuos kvepavimo procesus ikvepi iskvepi ( pusdamas ora ir issivaizduodamas kad iseina ta pilka spalva ) . Darai tai aisku ne per daug agresyvaiai , nes apsisuks galva nuo deguonies jei neesi priprates ( bet siuo atveju vat taip ir veikia kad lasteles gauna deguonies ir prasideda energijos cirkuliacija tarp audiniu , lasteliu ir skausmas turi sumazeti ) aisku nuo vieno karto nepraeis , taciau reikia pasimedituoti dazniau . O kvepuoti gali koki 10 minuciu ( pradek nuo maziau paskui didink minuciu laika , neziurek i laikrodi mazdaug jausk , tai tikrai i nauda .Del skreplio rimtas reikalas ( pagal mano daktara is amerikos ) tai yra uzsikimsusi lymphos systema . Noreciau kad tu man mazdaug papasakotum detaliau ka valgai , kokia tavo mityba , gal tada atrasiu produkta i kuri reaguoja tavo kunas ir taip kad kunas apsaugotu nuo ( toksiniu medziagu ir agresoriu ) jis sudaro muka ( skreply ) ir dar kokios spalvos jis rudas , zalias , balytas ???, Ar tau angina isoperuota ? ir ar moki angliskai ? as tau pasiusciau info anglu kalba . Suprasi apie ka kalbu . Vienu zodziu turim isspresti sia problema . Man buvo taip pat ( pries 8 gerus metus ) kai nuejau pas internista del strumos Olandijoje specialioje klinikoje , nes mane gyde vaistais ir aisku pasekmes nulis , tai as to gydytojo klausiau kodel man susidaro mucas gerkleje , kad man reikia atsikoseti ir isspjauti ( jauciausi kaip kad kokia buciau nusirukiusi ar ka nors gyvenime nerukiauskrpliuodavausi tieiogine zodzio prasem , nes budavo tikrai nemalonu uzkrisdavo ant gerkles ir negaledavau kartais prakalbeti arba nuryti … ) BET buvo salygos tokios dirbau restorane , ten rukiau automatiskai su klientais pasyvi rukytoja vadinasi ir aisku valgiau pasta piza ir t.t. .Tai man tas specialistas sako ai nieko issispjauk ta skrepli ir praeis , arba isgerk taure vyno raudono . Va kai pradejau atakuoti su zaliu maistu , ir kuo daugiau darzoviu ir vaisiu ( ypac zali kokteiliai sumalti isvaro muka ) tai va ir atsikraciau . Labai daug naudoju ir greipfurto , nes tai vienintelis vaisius ( ir citrina taip pat ) kuris valo systema lymphatika . Lauksiu tavo patiklsinimu ( pavyzdizui juodi pipirai yra labai blogai , negalima ju naudoti ). O ka mano Andy ? jis irgi labai geru patarimu turi visada , turim isspresti sita problema , kazkur yra obstruction reikia atrasti kas . Ok

  Andy:

  Del juodu pipiru tai esu tik girdejes is Atom Bergstrom, kad jie gali sukelti tulzies problemu. Asmeniskai ju nenaudoju.

 220.   Lavitabella rašo:

  Oi dar nepatikslinau del kuno pakilimo meditacijos metu . As neesu isejus is mano kuno ( yra toks variantas kurie sugeba iseiti is kuno TRAVELING OUT OF BODY ) bet cia reikia patirties ir gerai istreniruoti kuna , mintis ir siela nes viskas veikia vienu metu vienuma gaunasi . Be to iseiti is kuno reikia geros aukstos energijos . Mano mokytojas daktaras , jis gyveno puse metu vien ant apelsinu palapineje pas fermery ir valge apelsinus mazdaug po 15 kg ir daugiau per diena , va tada jis aiskina kad energija buvo tokia pakilusi , kad nebegalejai sustabdyti kuno nes siela iseidavo is kuno meditacijos metu …Ir jis aiskino kad ta busena isejimo is kuno buvo ypac nuostabi , sunku budavo sugrizti i kuna .O as kai medituojuosi jauciu mano kuna pakillusi , kazkaip nebejauciu jo fizinio kuno , bet neesu isejus is jo ….

 221.   Lavitabella rašo:

  Sveiki cia idedu istrauka is knygos ( The detox Miracle sourcebook Robert Morse N.D.) Si daktara as atradau pries du metus ( kadangi buvau kritineje situacijoje del mano mamos kuri tapo invalide ir nebegalejo daugiau atsikelti is lovos ) is vieno vegano Raw foodisto Dan Liferegenarator . Jis yra perskaites daug knygu ( daug metu jau gyvena kaip Raw Foodistas ) ir sake , kad Dr Robert Morse yra tikras specialistas del regeneravimo audiniu . Taigi as pradejau dometis apie si daktara , tada atradau youtoube kanale viena testimoniu MS ligos (neatsitinktinai tai buvo lietuve mergina , kuri gyvena amerikoje Floridoje ten kur gyvena tas dakataras ir ji buvo jau invalide ir nebevaiksciojo del ligos , nors isvazinejo su savo vyru zymiausias klinikas del MS , taciau kai pradejo daryti detox ir nervu lasteliu regeneravima pas Dr Robert Morse ji atsikele is lovos per 7 menesius , atregeneravo audinius , isvale kuna nuo toksinu ir dabar gyvena normalu gyvenima . As tapau jos drauge per FB ir matau kaip ji pasikeite ir kokie neitiketi dalykai atsitiko ) taigi pritaikiau ta metoda ir mano mamai , mano mama atsikele is lovos , ir dabar gyvena kaip normalus zmogus , po truputi atgaivinom kaulu struktura atstatem , panaikinom artrita , artrose , gydom osteoporoze ir sutinusius sanarius ( GOUTE ) raumenys atauga , ir t.t. pirma neislaike dantu sepeteliu tarp ranku , siandien ravi darzus pas mane ir einam pasivaikscioti i kalnus . Skrendam su lektuvu ir keliaujam …tai atrodo neimanoma , bet man tai kainavo gerus du metus , ir toliau sekam ta mityba ir vaistazoles …
  Taigi idedu si straipsni anglu kalba , nes neturiu laiko isversti i lietuviu kalba …tikiuosi kad bus naudingas .nes toks ir yra .Linkiu visiems sveikatos ir gero vertingo gyvenimo .
  CONSCIOUSNESS AND FOOD
  ~Robert Morse, N.D., The Detox Miracle Sourcebook
  Energy is another world that can be used to describe awareness or consciousness.
  All life has an awareness or consciousness to it, at one level or another.
  Just because you cannot talk to plants and animals does not mean that they do not have awareness.
  Some individuals have developed the ability to communicate with other forms of life.
  Foods also have an awareness or consciousness to them. Each type of food has its own unique individuality and reason for existing.
  God does not create something for no reason. In healing and regeneration we find this helpful to understand.
  We have noted that the brain and nervous centers of the body contain the highest energetic or electrical tissues we have.
  We find that fruits have the highest electrical energy of all the foods. Volt-ohm meters and electromagnetic meters can measure this energy.
  My own clinical studies have shown that fruits will regenerate brain and nerve tissue, whereas vegetables will not. I have found that, as a rule,
  FRUITS ARE BRAIN AND NERVE FOODS as well as CLEANERS OF TISSUE.
  VEGETABLES ARE THE BUILDERS, which are suited for MUSCLE AND SKELETAL TISSUE.
  NUTS AND SEEDS are STRUCTURAL FOODS and are STRENGTHENING TO THE BODY AS A WHOLE.
  Let’s examine the electromagnetic energy of foods to further understand which foods are key to your regeneration and vitality.
  Electromagnetic energy is rated in units called ANGSTROMS. The higher the quantity of angstroms a food gives off, the higher the energy of the food.
  When you eat foods picked fresh from nature and eat them without cooking or processing them, the high electromagnet energy of that food is transferred
  to your body and its cells.
  This is true with chemistry as well. Chemical compounds and structures are broken down by digestion, and the individual components or elements are then
  absorbed through the intestinal wall into the bloodstream. From there they are carried to the liver and individual cells for energy or restructuring, and the
  remaining by-products are then excreted. This is a process called BIOLOGICAL TRANSMUTATION, where the body transforms one energy source into another…
  It is enough to say that through chemical [oxidation], parasitic and enzyme action, life is constantly being transformed. According to physics, energy is always being changed –
  never created or destroyed.
  The [following] chart will give you some idea of the electrical output of various foods.
  ANGSTROMS AND ENERGY
  ENERGY OF HEALTHY FOODS

  Fresh raw fruits 8000 to 10,000 angsroms
  Vegetables (fresh, raw) 8000 to 9000 angstroms
  Milk (fresh, raw) for children under 2 yrs only 8500 angstroms
  Vegetables (cooked) 4000 to 6500 angstroms

  ENERGY OF TOXIC FOODS
  Milk (pasteurized) 2000 angstroms
  Cheese 1800 angstroms
  Refined white flour 1500 angstroms
  Cooked meats 0 angstroms

  BODY FREQUENCIES
  Human (average) 6500 angstroms
  Cancer patients (generally) 4875 angstroms
  One of the laws of physics in this universe is the LAW OF BALANCE - HOMEOSTASIS. The lower the energy of the food you eat, the lower your systemic energy becomes. This creates
  hypoactive or underactive tissues.
  THE MORE ENERGETIC THE FOODS ARE THAT YOU EAT, THE MORE VIBRANT AND HEALTHY YOU BECOME.
  As we increase the energy of the physical body, we lift ourselves up out of despair and disease.
  This opens the senses to a whole new world of understanding and health.
  The vitality you can achieve is indescribable; it can only be experienced.
  The body is a tremendous machine; fully aware of itself, with self-healing and cleaning mechanisms already built in…

 222.   VitaminasC rašo:

  įdomus straipsnis, tik nesuprantu matavimo vienetų - angstrongas tas nurodytas šiaip yra ilgio matas, tas pats kas centimetras ar metras. O čia sako, kad jais matuojama elektromagnetinė energija…. keista.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Angstrom

  Andy:

  Angstromas yra labai mazas didzio/ilgio vienetas, 1/10 nanometro, arba 1/10 000 000 000 metro. Naudojams matuoti atomu didziui, del elektromagnetines energijos negaliu pasakyti.

 223.   Lavitabella rašo:

  Sveikas Vitaminai C paziurek as paskaiciau tavo nuoroda kur idejai cia ir va radau tai : ka manai ? the wavelengths of chemical bonds ???Tai ir yra elektromagnetines bangos ? ar as gerai supratau…
  The Ångström is often used in the natural sciences and technology to express the sizes of atoms, molecules, and microscopic biological structures, the lengths of chemical bonds, the arrangement of atoms in crystals, the wavelengths of electromagnetic radiation, and the dimensions of integrated circuit parts.

 224.   Suris rašo:

  Sveika Lavitabella,
  Man teko vasara zaliavalgiauti, bet neatlaikiau nes pradejau i sonus siubuoti, gal man netinka buti zaliavalgiu pagal konstitcijos tipa, nezn.Dabar maitinuosi ivairiai, valgau daug zaliu vaisiu juos valgau is ryto ant tuscio skrandzio (obuoliai, bananai, kiviai, apelsinai(siai dienai ju vartojima lb sumazinau nes pradejo grauzti skrandi rugstys ir geriu vaistus nuo rugsciu)) dar daznai rytais valgau daigintus grikius (~stikline), geriu sultis :morku, obuoliu, burokeliu, apelsinu, moliugu, viska maisau. Pietums troskintos darzoves, zuvis, duonos tuputi kartais, kopustu salotos. Vakare darzoviu sultys( dazniausia moliugas ir obuoliai) ir virti grikiai su sviestu arba valgau vaisius. Is kruopu dar naudoju , ryzius, lesius, pupas, zirnius, avinzirnius.Siuo metu is viso nenaudoju jokiu zaliu lapiniu darzoviu butent ju nesinori pirkti atveztiniu.
  Skrepliai balti, angina neisoperuota. Su anglu silpnai, bet su google vertejo pagalba gal kaip nors, mano el. sauliusjatuz@gmail.com
  Kaip jau minejau pas mane problema su skrandzio rugstingumu,dabar ypac stipriai jaucuiu, bet gal jis man pastoviai padidejes tik nejausdavau ir gal jis man isprovokuoja skreplius?
  Dar karta, aciu, Tau.

 225.   Suris rašo:

  Pabandziau pagal si tyrima pasitikrinti rugstinguma, atsirugau is karto.

  An even simpler test is the good old baking soda challenge. Quite simply, baking soda in water is taken on an empty stomach (after at least a 10-hour over-night fast), and the subject awaits an uncontrollable BURP. This test is probably as reliable as the Heidelberg test. When sodium bicarbonate reacts with hydrochloric acid in the stomach it produces water, sodium chloride, and carbon dioxide. — The carbon dioxide is belched up. The simple chemical equation is:
  NaHCO3 + HCl → NaCl + H2O + CO2
  Why does this simple test work? Most people (including most doctors) do not realize that the stomach, even when empty, is extremely acid. In fact, the normal stomach has a pH below 2, and ideally very close to 1 at all times when it is empty. So, adding baking soda to an empty stomach should yield a burp within a few minutes.
  There are actually 2 variables in a stomach that contains no food. One is the hydrochloric acid content of the stomach fluid, and the second is the quantity of stomach fluid. Any healthy person has an empty stomach pH of between 1 and 2, but some have a very dry stomach, and some have more secretion at rest. Basically, those who have higher secretion are your Parasympathetic types.
  For the test, a person must be fasting for at least 10 hours. The patient drinks ¼ tsp. of baking soda in 8 oz. of cold water, then times how long until the big burp, or a series of small burps. People with normal acidity and normal quantity of stomach contents will belch within 2 or 3 minutes. Parasympathetic types with normal acidity but high fluid content will burp sooner. Those with low stomach acid will not burp for 4 or 5 minutes, and those with rather marked hypochlorhydria will never burp.

 226.   VitaminasC rašo:

  Lavitabella - apie tą cheminių ryšių bangos ilgį yra šiek tiek finormacijos čia:
  Magiškasis bangos ilgis - http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/metabolizmas/Magiskasis_bangos_ilgis

 227.   Siaip rašo:

  Koks pseudomokslas, net juokinga skaityti, kai “daktaras”, nesupranta ką kalba ir prisigalvoja teorijų savo susikurtame pasaulyje, kurie realiame pasaulyje negalioja. Ir tokie pat neišsilavinę kaip jis patiki tomis “teorijomis”.
  Kažink kaip jis ten matuoja tuos anstremus ir energijas, nes gyvulinės kilmės produktai pagal jo “teorijas” turėtų būti sveikiausi, nes jie turi daugiau energijos, negu augalinės kilmės. Tai tik parodo, koks pseudomokslininkas jis yra, ir kokį pseudomokslą jis skleidžia.
  Gaila žmonių, kurie patiki tokiomis jo pasakėmėmis.

 228.   Lavitabella rašo:

  Siaip gerbiu tavo nuomone , bet nemanau , kad jis yra pseudodaktaras ar dar kas . Zinai pirma reikia apsisakaityti , pamatyti ir paskui galime dar dialoguoti . Jis biochimikas , fizikas , naturopatas , Iridiology , ir jo specialibe audiniu bei organu regeneracija ir ne bet koks nukvakes . Cia ne jo ismatuoti vaisiai ir darzoves ar mesos . Cia yra informacija pagrista mokslu ir tai yra ismatuota ( matai jeigu tau neegzistuoja energijos , tai tada cia va poklabis ir nutruksta , nes musu pasaulis ir yra visas is energijos ir molekuliu ir viskas vibruoja ) ir nebereikalo toks nukvakes pseudodaktaras kaip tu sakai isgyde virs simta tukstanciu zmoniu su ivairiomis ligomis , kaip vezys , augliai , diabetas ir .t.t , kurie jo klinikoje gydesi ( Floridoje Amerikoje )
  Suri as tau padesiu , dabar neturiu laiko , tuoj kai atsilaisvinsiu ok !

 229.   Lavitabella rašo:

  Siaip dar karta norejau tau duoti keleta info paskaityk jei domina gal pakeisi ir nuomone .
  Food is more useful to our body if contains many minerals and vitamins and gives us the right physical energy.
  If it is undeniable, however, it’s not the only way to determine if what we eat is healthy for our body, mind and spirit.
  I would like to to introduce a fundamental concept that physics has amply demonstrated. Every living thing and any food item has its own energy.
  The energy propagates as a wave and can be measured.
  Some scientists, including the most famous engineer Simoneton, research to define what energies are benefitial or harmful to the human body. The first fundamental step was to measure the human body’s energy by using scientific equipment (a counter Gaiger, Wilson and the ionizing dosimeter of Bovis graduated in angstrom) because the body emits a measurable radiation (expressed in the form of color and sound) at around 6200-7000 Angstroms, a person in good health should have a vibration at least 6500 angstrom. At lower values illnesses and incorrect food attitudes were detected.
  The Ing. Frenchman André Simoneton (gravely ill and without hope of recovery, regained his health with vegetarianism) was an expert in electromagnetism, and from 1930 and ‘ 1940 collaborated in the research of vibration of foods using the study of other important researchers.
  Tikiuosi Andy kad as nelabai smarkiai nukrypau nuo temos , tavo auksciau paminetos , taciau as manau kad tu cia kalbejai apie gydyma cesnaku ir pipirais , taigi kalba eina apie maisto produktus ir kaip jie mus veikia :)

 230.   Laiminga rašo:

  Kokiu būdu būtų galima valyti limfmazgius? Gydytojai dalį pašalino, dabar per patikrinimą echoskopu pamatė nekrozę (kirkštines limfmazgis). Prie mano diagnozės piešia metastazę. Tačiau pats gydytojas sako, kad sveikam žmogui tai būtų paprasčiausias limfmazgio užsikišimas. Taigi kol kas niekas neaišku. Todėl man labai svarbu išbandyti viską, kas leistų paneigti gydytojų “pranašystes”. Limfmazgio neskauda, jo nesijaučia, tik tiek kad po operacijos visada jaučiau kad ten sunkiai nuteka limfa, tiesiog jausdavau kaip ji teka.., ilgai sėdėt negalėdavau, nes koja tirpt pradėdavo….
  Taip pat noriu pasakyti, kad laikausi dietos: atsisakiau mėsos, pieno produktų, angliavandenių ir t.t. Išnaudoji šį laiką - valgau tik daržoves neapdorotas termiškai, mirkytas kruopas, vaisius (nesaldžius), t.y. darau viską kad šarminčiau organizmą. Savijauta puiki, alkio jausmo jokio, oda ir žarnynas valosi puikiai. Kam įdomu galėčiau pasidalinti šia dieta.
  Bet gal kas galėtų pagelbėti man. Labai labai prašau

 231.   Lavitabella rašo:

  Sveika laiminga , as jau rasiau kelis kartus cia sitame Andy bloge tik nebegaliu kartotis vis ta pati ka jau paminejau …taciau gali buti kad sunku viska perskaityti del laiko stygio …taigi esu pabaigusi mokykla detox specialist toksinu atsikratymas , pas amerikos naturopata biochimika herbalista Dr Robert Morse ( floridoje) ir jis aiskino kad linfa yra dar svarbiau nei kraujas kadangi viskas prasideda nuo cia ..tai yra jei linfa uzsistagnuoja vadinasi ten pradeda kauptis parazitai bakterijos ir t.t. taigi pats geriausias budas linfu pravalymas kad jos gerai cirkuliuotu tai graipfurtu sultys ( patariu gerti ryte viena stikline ir vakare pries gulant ) o siaip per dian jei geri vandeni i vandeni idek visuomet citrinos ( aisku citrina issipausta taip pat del linfu sujudinimo ) tai yra vienintelis budas del linfus sujudinimo ..aikus Andy siame blogeryje mini ir sokinejima ant batuto ….aikus gerai kad pakeiteis mityba turetu tikrai prasijudinti …ir aisku butu gerai vaistazoles kurios valo linfas …bet nezinau ar ju yra lietuvoje …jei nori daugiau info rasyk man i maila : yourlifesimply@yahoo.de …sekmes

 232.   Rima rašo:

  Mano tetis serga 4stadijos prostatos veziu. hemaglobinas 63, 2 kartus jau pyle krauja.silpnas, daug miega, is nosies siandien kraujas bega.pilve vamzdelis. daktarai pasake ruoskites “VISKAS JAU”, ar tikrai mums ruostis, man depresija….Patarkit kaip man sustipreti.

  Andy:

  Dar galite pamegint metoda nadojant soda, jis yra aprasytas kitame straipsnyje
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/pigus-ir-paprastas-vezio-gydymo-metodas-34.html
  Galima naudoti su melasu, kaip sis zmogus kuris taip pat issigyde 4 stadijos prostatos vezi.
  http://www.youtube.com/watch?v=Yl8Y8I_TsjI
  cia yra jo protokolas http://www.phkillscancer.com

  Dar butu gerai intraveninis vitaminas C/ascorbo rugstis. Arba bent jau oraliai, bent po keleta gramu per diena, jei paleidzia vidurius sumazinti doze ir vartojima testi.

  Taip pat reikia atsisakyti gyvuliniu produktu, ypac mesos ir pieno produktu, kurie yra vieni is pagrindiniu prostatos vezio sukeleju.

  Zinoma jusu tecio situacija sunki, bet velgi buna atveju kai net ir is beviltiskos situacijos zmogus pagyja.

  Ir dar patarciau paskaityti JOno Markuno knyga, nes vezys yra ne tik fizine bet ir emocine liga. Labai svarbu kad zmogus sugebetu atleisti. ZMOGAUS GYVENIMO NESEKMIU LIGU PRIEZASTYS IR GALIMYBES JU ISVENGTI”. Taip pat yra jo video.

  Sekmes

 233.   as rašo:

  man nustate mts kepenyse ir pasake kad negalima operouti ir siulo tik xemoterapija ggal yra kokia nors pagalba atsiprasau kad su klaidom parasiua

 234.   ggg rašo:

  Labai daug skaičiau forumuose išsakytų minčių,prašymų pagalbos.Mano situacija sudėtinga.Suprantu kaltinti nieko nereikia ,o jau ir nebenoriu,savo energijos tam eikvoti.Labai suprantu visus ,kurie griebiasi,,šiaudo”,ir pritariu išbandyti viskas kas įmanoma.Esu bandžiusi vsiką,ką siūlė tradicinė medicina,poveikis buvo geras,gėriau dar daktaro Ruolios siūlomas žoles remisijos metu,su žolininke Balvočiūte bendravau,gėriau ir jos žolių mišinius.Prasidėjo negeri organizmo pojūčiai,viduj jaučiau kad negeri dalykai dedasi,kur eidavau,pečiais traukydavo,tyrimai geri,kuo skundžiuosi-pilvo pūtinu,skausmu po shonkauliais-žarnyno skausmais-komentarų su laukiau iš medikų įvairių-kad reikia sveikai maitintis,kad gal tulžies akmuo,gal žarnynas neramus dėl antibiotikų,kuriuos gėriau kai buvo aukšta temperatūra,echoskopijos kelios darytos p[er tą laikotarpį-pusę metų,kraujo tyrimai-vėžio žymenys,šiek tiek tik padidėjo balandį,bet buvo dar normos ribose,man buvo pačiai neramu-ėjau kur galėjau,dariausi mokamus žymenų tyrimus,lol pagaliau patekau pas santariškių specialistus,kurie tikrai greitai ir operatyviai padejo-visus tyrimus ir kompiuerinę,gydytojai nepraradę žmogiškumo-bet liga……kadangi esu optimistė,tikiuosi pagalbos,bandau pati kažko dar ieškoti,skirs dar kažkokį gydymą,išsispręs kelių dienų laikotarpyje.vėžio žymenys pagal tai ka parodė KT,NEDIDELI.gAL KAM MANO ISTORIJA PADĖS SUSIVOKTI,KAD JEI JAUČIAT KAŽKĄ NEGERŲ POJŪČIŪ SAVO ORGANIZME,NEPASITIKĖKIT VIENA NUOMONE,EIKIT NESUSTODAMI IŠ VIENŲ DURŲ I KITAS,nors ,ir gydytojai sakys kad pati nežinot ko ieškot,nes gyvenimas tik vienas.
  Jei nors kam padės mano istorija,būsiu laiminga.

  Andy:

  O koks jums vezys yra: kruties?
  Kas del visko isbandymo, tai velgi yra daug daugiau budu nei ten kokios Prof. RUolios zoleles. Ir beje, jei geriate mauda, ji yra stipri ir gali tureti neigiama pasalini poveiki, kaip pvz pakenkti kepenims, ten po kazkuriuo straipsniu kazkas rase, kad geriant mauda pagelto akiu obuoliai.

 235.   liudas rašo:

  man nustatytas storosios zarnos navikas. G2.Jis yra pacioj zemiausioj vietoj netoli svinksterio. Pasiulytas gydymas : chemo+spinduliavimas - chirurgija - chemo.
  ir kielk supratau likusi gyvenima teks praleisti su stoma. klausimas gal yra alternatyvus gydymas ?
  dekui

  Andy:

  Yra alternatyviu budu, zinoma jie negarantuoja kad 100% bus sekmingi, bet yra zmoniu kurie issigyde.
  Kaip pvz Gersona terapija kur naudojamos morku sultys, taipp at patarciau kartu atlikti kavos klizmas.
  http://naturalsociety.com/man-woman-carrot-juice-stage-4-cancer/

  Zarnyno vezys taip pat daznai susijes su padidejusiu kroniskais uzdegimianiais procesais bei padidejusiu COX-2 istraiska vezinese lastelese. Kad veikti Cox-2 patarciau vartoti imbiera (dziovinto 2g per diena per keleta kartu, jei sviezias tai daugiau), bei kurkuma (ar jo ekstrakta curcumin) (10-15 gramu, vartoti su trupuciu riebalu), kurie abu turi stipru antivezini poveiki.

  Taip pat patarciau naudoti dideles dozes vitamino C, bent keleta gramu, jei leidzia finansai tai geriausia yra lipospherinis, kuris yra zymiai geriau pasisavinamas, bei jei nera finansu tai gali paprastos askorno rugsties is vaistines, kad butu didesne doze, jei paleidzia vidurius tai reikia sumazinti doze, ir vartojima testi, naduoti keleta kartu per diena

  Bendrai net jei yra nuspresi naudoti chemo tai vis tiek patarciau pakeisti dieta, nes pagrindinis storosios zarnos vezio rizikos faktorius yra dieta. Patarciau paeriti prie veganiskos dietos arba bent jau vartoti gyvulinius produktus labai retai, ypac raudona mesa, kur yra pakankamai irodymu, kad ji padidina sio vezio rizika.
  Taip pat patarciau valgyti daug zalumynu, salotu, saliero, agurku.

  Nuspresti ar daryti chemo, radiacija ir operacija turi pats. Bet issiaiskink pasalinius efektu, po radiacijos labai galimas daiktas kad bus paziestas slapinimasis, bei arti esantis organai (pasitikrink su gydytoju). Taip pat kaip supranti po operacijos greiciausiai reiks likusi gyvenima praleisti su stomos maiseliu. As esu mates/priziurejes viena zmogu su to stoma ir tokio gyvenimo tikrai nenoreciau.

  O tau tas vezys yra tik zarnoje ir jau yra isplites? Nes jei yra isplites tai tradicines terapijos sekmingusmas yra nelabai didelis.

 236.   Ne Medikas rašo:

  Nevartoti pasterizuoto pieno produktų :) Net ir savo karve turint piena reikia pasterizuoti, t.y uzvirinti ! Gamykliskai pasterizuoto nevartoti? T.y staigiai pakaitinti ir staigiai atvesinto? Manau cia yra mazesne blogybe, jei nevartoti pieno is vis.

  Man vaikysteje kildavo klausimas, kai masinos vazinedavo benzinu su svinu. Kas geriau ar blogiau: vartoti vaisius augancius prie judrios gatves, ar is vis nevartoti visai jokiu vaisiu? Du krastutinumai.

  Andy:

  Del kokios priezasties tu nori net ir savos karves piena pasterizuotu? Bekteriju. Dauguma kaimo zmoniu auksciau visa gyvenima naudojo nepasterizuota piena ir nuo bakteriju neapsinuodijo.
  Del pieno produktu naudos, tai velgi ji labai abejotina, dar jei koks rugpienis ar jogurtas, dar is bedos galima, bet sviezio pieno, ar is kitu tai mano nuomone geriau nenaudoti.

 237.   Jurate rašo:

  Kažkodėl nebegaunu priminimų apie įdėtus naujus straipsnius, tai dar kartą palieku komentarą. Ačiū

  Andy:

  Na as neturiu gero autorespoderio (programos kur individualiai issiuncia i kiekviena emaila). Kai siunti per CC daug emailu tai dazniausiai tokie emailai yra sulaikomi del spamo.

 238.   vida rašo:

  Aš esu paprastas eilinis žmogus be medicininio išsilavinimo, man labai įdomi ši diskusija ,kadangi turiu ligonį su smegenų vėžiu. Mūsų atvejis buvo labai sunkus,kadangi negalėjo operuoti.Gydytojų prognuozės buvo labai liūdnos.Gydytojai dirba pagai jiems “nuleistą programą”ir nieko daugiau kaip chemoterapijos ir spinduliavimo nepataria.Mes praėjome tradicinę mediciną,nes buvome labai pasimetę ,nežinojome ką daryti. Bet pradėjus naudoti tradicinę mediciną ,aš pradėjau domietis straipsniais apie smegenų vėžį. Kadangi mūsų padėtis buvo labai sunki ,aš nutariau ,kad mes turime viską išbandyti,nes neturime ko prarasti. Mes dabar esam remisijoje,nuo gydymo praėjo 1,5 metų,gydytojai stebisi rezultatais. Mano nuomonė ,kad reikia ir gydytojais pasitikėti,bet šalia to reikia naudoti liaudies mediciną skaityti straipsnius apie savo ligą.Aš labai dėkinga ir Andžiui ir visiems žmonėms ,kurie negaili pasidalinti savo patiritim. Būkim vienas kitam geri ,nepykti ir gerbkime kitų nuomonę.

  Andy:

  O ka jus is alternatyvaus naudojote?

 239.   vida rašo:

  Galiu ir reikia pasidalinti savo patirtim ,gal kam padės. Pirmiausia visą chemoterapijos ir spindulaiavimo laiką ir dabar laikomės ketoninės dietos , geriame be pertraukos ciberžolę sumaišyta su juodaisiais pipirais ir labai daug vandens su citrina ,enzimus wobenzym.Šios produktus vartojame ir dabar kiekvieną dieną.Tarp chemijos pertraukų dar gėreme Berešo lašiukus ir D vitaminus. Po chemoterapijos gydymo maždaug po mienesio pradėjome papildomai dar naudoti Šitaki grybų papildus ,kai jų nenaudojame geriame vynuogių kauliukų miltelius ir endoca firmos produkciją ir Kalcį su Mg .Sėkmes visiems ,Jeigu iškilo klausimų parašykit

 240.   Lina rašo:

  Gerb, Andy,
  Mano tetei 76 m nustate piktybini prostatos navika.Padare magnetini, itare, kad metostazes persimeta i kaulus,plauciuose truputi renkasi vanduo. Dabar siuncia pas onkologus i vilniu. Labai bijau,kad jis netaptu eiline bandymo auka. Urologas sake mano vietoj jo neveztu niekur, vidaus daktare liepe vezt, kad nustatytu tiksle diagnoze.Bet jos zodziais pagal jo kraujo tyrimus jis kokia 1 chemo terapija atlaikytu,kas mano supratimu, jam tik pablogintu sveikatos bukle ir ji tikrai niekuo nepades.Prasau, man visiskai apie tai nieko neismananciai, paaiskint,kokeis budais onkologinem gali patvirtinti ar paneigt diagnoze,be biopsijos. Kokius vitaminus, papildus,jam vartoti. Labai prasau visu kam nesunku,kas ta perejot pasidalinkit savo patirtim.

Rašyk komentarą