BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ar tikrai vakcinos saugios ir apsaugo nuo ligų?

Žmonės gąsdinami gripu ir vos ne per prievartą verčiami skiepytis. Deja, gripo, kiaulių gripo (H1N1) ir kitos vakcinos nuo ligų neapsaugo ir jos ’stumiamos’ tik norint pasipelnyti, todėl neužkibkit ant tokių gąsdinimų ir neleiskit į savo organizmą nuodų tikėdamiesi, kad jie apsaugos nuo ligų. O jei jau taip pasitikite farmacininkais ir gydytojais (vidutinis gydytojas net vakcinų sudėtinių dalių nežino), tai siūlau pasiskiepyti dviguba doze, kad apsauga būtų garantuota :D.

Tiesa apie vakcinas
Daugelis žmonių apie vakcinas žino tiek, kad tai vienas didesnių modernios medicinos atradimų, padedančių lengvai apsisaugoti nuo įvairių infekcinių ir virusinių ligų. Deja, tai labai toli nuo tiesos ir faktiškai yra net atvirkščiai - daugelis vakcinų yra pavojingos ir net sukelia chroniškas ligas. Taip, jūs perskaitėte teisingai - sukelia ligas.
Vakcinos yra gaminamos ir leidžiamos, nes tai labai lengvas ir pigus pasipelnymo būdas, o konspiracinių teorijų šalininkai mano, kad tai masinis ginklas sumažinti pasaulio populiaciją.

Visuomenė buvo įtikinta, kad vakcinos yra absoliučiai saugios ir efektyvios. Deja, bet nuolat kartojamas melas tampa tiesa. Žmonėms tiesiog neduodama visapusiška informacija apie vakcinas, kad jie nesugebėtų priimti vakcinų tiekėjams nenaudingo sprendimo. Vos gimus, vaiko jau laukiama su švirkštu pilnu visokių nuodų ir jei tėvai atsisakys skiepyti, tai kartais Amerikoje gali net vaiką atimti arba po to į mokyklą nepriims.

Vis daugiau žmonių ir ypač vaikų patiria mažesnius ar didesnius vakcinų pašalinius efektus, kurie pasireiškia nuo lengvo temperatūros pakilimo iki autizmo, smegenų veiklos sutrikimo ir kitų biocheminio ir neurologinių sutrikimų. Tragiškiausias ir skaudžiausias vakcinų pašalinis efektas yra staigi kūdikių mirtis (SIDS-sudden infant death syndrome ) (Gary Null)

Daugelis ligų, nuo kurių skiepijama, labai sumažėjo dar prieš įvedant masinį skiepijimą
Dažnai teigiama, kad vakcinos padėjo sumažinti infekcinių ligų skaičių, bet faktas yra tas, kad daugelis tų ligų (polio, difterija, kiaulytė) labai sumažėjo dar prieš įvedant masinį skiepijimą.
Dvidešimto amžiaus pradžioje pagrindinė mirčių priežastis buvo infekcinės ligos (32%), gripas ir plaučių uždegimas. Tačiau šios ir kitos infekcinės ligos labai sumažėjo dar prieš pradedant masinę vakcinaciją.

Tuberkuliozė dar prieš pradėjus vakcinuoti (1945) sumažėjo 97%. Kokliušas (Whooping cough) ir tymai (measles) taip pat žymiai sumažėjo dar prieš pradedant duoti vakcinas, 1950-ais metais Britanijoje poliomielitas sumažėjo 82%, kai vakcina buvo įvesta 1956-ais. Dauguma kitų infekcinių ligų taip pat sumažėjo ne dėl vakcinų.

Nuo 1900-tųjų mirtingumas gana stabiliai mažėjo (1-2% per metus) ir šis mažėjimas siejamas su pagerėjusia mityba ir pagerėjusia medicinine priežiūra bei geresnėmis higienos sąlygomis, kas ypač sumažino kūdikių ir vaikų mirtingumą.
1940-ųjų ir 1960-ųjų laikotarpio mirčių mažėjimas siejamas su penicilino ir kitų antibiotikų atradimu. Įvedus masinį skiepijimą mirtingum toliau mažėjo tokia pačia sparta ir vakcinų įvedimas tos spartos nepagreitino. (David R. Francis, “Why do Death Rates Decline”).

Labai sunku įvertinti vakcinų efektyvumą
Labai sunku įvertinti vakcinų efektyvumą, nes vos keletas tyrimų buvo atlikta vertinant vakcinuotus vaikus prieš nevakcinuotus. Ir pagal PhD Gary Null, iki šiol niekas neatliko Double blind placebo study (kai skiepijant nežinoma ar duodama vakcina ar tik injekcija be veikliųjų medžiagų).

Imunologas Dr. Vera Schreibner, teigia, kad vakcinos ne tik kad neapsaugo nuo ligų, bet jos sukelia ligas. Jis teigia, kad tai šiuolaikinės medicinos išpuolis prieš imuninę sistemą. Dr. Schreibner ir kiti nustatė, kad Pertussio vakcinos sukėlė polio. Šalyse, kur vaikai skiepijami nuo tymų measles), nuolat užregistruojami šios ligos atvejai ir dažniausiai vaikai būna paskiepyti. Šis faktas dar kartą parodo, kad vakcinos yra neefektyvios ir neapsaugo nuo ligų.

Kaip vakcinos stimuliuoja imuninę sistemą?
Dr. Terry Phillips, George Washington Universiteto Medicinos Centro medicinos profesorius, tarptautinėje konferencijoje 1997 metais teigė, kad vakcinose esantys svetimi žmogaus organizmui baltymai sukelia imuninės sistemos chaosą. Vakcinos pakeičia imuninės sistemos atsaką padarydamos ilgalaikę žalą. Vakcinose esantys negyvi ir gyvi virusai ir bakterijos uždeda ilgalaikę naštą imuninei sistemai. Kai kurie mokslininkai mano, kad nuolatinis antikūnių cirkuliavimas kraujotakoje (dėl vakcinos sukeltos simuliacijos) žaloja imuninę ir nervų sistemas. Tai labai alina ir silpnina imuninę sistemą ir priveda iki autoimuninių ligų, tokių kaip reumatoidinis artritas, astma ir kt. (http://www.nature.com/jes/journal/v10/n6s/abs/7500118a.html)
Kaip vakcinos yra pagaminamos?

Daugelis vakcinų savo sudėtyje turi negyvus virusus, bakterijas ar mikrobų komponentus: toksiškus ekstraktus ar net gyvus organizmus, kurių virusiškumas (pavojingumas) sumažintas naudojant atenuacijos (attenuation) metodą. Kad stimuliuotų ir sustiprintų imuninės sistemos atsaką prieš šiuos organizmus, vakcinų gamintojai prideda stiprių imuninę sistemą stimuliuojančių medžiagų, tokių kaip squalene, aliuminio, lipopolisacharidų ir kt. Visi jie yra vadinami imuninės sistemos adžiuvantais (adjuvants) Daugelis vakcinose esančių virusų išgaunama iš beždžionių, vištų kiaušinių ir kt. gyvūnų. Todėl nenuostabu, kad vakcinose randama beždžionių ir vištų DNR ir visa tai suleidžiama į žmogaus organizmą (kiek žmonių prieš skiepijant apie tai yra informuojami?????). Taip pat, daugelį metų į vakcinas buvo dedamas gyvsidabris, kuris yra vienas toksiškiausių elementų. Gyvsidabris buvo naudojamas kaip konservantas pratęsti vakcinų galiojimo laiką. Ir beje, kai kuriose vakcinose jis vis dar randamas, nes buvo uždrausta tik gaminti vakcinas su gyvsidabriu, bet jas vis dar daugelyje šalių galima eksploatuoti, kol pasibaigs jų atsargos. (Dr.R. Blaylock ir Janine Robberts).

Aliuminis vakcinose
Šiandieną daugelyje vakcinų gyvsidabris buvo pakeistas aliuminiu. Aliuminis taip pat yra labai toksiškas ir labai padidina gyvsidabrio toksiškumą. Aliuminis vakcinose esantį gyvsidabrį (vakcinose dažnai būna vis dar labai mažas gyvsidabrio kiekis, bet esant labai mažai dozei leidžiama teigti, kad vakcinose gyvsidabrio nėra) padaro 100 kartų toksiškesniu. Taip pat, vakcinose esantis formaldehidas (naudojamas lavonams balzamuoti) kartu su aliuminiu padidina gyvsidabrio toksiškumą 1000 kartų.

Problemos su virusais, patenkančiais per kraują.

Vakcinos suleidžiamos į raumenis, kai daugelis mikroorganizmų, virusų ir bakterijų į organizmą patenka per kvėpavimo ar virškinimo traktą ir taip dažnai susiformuoja natūralus imunitetas (IgA). Tuo tarpu vakcinos aplenkia IgA formavimąsi kvėpavimo ir virškinimo takų gleivinėje. ( Dr. Carley)
Todėl vakcinose esantys antigenai (negyvi virusai, bakterijos), patenka per neįprastą kelią - kraują - ir dėl to aplenkia natūralų mechanizmą. Pvz.: polio patenka per virškinimo traktą.
Kvėpavimo ir virškinimo sistemos yra pirmoji gynybos linija, kur daugelis įsibrovėlių yra sunaikinami ar bent jau sumažinamas jų poveikis. Čia labai svarbų vaidmenį vaidina IgA antikūniai, kurie kaip tik daugeliu atvejų sunaikina patekusį virusą, bakteriją ar kokį kitą antigeną (svetimkūnį) ir taip dažnai susiformuoja natūralus imunitetas prieš tą įsibrovėlį. Todėl virusų, bakterijų (antigenų) suleidimas į kraują norint stimuliuoti imuninį atsaką ir taip suformuoti dirbtinį imunitetą yra nenatūralus.

Kadangi vis daugiau ir daugiau tyrimų parodo, kad vakcinos nėra efektyvios, tai vakcinų gamintojai prideda vis stipresnių adžiuvantų (adjuvants) taip norėdami stipriau stimuliuoti imuninę sistemą. Deja, problema su šiuo požiūriu yra, kad imuninė sistema yra per daug stimuliuojama ir tai dažnai duoda priešingą rezultatą - paralyžiuoja imuninę sistemą. Todėl yra manoma, kad labai daug chroniškų ligų, tokių kaip reumatoidinis artritas, astma ir kt, yra būtent dėl vaikystėje ir vėlesniame amžiuje gautų vakcinų. Kaip teigia Gyd. Blaylock, tai ypač dažnas atvejis, kai organizme trūksta vitaminų ir mineralų ar net gaunama nepakankamai energijos. Tai buvo ypač akivaizdu skiepijant žmones Afrikos šalyse, kur daug žmonių ir ypač vaikų tiesiog mirdavo nuo vakcinos dozės.

Kita problema
Kita problema yra tai, kad vakcinų sukelta imuninės sistemos simuliacija tiesiasi ilgą laiką. Tai dėl vakcinoje esančių adžiuvantų. Adžiuvantai lieka audiniuose ir taip stimuliuoja juose esančias imunines ląsteles. Kai esant natūraliai infekcijai imuninė reakcija yra trumpalaikė ir tik kol infekcija, virusas, bakterija yra neutralizuojami - po to imuninis atsakas iš karto sumažėja. Tai apsaugo nuo sveikų ląstelių sunaikinimo ir apsaugo nuo autoimuninių reakcijų, tokių kaip reumatoidinis artritas, išsėtinė sklerozė.

Kas vyksta smegenyse suleidus vakciną?
Ilgą laiką vakcinų poveikis smegenims net nebuvo svarstytas, nes buvo manoma, kad smegenų kraujo barjeras apsaugo smegenis nuo dėl vakcinų atsiradusių ir kraujotakoje cirkuliuojančių antikūnių. Tačiau kaip parodė kai kurie tyrimai, imuninės ląstelės gali patekti į smegenis ir smegenys net turi savo atskirą imuninę sistemą, kuri gali būti aktyvuota suleidus vakciną. Smegenų imuninė sistema veikia per unikalų ląstelių tipą - mikroglijas. Šios mažos ląstelės, išsidėsčiusios smegenyse, yra neaktyvios. Bet jos gali būti lengvai aktyvuotos su įvairiais simuliantais ir vakcinos yra vienas stipriausių stimuliantų.

Kaip parodė tyrimai, naudojant vakcinas žmogaus imuninė sistema yra aktyvuojama, tuo pačiu smegenų imuninė sistema taip pat aktyvuojama. Kuo stipresnis stimulas, tuo labiau stimuliuojama tiek bendra, tiek smegenų imuninė sistema. Vakcinų sukelta  ilgalaikė imuninės sistemos stimuliacija taip pat ilgą laiką stimuliuoja ir smegenų imuninę sistemą.

Kas atsitinka, kai imuninė smegenų sistema yra aktyvuojama?

Aktyvavus smegenų imuninę sistemą, jos smegenų imuninės ląstelės pradeda gaminti ir skleisti įvairius imuninius chemikalus, vadinamus citokinais (cytokines). Ttai labai didelė grupė baltyminių medžiagų, koordinuojančių imunines reakcijas. Jų sudaryta imuninio atsako reguliavimo sistema - „citokinų tinklas” - jungia produkuojančias citokinus ląsteles ir ląsteles-taikinius (t. y., ląsteles, turinčias receptorius atitinkamiems citokinams)

Citokinais taip pat generuoja didelį skaičių laisvųjų radikalų, kad sunaikintų įsibrovėlius antikūnius. Problema yra ta, kad smegenyse tų įsibrovėlių nėra ir tai tik vakcinos apgaulė.

Kitaip nei bendra imuninė sistema, smegenų imuninė sistema papildomai gamina dar du chemikalus - glutamate ir quinolininę rūgštį (quinolinic acid). Abu šie chemikalai yra vadinami excytotoksinais ( dirgina smegenis). Excitotoksinai yra MSG (randamas tarp labai daug maisto produktų sudėtinių dalių) ir kai kurie kiti maisto priedai ir chemikalai.

Į organizmą patekus virusui ar bakterijai, excitotoksinų skaičius gali labai gretai padidėti. Kaip parodė tyrimai, dideli quinoloninės rūgšties kiekiai gali būti sukelti demenciją, kuria serga vis daugiau ir vis jaunesnių žmonių. Tyrimai parodė, kad vaikai autistai turi padidėjusį cytokinų ir excitotoksinų kiekį nervų sistemoje. Šie pavojingi chemikalai, taip pat jų generuojami laisvieji radikalai žaloja sveikas nervines ląsteles. Ir tai būna panašus poveikis, kaip susprogdinus bomba žmonių minioje.

Paprastai smegenų imuninė sistema būna aktyvuota tik trumpai ir greitai nusiramina, taip sumažindama cytokinų keliamą žalą. Bet vakcinos sukelia ilgalaikę imuninės sistemos simuliaciją ir taip šis cytokinų ir laisvųjų radikalų štormas tiesiasi ilgą laiką ir to rezultatas - žalojamos sveikos smegenų ląstelės. Visa tai per ilgesnį laiką gali sukelti elgesio sutrikimus (ypač vaikams - vis daugiau ir daugiau vaikų turi elgesio sutrikimų ir net naudojami pavojingi vaistai jiems sutvardyti), demenciją, Alzhaimerio ligą.

Suaugusiems ši smegenų imuninė reakcija sukelia Persų Įlankos karo Sindromą (Gulf war sydrom) ar bent vieną iš dažnų nervų sistemos degeneracijos ligų, tokių kaip Parkinsonas, Alzhaimeris ar Loa Gehrig’s ligą (ALS).

Kitą kartą pratęsiu vakcinų temą.

Dar siūlau pažiūrėti šį video (lietuviškai)

http://www.youtube.com/watch?v=zXS9-Fm_hl8&feature=player_embedded

Bei paskaityti kitus susijusius straipsnius:

Atskleistas farmacininkų, atsakingų už „kiaulių gripo” sukūrimą, kartelis

Vaistų ir chemikalų persisotinusią visuomenę baudžia autizmas

Gripo vakcinų saugumas

Kaip žmonės apgaudinėjami ir nuodijami su chemo

Jodo svarba

Cukrus - legalus narkotikas

Pienas -  ligų sukėlėjas

Kepenų ir tulžies pūslės plovimas išgydo daugelį ligų

Dar viena gera video apie gripo paniką su vienu gydytoju ( ten yra trys dalys). Video rusu kalba.

P.S.Taip pat blog’ą galite prenumeruoti į savo asmeninį kompiuterį per RSS srautą(tai tikrai ne virusas ir jo nereikia bijoti), kuris randamas kairėje pusėje, žemiau ‘Kategorijos’. Reikia paspausti ant RSS ir išsaugoti kaip ‘bookmark’.
P.S.1
Jei manote , kad mano blog’e pateikiama informacija gali būti naudinga
jūsų draugams, artimiesiems ir kolegoms būčiau labai dėkingas jei jiems
nusiųstumėte mano blogo adresą.

Andy

http://www.buksveikas.net/

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (53) | “Ar tikrai vakcinos saugios ir apsaugo nuo ligų?”

 1.   Zen rašo:

  Tau Autoriau, labai dėkingas, kad surenki ir pateiki tokią svarbią ir moksliškai pagrįstą informaciją apie medicinos pavojingus posūkius.
  Nes yra ir paranojiškų momentų tarp tokios literatūros, ir be mokslinio pagrindimo žmonėms sunku susigaudyti kur TIESA. Paaiškinsiu - jei kas sakytų - visiškai atsisakyti antibiotikų, ir leisti mirštančiam iškeliauti į Dausas, tai žmonės labai susipainiotų nuo tokios info.
  Yra kažkoks viduriukas (sveikos mąstysenos žmonėms) - bet kur jis? Va čia mokslinis priėjimas-pagrindimas kaip tik ir pagelbėja.
  Svarbūs ir anksčiau nežinomi momentai - kad dedama gyvsidabrio - jis nuodija smegenis, antinksčius ir (gal? kaulų čiulpus) ir aliuminis - neurotoksiškas (nuodija smegenis) ir kancerogeniškas. Be to tarp jų sinergizmas.
  Be to - imuninės sistemos perdirginimas, perkrovimas dėl pridedamų medžiagų - gali sukelti autoimunines reakcijas tipo vilkligė ir pan.

  O iš kitos pusės, nesutikčiau, kad baisiosios ligos: raupai, tymai, poliomielitas, raupsai nyksta ne dėl skiepų. Tiesiog vakcinų “išradėjus” reikia ypatingai kontroliuot, kad ko nepridėtų nuo savęs.

 2.   ElniasGirioj rašo:

  Saunuolis, velgi superinis naujas straipsniukas… skanu straipsni iskepei! 10/10!

 3.   Medeina rašo:

  esu labai dėkinga autoriui už straipsnius, jie sukrečia ir priverčia susimąstyti, o vien iš kažkur giliau kylantis nepasitikėjimas sistema ir “sėdinčiais aukščiau” sukelia ne tik dar didesnį nepasitikėjimą, bet dar imi suvokti, kad tai ne tu esi nenormalus - kad čia tavimi kažkas naudojasi.
  tokią informaciją būtina skleisti kuo plačiau, mes ne avių banda ir gana su mumis eksperimentuoti.

 4.   Dzūkas rašo:

  Viskas gerai, įdomus straipsnis.Tik gramatines klaidas tai reiktų išgaudyt, o tai kažkaip nerimtai nuteikia…

 5.   Maija rašo:

  dar vienas straipsnis apie gripa ir vakcinas
  http://www.novyoga.ru/o_yoge/grip.html

 6.   Andy rašo:

  Cia yra nuoroda i nauja studija kur teigiama, kad Tamiflu (Oseltamivir) yra neefektyvus pries gripo komplikacijas
  http://www.medscape.com/viewarticle/713604?sssdmh=dm1.567684&src=nldne&uac=139368MR

  Taip pat nemaza dalis gripo viruso rusiu yra atsparus tamiflu ir sis vaistas naudos neduoda ir dazniausiai tik istustina isgasdintu zmoniu kisenes, kas ir atsitiko lietuovoje bei kitose salyse

 7.   andy rašo:

  Cia dar viena kiaiuliu gripo apgavystei, kai Britanijoje keturiem is penkiu zmoniu yra neteisingiai diganozuojas kiauliu gripas ir paskiriami pavojingi vaistai Tamiflu.
  http://www.naturalnews.com/027754_swine_flu_diagnosis.html
  IR tai nieko nuostabau, nes UK zmones itare kiauliu gripo simptomus nes pas gydytoja eiti nereikia, jiems tik tereikia paskambinti i centra, kur diagnozuojama pagal simptomus ir dazniausiai paskirai Tamiflu. IR beje ten sedi ne gydytojai , o geriausiu atveju medicinos seserys ar net paprasti zmones ir stumia vaistus bei nuodija zmones, bei kuria panika.

 8.   andy rašo:

  Cia yra nuoroda i straipsni anglu kalba kur Soda naudojama gripui gydyti, ir sis metodas buvo naudojams per epidemijas
  http://sodiumbicarbonate.imva.info/index.php/administration-methods/arm-hammer-soda-company/

 9.   andy rašo:

  Cia yra nuoroda i studija kur analizuojama ar gripo vakcinos efektyvios ir ar pateisinams ju naudojmas
  http://www.bmj.com/cgi/content/full/333/7574/912
  IR starispnis kur parodoma, kaip vakcinu studiju rezultatai yra iskraipomi.

  http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/12/19/How-Journals-Can-Twist-and-Manipulate-Vaccine-Research.aspx

 10.   sas rašo:

  Andy reikia skirti sveikatos ministru, isvaikyti klerkus - farmacijos vergus. Medikams moketi alga tik uz isgydyta zmogu :))) (nedaug tokiu turime - bet jie nekalti, kalta pati iskrypusi sistema, kuomet ziurima i maza zmogaus gabaliuka o ne i visuma) Andis padarytu revoliucija sveikatos srityje kartu su http://www.homosanitus.lt/. As jam padeciau su transfer faktoriai. :)))))))

 11.   andy rašo:

  Sas aciu uz komplimentus, deja sveikatos ministrus skiria tik tuos kurie tarnauja farmacijos kompanijoms (big pharma) ir prireiks dar nemazai laiko, kol zmoniu pasamone ir mastymas pasikeis ir prades i valdzia ateiti dori saziningi zmones.

  Beje cia yra pelnai kiek vakcinu kompanijos pasipelne is dirbtinai sukeltos kiauliu gripo pandemijos:

  Just check out these big paydays off swine flu vaccine sales:
  $1.7 billion for GlaxoSmithKline
  $700 million for Novartis
  $500 million for Sanofi-Aventis Those figures are for the fourth quarter of 2009

 12.   andy rašo:

  Visiems siulau paskaityti si straipsni kur rasoma, kad vakcinos skirtos mazinti populiacijai
  http://www3.vdu.lt/life/pv/skiep.htm

  IR beje HPV vakcina (pries gimdos kaklelio vezi) taip pat gali sukelti nevaisinguma ir nuo jos ne viena mergaite mire.

 13.   karolina rašo:

  sveiki

 14.   karolina rašo:

  sveiki, noriu ir aš išreikšti nuomonę dėl vakcinų. Šiaip, tokiais laikais labai sunku tikėti ir viena ir kita puse, nes šimtu procentų niekas negali įtikinti, kad vakcinos labai kenksmingos, ar kad vakcinų visai nereikia. iš savo asmeninės patirties galiu papasakoti istoriją, kaip dar kūdikis sirgo mano sesuo kokliušu. Tada nepamenu ar jau skiepydavo nuo jo ar ne, gal tiesiog dar nebuvo laikas skiepyt, na, nesvarbu, esmė ta, kad ji susirgo, nes tą ligą Užnešė: šeimos gydytoja vizito metu, nes kaimynystėje sirgo kitas mažas lėliukas. taigi, sunku nupasakoti kokia tai baisi liga, ir ką mes visi patyrėme tas kelias savaites. Ar galit įsivaizduoti dvejų mėnesių kūdikį ištisai springstantį gleivėmis, kurios dusina, ir būtina kišti pirštą į gerklytę, kad tas gleives išvemtų. Negalima buvo jos vienos palikti nė akimirkos, nes priepoliai užeidavo netikėtai. naktimis pakaitomis budėjome, net ir aš su broliu dar patys vaikai būdami padėjom tėvams kaip tik galėjom. Gydytojai net artyn nėjo, bijojo bacilų, liepė vežti į ligoninę, leist antibiotikus (labai stiprius, kurių pasekmės galėjo būti liūdnos). bet mano tėvai irgi vengdavo antibiotikų, stengėsi visus vaikus gydyt natūraliai, todėl paklausė vienos protingos gydytojos patarimu, girdyti vaiką kumelės pienu. nepasakosiu čia visos istorijos kaip tą pieną melžėm, vežėm ir t.t. Esmė ta, kad šiaip ne taip ji pasveiko. O tas kitas vaikas, kur kaimynystėje sirgo, jo mama buvo medikė, ji tuos antibiotikus savo vaikui davė ir po kiek laiko paaiškėjo, kad pažeistos smegenys negrižtamai.
  taigi, mano manymu, viso to buvo galima išvengti tik vakcinos dėka. nes iki dabar mano sesuo dažnai serga bronchitu, kuris užsitęsia labai ilgą laiką, pastoviai krenkščia, tai kimsta, žodžiu, ligos pasekmės jaučiamos iki šiolei. Kiek domėjomės, daguma persirgusių vaikų kokliušu ateityje linkę sirgti tuberkulioze.
  Tai tokia istorija ir tokia manonuomonė, kad vis tik, kai kurios vakcinos, kad ir kenksmingos, tačiau galbūt apsaugo nuo dar baisesnių pasekmių. Juk gyvename tokiame dėl pinigų parsidavusiame pasaulyje, kai net maisto nebėra natūralaus, o užsiauginti tikrai ne kiekvienas turi galimybes, todėl imuninė sistema nėra tokia atspari, kad atlaikytų visus ligų puolėjus. Sutinku, kad vakcinose daug nuodingų medžiagų, bet ar jų nėra kosmetikoj, muiluose, šampūnuose, dezodorantuose, tam,pačiam maiste? Visur visko pilna, atsisakyti reikia beveik visko, ne tik vakcinų, bet ar tai įmanoma?

 15.   andy rašo:

  Na zinoma, kartais susergama kokia liga, bet reikia prisiminti kad tokie atvejai vienetiniai. Reikia pasiziureti i vakcinu ilgailake zala, kuri yra visiskai ignoruojama. O bendrai neskiepyti vaikai buna daug sveikesni, daug maziau serga astma, alerginemis ligomis ir t.t.
  Del nuodingu medziagu tai zinom ju yra kituose produktuos ir ju k aip galima reikia vengti. Zinoma visiskai ju isvengti neimano, bet sumazinti rizika tikrai imanoma ir tas sumazinimas per ilga laika gali reiksti dideli skirtuma.
  Del vakcinu, tai velgi jei norite savo vaikui leisti i organizma svetima DNR. aliumini, gyvsidarbri, mirusius virusus, formaldehida ( su kuriuo lavonus balzamuoja) tai prasau.

  Del kosmetikos, tai dauguma pilan chemikalu ir ju nevartociau.
  Jei kremo nedetum i burna tai netepk ir ant odos, nes dauguma atsidurs organizme.
  Dantu pastos taip pat, dauguma ju netinka suagiam vartojimui, tereikia vien i ingredientus pazreti.

 16.   wiwa rašo:

  sveiki,
  As kaip visad paveluotai :(
  shyrit daktare mane paskiepyjo eilini karta nuo Hepatito B
  Nuo hepatito B skiepijausi jau trecia karta, nes ji rekomenduoja, nors vaistinese ir kiti teigia jog reikia 2 kartu. Dar siulesi patikrinti po 5 metu, pagal kraujo tytimus ar vakcinos vis aktyvios…..
  Nezinau ar buciau ka pakeitusi, nes turiu vakcinu knygute, be kurios negauciau darbo.
  Pati dirbu seneliu namuose, kur daugelis serga Alzaimerio liga kaip teigia “andy” ; arba nevaiksto arba alzaimeris. Bet cia kitaip nei Lietuvoje, cia jie ilgaamziai, nerasi jaunesniu nei 80 metu ir isgyvena iki 95-100 metu.
  Prancuzijoje labai populiaru skiepytis, kaip ir minejau be skiepu darbo negauciau, gal but del to kad tai cpeciali istaiga ( seneliu namai, ligonines, poliklinikos…)
  Kada atejau darbuntis buvo nustebe kaip as galejau dirbti anksciau viesbutyje nepasiskiepijusi, kelis kartus net pasiteiravo ar jie nereikalavo :))
  Gal sutapimas gal ne, bet tik dabar perskaiciau ir pradedu suvedineti i savo vietas.
  Iskarto atvykusi i svetima sali ( kur daugiau ligu , kaip as maniau) pradejau skiepytis nuo gripo, vieni metai , kiti metai, treciais nesiskiepyjau nes po antro vakcinavimosi gryzusi i LT susirgau gripu ir net labai stipriai, kvapu neuzuodinejau kokia puse metu :(
  Taigi isidarbinus privalejau pasiskiepyti, nes buciau buvusi negabi dirbti :)
  po triju vakcinu o po to dar papildomo hepatito B rezultatas jautesi. Man nustate reumatini poliartrita. jis man prasidejo pries pusantru metu dar tada, bet labai nezymiai, peda skaudejo kada pavaiksau ir pirstas ar du sustinge budavo. O po vakcinavimosi ar sunkaus darbo man vis blogejo…
  Greitai negalejau nei is lovos iki vonios daeiti, o reikejo pamatyti kaip laiptais leisdavausi anksti ryte- katastrofa buvo. Vyras mane klausinedavo, gal tau po vakcinu injekciju, bet as vis teigdavau kad lyg ir pries tai man sveikata pradejo slubuoti. Zinoma liga vis progresavo :( kol nenuejau pas specialista ir jau 7 ar 8 menesius leidziuosi vaistus. galiu ir sunkiau jau padirbti, nieko tokio, bet su vaistais ir pertraukomis :(
  Ir kas atkas dabar galus, kas is kur prasidejo, gal teisus mano vyras buvo , o gal ta lyga is saves paumejo :(

  blogiausia tai kad , ” Suleidusgyvus virusus į organizmą, jie negali būti pašalinti. Kadangi virusai lieka organizme ir taip pastoviai stimuliuojami laisvųjų radikalų sukelia ligas , ir ankstyvą senėjimą.”

 17.   Andy rašo:

  Aciu uz savo pasidanlinta patirti, kur dar eilini karta parodo, kad vakcinos nepadeda ir yra pavojingos.

  Beje as taip pat nezinodamas vakcinu ir parekomendavus darbdaviui pries 6 metus pasiskiepijau nuo B , bet tikiuosi tai buvo paskutnis skiepas siame gyvenime. Na bent jau gerai kad man nepasireske bent jau matomu pasaliniu efectu.

  O del seneliu, tai velgi dar priklauso nuo zmoniu ir namu tipo, ir reikia prisimti, kad Prancuzijoje zmones yra sveikesni , nei UK ar US.

  Jusu atveju reiktu pavartoti vitamino D, arba dabar pabuti sauleje apie 20 min tarp 11-14 val, bet jei nepratus pradek nuo 5 min, jie negali apnuoginti puse kuno ( tad uztenka 20 min( tai reikia ilgiau. Taip pat galima butu naudoti kitas uzdegima mazinancias vaistazoles/ prieskonius, kaip tumerika, imbiera, sisteminius/proteolitinius enzimus.
  dar jums reiktu issiplauti kepenis
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html
  O vaistus tai itariu kad jums steroidus leidzia, ir tokie vaistai labai trumpalaikis sprendimas duodantis blogas ilgalaikes pasekmes.

  Taip pat is jusu istorijos butu galima pasimokyti, kad del darbo neverta aukoti sveikatos. Asmeniskai geriau atsisakyciau darbo nei skiepytis.
  Ir daznai gerai pareikalus galima tu skiepu atsisakyti, nes zmones turi teise rinktis. Bet sutinku, kad dirbant medicinos ir slaugos srytije zmones verciami skiepyti.

 18.   Vytautas rašo:

  Sveiki. O ar kas skaitot rimtus mokslinius straipsnius iš pubmed? Yra ne vienas straipsnis, kur rašoma apie tyrimus, su šimtais tūkstančių žmonių, kurie paneigė šitas iš nepagrįstas baimes dėl skiepų, jų sudedamųjų dalių ir pan..

 19.   andy rašo:

  Skaitau pubmed ir kitus mokslinius straipsnius, o kad paneige tai dar nereiskia kad saugu. nes tokie straipsniai dazniausiai itakojami farmacijos kampaniju, kurios gamina vakcinas ir nuo ju pelnosi.
  Kaip ir stai Danu mokslininaks kuris organizavo studijaa irpaneige MMR. VIsai neseniai paaiskejo kad jis gavo miljonus ir farmacininku.

  Beje tokie famacininku straipsniai daznai buna net fiktyvus , parasyti samdytu mokslininku ar net rastininku, ir net studija nera atliekama arba rezultatai pakeiciami.

  Tad i straipsni paneigianti vakcinu ir kitu ingredientu zala reikia ziureti labai atsargiai.

  TIkrai nemanau kad saugu i zmoniu organizma leisti svetimu organizmu DNR< gyvsidabri, aliumini ir kitus adziuvantus.

 20.   andy rašo:

  Cia yra nuoroda i 14 studiju, kurios parodo vakcinu zala
  http://fourteenstudies.org/ourstudies.html

 21.   vilius rašo:

  Labas Andy,va parsysiu kas man yra atsitike…preitais metais 2009 kai buvo tas kiauliu gripo skandalas ,pas mus Svedijoje skiepijo visus nuo kiauliu gripo,tai va as ir pasiskiepijau,bet kolkas jauciuosu lux ..kaip maani ar bus kokiu imanomu padariniu,mano drauges imunine sistema tai lygu 00000,bet ji is visai kitos mitybos sistemos kaip sakant..galejo tas pakenkti jai ?dekui

 22.   andy rašo:

  Na vakcinu zalingas poveikis vieniems didesnis kieitiems mazesni ir daznai akivaizdziai nepasireiskia, bet pasireiksti gali ir po daugelio metu, juk buvo suleista sveitma DNR, priedo adiuvantai, kaip gyvsidabris, squalenas.
  Bet velgi jei pasiskiepyjai tai saves nesmerk, nes dabar jau nepakeisi.
  Siaip gerai sauna, kuri padead pasaliti kai kuriuos toksinus,
  priedo chlorela, kuri valo gyvsidabri, taip pat reiktu atstatyi zarnono flora, geras probiotikas praverstu.
  O ar tau bus padariniu ar ne tik laikas parodys, siaip tyrimai rodo, kad kiauliu gripo vakcina padidina iprasto gripo rizika.

  O jusu draugei tai zinoma kad galejo pakenkti

 23.   mama rašo:

  geras, tikrai cenzūra yra. Parašiau komentarą ir jo negalėjau išsiųsti.

 24.   VitaminasC rašo:

  ne i tema , bet problema - kaip blogai kad matosi tik 5 naujausi komentarai pirmam puslapyje, nes jei praeina daugiau laiko, praleidi koki 10 komentaru i juos susekti yra neimanoma :( del to ir sakau kad diskusijos turi buti forume, arba komentaru skaiciu pirmam puslapyje reikia praplesti iki kokiu 20 bent jau :)

 25.   andy rašo:

  Na as tikrai necenzuruoju nei vieno, esu tik kelis istrines, kur buvo arba spamas arba akla reklama.

  Gal tu buvai idejus daug linku.
  Siulau pabandyti dar karta, jei ne atsiusk ta kokmentara i mano emaila idesiu.
  info (eta)lifecoachandy.co.uk

 26.   Andy rašo:

  Mantomu komentaru skaiciaus pakeisti negaliu, arba nezinau kaip pakeisti.
  Siaip parasius viena komentara temoje galima kitus komentarus prenumeruoti, ir kai kas nors paraso nauja komentara jums turetu atsiuti emaila.

 27.   Andy rašo:

  Dar gali kometarus nuo kiekvieno straipnsi o per RSS prenumeruoti.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/comments/feed

 28.   VitaminasC rašo:

  pabandziau sita uzsiprenumeruoti, viskas kaip ir OK, bet komentaru negaunu per RSS vistiek i pasta… nu dzin.

 29.   VitaminasC rašo:

  beje super kad komentaru kieki pradidinai ANdy. Dabar lengviau suziureti kad ko nepraleisti :)

 30.   egle rašo:

  Sveiki, labai dekui uz si nuostabu straipsni, akis praplete. Tik noretusi judeti toliau. Gal net reiktu atskiros temos. Kaip apsisaugoti nuo tu ligu, nuo kuriu yra skiepijami kudikiai arba mazi vaikai. Tarkim as neskiepijau savo vaiko, o staiga atsiranda pirmi nezinomos ligos pozymiai, temperatura ir pan. Baisiausia kai suserga kudikis, kuris nieko dar nevalgo, tik motinos piena. Jam negalima duoti geruju papildu, kurie stiprintu imuniteta, negalima panaudoti “Zaperio” ir pan. Kokios galetu buti naturalios priemones kaip visu ligu isvengti, ar susirgus issigydyti? Ypac labai maziem vaikam ir kudikiam. Ar paciai motinai prisivalgyti visokiu kordicepsu, mikrohidrino, vaistiniu grybu ir pan. kad visa tai su pienu gautu vaikas, ar visgi galima ir jiem i piena siek tiek imaisyti tokiu “gerybiu”, nes tradicines medicinos gydytojai iskart liepia gerti antibiotikus, kas yra didelis blogis. Idemiai perskaiciau visas temas, suaugusiems radau labai geru patarimu, bet ar tai galima taikyti ir maziesiems?

 31.   andy rašo:

  Na pirmiausia pasakysiu, kad tikemybe susirgti ligomis nuo kuriu skiepijama yra labai maza.

  Jei pasirodo simptomai, tai galima nuoti vitamino D lasu, taip pat at savo krutu speneliu galima uzlasinti probiotiku, kuriuos vaikas po to suciulps.

  Taip pat labai svarbu, kad motinos imuniteteas butu stiprus, nes su piennu perduodami Imunoglobulinai , kurie labai varbus jaunam vaikui, nes jo imunine sistema (igita imunine sistema) dar nera susiformavusi.
  Tad motinai gerai vartoti medicininius grybus probiotikus, taip pat svarbu kad turetu vitamino D, nes tada su pieno jo daugiau peduodama vaikui. Ir kaip rodo tyrimai labai daug mamu turi zema vitamino D kieki.

  Ir kaip sakiau pats maitinimas krutimi, taip pat sumazina susirgimu rizika.

 32.   karolina rašo:

  Andy, o kaip dėl erkinio encefalito skiepų? Mūsų giminaitis nebuvo pasiskiepijęs, nors dirba miškų ūkyje, ir gana dažnai pasigiria, kad buvo įsisiurbę kelios erkės. Ir štai, pernai metais susirgo encefalitu, labai ilgai gulėjo ligoninėje, o kai išėjo iš jos, liko nedarbingas. tai kaip tokiu atveju siūlytumėt elgtis? vengti skiepų ir rizikuoti likti invalidu? Ne vieną tokį atvejį girdėjau, tad pasiskiepijusi esu ir pati, ir vaikus skiepijom, nors daug kur rašo, kad vaikai praktiškai neserga, bet viskas taip miglotai, kad tiesiog baisu rizikuoti. Sakysit, kad skiepų žala irgi rizika, bet kiek čia baisybių esu beskaičiusi, nesu mačius ir girdėjus realiai nė vieno gyvo atvejo, susijusio su skiepų žala. Nei giminės, nei draugai, nei tolimi pažįstami nėra nieko panašaus patyrę, bet kiek prisiklausau komplikacijų visų baisių ligų, kurių galima išvengti skiepų dėka (nekalbu apie gripo, ir kitus nebūtinus skiepus, kuriuos bruka dėl pelno), tai leidžia susidaryti tam tikrai nuomonei, kad gal vis dėl to keletas skiepų tikrai nenumarins?

 33.   VitaminasC rašo:

  6m vaiką reikia skiepyti Kokliušo, difterijos, stabligės vakcina.
  Paskaičius apie tokias laigas kaip difterija ar stabligė tai aprašymai baisūs, komplikacijos baisios… o kaip realiai?

  Kažką girdėjau kad jei nesiskiepiji šia vakcina tai vaiko į mokyklą neleidžia? Kiek tiesos? Ar kas buvot atsisakę skiepytis šia vakcina?

 34.   laura rašo:

  Del tu darzeliu ir mokyklu, tai cia gal gasdinimai? Dar nesu girdejusi ar maciusi, kad darzelio ar mokyklos vadovybe prasytu, reikalautu pazymos is gydytoju, del skiepu ir net siaip del sveikatos bukles.

 35.   laura rašo:

  Del kokliuso, tai keista, kad rasai, jog reikia aksiepyti 6m vaika, nes dabar skaitau toki straipsni, kad si liga, gali buti pavojinga tik kudikiams ir labai maziems vaikams ir tik del komplikaciju. Ir jai jau norite nuo to apsisaugoti, tai reiktu skiepytis tikrai ne 6metu, o daug anksciau, t.y. kokiu 1-neriu metu. O jeigu jau vaikas sulauke 6metu, tai manau nerimauti labai nereiktu, nes net jeigu ir susirgs, nieko labai bausaus neturetu buti. Aisku, liga labai nemaloni.
  Del difterijos, tai paprastai skiepyjama nuo 6-8metu ir taip kas 10metu:), nuo stabliges taip pat reikia skiepytis visa gyvenima, kas 10metu. Nezinau nei vieno suaugusio zmogaus, kuris taip skiepytusi ir dauguma turbut neitaria, kad jiem gresia tokios baisios, net mirtinos ligos, ir kad vienintelis apsisaugojimas skiepai, ir gyvena ir nieko labai baisaus. Aisku suserga kasmet po kelis ir netgi koks 1,2 ligoniai mirsta. Bet manau jeigu taip daznai skiepysimes plius dar visokiais papildomais encifalito, dar gripo ir pan. tai sulaukus 50-60 metu tikrai susirgsim autoimuninem ligom. Mane labiau domina prevencija. O siaip klausimas, ar skiepyjai vaika kudikysteje nuo kitu ligu? Jei ne ar turejai problemu su darzelio vadovybe ar kitom institucijom?

 36.   VitaminasC rašo:

  na aš irgi panašiai manau, bet einant į mokyklą reikalauja pažymos iš poliklinkkos kad vaikas sveikas. Tai va įdomu kaip sureaguos gydytoja kai pasakysiu kad nenoriu ksiepytis.

  Taip skiepijom vaikus mažiukus, nes tada dar nesidomėjau tiek apie mitybą, sveiką gyvenseną ir kas ytai yra žmogaus organizmas. Pats skiepijausi VISADA nuo gripo skiepais kiekvienais metais ir maniau kad tai gerai.

  skiepu planas čia oficialus:
  http://www.infoskiepai.lt/home.php?menukey=25&purl=data_lt/2/25/

  kokliusas ištisai kalamas, pažuųrėk lentelę…

 37.   andy rašo:

  Nezinau kaip lietuvoje, bet daugelije saliu per preivarta skiepyti ir reikalauti kad skiepytusi nera reira istatymu ir visada galima atsisakyti, galima naudoti religija, asmeninius issitikinimus ar dar ka nors. Deja daznai zmonesm meluojma.

  Todel jei nepriima i mokykla, paprasykite, kad jums parodytu koki nors teisini dokumenta, kur parasyta, kad neskiepyto vaiko negalima leisti/priimti i mokykla.
  Ir manau jie atsisakytu toki vaika leisti i mokykla, tai butu galima paduoti i koki nors zmogaus teisiu teisma ar ka nors panasaus.

  O del tu ligu, tai velgi ju rizika yra labai maza ir velgi norint zmones ibauginti daznai perdedama. Bet siaip skiepyti kuo veliau tuo geriau. Taip pat dar karta pakartosiu, net ir vakcina neduoda 100% apsaugos ir daznai buna, kad bunant k okiam nors protrukiui bent dalis vaiku buna paskiepyti. Ir zinoma po to kalte suverciam neskipeytiems, bet faktas yra tas kad tos vakcinos neapsago (bent jau neduoda 100% apsaugos). Ir kaip sakiau tai gali tureti ilgalaikes neigiamas pasekmes.

 38.   laura rašo:

  Dar skaitydama straipsni apie kokliusa radau nemazai zmoniu komentaru apie tai kokia nemaloni ta liga ir komentavo vien pasiskiepyje daugiau maziau suauge zmones. Kas rodo, kad skiepai tikrai nevisada suveikia. Taip pat supratau, kad ta liga tokia nemaloni ne ka daugiau kaip koks ausies uzdegimas, nuo kurio taip pat dabar yra skiepai ir daug kas skiepija tiek vaikus, tiek patys. Ir tas pats ausies uzdegimas gi gali komplikuotis turbut netigi iki mirties. Bet as verciau jau istverciau visa tai, negu, kad skiepyciausi ir dar persirgusi manau gauciau kazkoki imuniteta. Aisku ir cia reikia gerai pasverti uz ir pries, nes jeigu susirgsite ir nuspresite gydytis stipriais antibiotikais, tai dar neaisku, kas blogiau skiepai ar antibiotikai. VitaminaiC butinai parasyk ka nuspresi ir kaip reaguos i tai mokyklos vadovybe. Ir beja, ar leidai vaika i darzeli ir ar ten reikalavo gydytojos pazymos apie sveikata ir skiepus?

 39.   kryske rašo:

  sveiki,
  andy,niekur nerandu info apie skiepų nuo erkių žalą vaikams,būtu įdomu ar tikrai neturi šalutinio poveikio.Dėkoju.

 40.   andy rašo:

  I si klausima esu atsakes siame ir kai kuriuose kituose komentaruose
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/ar-tikrai-vakcinos-saugios-ir-apsaugo-nuo-ligu-antra-dalis-234.html#comment-8805

 41.   VitaminasC rašo:

  istorijo tesinys - vaikų neskiepijau, daktarė sakė OK, tik reikia ateiti pasirašyti kad patys atsisakėm ir kad prisiimam visą atsakomybę.

 42.   laura rašo:

  O ka reiskia tas “prisiimam visa atsakomybe”? Kas bus jei vaikas susirgs, komplikuosis ir net invalidu taps, arba dar blogiau? Tipo kalejimas? O jeigu skiepyji, tai jie prisiima atsakomybe? Uz visas komplikacijas, arba uz tai, kad vaikas susirgs ir jam velgi gali blogai baigtis?

 43.   andy rašo:

  JO nei vienas gydytojas neprisiima atsakomybes uz visika vakcinu suguma ir jie gu pakalstumeti ri gydytojas sazininkgai asakytu, jis pripazintu, kad vakcinos nera 100% saugios.
  Ir labai apgailetina, kad medicina daejo iki tokio lygio kad atsisakius skiepyti vaika reikia prisiimti kazkokia atsakomybe ar net dar blogiau kaip jau yra atsitike US ir UK net atims vaika ar net i kalejima pasodinsi. Bet tikiuosi lituvoje iki tokio lygio dar nedaejo ir gal but nedaeis.

  O tejoe formoje ar nurod kokia ta atsakomybe? Itariu, kad ten tikrai jokiu nuobaudu nera.

 44.   laura rašo:

  Vat man ir idomu, kokia ta forma?

 45.   VitaminasC rašo:

  ten tik tokia mintis kad jei vaikas susirgs, ir kas beatsitiktų jam tada - daktarai ir gydymo įstaiga nekalta. Baudų aišku kad nėra.

 46.   VitaminasC rašo:

  Erkių baimė skiepytis privertė triskart daugiau žmonių
  http://www.grynas.lt/gyvenimas/erkiu-baime-skiepytis-priverte-triskart-daugiau-zmoniu.d?id=46059513

  Bėda tik kad: “D. Kiselienė nurodo, kad erkių platinamos Laimo ligos atvejų pasitaiko kur kas daugiau nei encefalito, tačiau nuo Laimo ligos skiepai dar neišrasti”

  TV ir laikraščiai įvaro žmonėsm siaubą vistiek.

 47.   Andy rašo:

  O cia dar viena studija, kur buvo rastas rysis tarp didelio kiekio vakcinu ir papidejusio kudykiu mirtingumo, kas duoda indickija, kad vakcinos nera jau tokios saugios kaip dauguma galvoja.
  http://het.sagepub.com/content/early/2011/05/04/0960327111407644
  Using the Tukey-Kramer test, statistically significant differences in mean IMRs (infant mortality rate) were found between nations giving 12–14 vaccine doses and those giving 21–23, and 24–26 doses. A closer inspection of correlations between vaccine doses, biochemical or synergistic toxicity, and IMRs is essential.

 48.   irena rašo:

  Cia tiek daug rasoma apie skiepijimasi,o ypac vaikuciu, Juk vaikuciai gimsta,visiskai sveiki,jie turi imuniteta,duota is ten is kur jie atejo,o cia,-vos gimusius skiepija,nuo maro bado metu israstais ir niekam nereikalingais skiepais. Tai kvaila. Osuauge patys daro pasirinkima,visur yra pasirinkimas,-arba darai,arba-ne! Jei skiepijies nuo gripo,-reiskia bijai susirgti,o ko bijai,-tai gauni. Kiekviena liga turi dvasine priezasti,isgydikit savo sielytes ir busit sveiki,aisku ne is karto,bet,sis kelias,-nuostabiausias. Iseikit is negatyvo ir leiskit Dievui veikt,padet Jums. Atleiskit,jei neitinku,bet kalbu is praktikos,miriau,gal ne visiskai del fiziniu priezasciu,sirgau daugeliu ligyciu,bet,siuo meti turiu viena problema-sanariukai pavargo,o visos migrenos ir kitos ligos isgaravo be ;daktaru;

 49.   Kaip be vakcinų apsisaugoti nuo gripo? rašo:

  [...] Ar vacinos saugios ir apsaugo nuo ligų? [...]

 50.   Gripo vakcinų pavojus sveikatai rašo:

  [...] Ar tikrai vakcinos saugios ir apsaugo nuo ligų? [...]

 51.   Žolelės rašo:

  Velniop tą velnio neštą ir pamestą farmaciją, pasikliaukime žolelėmis

 52.   Onute rašo:

  Kas raso sitokius idiotiskus straipsnius?

 53.   Vi rašo:

  Visų pirma, kad vakcinavimas sukelia autizmą - tai buvo tik viena studija, nuskambėjusi per visą pasaulį, ir jau seniai išsiaišinta, kad is tyrimas atliktas su pelėmis, buvo falsifikuotas ir nepatikimas, ir nėra jokių realių įrodymų, kad taip galėtų būti.
  Visų antra, jūsų pateikta nuoroda į TERRY M PHILLIPS straipsnį Nature, aiškina apie tyrimą atliktą su vaikais, kurie turėjo ekspoziciją iš aplinkos pesticidams, xenobiotikams ir t.t ir jų sukeltas uždegimines rekacijas, prie ko čia vakcinos?
  Kas dėl gyvsidabrio, jis būdavo dedamas į vakcinas, kurios pakuojamos didesnėse tarose (daugiau nei viena dozė), kad neatsirastų bakterinio užkrato. Gyvsidabris jau seniai nebenaudojamas, o kai ir buvo naudojamas, jo kiekiai būdavo labai maži (maždaug tiek kiek galite gauti suvalgę tuno, kuris gyvsidarį sukaupia natūraliai, kadangi mitybos būdas yra medžiagų filtracija iš vandens) taigi net ir tokios gyvsidabrio dozės nėra pavojingos organizmui.
  Imuninis atsakas, bet kokiu atveju formuojasi kraujyje, nes tik ten cirkukiuoja nespecifinio imuninio atsako ląstelės, kurios gali pateikti antigeną specifinio imunio atsako komponentams ir tik tada prasideda imunoglobulinų (Ig) sintezė. Nesvarbu, ar antigenas pateko pro kvėpavimo takus, ar virškinamąjį traktą.
  Ne stimuliacija tęsiaisi ilgą laiką, o išlieka imuninė atmintis, pakartotinai patekus tam pačiam antigenui į organizmą antikūnai (imuniglobulinai Ig) susintetinami daug greičiau, nebereikia antigeno pateikimo ir su liga pradedama kovoti jai dar nepaveikus organizmo.
  Citokinai - ne imuninės sistemos chemikalai - tai siganlinės molekulės, ir jos jokiu būdu negali generuoti pačios savaime ROS (aktyvių deguonires formų)
  Mikroglijos ląstelės neaktyvios? Kas čia per nesamonė? Mikroglijos ląstelės - pagrindinis smegenų “valymo” įrenginys, fagocituojantis suirusias ląsteles ir jų irimo produktus.
  Parkinsoną ir Alzheimerį sukelia ne imuninės sistemos stimuliavimas, o baltymų mutacijos, dėl kurių baltymai ngali būti suardomi, kaupiasi nervų ląstelėse, jos praranda savo funkcijas ir žūsta taip naikindamos smegenų audinį.
  Nereiktų pavienių darbų vertinti taip tiesiogiai, ir skleisti žmonėms deszinformaciją. Moksliniame pasaulyje prie išvadų prieinama po ilgų dešitmečių tyrimų, kai turimos hipotezės nepavyksta atmesti įvairiais eksperimentiniai metodais, o ne pradedant nuo kito galo, atlikus viena bandymą, gavus sau patikusį rezultatą.

  Andy:

  Del vacinu ir autismo, tai velgi, vakcinos nera vienintelis faktorius kuris sukelia sia problema, bet prisideti gali.
  Del Dr. Wakefield sudijos tai velgi, ji nebuvo suklastota, tiesiog reikejo sugriauti zmogaus reputacija, nes paliete farmacininku aukso gysla.
  Cia forume buvo diskutuota apie tai ri daugiau
  http://www.buksveikas.net/viewtopic.php?p=2569&sid=979754d36238470f8e242f0635397388#p2569

  Pasiklausyk sia laida, kur pats Dr. Wakefield kalba apie jam pateiktus kaltinimus, taip pat pasiziurek su kuo susijes Brian Deer.
  http://tv.naturalnews.com/v.asp?v=2969467AE82B11FA08943967096BFDA0

  Ir beje Lancet (kuris atsauke Dr. Wakefield straipsni) ir labai daug moksliniu zurnalu valdanti Elsiver yra taip pat susijusi su vakcinu bizniu ir ne nuostabu, kad jie atsauke Wakefield straipsni. Cia velge, nesakau kad tas straipsni idealus ir nera prie ko prikibti, bet daugeliu atveju jis butu jau seniai pamirstas ir paliktas ramybeje.

  Ir dar pasiziurek, kas rasoma ant gripo vakcinos informacinio lapelio.

  This indication is based on immune response elicited by FLULAVAL, and there have been no controlled trials adequately demonstrating a decrease in influenza disease after vaccination with FLULAVAL

  Dar cia va pateikiau tos gripo meta-analizes analize, paverciant i relatyvia i absoliucia statistika, ir rezultatai labai apgailetini, ir tokie dalykai vyksta pastoviai su ne vienu vaistu kaip FOsamax, statins, ir daugeliu kitu

  Griztant prie Lancet meta-analizes straipsnio ir gripo vakcinu efektivumo tai jie ten rezultatai kai kuriuose grupese lig atrodo visai nieko ir Liutauras ten minejo efektyvumo procentus, Forest plot ir procentukai atrodo graziai. Bet velgi pateikiama reliativi statistikia. Jei paimsime realia/absoliicia statistika tai vaizdelis nelabai koks. Stai paziurekime i puslapyje 4 esancia fig.4. ten duodma info kiek gripo atveju buvo uzfiksuota vakcina gavusiuju grupeje ir placeba gavusiu grupeje.
  Trivalent inactivated influenza vaccine grupeje buvo paskiepyta 18 797 18-64metu zmoniu ir tarp paskiepytu buvo uzfiksuota 221 gripo atveju. Tai kad apsaugoti viena gripo atveji reikia paskiepyti 85 zmones (18 797/221=85). Is tu paciu skaiciu gripo rizika pasiskiepijus yra 1.18% (221/18797*100%=1.18%). Pervertus i normalius skaicius paskiepijus 100 zmoniu, vienas vis tiek gaus gripa.
  Dabar neskiepytu grupeje gripo rizika buvo truputi didesne bet velgi gana mazoka 2.73% (357/13 095). Cia velgi is 100 nepaskiepytu 2.73 zmogaus gaus gripa. 2.73-1.18=1.55%. Tad paemus absoliucius skaicius gaunasi kad gripo vakcina tik 1.55% geriau nei placebas. Tad manau tai viska pasako ir manau tai daugeliui zmoniu atvertu akis, ir beje tas pats su daugeliu vaistu. Tad klausimas ar verta be reikalo skiepyti 97 zmones kad apsaugoti 1.55 (2.73-1.18) zmogaus nuo gripo.
  Ir manau paziurejus i absoliucius skaicius, vaizdelis labai ne koks, ir tai manau yra zmoniu apgavinejimas manipuliuojant statistika. Abejoju ar daug zmoniu skiepytusi suzinoje , kad gripo vakcinos efektyvumas yra vos 1.55%.

  Dar pasigoogling ir paieskok kiek zmoniu mirsta nuo Iatrogenesis or iatrogenic, kas atsako uz tai, kas prisiima teisine atsakomybe uz tai?
  Tad pries reikalaudama atsakomybes is vidutinio blogerio, pradek reikalauti tos atsakomybes is mediku (itariu, kad esi medike ar vienaip ar kitai susijusi su medicina).
  Beje, cia velgi noriu pasakyti, kad as visada gerbiu gydytojus, kurie siekia padeti zmonems, ypac ivykus nelaimingama atsitikimui ir t.t. Bet tikrai negaliu tyleti kai zmonems dalinami vaistai kaip kokie saldainiai ir is to pelnomasi.

Rašyk komentarą