BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vėžio gydymas česnaku, žuvų taukais ir pipiru

Ankstesniuose straipsniuose rašiau apie du paprastus vėžio gydymo metodus: sodą ir jodą. Šį kartą dar apie vieną paprastą metodą naudojant virtuvėje randamus ingredientus. Šis metodas buvo atrastas Dr. Revici, kuris išsigydė ketvirtos stadijos vėžį.
Ingredientai
Reikia paimti :
1.    1 Habaneros pipirą (labai aštrus, panašus į čili). Jei nerasit, galit kokį kita aštrų pipirą naudoti arba jį pakeisti imbieru, kurio tikrai yra daugelyje parduotuvių. Aštriuose pipiruose yra medžiagos kapsicino (Capsaicin). Kapsicinas yra labai stipri antiuždegiminė medžiaga ir. kaip yra gerai žinoma, vėžiu sergančių žmonių organizme vyrauja uždegiminiai procesai ir jie turi labai aukštą C reaktyvųjį baltymą (CRB/CRP) (uždegimo rodiklis gaunamas darant kraujo testą).  Keletas tyrimų nustatė, kad Kapsicinas nužudo (apoptosis) vėžines ląsteles.

gallickusa.com

Kapsicinas gerai nuo kitų uždegiminių ligų, tokių kaip reumatoidinis artritas. Jis taip pat gerai diabetikams (padeda kontroliuoti insulino kiekį), viršsvorio turintiems žmonėms.
2.   2 skilteles česnako
3.    2 šaukštus emulsifikuotų/filtruotųo menkės žuvų taukų (dauguma parduodamų žuvų taukų yra menkės). Galima vartoti paprastus žuvų taukus, bet geriau geros kokybės be sunkiųjų metalų. Geros kokybės yra Carlson firmos žuvų taukai. Dr. Revici rekomenduojami Twin lab emulsifikuoti menkės taukai taip pat yra puslapyje vitacost.com. Iš ten siunčia į Lietuvą. Bet jei neleidžia finansai, tai tiesiog nusipirkite Meller ar kitų žuvų taukų iš vaistinės.
4.  Riekelė duonos. Duona geriau be gluteino, bet Lietuvoje tokios sunku rasti, tai gal bus gerai ir paprasta juoda. Mano nuomone, dar geriau būtų valgyti su trupučiu kokios nors košės.

Kaip paruošti?

Pipirą ir česnaką reikia smulkiai supjaustyti ir uždėti ant riekutės duonos bei užpilti 1-2 šaukštus žuvų taukų. Geriausia vartoti ryte ant tuščio skrandžio. Atsargiai, jei yra skrandžio opa ar padidėjęs rūgštingumas arba labai silpna inkstų funkcija.

Kiek ilgai naudoti?
Vartoti bent 1-2  kartus per dieną, bent dvi savaites (tiek užtruko Dr. Revici), bet jis po to vartojo  dar pusę metų. Žmogaus organizmas individualus, todėl gali užtrukti ilgiau nei dvi savaites.

Originalus aprašymas ir žmonių patirtis bei atsiliepimai yra anglų kalba - Doctor who cures cancer
Taip pat galima nusipirkti  Dr. Revici knygą ‘The doctor who cures cancer‘ (elektroninė versija).

Kaip ir ankstesniuose straipsniuose noriu įspėti, kad šis, kaip ir kiti metodai, nėra stebuklinga lazdelė ir greičiausiai nėra visiems 100% efektyvūs. Bet tai pigus ir paprastas metodas, todėl nėra ko prarasti, be to, jis neturi jokių žymesnių pašalinių efektų. Jei jį naudosite, reikia tikėti, kad padės, nes minties galia labai svarbus gijimo veiksnys. Kaip parodė tyrimai, net ir chemoterapijos efektyvumas bent 30% efektyvumo priklauso nuo tikėjimo. Kaip teigia Dr. Bruce Lipton, daugelis antidepresantų, nepasakius, kad tai antidepresantas, neturėjo jokio poveikio (dauguma antidepresantų net ir pasakius nėra labai efektyvus ir turi labai daug pašalinių efektų). Manau, panašus procentas galioja ir visoms natūralioms terapijos bei papildams.

Mityba

Žinoma, kad būtų pagreitintas gijimas, reikia atsisakyti blogų įpročių, keisti mitybą. Plačiau apie tai mano straipsnyje - Bloga mityba - tiesus kelias į ligas. Pirmiausia reikia atsisakyti pasterizuoto pieno produktų, mėsos, rafinuotu aliejų, margarinų, cukraus ir jo gaminių, baltų miltų ir jų gaminių, kavos, putojančių gėrimų. Juos pakeisti valgant daug šviežių vaisių ir daržovių, kurios labai šarmina organizmą, bei taip pat turi daug antivėžinių komponentų.

Tikiuosi, kad ši informacija jums bus naudinga ir prašau palikti savo komentarus ir atsiliepimus žemiau. Laisvai reikškite savo nuomonę. Jūs nebūtinai turite su manimi sutikti - aš gerbiu visas nuomones. Jei turite kokių nors klausimų ar norėtumėte gauti papildomos informacijos, palikite žinutę žemiau (Kometarai būnant kitose šalyse pagal blogas.lt nuostatus neleidžiami, čia dėl spamo). Arba apsilankykite mano naujame forume Buk Sveikas, ypač gyvenate svetur, nes ten  komentarai leidžiami. Ir taip pat per Facebook, kur dažnai įdedu nuorodas į naujai rastą aktualią informaciją.

P.S.Taip pat blog’ą galite prenumeruoti į savo asmeninį kompiuterį per RSS srautą (tai tikrai ne virusas ir jo nereikia bijoti), kuris randamas kairėje pusėje, žemiau ‘Kategorijos’. Reikia paspausti ant RSS ir išsaugoti kaip ‘bookmark‘.

P.S.1 Jei manote , kad mano blog’e pateikiama informacija gali būti naudingajūsų draugams, artimiesiems ir kolegoms būčiau labai dėkingas, jei jiems nusiųstumėte mano blogo adresą.

Andy

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (240) | “Vėžio gydymas česnaku, žuvų taukais ir pipiru”

 1.   Išsilavinusi rašo:

  Andy, aš kelis kartus esu skaičiusi Jūsų blog’ą, ir jaučiu prievolę išreikšti savo pasipiktinimą Jumis. Ar Jūs žmones klaidinate tyčia, ar iš nesuvokimo? Net jei tai antrasis variantas, neturiu Jums pateisinimo. Neigiate tradicinius, pripažintus gydymo metodus, kurie patikrinti moksliniais tyrimais ir eksperimentais bei ilgamete gydymo praktika. Vietoj jų siūlote diletantiškas sapaliones, šarlatanų prasimanymus, kurie neturi jokio mokslinio pagrindimo. Štai rašote apie Dr. E. Revici. Iš nežinojimo ar tyčia nutylite apie jo baudžiamąsias bylas dėl pacientų sveikatos sutrikdymo ar nužudymo?

  Cituoju faktus iš “gydytojo” biografijos:

  New York State has challenged Revici’s medical license on a number of occasions since 1983. In 1984, the Board of Regents restricted his medical practice, and tightened the restrictions 4 years later, when they found him guilty of professional misconduct.

  The only published clinical study of Revici’s guided chemotherapy appeared in the Journal of the American Medical Association in 1965. It was done by a group of 9 doctors known as the Clinical Appraisal Group. They studied 33 cancer patients referred to Revici for treatment after conventional treatment failed. Twenty-two of the patients died of cancer while on Revici’s therapy, 8 showed no improvement, and the remaining 3 showed signs of cancer growth. The group concluded that Revici’s method was without value. Revici countered that the original protocol he had agreed to had not been followed.

  Iš 33 nagrinėtų Dr. E. Revici gydymo nuo vėžio atvejų 22 pacientai mirė, 8-iems nepagerėjo, likusiems 3 - vėžys suagresyvėjo.

  Ar propaguodamas šundaktarystę ir neigdamas mokslą darote kam nors paslaugą? Daug rašėte apie farmacijos kompanijų interesus. O kieno interesams atstovaujate Jūs? Ar Jūs prisiimate atsakomybę už savo blog’o turinį ir išvardintų patarimų poveikį žmonėms, kurie jais patikės ir galbūt naudosis? Ar Jūs turite bent elementarų medicininį išsilavinimą, kad drįstate neigti ar pritarti gydymo metodams, teikti jų efektyvumo ir poveikio vertinimus? Nešvaistykite gyvenimo šundaktarystės propagavimui, nes ant Jūsų sąžinės nusės nemažai naivių sielų, kurios tiki viskuo, kas rašoma internete ir nepernelyg gilinasi į faktus, mokslinį pagrindimą ir sveiko proto balsą. Gėdykitės.

 2.   Aušra rašo:

  Iš 33 nagrinėtų Dr. E. Revici gydymo nuo vėžio atvejų 22 pacientai mirė, 8-iems nepagerėjo, likusiems 3 - vėžys suagresyvėjo.
  ………………………………………………………………………………………….
  o kiek miršta nuo tradicinės medicinos,kiek paliekami likimo valiai kai pamatoma, kad pinigų pas žmogų jau nėra,pasakykit? kiek žmonių tas žmogus padėjo?
  juk klaidų net tradicinėj medicinoj pilna…kiekvienas laisvas pasirinkti …beje aš sirgau vėžiu,rinkausi tradicinę mediciną,gerai kad pdėjo,o jei ne …tai ką -ramiai mirti ?Vėžio tik daugėja,finansavimas karpomas, gydytojai išvyksta užsienin…kas lieka ?tikėjimas ir sveikatos šaltinis….nenori netikėk!bet netrukdyk kitiems…

 3.   Išsilavinusi rašo:

  Gerbiama ponia/ panele, nepainiokite labai skirtingų dalykų - nuo tradicinės medicinos žmonės nemiršta, tačiau kartais tradicinė medicina yra nepajėgi padėti. Pabrėžiu, kad tradicinės medicinos atveju yra žinomi medikamentų ir gydymo būdų šalutiniai efektai, kurie yra ištirti ir skelbiami, bei pacientų išgijimo statistika. Šarlatanizmo atveju nei apie vieną, nei apie kitą duomenų nėra arba jie neskelbiami, nes akivaizdžiai liudytų šarlatanų nenaudai.

  Man gaila tokių kaip Jūs, naivių ir siaurapročių žmogelių. Jūs česnakais, deja, nei vėžio neišsigydytumėt, nei savo proto trūkumo. Pastaruoju atveju netgi tradicinė medicina, mokslas ir švietimas yra bejėgiai (o gaila). Tiesiog keista, kad tokia netradicinės medicinos gerbėja vėžį gydėsi tradiciniais būdais - tai kurio gi velnio? reikėjo pas amžinatilsį Dr. Revici lėkti - gal jau dabar su juo laigytumėt po amžinuosius medžioklės plotus.

  Vėžio atvejų daugėja, tiesa. Bet prie ko čia česnakas? Avarijų daugėja irgi. Tai ta proga išsivalykite tarpupirščius, gal padės. Sakote, nesusiję? Aha, o česnako ir vėžio gydymo koreliacija tikite. Naivuolė? Naivumas atleistinas. O štai kliedesių nešiojimas kitiems - NE.

 4.   Aušra rašo:

  Kiekvienas pagal savo protą apie kitus sprendžia,tad vadinti kitus siaurapročiais gali tik toks pat !
  pati pripažįstat, kad nepajėgi ta tradicinė medicina, pilnai pritariu…mačiau mirštančius žmones,gydomus tradiciškai -chemoterapija,taip pat žinau pasveikusių,išsigydžiusių badavimu ar kitaip… tad nereikia visko į vieną krūva mest -genys margas ,pasaulis dar margesnis…
  beje, aš net žinau, kodėl vėžių taip smarkiai daugėja…bet,jei pasakysiu jūsų siauro proto vis vien neužteks tam suvokt..

 5.   Andy rašo:

  Issilavinusi, na teigdama, kad zmones nuo tradicines medicnos nemirsta, tai manau tau reikia geriau pasidometi ir patirineti,
  Pagal kai kuriuos duomenis amerikoje medinina yra net pirmoje vietoje pagal sukeltas mirciu skaicius, ir bent jau trecioje vietoje tai tikrai ir kiekvienas metais bent 1.1 miljonas( cia labai konservatyvys paskaiciavimai) amerikieciu per metus mirsta nuo vaistu, tradicines medicinos gydymo metodu ar legaliu vaistu.
  Parsisiusk PhD mokslininku parengta straipsni ‘death by medicne’ ir pasiskaityk. tada gal kitaip apie savo tradicine medicina pagavosi.
  http://www.google.co.uk/search?q=death+by+medicine&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=com.ubuntu:en-GB:unofficial&client=firefox-a
  ten pdf antras nuo virsaus.

  Nesakau, kad mano aprasomi metodai padeda visiems, nes toku metodu turbut nera.

  O kad tradicine medicina yra labai gerai moksliskai pagrista, tai velgi absoliuciai netiesa, labai daug metodu ir ypac vaistu yra gerai neisbadyti ir net tyrimai suklastoti norint pasipelnyti.

  O sakai , kad siuolaikine medicina negali padeti, o kodel tada kaltini netradicine medicina sarlatismu, jus tas metodas taip pat tam zmogui gali nepadeti ir nepagydyti zmogui, bet va tada teigiama, kad zmogus numire naudodamas sarlataninius metodus.
  O jei dar alternatyvys metodas zmogu isgydo, tai tradicines medicinos atstovams nerupi kodel ir kaip jis isgijo ir daznai net teigiama,kad buvo neteisingai diagnozuota, kas yra visiskas absurdas.

  Ir itariu, kad busi medike, kuriai labai nepatinka, kad as bandau pareiksti kitokia nuomone, niekas nevercia taves ja tiketi.

  O del sio gydytojo licenzijos, tai labai daug alternatyvios medicinos gydytoju prarado lizencija, nes juos amerikoje tiesiog medzioja,
  ir absurdas yra toks , kad isgydzius vezi netradiciniu metodu, greiciausiai sesi i kalejima , tai va iki kok siuolaikine medicina daejo.

  Tarp kikto daugelis kitokiu nei tradiciniai gydymo metodai tiesiog blokuojami ir gydytojams net grasinama, todel zmones turi palikti amerika ir kitas salis ir vaziuoti atidaryti klinias meksikoje ir kituose laisvesnese salyse, ir po to is ameriko is kitu saliu ten zmones turi vaziuoti.

  O del sarlatanizmo, tai pagal sarlatanizmo apibrezima (paimti piningus ir neisgydyti) tai daugelis gydytoju yra sarlatanai, nes siulaikine medicina isgydto labai nedaug ligu, daugeliu atveju tik valdo simptomus ir taip pelnosi is vargso zmogaus, ar dar blogiau mokesciu moketojai uz tai turi moketi.

  Teisingumui pasakysiu, kad yra ir tarp alternatyvios medicinos atstovu ir pasitaiko apsisaukeliu ir siekianciu pasipelnyti, bet tikrai yra daug geru gydytoju, kurie naudoja saugius be pasaliniu efektu metodus ir padeda zmonems.

  Taip pat pasakysiu, kad tarp tradicines medicinos atstovu yra geru gydytoju, kurie padeda zmonems ir juos moko sveikai gyventi, o ne vien vaistus stumia.
  Labai gaila, kad siendiena medicinos mokykloje jaunus zmones taip ismoko, kad tik vaistai yra vienintele iseitis ir visi kiti sarlatanai, be tai labai toli nuo tiesos.

  Bet manau vis daugiau ir daugiau zmoniu atsibudanda ir iesko alternatyviu metodu, nes tradicine medicina jiems deja negali padeti ir dar blogiau kartais barbariskai metodai juos tiesiog nunuodija.

  gBeje kai sakai , kad tik 1965 metais sis metodas buvo tirtas, tai velgi matys skaitai tik keleta farmaciniu firmu finansuojamu zurnalu ir kiturs net nesivargini paeiskoti info

  Pasieiskok info apie capsaicin, ir pamatysi , kad si medziaga yra nemazai tirineta per paskutnius metus,
  sia siame straipsnyje net esu idejes nuorodas i kai kurias studijas.
  kad ir sita
  http://www.nutraingredients.com/Research/Popular-spices-may-stop-cancer-growth

  ir dar daugiau
  http://www.nutraingredients.com/content/search?SearchText=capsaicin

  Bet va daugelis gydytoju apie tokias studijas nera girdeja ir jomis net nesidomi, jiems idomu tik vaistai chemo ir kiti nuodai.
  Ir itardamas, kad esate gydytoja noriu paklausti, kiek paskaitu turejote apie mityba ir jos poveiki sveikatai, ( vakaru salyse daugelis gydytoju apie mityba turi vos kelias valandas paskaitu, kas yra visiskas absurdas).

 6.   Andy rašo:

  Ir daugeliu vezio gydymo efektyvmas tradicineje medicinoje yra vos 2-3 %, ( isskyrus kai kurias limfomas). SIs procentas yra kai vezininkas isgyna 5 metus.
  Interviewed by Australian Prescriber, Prof. Boyer similarly commented: “If you start…saying how much does chemotherapy add in the people that you might actually use it [in], the numbers start creeping up…to 5 percent or 6 percent” (Segelov 2006).

  http://www.cancerdecisions.com/031206.html

  Bet save vadinanti issilavinusi apie tokias studijas turbut negirdejote.

 7.   Andy rašo:

  Ausra, aciu uz pasisakymus ir dziugu, kad yra ir kitaip galvojanciu zmoniu, kurie yra atviri kitokiai nuomonei ir kitaip galvojantiems.

 8.   Andy rašo:

  Gydojas Gonzalez yra isgydes labai daug zmoniu ir daug toku kurios siuolaikine medicina buvo palaidojusi
  http://dr-gonzalez.com/

 9.   Andy rašo:

  Issilavinusi, jie dar kartais busit oncologe, tai pasakykit, koks procentas jusu pacientu gyena daugiau nei 5 metus. Ir tu pacientu kurie turejo epitelinio audinio vezi (80% visu vezio atveju buna epitelinio audinio), kaip plauciu, zarnyno, kruties.

  Dar jie teigiate, kad siulaikene medicina yra moksliskai pagrista tai siulau gerai pagalvoti. Stai pateiksiu 1 pavyzi. Zmogus man raso: ‘ man diangnozavo plauciu vezi ir po chemo ji pavyku sustabdyti ir sunaikinti, bet dabar plauciuose atsirado pulingu dariniu ir gydytoja pataria vel naudoti chemo tik dabar tabletes.’

  Issilavinusi, tai ar cia mokslinskai irodytas metodas ar zmoniu nuodijimas, virno vaisto sukeltiems simptomas reikia ir sugriautai imuninei sistemai po to reikia dar kitu vaistu, aisku tai labai gerai farmacijos kompanijoms ir gydytojams, bet nieko bendro neturi su sveikata.

  Priedo gydytojams labai nepatinka, kai zmones issigydo vezi ar kitas pagal siuolaikine medicina nepagydoms ligas.
  Nes kai zmogui pavyksta issigydyti vezi ar kita liga paprastu metodu, tai gydytojas su savo chemo ar kitais nuodais atrodo kaip kvailys niekuo negalintis padeti.
  Bet va nesvarbu kad zmogaus nepagydis , svarbiausia, kad chemo ir kiti barbariski metodai yra brangus ir is ju kazkas labai pasipelno. O parduodamas cesnaka, pipirus, zuvu taukus , soda, jodo, is to nepasipelnysi.

  Dar viena medicinine procedura kur daugelis apseitu be gydytoju pagalbos arba kad ir gydytojai galetu jiems atlikti paprasta labai mazai kainuojancia procedura. Kalbu apie bereikalingus tulzies pusles pasalinimo operacijas, kuriu kiekvienais metais padaroma labai daug. SIo operacijos kainuoja didelius piningus ir priedo po to zmogus nebegali tinkamai virskinti riebalu ir pasisavinti vitaminu ir tokia procedura per 20 metu priveda pire II diabeto. Bet operuojantiems gydytojams tai nerupi.
  O uzblokuota ir amkmenu pilna tulzi lengvai butu galima isvalyti tiesiog praplovus ja su alyvuogiu aliejumi, epsom druska ir dar padaryti kavos klisma. Priedo galima naudoti dideles dozes lecetino. Ir beje klizmos buvo kuri laika naudojamos liginines, bet zinoima is ju piningu nepadarysi tai sugalvojo brangesniu metodu, kaip operaciju ir laisvinamuju vaistu, kuriuos parduodant galima padaryti daugiau piningu.

 10.   Andy rašo:

  Dar mano anksciau aprasytas sodos metodas. Stai visai neseniai soda buvo duodama inkstu pacientams gaunantiems dializes proceduras ir tai labai padejo sumazinti ju organizme vykstancia acidoze ir taip pagerino ir prailgino gyvenima.
  Deja vel greiciausiai apie tai jus net negirdejote ir isgirsite tik tada, kai Big pharma issiaiskins kaip is sodos padaryti koki brangu vaista ( prideje kokia side grupe ar dar kokiu nuodu) ir pardavies 100 kartu brangiau nei savikaina.

  http://www.nhs.uk/news/2009/07July/Pages/Bakingsodaforkidneypatients.aspx

 11.   Išsilavinusi rašo:

  Aušrai

  Aš savo komentarais apeliavau į mąstančios visuomenės dalies sveiką protą, loginį ir kritinį mąstymą. Jūs akivaizdžiai nesate mano tikslinė auditorija :) Tuo norėčiau pokalbį su Jumis ir pabaigti. Linkiu nenusigydyti ir prieš naikinant vėžį česnaku pasikonsultuoti su medicinos profesionalais. Čia šiaip toks draugiškas patarimas.

 12.   Išsilavinusi rašo:

  Andy

  Mano profesijos