BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip žmonės yra apgaudinėjami ir nuodijami su chemoterapija

Ankstesniuose straipsniuose rašiau apie tris alternatyvius vėžio gydymo būdus: sodajodu ir česnaku su žuvų taukais. Žinoma, po tokių straipsnių susilaukiau kritikos iš tradicinės medicinos atstovų, kad aš nieko neišmanau ir pateikiu mokslo nepatikrintus metodus. Tad šį kartą pateiksiu, kaip chemo yra neefektyvi ir kaip yra apgaudinėjami žmonės manipuliuojant statistika.

Vėžys nusineša vis daugiau gyvybių

Amerikoje didžiausias kiekis žmonių gauna vėžio diagnozę. Dvidešimto amžiaus pradžioje vėžys buvo diagnozuojamas 30 iš 1000 žmonių (Amerikoje). Šiandieną prognozuojama, kad kas antras amerikietis per savo gyvenimą išgirs vėžio diagnozę. Ir, deja, daugelio kitų šalių vėžio statistika sparčiai vejasi Amerikos. Vėžio rizika yra ypač aukšta tarp vyresnių nei 50 metų žmonių. Žinoma, tokios prognozės labai naudingos farmacijos kompanijoms ir gydytojams.

Šiuolaikinė medicina vėžiu sergantiems nelabai ką gali padėti

Deja, šiuolaikinė medicina žmonėms gavusiems (dėl prastos mitybos ir kitaip save prievartaujant ar gyvenant labai nepalankioje aplinkoje) vėžį nelabai kuo gali padėti, ir dar blogiau - gydytojai naudoja barbariškus gydymo metodus, tokius kaip chemoterapija, radiacija, kurie tiesiog nuodija žmonės ir krauna didelius pelnus farmacijos kompanijoms, kurioms žmonių sveikata mažiausiai rūpi.

Vėžio karas
Nuo 1971-ų metų, kai prezidentas Niksonas paskelbė karą vėžiui ir pažadėjo surasti efektyvų gydymą iki 1977-ų praėjo beveik 40 metų ir šiuolaikinė medicina vis dar nerado efektyvaus metodo gydyti vėžį. Amerika išleido 200 milijardų dolerių vėžinėms ligoms tirti ir vaistams prieš jį kurti. Bet viskas, ką tie pinigai davė  - dar daugiau vėžio atvejų. Žmonės tiesiog nežino, kiek pinigų gauna ‘vėžio pramonė (tyrimai ir farmacijos kompanijos)’, ir kokie yra apgailėtini to rezultatai.

Negana to, su vėžiu susiję tyrimai yra tik dalis ‘milijardo per dieną’ (tiek per dieną Amerikoje išleidžiama vėžiui tirti ir gydyti) verslo šaka. Modernios medicinos gydymo metodai yra ne tik kad neefektyvūs, bet dar ir labai pavojingi, ir dažnai net sutrumpina gyvenimo trukmę, nei absoliučiai nieko nedarant. Štai vienas tyrimas (The Contribution of Cytotoxic Chemotherapy to 5-year Survival in Adult Malignancies), publikuotas Australijos onkologijos žurnale, parodė, kad chemoterapija tikimybę išgyventi 5 metus ar ilgiau padidino tik dviem procentais. Nepaisant to, daugelis onkologų vis dar tiki, kad chemoterapija ir kitos barbariškos terapijos pagerina vėžiu sergančių žmonių gyvenimo kokybę ir šansus išgyventi. Bet faktas yra tas, kad naujausi vaistai beveik niekuo nepagerino efektyvumo, bet jau epitelinio vėžio (plaučių, žarnyno, krūties, kasos) atvejų, kurie yra 80% visų vėžio atvejų. Štai plaučių vėžio atveju, chemoterapija prailgino gyvenimo trukmę tik dviem mėnesiais ir, žinant jos kainą, tai yra tiesiog vagystė ir žmonių apgaudinėjimas, be to, žmonės dar turėjo kęsti siaubingas pašalines chemoterapijos pasekmes. Tyrimo autoriai daro išvadą, kad chemoterapija turi tik labai nedidelę įtaką padedant ilgiau išgyventi gavus vėžio diagnozę. Ir reikia gretai persvarstyti chemoterapijos tyrimo ir naudojimo finansavimą. Ir bendras gyvenimo prailginimas naudojant chemoterapiją tarp epitelinio vėžio atvejams gydyti (plaučių, žarnyno, krūties ir kt, kurie sudaro apie 80% visų vėžio atvejų), prailgino tik mažiau nei apgailėtinais 5% procentais. Tyrimo autoriai taip pat teigia, kad panašios tendencijos yra Amerikoje ir prognozuoja, kad panaši situacija yra kitose šalyse.

Žmonėms nesakoma tiesa

Blogiausia, kad onkologai šios statistikos nepasako vėžiu sergančiam žmogui, o nepasako dėl to, kad arba šios informacijos  nežino arba tiesiog nori pasipelnyti. Nes gydytojas, naudodamas terapiją, kurios efektyvumas tik 2-5 procentai, greitai liktų be darbo ir nei vienas žmogus pas jį nebeitų. Dar blogiau, kad statistika yra manipuliuojama ir žmogui pateikiama tik teigiama ir apgaulinga chemoterapijos statistika. Pavyzdžiui, onkologai dažnai pateikia reliatyvią rizikos statistiką, kuri žymiai pervertina chemoterapijos efektyvumą ir nuvertina žalą. Reliatyvi statistika yra kai gyvenimo trukmė padidėja nuo 2 iki 4 procentų, bet pateikiama kaip 50%, nes 2/4×100%=50%. Ir ši apgaulinga reliatyvi statistika naudojama daugelyje vaistų tyrimų ir tai yra gėdingas manipuliavimas duomenimis.  Paprastas palyginimas: jei vieną mėnesį sutaupėte 2 centus, o kitą 4 - tai  jūs savo santaupas padidinote įspūdingais 50%, bet faktas yra tas kad jus sutaupėte tik 4 centus.

Jei gydytojai pateiktų tikrą statistiką, tai chemoterapijos niekas nenaudotų. Blogiausia yra tai, kad daugelis gydytojų taip pat yra suklaidinti pateikiant reliatyvią statistiką ir net nežino realios situacijos. Pagal vieną tyrimą, publikuotą prestižiniame Birtų medicinos žurnale, gydytojų sprendimai labai įtakojami pateikiant statistiką naudotą chemoterapijos vaistų tyrimuose ir, deja, tą statistiką kaip tik ir pateikia patys gamintojai, kas yra absurdiška. Gydytojai labiau pasitiki vaistais, kai jų efektyvumas ir rizika išreiškiama reliatyvia statistika, nei absoliučia. Kiti tyrimai taip pat patvirtino, kad tokia statistika turi daug įtakos gydytojams. Ir gėda visiems vaistų reprezentantams, kurie plauna gydytojų smegenis norėdami prastumti savo nuodingus vaistus.

Gydytojai vis dar autoritetas
Kadangi gydytojai vis dar yra didelis autoritetas daugeliui žmonių, tai 80% žmonių pasirenka onkologų rekomenduotą gydymą, yra labai svarbu, kad gydytojas turėtų atitinkamą informaciją ir priimtų geriausią sprendimą žmogui, o ne sau ir farmacijos kompanijai.

Reliatyvi statistika klaidina žmones
Ir, deja, reliatyvi statistika suklaidina labai daug žmonių, kurie galvoja, kad chemoterapija labai pagerina išgyvenimo tikimybę. Štai Australijoje 1998-ais metais 10 661 moteriai buvo diagnozuotas krūties vėžys ir 4683 gavo chemoterapiją, iš kurių tik 164-ios (3.5%) gavo naudos  (išgyveno ilgiau). Kaip pažymi tyrimo autoriai, nauji chemoterapijos vaistai (taxanes ir anthracyclines), naudojami gydyti krūties vėžį, išgyvenimo tikimybę gali padidinti tik papildomu 1-nu procentu. Bet jie taip pat padidina toksiškuma širdžiai ir nervų sužalojimą. Tyrimo autoriai teigia, kad nėra įrodymų, kad nauji chemoterapijos vaistai duoda pranašumą prieš tuos naudotus prieš 30 metų. Ir pridėjo, kad nėra įrodymų, kad chemoterapija padidina išgyvenimo tikimybę gavus metastazinę krūties vėžio diagnozę.

Dar viena apgavystė
Dar viena manipuliacija yra pateikiant statistiką apie trumpalaikį pagerėjimą, ar ligos stabilizavimą, kuris geriausiu atveju tęsiasi vos keletą mėnesių. Dažnai vėžys dėl sugriautos imuninės sistemos naudojant chemoterapiją po kurio laiko sugrįžta. Paprastai dar stipresnis ir išplinta po kitus organus.
Tyrimo autoriai (aukščiau cituoto australų tyrimo) rašo, kad pradėjus naudoti cytotoksišką chemoterapiją (nuodijančia ląsteles) solidiems augliams gydyti buvo manoma, kad ji padidina išgyvenimo tikimybę. Nepaisant ankstyvų pareiškimu, kad chemoterapija yra panacėja gydant daugelį vėžių, cytotoksiškos terapijos (chemoterapijos) naudojimas naudingas tik labai ribotai pacientų grupei.

Nepaisant šios ir kitų panašių tyrimų svarbos, daugelis jų buvo ignoruoti pagrindinėje žiniasklaidoje, kuri yra labai korumpuota ir tarnauja farmacijos kompanijoms, nes iš jų gauna labai daug pinigų reklamai.

Chemoterapijos efektyvumas geriausiu atveju 5-6%

Daugelis profesorių, kurie bandė paneigti šio tyrimo objektyvumą, sugebėjo surasti įrodymų, kad chemoterapijos efektyvumas geriausiu atveju yra 5-6%, kas nelabai kuo skiriasi nuo 2-2.5% ir yra tiesiog gėdingas žmonių apgaudinėjimas. Vienas šio tyrimo priešininkas net pareiškė, kad šio tyrimo problema yra ta, kad ji išreikšta absoliučia, o ne reliatyvia (ši statistika, kaip jau sakiau, yra labi apgaulinga).
Prof. Morgan ir jo kolegos (Australijos tyrimo autoriai) nėra vieninteliai kritikuojantys reliatyvią statistiką. James McCormack, PharmD, a member of the faculty of Pharmaceutical Sciences, University of British Columbia, taip pat pareiškė susirūpinimą dėl reliatyvios statikos objektyvumo ir jos naudojimo tyrimuose. Dr. McCormack pateikė bisphosphonate vaisto, naudojamo gydyto osteoporozę, statistiką. Šio vaisto statistikos problemos yra identiškos vėžio vaistų statistikai. Dr. McCormack abejoja bisphosphonate vaisto efektyvumu mažinant kaulų lūžių riziką, kuri pagal reliatyvią statistiką yra 50% mažesnė. Kai faktiška rizika, patirti kaulų lūžiai per ateinančius tris metus yra tik 8%, jei vartosite bisphosphonate vaistą, kuris tiesiog blokuoja osteoclastų veiklą. Osteoclastai yra ląstelės ‘valgančios/perdirbančios seną kaulų audinį (visos kaulų ląstelės atsinaujina kas septyni metai), o osetoblastai gamina naują kaulinį audinį. Sumažinus osteoclastų veiklą reiškia, kad lieka daugiau seno kaulinio audinio, kuris apgaulingai padidina kaulų tankį, bet kaulai niekuo nesustiprėja ir taip pat šis vaistas taip pat turi pašalinių efektų.
Jei vartosite šį vaistą jūsų rizika patirti kaulų lūži sumažės nuo 8% iki 5%, kas yra vos 3%. Žinoma, tai daug mažiau įspūdinga nei 50% pagal reliatyvią statistiką.

Ir tokių pavyzdžių yra begalė. Štai The National Cancer Institute’s Breast Cancer Prevention Trial, pateikė statistiką, kad vartojant vaistą tamoxifen penkis metus, 49%sumažėja krūties vėžio rizika. Atrodo įspūdingai. Bet giliau paanalizavus ir pažiūrėjus į tikrą statistiką pasirodo, kad rizika buvo sumažinta nuo 1.3% iki 0.68%, kas yra visiškai nežymus skaičius ir neverta leisti pinigų tokiam vaistui. Dar blogiau, kad tamoxifen padidina gimdos, kiaušidžių ir virškinimo trakto vėžio riziką. Prestižinio Johns Hopkins universiteto tyrimas nustatė, kad tamoxifen skatina kepenų vėžio atsiradimą ir 1996 metais vienas iš PSO (pasaulio sveikatos organizacijos) padalinių deklaravo, kad tamoxifen yra I grupės kancerogenas gimdai.

Ir, beje, beveik kiekvienas chemoterapijos vaistas yra klasifikuojamas kaip I grupės kancerogenas (sukelia vėžį).

Chemoterapijos istorija

Pirmasis chemoterapijos vaistas (garstyčių dujos) pirmiausia buvo naudotas I pasauliniame kare kaip cheminis ginklas. Po to per vieną II pasaulinio karo operacijų buvo pastebėta, kad žmonės, gavę garstyčių dujų, turėjo labai sumažėjusį baltųjų kraujo ląstelių skaičių (leukocitų). Todėl buvo padaryta hipotezė, kad garstyčių dujos gali sumažinti sparčią leukocitų produkciją, kuri vyksta esant limfomai (viena iš kraujo vėžio rūšių). Buvo nuspręsta garstyčių dujas išbandyti ant limfoma sergančių ligonių ir jiems buvo duodamos intraveninės injekcijos. Laikinas pagerėjimas buvo žymus. Šis tyrimas paskatino chemoterapijos tyrimus ir naudojimą ant kitų vėžio rūšių ir tai tęsiasi iki šių dienų.
Šiandieną chemoterapija naudojama žudyti vėžines ląsteles bet kurioje kūno vietoje. Bet chemoterapija yra cytotoksiška - nuodija ląsteles. Jei vėžinės ląstelės dauginasi labai greitai - chemoterapija duoda apgaulingą laikiną pagerėjimą. Deja, nuodydama vėžines ląsteles, ji kartu nuodija ir sveikas. Todėl naudojant chemoterapiją tikimasi nunuodyti vėžį pirmiau nei bus nunuodytas žmogus. Deja, dažnai atsitinka atvirkščiai. Tai kaip tik ir paaiškina, kodėl chemoterapijos efektyvumas yra vos keli procentai.

Kadangi chemoterapija taip pat sumažina sveikų ląstelių dalijimąsi, dažnai žmogus dažnai žūva pirmiau nei vėžys. Chemoterapija ypač efektyviai griauna imuninę sistemą (sunaikina T ir B limfocitus ir kitas gretai besidauginančias imunines ląsteles) ir vėžys dažnai po kurio laiko sugrįžta, nes imuninė sistema, kuri kaip tik turi sunaikinti dažnai susidarančias vėžines ląsteles (kiekvieno žmogaus organizme laikas nuo laiko atsiranda vėžinių ląstelių, bet jei imuninė sistema tinkamai funkcionuoja tai jos iš karto būna sunaikinamos, o jei imuninė sistema silpna - išsivysto vėžys), būna nusilpusi.
terapija taip pat sunaikina kitas greitai besidauginančias kaulų čiulpų ląsteles, kurios gamina raudonąsias kraujo ląsteles (eritrocitus), taip pat skrandžio ir žarnyno ląsteles, plaukų šaknų ląsteles (dėl to žmonės, gaunantys chemoterapiją, nuplinka).
Kadangi chemoterapija yra cytotoksiška, ji apnuodija kraują, žmogų nuolat pykina, prarandamas apetitas, jaučiamas nuovargis. Naudojant chemoterapiją sterilizuojami net reprodukciniai organai, gali sutrikti atmintis, būti sužaloti inkstai, atsirasti žaizdos burnoje ir gerklėje. Iš tikrųjų yra sutrikdoma beveik kiekviena organizmo funkcija.

Onkologai sau chemoterapijos nenaudotų

Daug ką pasako statistika, kad daug onkologų, gavusių vėžio diagnozę, sau jos nedarytų, tad iškyla klausimas, kodėl jie tai siūlo kitiems žmonėms. Šiandien chemoterapijos vaistai yra toksiškiausi vaistai, specialiai skiriami žmogui. Chemoterapijos instrukcijos, kurias turėtų skaityti ją skiriantys gydytojai, taip pat pabrėžia jos toksiškumą ir pataria jas naudoti labai atsargiai, kad nepakenktų sau (pačiam gydytojui), nes ji gali sukelti mutageninius (kinta genai) ir teratogeninius (gimimo defektai) poveikius.

Kaip matuojamas chemoterapijos efektyvumas?
Pagal FDA ( Food and Drug administration, Amerikoje reguliuojanti ir kontroliuojanti vaistų rektifikavimą, ir tai labai korumpuota organizacija) taisykles, chemoterapijos vaistas laikomas efektyviu ir jį leidžiama naudoti, jei jis sumažina auglio dydį 50% per 28 dienas. Deja, daugumoje atvejų tai nieko bendro neturi su išgyvenimo ir išgijimo tikimybe. Todėl gydytojai, sakydami apie vaisto efektyvumą, pateikia auglio dydžio sumažinimą, bet tai tik dar vienas manipuliavimas statistika, nieko bendro neturintis su išgijimu ar sveikata.

Onkologai nežino apie alternatyvius gydymo metodus
Deja, daugelis onkologų net nežino apie mažiau pavojingus ir paprastus gydymo būdus ir dar blogiau, parekomendavęs netradicinį metodą gydytojas gali būti paduotas į teismą. Štai iki ko priėjo šiuolaikinė medicina, kai už vėžio išgydymą galima net į kalėjimą atsisėsti. Deja, kaip teigia Dr. Lundber, Journal of the American Medical Association redaktorius, chemoterapija padaro tiek daug pinigų, kad etinius principus nusveria noras pasipelnyti.

Dalį žmonių pavyksta pagydyti ir su chemoterapija

Iš tiesų, dalį žmonių su chemoterapija pavyksta pagydyti. Bent jau laikinai. Tačiau tai nereiškia, kad chemoterapija buvo geriausias gydymo variantas ir dažnai sukelia ilgalaikius pašalinius efektus, kaip sugriautą imuninę sistemą.
Chemoterapija trumpalaikį išgyvenimą kartais padidina net iki 50%, bet ilgalaikis dažnai būna labai apgailėtinas ir yra vos keletas procentų.
Štai iš plaučių vėžio atvejų ji padeda vos vienam iš šimto. Nepaisant to, gydytojai tokiems pacientams pataria chemoterapiją kaip vienintelę išeitį (Dr. Jon Barron).

Nuo ko priklauso chemoterapijos efektyvumas?
Chemoterapijos efektyvumas priklauso nuo keleto veiksnių. Pavyzdžiui, ji yra efektyvesnė jauniems žmonėms, kurių imuninė sistema yra stipresnė ir todėl jie labiau sugeba pakelti šalutinį chemoterapijos poveikį. Bet vyresniems žmonėms (virš 50 metų), chemoterapijos efektyvumas sumažėja iki 50/50. Tai reiškia, kad yra tokia pat tikimybė tiek pasveikti, tiek numirti. Kaip teigia Dr. Jon Barron, vyresniems nei 55 metų žmonėms geriau nedaryti chemoterapijos, nes jos efektyvumas statistiškai reikšmingai sumažėja ir žmogus dažnu atveju ilgiau išgyvens nieko nedarydamas nei gaudami chemoterapiją.

Chemoterapija negydo vėžio priežasties
Nepaisant ir taip mažo efektyvumo, chemoterapija tiesiog gydo simptomus, o ne tikrą vėžio priežastį. Ir kvailiausia, kad daugelis onkologų nemato jokio ryšio tarp vėžio ir mitybos, ir labai retas kuris paklausia, ką žmogus valgo, nekalbant jau apie patarimus keisti mitybą. Dar blogiau, gydytojai ir daug eilinių mirtingųjų dažnai tiesiog galvoja, kad jie čia niekuo dėti ir vėžio atsiradimas yra kaip loterija. Deja, tai yra netiesa ir savęs apgaudinėjimas norint pateisinti savo nenorą keistis ir toliau tęsti blogus įpročius.

Diagnozavus vėžį tradicinė medicina jį puola nuodyti visiškai ignoruodami chemoterapijos žalą ir holistinį požiūrį į organizmą. Bet simptomus gydyti yra labai pelninga ir tai yra pagrindinė šiuolaikinės medicinos duona. Ir, beje, kai kurių autorių teigimu, vėžys taip pat yra tik simptomas ir organizmo bandymas apsisaugoti nuo dar didesnės nelaimės. Siūlau paskaityti knygą -  Cancer Is Not A Disease - It’s A Survival Mechanism. Čia galima paskaityti ištraukas - http://www.naturalnews.com/.

Kaip apsisaugoti nuo vėžio pačiam?
Apsisaugoti nuo vėžio ar bent jau sumažinti jo riziką galima imantis aktyvių veiksmų, atsisakant blogų įgūdžių, keičiant mitybą, atsisakant hidrogenizuotų ir kitų blogų riebalų, cukraus, baltų miltų gaminių, pasterizuoto pieno produktų, simuliantų, alkoholio,  sportuojant, vengiant streso ir kt. Reikia valgyti natūralų maistą, šviežius vaisius ir daržoves, nerafinuotus aliejus, kuriuose gausu omega 3 riebalinių rūgščių.

Nebijokite užduoti nemalonių klausimų gydytojui
Kai onkologas pradės jums pasakoti apie chemoterapijos ir kitų barbariškų metodų efektyvumą, paklauskit, kokią statistiką jis naudoja ir iš kur ėmė informaciją. Tą patį darykite kai jums gydytojas rekomenduoja bet kokį vaistą ar kitą gydymo metodą.

Taigi, gavę vėžio diagnozę, ar bet kokią kitą ligą, pirmiausia gerai pasidomėkite šios ligos gydymu, rekomenduojamo metodo efektyvumu ir jo šalutiniu poveikiu, alternatyviomis terapijomis, o ne aklai pasikliaukite tuo, ką jums sako onkologas ar kitas gydytojas. Ir niekada nepasiduokite jų gąsdinimui.

Teigiamas požiūris gyjant
Labai dažnai žmogų nužudo ne vėžys, o o stresas dėl diagnozės. Jei jums jau nustatyta diagnozė, ją priimkite kaip faktą ir darykite tai, kas padidintų jūsų išgyvenimo tikimybę (dažniausiai bet ką tik ne chemoterapiją ar radiaciją). Taip pat norėkite gyventi, nes tai labai svarbu gyjant nuo bet kurios ligos. Taip pat labai svarbus tikėjimas ir pozityvus požiūris į išgijimą.

Gydytojai neatsakingai prognozuoja gyvenimo trukmę

Gydytojai dažnai neatsakingai pateikia laiką, kiek jums liko gyventi. Tai yra labai neatsakingas požiūris ir suteikia labai daug streso ir taip jau išsigandusiam žmogui. Todėl niekada netikėkite, kai sako, kiek jums gyventi.
Yra daug atvejų, kai žmonės gyveno labai ilgai, nors gydytojai jiems prognozavo labai greitą mirtį. Ir tai dažnai atsitinka atsisakius tradicinės medicinos ir chemoterapijos bei taikant natūralią terapiją, išvalius organizmą, išgydžius tikrą vėžio priežastį.

Kaip gydytojai sugeba pasakyti, kiek jums liko gyventi?
Gydytojai savo pasakymą, kiek jums liko gyventi, grindžia žiniomis, per kiek laiko chemoterapija paprastai nužudo žmogų. Todėl neleiskite gydytojo pranašystei išsipildyti, ja netikėkite ir imkitės aktyvių veiksmų, tačiau nepanikuokite.

Chemoterapija ir radiacija padidina antro vėžio riziką daugiau nei 100-ą kartų
Pagal Dr. Samuel S. Epstein (Congressional Record, Sept. 9, 1987) chemoterapija ir radiacija padidina antro vėžio riziką daugiau nei 100-u kartų. Ir tai labai logiška, nes, kaip jau sakiau, chemoterapija sugriauna imuninę sistemą, kuri kaip tik ir turi apsaugoti nuo vėžinių ląstelių išplitimo.
Mergaitėms, kurios gavo radiacijos gydymą gydant ankstyvą (vaikystėje) Hodgkin’s limfomą, padidėjo rizika gauti krūties vėžį pasiekus 45 metus. (Breast Cancer and Other Second Neoplasms after Childhood Hodgkin’sDisease, S. Bhatia, et al., NEJM, 1996, 334:745-51.).
Kai Hodgkin’s limfoma buvo gydoma su chemoterapija, tai 14 karų padidino leukemijos riziką ir šešis kartus gauti kaulų vėžį, palyginus su tais, kurie negavo chemoterapijos (NCI Journal 87:10).
Vaikams, kuriems sėkmingai buvo išgydyta Hodgkin’s limfoma naudojant chemoterapiją, turi 18 kartų didesnę riziką vėlesniame amžiuje gauti antrinius auglius, leukemijos rizika stipriai padidėja net per artimiausius keturis metus. Rizika solidiems augliams padidėja iki 30% pasiekus 30 metų amžių (NEJM, March 21, 1996).
Vaikystėje sirgę vėžiu, 73% vėlesniame amžiuje (per sekančius 30 metų) diagnozuojami chroniška liga ir 42% gaus mirtiną ligą ar kitą diagnozę, tokią kaip širdies ligas, plaučių randus, širdies smūgį ar antrą vėžį. (The Two-Edged Sword of Curing Childhood Cancer, Philip M. Rosoff, MD)

Panašių tyrimų yra daugiau.
http://www.ravediet.com

Chemoterapija blogiau nei nieko nedarymas
Stanford Universiteto gydytojai palygino gavusius vėžio diagnozę žmones, kuriems buvo paskirta chemoterapija su žmonėmis, , kurie nedarė nieko. Nieko nedarančių žmonių grupė buvo ne ką blogesnėje padėtyje nei gavę brangiai kainuojančią chemoterapiją. Dar daugiau, 19 iš 83 (arba 23%) patyrė spontaninę remisiją (visiškai išgijo), kuri tesėsi nuo 4 mėn iki 6 metų. Tyrimas publikuotas New England Journal of Medicine, (”Cheating Fate,” Health, April 6, 1992).
Kitas tyrimas parodė, kad žmonės, negydyti chemoterapija gyveno net 4 kartus ilgiau nei gavę (Dr. Hardin Jones, prominent cancer researcher & former physiology professor at the University of California Department of Medical Physics, who has been studying cancer for more than 23 years, travelling the world to collect data on the dreaded disease. Published in Transactions, New York Academy of Science, series 2, v.18, n.3, p. 322.)

Daugiau apie chemoterapijos neefektyvumą ir pavojingumą
http://www.healingcancernaturally.com/

Straipsnis parengtas pagal:

Internation Center for Nutrition Research straipsnį ‘How Effective Is Chemo Therapy?’

Beyond health newsletter

Natural news straipsnĮ - Chemotherapy and Radiation Do Not Work Except to Make Money’

Tikiuosi, kad ši informacija jums bus naudinga ir prašau palikti savo komentarus ir atsiliepimus žemiau. Laisvai reikškite savo nuomonę. Jūs nebūtinai turite su manimi sutikti - aš gerbiu visas nuomones. Jei turite kokių nors klausimų ar norėtumėte gauti papildomos informacijos, palikite žinutę žemiau (Kometarai būnant kitose šalyse pagal blogas.lt nuostatus neleidžiami, čia dėl spamo). Arba apsilankykite mano naujame forume Buk Sveikas, ypač gyvenate svetur, nes ten  komentarai leidžiami. Ir taip pat per Facebook, kur dažnai įdedu nuorodas į naujai rastą aktualią informaciją.

P.S.Taip pat blog’ą galite prenumeruoti į savo asmeninį kompiuterį per RSS srautą (tai tikrai ne virusas ir jo nereikia bijoti), kuris randamas kairėje pusėje, žemiau ‘Kategorijos’. Reikia paspausti ant RSS ir išsaugoti kaip ‘bookmark‘.

P.S.1 Jei manote , kad mano blog’e pateikiama informacija gali būti naudingajūsų draugams, artimiesiems ir kolegoms būčiau labai dėkingas, jei jiemsnusiųstumėte mano blogo adresą.

Andy

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (329) | “Kaip žmonės yra apgaudinėjami ir nuodijami su chemoterapija”

 1.   LTiCP.blogspot.com rašo:

  Kaip tik praeita savaitgali Irish Raw Meetup’e ( http://www.meetup.com/The-Irish-Raw-Food-Meetup-Group/calendar/10904618/) ziurejom filma “Healing Cancer - From Inside Out”, kuris kaip ir yra minimo saltinio http://www.ravediet.com kurinys. Geras filmas su daug faktu ir tyrimu.

 2.   Česlovas rašo:

  Puikus straipsnis. Ačiū.

  Turiu (turėjau) sveikatos problemą. 1996-ais man buvo diagnozuota Išsėtinė Sklerozė (IS). Neužilgo man pavyko ją sustabdyti, bet norėjau žinoti, kas tai tokio, kaip dorotis su IS, kaip patapti sveikesniu.

  Aiškinimasi man užėmė virš 10 metų… Dabar matau didžiulį panašumą tarp medicinos - farmacijos konglomerato sukurtų strategijų visų degeneracinių ligų “gydymui”.

  Geriausias būdas išsiaiškinti, kas, kodėl ir kaip vyksta - STEBĖTI PINIGŲ SRAUTĄ. Ir medicina, ir farmacija nūnai yra bene didžiausi bei pelningiausi bizniai. O kad pelnas būtų didelis, jiems reikia daug pastovių ligonių, naudojančių medikamentus. Jų ‘psichologiniam’ apdorojimui skiriamos didžiulė lėšos ir t.t.

  Aprašiau, kas ir kaip vyksta Išsėtinės Sklerozės atveju savo tinklapyje Beyond MS (anglų k.) ir mažame tinklapyje Nugalėti Išsėtinę Sklerozę (lietuvių k.).

  Tarp kitko, ilgą laiką bandžiau grįsti savo teiginius mokslinėmis nuorodomis. Bet pastebėjau, kad tai menkavertis reikalas, nes jie šneka apie ligas ir sveikatos sutrikimus, o aš domiuosi vien sveikata.

  Tai jiems reikia kurti kvazi-teorijas ir pan. O aš savo tikslą pasiekiau - esu pažalotas, bet sveikas. Mano imuninė sistema stipri ir vekia puikiai.

  Būkime sveiki -

  Česlovas

 3.   Raganaa rašo:

  Ceslovai, Jusu nuorodos abi vienodos, nerandu lietuviskai paskaityti :(

 4.   Ausra rašo:

  Labas Andy, tu kaip visada nerealus. Siandien taip apsidziaugiau radus tavo straipsni. Pries keleta menesiu netekau savo senelio.. na jis nebuvo toks ir senas.. buvo energingas ir zvalus, keliavo, smaginosi, dziaugesi gyvenimu (72metu) ir planavo lengvai pratempti iki 100 :)) pries pora metu jam rado prostatoje padaugejusiu veziniu lasteliu…. zinoma gydytojas iskart pradejo maitinti kilogramais vaistu, radiaciju, ir kt terapiju… po puses metu mano senelio rezultai buvo puikus. jis visas laimingas gyresi kaip iveike vezi.. (nors tokiam amziuje man labai buvo keista..kas tas vezys isvis gali progresuoti ir kad reikia ji taip pavojingai medzioti…) pries 3 menesius ji pagulde i ligonine del labai paprastos tulzies operacijos… ji turejo buti paprasta… bet kaip paaiskejo mano senelio kraujas buvo toks blogas kad nebuvo galima jo operuoti.. kieno tai pesekme? savaime suprantama.. iki visu terapiju jo kraujas buvo super sveikas… kas blogiausia gydytojai sake kad krauja atstate ir ji operavo… po operacijos jis isgyveno 26 valandas… neteko 5 litru kraujo… mire labai neskausmingai ir ramiai… o gydytojai tik po operacijos pasake kad jam buvo leucemia… zinoma gave pinigus uz operacija… man iki dabar si tema labai skaudi… ir apie toki elgesi su zmonemis kaip su gyvuliais ir skleisti tiesa reikia garsiai rekti.. nes musu akla ir kurcia visuomene mane labai stebina savo bukumu…:(

  aciu tau dar karta..

 5.   vida rašo:

  lietuviškai yra čia, radau :) http://is.kulvis.com/

 6.   vida rašo:

  Beje, Andy, ir tau ačiū už straipsnį. Ir aš panašiai galvoju.

 7.   Antanas rašo:

  Andy,
  daugiau kaip pries tris desimtmecius GNLD pramonei vadovaujancia Mokslo patareju taryba isteige pasaulyje garsus toksikologas ir vezio tyrinetojas Dr. Arthur Furst.Jo sukurtas mitybos papildas “BETAGUARD”patikima apsauga nuo zalingo aplinkos toksinu poveikio.Tai stiprus antioksidantinis vitaminu A,E,C,seleno betakarotino,vario ir cinko derinys ir labai tinka po chemo,salina is organizmo sunkiuosiu metalus-kadmi,gyvsidabri.Profilaktiskai turetu kiekvienas,kuris kvepuoja kiekviena diena “sukramtyti”viena tablete ir rizika susirgti veziu sumazeja 100procentu!
  Vietoj to ,kad ismintingai padetume sau,kenkiame paciais netikeciausiais budais,sveiku protu nesuvokiamais sprendimais.Jau gera desimtmeti stebiu aplinkinius ir neatsistebiu ju bukumu,nenoru priimti teigiamos informacijos,nenoru “atsiplesti”nuo neismaneliu gydytoju(nevisiems taikau,yra ir blaiviai mastanciu apie medicinine prevencija),ieskanciu pagalbos pas burejus ir eksraseansus!Graudu,bet vienas po kito sio pasaulio slenksti perzengia paklause neatsakingu patareju.
  I Lietuva rugsejo men.atvyksta zinomas biochemikas ir mitybos specialistas Fred Hooper ilgus metus dirbes kartu su Dr. Arthur Furst
  Jeigu kam idomu,galesiu atsiusti renginiu grafika.

 8.   Andy rašo:

  Ausra, aciu uz pasidalinta asmenine istorija. Del prostatotos vezio tai o gydymas labai neefektyvus. Priedo jam nustatyti daromos biopsijos, kurios dar tik suerzina vezines lasteles ir taip paskatina ju dauginimasi.
  O tulzies operacijos tai dar vienas pasipelnymo saltinis ir daugeliu atveju jos nerikalingos.
  Tulzies pusle butu galima lengvai isvalyti naudojant aluyvuogiu alieju, greipfruktu sultys ir epsom salt(magnio sulfato). Dar galima daryti kavos klizma. Ir jei gydytojai butu mokomi sio metodo tai jis butu labai pigus ir saugus. Bet zinoma is tokio pinigu nepadarysi ir daug pelningiau yra tulzies pusles pjaustyti ( vakaru salyse tokia operacija kainuoja apie 10 tuks doleriu). O ispjovus prasideda problemos, zmogus nesugeba tinkamai virskinti riebalu, del to nepasisavinami riebaluose tripstantys vitamin kaip A, E, D, K.
  Ir sako kad pasalinus tulzies pusle per 20 metu issivysto II diabetas.

  Kas del pinigu, tai nezinau lietuvisku kainu, bet amerikoje vidutinis vezio paciento gydymas kainuoja apie 100 tuks dolerio, yra kas kas is to labai pasipelno ( ligonines ir farmacijos kompanijos), tad nenuostabu ,kad siu metodu niekas neskuba atsisakyti. Ir tai panasiai kaip su naftos bizniu, kai alternatyvius energijos tyrinetojai yra persekiojami, ir net nuzudomi ir daugelis tokiu metodu yra tiesiog uzblokuojami.

  MIndaugai, aciu uz nuoroda i video.

 9.   Ausra rašo:

  Andy, prasau parasyk daugiau apie gyvenima po tulzies pasalinimo operacijos… juk imanoma kazka daryti kitaip kad diabetas ir neissivystytu? ko reiketu vengti arba visiskai atsisakyti? o kas atvirksciai - padeda? labai tau buciau dekinga.

 10.   andy rašo:

  Cia as kalbejau apie tulzies operacijas, kai jos prisikemsa tulzies pusles akmenu ir po to uzkemsa latakus. Nesu tikras ar tulzies ir kepenu plovimas gali padeti pasislinkus puslei. Bet artimiausiu metu pasiziuresiu del kokiu priezasciu ji pasislenka.

  Siaip plovimas yra aprasytas ten
  http://curezone.com/cleanse/liver/huldas_recipe.asp
  Bet darydami turite prisiimti atsakomybe uz pasekmes,
  Ten nurodyti kai kurie papilidai, bet daugelio manymy jie nereikalingi.
  tereikia tik alivuogiu aliejaus, epsom salt ( magniu sulfatas), greipfruktu ir viskas.

 11.   Ausra rašo:

  Matai man labiau rupi atsargos priemones kai jau jos neturi….:( o ne jos gydymas ar akmenu valymas..

  dekui

 12.   andy rašo:

  Teigiama, kad net ir pasalinus tulzies pusle kepenyse yra labai daug akmenu, kurie uzblokave latakus ir taip sumazina tulzies nutekejima i zarnyna. Todel bent jau Andreas MOritz ir kt rekomenduoja padaryti plovima su alyvuogiu aliejumi ir greipfruktu sultimis, bet kaip sakiau si procedura nera tokia paprasta, nors jums rizika sumazeja, nes nebera tulzies pusles.
  Neturint tulzies pusles butinai reiktu vartototi virskinimo fermentus , taip pat man atrodo yra kaz kas panasau i tulzies papildus. Nes tulzis kaupiama tulzies pusleje ir po to po valgio isskirima i plonaji zarnyna.
  O kai tulzies nebera tai visa lakai nuteka po truputi ir kai reikia koncentracija per maza ir del to nesuvirskinami riebalai blogiau .
  pasisavinami riebaluose tirpstantys vitaminai.
  TOdel jums riebalus reikia valgyti saikingai, nes kitaip jie bus nesuvirkinti, Ir beje jei ismatos sunkiai nusiplauna ir plaukia tai vienas is zenklu, kad riebalai nesuvirskinami.

 13.   andy rašo:

  Dar siulau paskaityti straipsni ‘Vaistų poveikis: gydomasis prieš šalutinį’, kuris buvo isspausdintas dienrastyje klaipeda
  http://klaipeda.diena.lt/dienrastis/priedai/sveikata/vaistu-poveikis-gydomasis-pries-salutini-231641

  Ir dar viena, ‘Siuolaikine medicina ne gydo o zudo’
  http://www.delfi.lt/news/daily/Health/article.php?id=22852413

 14.   andy rašo:

  Ir beje paskutinis mano nurodytas straipnsis yra butent Medicinos daktaro - Vytautas Stonkus. TTIkrai mums reikia, daugiau tokiu gydytoju, kurie dar isdrista pasakyti pris farmacijos magnatus,

 15.   andy rašo:

  Dar kad neverta aklai pasikliauti gydytojais rodo ir faktas, kad per pastaruosius 30 metu sumazejo gydytoju IQ . Ir viena is priezasciu yra ta, kad medikais tampa turtingu tevu vaikai is privaciu mokyklu, ir tokie vaikai ne butinai geriausi mokiniai ( cia zinoma kalba daugiau eina apie USA ir kitas vakaru salis)
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-1206681/Why-doctors-clever-used-be.html

 16.   Petras rašo:

  Kad gydytoju IQ mazeja tai visu 100% sutinku, nes pats esu busimasis gydytojas ir matau realiai kas dedasi su gydytoju ruosimu Lietuvoje… Tikrai nebereikia buti protingam ir gabiam, kad baigti medicina, pagal dabartines salygas imanoma baigti net ir rimtai isvis nesimokant, o tik studentaujant… Tai yra ziauru, kai matau kokie zmones gydys… Tie busimieji gydytojai, kurie net nuo alaus bokalo neatsitraukia, vistiek, deja, baigs medicina! Zmones, saugokites! Sakau Jums nuosirdziai.

 17.   andy rašo:

  Petrai aciu uz pasidalinta patirti. Ir tada tokiems ‘ gydytojams# zmoniu sveikata maziausiai rupes, jie bus labai lengvai itakojami farmacijos kompaniju ir ju reprezentantu ir tiesiog bus ju bendrininkai israsinedami vaistus ir gaudami geras algas. Ir beje vakaru salysi gydytojai gauna be proto didelius pinigus, stai UK kai kurie siemos gydytojai sugeba pasidaryti net apie puse milijonu litu per metus.
  Zinoma, gydytojai turetu buti gerai apmokami, bet manau reiktu reikalauti ir rezultatu, o ne moketi vien uz vaistu israsinejima ir diagnozavima. IR jei jau jie yra gerai apmokami, tai manau bent jau turetu buti neutralus ir nepasikliauti aklai farmacijos kompanijoms, skaityti naujausias studijas, o ne tik tai ka jiems pateikia farmacijos kompanijos ir ju organizuojami seminarai, bei zurnalai, kurie taip pat daznai finansuojami is farmacijos kompanijos pinigu ir zinoma daznai net cenzuruojami.

 18.   andy rašo:

  dar viena absurdiska studija, kur teigiama, kad insulinas saugus ir efektyvus gydant II tipo diabeta.
  “Physicians Bust Myths About Insulin.”
  Ten buvo tiarmi zmones kuriems buvo leidziamas insulinas ir duodami vaistai ir liginami su kita grupe kuriems buo duodami tik vaistai kaip metformin, pioglitazone ir glyburide. Insulino grupe per 3 metus priaugo 4.5kg svorio ( vidutiniskai), kai vaistu grupe priaugo 7.15kg.
  Ir tyrimo dalyviai daro isvada kad II tipo diabetiku gydymas insulinu yra saugus ir efektyvus, kas yra visiskas absurdas.
  Ir tik reikia pridurti, kad studija buvo finansuota vienos farmacijos firmos kuri gamina dirbtini insulina.
  Bet nepriklausomos studijos rodo, kad insulinas turi labai daug pasaliniu efektu, sukelia uzdegiminius procesus, padidina sirdies ligu rizika.

  http://care.diabetesjournals.org/content/early/2009/07/09/dc09-0653.abstract
  http://www.wellnessresources.com/freedom/articles/laughable_type_ii_diabetes_research_shines_light_on_medical_ineptitude/?source=Email&camp=news081709

  Ir tokia studija yra publikuojama ne bet kur o presiziniame zurnale Diabetes Care.

 19.   andy rašo:

  Kai kita studija parodo , kad insulino naudojimas susijes su svorio priaugimu
  http://jcem.endojournals.org/cgi/content/abstract/94/8/2900

 20.   andy rašo:

  CIa dar vienas straipsnis apie tai kaip bereikalo daromos biopsijos ir salinami skydliaukes mazgeliai, zmonesm duodamas radioaktyvs jodas. Pasalinus skudliauke ir daznai para skydliauke ( parathyroid), sie organai nebegamina hormonu, kaip T3 ir T4, todel zmogus visam likusiam gyvenimui uzkabinamas ant sintetiniu. para skydliauke ( parathyroid), labai svarbi kalcio metabolismui, ir ja pasalinus nebegaminamas parathyroid (PTH) hormonas, kuris kartu su vitaminu D reguliuoja kacio pasisavinima, ir kalcio metabolizma kauluose, todel pasalinus parathyroid liauka padideja osteoporozes rizika
  http://jeffreydach.com/2009/08/16/the-thyroid-nodule-epidemic-by-jeffrey-dach-md.aspx

 21.   tuti rašo:

  Mielieji, prieš kariant gydytojus ant gėdos stulpo, reikėtų atsižvelgti į tai, kad dvylika metų prasimokęs žmogus iš knygų, profesorių ir kt patyrusių kolegų gaudavo info, kuri jaunojo gydytojo galvoje užsifiksuoja kaip nenuginčijama tiesa.todėl medicinos žinovai dažnai savo komentaruose taip neigiamai atsiliepia apie alternatyvius gydymo metodus.

  tokia žmogaus psichologija.
  medicinos mokymo programos po ląstelę išnagrinėja žmogų, taigi tituluoti medikai,remdamiesi sukauptomis žiniomis, gali pritaikyti tam tikrus ląstelių veikimo princius ir įrodyti,kad netradiciniai gydymo metodai yra kenksmingas blogis :)

 22.   saiba rašo:

  Noriu padekoti,kad dar yra tokiu nesavanaudziu zmoniu, turinciu ziniu ir pasidalinanciu, nenorinciu kitiems pakenkti, kuriems SVARBUS zmogus. Mano seimoje moterys mirsta nuo vezio, jau 3 moterys per 4metus. Dabar bent nebebijosiu. LABAI GERAS STRAIPSNIS. ACIU AUTORIUI.

 23.   antanis rašo:

  PSO paskutiniu 20 metu tyrimai irode :kiekviena diena suvalgydami po 7-9 porcijas ivairiu darzoviu galime buti ramus-organizmas gauna pakankamai antioksidantu,kad lasteles butu apsaugotos nuo laisvuju radikalu!
  Kiekvieno teise rinktis. http://www.harmonija.visiems.lt

 24.   andy rašo:

  Na PSO ne visada gali pasikliauti, nes tos darzoviu porticijos gali buti apgaulinogos, labai priklauso kokios ten darzoves ir kaip jos apdorotos.
  Bet zinoma, geriausia antioksidantus gauti su maistu, ir darzoviu valgymas tikrai gerai, nes jos turi mazai kaloriju. Ypac gerai zalios spalvos darzoves, kaip salotos, salierai, spinatai ( saikingai jei yra inkstu ir sanariu problemu). Tik viena problema kas sios 3 darzoves yra gana smarkiai purskiamos, todel geriau rinktis ekologiskas, bet daugeliu atveju net ir paprastos geriau nei nieko arba kokie kiti blogi produktai.

 25.   andy rašo:

  Saiba, nebijokite genetikos, nes dauguma ligu ir genu priklauso nuo aplinkos ir labai galimas daiktas kad jusu seimos moterys mirsta buten del bendru iprociu ir kitu nepalankiu aplinkos faktoriu, zinoma visiskai genetikos negalima atmesti, bet jos vaidmuo labai mazas ir priedo genetikos nepakeisi, todel reikia daryti kitus dalykus ir taip sumazinti rizika.
  Ir tai butu pakeisti mityba, sportuoti, valgyti sviezius vaisius ir darzoves, gerai atsisakyti alkoholio nes jis padidina kai kuriu veziu rizika ir ypac kruties, kuris labai daznas tarp moteru.

  Jei skaitote anglu kalba yra labai gera knyga apie genu svarba . bruce lipton ‘Biology of belief’.
  http://www.brucelipton.com/
  Taip pat jo yra daug video ir audio, kurie yra nemaokami ir suprantantiems anglu kalba siulau paklausyti.

  Ir tikrai neleiskit jums salinti krutu, gimdos ir kitu organu. kaip tai daznai daroma norint sumazinti rizika, bet tai daroma tik del pelno. Ir pasalinus organa vezio rizika ne kiek nesumazeja.

 26.   andy rašo:

  Dar kaip jau sakiau keliuose komentaruose, dauguama genu yra pasyvus ir jie ramiai sedi uzkulisiuose, kol jiems nesudaromos palankios salygos pasireiksti, tad reikia nesudaryti salygu blogiems genams pasireiksti ir sudaryti salygas geriems. O salygos yra sveika mityba, svarus oras, sportavimas, vengimas stresos, nerukymas, alkoholio nevarotimas ir t.t.

 27.   andy rašo:

  Ir beje bruce lipton , kuris jau pries 30-40 metu dirbo su kamieninem lastelem ( stem cells), pastebejo, kad kamienines lasteles ( is kuriu gali issivystiti bet kokia lastele priklausomai nuo poreikio), issivysto i skirtingas lasteles priklausomai nuo aplinkos. Ir sudarius vienokias salygas issivysto sirdies raumens lasteles, sudarius kitas salygas issivysto nervu lasteles ir t.t.
  Ir beje kai kurie mano , kad vezys issivysto ne is sveiku lasteliu , o butent is kamieniniu lasteliu. - tropoblastu.
  http://trophoblast-theory-of-cancer.com/
  Zinoma si terorija tradicinei medicinai per daug radikali ir jie jos nepriepazysta.

 28.   andy rašo:

  Kaip sakiau daugelis gydytoju ant save chemo nenaudotu. IR kaip parode viena studija, apklaususu 79 gydytojus ir liepus jiems isivaizduoti, kad jiems buvo diagnozuotas plauciu vezys, 64 is ju tege, kad chemo nenaudotu
  http://www.curenaturalicancro.com/2-physicians-refuse-chemo.html
  Dar cia yra labai geras straipsnis apie keleta naturaliu vezio gydymo metodu, ypac prostatos veziui
  http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/08/20/Prostate-Cancer-Treatment-Choices.aspx

 29.   andy rašo:

  Cia dar viena studija , kuri parode, kad mamogramos, kurios taip stumiamos kaip vezio prevencija, yra effectuvios tik 5%, ir reikiai tiriti 2,970 moteru, kad issaugoti viena gyvybe.
  http://www.healthtruthrevealed.com/articles/16363123008/article

 30.   antanis rašo:

  tikrai ieskant galima surasti ir kt naturaliu gydymosi budu
  http://www.beautiful-life.lt
  laukiu komentaru

 31.   Andy rašo:

  Tai , kad ten tik produktai keli yra ir praesimai, o ne naturalaus gydymo metodai.

 32.   Vydmantas rašo:

  Sveiki,

  Laime, kad pagaliau radau jusu bloga. Ar prenumeruoti jusu naujai parasytu straipsniu gauti el. pastu neimanoma?

  Taip pat labai prasau, gal tiksliau aprasytumete tulzies valymo metoda, santykius ir t.t., nes mamai akmenu rado ir ruosiasi operuotis. Gal dar speciau ikalbeti ja ismeginti si metoda?

  Nes rado jai “galybe” ligu.

  Nuosirdziai

 33.   Andy rašo:

  Vydmantai, parasius komentara as automatiskai itraukiu i prenumeratoriu sarasa.
  O jei gresia operacija tai si metoda tikrai verta daryti.
  Protokola parasysiu siandiena veliau ir jus informuosiu.

 34.   Andy rašo:

  Idejau straipsni su protokolu
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html

 35.   Vydmantas rašo:

  Aciu, Andy!

 36.   Andy rašo:

  Cia dar vienas pavyzdys kaip viena vezio vaistas pratesia gyvenima dviem menesiais
  http://www.naturalnews.com/027120_cancer_cleansing_drugs.html

 37.   jurgita rašo:

  Man kruties vezys. 2 stadija. Jau gavau 6 chemijos kursus, dabar laukia radioterapija. Abejoju ar verta ja naudoti. Gal galetumete nurodyti statistika apie radioterapijos naudos ir zalos palyginima. Hormonu terapijos jau nusprendziau atsisakyti. Gaila, kad informacijos apie chemoterapijos efektyvuma nezinojau pries pradedant ja vartoti.

 38.   Andy rašo:

  Radiacijos kaip ir chemo statistika yra labai panasi ir depalanki zmogui. Tikslios statistikos dabar taip greitai surasti nepavyko. Bet nei chemo nei radiacija negydo priezasties, del kurios vezys atsirado.

  Jums butinai reiktu nusipirkti lugol ar kito jodo ir pavartoti kuri laika didelem dozem. Taip pat galima tepti ant krutu. Taip kai kurios moteris net 4 stadijos vezi isgyde.

  Taip pat reiktu issivalyti kepenys, taip pat reiktu issivalyti zarnyna. Gerai pirtys ypac infra raudonuju spinduliu.
  Apie kepenu valyma yra cia
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html

  Dar galima butu geros kokybes magnio ir taip pat sodos be aliuminio.

  Visu vezio atveju reikia vartoti sisteminius enzimus ( fermentus). Ir didelem dozems.

 39.   Andy rašo:

  Taip pat gerai alijosius. Net ir naudojant radiacija, kuris sukelia odos nudegimus ir ktius pazeidimus, alijosius sumazina pasalinius efektus.
  Taip pat jis padeda gydyti vezi ir be radiacijos, kurios mano ziniomis geriau nenaudoti.

 40.   jurgita rašo:

  Aciu, uz informacija. Is oficialiosios medicinos atstovo-onkologo atsakymo i klausima apie gydymo efektyvuma nesulaukiau.

 41.   Andy rašo:

  Na vidutinis onkologos arba tos statistikos net nezino arba nenori sakyti. O jei ir zino tai tai statistika greiciausiai yra pateikiama reletivi, ir kaip jaus sakiau straipsnyje si statistika labai apgaulinga.
  Ir jei gydytojas negali pasakyti jo gydymo statistikos tai juo nereiktu pasikliauti.

  Todel patarciau eiti naturaliu keliu, gydyti priezasti, issivalyti organizma, subalansuoti hormonus, nes kruties vezys daznai siejamas su perdideliu kiekiu estrogenu.

 42.   Andy rašo:

  Dar jums butinai reikia atsatyti imunine sistema, kuri yra labai nusilpninama gaunant chemo. Reiktu gero probiotiko, tai pat mediciniu grybu, kaip reishi, shitaki, cordycep ir kt.

  Estrogenus padeda balansuoti darzoves: brokolis, kopustai.

  Taip pat jums butinai reikia geros kokybes omega 3 riebaliniu rugsciu, kuriu yra zuvu taukuose, linu semenu aliejuje ir linu semenyse, taip pat graikiski riesutai, avokadas.
  Ir vengti blogu alieju : soju, kukuruzu, rapso, saulegrazu, taip pat margarinu tepiuju misiniu, ir pieno produktu ar bent pasterizuotu.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/omega-3-riebaliniu-rugsciu-svarba-13.html
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/hidrogenizuoti-reibalai-vis-dar-legalus-nuodas-4.html

  Jei dar neskaitei pasiskaityk mano keleta kitu straipsniu apie vezio gydyma kurie yra nurodyti straipsnyje.

 43.   Laura rašo:

  Andy, o kalbant apie infraraudonuju pirti, ja labai megstu, bet nerandu informacijos ar besilaukdama galiu ja lankyti. Siaip nesu lepi pati, su pirmuoju nestumu lankiau turkiska (garine pirti). Manau, buvo labai i nauda.

 44.   Ruta rašo:

  Gerb. Andy, skaitau, ir vel skaitau ir vel…
  Informacijos daug, ji griauna jau susiformavusia nuomone, gal todel labai sunku priimti viska, bet kol kas sukasi galvoje, mintyse tik vienas zodis ACIU.

 45.   zivile rašo:

  Labas Andy, mano mamai kasos vezys , padare tik paliatyvia operacija , laukia chemija . Kaip jai padet ? Girdejau apie vilcacora , cordycepsa gal juos isbandyt, Aciu

 46.   andy rašo:

  Na pasalinus dali kasos tai buna daug sunkiau, nes tada zmogus nebesugeba tinkamai virskinti maisto. Todel butina virskinimno ir sisteminia enzimai ir didelem dozem. Kasos vezys labai greitai progresuoja todel jusu atvejis yra sunkokas.
  Bet tokiu atveju nera ka prarasti, galite daryti visus mano isvardintus gydymo metodus (nebent del isvardintu priezasciu jie jums netinka).

  Taip pat reikia issivalyti organizma: zarnyna, kepenys.

  APie cordycepsa girdejau, o apie vilacora ne.
  Codycepsas ir kiti medicininiai gribai gali padeti bet vien ju tikrai nepakaks.

  O chemo tai nematau prasmes daryti.

  Gyd. gonzalez gydo ir isgydo net sunkius vezinius ligonius, bet ten reikia vaziuoti i US.
  http://www.dr-gonzalez.com/index.htm
  Bet zinoma garantijos niekur nera..

  Taip pat labai svarbu tiketi kad isgis ir noreti gyventi. Taip pat gerai malda, meditacija, visualizacija.

 47.   andy rašo:

  Dar butanai reikia dideliu doziu vitamino D, reiktu bent 5000 IU per dienam bet galima ir daugiau ( kiki 10000IU).
  Taip pat Selenas labai svarbus.

 48.   Dženeta rašo:

  Laba diena.

  Ar galėtumėte pakomentuoti (geri ar blogi, ar pan.), išsakyti savo nuomonę dėl papildų “Transferfactor”. Girdėjau atsiliepimų, jog jie daro “stebuklus” sergant vėžiu.

  Ačiū.

 49.   sas rašo:

  To Dzaneta. Atsakysiu uz Andy. Jei kas nors jums zada kaip jus sakote “stebuklus”, tai pasakysiu kad ju nebuna. Buna tik atveju kuomet zmones issikapsto ’stebuklingai” savo jegomis ir nebutinai tai transfer faktoriu deka. Tiesa ta kad TF gali padeti atsistatyti ir tame tarpe padeti imunitetui reabilitacijos metu po chemo ir svitinimo ir t.t. ir pan

 50.   andy rašo:

  Sutinku su Sas, vien kuris nors papildas vargu ar bus pakankamai ir reikia kompleksiniu priemoniu, ir pradeti nuo organizmo valymo.

  Bet zinoma vezio atveju kai kurie geri papildai gali padeti, taciau jie yra tik dalis visos gijimo piramides.
  Tokie kaip vitaminas D ar kt, bet velgi vien ju daugeliu atveju nepakaks.

 51.   Girmida rašo:

  Plačiau apie papildus šiam reikalui galite rasti čia: http://www.girmida.com į paieškos laukelį įrašykite vėž ir rasite reikalingus papildus.

 52.   Andy rašo:

  Gera naujiena, kad net ir tradicines medicinos onkologai truputi pradeda atsibusti ir vienoje ligonineje vezio ligoniams pradejo skirti vitamina D, deje doze labai maza tik 1000IU, bet geriau nei nieko.

  Beje, daznai buna, kai tradicine medicina daro vitaminu ir mineralu studijas, buna naudojamos labai mazos dozes ir po to padaroma isvada kad tas vitaminas ir mineralas neduoda efekto.

  Ir sis atvejis dar karta parodo kaip siuolaikine medicina bent 10 metu atsilikusi, nes iki siol jie neigei vitamino D nauda, ir kai alternatyvios medicinos gydytojai ji naudoja jau senai ir pasiekia geru rezultatu.

 53.   Andy rašo:

  Cia nuoroda i straipsni
  http://www.theglobeandmail.com/life/health/doctors-start-to-include-vitamin-d-in-fight-against-cancer/article1352956/

 54.   Andy rašo:

  Na dar viena gera zinia, kad pagaliau buvo pripazinta, kad mamogramos daro daugiau zalos nei duoda naudos ir gali sukelti vezi.
  Zinoma tyrimo isvada yra labai svelni ir teigia, kad vezi sukelti gali tik kai kurioms rizikos grupems. Bet faktas yra tas kad jei mamogramos pavojingos vienoms moterims tai jos pavojimgos visoms.

  Ir velgi tereikia prisiminti, kiek metu buvo kartojama, kad mamogramos saugios ir efektyvios

  Mammography May Increase Breast Cancer Risk in Some High-Risk Women
  http://www.sciencedaily.com/releases/2009/12/091201084059.htm?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+sciencedaily+%28ScienceDaily%3A+Latest+Science+News%29

 55.   mama rašo:

  Laba diena.Mums nutiko didele beda..Musu suneliui diagnozuota umi limfoblastine leukemija vidutines rizikos.Praejome pirma ch.terapijos kursa.Gal galite konkreciai patarti kaip ji gydyti?Norime atsisakyti,gydytojai aisku savo..Turime var,del gydymo,nenoretume apsirikti,,

 56.   Andy rašo:

  Specifinio protokolo netriu, bet ten mano isvardinti budus tikrai galite panaudoti ir jie su chemo terapija kirstis neturetu ir dar gali padeti isvengti salutiniu poveiki.

  Esant bet kokiam veziui reikia vartoti syteminius enzimus, kaip wobenzymes. Reikia dideliu doziu po keliasdesimt kapsuliu per diena, bet zinoma priklauso nuo vaiko amziaus jei labai jaunas tai maziau.

  Dar reikia duoti vitamino C

  Daugiau butu yra pamineta komentaruose
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/vezio-gydymas-cenaku-zuvu-taukais-ir-pipiru-50.html#comments

  Taip pat pasakitytikite kitus mano straipsniu apie paprastus vezio gydymo budus - cesnaku ir zuuv taukais, soda ( dozes turi buti mazesnes), jodu.

  Ir vitamino c galima duoti iki tol kol paleidzia vidurius, o po to doze sumazinti ir duoti tiek kad viduriu nepaleistu.
  Ir sergant veziu vitamino C reikia daug, bent keleta gramu per diena ar net daugiau nei 10g.

  Dar vitaminas D, bet 2000 tarptautiniu vienetu per diena, tik reikia kad butu D3 o ne D2.

  Is kitos puses chemo labai apasunkina naturalu organizmo gydyma ir naturaliu priemoniu efektyvymas yra mazesnis, bet nepaisant to naturalias priemones daryti galima, ir ypac vitamina C, D, taip pat reiktu kitu antioksindatu kaip vitamino E, nes chemo labai skatina laisvuju radikalu gamyba.

  Kaip jau mineta straipsnyje, vaikystes limfomos gydymas chemo terapija labai padidina vezio rizika veliasnemia amziuje.

  Dar priklausomai nuo amziaus reikia pakeisti mitba ( apie ka vidutinis onkologas nekalba, nes nemato rysio tarpo vezio ir maisto).
  atsisakyti blogu produktu, kaip cukraus , saldumynu , pasterizuoto pieno, kvieciu produktu, kavos, margarino, rafinuotu alieju.

  Dar reikia ziureti kur jus gyvenate, gal netoli mobiliojo rysiu operatoriu antenu, ar aukstos itampos elektros linuju.
  Taip pat jei yra reikia atsisakyti bevieliu ruteriu, bevielio laidiniu telefonu..
  Nes visi tie faktoriai skatina vezi.

  Tokiu atveju reikia butinai pakeisti gyvenama vieta.

  As nesu gydytojas, todel negaliu jums pasakyti, kad atsisakytumete chemo, ir limfomos atveju chemo dar gali pasigirti siokiu tokiu sekmes reitingu, ir bejt jau laikina daznai isgydo.

  Bet net ir isdydzius reikia pakeisti, taip pat padandyti issiaiskinti priezastis, iskaitanta ir emocines, yra labai gera knyga, L.hay ‘ myledamas isgydyk save’ arba myledamas igydyk savo gyvenima’

  Dar galite nueiti pas ekstrasenca Jona Markuna.

 57.   Selene rašo:

  Papasakosiu savo istoriją, ją rašiau kitam forume , bet nežinau, ar pavyko išsaugoti. Na, jeigu kartojuosi, tai …

  Beveik 5 metus teko išgirsti diagnozę -vėžys.

  Esu daug ką praėjus: operaciją, chemiją, 2 ciklų spinduliavimą ir t.t.
  Liga daug ko ir išmokė, pirmiausiai į pasaulį žiūrėti filosofiškai.

  Daktarai daro tą, ką juos mokė universitetuose. Tai tiesiog amatas, kai kam - verslas. O pašaukimą turi retas.

  Gydo Dievas, o daktarai mūsų kūną atskirais gabalais analizuoja, tiria, pjausto. Daro tai, ką moka.

  Man priimtinas holistinis požiūris į žmogų, kaip į nedalomą visumą.
  Perskaičiau daug knygų apie sveiką gyvenseną, naudojau Netradicinės medicinos būdus. Jų yra LABAI įvairių, Tai ir grynas oras, kvėpavimo pratimai, sveikas maistas, mankšta, šarminis vanduo ir t.t.

  O svarbiausia -turi būti rami ir sveika SIELA, tada ir kūnui bus lengviau.
  Nežinau, kiek tęsis mano remisija. Aš -žmogus be garantijos. Bet bent esu rami, kad išbandžiau viską kas įmanoma. Ir dabar bandau, daugelį naujų dalykų patikrinu ant savęs.

  Tik man nepriimtinas tas būdas-atsisakyti tradicinio gydymo. Aš tam nesiryžau.
  Ar jūs žinote, kas tai yra ūmi leukemija? Negązdinkit mamos ateities perspektyvomis, dabar svarbiausia- gydymas. Nemanau, kad čia kas nors švelnaus padėtų, be chemijos tikrai neišsivers. Paskui jau patarkit apie atsistatymą.
  Kad organizmas išsivalytų nuo viso gauto “brudo”, sustiprinti jį -tai čia jau medikai nieko nepataria -jie patys to nežino.

  Skęstančiųjų gelbėjimasis yra jų pačių reikalas.
  Mamai linkiu Tikėjimo ir Vilties

 58.   andy rašo:

  Selene, aciu uz pasidalinta patirti.
  Atsisakyti ar ne tradicinio gydymo palieku spresti patiems, ir kai kuriais atvejais, ypac leukemijos atveju jis padeda.
  Nepaisant to tradicinis vezio gydymas primena viso namo grivima norint sunaikinti isiveisusi kenkeja. Manau geriau pakeisti aplinka, kad tas kenkejas pats issinesdintu.

  Todel manau protingesnis gydymas yra naudojant naturalias priemones, organizmo valymas. Ir yra zmoniu, kurie net limfomas issigydo naturaliais budais.

  Del sielos ramybes tai absoliucia sutinku, ir emocjos vaidina labai svarbu vaidmeni.

  Bet kai sakote kad visak isbandete, tai manau klystate, jus tikriasia isbandeti tik dali kas siuo metu prieeinama. nes visko isbandyti tikriausiai neimanoma.
  Bet kuriuo atveju jums linkiu visokeriopos sekmes, ir butu idomu isgirsti po kurio laiko apie jusu sveikata, ir velgi tikiuosi, kad jus padareti isvadas ir pakeite gyvenimo buda ir jums vezys neatsinaujins, kas daznai atsitinka naudojant chemo.

 59.   Selene rašo:

  Andy, tu tikriausiai esi sveikas, kad apie vėžį taip drasiai reiški nuomonę. Ir toliau linkiu tau sveikatos, bet tu nežinai, kas tai per liga, tą gali suprasti tik susirgęs…

  Aš sutinku, kad reikia keisti gyvenimo būdą, ir rašiau, kad tą darau. Daug ką išbandžiau ir dabar bandau…Žinojimas yra begalinis…VISKAS -tai reiškia žinios tuo momentu, na, bet tai jau filosofija…

  Na namo kenkėjus lyginti sy vėžiu gana naivu. Jeigu tave užpuola plėšrus žvėris, tai ką t
  Tikriausiai niekas nesileis suėdamas ir griebsis “stiprių ginklų” Manau supranti perkeltinę prasmę. O toliau, namo plovimas, tvarkymas ir plyšių kamšymas-po to.

 60.   andy rašo:

  Selene, taves tas vezys taip is niekur nieko nezupuole, vezys susidaro per daugeli metu, bet kaip sakiau kiekvienam palieku spresti ka rinktis,

  Asmeniskai chemo neikada nenaudociau, nes tai saves nuodijimas tikintis kad vezys mirs pirma nei zmogus.

  Jums taip pat linkiu buti sveikai ir kuo ilgiau gyventi.

 61.   andy rašo:

  O cia idesiu pakartotini komentara kuri jau esu parases po kitu straipsniu. Ir siuo kementaru tikrai ne kritikuoju jusu pasirinkimo, bet tik issakau savo nuomone.

  O dar del alternatyviu vezio gydymo metodu statistikos, tai dazniausiai dauguma zmoniu pirma isbando tradiciniu metodus ir kai jie nepadeda tada griebiasi netradiciu ir jei toks zmogus budamas netoli mirties slenkscio padando koki vitamina ar kita metoda, tai po to visa kalte suverciama netradiciniam gydymui.
  Manau toks poziuris yra apsurdiskas, bet deja labai poluliarus tarp tradicines medicinos.
  O kai zmogus numirsta ar buna nunuodijams tradiciniais metodais tai yra normalu ir legau.
  Ir beje US medikai ir vaistai jau yra pirmoje vietoje pagal mirciu skaiciu.

  dar del netradiciniu metodu, tai Dr. N.Gonzalec yra isgydes tukstanciu net is sunkiu ligoniu ir yra viska dokumentaves, deja jo pasiekimai tradicinei medicinai neidomus, nes daug pinigu nepadarysi naudodamas enzymu papildus, vitaminus , mineralus ir darydamas kavos klizmas .

  http://www.dr-gonzalez.com/index.htm

  Tokiu gydytoju yra ne vienas ir geda, kad siulaikine farmacijos mafija ju zinu neleidzia pritaikyti placiai zmoniu daliai.

 62.   Jurga rašo:

  Labai įdomu, kas yra tos kavos klizmos. Gal galėtum plačiau papasakoti? O enzimų papildai? Ar jų yra Lietuvoje?

 63.   andy rašo:

  Na klizmos yra trupai aprasytos siuose komentaruose

  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html#comment-5814

  Cia pateikiu pagal Dr. Ggonzalez, kuris yra daug mirtinu vezio ligoniu isgydes
  Dar reiktu pasidaryti kavos klizmas.

  Reikia paimti 2 saukstus ekologiskos kavos ir uzplikyti su litru vandens. Paimti
  puse litro praskieti su vandeniu ir su klismai skirta pusle per slangele suleisti i
  zarnyne, 10 minuciu palaikyti ir is kakoti.
  Po to padaryti antra karta su likusia puse litro.
  Ir taip daryti kasdien. geriausia is ryto. Tai labai gerai kepenu detoksifikacijai,
  Kavos klizmas taip pat naudoja Gerson klinikos.

  Jei skaitai anglu kalba cia yra dar vienas metodas
  http://curezone.com/art/read.asp?ID=28&db=5&C0=818

 64.   Jurga rašo:

  Hmm. Ačiū. Labai įdomu. Šis dienoraštis man yra atradimas :)

 65.   Aš rašo:

  Sveiki,
  Iškarto atsiprašau, kad ne į temą rašau. Kadangi neradau temos apie odos priežiūrą ir tt. Prašyčiau jūsų nuomonės apie šiuos kosmetikos produktus.
  http://www.naturalis.lt/lt/Kosmetika/Dekoratyvine-kosmetika/Skysta-kremine-pudra/
  http://ekopirk.lt/eko-produktai/kosmetika-higiena/dekoratyvine-kosmetika/

 66.   andy rašo:

  Na ten tas pirmas tai ingredientai gana geri, apart titano dioksido, ir gelezies oksido, kurie nera idealus. Bet kaip ne karta sakiau nei vienas kremas negydo sausos ar blogos odos priezasties, ir manau uz krema moketi 90 ltl neverta.

  Odos problemos daznai siejamos su kepenu problemomis taip pat uzterstu zarnynu, todel jums gerai butu issiplauti kepenis.

  O siaip tai del kosmetikos siulau taikyti paprasta taisykle, jei produkto negalima valgyti tai jo geriau nedeti ir ant odos, nes dauguma ka tepate ant odos oda sugeria i vidu.

  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html#comments

  Del antro tai ten daug visokiu, apie kuri jus specifiskai, bet siaip lupdaziu tai reiktu vengti, ir jie tikrai nera reikalingi.

 67.   alge rašo:

  Laba diena,mano dukrai jau kuri laika suvalgius darzoviu,vaisiu prasideda negalavimai,sunkumas,duju kvapas.Keista tai,kad prasidejo visi sie negalavimai ,nors ji visada jas valge. Kiek suprantu vyksta puvimo procesas ir ko gero bloguju bakteriju yra daugiau,negu geruju.Noreciau suzinoti, kokios rusies jus rekomenduotumete bakterijas ir kokie geriausiai tiktu enzimai?? priedo, noreciau pasakyti,kad sutinku su visais jusu issakytais komentarais,kas liecia gydytojus ir farmacija,tai tikra mafija!!!! Dekui jums,kad toks esate

 68.   Andy rašo:

  Dazniausiai jei blogas kvapas, tai vyksta fermentacija, rugimas, dominuoja anaerobines bakterijos (kurios klesti aplikoje kur mazai deguonies).
  Gal jusu dukra, pradejo valgyti saldumynus, arba naudoti kontraceptines piliules? Nes jos skatina kandida, kurios kali sukelti rugima, fermentacija.

  Lietuvoje randamu probiotiku, nezinau, siaip reiktu rinktis kur didesnis kiekis ( turetu buti bent keletas milijardu kapsuleje), bet tai dar negarantuoja, nes tas skaticius buvo pries pakuojant ir po to dalis mirsta, ir daznai net visos buna mire.
  Tad reiktu pasirinkti, koki nors ir ziureti ar kas nors keiciasi, jie nesikeicia, tai reiktu eistkoti kito papildo.

  Siustis is uzsienio dabar del karstu oro salygu nepartarciau.
  Enimu papildai taip pat butu naudingi.

 69.   Hormoninė kontracepcija - farmacinis vandalizmas prieš moters fiziologiją rašo:

  [...] Kaip žmonės yra apgaudinėjami ir nuodijami su chemo [...]

 70.   VitaminasC rašo:

  o tu pats ANDY tikrinai biologijos zinyne prie kokiu salygu tos bakterijos gyvena, prie kokiu jos negyvena, ar tik is galvos “logiskai” bandai speti kad jei lentynoje padetas buteliukas tai bus numirusios, del karsto oro bus numirusios ir t.t. ?
  as girdejes per biologija kad yra bakteriju kurios isbuna kelis metus ar simtmecius uzsikonservavusios ir nieko joms nenutinka, arba kad meteoritais irgi atskrenda bakteriju is kosmoso, tai man skamba nelogiskai kad toks bakterijos uzsilenks jei nelaikysi salytuve ju…

 71.   Audrius rašo:

  vit C, juk kalba eina apie žarnyno bakterijas, o ne apie visas pasaulio bakterijas!!!

 72.   andy rašo:

  Vitaminai C, priklauso nuo bakteriju rusies, bet dauguma geruju zarnyno bakteriju, yra aerobines - klesti deguonies turtingoje aplinkoje, ir dauguma yra neatsaprios temperaturai. Tiesa kai kurios yra labiau atsparios silumai.

  Kai dauguma blogu, klesti anaerobineje aplinkoje (be deguonies), sio bakterijos kaip tik sugeba ilgiau isgyventi labai ekstremalias salygas.
  Zinoma visada yra viena kita isimtis.

 73.   VitaminasC rašo:

  tada tu man paaiskink kaip tos bakterijos kurioms reikia deguonies, ir kuriu buteliukyje yra milijardai, isbuna jame kvepuodamos ir nenumirsta kokius ~2-3 metus (galiojimo laikas toks) lentynoje kol nusiperka kas nors?
  man cia kazkokia nelogika…

  ar jie sugeba tas bakterijs “uzmigdyti” tose kapsulese ?

 74.   VitaminasC rašo:

  dar prie to pacio - kaip sitie probiotikai tau atrodo: http://www.amway.com/Shop/Product/Product.aspx/NUTRILITE–INTESTIFLORA-7-?itemno=AA0114

  geras ar eilinis sh ?

 75.   andy rašo:

  Vitaminai C, tai labai geras klausimas, i kuri as deja negaliu issamiai atsakyti, bet as nusiunciau atsakyma vienam kuris sioje srityje gerai ismano, ir jei jis ataskys tada as idesiu jo atsakyma.
  Greiciausiai tos bakterijos yra primigdytos, del zemesnes temperaturos, joms ideali yra kuno temperatura. Ir todel geriau probiotikus laikyti saldytuve, nes kitaip joms tapus aktyvioms pradeda viena kita valgyti.

  Bet tai tos bakterijos pradeda mirti ar viena kita valgyti, vos tik jes ispakavus ir kartais (daznai) buna kad nusipirkus jau buna mire visos.
  Taip pat reikia pasakyti, kad kai kurios bakterijos sugeba funcionuoti ir aerobineje ir anaerobineje aplinkoje.
  Dar reikia pazymeti, kad skirtigos rusis gyvena ir klesti skirtingose zarnyno vietose, ir turi truputi skirtinga optimalu ph, kuris skiriasi priklausomai nuo zarnyno vietos.

  Tas jusu nurodytas probiotikas yra kai ir nieko, bet geriau kai probiotikas yra kapsuleje, nes tai padeda geriau isgyventi skrandzio rugsti, kuri sunaikina dali probiotiku. Ir taip pat ten gana mazas skaicius, 1 mljardas , nera daug, zinant kad labai daug ju zuva kol pasiekia zarnyna.

 76.   VitaminasC rašo:

  kiek as suprantu jie naudoja kazkokia mikrokapsuliacijos (Microencapsulation) technologija ir tas bakterijas patalpina i kazkokius pilmerus (calcium-induced alginate -starch polymers) ir jie saugo nuo aplinkos ir skrandzio rugsties poveikio tol kol istirpsta ta “apvalkalelis” jos jau buna reikiamoj vietoj.

  Bet kodel jos ten viduj miega ir nenori valgyt man vistiek neaisku :) (suprasciau jei butu -50laipsniu temperatura ar pan, tipo sustabdyti procesai, bet tie buteliukai stovi vaistinese kur +30 buna vasara, tai …)

  va idomus straipsniai apie tai:
  http://www.aseanfood.info/Articles/11019098.pdf
  http://www.horizonpress.com/ciim/v/v3/05.pdf

 77.   AIRA rašo:

  Atsiprašau jei jau buvo klausta ar rašyta apie tai, neradau. Labai domina jūsų nuomonė apie melanomų gydymą vaistu REALDIRON. Žmogų šie vaistai visiškai išsekina, išderina visą organizmą, galėčiau rašyt ir rašyt šalutinius poveikius, kurie švelniai tariant žiaurūs. Kai gydytojo klausi, ar tikrai reikia vartoti šį brudą, sako jei nori gyventi tai reikia.. Čia jo aprašymas http://www.simtasmetu.lt/112/3024/receptiniai_vaistai/vaistai_is_r_raides/realdiron_set

 78.   andy rašo:

  Na apie si specifini nuoda dar niekas nerase, todel aciu uz nuoroda. Manau tokio nuodo nereikia naudoti. Vartojant toki vaista tikimasi, kad vezines lasteles ar virusas numirs pirma nei zmogus. Tikrai yra geresniu ir saugesniu vezio gydymo budu.
  Asmeniskai jokiu budu tokio vaisto nevartociau.

 79.   andy rašo:

  Vitaminai C, aciu uz tuos du straipsnius.
  Ten pirmame straipsnyje tai buvo tirti jogurtai, ir buvo mikroencapsuliuotos bakterijos, naudojant polimersus, kalcio alginate ir kai kurias kitas medziagas, tos kapsules ten labai mazos 1-3 mm. Bet ten daugiau kalbama, kad tos kapsules padetu isgyventi yogurto/laktine rugsti (ph 4-5)_, o nes skrandzio ph.

  Taip pat ten patvirtinams faktas, kad jogurtuose geru bakteriju beveik nera.

  Tame antrame straisnyje taip pat patvirtina, mano aknsciau mineta fakta, kad kai kuriuose papilduose tu bakteriju is viso nebuna (jos greiciausiai buna mire, arba ten ju net is viso neideda).

  ANtrame straipsnyje teigiam kad BIfidum bakterijos yra anaerobines, bet taip pat pazymima, kad kitos aerobines baktrijos gali zuti kapsuleje del deguonies trukumo. Bet velgi keik suprantu to deguonies joms reikia labai nedaug.
  Ten pabaigoje taip pat teigiama, kad microencapsuliuotos papildu bakterijos isgyvena. Taip pat i kai kurias ideda FOS - frutooligosaccharide, kurie yra preiobitkai, maistas bakterijomos ir taip padeda bakteriojoms isgyventi.
  Bet siaip abu straipsniai didziausia demesi skyre pieno produktuose esanciom bakterijoms ir metodams kaip pagerinti ju isgyvenima.

 80.   Diana rašo:

  Sveiki, prieš keturis metu man diagnozavo mazgine striuma. Gydytojai rekomenduoja operuoti ir gąsdina po keliu metų širdies nepakankamumu, vėžio tikimybę ir panašiai. Visas funkcijas skydliaukė atlieka, tai yra hormonus gamina normaliai, o mazgai yra pakankamai dideli. Kaip reikėtų išvengti operacijos ir ka turečiau naudoti?
  Jokių vaistu nenaudoju ir esu už netradicine medicina, geriu namines arbatas stengiuosi sveikai maitintis ir pozityviai mastyti, tai man padeda meditacija ir kvėpavimai. Iš anksto ačiū už info.

 81.   andy rašo:

  Del skydliaukes mazgeiulio operavimo, ar net visos pasalnimo, tai viena studija parode, kad daznai jie pasalinami be reikalo ir buna kad tie nepiktybiniai mazgeliai savaime isnyksta.

  Jums patarciau pavartoti geros kokybes jodo, bet kartu vartoti ir selena, daugiau apie tai
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/36-36.html
  Jodo vartojimas padead pasalinti kitus pavojingus halogenus - chlora, fluora, kurie kenkia skydliaukei.
  Taip pat patarciau filtruoti krano vandeni bent brita filtru, nes taip jus gaunate chloro, ir nusipirkti duso filtra, nes su dusu jus gaunate labai daug chloro.

  Dar reiktu issivalyti organizma, galima prasiplauti tulzies pusle ir kepenis,
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html
  arba naudoti burokeliu sultys.

  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/organizmo-valymas-raudonuju-burokeliu-sultimis-266.html

  Plius skydliaukei reikia geros kokybes riebalu, kaip kokoso reisutu aliejus, linu semenu aliejus ar semenys, graikiski riesutai, avokadas.

  Dar gal jus turite sidabriniu plombu ar dantu kanalu, Jei taiptai reiktu juos pasalinti, bet reikia, kad dantistas zinotu kaip tai saugiai padaryti, nes kitaip paskaliedus gyvsidabri bus dar blogiau. O kanalai tai labai gera vieta veistis infekcijoms, kiurios poto sukelia ivairias ligas.

  Ir dar reiktu atsisakti gluteino 0 kvieciai, mieziai ri rugiai, nes jie gali sukelti skydliaukes problemas. Taip pat pieno produktu, bent jau kuriams laikui.

  Ir valgyti kuo naturalesni maista, vaisius ir darzoves, riesutus, geros kokybes aliejus, taip pat vengti visu rafinuotu - baltu miltu gaminiai, saldumynai.

  debt del darzoviu tai jei valgysite brokolius , kopustus, kalafijorus, tai reiktu juos virti, nes nevirti, jie turi medziagu, kurios gali pakenkti skydliaukei.

 82.   andy rašo:

  Beje dar del jodo tai ji galite tiesiog tepti ant skydliaukes.
  Ir dar reikai vengti blogu riebalu, kaip rafinuoti aliejiai, tepieji misiniai, margarinai.

  Dar patarciau venti sojos, nes jis gali pakenkti skydliaukei.

 83.   Diana rašo:

  Ačiū už išsamią informacija, truputį neaiškų dėl dantų kanalų, kaip tais sužinoti ar yra to sidabro, nes plombu tikrai neturiu ir aš ruošiuosi dėtis inplantą, ar tai nekenksminga mano atvėju. Šiaip visi Jūsų patarimai aiškūs ir išsamūs, bandysiu valytis kepenis, naudoti joda. Dar kartą labai ačiū.

 84.   andy rašo:

  DEl kanalu, tai vien ju buvimas sukelia problemas, sidabriniu kanalu paprastai nebuna, bet tai negyvas dantis, ir ten ju paprastai neimanoma tinkamai isvalyti, todel pradeda veistis bakterijos, ir jos po to sukelia ligas.
  Beje vienas gydytojas, kuris gydo veziu serganciu ligonius, teigia, kad 95% krutu veziu serganciu moteru (jo klientu) turejo dantu kanalu.

 85.   Diana rašo:

  Dėl kanalų viskas aišku, o kaip dėl inplantų ar mano atvėju tinka šitas variantas.

  http://www.vivadens.lt/index_lt.php?RF=limplant#Impl1

 86.   deime rašo:

  Labas, o mane domina nanothecnologiju taikymas gydant vezi. Gal kas ka zino, jei taip, prasau atsiliepkite i skype udreee. Zinau, kad tai praktikuojama Vokietijoje, bet tik tiek ir tezinau…

 87.   andy rašo:

  Implantai taip pat problematiski, ypac titano, ir teigiama, kad imunine sistema juos atakuoja ir taip gali sukelti problemas. O skydliauke yra labai susijusi su imunine sistema.
  Ir jei imunine sistema nusilpsta tai ji nebesugeba pasalinti netinkamu lasteliu ir taip pradeda vystytis visokie dariniai.

  Tad manau reiktu tuos implantus pasalinti, jei suprantate anglu kalba yra info, kur galetumetu daugiau pasiskaityti.

 88.   hm. rašo:

  tai ka tada daryti, negi vaikscioti be dantu?, jei jau taip atsitinka.

 89.   andy rašo:

  Na galima isideti ploksteles, kuriu dabar yra ivairiu. Bet geriau vaikscioti be dantu nei gauti vezi.

 90.   VitaminasC rašo:

  bet kad sako jog titanas butent ta medziaga kurios organizmo imunine sistema visai neatmeta, nereaguoja i ja?
  radot kazkur kitokiu tyrimu rezultatu ?

 91.   andy rašo:

  Na info apie dantu implantus paimta is Dr. Huggins ir dar keleto gydytoju, cia yra citata is jo straipnsnio

  ‘As far as the biological aspect is concerned, the body will launch an autoimmune response against anything that is inserted into bone. The only difference is the speed of the reaction. Some may react within days, others may go for years before the reaction is noted. Even relatively non-reactive metals like titanium can be used as a crown or removable partial denture in a person who has been shown to generate an autoimmune disease when the same titanium is implanted into their jaw bone. This is not good news for many dentists and patients, for implants are becoming quite popular.’

  http://www.hugginsappliedhealing.com/story5.php

  Cia yra interviews su keletu gydytoju, kur gali pasiklausyti, kaa jie mano apie dantu kanalus, implantus ir t.t.
  http://www.oneradionetwork.com/blogcategory/dental_healing/
  Tiesaa ten reikai uzsiregisttruoti, bet ten viskas nemokama, ir poto /podcast/dentalhealing

 92.   andy rašo:

  Dar del siuolaikines medicinos, tai kaip parode kaip teigia BMJ - british medical journal 51% siuolaines medicinos poveikiu efektyvumas yra nezinomas ir tik 11% tikrai veiksminga. Bet ten velgi priklauso nuo ligos ar kondicijos.
  Kad dar karta parodo, kad siuolaikine medicina yra pinigu darymo masina, kur nauodjmai moksliskai nepagristi metodai ir daznai klastojami duomenis del pasiplpenymo.

  http://clinicalevidence.bmj.com/ceweb/about/knowledge.jsp

 93.   Andy rašo:

  Dar viena studija parode, kad chemo terapija neigiamai veikia smegenu audini ir net yra tokia savoka kaip ‘chemobrain/ chemo smgenys’.
  http://www.sciencedaily.com/releases/2010/09/100929123634.htm?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+sciencedaily+%28ScienceDaily%3A+Latest+Science+News%29

 94.   danguole rašo:

  aciu, Endy, uz straipsnius, pries du metus man diagnozavo nehodzkino limfoma 3 stadija, ir skydliaukes papiline karcinoma 2 stadija,……..6 chemoterapijos, 5 radioktyvaus jodo terapijos, pries puse metu baigiau visa gydyma, tyrimai geri, jauciuosi gerai, (kaip tu rasei)-svarbiausia didelis noras pasveikti, teigiamos mintys, dziaugsmas ir meile viskam, esu labai laiminga, nes suprantu kai ka kitaip negu anksciau, dziaugiuos kiekviena diena, gyvenu normalu gyvenima, alpink turiu nuostabius zmones, esu visiems begalo dekinga!!!!!!….noreciau kazka prasmingo nuveikt….buna dienu kai nera energijos, bet tai laikina….stengiuos sveikai maitintis, viena karta valiau kepenis….darau manksta, kvepavimo pratimus, lankau jogos uzsiemimus….tik nerekomenduoja pirties(labai gaila, nes seniau parindavausi)….

 95.   Jonukas rašo:

  Sveiki, radau siame puslapyje idomiu straipsniu: http://www.sveikata.info/vezys

  Ka manote apie vitamino B17 naudojima onkologiniams susirgimams gydyti?

 96.   Andy rašo:

  B17 kitaip zinoma kaip Laetrile yra dar viena pigus ir parpastas metodas, zinoma vieno jo gali ir nepakakti bet naudoti verta.

 97.   Jonukas rašo:

  O ar yra kazkoks salutinis poveikis abrikoso seklu (tiksliau jame esancio niacino)? ar imanoma perdozuoti?

 98.   andy rašo:

  Na B17 pagrindinis veikimo faktorius yra amygdalin , ne niacinas (jis yra B3 vitaminas).
  Ne nebent suvalgysi labai daug per diena perdozuoti labai sunku. Esu suvalges bent 30 seklu per diena.
  Cia yra anglu kalba aprasytas visas veikimo mechanismas
  http://www.cancertutor.com/Cancer/Laetrile.html

 99.   andy rašo:

  Cia dar vienas pavyzdys kaip zmones yra nuodijami testuojant naujus vezio vaistus.
  Stai viena studija parode, kad testuojant vazio vaistus (pirmos fazes testai), ant veziniu ligoniu, ir vos 0.8% is to gavo visiska nauda (1 is 133 pacientu), kas reiskia kad reikia nunudyti 132 zmones kad viena pagydyti.
  Ir kas absurdiskiausia, tyrimo autoriai padare isvada, kad pimos pfazes klinikiniai vaistu testavimai del mazo toksiskumo (24 zmones patyre labai auksta toksiskuma) gali buti taikomi zmonems, kuriems nebera kitu gydymo budu (cia kalbama apie tradicinius).
  http://www.cancerdecisions.com/content/view/602/2/lang,english/
  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21069341

 100.   Audrius rašo:

  Labas vakaras, perskaiciau jusu Andy straipsi ir dabar mastau ka daryt toliau, mano teciui (61 metu) pries puse metu dare prostatos(2 stadija) operacija(kaskaip su adatoms) ir svytinima, rezultatai buvo puikus, kiek sake daktaras, visi dziaugemes kad tetis iveike vezy. Po 5men patikrinus plauciu ir kepenys, pasirodo vezys perejo ten, kepenys ketvirta stadija, plaucius dar laukiam rezultatu, bet galvoju bus taspats 4 stadija, daktaras vel siulo daryt tik chemo terapija, operuot jau negalima kepenu. Tai net nezinau ka ir daryt dabar:(((((((

 101.   andy rašo:

  Andriau, cia tipiskas, papavyzdys, kaip sugrivus imunione sistema vezys po k urio liako sugrista.

  Ir tokiu aatveju isgydyti vezi daug sunkiau. Chemo ar radiacijos jusu aaatveju trikai nebedaryciau, bet zinoma jus turite sunprsti patys.

  Kai imuine sistema nuslipus vienas geresniu budu yra siteminia enzimai ri reiia naduoti nemazai bent kok30 kapsuiu per diena,dr. Gonzalez savo vezio pacientams duoda net po 100 i daugiau per diena.
  Ciar yra vienas geras, kuri Dr.Gozlaes nauojo ( daabr jis turi savo)
  http://www.iherb.com/Allergy-Research-Group-Nutricology-Pancreas-Organic-Glandular-Pork-720-Veggie-Caps/15213?at=0&l=ko

  Taip at siulau perskaityti si komentara ten nurodyti kiti budai, jusm reikia nauodti, keleta, nes laiko nera daug.

  Taiip pat pasakau, kad as ne teigiu kad sie patarimai jums 100% pades, bet manau isbandyti verta,
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/pigus-ir-paprastas-vezio-gydymo-metodas-34.html#comment-10357

  IR dar reikia, k zmogus noretu gyventi ir nerarast vities, taip pat ziureti emocine puse, nes blogos emocijos, kaip pyktis , neatleidimas yra viena is vezio priezasciu. Galite pas J/. Markuna ar koki kita esktrsensa nueit,
  Taip at butinai perskaitykite jot knyga
  ”ŽMOGAUS GYVENIMO NESĖKMIŲ IR LIGŲ PRIEŽASTYS IR GALIMYBĖS JŲ IŠVENGTI

 102.   Audrius rašo:

  labai aciu uz patarimus isbandysim viska ka siulot

 103.   Dalia rašo:

  na kazkokiu budu ïsokau”i sita bloga ir negaliu itemptai skaitineju. vasara man isoperavo piktybini augli is zarnyno (13 cm nuo isanges). Buvo pati pradzia, nesiule ne chemoterapijos. Operacijos praejo sklandziai, po poros menesiu uzdare stoma. Grizau i darba ir dabar viskas atrodo lyg baisokas sapnas. Bet mane gasdina tai, kad griztu i ta gyvenima, kuris ir atvede mane i tokia beda. Ka nors keisti sunku, man 56 metai, reikia dirbti, darzovemis maitintis irgi problematiska- prekybos centruose jos man labai nepatrauklios.
  Po operacijos pasijutau labai viena-seimos gydytojai keitesi, dabartine gydytoja apkrauna kruva siuntimu, jau pasidariau mamograma, onkocitologini… Tiesa atrado, kad skydliauke gamina per mazai hormonu, pradejau gerti L-tyroksina. Siaip jauciuosi mediku apleista-tiesiog neturiu su kuo pasikalbeti ar pasitarti. Siaip jauciuosi neblogai, bet tas tustinimasis mazais kiekiais, rytais kylantis rugstumas. Kaip gyventi, ka protingo pasiskaityti? Ar nemiegoti naktimis ir galvot, kad visa tai gali atsinaujinti?
  Gal radikaliai pakeisti aplinka, gyvenu Vilniuje daugiabutyje, daug sedziu prie kompiuterio…

 104.   laura rašo:

  Dalia as jums siulyciau paskaityti cia esancias visas temas ir po jomis esancius komentarus. Informacijos yra tikrai daug, ja perskaityti, isisavinti ir sau pritaikyti prireiks laiko. Bet man ji buvo be galo naudinga, labai daug suzinojau, pakeiciau ne tik mityba, bet kitus iprocius.
  Pradekit uzsiimti lengvu sportu, pvz.: joga, ji ne tik fiziskai jus stiprins, bet ir emociskai, suteiks pozityvumo.
  Del gydytoju, tai dabar ne tie senoviniai laikai, kai gydytojas buvo patarejas, mokytojas, tokiu vienas kitas belike. Siulau per daug is ju nesitiketi, o imtis savo iniciatyvos. Ligos atsiranda ne siaip sau, zmogus pats ja susikuria neteisingu gyvenimu. Todel noredamas is esmes pasveikti, turi keisti savo neteisinga gyvenima, savo mastyma, emocijas, dirbti su savimi.

 105.   Alva rašo:

  Labas. Skaitau jūsų temas ir komentarus.Noriu padėkoti už informaciją,kuri yra įdomi ir priimtina man.Daug ką pasižymėjau ir bandysiu pritaikyt gyvenime.Turiu problemą ,dėl kurios noriu su jumis pasitarti.Mano vyrui buvo guziukas galvoje,kurį teko operuoti ir kaip vėliau paaiškėjo,jis buvo supiktybėjęs. I-stadija.Po metų tą vietą pradėjo niežtėt. Niežulys nemažėja,praktiškai turi pasirodyt onkologui, kad būtų paskirtas gydymas…Be šios problemos vyrui jau daug metų hipertoninė liga,turi problemų su skrandžiu.Rasta paraudimų. Paskaitę jūsų straipsnius,galvojam pabandyt ,kai kuriuos čia aprašytus būdus.Norėčiau paprašyti jūsų Andy patarimo dėl tolimesnių veiksmų ir pasitikslinti dėl jodo (ar tinka vaitinėje parduodamas jodas ir ar tepti būtent tą operuotą vietą,ar galima bet kur) Iš anksto dėkoju už atsakymą.

 106.   Andy rašo:

  Na tepti galima ir apie ta vieta, tik reikia pirkti lugol, bet ne ta su alkoholiu.
  JIe norite vartoti oraliai, tai ten esu idejes apie tai komentara
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/36-36.html#comment-12126

  Dar del smegenu tai galima butu naudoti ozonuota alieju, kaip ozonated olive oil.

  Taip pat reiktu geros kokybes riebalu, nes geri riebalai labai svarbus gydant vezi, reiktu gero linu semenu aliejaus, taip pat galima vartoti linu semenis, kanapiu seklas , chia seklas. LInu semenis ar chia seklas galima sumalti , uzpilti vandeniu , palaukti k ol isbrinks ir po to tokia kaip kose valgyti. Reiktu vartoti keleta saukstu per diena (nemaltu, sumalus ir isbrnkinus vandneyje bus daugiau).
  Taip pat geri nekaitinti riesutai.
  Dar kokoso aliejus.

  Taip pat bendrai galima butu naudoti vitamina D.

  Del kraujo spaudimo, tai galima naudoti magni, geriau is maisto,
  cia perskaitytikite si komentara apie magnio saltini
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/bloga-mityba-tiesus-kelias-i-ligas-10.html#comment-12078

  Taip pat cesnakas.
  Taip pat dar reiktu panaudoti koki nors parazitus valanti papilda, nes vezys gali butu susijes su parazitais.

  Taip pat reiktu gydyti skrandi, nes gali buti, kad tiesiog nepasisavinimos medziagos , kas gali buti viena is vezio priezassciu.
  Skrandziu gydyti galima naudoti Mastic gum, ja galima uzsisakyti is cia ar kur kitur
  http://www.iherb.com/Allergy-Research-Group-Nutricology-Mastic-Gum-120-Veggie-Caps/3450?at=0

  Dar reiktu ziureti dantis, kad turi dantu kanalu ar amalgaminiu plombu.

  Dar del magnio tai taip pat yra tepamas ant odos ir gerai pasisavinams, magnis taip pat labai reikalingas gydant vezi
  https://www.discountvitaminsandherbs.com/products/7872.htm
  ar is kur kitur.

  Taip pat reiktu naudoti koki stipru probiotika, kaip theralac ar bent jau raugintus kopustus, tik reiktu pasidaryti namuose, ar bent turguje is mociuciu pirkti

 107.   Andy rašo:

  Dalia, jie neisena visko is karto pakeisti, pradek nuo mazu dalyku, kaip pvz, sumaink per puse cukraus naudojima (jie dedi i arbata du saukstelius dek viena ir t.t.).
  Taip pat itrauk kokia viena papildoma darzove per diena. Ir poto po truputi pridek.

  Itrauks geros kokybes riebalu, kaip linu semenu, jie tikrai nera brangus ir nera didele problema, reikia tik kavamales.

  Dar labai priklauso nuo tavo preoritetu, ir is tavo minciu suprantu, kad sveikata tau nera preoritetas.

  O kad vezys buvo is zarnyno pasalintas, jo priezastis liko, ir jie nieko nekeisi labai galimas daiktas kad jis po kurio laiko sugris, toje pacioje ar kitoje vietoje.

  Tad susimastyk kol nevelu.

 108.   Dalia rašo:

  Aciu uz zodi… :)

 109.   andy rašo:

  Beje, jie nematete tai siulau paziureti paskutines instancijos laida apie chemo
  http://www.tv3.lt/webtv
  Ten susiraskite paskutine instancija, ir po to 2011 , pasirintki 2011-01-13.

 110.   Dalia rašo:

  Paziurejau instancija.Viskas suprantama, prisiminiau palatos kaimyne,kuri tvirtino,kad medikai leis gyvent tol, kol neissiurbs visu jos pinigeliu. Reikejo ja matyt, nesugebu papasakot.
  Na o jei apie chemo - tiesiog noriu paliudyti. Pries keleta metu mano 75 metu dedei padare zarnyno operacija, pasalino vezi. operacija buvo labai sunki, gydytojai dave tik keleta procentu isgyvenimui. Chemoterapija buvo tokia sunki, kad dede jos atsisake-sako, geriau mirsiu nei kentesiu ta gydyma. Buvo mediku jis labai pasmerktas, jie nenorejo uzdarineti stomos del nebaigtos chemoterapijos. Dede siaip ne taip susirado chirurga, kuris atliko jam stomos uzdarymo operacija. Bet svarbiausia, kad dedes dar nepalaidojom, nors jau greitai bus 5 metai po tos operacijos.
  Nenoriu aukstinti dedes pasirinkimo ar smerkti mediku-yra kaip yra.

 111.   Laura rašo:

  Dalia as jum siulyciau paskaityti Genadijaus Malachovo knyga “Organizmo valymas ir tinkama mityba”. Jis beveik puse knygos parases apie isange, storaji zarnyna ir jo didziulia svarba zmogaus sveikatai. Cia galite uzsiregistruoti ir parsisiusti lietuviu kalba: http://elknygos.lt/news.php?readmore=202
  O zodis gali daug, net gyvenima pakeisti :)

 112.   andy rašo:

  Beje, dar del mamogramu, kurios kaip ne karta sakiau daro daugiau zalos nei dauoda naudos. Viena studija parode, kad reikia padaryti 2000 mamogramu, kad viena moteris is to gautu naudos.
  Ir beje geriausiu atveju teigiama, kad 4-5 moteris gauna nauda, bet tiek pat - 4-5 moterys patiria nereikalinga tyrima.
  Kas velgi parodo, kad tokia diagnostika yra absurdas ir ieskojimas zmoniu kuriems butu galima paskirti chem or pasipelnyti, tiek is diagnozavimo tiek is gydymo.

  ‘One controversial review (that has been criticised by some people) looked at breast screening and suggested that for every one prevented breast cancer death per 2,000 women screened over a 10-year period, there will be 10 women unnecessarily treated for breast cancer. However, the Director of the NHS Cancer Screening Programme has said that these numbers are estimated to be nearer to 4 or 5 lives saved and 4 or 5 women who might have been unnecessarily treated because of breast screening.
  Cia info ir NHS.gov.uk websito.

  Cia dar viena studija parode, kad 1 is 4 diagnozuotu kruties veziu yra ‘pseudo’ tai yra netikras.
  http://www.bmj.com/content/332/7543/727.1.full?ijkey=f13afc86024a28074369d578ebb9d66c846acd9a&keytype2=tf_ipsecsha

 113.   andy rašo:

  Cia yra vienos studijos santrauka

  Summary from evidence based leaflet

  *

  It may be reasonable to attend for breast cancer screening with mammography, but it may also be reasonable not to attend because screening has both benefits and harms
  *

  If 2000 women are screened regularly for 10 years, one will benefit from the screening, as she will avoid dying from breast cancer
  *

  At the same time, 10 healthy women will, as a consequence, become cancer patients and will be treated unnecessarily. These women will have either a part of their breast or the whole breast removed, and they will often receive radiotherapy and sometimes chemotherapy
  *

  Furthermore, about 200 healthy women will experience a false alarm. The psychological strain until one knows whether it was cancer, and even afterwards, can be severe

  Kas absurdiskiausia, kad per 10 reguliariai daranat mamogramas tik bus apsaugota tik viena mirtis is 2000 tikrintu moteru.
  Kaip 200 (10%), gaus neteisinga diagnoze, kuri zinoma sukels labai daug streso, ir kad gali kaip tik padidinti vezio rizika, nekalbant jau apie gaunama radiacija

 114.   Dalia rašo:

  Esu sokiruota.

 115.   VitaminasC rašo:

  Andy, sakai kad vitamino C galima duoti kol vidurius paleis, aš irgi daug kur skaitęs kad didelės vitamino C dozės, pvz 2000mg, 3000mg/dieną daug kur padeda ir tipo perduozuoti neįmanoma, tik gėris.

  BET čia pririnkta info kad yra daug blogo poveikio jei perdozuoji vitamino C, arba naudoji daugiau negu 500mg ir pan:
  http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/ka_mes_vartojame/Vitamino_C_perteklius

  kaip tu pakomentuotum tuos faktus? bullshitas ar visgi yra tiesos kai kur?

 116.   andy rašo:

  Na kad paleistu vidurius reikia nemazai sunaudoti kitam gal reiks daugiau nei 10 g per diena. Ir cia daugiau kalbama apie askorbine rugsti (askorbic acid), kuris yra sintetinis vitaminas C. Tukiu aveju geriau varototi (l-askorbic acid, buffered ascorbate), (cia jei nera finansu nusipirkti pagamintam is naturaliu saltiniu)
  Naauodjnat gera is naturaliu saltiniu iki viduriu paleidima manau bus labai sunku, ir gana brangoka, nes pvz Madre lab C viename saukstely yra 500 mg, ir kad suvarotit 10 g reiktu isgerti puse dezutes per diena.
  Ir beje teigiama, jei zmogus serga tai organizmas pasisavina daugiau ir kad paleistu vidurius reikia daugiau nei jei zmogus yra sveikas.

  Del neigiamo poveikio nuo dideliu doziu yra skirtingu nuomoniu (kaip visada), sintetinio manau didele dozem visa laika gerti nereiktu, bet is naturaliu saltiniu, 0.5g per diena ar daugiau manau problemu nebus.

 117.   VitaminasC rašo:

  bet ar nėra taip kad sintetinė askorb acid yra vienas prie vieno su iš natūralių šaltinių išgryninta ascorb acid? Juk natūralus vitaminas C kiek suprantu yra ta pat iascorb acid ti ktiek kad ji yra apsupta visokiausiais ko-faktoriais ir visokiausiais flovanoidais ir peptidais ir dar velniai žino kuo, kas padeda ją geriau įsisavinti ir kas padaro ją natūralia.
  ar aš blogai suprantu ?

 118.   andy rašo:

  Na tiek kofacktoriai bei kiti dariniai ir sudaro skirtuma, nes kad daugelyje reakciju, vieno darinio nepakanka reikia ir kitu (kofatoriu), priedo, daznai vitaminai, polyphenoliai ir kiti dariniai veikia kartu, o jei vartojamas tik vienas efektas buna mazesnis.

  Neturiu info , kad tiek kofaktoriai turi didele itaka paciam pasisaavinimui
  Beje yra toks Lipyspheric C, kuris yra Liposomal Encapsulation Technology. Teigiama kad tokioje formoje esantis vitaminas C daug geriau pasisavinams ir neturi pasalinio efekto ir vartojant daug galima pasiekti net intraveniu budu pasiekiams dozes, tiesa velgi brangokas.
  LivOn Laboratories, Lypo-Spheric Vitamin C
  http://www.livonlabs.com/cgi-bin/start.cgi/lypo-spheric/liposomal-encapsulation.html

 119.   Veronika rašo:

  prieš 5 menesius man atliko skrandžio šalinimo operacija.po to buvo sanatorija,po to 4 chemo.Daugiau chemo nusprendžiau nedaryt,nes panašu kad jos mane pribaigs,kartu su netinkamu ligoninės maitynimu.(maitina vienodai ir po kruties šalinimo ir po skrandžio…)Netekau beveik 20 kg.,jaučiu tiesiog kad tai riba,po kiekvienos chemo būnu tokia silpna …kad nusprendžau kreiptis pas naturopatus,prisiskaičiau įv.literatūros dėl fizinės ir dvasinės būsenų pasikeitimo ir pan. ir stengiusi taip gyventi.Kaip manote ar teisingai elgiuosi atsisakydama chemo?Kokia Jųsu nuomonė dėl naturopatų?ačiū

 120.   VitaminasC rašo:

  Veronika - aišku kad teisingai. Paskaitykit čia kiek yra informacijos kas yra chemo. tai nuodas. ir mažai žmonių sugeba prieš jį atsilaikyti. Be abejo niekas negali garantuoti kad natūropatai ar netradiciniai gydymai padės, ypač kai žala jau padaryta tokia didelė. BET jei neprarasit vilties, o SVARBIAUSIA surasit gyvenimo tikslą dėl ko jums reikia gyventi, ką jūs norit nuveikti šiame pasaulyje, ir susifokusuosit į tai + sveikai maitinsitės, pakeisit gyvenimo stilių kaip čia aprašyta visose temose, tada šansų labai daug.

 121.   Veronika rašo:

  Ačiū VitaminuiC.o ką apie tai pasakytu Andy?Ačiū

 122.   andy rašo:

  Na zinoma gerai kad sustabdeta chemo, bet pasalinus skrandy buvo taip sudarkytas organizmas, kad dabar bus labai sunku gydyti.
  Jusu atveju teiktu naudotu svieziai spaustas darzoviu sultys, kuriso nereikalauja virskimo.

  Taip pat reiktu pasidaryti kavos klizmas , taip issivalyti zarnyna kepenis. Cia yra aprasyta kap atlikti kavos klizma

  dar galima tepti joda, naduoti vitamina D (bent 5-10 tuks tarptautiniu vienetu per diena).

  Dar pasiskaitytkite mano komentarus ir kt. straipsnius
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/organizmo-valymas-raudonuju-burokeliu-sultimis-266.html#comment-12037

 123.   andy rašo:

  Cia nuoroda i tai kaip atlikti kavos klizma
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/organizmo-valymas-raudonuju-burokeliu-sultimis-266.html#comment-12191

 124.   andy rašo:

  dar tokiu atveju patarciau nueiti pas koki nors ekstrasensa kaip JOnas Markunas ar koki kita.
  Ar bejt jo knyga perskaitytikite
  Žmogaus gyvenimo nesėkmių bei ligų priežastys ir galimybės jų išvengti.

  Preido reikia visiems atleisti, atsisakyti visokiu pykciu pavydo, nesmerkti saves.
  nes vezys kaip ir daugelis kitu ligu turi emocini rysi.
  Ir neistaisius emovines problemos liga gydyti labai sunku ir kai kurie teigia, kad is viso isgydyti nepasalinus neigiamu emocije neimanoma ir isgydziu liga sugrys, kas daznai buna ne vienam vezio ligoniui, zinoma prie to prisdeda nuo chemo ir ktu terapiju nualintas organizmas ir ypac imunine systema.

 125.   rima rašo:

  tai gal parasykit kaip ismintingiausia butu apsisaugoti nuo tos klastingos ligos…surasykite viska,ka tik zinote!!! is anksto dekoju…

 126.   Pranas rašo:

  Visu pirma, kodel chemoterapija neefektyvi? Ogi todel, kad zmogus dazniausiai ateina esant 3-4 stadijai, kai gydymas beveik neimanomas, organizme gausu metastaziu, organai pazeisti. Negalima kaltinti gydytojo, kad jis skiria chemoterapija, kuri yra patikrinta ir saugi, o ne mistinius vaistus. Nereikia pateikti JAV statistikos, ju sveikatos apsauga Kubos lygio, nuo vaistu mirsta desimtys tukstanciu, ligoninese auksinis stafilokokas ant kiekvieno kampo. Nesakau, kad Andy isvardinti metodai blogi, tik reikia suvokti, kad jie labiau PROFILAKTINIO pobudzio. Kiekvieno zmogaus organizme yra veziniu lasteliu, bet jos yra uzslopintos, o del kancerogenu atsiranda vezio rizika. GERIAUSIAS apsisaugojimo budas yra vezio tikrinimas onko markeriais, ivairus kraujo tyrimai, savo organizmo apziura. Nebijokit lankytis pas daktarus, juk jie beveik 10 metu sunkiai mokosi, zino apie vezi ir jo gydyma absoliuciai viska. Niekas niekam blogo nelinki, bet savo sveikata reikia rupintis patiems. Didziausia lietuviu - klaida nesirupinimas savo sveikata, kiek zinau V. Europoje kasmet zmones praeina issamu sveikatos patikrinima, pas mus deja nera to, be abejo tai lemia ir finansinai, bet juk profilaktika daugybe kartu pigesne uz gydyma. Rupinkites savo sveikata gerbiamieji!
  P.S. tikrai nerekomenduoju zmogui be skrandzio gerti burokeliu sultis, kurios turi labai dideli gleivine dirginanti poveiki. O ir norint nesusirgti cukralige po keleriu metu, siulau sultis negerti kasdien arba jas skiesti vandeniu arba gerti ne po daug. Angliavandeniu koncentracija tikrai didele, monosacharidai i krauja patenka iskarto, nes nereikia maisto virskinti, tai sukelia staigu insulino antpludi i krauja.

 127.   andy rašo:

  Na pasiskaitykite kitus straipsnius, kaip bloga mityba
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/bloga-mityba-tiesus-kelias-i-ligas-10.html
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/organizmo-valymas-raudonuju-burokeliu-sultimis-266.html#comments
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/oraganizmo-rugsciu-ir-sarmu-pusiausvyra-18.html

  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/mobilieji-telefonai-pavojingesni-sveikatai-nei-rukymas-16.html

 128.   andy rašo:

  Pranai, daugeliu atveju ankstyva diagnostika yra del pasipelnymo, o ne del zmogaus. Beto daznai agresyvi diagnostika diagnozuojae vezius, kurie isnyksta savaime. PPriedo daznai buna klaidinga diagnoze, false pozitive, kas ivaro labai daug streso, po to atliekamos visokios biopsijos.

  Cia jau nekalbu apie mamogramas, kurios daro daugiau zalos nei naudos.

  Cia velgi nesagau kad reikia laukti kol vezys ispplis, bet taip pat siuolaikines medicnos ankstyva diagnostika, turi labai mazai ka bendro su prevencija.

  Daznai ankstyva diagnostika prailgina gyvenimo trukme tik todel, kad diagnozuojama anksciau ir zmogus stipresnis, tada ji galima ilgiau nuodyti, daugiau pinigu ispausti.

  bet relativi gyvenim trukeme ne ka pailgeja, staip pvz, jie zmogus dianozuomas anksti (pirma stadija) ir po to isgyven 5 metus ir mirsta sakyme 60 metu maziaus. Dabar sakykim tas pats zmogus dianozuojamas velai - 4 stadija ir mirsta po metu (60 metu maziau).
  Na siuolaikene medicina pasitelkusi statistika parydys, kad ankstyva diagnostika padidine gyvenimo trukme 500% (5 kartus).
  Bet faktiskai siuo mano atveju anktyva diagnostika neturejo jokios itakos. Zmogus tiesiog gyvenu su tuo veziu nieko nezinodamas. Cia velgi nesakau kad reikia visiskai ignoruoti simptomus.

  Taip pat moteris savo krutis gali paprasciausiai pacius rankomis issitirineti, ir tai daug saugiau nie mamogramos. Zinoma, mazu zidiniu rankomis nepatiksi, bet mamogramu daryti tkrai neverta.

  Dar bene ansksciausi vezys diagnozuojamas naudojant silumine tomografija, thermal/ imaging). Buna atveju kai vezys jau randamas 10 metu anksciau nei jis diagnozuojamas siulaikiniais medicinos apratais/prietaisais.
  Sis metodas taip pat nepavojingas. Deja nezinau ar lietuvoje ji kas nors atlieka.
  Yra gydytoju aliekanciu si tytima UK ir kitose salyse.

 129.   andy rašo:

  Ir beje pasiklausius , kokie pignigai mokami lietuvos gydytojams (kysiais), tai uz tokias kainas galima nuvaiziuoti net i uzsieni i laternatyvias vezio klinikas kaip Gerson, Dr. Hines, Dr. GOnzalez, Dr. Leonard Coldwell ir kt.

 130.   andy rašo:

  Beje, dar viena studija parode, kad aknstyvas kruties vezio pazeistu limfmazgiu pasalinimas nepadidina gyvenimo trukemes ir kai kuriais atvejais operacija nereikalinga.
  http://health.gresnews.com/ch/TopStories/cl/Surgery/id/242223/Some-breast-cancer-patients-can-skip-radical-surgery

 131.   andy rašo:

  Cia yra nuododa i orginalia studija, abstrakta
  http://jama.ama-assn.org/content/305/6/569.abstract

 132.   Veronika rašo:

  Andy,įsiliejau į žaliavalgių gretas,geriu daug sulčių ir kt.Beje kreipiausi į gydytoją naturapatę, ir viskas vyksta pagal jos nurodymus.Ką apie tai manote?

 133.   andy rašo:

  Na man sunku pasakyti, nes as nezinau jo snurodymu , nei ka jus valgote, kokias sultis geriate. Jie geriate sultis tai gerkite tik sviezias, ir o vaisiu sultys labai saikingai, geriau valgyti pazius vaisius, nes pasalinus skaidulas labai pagggreiteja cukraus pasisavinmas, kas gali sukelti problemu.

  Beje as bent kuriam lakui nustojau buti 99% zaaliavalgis, ir dabar valgau truputi grudiniu produktu.
  Nes pastebejau, kad suvalgiu daug vaisiu, ir ypac bananu pakyla pulsas, kas yra gera indikacija, kad per daug cukraus, per daug insulino.
  Kadangi nenoriu valgyti daug riebalu vien delto kad butu zalias maistas tai nusprendziau bent kuriam laikui ivesti narafinuotus grudinius produktus.
  Nes man vartojant daug griebalu buna blogas kuno kvapas.

  Nepaisant to zalio maisto dieta ir ypac vartojant daug darzoviu yra gerai isvalyti organizma, gydyti ligas. Bet del ilgalaikes naudojs yra skiritingu nuomoniu.

 134.   Veronika rašo:

  p.Andy,aš išgeriu per dieną maždaug 0,8-1 ltr.sulčių,kurių pagrindas morkos.Geriu riešutų pieną.Geriu pagal gydytojos duotą receptą gėrimą valantį kepenis(iš miežių ir daugybės įv. žolių,kurį pasigaminom patys) Pradėjus jį vartoti atsirado maudimas po dešinių šonkauliu,manau kažkas vyksta…Perėjus prie žalio maisto pagerėjo savijauta,atsirado energijos…Del valymo klizmomis,- labai to bijau…Ar dar kažką turėčiau daryti?Ačiū už atsakymą

 135.   Veronika rašo:

  Ir dar… valgau daigintas sėklas,pačių pasigamintas įv.duoneles iš įšspaudų,+riešutai,įv.sėklos ir pan.,ir salotas iš įv.daržovių.Pusryčiams-vaisiai.Darom įvairius tirštus kokteilius iš vaisų su riešutais.

 136.   andy rašo:

  Na jeigu jus sekate tos naturopates protokola tai geriau jo laikytis.
  O kizma tai nera baisus dalykas.

  Na bet kokiu atveju as prideciau vitamino D, taip pat galima butu jodo, ir dar truputi linu semenu ar linu semenu aliejaus.

  Taip pat butu gerai magnio. taip pat gero vitamino C. Ir zinoma gera probiotika ar bent fermentuotu produktu kaip namuose rauginti kopustai ar is turgaus mociuciu padaryti rauginti.

 137.   Gintare rašo:

  Sveiki, Andy,

  Artimam žmogui diagnozuotas kiaušidžių vėžys, operuota (pašalinta kaip galima daugiau naviko pažeistų vietų) bei kątik gavo pirmą chemijos (karboplatina + paklitakselis) dozę. 3 sav. pertrauka, poto antras kursas. Ir taip 6 kursai. Ką galėtumėte papasakoti apie mitybą ir papildus šiuo laikotarpiu? Aplamai, ką žinote apie chemijos poveikį kiaušidžių vėžiui? IIIc stadija… Ačiū Jums labai iš anksto!

 138.   andy rašo:

  Na chemo visada turi neigiam poveiki, ir jos asmeniskai niekada nesirinkciau, bet jus turite sprendima primti patys.

  Chemo nusilpnina imuine sistema ir po to daznai vezya sugrista. Ir po to buna zymiai sunkiau su juo kovoti nes imuine sistema nusilpusi, taip pat nei chemo nei operacija nepasalina priezasciu del kuriu vezys atsirado.

  Net jie ir pasirinksite testi chemo gerai dideles dozes vitamin D kaip bent 10 tuks IU tarptautiniu vientu per diena ar net dauigau, viaminas C (dideles doze bent 1 mg per diena, bet reiktu dar zymiai daugiau), plius probitikai kaip theralac nes reikia atsatyti gera zarnyno flora, nuo kurios labai prikaluso imunine sistema.

  Dar patarciau issiplauti kepenis ir tulzies pusle, pasidarti kavos klizma.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html

  Taip pat butinai varoti geros kokybes riebalus kaip linu senemu aliejus, linu semnys (reikia sumalti vienam kartui su kavamele ir po to uzpylus vandeniu ismirkyti ir valgyti,) taip pat gerai chia seklos, kanapiu seklos, geros kokybes nepakaitinti riesutai , avokadas. Riebalai reikalinti, nes jie naudojammi lasteliu sieneliai gaminti.
  Ir zinoma reiktu atsisakyti blogu riebalu kaip margarinai, rafinuoti al iejai, pasterizuotio peino produktai , taip pat cukraus, baltu mltiu gaminaii, saldumynai.

  Dar pasiskaitykit si kometara ir ten idetas nuorodas

  Ir dar riekia ziureti emocijas, kad zmogus turi kokiu uzslopintu emociju kaip ppyktis, neapykanta, neviltis, ir t.t. Nes beveik kiekviena liga turi dvasini emocini rysk ir ju nesitaisius ilgalaikes sekmes sulaukti sunku.
  Galite pas koki ekstrasensa kaip J. Markunas nueiti ar bent paskaitytkite jo knyga

  žmogaus gyvenimo nesėkmių bei ligų priežastys ir galimybės jų išvengti

  Sekmes
  Parasyk kaip seksis.

 139.   andy rašo:

  Ir dar stai dar vienas tyrimas parode, kad dauguma eksperimentiniu vezio vaistu daro daugiau zalos nei duoda naudos
  http://uk.reuters.com/article/2010/10/26/us-perils-drugs-idUSTRE69P4ZH20101026

  Todel pries pasirasydam i kokiam eksperimentiam vaistui geria pagalvokite var verta ir nepasiduokite gydytoju gazdinimui, kad reikia greitai nera laiko laukti ir t.t. CIa ju taktika ibaugiti zmogus, ir tada issigandes zmogus negali priimti racionaliu sprendimu.

 140.   Veronika rašo:

  Per pusę metų po operacijos netekau apie 20 kg…liko ,,perdaug ,, odos ant rankų ir šlaunų.- atrodo nekaip… gal kas žinote kaip (nors truputi ) to trukumo atsikratyti?Parašykite prašau.iki

 141.   andy rašo:

  O ka jums isoperavo ir kurioje vietoje. Ir jie take chemo trai tikriausiai sugriauta/nusilpninta imuine sistema, isbalamnsuota zarnyno flora.

  Tad reiktu ja atsastyti vartojant koki stipru probiotika kaip theralac.
  Taip pat imuninei sistemai stiprinti gerai mediciniai grybai kaip cordycep , reishi, chaga , sheitake.

  Dar specifiskai del svorio vezi turinties ar turejusiems zmones gerai EPA ir DHA (ju yra zuuv taukuose, reikia apie 2 g EPA per diena. Kas butu apie 5 arbatiniai sauksteliai zuvu tauku per diena.

  Taip pat siulau pssaikaityti kitus auksciau parasytus mano komentarus. Ipac sita ir ten idetas norodas
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kaip-zmones-yra-apgaudinejami-ir-nuodijami-chemo-116.html#comments

  Dar del svorio reiktu gerai kokoso riesutu aliejus, pradekita no poros saukstu per diena ir jie gerai galite padidinti iki 6.

  Dar vezio pacietams ir ju turejusiems reikia kitu geru riebalu kaip avokadas,linu semenys ir linu semenu aaliejus, chia seklos, kanapius seklos ir aliejus, taip pat geri nepasene neperkaitinti riesutai kaip migdolai, graikiski, braziliski, moliugu seklos ir kt.i. Aliejai taip pat turi buti nerafinuoti salto spaudimo.

  Taip pat valgyti zaliu darzoviu, jie virskiniom sistema sugriauta galima spausti sultis ar lengvai pavirti garuose, taip pat naudoti virskinimo fermentus kas pagerintu medziagu pasisavinima.

  Ir dar bent lengavi sportuoti, gerai sokinen ant trampolino, ar bent jau vaikscioti.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/trampolino-nauda-sveikatai-378.html

  Ir taip pat baltymu kaip kiausinis, kanapiu seklos, chia sekos.

  Dar reiktu issivalyti kepenis bei taip at zarnyna
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html

 142.   Laura rašo:

  Del pacios odos, tai gan sunku jos kieki sumazinti. Svarbu dar kokio amziaus esate, nes kuo jaunesne oda, tuo greiciau ji atsinaujina, lankstene yra. Daznai su laiku ji kazkiek susitraukia, pagreitinti procesa galite kasdien pati masazuodama, itrindama aliejais, kazkiek gali pagelbeti ir specialistai-masazistai, pasiulydami stipresnius masazus, spec. kremus, galbut dumbliu vonias. Dar gerai sportuoti, daryti kontrastingo vandens apsipylimus. Nezinau ar tai tiesa, bet esu girdejusi kad mumijo daro stebukls su oda. Ji aptirpinus vandenyje reiktu trinti tas vietas. Tik jis tamsios spalvos ir nera labai malonaus kvapo, tai galbut tiktu tik einant miegoti. Dar gerai duse daryti pylingus, pvz.: kavos tirsciai, kava, arba kokie pirktiniai. Tokius pylingus-masazus reiktu daryti kasdien, arba bent jau kas antra diena, po ju butinai oda istepti aliejais. Tokie pylingai labai suaktyvina kraujotaka odoje. Dar galima naudoti taurele, bet su ja reikia atsargiai, tu vietu kur limfmazgiai, venos su ja neliesti. Neskausminga bus jei darysite kai oda isilusi, po vonios ar duso, ant aliejais isteptos odos, po sios proceduros tas pacias vietas pamasazuoti rankomis, kad neliktu melyniu.

 143.   Andrej Vedic rašo:

  O čia dar pora žodžių šią temą:
  Straipsnis “Nemirk - tiesiog pradėk gyventi”
  http://vedic.lt/index.php/straipsniai/140-2011-01-21-21-30-07

 144.   andy rašo:

  Tyrimai rodo, kad veziniu augliu pasalinimo operacijos padidina metastaziu rizika
  http://www.sajune.com/cancer-surgery-found-to-increase-risk-of-metastases.html

 145.   kinva rašo:

  Andy, o kaip vezio zymenys ar tikslinga juos darytis? nors ligos nera. Ar jie neparodo pirmu vezio stadiju? Ir dar norint paziureti ar su skydliauke viskas tvarkoje kokie tyrimai reikalingi?
  Aciu is anksto.

 146.   andy rašo:

  Na priklauso kokie tie zymenys, stai gerai zinomas prostastos vezio testas PSA, yra benaudis ir del to testo zmones bereikalo gydomi chemo, kuri naudos nedauoda, prostatos vezio atveju geriau nieko nedaryti nei chemo.

  Stai dar vieans tyrimas parod, kad naudoas PSA testa dauguam zmony yra ‘perdiagnozuojami’ ir be reikalo gydmo
  http://archinte.ama-assn.org/cgi/content/extract/171/6/595-a?maxtoshow=&hits=10&RESULTFORMAT=&fulltext=Woods&searchid=1&FIRSTINDEX=0&resourcetype=HWCIT
  http://www.naturalnews.com/032018_prostate_cancer_surgery.html

  Bet kai ka kurie testai gali buti naudingi, stai nestumo testa padarius vyrams ir jei jis teigiams, tai gera indikacija kad yra testicular cancer – sėklidžių vėžys.

  Bet turbut bene geriausias yra silumine tomografija/ thermal tomography, kuri vezio uzuomasgas gali pastebeti bet pries 10 metu, kol jis yra diagnozuojamas tradicianis metodais.

  Bet siaip labai daug vezio testu yra skirti kad kuo daugiau zmoniu diagnozuoti ir po to juos gydyti naudojant chemo ir kitas pavojingas terapijas ir zinoma is to gerai pasipelnyti.

  Taip pat galima daryti gyvo laso krauja, ir jie bus vezys kraujas tikrai geras nebus, bet zinoma, siuos testu specifini vezi diagnozuoti sunkoka.

  Beje dar kai kuriuos vezius gerai diagnozuoja treniruoti sunys, stai storozsios zarnos vezi synys diagnozuoja net 98% tikslumu, jie uosto slapia ir matyt kazka uzuodzia.

 147.   laura rašo:

  Andy, apie koki nestumo testa vyram rasai? :)) Prajuokino. Cia gal apie tuos kur vaistinese nusiperki tokias kaip juosteles, kurias reikia i slapima merkti? Ar cia kazkoks spec turi buti?

 148.   andy rašo:

  JOs apie tuos kurios parduoda vaistinese ir moteris naudoja suzinoti ar ji nescia. Bet jie sio hormono radama vyru slapime tai gali buti indikacija kad yra vezys, ne kai kurios vezines lasteles gamina si hornona - HCGH (human chorionic gonaditrophin hormone.).

  Taip pat naudoja kraujo testa kur matuoja kita hormona - AFP - alfa fetoprotein, kuris iprastai gamina isciuose esanciu vaiko kepnys, ir taip pat truputi randama nescios moters kraujyje. Bet velgi jie buna padidejes pas suaugusi tai velgi idikacija kad yra vezys, nes velgi kai kurios vezines lasteles ji gamina.

 149.   Beci rašo:

  Straipsnyje minima, kad chemo gali buti efektyvi prie tam tikru vezio rusiu. Gal zinote prie kokiu? Ar limfoma patenka i ju tarpa? Andy, kokia Jusu nuomone apie imunoterapija gydant vezi?

 150.   laura rašo:

  Beci, dar priklauso kokio amziaus zmogus. Nes chemo ta kaip ” as pirmiau nuzudysiu vezi, ar zmogu”. Jeigu zmogus jaunas, tai sansu, kad chemo pirmiau “uzmus” vezi, negu zmogu, yra siek tiek didesnis. Bet jeigu zmogus vyresnis arba senas, tai chemo greiciau “uzmush” zmogu.

 151.   andy rašo:

  Na chemo sekmingiau gydyo ne epitelinio audinio vezius kaip kiausidziu vezi, kai kurias limfomas, nepaisant to daznai nusilppninama imunines sistema, ir po to vezys daznai sugrizta, padideja kitu veziu rizika.

  Ir dar kaip jau sake priklauos nuo amziau, jaunesni zmones turi stipresnie imunine systema, ir taip organizmas stipresni todel gali pakelti daugiau nuodijimo ir todel sekme didenes.

  Bet velgi chemo negydo priezasties, ir taip pat net ir isgydyzius tam kartui zmones daznai nieko nepakeicia, ir nenuostabu kad daznai vezys sugrista ar nuoeina i kitas vietas.

 152.   Gintare rašo:

  Aciu, aciu Andy uz straipsni. Perskaiciau visa su komentarais. Bandysiu ikalbeti savo artima zmogu ji perskaityti. Mano artimas zmogutis turi prostatos vezi. Na tik uzuomazgos, pradine stadija. Gere is Balvociutes visokias zoleles, zalios arbatos ekstrakta lyg ir neblogejo rezultatai. Taciau neseniai pasidarem tyrimus, per 3 men.veziniu lasteliu lygis stipriai pakiles. Taigi gydytojas onkologas nustate (is telefonio pokalbio), kad tai uzdegimas ir paskyre kaskokiu antibiotiku, onkologo nuomone veziniu lasteliu lygis taip greitai negali pakilti. Kokia tavo nuomone del tu antibiotiku uzegimui gydyti. As bijau kad tokiu budu tik dar labiau jis silpnina savo imuniteta. Jis vis planuoja pablogejus sveikatai daryti operacija ir isideti kaskokia radiacine kapsule. Gydytojas vis ikalbineja kad nelauktu. gal tu turi kokios info del tu radiaciniu kapsuliu.

 153.   andy rašo:

  O cia del tyrimu, tai ar tik PSA ar kokia biopsia dare. Siaip tai daznai zmones su prostatos veziu gydmo be reikalo, ypac jei jie yra vyresnio amziau, ir biopsijos dar tik gali pasaktinti vezio sklidima.

  O nei opracija nei radiacjaa nepasalina vezio priezasties, tad asmeniskai jos nedaryciau, bet zinoma jus sprendima jus turite priimti patys.

  Primiausia patarciau atsisakyti pieno produktu ir mesos, nes jie labai padidina prostatos vezio rizkia. Ir valgyti pagrinde augalinai maista , geriau zalia. Reiktu atsiakyti rafinuotu produktia, kaip rafinuoti aliejai, miltu produktai, itraukti geros kokybes riebalu, kaip chia seklos, linu semenys ir ju aliejus, avokadas, graikiski reisutai. kanapisu seklos ir aliejus.

  Taip pat reiktu issivalyti zarnyna, ir taip pat kepenis, atsatyti gera zarnyno flora.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html
  http://www.buksveikas.net/viewtopic.php?f=2&t=446&p=1342#p1342

  Dar galima butu ta prostata per analine anga pamasazuoti su jodu
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/36-36.html

  Ir taip pat prostatos problemos daznai yra del hormonu disbalanso, per didelio dehydrotestosterono (blogas testosteronas), bei taip pat per didelio estrogenu kiekio (kas daznas atvejis vyresniems vyrams).

  Siems hormonas sumazinti yra gerai brokoliai, kalarijorai, ar ju daigai. Taip pat yra specialus papidai kaip DIM ir I3C. Kaip sis ar is dar kur nors
  http://www.iherb.com/Allergy-Research-Group-Nutricology-IndoleGard-120-Veggie-Caps/14865?at=0

  Taip pat prostatai gerai saw palmetto.

  Dar hormonams gerai pine pollen/pusu ziedadulkes.

 154.   Andy rašo:

  Cia dar vienas tyrimas parode, kad kad 1 is 8 vezio pacientu veziui isplitus i kitus organus gauna nereikalinga ir jokiais tyrimais nepatikrinta gydyma/chemo. Ir tai daroma norint pasipelnyti. Kas velgi parodo, kad okologus taip pat galima priskirti sarlatanams Cia pacituosiu keleta tos studjios rastu faktu: ‘
  is 99 pacietai gavo 632 ciklus intravenines chemo (bevacizumab) ir kaina buvo 1,3 miljone USD, kas butu 13 tuks USD vienam zmogui. Ir cia zmoniu nuodyjimas nepatvirtintais gydymo metodais savaime suprantamas - del pelno.

  The 140 patients received 869 cycles of bevacizumab chemotherapy. Some received two or more unproven treatments.

  * Ninety-one of those patients went through 632 intravenous cycles of bevacizumab, at an estimated cost of $1.3 million.
  * Fifty-nine patients received 218 non-evidence-based cycles of capecitabine, at a cost of more than $600,000. This drug, taken orally, can cause diarrhea, nausea, vomiting, fatigue, rash and swelling of the hands or feet.
  * Six patients underwent 19 cycles of panitumumab, at a cost of almost $70,000. This drug can trigger itching, dermatitis and rash.
  http://www.sciencedaily.com/releases/2011/06/110607094517.htm?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+sciencedaily+%28ScienceDaily%3A+Latest+Science+News%29

  Tad pries smerkdami netradicinius vezio gydymo metodus, geriau patikrinkite tradicinius, nuo kuriu mirsta miljonai zmoniu.

 155.   d3 rašo:

  ydomus straipsnis apie poziury y vezio priezasty gydyma: http://www.kvantinemagija.lt/sugriove-tradicini-poziuri-ivezi.html

 156.   Andy rašo:

  Jo soda galima naudoti, ir netik suleidziant bent ir tiesiog gerti, apie tai daugiau esu rases atskirame straipsnyje
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/pigus-ir-paprastas-vezio-gydymo-metodas-34.html

 157.   Veronika rašo:

  Kaip galima nors truputi priaugti svorio?Mano ugis 160cm,o svoris jau 48kg.ir vis dar potruputi krenta,nes nevalgau gyvuninės kilmės produktų…energijos turiu,apetitą irgi,tyrimai geri.Ačiū

 158.   Andy rašo:

  Na, jus tikriausiai valgote per mazai kaloriju, tad reiktu padidinti kaloriju kieki ir paziureti ar svoris pradeda dideti, ar bent jau nemazeti. tai galima padaryti valgant daugiau kaloringesniu vaisiu kaip bananai, jie jums priimtina valgyti koki 10 bananu per diena ar ko nors panasaus, bet valgant daug bananu reikia valgyti maziau riebalu.

  Kitas varjantas butu valgyti daugiau geros kokybes riebalu , kaip avokadas, kokoso riesutu aliejus, chia, kanapius kelos, linu semenys.

 159.   Veronika rašo:

  Ačiū Andy,deja 10 bananų niekaip… kokoso riešutų aliejų jau šiandien įsigyjau (rafinuotą),linų sėmenis sumaltus ir kanapių sėklas sumaltas ir užpiltas vandeniu iki 47 C temp.+ truputis aliejaus valgau,o ką dar galima padaryti iš jų kaloringo?Atsiprašau jeigu labai smulkmeniškai klausiu.Paskirta dieta be gyvuninės kilmės produktų,cukraus,miltinių,todėl labai sudėtinga sugaudyti kalorijas.Daržovės,bulvės,vaisiai gyvi ir džiovinti,sėklos,riešutai (truputis),sultys žolių ir morkų su burokėliais ir salierais,truputis naminės bemielės ruginės duonos,medus,bičių duonelė,1 kart savaitėje naminės varškės,kruopų košės+nerafinuoti aliejai,pagrinde linų-tokia mano mityba.Bučiau labai dėkinga už patarimus,nes kažko pati neišmastau…Prieš 9 mėn.man pašalintas skrandis…Dariau 4 chemo,po to mečiau ir kreipiausi pas naturopatus.Visi tyrimai geri išskyrus mažą gemogloboną-91 ir niekaip nesibaigiančio svorio kritimo,beje iki operacijos buvo 73 kg…Labai laukiu pagalbos,AČIŪ

 160.   laura rašo:

  Na kokoso aliejus, kaip ir kiti aliejai turetu buti nerafinuotas, nes kitaip tai tuscios kalorijos, be jokiu vitaminu ir mineralu. Geriausia pirmo spaudimo, ekologiskas. Aliejaus nereikia daug, po pora saukstu i diena, jum galima ir tris. Del semenu ir kanapiu seklu uzpiltu vandeniu +47laipsniu, tai negerai, nes 40laipsniu temperatura kritine. Jai ja kelsime nors kiek, zus enzimai (virskinimo fermentai, kuriu jusu skrandziui labai reikia) ir nemazai vitaminu. Seklas reiktu maltis tik tam kartui, nes jau kita diena jos bus oksidavesi ir pridarys daugiau zalos negu naudos. Del kaloriju dar gerai ivairus riesutai, juos rektu atmirkyti per nakti, kad geriau pasisavintu ir gerai sukramtyti.

 161.   Veronika rašo:

  Ačiū Laurai,labai laukiu daugiau pagalbos!!! Gal kartais panašaus likimo kas nors atsilieptu,butu puiku.

 162.   Andy rašo:

  Na jie jums buvo pasalintas skrandis, tai greiciausi organizmas tiesiog nesugeba suvirskinti tinkamai, bei nepasisasvina, toedel cia jums jums butu gerai vaisiai, nes jie skrandyje beveik nevirskinami, bet jusu atveju geriau vartoti ekologiskus, taip pat labai neperdauginti, nes velgi vezines lasteles labai megsta cukru, ir nemaisykite su riebalais.
  Taip pat jums butinai riektu vartoti virskinimo fermentus, gal ir skrandzio rugsti, bet velgi nezinau, kaip jums gydytojai pasalinus skrandi ji pakeite? Todel, del skrandio rugsties papildu tai velgi, negaliu pasakyti tokioje situacijoje, nes jie gali isdeginti zarnyna, jie maistas eina tiesiai i dvilikapirste zarna, ar naujai ir #padaryta skrandi’, kuris neprisitaikes prie skrandzio rugsties.

  Taip pat jums butinai reiktu vartoti sublingini B12 ar intraraumenines injekcijas, ar bent jau pasitikrinti, koks jusu ligis.

 163.   Veronika rašo:

  Ačiū Andy,dėl B12 ir feritino tai darausi tyrimus kas keli mėnesiai,kol kas jie normos ribose.Ką ten man padarė per operacija tai taip ir tiklsiai nežinau,kažką paaiškino trumpai medicn.terminais kai dar gulėjau chirurginiam ir niekas nerupėjo…dabar net pačiai keista tokia situacija,šeimos gydytoja iš išrašo irgi negalėjo nieko paaiškinti daugiau tik kad išėmė,tai taip ir gyvenu.Labai susižavėjau Viktorijos Buitenko žaliais kokteiliais,jie man daug priimtesni pagal skonį negu sultys,kelias dienas jau vartoju ir regis kad gerai.Įdomu kokia Jūsų nuomonė apie juos? Ir per diena koks 1 bananas,1 obuolys ir dar+ koks vaisus Jūsų nuomone butu perdaug?Dėl skrandžio rūgšties papildų nieko nežinojau,reiks klausti gydytojos,ačiū kad pasakėte.Nesupratau ko nemaišyti su riebalais?Pagarbiai Veronika

 164.   Andy rašo:

  Veronika, tie zali kokteiliai tai gerai. Del vaisiu ir vezio tai yra skirtingu poziuriu, kaip sakiau yra teigianciu, kad vet koks cukrus tame tarpe ir is vaisiu vezio atveju geriau vengti, bet kiti su tuo nesutinka, ir yra veziu sirgusiu zmoniu, kuriems daug vaisius turnti dieta buvo labai naudinga. Nes vaisiai reikalauja labai minimalaus virskinimo, tai energija gali buti nukreipiama kitur, pvz gyjimui. Taip pat butu gerai su vaisiais valgyti zalumynu, kas bent kiek suletina cukraus patekima i krauja.
  Kuri poziuri pasirinkti sunku pasakyti, bet manau bent jau keleta vaisiu per diena tikrai galima valgyti ir gal but ne daugiau. Idaliai turetu buti ekologiski, bent jau obuoliai, kurie yra bene vieni labiausiai purskiamu vaisiu.
  Del maisto derinimo, tai as ten sakiau kad nemaisyti vaisiu su riebalais, nes yra labai daug receptiu, kur daromi visokie kokteiliai maisant kokoso riesutu ar kita alieju su vaisiais, kas tikrai yra blogas derinys. Priedo, riebalai sumazina insulino jautruma, taip cukrus ilgiau uzsibuna kraujyje, pakyla gliukoze, plius kandida.

  Taip pat issiaiskinkite su jus operavusiais medikas kaip ten pas jus su tyuo skrandziu dabar yra.

 165.   Veronika rašo:

  Ačiū Andy,man Jūsų patarimai tikrai labai naudingi.Dar norėčiau paklausti Jūsų nuomonės dėl aliejų vartojimo mano atviejų.Ar man tikrai reikia stengtis jų suvartoti kuo daugiau (yra tokia nuomonė kažkur skaičiau)? Ir dar pora klausimėlių- gal verėtų pavartoti preparatą Floradix gemoglobinui pakelti?Ir, kadangi svoris krenta, gal reikia daugiau valgyti košes o ne daržoves,pvz.2-3 kart dienoje košės?Ačiū.Pagarbiai Veronika

 166.   Andy rašo:

  O cia jus alieju del svorio ar del nepakieciamu riebaliniu rugsciu, kaip omega 3 ir 6. Omega 3 ir 6 gali zutekt net keleto gramu, tad kokio sauksto geros kokybes aliejaus ar puse avokado pakaktu. Bet gyjant gali reikti truputi daugiau. Nepaisant to palga Prof. brian Pekin, keltas gramu geros kokybes alfa linolelinines (ALA) - (omega 3), linu semenys kanapes, chia seklos ir linoleines riebaliniu rugsciu(omega 6) (saulegrazu, safflower oil, avokadas, dauelis reisutu), plius truputi CLA (conjugated linolecini acid)(kanapes) pakanka. Taip pat zuvu tauku, bet reikia geros kokybes, nes tyrimai rodo, kad zuvu taukai, taip pat DHA ir EPA (randami zuvu taukuose) sumazina svorio kritima vezio pacientams ir net padidina svori, bet velgi daug nereikia uztektu per diena 5-10 (1-2 arbatiniai sauksteleiai) ml 2 g grynu EPA ir DHA, riekia ziureti kiek ten yra grynu DHA ir EPA.
  Yra speceliu maisytu alieju, kaip UDOs blend. Bet ideliai geriau gauti su maistu, mazesne rizika kad oksiduosis.
  Jie del svorio tai dar reiktu prideti kokoso riesutu aliejaus, plius daugiau avokado, bet jie vartosite daugiau riebalu, tai reikia sumazinti vaisiu, nes daug vaisiu bei kosiu ir riebalu yra bloga combo ir gali pakilti kraujo gliukoze. Siaip manau griau energija gauti is angliavandeniu, ir reibalu vartoti maziau, bet velgi dar priklauso nuo zmogaus, yra zmoniu, kurie daug angliavandeniu pakelia kraujo gliukoze, nors dauguma kartu vartoja per daug riebalu. Bet yra zmoniu kurie klesti varotodami daugiau riebalu ir mazai angliavandeniu. Velgi reikia ziureti koks paziures labiau tinka jusu organizmui.
  Floradix galite vartototi.

 167.   Veronika rašo:

  Andy,Ačiū už nuomonę,ačiū už kantrybę,-Jūsų dėka daug ką supratau.Sveikatos Jums,pagarbiai-Veronika

 168.   Raminta rašo:

  Labas, Andy,
  šiais metais baigiau mokyklą, visą laiką norėjau studijuoti mediciną. Pastaraisiais metais įsigilinau, palandžiojau po nuostabius puslapius (pvz kaip tavo) ir supratau, kad jei žmonės mokėtų normaliai gyventi, tai gydytojų iš viso nereikėtų… Kaip manai, ar verta stoti į mediciną? Manau, kad ten daug vargo man būtų vien todėl, kad labai daug ginčytis tektų…
  man gal ir ne čia reikėtų klausti patarimo, bet jau nebežinau kur ir kieno, o laiko nedaug liko.

 169.   laura rašo:

  As asmeniskai manau reikalinga ta tradicine medicina, vien jau del traumu. Traumu atveju manau ji tikrai labai gelbsti ir niekas negali pamainyti jos. O del letiniu ligu yra geriau rinktis netradicine medicina.

 170.   Andy rašo:

  Raminta, jie patinka tai patarciau stoti. Nes tikrai ismoksi nemazai, suprasi zmogaus fiziologija, biochemija ir t.t. Ir priedo juk yra ir geru gydytoju, kurie ne vien vaistus israsineja ir tokiu gydytoju reikia. Ir gal but tu busi viena is ju. Dar zinodama tamsiaja siuolaikines medicinos puse tu nebusi taip lengvai mulkinama/paperkama. Del gincijimo, tai ten su daktarais ar profesoriais nelebai pasigincysi, gincijantys su jai nelabai ka pasieks, tiesiog mokydamasi domekis ir alternatyvia medicina, skaityk studijas, taip pat alternatyvias info skleidziancius puslapius. O baigusi ir tapusi gydytoja, tai galima ir savo praktika atidaryti ir bent jau kol kas lietuvoje tikrai nera taip viskas suvarzyta, dar i kalejima uz isgydyma niekas nesodina, kaip US.

 171.   Veronika rašo:

  Kaip surasti panašiu į save ligoniukų?butu labai įdomu kaip kitiems sękasi…gal kas galite patarti kaip juos surast?

 172.   asmi rašo:

  Skaudu buvo skaityti sita straipsni, nes butent su tradiciniu “gydymu” teko susidurti (netiesiogiai, per artima zmogu) paciai, pereiti operacija ir pooperacini perjoda, chemoterapija, svitinima… visai gali buti, kad nuzudo net ne vezys ar vaistai, o stresas, milziniskas stresas, gal net panika daugiau, peraugusi i nuolatine soko busena… aisku, viskas veikia kartu. teisybes delei turiu pasakyti, jog veikiausi nei patys operuojantys vezi gydytojai nezino visos tiesos ir turbut patys yra aukos… sakau taip, nes visas personalas buvo ypatingas, ziurint is zmogiskosios puses, nesijaute, jog turi keslu pasipelnyti ir panasiai, atvirksciai net, turejo kuo didziausia nora padeti ir tikejima, jog tu busi… butent tas is keliu laiminguju pasveikusiu, kad ir kaip absurdiskai tai skambetu dabar…

  Prisipazinsiu, jog visu 171 komentaro neperskaiciau, gal buciau taip radus info, taciau turiu pastebeti, jog labai daug informacijos apie tai, kaip issigydyti vezi paciam, be chirurgo isikisimo, chemoterapijos ir svitinimo, taciau istorija daznai nutyli, kaip elgtis, jeigu visgi pakliuvai ant operacines stalo ir perejai visus chemo kursus, svitinima.

  Andy ir kiti skaitytojai, galbut turite kokiu vertingu nuorodu ar patarimu konkreciai tradicini gydyma perejusiems zmonems? kartais atrodo, kad jie nurasomi ir netradicines medicinos zinovu (kur nenurasysi, kai imunitetas, pasitikejimas savimi ir gyvenimu isnaikinti). is anksto aciu

  Andy:

  O jums cia vezys bent siuo metu isgydytas? Po vezio gydymo labai svarbu atstatyti zarnyno flora, taip pat stiprinti imunine sistema, kuri taip pat labai priklauso nuo zarnyno floros. Cia velgi gerai butu fermentuoti produktai kaip rauginti kopustai, argurkai. Bet tik ne is parduotuves pirkti jogurtai. Taip pat galima butu koki stipru probiotika kuri laika pavartoti ar pasidaryti koki gerima.
  http://www.buksveikas.net/viewtopic.php?p=1307&sid=b44d0aebc6ec50b309f48fef44934d02#p1307
  Taip pat galima fermentuoti kokoso riesutu vandeni/piena.

  Ir kaip jau Laura sake reiktu issivalyti organizma: zarnyna , kepenis, tulzies pusle
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/organizmo-valymas-raudonuju-burokeliu-sultimis-266.html
  Gerai saunos, ypac infra raudonu spinduliu.
  Gerai butu kuo daugiau valgyti zalio maisto, jie jusu virskinimo traktas nebuvo sugriautas, kaip pvz ispjauta dalis zarnyno ar skrandis.

  Taip pat reiktu pagerinti limfos cirkuliacija ir taip pat bent kiek sportuoti, bet jau greitai vaikscioti, gerai trampolinas
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/trampolino-nauda-sveikatai-378.html

  Ir taip pat reiktu ziureti emocijas, nes vezys kaip ir kiekviena liga turi emocini rysi, gal jus sau ar kam nors kitam negaleti ko nors atleisti, ant ko nors labai pykstate ir t.t. Nes nepakeistus emociju/blogu minciu liga isgydyti sunku.

  Taip pat butu patartina atsikayti cukraus, baltu miltu gaminiu ir kitu blogu produktu. Taip pat gluteino: jo turi kvieciai, mieziai ir rugiai bei ju gaminiai.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/bloga-mityba-tiesus-kelias-i-ligas-10.htm
  Taip pat butu gerai atsisakyti pieno produktu, bent jau is pasterizuoto pieno.

  Dar po chemo atsigauti padeda Milk Thistle

 173.   laura rašo:

  asmi, dziaugiuosi, kad pavyko jum issigydyti vezi. O perejusiems tradicini gydyma patarimai butu daugiau maziau tie patys. Siulyciau paskaityti kitas sio blogó temas apie mityba, organizmo valymus, apie sporto nauda, apie zalingus produktus, ir buitinius daiktus (bevielis internetas, mobilusis rysis, mikrobangu krosneles, teflonines keptuves ir pan.) Tiek perejusiems ir neperejusiems tradicinio gydymo, niekada nevelu pradeti sveikai gyventi. Organizmas turi savybe atsinaujinti. Tik reiktu konkreciai ziureti pagal jusu situacija, kokio organo vezys buvo, gal buvo operacijos, per kurias koks nors organas ar jo dalis buvo pasalinti.

 174.   Dalius rašo:

  Sveiki, noreciau suzinoti, ar galima butu naudoti AMIGDALIN B17 tabletes hemoterapijos metu? Situacija tokia kad mamai krutineje rado guzeli bet tik pati pradzia niekur nenukeliaves ir paskyre hemo.. tada ziures ar reikes pjauti…tai idomu ar verta ir ar galima naudoti AMIGDALIN B17?
  ACIU!

  Andy:

  Galite naudoti, chemo terapijos metu galima ir gerai naudoti daugeli alternatyviu, ir gydytojai sako ju nevartoti dazniausiai del visisko nezinojimo. Dar jie nau nusprendeti naudoti chemo tai kartu naudokite milk thistle/Margainis vaistazole, ji padadeda sumazinti pasalinius efektus. Taip pat patartina varoti broolius, kalafiorus, kopustus , nes kruties vezys daznai yra del perteklinio estrogenu kiekio ir siose darzovese yra medziagou mazinanciu estrogenu gamyba. Dar patarciau vartoti tumeric, nes kaip rodo tyrimai jis veikia ne blogiau nei kai kurie chemo vaistai. Plius vitamino D didelem dozem (bent 10-5000 IU per diena, arba pabuti sauleje 15-20 minuciu apnuoginus bent puse kuno tarp 11-14 val.) Pabaigus reiktu stiprinti imunine sistema, issivalyti kepenis (tai reiktu daryti kuo greiciau), bei zarnyna, atstatyti/subalansuoti zarnyno flora.
  Bet pries pasirasant chemo reiktu gerai patirineti ta vaista, kokie pasaliniai efektai, koks jo efektyvumas, o ne aklai pasiduoti gydytoju itakai.

 175.   VitaminasC rašo:

  Andy, gal jau esi matęs, gal ne - čia nauja studija apie vėžio gydymą/prevenciją anti-angiogenesis metodu, t.y. naudojant visas raudonas uogas ir pan maisto produktus.
  Labai geras video su įrodymais ir testais: http://www.ted.com/talks/lang/eng/william_li.html

  Andy:

  Esu mates sia video, ir taip pat yra daug kitu naturaliu budu, augalu, kurie galetu isgydyti vezi. Yra labai daug studju su tumeric/curcumin, ir net yra studiju, kur turmeric/curcumin efektyvumu prilygsta keletui chemo vaistu ir nesukelia pasaliniu efektu.
  Cia yar geras straipsnis apie turrmeric
  http://www.wellnessresources.com/health/articles/curcumin_helps_change_gene_function_to_combat_cancer/

  Recently, natural compounds, such as curcumin, epigallocatechin gallate (EGCG), and Resveratrol Natural phenol or type of antioxidant found in red grapes, red wine. Research has shown beneficial effects as anti-cancer and anti-inflammatory agents along with supporting healthy blood sugar and cardiovasculature function., have been shown to alter epigenetic mechanisms, which may lead to increased sensitivity of cancer cells to conventional agents and thus inhibition of tumor growth. Curcumin (diferuloylmethane), a yellow spice and the active component of the perennial herb Curcuma longa, commonly known as turmeric, is one of the most powerful and promising chemopreventive and anticancer agents……

  Bet problema kad is naturaliu medziagu Farmacininkai negali padaryti dideliu pinigu, todel dabar bandoma uzpatentuoti panasius i tumerika sintetinius darinius, kuriuos naudoti vezio gydymui ir zinoma gautu dideli pelna. Tas pats dabar daroma su vitaminu D, yra klinikiniu tyrimu su nenaturalia sintetine jo forma.

  Kiti naudingi naturalus produktai: cesnakas, resveratrolis, brokolis ir kiti kryzmaziedziu seimos augalai, jau minetos uogos, taip pat kiti prieskoniai (cayenne pipiras, rosemary, cinamonas..). Ir dauguma minentu augalu ar ju ekstraktu veikia visapusiskai, itakoja keleta vezio vystymos/slopinimo mechanismu, kaip epigenetiniai DNR regionai, uzdegiminiai procesai, angiogeneze ir kt. Todel juos tikrai verta vartoti tiek prevenciajai tiek gavus vezi, bet jie yra vezys tai reikia neamzu dzoiu, taip pat reikia naduoti keleta metodu/priemoniu. Ir beje kai kuriuos prieskonius testuosiu laboratorijoje ant zarnyno veziniu lasteliu, jei mano projektas bus patvirtintas.

 176.   Kaip be vakcinų apsisaugoti nuo gripo? rašo:

  [...] turi daug platesnę svarbą ir taip pat labai svarbus reguliuojant daug kitų genų, kurie įtakoja vėžio vystymąsi ir gijimą, diabeto riziką, širdies ir kraujagyslių ligų riziką ir .t.t Viena studija parodė, kad [...]

 177.   Hidrogenizuoti riebalai - legalus nuodas?: rašo:

  [...] atsiduria krūtyse sukeldami krūties vėžį. Plaučiau apie krūtų vėžį ir labai pavojingas mamogramas ateityje.Taip pat hidrogenizuoti riebalai sukelia kitų rūšių vėžį, II tipo debetą, moterims 70% [...]

 178.   Pasimetusi rašo:

  negaliu suprasti… esant vėžiui, gydytojai neleidžia vartoti vitaminų. Visiškai… (čia iš gyvenimiškos patirties sakau)… Ar jie iš viso suvokia, ką sako???? kaip įmanoma išgyventi be jų, juolab kai organizmas nualintas chemo ir radiacijos?
  O ką žinote apie smegenų vėžius ir jų gydymą? man labai reikia info.
  Ir kaip manote? ar kai jau organizmas nualintas chemo ir radiacijos, kai ligonio būklė nebegerėja, o blogėja, ar įmanoma kuo bepadėti, ar beviltiškai susitaikyti ir stengtis tik padėti linksmiau nugyventi likusią nesveiko gyvenimo dalį?

  Andy:

  Atsiprasau, kad tiek ilgai neatsakiau. Na kai kurie papildai gali sumazinti kai kuriu chemo vaistu efektyvumas, kuris ir taip jau yra labai mazas, bet dauguma papildu galima vartoti ir tai net pagerina chemo sekminguma. Nepaisant to chemo naudoti daugeliu atveju nepatarti.

  O daznai pakeisti situacija imanoma, zinoma negaliu teigti kad zmogus isgis nes tai dau priklauso nuo pacio zmogaus, jo nor gyventi, bei issitikinimu minciu, blogu emociju, nes as labai tikiu kad beveik kiekviena liga tui emocini rysi ir buna kartais kad net ir sunki liga pasalinnus neigiama emocija isgyja, zinoma reikia gydyti ir fizini kuna.

  Ir zarnyno bei kepenu valyma butu gera pradzia, taip pat butinai perieit prie augalinio maisto, dar dideles dozes vitamino D (10000 IU per diena ar net dar daugiau), vit C. Taip pat turmerikas, kaip naudoti ziurek komentara zemiau.), cesnakas, svogunai, pomegranatai.

  Taip pat iulau paskaityti labai gera straipsni apie vezi - Vezys nera mirtina liga http://www.ayurveda.lt/naujienos/61-vys-nra-mirtina-liga

 179.   VitaminasC rašo:

  Pasimetusi - nu gydytojai naudoją tą patį metodą ką daro ir chemo - nuodinti ir vėžį ir organizmą ir gal organizmas atsilaikys ilgiau. Tas pats su vitaminų nedavimu - prisideda mprie ir organizmo ir vėžio alinimu. Nes vartojant vitaminus, juos gauna ir vežinės ląstelės…

  Bet iš esmės šitas gydymo būdas nesąmoningas.

 180.   ona rašo:

  Gerb. Andy, patarkite. Draugei operuotas vezys pries pusantru metu - pasalinta krutis, gavo 6 chemoterapijos kursus. Neseniai tyresi, nes skaudejo kepenis. Kraujas - geras, kompiuterine tomografija parode gana didelius auglius, ankst, vezio metastazes kepenyse. Dabar vel paskirta chemo. Drauge gavo Thymalin - pagaminto is Thymus liaukos, Rusijoje. Rasoma, kad jis stiprina imunine sistema ir T-leukocitus. Ar galima ji leisti i raumenis darant chemo? Kas dar efektyviau padetu?

  ANdy:

  Asmeniskai tai chemo nedaryciau, nes kaip jau supratote ji ilgaliaikiu rezultatu neduoda. Apie thymalin negaliu pasakyti , nes tokio produktu nezinau. manau jusu draugei butu daug geriau mesti ta chemo , ir naudoti kan nors kita, taip pat issivalyti kepenis, daryti kavos klizmas, issivalyti zarnyna, taip pat pakeisti mityba, valgyti augalini maista.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/organizmo-valymas-raudonuju-burokeliu-sultimis-266.html
  Cia yra kavos klizmos receptas kovos klizmos
  gerai kepenu detoksifikacijai, ir jas savo ligoniams skiria Dr. Gonzalez,
  jas taip pat naudoja Gerson terapijos salininkai ir kt.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html#comment-6429

  Bet pradeti siulau nuo mazesnes doze, pirma karta kad ir nuo puse sauksto.

  Taip pat naudkyte cesnaka, svogunus, turmerika/ciberzole (2 saukstai, geriau ekologiskas, ir geriau vartoti su trupuciu geros kokybes reibalu, kaip linu semenu aliejus, ar ju seklos, kanapiu seklos/aliejus, avokadas.

  Beje, kaime kur tevai gyvena, pernai begydydami kepenu vezi nunuodijo su chemo po 5 sensu. Bet velgi ar atsiakyti chemo turite patys nuspresti.

 181.   niune rašo:

  labas andy su papiline karcinoma draugauju 6 metus dukart gaves jodo ir 3 kartus operuotas kaklo srity kitur rodos dar neisisuko liga.ar galima pristabdyt sitas chirurgu intervencijas nes atmintis smarkiai blogeja ir t.t. esu 36m. aciu

 182.   Romka rašo:

  Dalia, gal dar skaitai ir buni siame puslapyje. Labai noreciau susirasyt asmeniskai

 183.   arunas rašo:

  Labas Andy ir kiti skaitytojai. Trumpai nupasakosiu apie save ir savo liga.
  Man 37 metai ir nesenei persvietus plaucius atrado desiniajam plauty skysciu. Pagulde y ligonine ir prasidejo tyrimai….pradejo ieskoti priezasties is kur atsirado man tie skysciai desiniajam plauty. Visu daktaru nuostabai po menesio laiko tyrimu nieko nytartino nerado , nei jokio viruso , nei jokiu bakteriju ar kokiu kitokiu uzkretimu. Zinoma nudrenajo man tuos skyscius isvale plauty ( dvi savaites vaiksciojau su drenazu) , ir lygtai viskas butu gerai , bet va beda niekas neranda pacios problemos is kur tas skystis….kol galu gale ykiso mane po skaneriu ir ka jus manot ‘????…..pasirodo kad pas mane visi limfmazgiai istine ir netgi vienas buvo septyniu centimetru skersmens kuris remesi y pleura ir per laika ja pratryne. Taip atsirado skyle ir per ja susikaupe skystis desiniajam plauty. Vienu zodziu , po neilgu diskusiju mane iskarto pagulde ant operacinio stalo ir paty didziausia ispjove kad galetu padaryti tyrimus

  Zodziu po tyrimu nustate MAN Didelių B ląstelių LINFOMA, 4 etapas( vezys)

  Kiek suprantu visa tai yra susije su krauju.( Tiesa turiu pasakyti, kad pries desimt metu man buvo isoperuoba BLUZNIS ).
  Ir kyla klausimas : jeigu tai susije su krauju , kodel kai man darydavo tyrimus , ju rezultatuose nieko panasaus ir jokiu anomaliuju nerasdavo ??? Nes mano manymu bu vo galima iskarto nustatyti liga , AR as klystu ????
  Zinoma iskarto pradejo daryti chemijo terapija 6 kartus kas 21 diena . Po keturiu seansu , pakartotinai padare skanery , kad paziuretu kaip viskas sekasi . Per konsultacija is gydytojo supratau , kad rezultatu buvo ne labai patenkintas . Rerzultatas buvo ne toks kokio tikejosi. Ir po sesiu seansu chemijos vel pakartotinai padare skanery , rezultatuose , velgi sako kad limfazgiai vis dar matosi istine , bet jau nebe tiek. Paaiskinimas - toks , kad sudegintos vezines lasteles , bet jos vis dar kaip ir laikosi ( prikibe) . Pats daktaras sako , kad nori sulyginti triju skaneriu duomenis ir tada darys isvadas.
  Pats jaucuosi gerai , bet ir pries atsiguldamas y ligonine jauciausi gerai. Zinoma po pacios chemijos jauciu sioky toky nuovargy , bet kaip sako daktarai tai normalu.
  Mano klausimas butu toks. Ar visa tai normalu. Ir ko butu galima tiketis ateityje. Kokios gali buti velesnes pasekmes ( salutinis poveikis ) po chemijos , mano sveikatai. Ir apskritai gal galetumet patarti ka nors siuo klausimu . Nes bandau klausti , kalbeti su daktarais ir jie nieko konkretaus nesako. Apskritai sako kad visa tai isgydoma, bet nei laiko klausimo , nei gudymo eigos nesako.( Toks yspudis , kad jei per sekancia konsultacija pasakyciau kad viskas gerai , tai ta pacia diena uzdarytu bilioteny ir y darba) Noretusi , suzinoti daugiau apie visa tai .
  Busiu dekingas uz atsakyma.
  Gal kas nors turi tokia pacia problema , butu ydomu pasidalinti mintimis.
  Is anksto DEKUI.

  Andy:

  Na pas tave tikriausiai yra bloga limfos cirkuliacija, tam pagerinti gerai trampolynas http://sveikatossaltinis.blogas.lt/trampolino-nauda-sveikatai-378.html Bet taip pat reiktu issivalyti zarnyna kepenis http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/organizmo-valymas-raudonuju-burokeliu-sultimis-266.html
  http://www.buksveikas.net/viewtopic.php?f=2&t=13&start=80

  Velgi reiktu naudoti ne karta mano jau minetus vitamina C, D, joda ir kitus mano nurodytus metodus. Jei jau naudoji chemo, tai naudok milk thiltle kuris padeda sumazinti pasalinius efektus.

  O kad kraujyje nemate, tai nenuostabu, daznai medikai vezi pamato kai jis pazenges tolokai, priedo jie neziuri i gyva krauja pro mikroskopa, jie ziuri specifinius dalykus kaip RBC, WBC ir t.t. Sekmes.

 184.   Ar tikrai vakcinos saugios ir apsaugo nuo ligų? rašo:

  [...] Kaip žmonės apgaudinėjami ir nuodijami su chemo [...]

 185.   Žolelės rašo:

  Velniop tą velnio neštą ir pamestą farmaciją, pasikliaukime žolelėmis

 186.   Jolita rašo:

  Jei gydytojai tokie “kvailiai”, kodel pas juos einate? gydykites zolelemis… bet po zoleliu geriau i gydytojus nesikrepti, nes jie jau niekuo nebegales padeti…

 187.   Jolita rašo:

  nuo zarnyno ir kepenu valymo jau “milijonai” zmoniu “pasveko” nuo vezio… parodykite nors viena…

 188.   sviturys rašo:

  Sveiki,jau ilgas laikas kaip užčiuopiu guzą žemiau pakaušio kas tai galetu būti.

  Andy:

  Na negaliu paskyti kas tai yra, patarciau nueiti pas gydytoja ir kad tinkamai apziureti ir reikalui esant atliktu tyrimus.

 189.   sandra rašo:

  laba diena,papasakosiu savo istorija, mano mamai yra plauciu vezys 3 stadijos bet i kitus organus nera isplites ,mamai 52 metai suzinojom tik pries 2 savates ,viena karta jau atliko chemoterapija , isleido snd namo paskyre 4kursu chemoterapija snd gryzo namuciu sake labai silpna. Pati gyvenu uzsieni ,bet gryztu treciadieni gal galite ka nors parekomenduoti musu atveju?dar pasakysiu mama daug metu ruke gal apie 27metus bet jau mete ir tikrai negrys prie to ir dar dirbdavo blogose salygose statybu srity prasau padekite atrasykite :(

 190.   sandra rašo:

  laba diena,papasakosiu savo istorija, mano mamai yra plauciu vezys 3 stadijos bet i kitus organus nera isplites ,mamai 52 metai suzinojom tik pries 2 savates ,viena karta jau atliko chemoterapija , isleido snd namo paskyre 4kursu chemoterapija snd gryzo namuciu sake labai silpna. Pati gyvenu uzsieni ,bet gryztu treciadieni gal galite ka nors parekomenduoti musu atveju?dar pasakysiu mama daug metu ruke gal apie 27metus bet jau mete ir tikrai negrys prie to ir dar dirbdavo blogose salygose statybu srity prasau padekite atrasykite :(

 191.   Karolis rašo:

  2/4*100%=50%? Jei padidėja nuo 2 iki 4 %, kaip kad tu sakai, tuomet pirmoji išraiška nėra teisinga. Taip nėra skaičiuojama kadangi fi=ni/N.

  Kitas dalykas, medicina eina prie individualizuoto gydymo. Tai reiškia, kad kiekvieno skirtingo žmogaus, atsižvelgiant į jo savybes (biochemines, genetiką, proteomiką, transkriptomiką) bus paskiriamas specifinis gydymas. Kiekvieno skirtingo vėžio tipo (net to paties vėžio tipo atvejais galima surasti daug skirtumų, kadangi vėžys labai heterogeniška liga) bus, o kai kuriais atvejais tai jau daroma, skiriamas individualus gydymas. Medicina nėra tobula, bet tikėtis, kad yra kažkoks ypatingas žolelių mišinys išgelbės… Kai kuriais atvejais tai gali padėti, negalima nuneigti gamtos jėgos :) (juk dažnai patys farmacijos preparatai yra išgryninti iš gamtoje esančių mišinių), bet dažniausiai - ne. Paprastai, žmogus savarankiškai gydydamasis, grubiai tariant, “nepataikys”. Deja, nei vienas nebegalės pareikšti nuomonės šiame “blog’e”.

  Kuomet autorius palaiko kategoriškai tik vieną pusę, neigdamas kitos pastangas, darosi keista.

  Farmacijos kompanijų trūkumas, kad jos lobsta iš žmogaus ligų ir nelaimių.. Kita vertus, pats žmogus pasirenka savo gyvenimo būda, kaip kad Sandros mama - rūkė, tad net jei dabar metė, žala ląstelėms padaryta, o jei pažeistos audinius atnaujinančios ląstelės - kamieninės, tuomet atstatyti tokių pažaidų kol kas nėra įmanoma (neoperuojant).

  Vėžys iš principo išsivysto todėl, kad sugeba apeiti imuninės sistemos ląstelių apsaugą (paprastai jos vėžines ląsteles skaniai suvalgo :)). Viena iš siekiamų krypčių yra “informuoti” imuninę sistemą, apie apgavystę, apie sėdintį išdaviką, kad organizmas pats jį sudorotų.
  Taip kad nereikia nuvertinti medicinos ir farmacininkų pastangų. Nėra viskas blogai ką jie daro, apart to kad gauna didžiulį pelną. Kita vertus, kai pagalvoji kiek laiko užtrunka, kol vaistas patenka į rinką… Žinote, kad patentai galioja max. 20 metų. O sukurto vaisto patvirtinimas ir visų stadijų praėjimas gali trukti iki 15 metų (pradedant nuo ląstelių kultūrų, pelių modelių iki klinikinių tyrimų). Tokia tvarka būtina (turiu galvoje, vaistų aprobavimo), tačiau iš esmės tai laibai didžiulė rizika kompanijoms, ir tik didžiausią kapitalą turinčios gali atsilaikyti. Nekalbant apie teismus ir nepasisekimus, kai vaistą suvartoja ne taip kaip nurodyta ir žmogus pvz. miršta, tuomet gali baigtis taip, kad penkiolikos metų investicijos nueina per niek, vien dėl paciento kaltės. Dabar klausimas savaime kylantis: ar vaistai iš tikrųjų tokie brangūs?
  p.s. aš esu tiesiog mąstantis studentas, ir tikrai ne medikas, jei kam pasirodys kitaip. Nepalaikau nei vienos pusės, bet noriu, kad būtų teisingai interpretuojami rezultatai ir kad nebūtų klaidinama viešoji publika. Šio blogo autorius dažnai pateikia pačią “juodžiausią” statistiką. Bet ne visa tokia, juk yra pakankamai gerai kontroliuojamų ir išgydomų vėžio tipų panaudojant jūsų taip keikiamus vaistus. Nenaudojant jų baigiasi daug blogiau. Prašau, būkime atviri ir nuoširdūs :)

 192.   Karolis rašo:

  ir taip, nepaminėjau kas yra fi=ni/N. ši formulė parodo, jog skaičiuojant dažnį yra naudojami realūs skaičiai iš populiacijos, o ne procentai, kaip kad blogo autorius nurodė. Procentais niekas taip nemanipuliuoja, ir tikrai ne žmogaus sveikatos tyrimuose, vaisto aprobavime tai būtų atmesta. Apskritai, mokslas vadovaujasi principu, jog negalima manipuliuoti, neparodyti visos tiesos=duomenų. Tiesa, kartais pasitaiko visko, bet tai greičiau išimtys nei taisyklė.

  Andy:

  Karoli, jei sakai, kad farmacininkai nemanipuliuoja tyrimu duomenu, tai tu gyveni iliuziju pasaulyje. Dauguama vaistu ir kitu tyrimu yra isreiktas reliavytvia statistika. As nezinau sios formules, bet jos ir nereikia tiesiog naudok paprasta matematika, sakykim populiacijos ligos rizika yra 3%, jei vaitas sumazintu rizika vienu procentu, tai tokio vaisto daugeliu atveju niekas nenaudoti, bet po to farmacinikas pateiks, kad rizika sumazina 33%. Ir tyrimai rodo, kad gydytojau daug labiau skiria vaistus, ir kitus gydymo metodus, kai naudingumo procentas yra isreiktas ne absoliucia statistika, or reliativia.

  Ir blogiausia, kad ne vienas gydytojas net nesupranta elementarius statistikos.

  Dar pasiskaityk cia mano vienos Vakcinu meta- analzes analyze.

  Elementarus pavyzdys, kaip manipuliuojant statistika durininami zmones.
  Ir tokiu pazydziu begale,

  Trivalent inactivated influenza vaccine grupeje buvo paskiepyta 18 797 18-64metu zmoniu ir tarp paskiepytu buvo uzfiksuota 221 gripo atveju. Tai kad apsaugoti viena gripo atveji reikia paskiepyti 85 zmones (18 797/221=85). Is tu paciu skaiciu gripo rizika pasiskiepijus yra 1.18% (221/18797*100%=1.18%). Pervertus i normalius skaicius paskiepijus 100 zmoniu, vienas vis tiek gaus gripa.
  Dabar neskiepytu grupeje gripo rizika buvo truputi didesne bet velgi gana mazoka 2.73% (357/13 095). Cia velgi is 100 nepaskiepytu 2.73 zmogaus gaus gripa. 2.73-1.18=1.55%. Tad paemus absoliucius skaicius gaunasi kad gripo vakcina tik 1.55% geriau nei placebas. Tad manau tai viska pasako ir manau tai daugeliui zmoniu atvertu akis, ir beje tas pats su daugeliu vaistu. Tad klausimas ar verta be reikalo skiepyti 97 zmones kad apsaugoti 1.55 (2.73-1.18) zmogaus nuo gripo.
  Ir manau paziurejus i absoliucius skaicius, vaizdelis labai ne koks, ir tai manau yra zmoniu apgavinejimas manipuliuojant statistika. Abejoju ar daug zmoniu skiepytusi suzinoje , kad gripo vakcinos efektyvumas yra vos 1.55%.

 193.   Andy rašo:

  Cia yra geras straipsnis apie tai kaip chemo vaistai stimuliuoja veziniu lasteliu augima, nes chemo vaistai skatina vezines lasteles gaminti baltymus kurie stimuliuoja vezio lasteliu augima.
  http://www.canceractive.com/cancer-active-page-link.aspx?n=3266&Title=Does%20Chemotherapy%20promote%20cancer?

 194.   Danguole rašo:

  Andy labai pra6au pagalbos patarimais mano diagnoze odos marginalines zonos B lasteliu limfoma C85.1 jau9iuosi kolkas neblogai tik isbere juosmens pilvo krutu sryty. guldo į stacionara gydyma rekomenduioja silpna svitinima ar chemija paskai2ius j8su komentarus ir straipsnius noriu atsisakyti kuo galečiau pasigudyti pati žinoma neisgyti bet bet nors kiek pratempti laika Labai ačiū išanksto

 195.   Raminta rašo:

  Sveiki,

  Labai reikėtų skubaus patarimo.. Močiutei nustatė krūties vėžį, trečia stadija, kažkiek ten jo nukeliavę iki pažasties limfmazgių. Paskyrė chemoterapiją (3 kartus berods reikėtų ją atlikti, o paskui jei suminkštėtų darinys - operuotų). Perskaičiau beveik viską ką čia rašėte ir pasimečiau.. Aš truputį susijusi su farmacija tai visi tikisi, kad pareikšiu ir savo nuomonę šiuo klausimu, kad patarsiu ar pan..
  Beskaitant kilo tokia mintis, o jei atlikti tą chemoterapiją (jos metu vartojant čia patariamus vartoti D, C vitaminus ir kt.) o po to chemoterapijos kurso pulti atstatinėti imunitetą, žarnyno mikroflorą ir pan?
  Ar tada nebus taip, kad bus iš pradžių apslopintas, o paskui staiga maitinamas ne tik organizmas bet ir “vėžys” ?
  Arba dar kitas variantas, jei dabar aprūpinti organizmą reikalingomis medžiagomis ir chemo atlikti vėliau? (bet vėl tas pats variantas tik atvirkščiai, ar nebus maitinimas- sopinimas?)

  Visiškai nebežinau ką patarti, o norisi, kad būtų kuo geriau..
  Chemo šiaip paskirta jau labai neužilgo, dėl to labai smagu būtų sulaukti Jūsų nuomonės kuo greičiau.. Pati močiutė labai dvejoja dėl apsisprendimo, norisi padėti pasirinkti geriausią variantą..

 196.   romka rašo:

  Andy,
  rašiau dvyliktų metų pradžioj. Buvo nustatę III stadijos vėžį (tiesiosios žarnos). Tavo straipsnių dėka, Andy, suabejojau ir nėjau švitintis, nors jau buvo paskirta kartu su chemija. Važiavau į Vilnių ir dar kartą dariausi tyrimus. Pasirodo man buvo tik adenoma, kurią išoperavo ir dabar aš vėl dirbu, auginu anūkus, sodinu gėles….Aciū tau. Noriu visiems pasakyti, jei tik yra galimybių - darykite pakartotinus tyrimus, nes jei būčiau švitinusi save - nežinia ar būciau dabar sveika. Linkiu visiems stiprybes.

  Andy:

  Aciu uz pasidalita patirti. Nors dabar adenoma buvo pasalinta, butinai patarciau pakeisti mityba, sportuoti, kad tas vezys nepasikartotu. Nes dauguma storosios zarnos vezio atveju yra isvengiami koreguojant dieta, sportuojant, palaikant idealu svori.

  Sekmes

 197.   Patricija rašo:

  Sveiki,

  Andy ką tu gali pasakyti apie vandenilio peroksidą? Sako, kad jis padeda nuo visų ligų. Dabar pas mus Lietuvoje žmonės geria ir kvėpuoja arba purškia sau į gerklę.

  Taip pat žinoma, kad vandenilio peroksidas ištirpina cholesterolį bei kalcio nuosėdas, kurios yra atsakingos dėl eterosklerozės. Todėl jis yra puikus vaistas kraujotakos sutrikimams. Peroksidas gali sumažinti arba išgydyti nuo tokių ligų kaip angina, kojų skausmas ir ischeminiai smūgiai į smegenis, kas sukelia svaigimą. Taip pat, jei gydymas yra nepavėluotas, galima gerokai sumažinti insulto padarinius.

  Andy:

  Galima naudoti, bet reikia kad butu 30-35% Maistinis vandenilio peroxidas (Food Grade hydrogen peroxide). Taip pat reikia neperdozuoti
  CIa yra protocolas, pradentant nuo 1 laso tris kratus per diena ir po to palaipsnui didinant.
  Beje ji taippat naudoja ir esant veziui.

 198.   Patricija rašo:

  Sveiki,

  Kaip tu manai Andy ar sveikam žmogui reikėtu vartoti vandenilio peroksidą?
  Ir kokiu santykiu skiesti 1 lašą, kiek supratau tai po 16 dienų reikėtų pradėti mažinti dozę. Aš sergu migrena gal butų galima pabandyti?

  Ir dar mano vaikui būna dažnai pūlinė angina, bet aš išgydau su varškės kompresu ir nereikia jokių antibiotiku. O kaip būtu su maistiniu vandenilio peroksidu?

  Ačiū už patarimus.

  Linksmų ir sveikų Naujųjų metų.

  Andy:

  Ar sveikam zmogui reikia naudoti H2O2 negaliu tvirtai sakyti nei ne nei taip, bet mano nuomone jei nera rimtu problemu geriau sveikata gerinti kitais budais, kaip gera mityba, fizine veikla, subalansuoti zarnyno flora, vitaminas C, D.

  I kiek vandens, tai ten neparasyta, bet manau tai nera labai svarbu, galite i kokia puse stiklines.
  Po 16 dienu pasiekus 25 lasus reikia tokia doze panaudoti 1 savaite. Jei yra didesniu problemu galima tokia doze palaikyti 3 savaites.

  Po to 1 savaite 25 lasai kas antra diena
  Po to dvi savaites 25 lasai kas trecia diena
  Po to Tris savaites 25 kasai kas ketvirta diena

  Bet velgi si protokola galima pasikoreguoti, sumazinant lasu skaiciu iki 10-15 .

  Ar si terapija pades del anginos tai man sunku pasakyti. Del migrenos taip pat nezinau, bet gali pameginti. Del migrenos taip pat galima naudoti magni, taip pat reikia gerti pakankamai vandens.

  Sekmes, linkiu sveiku ateinanciu metu.

 199.   janina rašo:

  sveiki, daug perskaičiau, bet aš esu pasimetusi. Dar nežinau kokioje stadijoje vėžys, šiandien paėmė biopsiją iš krūtinės ir turiu tomografinę nuotrauką, Iš jos padaryta išvada kryžkaulio du stuburi metastazes. Ar tai jau viskas?

  Andy:

  Zinoma, kad ne viskas, net ir isplites vezys gali buti uzgydytas, issivalius organizmas, naudojant alternatyvias terapijas, ir kai kuriasi atvejais net tradicinius metodus, asmeniskai daugelio ju nnenaudociau, bet velgi jus turi nuspresti pati.

  Labai svarbu kad zmogus noretu gyventi, tiketu kad gali isgyti, it t.t.

 200.   vadimas rašo:

  Sveiki,mano broliui 4stadijos plauciu vezys ,dare 6 chemoterapijas,praejo 3 men,padidejo svoris,ataugo plaukai,bet pasidare labai nervuotas,kalbasi su ,,angelais,,,manau,kad jam metastazes perejo i smegenis,pries tai jau buvo isplite kepenyse ,kauluose.Tiesiog nezinome ka daryti,elgiasi kaip isprotejes,gal ka patartumet?Buciau labai dekingas

 201.   Jurate rašo:

  As dziaugiuosi kad yra zmoniu kurie rupinas kitais zmonemis.Aciu Andy. Noriu pasakyti kad pati turiu daug praktikos su maisto papildais nors nesu medike,bet zinau viena kad gydytojais jau seniai netikiu ,nes kaskada sirgo mano sunus ir mes esame dekingi maisto papildu ikurejui Karlui Renburgui kuris sukure pirmuosius maisto papildus su mineralais.Ar kada susimastete is kur atsirado vezys ir visos kitos ligos,ar susimastete ka turetumete pakeisti savo gyvenime ir niekada nesirgti? Ar zinote kad vezys tai ne liga ir ja galima sustabdyti,tik musu visu teise rinktis ,kiek norime gyventi,kaip norime gyventi,ir kiek pasiruose padaryti kad butume sveiki?Esu laiminga mama ir dziaugiuosi kad galiu padeti kekvienam tik turite tiketi savimi.Todel jai norite padeti sau ir savo seimai nelaukite kol aplankys ligos gydytis reikia profilaktiskai,o jai jau per velu taip pat galite sau padeti nes sie maisto papildai ir gydo visas musu ligas padeda kovoti ir veziu sergantiems zmonems tik pasitikekite savimi ir turekite kantrybes.As tai zinau nes turiu kelis savo draugus kuriems padeda ir jie laimingi.Aciu

 202.   vadimas rašo:

  suprantu,kad mano klausimas buvo tik nevilties sauksmas,todel niekas ir nepasake nieko,bet jau ir nereikia,zmogus isejo jau anapilin:(

  Andy:

  Na deja as ne visada turiu laiko atsakyti i kiekviena atveji. Ir priedo cia buvo labai sunkus atvejis, kai zmogui paveiktos smegenis/psichika tai labai sunku ka nors padeti. Priedo jei paskaitytum komentarus po mano straipsniai apie vezi tai ten yra labai daug ko prisakyta, kaip vitaminas C, zarnyno valumas, kurkuma, cesnakas, vitaminas D, dietos pakeitimas ir t.t.

 203.   VitaminasC rašo:

  liūdna vadimai, užjaučiam. sunku ką nors patarti kai pavėluota jau stipriai..

 204.   Lavitabella rašo:

  Vadimai man labai gaila del jusu situacijos …taip kaip sako Vitaminas C buvo stipriai paveluota …ir plius chemoterapijos buvo daromos .Noreciau pridurti tik kitiems , kurie kada gal skaitys cia sita blogeri Andzio tai , kad chemio terapija tai neissprendimas vezio gydime , kadangi chemio( ir radio burn ) tai yra rugstys ( veikia rugsciai musu organizma , o kadangi musu organizmas ir visos terpes jo ir lasteles turi buti sarmines , tai gi normalu kad chemio nepades ir plius padaro tik metastazes ) Nesu gydytoja bet mano zinios paremtos gydytojo is Amerikos kuris isgyde tukstancius zmoniu nuo vezio tik naturaliu budu , kaip sako Andy pakeisti drastiskai mityba , sultys vaisiu ir darzoviu , salotos , isvalymas kuno nuo toksiniu medziagu , vitamino D , C ir kitu papildu kaip vaistazoliu vartojimas ( kurios padeda isvalyti audinius kepenu , inkstu nes jie daugiausia apkrauti toksiniu medziagu ) ir pasitikejimas savimi kad galima pasveikti . Plius kvepavimas gryno oro , nes vezio lasteles zusta esant daug deguonies kraujyje , lengvas pasivaiskciojimas gryname ore net gi kada lyja , vienu zodziu reikia pakeisti viska ir daryti tai ko nedarei anksciau ( nes visas tas elgesys mityba ir gyvenimo stilius privede prie vezio , ir kad jis isgydyti reikia dirbti “atvirksciai” , jokios mesos , jokiu gyvuliniu produktu , nei pieno produktu , jokiu baltu miltu ir kaip jau sakiau sultys ypac kopustu sultys ispaustos su morkomis ir salieru …va taip po truputi organizmas issivalo ir vezio lasteles pacios sunyksta nes nebera maitinimo joms …) kas turite klausymu klauskite …aisku labai svarbu pasitiketi savimi …ir nera lengva kai aplinkiniai nesupranta ir kai ateina i ligonines ( as pati maciau ir kisa bet koki maista mesos kepsnius tam zmogui kad tik jis valgytu …o jei zmogus prarades apetita tai jau aisku kad kunas pats bando issivalyti , kad galetu apsiginti nuo ligos kuri uzpuole jo imunine systema ) …prie to nepamirsti ir meditacijos ( pasiklausymo paties saves , nes per stresuota gyvenima pamirsome mes patys save ) linkiu visiems kuo geresnes sveikatos

 205.   Ina rašo:

  Labai reikėtų patarimo..Man nustatė krūties vėžį, ANTRA stadija, Paskyrė chemoterapiją (3 kartus berods reikėtų ją atlikti, o paskui operuos ir vėl 3 kartus chemoterapija.). Pasimečiau.. su tais vitaminais ir maistu. Chemoterapiją jau gavau 1 dozę. Jau pradėjau niekur nesidėsiu.. patarkite su tais vitaminais ir maistu…

 206.   VitaminasC rašo:

  Ina paskaityk komentarus paskutinius temoje “Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas” ką rašo lavitabella apie žaliuosius koktelius ir vaisių sultis ir pradėkite taip gyventi.

  Jei skaitėte šitas temas, supratote, kad chemo terapija čia visai ne į temą ir tai yra žudymas žmogaus… kartais žūva vėžys pirmas, bet tik tam kartui. Nes vėžys ne liga, o gyvenimo būdas. Reikia keisti gyvenimo būdą iš esmės.

  Taigi darant ir vieną ir kitą bus subnku suprasti kas padeda, o kas nepadeda.

  Bet kuriuo atveju sėkmės. Antra stadija dar visai nieko. Tikrai pasveiksite ir susitvarkysite savo mitybą ir sveikatą. Tik nepasiduokite, neišsigaskite ir dirbkite su savim, su savo įpročiais.

 207.   Lavitabella rašo:

  Ina , labai man gaila kad pradejo chemio daryti …o operacija tai is viso drastiskas sprendimas .Vitaminas C labai gerai pasake , reikia keisti gyvenimo buda . Suprantu kad jums nelengva dabar , nes galva yra automatiskai uzblokuota baimes , skausmo , nevilties ir t.t sunku suprasti ir naujus dalykus ir kas cia isviso dedasi as suprantu , del baimes begat greit pas gydytojus , aisku ju atsakymas yra vienas chemio ir peilis . Gerai dabar nurimkite ir bandykite susikaupti ka as sakau .Jus turite du variantus chemio operacija arba tai ka as jums dabar paaiskiniu ( kadangi chemio pradejot vis tiek darykit sita ka as uzrasysiu , nes tai tik pades jusu atveju , bent jau kovos su chemio rugstimis ir valys toksikus tolygiai paraleliai ) As jums parasysiu cia protokola kaip gydyti pirma menesi pradeti del krutines vezio ( problema tik ka daryt su vaistazolem ? ) as paaiskinsiu kokius organus reiks valyti gal galesim ka nors is vaistazoliu atrasti Lietuvoje . As nezinau ko yra lietuvoje …bet pasistengsiu issiaiskinti ( ta prasme parinksiu vaistazoles del tu organu apie kuriuos eis kalba ) . Taigi pirmas menuo turi buti 100% zaliavalgiu . ( Nera kito pasirinkimo su veziu nejuokaujam ) eina kalba apie pasveikima ok . DIENOS MENIU : nuo ryto iki pietu per ta laikotarpi galima valgyti vaisius ( visokius ypac sezono ,kiwi , banana , ananasa dabar yra apelsinu metas tai ir valgykit apelsinus , pompelmus , citrinu sultys , nezinau ko dar turit Lt ) ir ispaustas vaisiu sultys . Vienu zodziu priklauso nuo jusu galymybiu , kas valanda gali valgyti vaisiu , arba gerti ju sultys iki kol ateis pietus ( kai sekam sia dieta nereikia skaiciuoti nei kalorijas nieko , nes cia dieta kuri valo toksinus , kalorijos mums nerupi ) ir negalima buti nevalgius . Ok .PIETUS : pietums pasidarot dideli bliuda salotu , idedat visko agurkai , kopustai , spinatai , salierai , ridiseliai , pomidorai, svogunai , morkos tarkuoti ir t.t. ka turit nu ivairinkit salotas ( JOKIU RIESUTU ) su alyvuogiu aliejum ir su citrinos sultim ispaust ir sumaisyti ( jokios grietines, isviso nieko jusu dieta bus tik vaisiai ir darzoves ) po salotu nevalgyti 2-3 valandas . VAKARIENEI : vakarui gali pasirinkti : zalias kokteilis ( butu gera jei gautum chlorellos chlorofilas tai imaisytum i kokteili ), arba vaisiai ..po 8 valandu nieko negalima daugiau valgyti .Patartina ( butina , nes taip bus lengviau pernesti kai valysis toksinai , kiekviena diena pasidaryti klizmas su vaistazolem as rasiau kitame straipsnyje eisiu paieskoti ) . PO sito pirmo menesio tokio meniu patartina kepenu valymas ( kaip mineta cia pas Andy , as galesiu ir ideti to daktaro labai panasus , tik jis naudoja ten dar obuoliu sultys , kad nekeltu sleikstulio kai gersit alieju …cia paskui paaiskinsiu ) Kitas menuo bus DIETA :TIK VAISIAI IR ZALIAS KOKTEILIS . jokiu salotu negalima .DABAR TAIP tikslas tos dietos jusu organizma sarminti , tai yra kad ph buti sarminis , nes as esu uztikrinta kad jusu PH yra rugstus , chemio padarys dar rugstesne tada lasteles gerosios irgi mirsta . Taigi ta dieta pades is kart sarminti ir valyti toksines medziagas . pasilepinkite sultymis , sultys tai yra greiciausias budas pamaitinti musu lasteles , negaistam laiko nei virskinimui ir po 15 -20 min patenka jau i krauja visi vitaminai . Valgykit ivairius vaisius , gerai plaukite , kiwi , ir citrusinius , jei gersite vandeni ( nors valgant tokia dieta netroskina , taciau gali buti kad noresit gerti i vandeni ipurkskit puse citrinos i kokia stikline , citrina yra geriausias su pompelmu vaisius , kurie valo linfu systema , o jusu atveju tai faktas , kad linfos yra uzsistagnavusios ir jose tuose linfu guzeliuose veisiasi parazitai . Gerai VAISTAZOLES : reikia valyti :inkstus , kepenis , endokrinine systema , parazitus didziuosius ir parazitus mazuosius , linfa , zarnyna , ir stiprinti imunine systema ( paskui dar prideti po dvieju savaiciu hormonus reguliuojancias vaistazoles , ir oda ( oda yra tiesiogiai susijusi su linfos systema , cia taip veikia ) dabar ka kad nepasimesti cia nuo visko Ina jus pradekit susideti visas mintis i viena vieta . gerai . Vaistazoles reiktu gerti tris kart per diena ir pries valgy . Dabar taip kol neturim vaistazoliu pasirupink vitaminu C ir D , kurkuma ( kaip minejo Andy naudok dek ant salotu o jei ne imaisyk po arbatini sauksteli i silta vandeny i stikline ir isgerk ) ir nepagailek cesnako valgyme . Kai yra vezys yra ir parazitai , tai va viena labai gerai zole nuo parazitu tai BLACK WALNUTT HULL ( jo reikia ieskoti kur gali gauti as irgi paieskosiu kai atrasiu pranesiu ) tai yra naturalus antibiotikas ir naikina visus grybus , nuo kirmeliu , pries -protozoa, ir stirpina celuliu sieneles , taip pat gerina imunine systema ir turi daug mineralu . O kas geriausia , kad jis isnaikina visas blogas bakterijas , bet jokiu budu nepazeidzia geruju bakteriju . Dar galetum retkarciais panaudoti ir arbata laxativia ( kur paleidzia vidurius , daryk sekmadieni kada nedirbi , ) taip iseis greiciau toksinai . Kai valysis kunas , nebijok bus kad pakils , temperatura , nieko nesigasdink , bus skaudes galva , pikins , vemt vers ( gal ir nevemsi ) saltis kres ir siluma vaikscios po kuna , gali pradeti skrepliuotis iseis gleives is plauciu …nu visko gali buti kai valosi organai kunas ispjauna per visas puses , nesigasdink , pasidaryk kokia arbatele raminancia ..metu , kamiles , zenzero ..tik vaistzoliu jokiu priktu ten gatavu . Pradek medituotis , ismok kiekviena diena skirti sau po puse valandos ir buti viena nieko netrukdoma . Va del meditacijos irgi rasiau nebezinau kur paieskosiu , bet nesuk galvos daug , nedaryk sudetinga stenkis viska daryti paprastai ir naturaliai . Atrask laiko ir buk su savimi , negalvok nieko sakyk as sveikstu as esu jau sveikimo busenoje , as pakeiciu mityba , kuri man duoda gera sveikata , ir paskui kvepuok iskvepk gyliai ir ikvepk ( jei gali daryt prie atviro lango tai labai gerai ) eik pasivaiskcioti , stebek gamta , galvok apie grozi gamtos ir stenkis mintis nuvyti . Zinok pasveikti galima reikia tam noro ..ir aisku ramia i visa tai ziurek bandyk ziureti ramiai . Nepulk i stresa nes stresas suvalgo vitaminus ir viskas . Ok sultys spausk ir paskui jas palaiminus isgerk ( as sakau tai nes kalbu apie gera energija , mus supa energija ir kad i ja ieitum reikia geru minciu , ziurek i viska su meile , stebek zmones ir jiems linkek gero is sirdies ir paskui sakyk kad to pacio linkiu ir man ..) neziurek ziniu ,laidu apie smurta ir visokiu ten zudyniu , atsisakyk is viso tokiu dalyku , i viska ziurek tik su meile ir ramumu , turi ismokti sukurti aplink save ramia busena , nestresuok , klausyk muzika ramia . Jei turi seima ziurek kad kas tau padetu ir tu skirk sau laiko , rupinkis savimi . Del dietos negalvok apie jokius proteinus , apie jokius ten mesu valgymus , tau tikrai to nereikia , amino acidu yra visuose zaliuose darzoveses (valgyk kopustines darzoves , brokolius zalius tarkuok i salotas )Kai medituosi glostyk savo kuna ( ta prasme su rankomis neliesdama jo kaip kad tu ka nors glostytum , aura tik glostyk apie kuna ir sakyk kad sveiksti , ir beglostydama pakratyk tas rankas i zeme , ta prasme kaip kad noretum save nuvalyti ir nesvarias rankas nukratai ant zemes zinai kaip kad kratai slpapias rankas , paskui padekok zemei kad ji priema tavo ta visa negatyvia energija ) rankas nusiplauk su saltu vandeniu ir pries seansa ir po jo .Ziurek i tai rimtai , ka as tau sakau ( tai yra ypac svarbi informacija kuria surinkau per metu metus ir kuri padeda daugeliui zmoniu , padejo kitiems pades ir tau ) . gerai siam kartui tiek paskui idesiu dar sulciu galymybiu ir del vaistazoliu ziuresim ka galime padaryti ( inkstu ir kepenu valymui ) . Iki greito

 208.   Ina rašo:

  Lavitabella, ačiū. Dabar reikia viską man susidėlioti į lentynėles, kad pati suprasčiau ką darau.. O dėl vaistažolių tai lauksiu IKI

 209.   Indra rašo:

  Sveiki, kiek čia visko įdomaus, naudingo!!! Noriu ir aš pasikonsultuoti… keletą metų esu vegetarė, bet vis dar naudojau miltus, cukrų ir kavą… bet labai norisi daugiau žalio maisto, tik kaip teisingai sau nepakenkti…prieš keletą savaičių buvau pas ekstrasensę, ji man po visko pasakė , kad prastas stuburas, nes turėjau išvarža, bet radau tokį žmogutį, kuris rankomis man stuburą sutvarkė, bet dar vis lankausi pas jį profilaktiškai. Paskui širdis-jaučiu permušimus ir sakė bando įsitvirtinti papilomos virusas, kairysis kiaušintakis, kairė pusė gimdutė, prie kaklelio. Tam reikalui siūlė pavartoti medetkų arbatą ir Ortiliją Odnabokaja. Paskui patekau pas savo moterų gydytoją, turėjau tik lapuką iš seniau tokį ats nunešti…ji man pasiūlė mokamą kiaušidžių vėžio žymenį pasidaryti..pasidariau ir jis truputį viršija normą -leistina nuo 1-35, o mano CA 44. Sakė nieko baisaus, paliekam stebėjimui , po 2 mėn vėl ateiti pakartoti:) …Pradėjau viskuo pasidomėti..atsisakiau kavos, balto cukraus ir norisi pereiti prie žalio maisto… Paskambinau dar vienai ginekologei, pasakiau, tai ji pasijuokė-sako be reikalo darėtės,nes jis gali pakilti nuo cistų esančių ten ir t.t. , nes cistą vis rasdavo anksčiau, tai vėl ji dingdavo…dar prieš 3 metų, man gydė Kaune privačiai žaizdelę… noriu pasiteirauti, ką galima profilaktiškai pavartoti, kaip gerti sultis vaisių ir daržovių , kiek, su kuom maišyti, kokių vitaminų galima vartoti nors ir nesergant, kas kiek laiko, kad save apsaugoti.. Auginu 10metų dukrytę, ką galima jai vis duoti pavartoti.. labai būsiu dėkingą už žinias :)

 210.   Lavitabella rašo:

  Sveika Indra , tavo visai geri klausymeliai . Labai gerai kad atsikratei balto cukraus ir kavos ( kava tai irituoja musu audinius o cukrus tai is vis blogas dalykas musu organizmui …patarciau ir kitiems bent jau jei naudojat tai naudoti tik ruda cukru …as pavyzdziui cukraus nenaudoju ir jei man reikia kazkur ideti dedu medu , mano seimoje cukraus nevartojam jau daugiau kaip 7 metai ) . Nu ka del vegetares mitybos , tai dar neviskas taip jau iki galo ir gerai , cia mano nuomone ( pagrysta ir mano gyvenimo patirtimi ) vegetarai naudoja per daug virto maisto , o visas virtas maistas atnesa toksines medziagas ( kai i skrandi patenka virtas maistas susidaro chemine reakcija ir issikiria toksines medziagos ) va del to sakau kad kuo duagiau imanoma naudokite zalia maista . plius virtame maiste nera jokiu enzymu .tai yra mires maistas , bet aisku isvirtos darzove sgeriau nei valgyti mesa cia jau vel kita diskucija . As pati pasistengiau mano seimai padaryti taip kad ryte valgytumeme tik zalia maista tai yra zalias kokteilis ( tris stiklines per visa ryta ) arba vaisiu salotos ( tai yra valgai vaisius susipjaustes kaip salotas plius isgeri isspaustas sucliu stikline ) per pietus padarau virta maista ( pavyzdziui virti rudi ryziai , arba grikiu kruopos su pagarintom darzovem ir didelis bliudas salotu ) tarp 16 valandos stikline sulciu ( arba koks vaisiu apelsinas ar dar kas ka megsta ) ir vakare ( niekada nevalgau virto maisto ) salotos ivairios sutarkuotos morkos , kopustai , salotos pomidorai salierai , agurkai ridiseliai ir t.t paprika , arba vaisiu salotos ( arba zalias kokteilis ) . Kartas nuo karto pasidarau riesutu pieneli ( tai yra ismirkau per nakti migdolu gera sauja , ryte gerai nuplaunu juos ) idedu i malikli mikseri tuos migdolu idedu pamirkytas datules kokias keturias idedu banana ir viena apelsina ir idedu hemp ( kanapiu seklos ) jos yra reikalingos del proteinu, plius “zalio nepaskrudinto ” sokolado milteliu raw chocolat ir sumalu tai labai sotus desertas . sitoki pieneli galima uzsipilti ant miuslio ( avizu , dribsniu nezinau kaip vadinasi tiksliai sausi pusryciai ) . Plius naudoju superfood . I zalia kokteili kartais idedu chlorellos ( algiai labai gerai del imunines systemos ir ph sarminio ) arba spirulinos , linu semenu sumaltu del megos 3 ir 6 . Dabar taip as labai pasiulyciau visiems isigyti kas nori atstatyti savo sistema imunine ( o galiu pasakyti kad beveik pas visus pasilpus ypac pas tuos zmones kurie nevartoja zalio maisto ) moringa ( cia yra tikrai labai geras dalykas vitamino c, kalciaus , gelezies , ir potasio cia maistinis papildas o ne cheminaii vitaminai ) dabar perkant du buteliukus sumokesit uz viena …tai uk anglijos puslapis http://www.dailymail.co.uk/health/article-2298032/Is-feeding-children-raw-vegan-diet-nuts-This-family-says-helped-beat-asthma-acne.html DEL KO PATARIU nes vat is tavo problemos supratau kad turejai isvarza vadinasi yra ir problema kauluose , taigi va sitas papildas labai gerai . kadangi is vegetarines dietos ( virtos ) nera daug kalcio supranti . kalcius yra visuose zaliuose tamsiuose lapuose bet juos reikia naudoti zalius ( del to patariu malti zalius kokteilius ) o del mazyles , ( as pati turiu vaika 11 metu berniuka ) tai jis ryte valgo visada vaisiu salotas ir geria sultis . sultis gali duoti visada po stikline . ( pavyzdizui morku ir obuoliu , arba vien apelsinu , arba morkos obuoliai ir salierai ….) vaikui galima duoti visokias sultis . na jei bus klausymu kalsuk i sveikata ! atsimink viena dalyka kai pradesi daugiau vartoti zalio maisto kunas pats pasireguliuoja ir susitvarko ir tu visu dalyku kuriuos minejai nebebus , bet aisku reikia disciplinos ir reikia maisto papildu ( nes lietuvoje gyvenant nera didelio pasirinkimo vaisiuose ) uztat vasara megaukites uogomis !!!! ir valykites kunus ..

 211.   Lavitabella rašo:

  Oi Indra atleisk as ne ta nuoroda idejau , as idejau nuoroda apie seima anglijoje kur gyvena , tai lietuve istekejusi uz anglo ir turi du vaikucius , vat nenoredama idejau nuoroda …taciau tai naudinga informacija . Ta lietuvaite turejo daug ligu ir vaikuciai vis sirgo , Taciau nusprende emesi zaliavalgystes ir daug dalyku susitvarke , sveikata atsitate pati be vaistu ir be daktaru o pakeitus tik mytyba …paskaitykit straipsni issiverskit per googli .
  va cia nuoroda del moringos ( tai yra zole labai vertingas papildas !!! ) perkant du moki tik uz viena arba kapsulemis arba milteliai ( milteliu dedu as i zalia kokteili ) http://www.moringasource.co.uk/products/buy-moringa-capsules.php . dar karta atsiprasau nes ne ta nuoroda nukopijavau :)

 212.   Indra rašo:

  oi, kaip fainiai!!! aciu labai… o moringos Lietuvoje galima isigyti? ir del savo tokiu problemeliu ar reiktu vitamino C, d ar kt. ar pakaks , ka paminejote? turiu dar viena dideli prasyma- prostatos veziu susirgo mano mamos draugas. Jam greit 70m, labai zvalus , linksmas ir mielas… su mama bandome jam kazka patarti , padeti, pasiulyti…atsvieciau visa sita tema jam vakar , perdaviau mamai , jis gris po svitinimo is Siauliu penktadieni, berods 4savaite, dar viena liko.. jam sunku palikti mesa , rukyma…gal paskaites , pagalvos kitaip… labai tiki gydytojais, tuo svitinimu.. bet jau pamazu bando pavartoti citrinu sulciu, c vitamino ( askorbo rugstis 500mg), pelyno , kurkumos su medumi ir gvazdikeliais padarytos… Mama spaudzia sultis , kai jis buna namie savaitgali po svitinimu, geria , bet sunkiai, dar sarmini vandeni geria… Patarkit, kas tinka, kas ne , ko reiktu , po kiek ir kada? labai lauksiu, jis ryt grizta …norim jam vitamino d dar pasiulyti….zodziu, viskas , kas imanoma…skaiciau , kad reikia viska plauti , valyti, bet nezinia ar jis to imsis, bet mes tikrai stengsimes…

  Andy:

  Indra cia tau jau dave daug geru patarimu. Dar patarciau pameginti joda, nes del jo trukumo gali buti cistu http://sveikatossaltinis.blogas.lt/36-36.html

  Taip pat ten tokie dalykai gali buti del hormonu disbalanso. Galima butu panaudoti linu semenu, reikia 1-2 saukstus sumalti su kavamale ir poto to uzpilus vandeniu ir palaukus kol isbrinks, valgyti tokia kose, arba sumaltus galima butu i darzoviu koktelius ideti. Nes linu semenys padeda sureguliuoti estrogenus. Taip pat galima butu panaudoti progesterono krema http://sveikatossaltinis.blogas.lt/hormonine-kontracepticija-farmacinis-vandalizmas-pries-moters-fiziologija-297.html

  Taip pat valyti organizma gerai ten mineti zali kokteiliai, taip pat burokeliu sultys http://sveikatossaltinis.blogas.lt/organizmo-valymas-raudonuju-burokeliu-sultimis-266.html
  Taip pat infra raudonu spinduliu pirtis

  Dar galima panaudoti kavos klizmas, kas skatina detoksifikacija, cia yra receptas http://sveikatossaltinis.blogas.lt/pigus-ir-paprastas-vezio-gydymo-metodas-34.html#comment-7035

  Del prostatos vezio tai gerai dilgeles, bet taip pat zinoma visu pirma reikia atsisakyti gyvuliniu produktu, nes tai pagrindiniai prostatos vezio sukelejai.

  Taip pat soda su melasu, cia yra viena video kur zmogus issigyde 4 stadijos prostatos vezi
  http://www.youtube.com/watch?v=Yl8Y8I_TsjI

  Sekmes

 213.   Indra rašo:

  Darzoviu sultyse man patinka dilgele, garsva, piene…ar tinka su morkomis, burokeliu sultimis?

 214.   Lavitabella rašo:

  Taip tai nuostabu Indra jei jums patinka dilgele ir kitos zoles ( aisku kad jos tinka , tik nezinau ar gers mazyle , mano berniukas negeria su kiaulpienem bet geria su dilgelem nes jos mazaiu karcios ir ju neaptinka ) tacaiu dilgeles valo krauja nuo visu toksinu , tai vat patarciau tokias sultis spausti tam vyrui ir del prostatos . Taip tam vyryskiui aisku kad ne kas per svytinima visa imunine systema sudirba , reikia kuo greiciau atstatyti , sultys tai labai gerai , psuasti o dar geriau jei galetu pridelti kiaulpieniu ,dilgeliu ir t.t. aisku kuo daugiua valgyti kiek imanoma vaisiu , nu ka bent jau kaip aiskinau vakare reikia nevalgyti virti maisto o pastiprinti kuna geros arba salotom sociai , plius isspaustos stikline sulciu ir asiku kaip ANDY SAKO VITAM C ir kitu dalyku kur paminejo auksciau …bet aisku paskaityti verta nes as manau tik tie zmones kurie nera paskaite apie tai arba neissigyline pasitiki tik daktarais , o kunui tikrai reikia paramos ( mitybos budu ir geru papildu maisto sustiprinti organizmui ) del moringos nera lietuvoje( moringoje yra labai didelis vitamino c kiekies 4 kartus daugiau nei apelsinuose tikrai nuostabi zole ) , man net sunku gauti cia italijoje as pati uzsisakau is Uk , nes dar europoje kazkaip esam siek tiek atsilike , amerikoje tai normalu visur gali nusipirkti . taigi kitos iseities nera ten saugus sitas ir susimoki su banko kortele .o gal paieskokit geru papildu lietuvoje ( as cia nezinau ko ten pas jus yra ) Ir siaip as suprantu kad sunku palikti mesa ( bet bent jau reikia pradeti siek tiek pakeisti mityba , aisku jokiu rukytu mesos gaminiu !!! o mesa bent jau lengvesne ne raudona bet pavyzdziui viztienos krutinele , zuvi retkarciais …) aisku musu yprociai yra kaip astunkojis apsivijes musu prota , nes tai tikrai valdo protiskai … po truputi svarbu kad i jo mityba dabar butu ideta daugiau zalumynu ir vitaminu , vaisiu stengtis valgyti sveikiau kiek imanoma ….nes nebereikalo susirgo veziu .manau kad jums pavyks . sekmes klauskit jei reiks kokio patarimo .

 215.   Lavitabella rašo:

  Indra dar noreciau ideti cia gera straipsni ,kuri siulau paskaityti tai apie zalius kokteilius ( as Boutenko jau pries gerus 4 metus atradau ) vartoju kokteilius taip pat keleta metu ir per tuos keleta metu patariau daugeliui zmoniu , visi kurie pradejo naudoti pastebejo labai gerus pakitimus , ypatingai daug kas atsistate i savo vietas .
  Cituoju “„Koncentruotas, vitaminų prisotintas „žalias“ maistas – tai, ko šiuolaikiniam žmogui labiausiai reikia“, - sako Viktorija ir siūlo išmėginti žaliuosius kokteilius.„Tai – žali lapai, susmulkinti ir sumaišyti su vaisiais ir vandeniu. Žali lapai – vienintelė gyva biologinė substancija, galinti saulės šviesą paversti maistinga medžiaga – chlorofilu. Taigi lapai yra chlorofilas, skysta saulės šviesa, pats maistingiausias dalykas planetoje – nieko nėra maistingiau“, – sako pati jo nauda įsitikinusi V.Butenko.

  http://www.alfa.lt/straipsnis/12622654/Zaliavalge.Butenko.zaliaisiais.kokteiliais.sunu.isgelbejo.nuo.vezio=2011-10-05_17-06/

 216.   Indra rašo:

  cia visko tiek daug - skaitau , delioju, bandau… aciu Andy, aciu Lavitabella :) jau 3 savaite sirguliuoju-gerkle, maudzia galva, nosis uzimta ir laikosi keliu daliu temperatura… nesijauciu , kad buciau susalusi, visa tai man islindo , kai pradejau pavartoti daugiau sulciu ir salotu… ar gali taip nutikti? rytais geriam su dukra daug citrinos, apelsino , banano , obuoliu sultis, dar idedu imbiero… naudoju askorbo rugsties 500mg , per diena ir 7 lasiukus D vitamino , o dukrai 2 lasiukus d vit… ar nereiketu? toliau per visa diena valgome grikiu, vaisiu, salotu su ivairiomis darzovemis, raugintu agurku, kopustu ir isspaudziu burokeliu sulciu su morku sultimis. i jas idedu dar ir garsva, dilgele ir kiaulpiene, petrazole, nes jau atsiranda.. priimsiu dar ir joda i dienos raciona, ir uzsisakyti noriu moringos, ir linu maltas semenis naudoju …ir moliugu seklu alieju . linu semenu alieju irgi po truputi…noriu pagerti daugiau sulciu , o paskui valyti kepenis, bet truputi bijau.. turiu Butenkos knyga, kokteilius vartojau anksciau , dabar labaiu sultis spaudziam , isigijom hurom firmos sulciaspaude. Noriu pavartoti dar ir pelyno , bet ji geriau pries kepenu plovima ar po vartoti…?

  Andy:

  Na tokie sirguliavimai dazniausiai rodo kad imunine sistema yra pasilpusi. Imunine sistema labai priklauso nuo geros zarnyno floros bukles. Imuninei sistemai pastiprinti gerai vitaminas C, vitaminas D (greitai jau bus galima pabuti sauleje, apie vidurdieni ir tada pats organizmas turetu pasigaminti.
  Dabar jau atsirand dilgeliu, todel jas galima prisirinkti, po to arba deti i kokteilius arba truputi pavirus gerti nuovira, taip pat galima dilgeliu striuba issivirti. Taip pat galima naudoti balandas, kiaulpieiu lapus ir ziedus.

  Bet toks sirguliavimas taip pat gali buti tiesiog detoksifikacijos simptomas, organizmo valymasis. Gerk pakankamai skysciu (bent koki 2L per diena), obuoliai kurie turi pektino taip pat mazina detoksifikacijos simptomus.

  Sekmes

 217.   Indra rašo:

  Andy, nusipirkau jodo is vaistines BP 5proc. info cia labai daug , bet nespeju perskaityti..ir tas idomu , ir tas… kaip Jus man ji patartumete pavartoti? ir kiek ilgai?

  Andy:

  Reiktu paziureti, keik to jodo yra viename lase, ten turetu rasyti, Ir taip pat reiktu patikslinti koks ten jodas, ar cia kalio jodidas?

 218.   Indra rašo:

  Informaciniame lapelyje raso - 1ml odos tirpalo yra 50mg jodo.( bonkute yra 10ml) Pagalbines medziagos : kalio jodidas, etanolis 96proc., isgrynintas vanduo.

  Andy:

  Na geriau kad jods butu ne etanolije or vandenyje, bet jei nerasi kito bus gerai ir toks.
  Jei skaitysi kad vienas lasas yra 0.05 ml, tai reikstu kad 1 lase yra 2.5 mg jodo, bet cia velgi dar reiktu patikslinti ar cia bus 2.5 mg grino jodo ar 5% jodo, reiktu gal gamintojui parasyti emaila arba vaistineje paklausti. Pradek nuo 1 mazo laso, taip pat gali tepti ant odos, nes 2.5 mg gryno jodo yra gana daug. Nors is kitos yra gydytoju kurie rekomenduoja net 10-50 mg per diena. Nepasant to patarciau pradeti nuo mazos dozes.

 219.   Indra rašo:

  aciu, pabandysiu paieskoti kitokio..

 220.   Lavitabella rašo:

  Saunuole Indra , labai gerai imeisi darbo ! Pagal tavo apibudinima , tai yra detoksikacijos sintomai , ju bijoti nereikia ir jokiu budu nereikia gerti vaistu !! nei nuo temperaturos( aisku jei nebuna 40 tai kitas atvejis ) nei nuo nosies ir t.t. kai kunas valosi eina per visur . Susikaupusios gleives ( mucas ) ant bronchu ir plauciu ir nosies srityje , kai valai kuna jie atsipalaiduoja ir turi islysti iseiti , vienu zodziu buna tokie ir galvos skausmai , ir nusalusios galunes ir ranku ir koju , paskui gali lengvai buti ir temperatura nes tavo kunas valo ir kovoja su tais sintomais , svarbu kad eitum reguliariai i tualeta issitustinti ( jei ne pasistatyti klizmas reikia kad greiciau butu pasalinti toksinai ) kai kunas valosi susijudina toksines medziagos kurios buvo “kaip banke” padetos kepenyse , ir kituose organuose audiniuose , taigi valant ir naudojant daug vaisiu kunas automatiskai pradeda valymosi procesa , tada toksinai sukyla ir patenka vel i krauja vat cia ir sukelia tuos sintomus ligos , kad tie toksinai neplaukiotu taip ilgai , reikia gerti vandens , sultis , ir kaip Andy minejo gerai obuoliai . Gali buti ir papykinti , nepergyvenk . O pasidarant klizmas tai greitai pasalinami toksinai ( nes bebunant zarnyne jie vel pereina per zarnyno sieneles ir patenka vel i krauja kaip uzburtas ratas todel zarnynas turi buti svarus ) reikia panaudoti zalius kokteilius , nes jose yra skaidulu ir tos skaidulos kaip kempyne surenka toksines medziagas ( ko sultys nedaro ) bet manau zinai nes turi Boutenko knyga :) taip pat labai gerai dilgeliu arbata !!! Tai labai gerai valo krauja ir t.t. dilgeles as tiesiog myliu nuostabi zole visur tinka ypac i zalius kokteilius su spinatais ir vaisiais …dar vienas dalykas jei butu lietuvoje atrasti galima paieskok (argilla verde ) tai yra zalias molis ( nu kiap zmelis , toks kaip kreida as nezinau kaip lietuviskai tikrai vaidnasi ) cia pas mus daug net nekainuoja dezute tik 4 eurai , taigi tai yra stebuklingas dalykas valo toksines medziagas . reikia po sauksteli uzsimaisyti ryte ( saukstelis neturi buti gelezinis medinis ar koks kitoks ) ir su vandeniu isgeri , skonis neutralus nieko nera tai nuostabus dalykas . 10 dienu pageri 15 pailsi ir vel va labai gerai valo toksines medziagas ,ir tiem zmonems kurie apsinuodija su maistu arba viduriuoja kai isgeri argiles ( to molio zalio ) iskart dingsta viduriavimas ( as sakau is mano patirties ir tai man pasake sena naturopate prancuzijoje ) .taigi yra daug geru dalyku su kuriais gali padeti savo kunui pasivalyti . O paskui keiti , du menesius panaudoji pavyzdziui moringa , kita menesi nusipirk chlorellos , kita menesi spirulina , kita menesi pavyzdziui panaudok kanapes ( semenis arba alieju ) as netgi buvau atradusi lietuvoje zmogu kuris gamina kanapiu alieju tai taip pat labai sveikas dalykas ….laimingai . atrodo dabar kad visko daug bet nestresuok daryk viska palaipsniui kai ismoksi tai pasidaro visai normalu ir naturalu …ir megaukis zolemis ir sultimis !!!!

 221.   Indra rašo:

  ar galiu is cia pirkti chlorellos?
  http://www.google.lt/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&ved=0CEEQFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.gyvenksveikai.lt%2Flt%2Fchlorella-ce-caps.-n45.html&ei=Zsl7UbvfI8it4ASAkoDIAg&usg=AFQjCNFIFEfHdyo-vPk2oIgChNGDocuIUQ&sig2=jCM88b0Y2ASYjsKymYYv4g&bvm=bv.45645796,d.Yms&cad=rja

 222.   Indra rašo:

  ir spirulina is cia
  http://www.google.lt/aclk?sa=L&ai=CT2quJcp7UfJB6PvsBrKUgPgMr-OMsQOn2r7Rd9GN2QUIABABUOiKkJj8_____wFguQPIAQGpAmwIS_J6Upk-qgQiT9DsRN5pjLxdUl0X7QwZko3gzXzmQF1Wpru-f8RHdsrC9LoFEwiPtOqJ8uq2AhUoR9sKHfRnAPnKBQCAB__8mTk&ei=JMp7UY-SO6iO7Qb0z4HIDw&sig=AOD64_0klIJxIFzzmieo19xotFiYfXfmzw&sqi=2&ved=0CDAQ0Qw&adurl=http://www.citrina.eu/lt/antioksidantai-senejimo-stabdymui/spirulina-500mg-n180.html&rct=j&q=spirulina

 223.   Lavitabella rašo:

  Indre net nezinau ka tau pasakyti siaip paskaicius tai cia eina apie ta pacia chlorella ir spirulina ( algiai dumbliai ) .Nu lyg ir geri ( aisku kokybes negaliu pasakyti kokia manau kad gera ) nusipirk ir pradek gerti tikrai labai gerai visiems kuriems imunine sistema nusilpus ( vat tam vyrysckiui tavo mamos draugui taip pat patarciau ) ir t.t. Ypac chlorella ir spirulina reikia naudoti tiems kurie neturi galimybes valgyti zaliu zoliu ( kaip lapu kuriuos as dedu i zalius kokteilius ) nes butent ten yra chlorofilo , o chlorofilas padeda sarminti organizma .Ir chloreloje chlorofilas yra koncentruotas :) laimingai

 224.   Indra rašo:

  Didelis aciū :)

 225.   Lina rašo:

  Sveiki.
  Paskaičiau daugumą Jūsų straipsnių ir esu labai sužavėta Jūsų atvira pagalba ir patarimais. Gyvenime visada vadovaujuosi principu: Nenuodyk savo proto! Ir stengiuosi neteisti gydytojų. Visada pasikliauju Aukščiausiojo valia. Kiek įmanoma stengiuosi padėti pati sau: pozityviu mastymu, sveika gyvensena, ramybe, kas beatsitiktų. Gyvenu lozungu: Yra kaip yra, o bus taip kaip turės būti. Gal todėl lengviau pasidaro kovoti su savo problemomis. Tačiau malonu, kai kažkas tau pataria, ypač žmogus praktikas ir turintis daug žinių. Esu nuo mažens “ligų maišelis”. Sirgdavau angina, Ją išoperavo. tada prasidėjo alerginės slogos, kurių pobūdžio jokie medikai negalėjo nustatyti. Vartojau nosies purškalus, kurie dar šiek tiek padėdavo. 34-erių metų - operuota ginekologiškai. Liko tik viena kiaušidė. Tačiau iki šiol nejaučiau jokio diskonforto. Prieš dešimt metų išoperavo skydliaukę, kuri buvo mazginė ir jau buvo gerokai iškėlusi kaklą. Dabar vartoju L-Tiroksina .Prieš du metus nustatė krūtyse cistinę mastopatiją. Vartoju Nakvišų aliejų. Dabar privalau tikrinti kasmet. Jau daugelį metų praktikuoju jogą, Dabar, tiesa šiek tiek mažiau, kadangi prieš porą metų nustatė sunkią obstrukcinę ligą, kuri išlindo “kaip Pipypas iš kanapių”. Niekas nežino iš kur, netgi tyrė genetiškai, tačiau nepasitvirtino. Gydytojai linguoja galva ir tipo ramina: gyvenkite kol gyvenasi. O kas belieka, taip ir darau. Kada pasidariau tyrimą iš kraujo lašo ir sužinojau, kad kraujyje trūksta PH, kad yra candidos bakterijų ir dar kai kurių bakterijų. Tada atsisakiau mėsos, pavartojau mineralų ir mikroelementų kompleksą Beres Drop, C+E vitaminą, Imunal (ežiuolę), gerąsias bakterijas bei žiedadulkes. Po dviejų metų kraujas jau rodė visai kitą vaizdą. Jau antri metai užsiimu intensyviu kvėpavimu, kurį išmokė viena puiki moteris, turėjusi subliuškusi plautį. Po šitų kvėpavimų aš numečiau svorio, buvo visiškai dingęs apetitas ( iš 63 kg dabar sveriu 56 kg), taip pat jaučiu energijos antplūdį. Gal nebūčiau dėsčiusi savo bėdų, bet pastaruoju metu labai pradėjo kilti pulsas- nuo 80 iki 140 tvinksnių per minutę, nors spaudimas žemas - 90/60. Kardiologai jokių širdies pakitimų nemato ir įtaria, kad tai dėl plaučių, nes širdis pradėjo dirbti už du. Tačiau dusulio aš nejaučiu. Kiti siūlo apsilankyti pas manualistą, išsitirti kraujotaką. Tačiau kraujo tyrimai visi normose. Prašyčiau patarimo kuo galėčiau pakeisti cheminius vaistus, kokias žoleles ar kt. vartoti? Labai Jums ačiū.
  Linkiu visiems laimės!

  Andy:

  Kas del krutu tai butu gerai panaudoti linu semenis, ypac jei problemos yra del estrogenu dominamivimo. Reikia sumalti koki 1-2 saukstus , uzpilti vandeniu, ir kai pasidarys tokia kaip kosele, valgyti. TIk reikia nepirkti maltu, nes sumalti linu semenis stovedami oksiduojasi.

  Kas del auksto puslo, tai cia greiciausiai yra buten del zemo kraujo spaudimo. Nes jei nukrinta spaudimas kad palaikyti kraujotaka automatiskai padideja pulsas, nes kitaip sutriktu kraujotaka.

  Beje manupulistas ir kruojo tyrimai tai visiskai skirtingi dalykai, paprastai manualistai (jei cia turi galvoje tuos kurie manipuliuoja kaulus). Ir jei tau yra problemu su stuburu, tai velgi visko gali buti.

  Kraujo spaudimas gali buti zemas jei is viso nevartoji druskos, arba yra išseke antinksciai, kas daznai buna jei zmogus pastoviai patiria stresa. Del antinksciu galima butu panaudoti vaistazoles, kaip ashwaganda, rhodial rosea, taip pat vitamina C, b grupes vitaminus, magni. Taip pat reiktu gerti pakankamai vandens, nes jei sumazeja kraujo turis/kiekis tai velgi gali nukristi kraujo spaudimas.

  O kai del plauciu, nezinau tiesiogines priezasties kodel del plauciu nukristu kraujo spaudimas. O tau gydytojai sake kaip obstrukcine liga gali sumazinti kraujo spaudima?

  Beje del plauciu tai patarciau taip pat atsisakyti pieno produktu.

  Ir dar plauciu ligos siejamos su liudesiu, bei problemomis seimoje, su vyru, partneriu. Tad jeigu yra tokiu problemu tai reiktu jas isspresti, ir taip liga bus isgydyti lengviau.

  Taip pat ten tau Livitabella dave geru patarimu.

  Sekmes

 226.   Lavitabella rašo:

  Sveika Lina , noreciau paklausti keleta dalykeliu nesuprantu ka reiskia kai jus sakot kai istyret krauja truksta PH ? niekaip nesuprantu tos frazes . PH tai kuno audiniu ir kuno skysciu ( kraujo , slapimo , linfu ir tt rugstingumas jo negali nei trukti nei ko jis turi buti arba rugstus arba sarminis ) . dar kitas dalykas kokia cia liga jums atrado cituoju : “Dabar, tiesa šiek tiek mažiau, kadangi prieš porą metų nustatė sunkią obstrukcinę ligą”( obstruction nu tai kazkam trukdo bet kurioje vietoje ? ) negirdejau dar apie tai ar galetumet paaiskinti siek tiek placiau . Nu ka o daugiau pagal jusu visus simtopmus jusu kunas uzterstas ( buvo toks ir mano nenusiminkit man triju metu vaikui isdraske angina , paskui norejo ir struma isoperuoti pabegau i uzsieni isvaziavau ir pasibaige operacijos labai jau greitai nori operuoti ) kuna reikia tik isvalyti , isvalyti teisyklingai nuo toksiniu medziagu ir visi sutine organai atsigauna . Musu krauja pompuoja pastoviai , taigi o per kokius pagrindinius aparatus ? tai yra angina , kepenys , struma ir t.t. kai musu organizme prisikaupia per daug toksiniu medziagu ( tai kraujas vis pompuodamas tuos toksinus per siuos minetus organus tie organai nebesugeba perdirbti ir jie pradeda tinti pavyzdziui angina ji istinsta ir padideja temperatura , nes kunas kovoja su toksinais ) struma pradeda veikti arba per letai arba per greitai ir t.t visas virtas maistas sukelia toksines medziagas ( deja tokia tiesa ) ir musu kuna reikia karts nuo karto pavalyti . Isivaizduokit beveik kaip vamzdziai kanalizacijos , nu per daug metu jie ten apsideda visokiom atliekom taip gaunasi ir musu zarnyne ir t.t. jei jo neisvalom neatsikratom toksinem medziagom visais metalais kurie nusede ant organu ir atliekos nuo vaistu ir t.t. juos gi reikia kada nors isvalyti …gaila kad nera mums idiegta nuo mazens nors viena kart i metus pasivalyti kuna ..taigi pagal jusu simptomus jums reiketu pavalyti kuna ir aisku valgyti tam tikra maista .gerai padaret kad atsisakete mesos ( bet pavyzdziui miltiniai produktai is baltu miltu taip pat labai blogai veikia musu organizmui ) as tai sakau is mano patirties . mano vaikui 11 metu , kol valgem daugiau pastos produktu ( nes as gyvenu Italijoje ir mano vyras italas jiems normalu pasta kiekviena diena ) tai mano vaikui tiesiog apsidedavo toks tartaras akmenys aplink dantis . As turedavau beveik 3 kartus i metus pas dantista vesti ir nuimti tuos akmenys . Kai tik pakeiciau mityba ir pasta isbraukiau ( palikau tik 1 karta i savaite ) o daugiau vaisiai rytais ir daugiau salotu , mano vaikui nera jokio !!! tartaro jokiu akmenu jau du metai praejo ir nuejus pas dantista jis stebejosi …taigi isisvaizduok kas dedasi zarnyne . va tiek is mano puses . o siaip yra dar ir keleta kitu giluminiu priezasciu gydant kuna nereikia pamirsti pasirupint ir musu siela …

 227.   Lina rašo:

  Sveiki,
  Labai dėkoju Jums už komentarus, už skirtą laiką mano problemoms spręsti. Tikrai nuoširdus ačiū. Kai pasidariau tyrimą iš kraujo lašo, tai aš neteisingai paaiškinau: man rodė pH koeficientą 3 (iš penkių) sakė, kad užrūgštintas organizmas, o kraujyje trūksta deguonies. Nors bendrai organizme deguonies pakanka, bet kraujyje trūksta, kaip aš supratau. Kadangi nustatė gydytojai obstrukcinę plaučių ligą trečios stadijos, tai greičiausiai kraujas ir rodė deguonies trūkumą. Tačiau kvėpavimas, vegetariškas maistas ir visa kitą apie ką aš Jums rašiau ir ką naudojau, mano gyvenimo kokybę labai pagerino. Dabar laikausi dienos rėžimo, stengiuosi valgyti teisingai.Visa tai pasiekiau pradėjus praktikuoti bhakti jogą. Gyvenu priemiestyje, turiu savo sodą ir daržą, auginu vaisius ir daržoves.Dalį vaisių, ir aišku žiemą, daug ką perku parduotuvėje. Turiu ozonatorių, kurio pagalbą ozonuoju ne tik vandenį, bet ir daržoves, vaisius. Todėl vandenį visa šeima geriame tik ozonuotą. Nežinau, gal mano toks organizmas, bet būna laiko tarpas, kai aš visiškai nebenoriu nei vaisiu, nei daržovių, nei sulčių, nei kokteilių, tarsi organizmas pats visą tai atmestų. Saldumynu aš niekada nemėgau, o dabar labai retai suvalgau. Norėčiau maitintis žaliu maistu, bet man užtenka suvalgyti obuolį ar slyvą, ar kokį kitą vaisių ir per vidurius pereina lyg šluota, kuri iššluoja viską. Kartais jaučiu tarsi skrandyje kurį laiką būtų įkištas balionas, ypač suvalgius obuolį. Kart nuo karto, maždaug kas du mėnesiai 21 dieną rytais valgau šaukštelį pelyno žiedelių. Dabar jau savaitę geriu debesylo šaknų arbatą, nes draugės mama patarė dėl plaučių. Miltinių ir pieno produktų valgau labai mažai. Naudoju sviestą gi (perlydytą, kuris yra be riebalų). Nu atrodo stengiuosi kiek įmanoma, bet cholesterolis 7,4. Nors , sako, kad vegetarai visi turi aukštą cholesterolį. Norėjau Jūsų paklausti, ar tiesa, kad intensyviai kvėpuojant atsikratome daug toksinų? Taip pat, sakykite, o kurį laiką reikia vartoti maltus sėmenis, ar tai galima tiesiog neribotą laiką? Taip pat norėčiau paklausti dėl jodo vartojimo (skaičiau Jūsų straipsnius). Nors skydliaukės dalis išopertuota ir gydytojai liepia naudoti L-Tiroksiną, bet gal yra galimybė atsisakyti vaisto, naudojant jodą? Ačiū už patarimą dėl kraujo spaudimo ir pulso. Būtinai paieškosiu šitų žolelių, kurias nurodėte. Labai Jums ačiū.
  Linkiu Jums laimės!

  Andy:

  O kai sakote kad deguonies mazai, tai ar cia jums kraujo prisotinima matavo?

  Jei nuo vaisiu paleidzia vidurius, tai labai geras zenklas kad jusu organizme yra visokio brudo, ir uzvalgius vaisiu/darzoviu prasideda detoksas. Tad vaisiu atsisakyti nereikia, paziurek gal kuriuos geriau toleruoja. Obuoliai turetu sumazinti detoksifikacijos simptomus.

  Kas del l-tiroksino, tai velgia cia nera pats blogiausias vaistas ir faktiskai nuo jo nera pasaliniu efektu jei naudojam tinkama doze. Nes tyroksinas yra T4, kuri organizmas pavercia i T3 (aktyvi skydliaukes hormono forma). Zinoma gali pameginti su panaudoti joda, ir gali buti kad likusi skydliaukes dalis tau sugebes pagaminti pakankamai tiroksino. Ir darant testus matysi, nes geriant Tiroksina, turi buti kas keleta menesiu daromi skydliaukes hormonu testai.

  Kas del cholesterolio, tai velgi vegetarai gal ir turi auksta, ypac jei vartojan daug pineon produktu, ir kiausiniu, bet cholesterolis greitai sumazeja perejus prie veganiskos dietos http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kaip-issivalyti-kraujagysles-ir-isvengti-ligu-588.html

  Bet cia pas tave cholesterolis gali buti padidejes butent del skydliaukes, jei skydliaukes veikla yra sumazejusi, tai viena is pasekmiu yra padidejes cholesterolis.

  Linu semenis gali vartoti pastoviai. kas del kvepavimo tai jis gerai, bet kvepuodama tikrai neissivalysi zarnyno.

 228.   Lavitabella rašo:

  Sveika Lina , pirmas dalykas noreciau pasakyti jei tikrai rodo ph 3 tai labai blogai ..ph turi buti virs 7sveikame organizme . Pas jus yra daug rugsciu ir jusu organizme yra uzdegiminiu procesu ( nes kitaip neimanoma rugstys sukelia uzdegimus ) vadinasi mytyba nera vis tiek taisyklinga . Nebutina jums maitintis vien zaliu maistu ( gal ir nera galimybes ypac ziema lietuvoje ) taciau , kai ateis vasara megaukites kuo daugiau visais vaisiais ir zalumynais . Slyvu nereikia valgyti daug taip pat sukelia rugstys kune . Butu gerai rytais susimalti zalia kokteili arba suvalgyti vaisiu pasipjaustyt , paskui pries pietus issipausti sulciu is kuo daugiau zaliu lapu:salierai , agurkas , petrazoles ir morka .Per pietus galite valgyti silta maista grikius arba rudus ryzius virtus ir kokias darzoves patroskintas , apie 16 vel kokia stikline sulciu ir vakare gera bliuda salotu ivairiu . Jei galite nusipirkite chlorellos ( pakels jums sarminguma kune ir apvalys siek tiek toksines medziagas . Sviesto as atsisakyciau ir naudociau geriau olyvuogiu alieju . Taip pat jokio pieno produktu . labai gerai kaip jau minejo Andy linu seklos ( jei darot zalia kokteili idekite ir ten po sauksteliu ) Joga labai geras dalykas , kvepavimas taip pat ( taciau turi buti taisyklingas kvepavimas kvepuoti su pilvo raumenim ) ir aisku gryname ore del plauciu .Jei gali gauti situ zoliu del plauciu labai gerai anglu kalba : Fenugreek Seed ,Pleurisy Root ,Mullein , Thyme Leaf , Marshmallow Root , Chickweed . Ziurek ka gali gauti is situ zoliu . tada virk nuovirus ir gerk po puodeli ( gali naudoti kelias zoles ) Cholelesterolis , tai toks dalykas kad ji kunas gamina pats net gi kad susidorotu su uzdegiminemis reakcijomis . ( tau nebuta valgyti riebu maista ar ka , nes jei kune yra uzdegimu , kunas kad pasaugotu musu lasteles ir audinius pagamina cholesteroli kovoti su uzdegiminiais procesasi ) todel ir sakau sureguliuok savo PH , vat tada ir kiti reikalai pasidarys …PH yra labai svarbus rodiklis , kai jis buna normoje , tada nera jokiu problemu . bet deja dauguma zmoniu PH yra tarp 5 ir 6 . tai vat ir atsakymas kodel beveik visi serga . o kai vaisiai sluoja per zarnyna tai tegul ir sluoja , nes vadinasi yra ko sluoti aisku kad nesigautu labai jau intensyviai , del to patariu zmonems taip pat atsirasti zalio molio milteliu vaistineje ar kur zoles pardavineje bio parduotuveje ( vadinasi argile verde ) jis labai gerai tai tokia kaip kreida , ji po sauksteli dedi i vandeni ryte ir isgeri ( jei tau uzpuola viduriavimas tai tas zalias molis sustabdo viduriavima nes jis surenka toksinus ir viskas iseina is kuno ir dingsta viduriavimas ) negalima maisyti su geleziniu sauksteliu tik mediniu . Nu ka sekmes . klausk jei turesi klausymu .Ir tiesa dar toksinais atsikratome tik valgant vaisius nes tai geriausias budas nutoksinti organizma( ir aisku jei yra galimybes tam tikras vaistazoliu specialias tinkturas padeda atregeneruoti audinius ir isvalyti toksines medziagas sunkiuosius metalus ir t.t ) …arba geriant sultys sviezias spaustas . darzoves ir salotos maziau valo , bet vaisiai yra patys geriausi toksiku valytojai…

 229.   Jurate rašo:

  Labas visiems!noriu pasakyti ,kad visi mokina kaip gydytis ,bet niekas nepasako kad pirmiausiai norint sustabdyti bet kokia liga pirmiausiai reikia sursti priezsaty nuo ko ir duoti organizmui tai ko jam reikia ir visos ligos bus sustabdytos ir galima jas pagydyti.bet labai svarbu ka visi pasiruose padaryti kad nesirgtu o ne kaltinti gydytojus ir kitus. as esu nutrilait maisto papildu atstove ir puikiai zinau kokios priezastys ir kodel zmones serga,bet ne kekvienas gali sau pripazinti ir padeti. Pirmiausiai saves visi paklauskite kokia chemija naudojate buitija ir koki vandeni gerete.Tuomet paklauskite saves ar pasiruose sau padeti

 230.   Jurate rašo:

  Noriu patsakyti jai turite veziniu lasteliu kurios yra aktyvio butina vartoti Qnzima bet as kalbu apie naturalius Nutrilite kompanijos,pazystu ne viena zmogu kuris vartodamas sios kompanijos maisto papildus sustabde zezio progresa.

 231.   Ina rašo:

  Po 1 kurso atsisakiau chemoterapijos…., nes organizmas visai išėjo iš rikiuotės….pakeičiau mitybą…, valausi organizmą…. Atsisiunčiau BLACK WALNUTT HULL , bet kaip ji vartoti?

 232.   Lavitabella rašo:

  Ina vartojimas paprastas vaistazoliu , ryte pries valgi per pietus ir vakare ( o kaip ten pipete ar lasiukais ?) jei yra pipete tai pilna pipete ilasink i vandeni arba i sultis , jei yra lasiukais tai prilasink arbatini sauksteli ir idek taip pat i vandeni arba i sultis . griebkis rimtai mitybos , nes reikia isvalyti toksines medziagas . Ir jei gali nusipirk Chloreros ypac jeigu dabar buvai gavusi chemio . Tai tau pasarmins greiciau organizma , kad rugstys neperdaug pakenktu toliau . Spausk sultis morku , obuoliu salieru , petrazoliu . Jei yra galimybe malkis zalius kokteilius( jei yra dilgeliu , ar kiaulpieniu mesk i kokteilius ir gerk ) receptu gali paziuret pilna youtoube kanale anglu kalba aisku ir pamatysi patvarkysi isvalysi organizma . Cia yra didelis darbas bet kai iprasi tai bus taip kasdieniska kad taps visai normalu . Sekmes klausk jei turi klausymu . O siaip valgyk visus vaisius , kuo daugiau tuo geriau …ir valgyk kada nori ir kiek nori . Sulciu mazdaug per diena po dvi tris stiklines padalink dienos metu . Tai va ir aisku kaip Andy mini reikia vit C , D ir t.t. pasiurpink savimi .

 233.   Ina rašo:

  BLACK WALNUTT HULL turiu kapsules pagamintas USA,

 234.   Lavitabella rašo:

  Gerai Ina , tai gerk kapsulem matai nezinau dozes( nezinau kiek kapsuliu yra buteliuke , bet normaliai 2 ryte ir dvi vakare . ok paskui dar duodu tau viena recepta , kuri butina taip pat pasidaryti ( cia taip pat del parazitu ir del imunines systemos pastirpinimo ) Pasirupink cesnako , tai labai stiprus antioksidantas,labai daug mikroelementu ,vitaminu ir aktyviu medziagu,o be to labai stiprus antiparazitarinis . taciau ji reikia atitinkamai paruosti tai isspaudi pora skilteliu i stikline ir uzpili verdanciu vandeniu . po 30 min nukosi ir isgeri. kiekviena vakara . Sveikatos parasyk kaip sekas . Sekmes . O ar maista derini ? nes jei toliau prastai valgysi tai zinai procesas pagyjimo yra suletintas …

 235.   zmogus rašo:

  Laba diena,
  gal zinote, kas teikia netradicinio gydymo konsultacijas. Buciau labai dekingas.

 236.   Lavitabella rašo:

  Sveiki zmogau , jei norite kontaktuokite mane per maila : yourlifesimplys@yahoo.de . Tik as negyvenu lietuvelej o italijoje . bet galime susisiekti ir per skypa duosiu geru ziniu . jei supratau eina kalba apie vezy ? sekmes

 237.   zmogus rašo:

  Kad tokio mailo nera, neina issiusti laisko…

 238.   VitaminasC rašo:

  “s” raidelės nereikia prieš @ ženklą ir tada bus geras emeilas Lavitosbellos.

 239.   Lavitabella rašo:

  oi atleiskit as per skubejima …negerai ispaudziau aciu Vitaminai C :)
  yourlifesimply@yahoo.de

 240.   Indra rašo:

  Aš norėjau paklausti - kodėl pradeda atsirasti tokie riebaliniai guziukai po oda ant kūno? turiu vieną ant rankos ir ant kojos , jie nedidėja ir neskauda , bet nemalonu… Ką su jais įmanoma padaryti? :)

  Andy:

  Na nematant sunku pasakyti, jei turi idek nuotrauka, ar linka i nuotrauka. Bet kaip jau sake tai greiciausiai kokie toksinai. Daznai odos problemos susije su prasta zarnyno bukle, kepenu problemom.
  Tad reiktu paziureti kaip jusu dieta, kaip jusu virskinimas, zarnynas.
  Dar galima butu daryti odos ‘’sukavima”/ skin brushing, Tiesiog reikia nusipirkti toki sepeti ir sukuoti oda.

 241.   Lavitabella rašo:

  Indra , sveikute , o tu vis dar valaisi kuna ??? ta prasme ar minti normaliai paprastai , nes jeigu valaisi ir atsirado tie guziukai po oda tai cia detoksifikacijos dalykas ir labai rimtas , tai tokios tipo riebalines liaukos istumiamos ir oda yra pats didziausais plotas toksiku ismetimui ,…tai va per cia ir eina , cia tokie kaip mazi linfos gumbeliaia , arba mazi augliukai nebijok nepyktybiniai …tas daktaras is amerikos jo klinikoje tokiu zmoniu buvo daug kad valymosi metu pasireiskia situ burbuliuku guzeliu issprogimas paskui dvieju triju savaiciu laikotarpyje turi isnykti sunykti , reikia dziaugtis kad jie iseijo negu kad jie butu tunoje ten viduje supranti …jei nori pasikalbeti placiau parasyk man i maila …sekmes nieko su jais nedaryk nei krapstyk nieko …

 242.   Inga rašo:

  Sveiki, mano mama serga minkstuju audiniu sarkoma. Buvo 4 chemoterapijos bet ggydytojai pasake kad jos neveikia, tai dave kita karta labai stipria gulejo ligoninej tris dienas kai parsiveziau, buvo labai silpna veme viduriavo kojos linko negalejo pavaikscioti, ka galetumete parekomenduoti, ka valgyti kaip sustiprinti organizma, mama jau nenori vaziuoti antrai stipriai chemoterapijai

  Ačiū

  Andy:

  Na jei labai nusilpus tai gerai butu vaisia, kurie yra labai lengvai pasisasvinama energija, taip pat zali kokteiliai. Taip pat patartina pereiti prie augalinio maisto veganiskos dietos.
  Plius vitaminas C, idealiai butu intraveninis, bet reikia, kad kas nors pastatytu lasine su vitaminu C/askorbo rugstimi. Jei ne tai galima naudoti yra oraliai, bent keleta gramu per diena, arba iki tol kol paleidzia vidurius, tada doze sumazinus vartojima testi, doze reikia paskleisti per visa diena. Pasiziurek vaistinese ar sveiko maisto parduotuvese ar dar kur nors , kur koks su maziau priedu, arba parsisiusk
  http://www.iherb.com/Now-Foods-C-Complex-Powder-8-oz-227-g/434
  http://www.iherb.com/Madre-Labs-Madre-C-Vitamin-C-6-35-oz-180-g/17628
  Arba jei ledzia finansai yra toks lipospheric, kuris yra geriau pasisavinamas ir ne pasiekiamos arti intraveninio ligio dozes http://www.lyposphericnutrients.co.uk/products/98-lypo-spheric-vitamin-c-livon-labs.aspx

  Taip pat patarciau isvesti zmogu i lauka, kad pabutu sauleje, nes vitaminas D yra svarbus faktorius, arba kitu atveju galima naudoti paildus, bent koki 10 000 IU (tarptautiniu vienetu).

  Taip pat iprasti dalykai, kaip cesnaks, svogunai, alijosius, kurkuma, imbieras. Pasiskaityk komentarus, po siuo ir taip pat Kitu mano straipsniu, ten yra labai daug info,
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/pigus-ir-paprastas-vezio-gydymo-metodas-34.html

  Ir taip pat svarbu kad zmogus dar noretu gyventi, nes daznai buna, kad seni zmones tiesiog nebenori gyventi

 243.   Inga rašo:

  Taip ji jau sake kad nieko nebenori o tuo labiau toliau chemoterapijos. Aciu jums uz patarimus

  Andy:

  Na tokiu atveju jei zmogus pats nebenori ir nebeturi noro gyventi, tai tokiu atveju padeti zmogui yra labai sunku, ir dazniausiai kitu dedamos pastangos pratesti kito zmogaus gyvenima nues veltui.

  Kad ir kaip liudna prarasti artima zmogu, bet jei zmogus jau nebenori toliau gyventi siame pasaulyje, tai galbut reiktu pripazinti toki jo nora, ir gerbti jo pasirinkima.
  Tiesiog gal zmogus jau viska atliko siame gyvenime, ir jo sielai metas palykti si kuna.

  Ir beje, esu skaites kad is energetines/amocines puses, vezys ar kita sunki liga butent siejama su tuo kad zmogus nebenori toliau gyventi, nebemato prasmes ir t.t.

 244.   Inga rašo:

  Dar noriu paklausti, ar girdejote kazka apie yondelis vaistus nuo sarkomos gydymo?

 245.   Roma rašo:

  Sveiki.As zinau atvejus,kai vezi isgydo RYTU MEDICINA…861644250

 246.   Roma rašo:

  Ir be chemoterapijos…BE ZALOS ORGANIZMUI.

 247.   Romas rašo:

  Labas Andy,
  aš esu žurnalistas, kaunietis, rašau darbą apie tai, kaip sunkios, nepagydomos ligos iškreipia sergančiojo mąstymą, santykius su aplinka, su artimaisiais. Tavo straipsnis man buvo labai naudingas, tu - teisus, vėžiu sergančiųjų labai pasikeičia charakteris. Jie pas mus negauna psichoterapeuto konsultacijos, jie iš gydytojų negauna savo susirgimo prognozės ir gyvena toliau kaip mirtininkai arba kaip emocingi diktatoriai, susitaikę su savo pražūtimi.
  Norėčiau, kad tu man atsiųstum savo elektroninio paštą, turiu tau daugiau klausimų, norėčiau bendradarbiauti.

 248.   Virginija rašo:

  vyrui pasalino dali skrandzio,padare biopsija nustate 3 stadijos vezi.Dabartiniu metu atliko 1 chemoterarijos kursa,sakykit ka galima naudoti imuniteto pastiprinimui ir koki maista

 249.   Lavitabella rašo:

  Virginija , turiu paciente su skrandzio veziu , gydytojai sake gyvens tik menesi o ji jau visus metus isgyveno ir toliau tesia …bet aisku darem nemazai , pakeitem visai mytyba …skrandzio vezys pagydomas ir vienas kuris greitai atsistato …bet va reikia radikaliai pakeisti mityba …kaip Andy mini cia savam blogeryje , atsisakyti mesu , atsisakyti pieno produktu , ir visu beveik miltiniu …nera lengva taciau imanoma ..Patariu valgyti daug vaisiu nes jie lengvai virskinami ir geriausi imunines systemos pakelejai , nes turi daug antioksidantu …aisku geriausias dalykas ismokti malti zalius kokteilius spaustis sultis …svarbu sarminti organizma , tai reiskia kuo maziau virto maisto .. imuniteta stiprinti galite ir su vitaminu C , plius spirulina ir chlorella labai gerai nes sarmina organizma ir valo kuna nuo toksiniu medziagu vezys yra todel kad daug toksinu organizme …taigi … jei norite platesnes info raykite man i maila .nes nenoriu uzimti cia pas Andy daug informacijos yra teisingos , as naudoju dar kitus metodus …sveikatos jusu vyrui …

 250.   Saule rašo:

  Kiek dariausi tyrimus vis rodydavo zema cholesteroli, gydytojai sake cia nieko blogo, kol galiausia gavau depresija. Andy, kokiu budu galeciau greiciau pakelti cholesteroli, cia tiktu kokosu aliejus? nors ji ir taip naudoju beveik kas diena po sauksta. Ar cia organizmas pats turi ji gaminti, prasau paaiskink. Aciu uz atsakyma.

  Andy:

  VIsu pirma koks tavo cholesterolis buvo. 99% tavo depresija tikrai ne nuo zemo cholesterolio, depresija yra daugiau psichologinis/emocinis dalykas, o ne cholesterolio trukumas, kaip kokie Paleo ar low-carb dietu salininkai bando itikinti.
  Reikia paziureti kodel tau depresija, gal tu neturi gyvenimo tikslo, dirbi nemegiam darba, blogi santykiai seimoje ir t.t. O ne jaustis auka ir viska suversti zemam cholesteroliui, ir po to pradeti valgyti visoki gyvulini bruda, ko resultatas, bus priaugta svorio, dar labiau nukris energija, ir po to i dar didesne depresija ipulsit.

 251.   Lavitabella rašo:

  Sveika Saule as irgi niekaip nesuprantu prie ko cia reikia kelti cholesteroli ?? kas dabar nuspeja jog zemas ar ne zemas tavo cholesterolis …o is viso kokia tavo mityba ? ka valgai ? aisku kaip Andy sako depresija ne prie ko cia cholesterolis , labiau emotyvinis dalykas , aisku jei valgai daug zalio maisto gali buti ir valymosi pasekmes , nes kai kunas valosi valosi ir emociniai kunai , taigi buna tokiu kaip kad leki nuo kalnelio ir vel kili i kalneli , reikia siaip saules …zinok dar ypac salyse kur mazai saules buna zmonems atsiranda daznai depresija , del to pavyzdziui olandijoje yra net gi psichologijos kabinetai kur gali daryti sviesos terapija ( nezinau tiksliai kaip lietuviskai issivercia ) taigi jei gali pasidegink sauleje dazniau , pakils siek tiek noras kazka veikti aisku …na ka jei nori placiau apie depresija suzinoti parasyk man i emaila : yourlifesimply@yahoo.de ….nes cia nukrypome jau nuo temos kuria pradejo Andy …geros tau sveikatos :)

 252.   Jurate rašo:

  Labukas.
  Noriu pasidalinti patirtimi su visais kaip padejau savo sunui kuris turejo elergine asma.Pirmiausiai noriu pasakyti kad niekas nera kaltas kad mes sergame ar serga musu vaukai.Noriu pasakyti kad mums truksta kit informacijos taisyklingos ir nebijoti pasitiketi vieni kitais.kai gydytojai pasake ,kad turesiu duoti visa gyvenima sunui medikamentus ir be ju jis nebegali gyventi,as turejau dideli nora ir tiksla jam padeti.dabar jis 5 metuku ir yra sveikas.Zinau puikia kompanija kuri jau yra virs 80 metu ir tikrai puiki.As paklausiau netradiciniu gydymo ir padejau savo sunui.Esu laiminga nes nevartojam jokiu vaistu o gydytojai nesupranta kaip mes pasveikom ir kai pasakiau kaip jam padejau jie negali tuom patiketi. Gydziau naturaliais tik maisto papildais NUTRILITE ir patikekite jie daro stebuklus.
  Tokiu budu dabar padedu visiems kitiems zmonems kurie turi problemu su sveikata.Neseniai turejau pacijante kuri turi skydliaukes didele problema .gydytojai dave 5 men isgyventi.Dabar ji jauciasi puikiai ir nebevartoja jokiu vaistu.Aciu jums ir jai tikrai jums svarbu jusu sveikata parasykite man tikrai padesiu.jurate@carrigaline.eu

 253.   Lavitabella rašo:

  Sveika Jurate , as turiu viena drauga italijoje jis jau pardavineja 20 metu nutrilife …taip tai patikima firma ir jie daro tuos papildus taip pat is vaistazoliu ir vaisiu ir siaip viskas yra bio , girdejau labai gerus atsiliepimus aisku kad kunui padedant su gerais papildais jis atsistato i vietas …normalu dziaugiuosi kad jus nenuleidote ranku ir kad gydytoju pasakymas reiks visa gyvenima gerti “nuodus” as taip pat tos pacios nuomones nesusitaikau …reikia ieskoti kitos iseities o ne nuodyti organizma …laimingai ir geru darbu .

 254.   Dovile rašo:

  Šiais dviem požiūriais, manau, dar ilgai žmonės nesutars. Ar chemoterapija reikalinga? Kiekviena atvejis yra individualus, dėl to reikia žiūrėti į statistiką. Tik kur ją rasti - tikslią, be pagražinimų?

 255.   Vita rašo:

  kas gali padeti apsispresti - gydytis chemoterapija ar ne ? I- stadija, krutis pasalinta, gyd. rekomenduoja chemoetrapija, hormonu terapija, nes agresyvios formos navikas buvo. Kaip nuspresti ka daryti ? Turiu artrita, nesu labai stiprios sveikatos, nors tyrimai nieko blogo nerodo. Kas gali patarti ???

 256.   Ina rašo:

  Vitule, niekas nepatars, tik pats chemoterapeutas, jei gerai su juo sutari. Reikia rimtai pakalbėti su juo, jis supras, kad Tu labai bijai,o jei nenori, tai organizmui ta chemoterapija bus peilis. Čia reikia nusiteikimo. Aš atsisakiau taip pat, bet chemoterapeutas suprato ir seka mano buklę. 1-ma stadija- tai nenusimink, viskas bus gerai. Bet be chemoterapeuto nuosprendžio bus labai sunku, nes daug valios reikia…O , kad artritas, tai jam nuo chemijos tik geriau bus, patikėk. Pasikalbėk su chemoterapeutu.

 257.   vijoklė rašo:

  Sveiki> Perskaičiau visus komentarus ir dabar esu pasimetusi. Man krūties vėžys. Trigubai neigiamas, po operacijos ir padaryta 1 chemoterapijos seansas. Gydytojai sako, kad ši vėžio forma nereaguoja į maistą ir neaiški jo kilmė. Ir gali padėti tik chemoterapija ir spindulinė radiacija. Kol kas tik 1-2 stadija, dar neišplitęs, bet labai agresyvus. Pasimečiau, kai perskaičiau visus komentarus ir dabar galvoju ką toliau veikti. Iki antro seanso liko 2 savaitės. O gyventi labai norisi…

 258.   Sandra rašo:

  Sveiki

 259.   violeta rašo:

  sveiki perskaiciau jusu visus komentarus ir nusprendziau jusu paklausti . Man gimdos kaklelio vezys 2 stadija ,atvykau po nesibaigenciu menesiniu i ligonine ir man padare abrazija .Pamate kad yra auglys gimdos kaklelyje ,nusiunte i onkologine ligonine tyrymam.Kita diena nuvykau i poliklinika paimt siuntimo ir ten daktare mane dar apziurejo ,tuo metu vel pradejau stipriai kraujuoti su kresuliais be sustojimo .ir mane su greitaja isveze i onkologini .Savaites begyje atliko visu organu tyrimus taip pat ir biopsija ir nusprende operuoti.Manpasalino gimda ,kakleli ir kiausides ,po operacijos jau praejo 1 menuo .Dabar man paskyre spindulius 25 seansus ,pamatavimus jau atliko ,ir chemija uz savaites 5 seansus .jauciuos vidutiniskai vartoju gelezi tardyferon ,ir Angiocell plius, taip pat urinal ,taip pat reguliuoju mityba po truputi .Noreciau patarimo mano atvejui ,labai bijau chemijos net galvoju atsisakyti .Is anksto dekoju Aciu.

 260.   saulius rašo:

  labas visiems turiu beda tevukui 81 metai jam 4 stadijos kasos vezys jau atlikta 1 chemoterapija ir kas savaite dar 22 laukia manau ikalbet nebenaudot terapijos ka patartumet nua ko pradet ar begalima jam padet

 261.   VitaminasC rašo:

  vijokle, violeta, sauliau … o ką mes galim patarti, ką Andy gali patarti? jis nepriims už jus sprendimų. Visi patarimai čia surašyti jau daug kartų. Pakartoti juos 156 karta?
  Patys puikiai žinote kad chemo terapija daugeliu atvejų yra tik žaidimas kovoje su vėžiu, kuris kenkia žmogui labiau negu vėžiui, bet oficiali medicina tik tokį įrankį turi ir jie juo naudojasi.
  Patys žinot kad daktarai turi antpečius, o mes ne. Todėl čia jūsų, kaip suaugusio žmogaus pareiga nuspręsti ir pasirinkti kuriuo keliu eiti.
  Patys žinot, kad jei žmogus labai labai norės gyventi, tai jokie daktarai nepadės. :) ne iš piršto laužtas šitas anekdotas.
  Man liūdna matyti, kai žmonės nori lengvo kelio problemos sprendimui, ir bando įrodyti sau, kad jis egzistuoja.
  Man liūdna, kad žmonės 30-40-50 metų nei cento neinvestavę į sveikatą ir ją švaistę, staiga išgirdę diagnozę tampa pasiruošę nuversti kalnus, tik bėda kad 40 metų švaistant Dievo duotą sveikatą, neina per 1 mėn atstatyti atgal.

  Taip kad griebkit jautį už ragų, perskaitykit dar ir dar kartą viską čia, susirašykit faktus, argumentus, situacijas ir priimkit sprendimą. Ir labai norėkit pasveikit, LABAI. Susikurkit daug planų ateičiai (ne vien dėl sveikatos, o apskritai, ką padarysit dar gyvenime, ką paliksit pasauliui po savo ilgo nugyvento kelio, kur save realizuosite ir t.t.), susirašykit svajones, tikslus, siekius, ir pradėkite dirbti ties jų įgyvendinimu, o kai būsite užsiėmę savo tikslais, liga pasitrauks, organizmas pradės savęs gydymo procesą automatiškai, nes pasąmonė matys kiek dar daug reikia nuveikti jums.

  Kaip yra kažkas pasakęs - žmogus miršta kai miršta jo paskutinė svajonė.

 262.   Jolanta rašo:

  Sveiki, rašau , kad įtrauktumėt į sąrašą. Jau 4 metai po krūties vėžio operacijos ir tradicinių gydymų. Gaila, neradau anksčiau Jūsų puslapio.
  Skaitau su įdomumu, manau daug ko pasimokysiu ir pritaikysiu sveikam gyvenimui.

 263.   Virginioja rašo:

  Sakykit prasau jau baigiam daryti chemoterapijas liko 1.Patarkit ka reikes naudoti is vitaminu, papildu organizmui artstatyti nes vyras jauciasi labai nusilpes, vaiksto kaip girtas, labai zemas kraujo spaudimas

  ANdy:

  Na visu pirma tai reiktu atstatyti chemo numarinta imunine systema, vartojant nemazas dozes vitamino C (bent keleta gramu per diena). Jei leidzia finansai nusipirkit lipospherinio, kurio pasisavinima yra zymiai geresnis http://www.lypospheric.co.uk/ (reiktu vartoti bent 2 pakelius per diena. jei ne tai nusipirkit tiesiog is vaistines kur yra didesne doze, ir be priedo, saldikliu ir t.t.

  Taip pat reikia atstatyti zarnyno flora, naudoti kokius stiprius probiotikus, cia esu nurodes keleta geros kokybes
  Taip pat vitamino D, bent kokius 5 000 IU (tarptautiniu vienetu), arba 124 mikrogramu per diena.

  Dar galia naudoti medicinius grybus kaip reishi, mitake, sheita, cordyceps, kurie taip pat stiprina imunine sistema.
  Dar cinko, kokius 25 mg per diena.

  Itariu kad po chemo yra nukrites hemoglobinas, tai geri butu susileisti b12, arba bent jau oraline didele doze naudoti. Pasidaryti feritino testa ir jei truksta gelezies tai panaudoti ir gelezi.

  Dar naudokit cesnaka, svogunus, imbiera, kurkuma,, kurios pasizymi antivezinem savybem

  Taip pat reikia kad dieta svari butu, pagrinde ar visiskai augalinis nperdirbtas maistas,

  Dar gali gerti burokeliu taip pat morku sultis.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/organizmo-valymas-raudonuju-burokeliu-sultimis-266.html

  Taip pat bent kiek sustiprejus, reiktu prati mankstintis, bent jau vaiksioti, vazineti dvirasiu ar sokineti ant trampolino, nes tai padidina isgyvenimo sansus.

  Sekmes

 264.   Virginija rašo:

  Labai aciu uz patarimus viska bandysim

 265.   jurate rašo:

  laba labai noriu sužinoti apie sinusita ,niekas man nepadeda prašau parašykit

  Andy:

  O tu mano straipsni apie sinusus skaitei? http://sveikatossaltinis.blogas.lt/sinusu-plovimas-namuose-447.html
  Taip pat pasisakytk komentarus ten yra ir patarimu ir zmoniu atsiliepimu.

  Dar patarciau bent kuriam laikui eliminuoti visus pieno produktus. Nes jie gali buti tavo sinusu problemos priezastis.

 266.   jurate rašo:

  ačiū

 267.   Ina rašo:

  Andry, aš Jums rašiau seniau( dėl kruties vėžio 2 stadija), daug ką pertvarkiau savo gyvenime atsisakiusi chemoterapijos, v.žymeklio rodikliai geri,kraujas tvarkoje…stengiuosi maitintis kaip galima sveikiau. Ačiū Jums už patarimus…, bet dar noriu paklausti kaip Jūs vertinate Temoksifeną-man jį paskyrė gerti 5 metus ir būtinai chemoterapeutas liepė jį gerti. Kokia Jūsų nuomonė.

  Andy:

  Ina, aciu uz pasidalinta patirti, ir smagu girdet, kad jusu sveikata pagerejo. Del Tamoksifeno, tai velgi vaistas su pasaliniais efektais ir net gali skatinti vezio ir kitu ligu vistimasi. Priedo jo efektyvumas/nauda zymiai perdeta naudojant relatyvia statistika, kaip paimi absoliucius skaicius, nauda vos keli procentai. http://www.greenmedinfo.com/toxic-ingredient/tamoxifen
  http://www.greenmedinfo.com/blog/tamoxifen-praised-life-saving-still-causing-cancer
  Kaip zinai tai estrogeno receptoriu antagonistas/blockeris/blokuotojas.
  Geriau naudoti naturalias alternatyvas kaip linu semenis
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/linu-semys-sumazina-vezio-rizika-878.html
  Taip pat DIM ir I3C (cia medziagos randomos ar susidarancios ir brokoliuose, kopustuose, kalafioruose randamu medziagu.)
  Taip pat pomegranatus, kurie mazina estrogenu gamyba organizme, sekmes.

 268.   Laima rašo:

  Sveiki, Andy.

  Paminėjote brokolius, kopūstus, kalafijorus. Gal galite parašyti, ar šaldytose šiose ir kitose daržovėse ar salotose išlieka naudingų medžiagų?

  Andy:

  Geras klausimas.
  Siuose darzovese (bastutinių (Brassicaceae) šeimos augalų rūšis) randami - glucosinolate glucobrassicin, kuris po to paverciamas i I3C ir po to i DIM. Tam procesui reikalinga skrandzio rugstis. Verdant dalis sunyksta, maziausiai prarandama verdant garuose http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2722699/

  Siuose darzovese taip pat yra kitu glucosinolate, kurie po to yra paverciami i isothiocyanate. isothiocyanate tai pat turi daug antiveziniu savybiu. Bet kad paversti i isothiocyanate, reikalingas enzimas myrosinase. Jis yra radnamas sveiziuose kopustuose, brocoliuose ir t.t. Verdant tas enzimas zuva. Todel norint kad organizmas pagamintu isothiocyanate, reikia su virtais brokoliais/kopustais valgyti bent truputi zaliu/svieziu.

  Ir dar bendrai del saldytu darzoviu, tai neseniai viena studija parode, kad saldytos darzoves turi daugiau vitaminu ir mineralu nei sviezios. Tad saldytos darzoves tikrai nera blogai.
  http://www.foodnavigator.com/Science-Nutrition/Frozen-fruit-and-vegetables-may-be-more-nutritious-than-fresh-Research

  Sekmes

 269.   Laima rašo:

  Oi, Andy, labai nudžiuginot mane savo atsakymu, nes jau septintą mėnesį esu žaliavalgė, parduotuvėse matau, pvz.; šaldytų špinatų ir labai norėčiau dėtis juos į kokteilius, bet nežinojau, ar yra iš jų šaldytų bent kokios geros naudos. Šiuo metu su žalumynais sudėtinga, niekas juk neauga jau. Tiesa, šaltuoju metų laiku vakarienė valgau virtą.
  Per savo neišprusimą pirmos jūsų atsakymo pusės nelabai supratau, nežinau, ką reiškia 16C ir DIM, angliškai neskaitau, tik rusiškai, bet dabar tikrai labiau atsisuksiu į kalafiorus ir brokolius, kurių mūsų parduotuvėse (Vilniuje) dar galima rasti šviežių, o taip pat yra ir šaldytų. Valgyti juos ruošiuosi žalius.
  Labai Jums ačiū:)

  Andy:

  Glucosinolate yra tiesiog medziagos/cheminiai dariniai randami brokoliuose/kopustuose, is kurie po to organizme paverciami i DIM (3,3′-Diindolylmethane) ir I3C (indole 3 carbinol) (ten anksciau buvau padares klaida, turi buti I3C, o ne I6C) (cia cia cheminiai medziagu pavadinimai). Kaip sakiau I6C turi antivezini poveiki.
  Bet velgi cia tik keletas is keliu simtu ar netu tukstanciu medziagu/elementu randamu brokoliuose.

  Sekmes

 270.   Virginija rašo:

  Sveiki Andy.Rasau vel jums. Mano vyrui padare 6 chemoterapijos kursus.Sveikata ne kokia ,nes jauciasi nusilpes.Norejom jau naudoti ivairius papildus imuninei sistemai, bet padare echoskopija toliau liga progresuoja i limfmazgius,Jam skrandzio vezys 3 stadija. Dabar su chemija skyre ir biologini vaistaHerceptina.,bet atlikus pirma cheija gavosi alergija panasi i gripa, tai temperatura,drebulys.Patarkit kaip Jus apie tai manote,ka galetumete patarti.

  Andy:

  Na kad nelabai ka naujo galiu patarti. Kai vezi nuodiji su chemo, nuodiji visa likusi organizma, ir is daugelio alternatyvu naudos bus mazai.
  Kiek suprantu situacija ne kokia, bet galima butu ismeginti dideles dozes vitamino C, taip pat darzoviu sultis.juicing, kavos klizmas, soda, bet velgi priklauso ar zmogus nera labai nusilpes, ar pakels.

 271.   Ramunė rašo:

  Labas Andy. Gal gali patarti, iš kur gauti kanapių aliejaus, kuris gydo vėžį. Kanapių sėklų aliejaus yra daug kur pirkti, bet jis vėžio negydo, per silpnas.

  Andy:

  Na kanapes su THC yra laikoma kaip narkotine medziaga ir daugelyje saliu tarp ju ir lietuvoje yra uzdrausti, nelegalus. Tad legaliai kanapiu aliejaus su THC jus lietuvoje tikrai negausite. Nebent jus is kur nors gautumete kanapiu su THC ir po to pati ta alieju paruostute tiesiog tas kanapes uzpylus kokiu nors geros kokybes aliejum.

 272.   lora rašo:

  nuostabus straipsnis, daugiau tokiu, informcijos sia linkme ir patvistinancios autoriaus zodzius internete begales, reikai tik dometis. aciu.

 273.   Rima rašo:

  Laba diena visiems. Man nustatė sklerodermą. Gydymui skyrė kremą su šlapalu. Tačiau tai praktiškai nieko nepadeda. Gal kas gali patarti alternatyvų gydymo būdą. Būsiu labai dėkinga.

  Andy:

  Jei skaitai anglu kalba cia yra diskutuojama sios ligos gydymas naudojant vitaminus D ir E, taip pat PABA, enzimus, ir kai kuriuos kitus http://www.anaturalhealingcenter.com/documents/Thorne/articles/scleroderma11-3.pdf
  Taip pat reiktu pakeisti dieta, issivalyti zarnyna, nes tai autoimunine liga, ir tai daznai priklauso nuo zarnyno buklos, zarnyno floros balanso.
  Cia yra vieno patirtis kur velgi pakeite mityba
  http://www.naturalnews.com/033309_scleroderma_remedies.html

  CIa yra keletas protokolu, patarimu, apie dieta, organizmo valyma. http://curezone.org/dis/1.asp?C0=300

 274.   Virginija rašo:

  noriu paklausti kiek laiko onkologiniams ligoniams naudoti soda,vyras gere po 2 arbatinius saukstelius 3 kartus dienoje 12 dienu .Dabar 10 dienu geria po arbatini sauksteli.O kaip naudoti toliau jei nesunku prasau atsakyti.Sakykit ar galima naudoti soda turint problemu su skrandziu.?

 275.   nijole rašo:

  Ačiū už informaciją,visiems sveikatos!!!

 276.   Onute rašo:

  Uz tokius straipsnius turetu buti taikoma teisine atsakomybe, nes tai yra zmoniu dezinformavimas ir nusikalstamas klaidinimas, del ko gali buti sukeltas pavojus sveikatai ir gyvybei.

 277.   Virginija rašo:

  Uz tokius straipsnius turetu buti taikoma teisine atsakomybe, nes tai yra zmoniu dezinformavimas ir nusikalstamas klaidinimas, del ko gali buti sukeltas pavojus sveikatai ir gyvybei.

  Andy:

  O kur yra gydytoju ir famacininku tesine atsakomybe?
  Kas atsako uz sufalsifikuotus vaistu tyrimus, gydytoju papirkinejimus?

  Kas atsako uz gydytoju stumiamus vaistus kaip statin, fosamax, gripo vakcinas, is kuriu naudos nera, priedo daroma zala ir is to pelnomasi.
  Viena meta-analize parode, kad nera irodymu, kad gripo vakcina yra naudinga viresniems, bet zinoma i tuos rezultatus niekas neziuri ir toliau visiems stumia gripo vakcinas.

  nfluenza vaccines can provide moderate protection against virologically confirmed influenza, but such protection is greatly reduced or absent in some seasons. Evidence for protection in adults aged 65 years or older is lacking. LAIVs consistently show highest efficacy in young children (aged 6 months to 7 years). New vaccines with improved clinical efficacy and effectiveness are needed to further reduce influenza-related morbidity and mortality
  http://www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099%2811%2970295-X/abstract

 278.   Evaldas rašo:

  Puikus blogas :) vertinga informacija kiekvienam, dėkui autoriui! Dienos režimas, sveikas maistas, sportas, grynas oras (buvimas gamtoje), teigiamos emocijos, harmonija mus supančioje aplinkoje, ramus protas, GILESNIS VISATOS DĖSNIŲ SUVOKIMAS užkerta kelius bet kokiai tamsai/ligai ir leidžia žmogui atsiskleisti visi gražumu- būti sveikam stipriam ir laimingam! Liga tai tarsi dovana/signalas, jog reikia remontuoti ne tik kūną, bet ir sielą :) sekmės visiems! :)

 279.   Bronė rašo:

  Gavus chemiją.Ar verta naudoti Angiocels.,ar kitus maisto papildus?

  Andy:

  Nezinau del angiocels, but kai kuriuos papildus verta, kaip vitaminas C, D, selenas, jodas, curcumin, chlorela, spirulina ir t.t.
  Bet taip pat labai svarbu pakeisti mityba, gyvenimo buda, nes nieko nepakeitus vezys daznai sugrista, ir tu pipildu nauda bus minimali.

 280.   Tomas rašo:

  Sveiki, norejau prie sitos temos pasidalint keliomis noruodomis.. http://www.youtube.com/watch?v=AQVsgVmyKmw http://www.youtube.com/watch?v=S2Un9vJo-lY&feature=share

 281.   Saulius rašo:

  Veterinarai, juos pacius svitinti tol kol melyni su putom isnesti butu. Lietuvos gydytojai tai aplamai tik BIZNIS ir daugiau nieko, daugiau ligu ir mirciu- didesnis biznis.

 282.   Lili rašo:

  Sveiki, Andy, čia rašote apie vit C, noriu paklausti nuomonės apie skystą natūralų C: http://akuna.odu.lt/produktai/akuc/ ir probiotikai su dideliu kiekiu bakterijų: http://akuna.odu.lt/produktai/akuprobiotics/
  Ten yra ir skystas selenas, ir cinkas.
  Ačiū už Jūsų didelį ir prasmingą darbą:)

  Andy;

  Ten tas vitaminas C turi sukrolozes saldiklio, kurio geriau nenaudoti, gali neigiamai paveikti zarnyno flora. Taip pat yra konservanto kalio sorbato.

  Del probiotiku, tai raso tik procentus, bet neraso kiek ten tu bakteriju vienetu yra. JI galima butu meginti naudoti, ir ziureti ar yra efektas. Bet dar vienas minusas yra kad jis taip pat turi titano dioxido, kurio taip pat geriau vengti.

 283.   Lijana rašo:

  Sveiki Andy.Mano svainei rado ant apendicito neaiskiu dariniu.Pasirodo jai vezys 4 stadija.Dare operacija citroredukcine chirurgija ir intraoperacine pilvapleves chemoterapija.Operacija praejo gerai,nors vyko10 h.Gyditojai paske kad pasalino pilvapleve,vezys niekur neprogresavo.Israse siuntima i sanatorija,o po to siuntimas svitinimui…norejau paklausti,ar tikrai butinas svitinimas?

  Andy:

  As nesu onkologas, ir sprendima jus turite priimti pati, bet asmeniskai svitinimo nedaryciau. Labai galimas daiktas kad jo net nereikia, bet gydytojai tiesiog nori apsidrausti, kad net ir po operacijos gali buti like netestuojamas kiekis veziniu lasteliu. Bet velgi svitinant bus neigiamai veikiami aplinkiniai organai.

  Patarimas butu pakeisti dieta, ir gyvenimo buda, pereiti prie pagrinde ar visiskai augalinio nerafinuoto maisto, kai valgoma pagrinde, vaisiai, dazoves, narafinuoti grudiniai produktai kaip koses virtos vandenyje, garuose virtos bulves, lesiai, truputis riestu seklu, avokado, linu semenu.

  Dar vartoti kurkuma/ciberzole ar jo ekstrakata curcumin, taip pat imbiera, kurie turi antivezini poveiki ir sumazina ir net apsaugo nuo vezio. Sie du prieskoniai blokuoja COX-2 veikla ir expresija, kas yra daznai zarnyno vezio atveju. Ir taikant COX-2 sumazinama vezio rizika ir net isgydomos pradines vezio zarnyno vezio stadijos.
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kurkuma-artritui-gydyti-897.html
  Dar labai svarbu issivalyti zarnyna, atsatyti gera zarnyno floras balansa.
  Taip pat fizine veikla, tyrimai rodo, kad fizine veikla zymiai pagerina isgyvenimo sansus esant veziui ir taip pat sumazina rizika,

  Dar gerai naudoti dideles dozes vitamino C, bent koki 1 grama per diena, geriausia lipospherini, kuris geriau pasisavinamas.
  Taip pat gali naudoti cesnaka, svogunus, bei burokeliu sultys
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/organizmo-valymas-raudonuju-burokeliu-sultimis-266.html

  Kitas varjantas yra gerson dieta, kur naudoja morku ir kitu darzoviu sultis, yra zmoniu kurie sekdami tokia dieta , plius kavos klizmas yra issigyde 4 stadijos zarnyno vezi
  http://naturalsociety.com/man-woman-carrot-juice-stage-4-cancer/

  Sekmes

 284.   Lijana rašo:

  Aciu uz patarimus.

 285.   Siaip rašo:

  Aš patarčiau priešingai pereiti mitybos su kuo mažiau angliavandenių ir cukrų, nes būtent jie yra maistas vėžinėms ląstelėms, todėl nerekomenduočiau veganinės ar kitokios augalinės mitybos.
  Rekomenduočiau ketogeninę dietą, kai angliavandenių ribojama iki 20-30 g per dieną, pašalinti iš mitybos visus vaisius ir grūdines kultūras (kruopas) ir padidinti gyvūninės kilmės riebalų suvartojimą.
  Taip pat rekomenduočiau badauti savaitę.
  Štai pavyzdys kai žmogus badaudamas ir naudomas ketogeninę dietą išsigydė melonomą: http://www.delfi.lt/news/daily/health/nepagydoma-vezi-iveike-drastiskai-pakeites-mityba.d?id=63862106.

 286.   Laima rašo:

  Per dieną gyvūninės kilmės baltymo suvartojant daugiau, nei 10 proc. visos dienos kilokalorijų, sergamumo vėžiu kreivė ryškiai kyla į viršų. Tai yra ilgalaikių tyrimų rezultatas, tvirtai mokslo įrodytas. Tik kad kažkas labai to nenori girdėt ir žmonėms stengiasi teigti atvirkščiai.

 287.   Ona rašo:

  Gal galite patarti sesei nustate kepenyse sarkomą.vieną chemiją priėmė,jaučiasi blogai, laikosi temperatūra.Patarkite prašau

 288.   Vita rašo:

  Labas vakaras. Andy, labai prasau pagalbos. Moteriai 62 metu, serganciai veziu, ka galeciau nupirkt is sios parduotuves http://www.hollandbarrrett.com , kad butu galima sustiprint jos busena, kurs geresnis Vit.C ? gal tinkamas selenas, ar kazkurie kiti? Skausmai kauluose, metastazai plauciuose. Labai prasau paziuret sia parduotuve. Aciu

  ANdy:

  Gali sita vitamina C
  http://www.hollandandbarrett.com/pages/product_detail.asp?pid=5993&prodid=490&cid=213
  Selenas, tai ten nelabai koks tabletese, kur pilna visoki priedu,
  Selenas ir siaip tai ten Holland and Barrette daug visokiu prastu/pigiu papildu pilna.
  Geriau pirk is bodykind.com
  kaip sita kur yra seleno ir kai kuriu kitu.
  Taip pat gali naudoti chlorea spirulina
  http://www.bodykind.com/product/browse/0/0/0/0/0/0/0/4736_53-Rainforest-Foods-Organic-Chlorella-200g-Powder.aspx
  http://www.bodykind.com/search/spirulina_nutrex/0/0/0/0/0/0/0/0/0/product/54-Pure-Hawaiian-Spirulina-Pacifica-454g-Powder.aspx

  Labai svarbu pakeisti dieta, pereiti prie augalinio maisto,

  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/linu-semys-sumazina-vezio-rizika-878.html
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kurkuma-artritui-gydyti-897.html

 289.   Vaistai rašo:

  Labai geras straipsnis, beja ir komentarai issamus!

 290.   Jurgita rašo:

  O autorius jau gaves nobelio premija? Reiketu pasiulyti. Nes ka tie milijonai profesoriu supranta, jei net soda nebade vezio gydyti.

 291.   D.I rašo:

  sveiki, aciu, Andy, uz informacija, apie organizmo stiprinima naturaliais budais. bet tuo paciu noreciau pasakyti, kad Jusu patarimai del chemoterapijos ir svytinimo atsisakymo nera teisingi. siuos straipsnius radau pati susidurusi su onkologine liga. esu jauna, todel po diagnozes neriau i interneto platybes ieskoti informacijos apie alternatyvius gydymo budus. jos yra tikrai labai daug, bet taip ir neradau pagrindo ir priezasties ja tiketi. pvz gydymas soda: koki kieki gerti, kiek ilgai reikia vartoti variantu daugybe bet vieno patikrinto taip ir nera, galu gale koks ilgalaikio sodos vartojimo salutinis poveikis organizmui? ar kas nors yra istyres ar vienareiksmiskai tai tik i nauda? jei nera atlikta issamiu tyrimu kaip galima tai deklaruoti kaip vaista nuo onkologines ligos ir kazkam rekomenduoti?! pati pasirinkau tradicini gydyma o visas naturalias priemones po jo. taip, chemoterapija, svytinimas labai kenkia organizmui bet jei atvirai pakalbesi su daktarais jie issamiai viska paaiskins kokie salutiniai poveikiai galimi ir tada zmogus gali nuspresti ar toks gydymas jam priimtinas. o su kuo galima pasikalbeti pasirinkus alternatyvia medicina? su malonumu eiciau pas alternatyvios medicinos gydytoja dirbanti oficialiai, bet deja tokiu nera. beje, gal galetumete pasakyti kodel? tad reikia buti atsargiems ir tureti atsakomybes dalijant patarimus zmonems, kurie susidure su sia liga daugeliu atveju yra issigande ir pasimete.

  Andy:

  ZInoma, geriau kai gydymo metodas yra isbandytas, bet kas liecia vezi, tai daugelis net ir tradiciniu/chemo ir kitu terapiju neturi gero sekmes koeficiento, ypac jei paziurima i faktiskus skaicius o ne reliatyvia statistika.

  Kas del alternatyvu, tai zinoma, absoliuti dauguma ju nera istirtu. Daugumos ju tirtie niekas nesuinteresuotas, nes pati zinai, kad is paprasty gydymo metodu pinigu daug BigPharma/pharmacininkai nepadarys. paprasti gydymo metodai yra neuzpatentuojami.

  Kita problema, kad daugelis susirgusiu nori viska gauti ant lekstutes, kokiu papildu, ir t.t., bet pakeisti kazko kardinaliai nenori, pvz mitybos, organizmo valymo ir t.t. Kartais reikia patiems prisiimti atsakomybe uz savo sveikata ir pradeti kazka daryti, o nelaukti, kol koks gydytojas, ar pharmacininkas isras koki stebuklinga vezio gydymo buda. Ir as labai abejoju ar tai bus padaryta, nes is ekonomines puses yra zymiai pelningiau zmones gydyti, nes isgydyti.

  Yra alternatyviu gydytoju, kurie gydo vezinius ligonius kitais metodais, bet ne LT.
  Pasiziurek sita websita, cia yra aprasome metodai, taip pat yra kliniku sarasas.
  http://www.canceractive.com/cancer-active-page-link.aspx?n=3408

  Dar yra viena klinika vokietijoje Dr. Henning Saupe MD from the Arkadia Clinic in Kassel
  http://trulyheal.com/arcadia/
  Bei video interviu su juo apie jo atliekams terapijas. http://trulyheal.com/arcadia/

  Yra tokia Gersona terapija, kuria galima taikyti patiems.
  http://www.naturalnews.com/043083_Gerson_diet_cancer_patients_five-year_survival.html

  Sekmes

 292.   vytautas rašo:

  sveiki ar zinot ka nors apie biohemoterapija ar kazka panasaus.teko girdeti kad taiko bet nevisiem tinka.kas per dalykas.ar cia mitas.aciu.laukiu atsakymo.

  Andy:

  O cia tu apie Biochemotherapy: tai chemo ir imunines terapijos combo.
  Imunine terapija, kai kuriais atvejais gali buti sekminga, bet velgi dauguma yra eksperimentinese stadijose.

 293.   laima rašo:

  Sveiki,
  Kaip, Jus , manote, ar vitaminas B 17 veiksmingas gydant vėžį?

 294.   Jurate rašo:

  Sveiki,aciu Andy uz straipsni ir komentarus . Noriu tik visiems pasakyti ,kad tikrai yra pagalba zmonems sergantiems onkologinemis ligomis. Pastaruoju metu mano draugiu rate zaibiska forma diagnozuojama krutu onkologija. kaip visada skiriama cheoterapija. Kurios turbut nei viena nebutu atlaikiusi jei ne salia taikytos papildomos priemones. Tai vartojimas Seleno,Spygliuociu eleksyro ar Bifungino ,Omega 3-6-9 ,ir homeopatiiu vaistu Heel kompanijos ir t.t.. Is kart po cheoterapijos buvo statomos lasines su sios kompanikos medikamentais,jie buvo atrinki naudojant aparatura,ir pastoviai priuziurint gydytoju koreguojami pagal ju bukle. Homeopatiniu ampoliu leidimas labai pedejo atstatyti nusilpusi krauja po chemoterapijos ,o lasines visa organizma. Gaila tik ,kad onkologai nieko nerekomenduoja zmonem,net tiksliai nepaaiskina mitybos,nekalbu apie organizmo atstatymo nuo salutinio chemoterapjos poveikio. ,jie patys tik suranda informacija apie kitas privacias klinikas,kur jie papildomai tampa priziurimi ,gydomi. Siuo metu jos yra atsisakiusios likusiu chemoterapijos kursu, sekmingai pasiliko tik ant hoeopatiniu vaistu.

 295.   Vaida rašo:

  Sveiki, norejau ir as paklausti del Tamoxifen. Gydytojas liepe vartoti 5 metus, bet jau po pirmo menesio as pastebejau, kad sumazejo krutine, sedmenys ne tokios putlios, nudribusios, o man dar 45metai ir visa tai turejau iki kruties (II) vezio nustatytmo pries 8 menesius, svoris nukrito 10kg, gal ir neblogai, bet visi moteriski tureti apvalumai irgi dingsta su Tamoxiveno vartojimu, kaip supratau jis blokuoja estrogenus - moteriskuosius grozio hormonus! Tai ka man galetumete patarti siuo atveju? Aciu is anksto uz atsakyma gerb.Andy!

  Andy:

  Na tokio brudo tikrai nenaudociau, nes jis net gali padidinti vezio rizika. Yra daug saugesniu naturaliu budu kaip blokuoti estrogenus, ir sumazinti kruties vezio rizika. Vaista vartoti 5 metus yra labai geras farmacininku biznio planas. http://www.greenmedinfo.com/blog/tamoxifen-praised-life-saving-still-causing-cancer
  Vienas is ju naudoti linu semenis http://sveikatossaltinis.blogas.lt/linu-semys-sumazina-vezio-rizika-878.html

  Taip pat gerai brokoliuose, kopuostuose randami dariniai - indole-3-carbinol (I3C). Galima taip pat vartoti kaip papilda.

  Ir dar svarbu pakeisti dieta. pereikt visiskai ar pagrinde augalinio maisto, tada is tie hormonai susibalansuos, nereiks jokiu estrogenu blokeriu. Cia esu apie tokia dieta trumpai rases http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kaip-issivalyti-kraujagysles-ir-isvengti-ligu-588.html

  Ir dar niekada neleis kad del prevencijos butu salinamos krutys, nes tai dar vienas geras mediku bizniukas.

  Sekmes

 296.   inga rašo:

  Sveiki, mano mamai pries 3,5 men nustate umia mieloblastine leukemija. Taike pirma chemija, nepavyko, taike antra pacia stipriausia gryzo 10%. Taip pragulejo 3 men ligoninej ir dabar isleido namo, nusibaigt. Kraujas visas ant 0. Uzdegyminiai rodikliai dideli. Gyd dave nuo 1 iki 3 men. Ji nieko nezino. Gyvent nori tikisi kad namuose atsigaus ir sustipres. Uzsakem reishi gryba ir Graviolos tabletes. Gyd. Sake kad dazniausiai mirsta nuo zarnyno infekcijos, sepsio ir t.t. nezinau ka daryti ir kuo padeti

  Andy:

  Jei yra rizika del zarnyno infekcijos tai reiktu naudoti kokius nors geros kokybes proniotikus, cia esu nurodes keleta geru http://sveikatossaltinis.blogas.lt/organizmo-valymas-raudonuju-burokeliu-sultimis-266.html#comment-30091
  Taip pat sita http://www.protexin.com/products/bio-kult-120-capsules/16

  Taip pat naudokite dideles dozes vitamino c, geriausia yra lipospherinis, jis geriau pasisavinamas, nedirgina zarnyno, http://www.abundanceandhealth.co.uk/topic/28-lypo-spheric-vitamin-c.aspx?gclid=CM-Z7vnb3cACFUTkwgodbSMAbw
  Reiktu naudoti bent 1 pakeli per diena bet geriau ir 2-3 ar net daugiau.
  Jei sis per brangus tai pasiziurekit is vaistines kokios askorbo rugsties, kur be priedu ir yra didele doze. naudokite keleta grama per diena per kelis kartus, jei paleistu vidurius, tai doze sumazinti.

  Sekmes

 297.   Petras rašo:

  Labas visiems. Skaitau puikių žmonių parašomas žinutes ir informaciją.Dėkoju ir jaučiuosi labai puikiai skaitydamas šiuos straipsnius, kur žmonės suprantą apie ligas ir kovoja už savo sveikatą. Mano galva po smegenim glioblastoma multiforme atsirado 2013 m. (pajaučiau) ir pradžioje metų išoperavo Kaunas. Toliau spinduliaimas, chemija. 2014 vasario MRT parodo 2 cm baltą dėmę, specialistai sako reikia laukti. Balandžio pabaigoje papuolu į ligoninę- glioblastoma 5,5×4,5 cm (per 2 mėnesius). Po operacijos tipo viską išėmė ir skiria chemiją toliau. Po 3 mėnesių rugsėjo pradžioje vėl auglys 4,5 cm galvoje. Vėl operacija panuojama. Tai tiriant šią istoriją klausimas- kam visokia chemija, jei nieko ji nepadėjo o kaip tik paskubino augimą dar bjauriau. Visa laimė, kad pradėjau imunoterapijos gydymą institute ir jau atsistatė kraujas, sveikata gerėja. Chemijos tikrai nebegersiu ir nelinkiu niekam tokių ligų. Mane planavo po pusmečio kad aš jau kapinėse turėjau būti. Net minčių tokių pas mane nėra, nežadu pasiduoti ir “dvėsti” kai masto kai kas taip. Niekas nepasiduokite morališkai ir kovokite visi už save tvirtai, tada jėgos sustiprėja ir vėžys traukiasi. Linkiu visiems viso kas Jums geriausia

  Andy:

  Petrai, nezinau kaip tu gydaisi, bet esant smegenu veziui,kartais yra naudinga mazai angliavandeniu turinti/ketogenine dieta. http://www.delfi.lt/gyvenimas/grozis_ir_sveikata/vezi-iveike-atsisakes-angliavandeniu.d?id=58072144
  http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2013/03/10/ketogenic-diet.aspx
  Taip pat gerai naudoti vitamina C, kur nuorodas esu idejes ankstesniame komentare.
  Sekmes

 298.   Remigija rašo:

  Labas visiems. Labai malonu ir gera, kad atsiranda zmoniu, kurie garsiai prabyla ir rupinasi kitais.
  As trumpai. Turejau ir as agresyviausia G3 kruties vezi bet Hp silpnas ir praejau visas tas bjaurias proceduras, jausmas nekoks, kai stovi ant skardzio krasto ir zaidzia, eksperementuoja su tavo islikimu, bet baisiausia kai mirsta pakeliaiviai ir ziuri tu likai vienas. Gyvenu ir dabar galbut dekinga tuo spyriu ka gavau. Atveriau akis, pradejau save myleti ir klausytis vidinio balso.
  Aciu Andy, kad esi kad apsvieti kitus.

  Daršakas Hathi, taip pat duoda gerus patarimus:

  Efektyvus vėžio nugalėjimo būdas yra marinti vėžio ląsteles badu, nemaitinant jų tuo, ko reikia jų dauginimuisi.
  KUO MINTA VĖŽIO LĄSTELĖS

  a.Cukrus yra vėžio maitintojas. Atsisakius cukraus, išsiima vienas svarbiausių maisto produktų vėžio ląstelėms. Cukraus pakaitalai, tokie kaip NutraSweet, Equal, Spoonful ir kiti yra pagaminti su asparkamu ir yra kenksmingi. Geriausias natūralus pakaitalas būtų Manukos (?) medus arba melasa, bet labai mažais kiekiais. Valgomoji druska yra chemiškai išbalinta. Geriausia alternatyva yra Bragfo(?) amino rūgštys arba jūros druska.

  b.Pienas sukelia gleivų susidarymą, ypač skrandžio- žarnyno trakte. Vėžys minta gleivėmis. Atsisakius pieno ir pakeitus jį nesaldintu sojos pienu, vėžio ląstelės alksta.

  c.Vėžio ląstelės veši rūgštinėje aplinkoje. Mėsos pagrindu sudaryta dieta yra rūgštinė, geriau yra valgyti žuvį ir šiek tiek paukštienos, nei jautieną ar kiaulieną. Mėsoje taip pat yra gyvulinių antibiotikų, augimo hormonų ir parazitų, kurie visi yra kenksmingi, ypač žmonėms su vėžiu.

  d.Dieta susidedanti iš 80 proc. šviežių daržovių ir sulčių, neskaldytų grūdų, sėklų, riešutų ir trupučio vaisių kūne palaiko šarminę aplinką. Apie 20 proc. gali būti virtas maistas, įskaitant pupeles. Šviežios sultys duoda gyvus fermentus, kurie lengvai įsisavinami ir pasiekia ląstelių lygį per 15 min. neužteršdamos ir netrukdydamos sveikoms ląstelėms augti. Kad gauti gyvųjų fermentų, reikalingų sveikų ląstelių
  susidarymui, paragaukite ir gerkite šviežių daržovių sultis ( daugumos daržovių ir pupelių daigų) ir valgykite žalias daržoves 2-3 kartus per dieną. Fermentai žūna 40 laipsnių temperatūroje.

  e.Venkite kavos, arbatos ir šokolado, kurie turi daug kofeino. Žalioji arbata yra geresnė alternatyva ir ji turi vėžio nugalėjimo savybių. Vanduo- geriausia gerti išvalytą ar filtruotą vandenį, kad išvengti žinomų toksinų ir sunkiųjų metalų esančių vandentiekio vandenyje. Distiliuotas vanduo ytra rūgštinis, venkite jo.

  12.Mėsos baltymai yra sunkiai virškinami ir tam reikia daug virškinimo fermentų. Nesuvirškinta mėsa žarnyne pradeda pūti ir atsiranda dar daugiau toksinų.

  13.Vėžio ląstelės turi tvirtą baltymų apdangalą. Susilaikant, ar valgant mažiau mėsos lieka daugiau fermentų galinčių paveikti vėžio ląstelių baltymines sieneles ir leidžia organizmo ląstelėms kovotojoms sunaikinti vėžio ląsteles.

  14.Kai kurie papildai stiprina imuninę sistemą (IP6, Flor-ssence, Essiac, anti-oxidants, vitamins, minerals, EFAs ir kt.) ir leidžia organizmo ląstelėms kovotojoms sunaikinti vėžio ląsteles. Yra žinoma, kad kai kurie papildai, tokie kaip vitaminas E sukelia apoptozę arba programuojamą ląstelių mirtį, natūralų organizmo metodą atsikratyti pakenktomis, nenorimomis ar nereikalingomis ląstelėmis. Žinomiausias papildas, kurį galima nusipirkti yra IMMUNE-ACE pagamintas Virabioics.

  15.Vėžys- tai proto, kūno ir dvasios liga. Iniciatyvi ir pozityvi dvasia padės kovotojui su vėžiu išgyventi. Pyktis, negalėjimas atleisti, kartėlis įveda kūną į stresinę, rūgštingą aplinką. Išmok išlaikyti mylinčią, atleidžiančią dvasią. Išmok atsipalaiduoti ir džiaugtis gyvenimu.

  16.Vėžio ląstelės negali tarpti deguonimi prisotintoje aplinkoje. Kasdien mankštinkitės ir giliai kvėpuokite tam , kad gautumėte daugiau deguonies pasiekiančio ląstelių lygį. Deguonies terapija yra dar vienas būdas vėžio ląstelių naikinimui.

 299.   Remigija rašo:

  Andy aciu uz issakymus, pasakojimus ir as pradejau ORGANIZMO VALYMA SU RAUDONUJU BUROKELIU SULTIMIS, bet kolkas nuo mazu doziu. Nors pries tai vartojau:
  http://www.heel.lt/pacientams/organizmo-valymas/toksinu-perteklius-organizmo-detoksikavimas/detox-kit
  Labai noreciau isgirsti tavo nuomone apie:
  1. http://www.12drusku.lt/dr-siuslerio-drusku-paslaptys
  2. ZAPPER aparatas pagamintas pagal daktarės Huldos Regehr Clark knygą „Kaip išsigydyti visas ligas“.
  3. GINTARO RUGSTIS
  Aciu uz sugaista laika.

  Andy:

  Del tu drusku tai kiek suprantu is sudeties ten yra kazkokie mineralai, ir juos butu galima naudoti. Negaliu pasakyti kiek jie yra bus naudingi. taip pat neraso kiek ten tu mineralu yra.

  Del zapperio tai ji galima naudoti. Manoma, kad jis gerai pries parazitus, bet tikrai abejoju ar su zaperiu jus isgydysit visas ligas. Asmeniskai as ji kuri laika naudojau, bent jau is savijautos nepastebejau jokio skirtumo.

  Del gintaro rugsties velgi neturi info kiek ji efektyvi.

  Bendrai del kruties vezio tai labai daznai jis buna del estrogenu pertekliaus, ypac kai kuriu estrogeno rusiu.
  Patariciau naudoti linu semenis http://sveikatossaltinis.blogas.lt/linu-semys-sumazina-vezio-rizika-878.html

  Taip pat gerai naudoti Indole-3-carbinol (I3C) arba DIM, kuris padeda metabolizuoti estrogenus.

  Dar naudinga butu naudoti kurkuma, bei imbiera, bei vitamina C.

  Dar velgi patartina pereiti prie veganiskos mitybos ir ypac atsisakyti daug riebalu turincio gyvulionio maisto, kuris gali isbalansuoti hormonus.

  Sekmes

 300.   Remigija rašo:

  Sveiki, taip Andy mityba tai pakeiciau kardinaliai. Kur anksciau galvojau kad negaliu be pieno produktu (ypac varske), pasirodo galima, nes kaltininkas jis. Dabar valausi organizma nuo ju, nes per pieno produktus turiu problemu zarnyne, puliniai. O kai pasalino tulzi (ir buvo puliniai) ir atsisakiau riebalu turincio gyvulinio maisto.
  Dekinga kad atradau IRIDODIAGNOSTIKA, kur kazka jau konkreciau nusako ir nereikia ryti visokios chemijos.
  As vartoju Chia seklas, kiek domejausi tai tas pats kas linu semenys, tik ne lietuviska.
  Kas liecia papildu, turint tokia problemele, patariama nevartoti, nes stiprini imunine sistema ir kartu maitini vezines lasteles. Bet kur tu siulai reiks pasiziuret lietuvoje, bet kaip atpazinti tas naturalias be visokiu kenksmingu priedu, vot cia problema paprastiems zmonems.
  Tiesa, domejausi ir bandziau ir soda pagal profesoriu Neumyvakin pasiulymus.
  Aciu.

  Andy:

  Na cia absoliuti nesemone, kad stiprinant imunine sistema kartu maitinamos vezines lasteles. Priesingai imunine sistema kovoja pries vezines lasteles.

 301.   Dalia rašo:

  Andy , noriu taves paklaust. Pasidariau kraujo tyrimus. Epitelinio kiausidziu vezio (HE4) rado 96.35- norma maziau nei 70 ; Karbohidratinis antigentas (CA - 125) 14.2 - norma maziau nei 21. Ar tai labai blogi tyrimai. Kas tai galetu buti? Gydytojas liepe daryt tomografija pilvo , skrandzio tyrimus, zarnyno tyrima, ir loporoskopija kiausidziu srityje.Man 50 metu, esu nei tai premenopauzine , nei tai postmenopauzine. ESu tam vidury, nes dar retkarcias susergu menesinem. Labai neramu del tokiu rodikliu. Aciu uz atsakyma.

  Andy:

  Be tolimesniu tyrimu, as tikrai nepasaykysiu ar jums yra vezys ar ne. Tie testai negarantuoja kad jums butinai bus vezys. Siaip padidejes HE4 su normaliu Ca-125 dazniausiai indikuoja kad auglis yra nepiktybinis, bet kaip sakiau tie testai nera 100% patikimi.
  Tolimesnius tyrimus reiktu pasidaryti.

  Bet taip pat kiek zinau tokios problemos su gimda ir kiausidem gali buti del jodo trukumo. Jei nera kokios skydliaukes autoimunines ligos tai patarciau pavarototi jodo ,bet koki 1mg ( jei nera pasaliniu poveikiu tai galima ir daugiau, kai kurie alternatyvus gydytojai rekomenduoja 12.5mg ir daugiau) per diena, geriausiai lasai kaip lugolis (buna vaistinese) ar iosol

  Taip pat patarciau pereiti pagrinde ar visiskai veganizkos dietos (cia esu ja trumpai aprases http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kaip-issivalyti-kraujagysles-ir-isvengti-ligu-588.html ), nes gyvyliniai produktai ir ypac turintys daug riebalu (kiausianiai, lasiniai, suris, pieno produktai) gali isbalansuoti hormonus ir tada prasideda problemos.

  Dar patarciau naudoti imbiera (sveizio ar dziovinto (apie 2g per diena, sviezio daugiau), taip pat kurkuma. Vitamino C (keleta gramu per diena)

 302.   Danute rašo:

  na kiek turiu ziniu is knygu, tai zinau, kad visokie papildai nieko gero neduoda, sultys irgi tik maitina vezi lyg tai yra ju norma, zalios sultys nepatartina, teko skaityti, kad Italijoje yra gydytojas kuris net nuteistas buvo uz sekminga vezio gydyma, o atlikes bausme ikure savo klinika, bet kad pakeitus mityba viskas pagereja tai tikrai zinau, bet pasiulymas ir paciam keistis, mintyse atsiprasyti zmoniu, kuriuos esi kaip nors nuskariaudes ar uzgaves, mintyse atleisti visiems , kurie tave nuskriaude, bet sito daug kas nepripazista , pasisakaitykite K.Vaistarienes patarimu, Taunytes… patarimu daug , taigi visi prie darbo ,sekmes

 303.   živilė rašo:

  Sveiki, mano dėdė serga tulzies pusles karcinoma su metastazemis kepenyse 4 stadija, liga progresuoja toliau ,pilvapleves karcinoma jau yra. kaip gydyt, ka daryt, jam įdėta stentas, kad tulžis pratekėtų, tačiau ir tas nelabai ką padeda, nes jis geltonas, geltonas… Pas gydytojus išskubejo i priėmimą, tie pasake, ko tu dar ieskai. tau viskas, vietos ligoninėj negalėję padėti išsiuntė į Vilnių , ten atkišamas stentas…gal kas esate susidurę su šita liga, gal žinot ka daryt, nes gydytojai kaip ir niekuo jau negali padet, chemijos netaiko del bilirubino pakilusio…o zmogus neturi dar 50 nyksta akyse,skaudu sunku…

 304.   klausimas rašo:

  viskas priklauso nuo pačio žmogaus- mano brolienės mama susirgo struma (ten auglys susidarė PIKTYBINis jis buvo pašalintas su dalimi strumos ir vykdyta chemoterapija (veiksmas prieš 36m grubiai ) davė “garantiją 25m po gydymo- nu ir ką? gyvena iki šiolei. O va vyro močiutei prieš gerus 28m išpjovė auglį irgi piktybinį iš krūties . irgi chemoterapija gydytojas tiesiai šviesiai pasakė- 10m o močiutė nusispjovė ir pareiškė kad ir daktarėlį dar pergyvens- nu ir ką? praeitą savaitę atšventėm 80m. o Limfoma- kaip straipsnio autorius siūlytų gydyti limfomą????? jei analogų gydymo nėra?

  Andy:

  Vienas is budu pamegiti kiaulpieniu saknu ekstrakta ar jos arbata
  http://www.cbc.ca/news/canada/windsor/cancer-killing-dandelion-tea-gets-157k-research-grant-1.1248382

 305.   indraja rašo:

  Sveiki, labai daug naudingu patarimu, as noreciau pagalbos konkreciu klausimu, nes visoje informacijoje jau pasimeciau. Mano mama kuriai 65 metai susirgo gimdos kaklelio karcenoma, bet tai nutiko po didziules psichologines traumos- matant kaip savo noru is gyvenimo pasitraukia sunus. Manau stresas isprovokavo liga, nes is ergyvenimu numete daug svorio o tada uzpuole vezys. Siuo metu yra 4 stadija, peraugimas i slapimtaki, ir gimdos limfmazgiuose. gydytojai nuraso, dar siulo chemo, bet manau butu jai galas nuo chemo terapijos. Labai prasau sudekite nuorodas, patarkite del mitybos sios ligos atveju, konkreciu papildu, hemaglobinas zemas, inkstas stentuotas del nepraeinamumo kuri uzspaudzia gimdos auglys.

  Andy:

  I jusu emaila nusiunciau info, jei negavai parasyk.

 306.   Igoris rašo:

  Laba diena. Man 37metai, vasario 6 pasalino viena seklyde. Histologijos isvada skelbe, kad tai antros stadijos piktibinis auglys, seminoma, su kraujagisliu infiltracija. Kraujos tyrimai pries ir po operacijos visi buvo normoje. Kompjuterine tomografija dubens, pilvo ir kruties taip pat neaptiko jokiu metastaziu ar pakeitimu. Chemoterapeute paskyre dvi chemoterapijos, pirma bus balandzio 16. Buvau nusiteikes atlikti, bet zmona parode jusu bloga ir pradejau abejoti ta chemoterapija. Manau, kad blogiausia, kas buvo, ispjove ir daugiau jokiu pedsaku….gal istikruju uzsiimti organizmo valymo burokeliais, pakoreguoti vartojimo maisto raciona, pvz nustoti vartoti pieno produktus kuriuos labai megstu, tiketi kad viskas bus gerai ir atsisakyti chemoterapija? Nuo 18metu iki siol sportoju, niekad nerukiau, alhoholi vartoju tik per sventes ir labai saikingai. Seklydes trauma atsirado pries 10 metu, kai per dvi sekundes is metro atstumo sugebejo su futbolu kamuoliu labai stipriai pataikyti du kartus i ta pacia seklyde. Labai noreciau isgirsti jusu nuomone ir gal galetumet duoti savo patarimus nuo ko pradeti jei visgi nuspresiu atsisakyti nuoduterapijos? Kraujo analyze parode leipimija, tai rebalu perteklis, nes senokai klausau apie sveika gyvenimo buda ir girdejau, kad alyvogiu alejus labai naudingas, tai jau virs metu kiekviena ryta ji naudoju po maza gurksniuka is pat ryto, po to zalia arbata….dabar kai isgirdau ta leipimija, nustojau vartoti rytais aleju. Chemoterapeute nezinojo kas tai leipimija, ir ar turint leipimija chemoterapijos poveikis gali buti nenuspejamas. Prasau, padekit apsispresti ir kokius budus, ypatingai mano atvejuje, patartumet immuno sistemai gerinti.

  Andy:

  O tai cia tau is tos traumos per 10 metu seklidziu vezys issivyste?
  Siaip tai seklidziu vezi siuolikine medicina ir chemo turi bene geriausia sekmingumo reitinga ir tavo gydytojos duotas procentas tikriausiai yra teisingas.
  Kiek suprantu ten po seklides pasalinimo pas tave veziniu lasteliu nerado. Tokiu atveju paprastai duoda chemo, kad tiesiog uztikrinti, nes mazo skaiciaus veziniu lasteliu net ir siuolikine diagnozstika kartais nediagnozuoja.
  Ar atsisakius chemno tau uztektu naudoti burokeliu susltys, alyvuogiu alieju, pakeitus dieta ir t.t. velgi negaliu pasakyti. Manau dar butinai dar reiktu prideti vitamino C, imbiero, cesnako. Taip pat patarciau naudoti selena (500mikrogramu per diena), bei aprikosu kauliukus (appricot kernel).
  Del lipemijos, tai reiktu paziureti, kad pas tave yra koks genetinis cholesterolio receptoriaus defektas. Yra testu kur nustato. Nes siaip jei tu sportuoji neturi virsvorio tai normaliai lipemios tau nenturetu buti. Nezinau kaip lipemia veikia chemoterapija. Jei turi linka kur apie tai raso idek paziuresiu.
  Dar pasiklausk savo gydytojos, kokie sansai kad atsisakius chemo vezys sugris?
  Jei nori gali bent viena kursa meginti, ir jei pasidarys labai blogai tiesiog nutraukti. Bet velgi turi suprasti kad bus pasaliniai poveikiai, kaip nukris plaukai, nusilps imunitetas (ji po to bent kazkiek galima atstatyti), sumazes hemoglobinas, RBC, hematokritas. Jei nuspresi naudoti chemo, kartu naudok milk thisle (Tikrojo margainio), ji sumazina pasalinius poveikius, apsaugo kepenis nuo kemo, taip pat gali naudoti vitamina C (keleta gramu per diena, geriausia, jei leidzia finansai yra liposomal, kuris zymiai geriau pasisavinamas) (pigiausiai yra pirkti didelius kiekius kaip 6 dezes), bei kurkuma ar jo ekstrakta curcummin.
  Dar neseniai skaiciau viena straipsni, kur chemo yra daug efektyvesne jei badaujama, arba sekama mazai angliavandeniu turinti dieta, tokiu atveju, pakalbejus su gydytoja, galima net butu mazesne doze naudoti.
  http://www.sciencedaily.com/releases/2015/03/150330141927.htm

  Dar darant ar nedarant chemo gerai naudoti chaga gryba, jo ekstrakta ar nuovira, gali parsiusti is ebay Jis stiprina imunine sistema. CIa yra jau paruostas ekstraktas
  Bet taip pat galima nusipirkti milteliu ir tiesiog gerti nuovira,. keleta saukstu pavirinti ir po to gerti tas skysti. Cia sitie yra is latvijos

  Daznai onkologai nenori kad butu naudojimi visokie papildai, bet daugeliu atveju tie papildai nesumazins chemo poveikio ir priesingai dar padidins, ar sumazins pasalinius efektus.

  Dar naudojant chemo taip pat yra gerai lengva fizine veikla, kaip vazinejimas dviraciu, ar vaiksciojimas, vazinejimas ant stacionaraus dviracio. Arba bent ant batutuo, http://sveikatossaltinis.blogas.lt/trampolino-nauda-sveikatai-378.html

  Jeigu sugrizimo sancas yra mazas, tai butu galima tiesiog stebeti rodiklius, ir bent jau kuriam laikui ta chemo atideti, naudojant mano isvardintus dalykus.

  Sekmes, parasyk kaip seksi, jei dar ko reiks butinai parasyk, kiek galesiu atsakysiu. gali taip pat rasiti i email info eta lifecoachandy.co.uk arba skype, andriusj7

 307.   Igoris rašo:

  Perskaiciau, kad jus rekomendojat paklausti daktares ant kiek naudingas yra chemoterapijos gydymas kiekvienam atvejuje. Daktare pasake, kad lyga bus visiskai pagydyta. Dar is treju skirtingu saltiniu radau, kad mano seminomos atvejas pagydomas nuo 88-95% atvejojose. Gal but tai vel duomenu klastojymas relatyvi statistika pagalba, nezinau…gal jie nesako, kad po tos chemijos, kai issigydai, padideja rizika vel pagauti koki bruda….o jei netaikyti tos chemijos, ar uzteks situ narturaliu budu imunines sistemos sustiprinti ….tikrai esu pasimetes… Zinau, kad turiu nuspresti pats, nes tai mano gyvybe, bet kol kas esu 50/50. Jei nebutu kraujagysliu infiltracijos, ko gero neabejociau ir net negalvociau apie chemija…

 308.   Nerija rašo:

  Sveiki visi, maloniai nustebinta tokia nuostabia diskusija. Visko nespejau perskaityt, bet butinai paskaitysiu. Rasau, nes noriu buti itraukta i sarasus, kurie emailu gauna info. Aciu, kad esat

  ANdy:

  OK, idesiu.

 309.   Asta rašo:

  Sveiki, mano vyrui (37 m.) nustatė I stadijos inkstų tumorą laukia operacija. Operacija po mėn. dabar puoliau ieškoti informacijos, ką valgyti, ką keisti gyvenime. Labai geras žmogus jis. Žalingų įpročių kaip rūkymas, degtinė mūsų namuose nebuvo. Tačiau saldumynai buvo pirmoje vietoje. Nors visą kitą maistą auginom ir gaminom patys. Dabar puoliau skaityti kur mūsų klaida padaryti, kad diagnozė tokia. Vaikai maži mes norim gyventi. Ką keisti mityboje ar dar kur nors.

 310.   Vladislovas rašo:

  Šiandien nustatė daignozę - Ca prostatos IA. Paskyrė spindulinį gydymą. .Man 59. Esu sportiškas, antsvorio neturiu. Nuo ko man pradėti ir kuo pasitikėti?. Būčiau dėkingas, jei ką nors patartumėte. Ačiū.

  Andy:

  Patisklinga kas tas Ca ir IA yra nes as nelabai zinau siu trumpiniu? O tau tes vezys yra isplites ar tik prostatoje? Nes buna kad juos tiesiog bet reikalo gydo.
  Spinduline terapija turi daug pasaliniu poveikiu. Yra tokios IMRT ir Stereotactic body radiation therapy (SBRT), kur yra labiau tiklesne, buna maziau pasaliniu efektu, bet nezinau ar LT kas nors tokias atliekas, nes aparatai kainuoja nemazai

  Bendrai tai velgi reiktu pakeisti dieta, atsisakyti visu gyvuliniu produktu, pereiti prie veganiskos dietos. Taip pat naudoti linu semenis, soda, vitamina D.

 311.   Zivile rašo:

  andy,o ka manote apie kontraceptines tabletes moterims,skaiciau,kad tai gryna chemija ir taip pat hormonine spirale,aciu


  Andy:

  Jie vienas blogiausiu salyku, ka moteris gali sau daryti. Spirale taip pat , pasiskaityk komentarus, kur yra keletas moteru pasidaline savo patirtimi apie ja, kai visiskai isbalansasvo hormonus
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/hormonine-kontracepticija-farmacinis-vandalizmas-pries-moters-fiziologija-297.html

  Priedo meterys, merginos naudodmaso hormonine kontracepcija daznai priauga svorio. Cia yra kelets geru video apie tai
  http://www.youtube.com/watch?v=L6pVJSDiGT0
  https://www.youtube.com/watch?v=VBSWhjpU41k

 312.   Gintare rašo:

  Sveiki.
  Prasau padekit, mano teveliui kruties vezys 3 stadija, rastas dar guzelis pazasty, vadinas plinta i limfmazgius. Skirta chemoterapija 6 kursai, o poto operacija, nes krutyje atvira zaizda, opa, kraujuoja.
  Buvo atlikta viena chemoterapija, po chemoterapijos sveikata ne kokia, silpna, vemia. Geriam daug citrinu sulciu, sveikai maitinames, atsisakem saldumynu, miltu, mesos. Ar verta testi chemoterapija?
  Patarkit ka mums daryt, ar galima 3 sttadijos vezi issigydyt be chemoterapijos? Ir kaip del operacijos ar ja reik daryt?
  Kokiam mieste jus randates, gal galit kontaktus atsiust.
  Aciu

  Andy:

  O ten jums nustate ar tas vezys buvo teigiamas estrogeno receptoriui?
  Jeigu po chemo vemia ir labai silpna velgi asmeniskai as jos naudoti nepatarciau, bet zinoma jus nuspresti turite patys. Kokie sansai yra kad ta chemo bus sekminga? Ar onkologas sake koks jos efektyvumas, koks sekmingumo reitingas?

  Ar be chemo galima isgydyti? Galima, bet velgi 100% garantijos nera, taip pat priklauso kiek zmogus linkas daratyti.

  Siaip kruties vezi dazniausiai sukelia perteklinis estrogenu kiekis, ir tai buna vyrams kurie turi virsvorio (riebalai gamina estrogenus). Is paprastesniu budu, kaip sumazinti estrogenu poveiki yra linu semenys
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/linu-semys-sumazina-vezio-rizika-878.html

  Taip pat butinai reiktu atsisakyti pieno produktu.

  Citrinu sultys gerai, taip pat galite gerti morku bei burokeliu sultys, tik reiktu gerti sviezias, jie nuo burokeliu pykina, tai tada pagrinde morku.
  Dar naudokit imbiera, cesnaka, kurkuma, milk thistle (margainis), kiaulpiene.
  Galite taip pat naudoti chaga grybo ekstrakta, buna rusiko turguose, arba galima tiesiog is ebay parsisiusti milteliu ir po to gerti nuovira. Jis stiprina imunine sistem bei turi antivezini poveiki.
  Dar gerai jodas http://sveikatossaltinis.blogas.lt/36-36.html
  Dar dideles dozes vitamino C, keleta gramu per diena, geriausiai yra liposomal https://www.abundanceandhealth.co.uk/en/products/98-altrient-c-lypo-spheric-vitamin-c-livon-labs.html , kuris yra zymiai geriau pasisavinamas, bet jei jis per brangus tai galite paprasto is vaistines ar dar kur nusipirkti ir naudoti, Jei paleidzia vidurius , tai sumazinti doze ir testi naudojima.
  Jei yra nusilpes kraujas tai galima suleisti keleta b12 ampuliu.

  Kad geriau gytu zaizda reiktu panaudoti cinko.

  Taip pat vezys gali tureti emocini rysi, jei zmogus ant ko nors labai pyksta ar negali atleisti, ar save uz ka nors labai smerkia, tai gali buti emocine ligos priezastis, ir tokia neigiama emocija reiktu pasalinti. Yra gera L.Hay knyga Myledamas busi laimingas, Taip pat yra Jono Markuno Knyga, “ZMOGAUS GYVENIMO NESEKMIU LIGU PRIEZASTYS IR GALIMYBES JU ISVENGTI. Galite duoti paskaityti, arba net pas ji pati apsilankyti.

  Sekmes

 313.   Gintare rašo:

  Nustatyta diagnoze:
  Infiltracine duktaline karcinoma, G2. Navikiniu lasteliu reakcija su ER teigiama (1×10+2×10+3×80), su PR teigiama (1×30+2×40+3×10). Reakcija su HER2 neigiama (1+i.
  Su HER2 imunozymeniu silpnai isreiksta pilna membranine reakcija turi apie 10% navikiniu lasteliu.
  Gal suprasit siuos visus terminus, nes as tai nelabai ka ir suprantu.
  Gydytojai jokiu procentu nesako, jo atveju, kadangi pereje i limfmazgius ir limfos tekme gali apsistot bet kokiam organe, tai pataria chemija naudot.
  Tetis visa laika buvo ir yra labai labai kudas, saldumynu, mesos mazai valge. Dabar valgo daug citrinu, atsisakem miltiniu produktu. Po chemijos 4 diena atsigavo, atsirado apetitas ir jegu.

 314.   Ruta rašo:

  Sveiki,
  Mano artimam žmogui prieš kelias dienas diagnozavo ūmią mieloleukemiją. Gydymo kol kas neskyrė, bet net bijau pagalvoti, kas laukia. jau supratau, kad pats turi labai daug domėtis ir ieškoti įvairių alternatyvių gydymo būdų. Čia radau daug naudingų dalykų, labai ačiū
  Gal turit patarimų kaip keisti mitybą, ką dar patiems galima daryti, naudoti. Gal kas nors turit patirties su onkopsichologais

  Andy:

  Galite meginti kiaulpieniu arbata, arba nuovira, yra atveju kur naudojant pavyko sukontroliuoti sia liga http://www.bloodjournal.org/content/122/21/5216?sso-checked=true

  Nepaisant to reiktu daryti daugiau, nes vien arbatos gali nepatekti, bedrai gerai vitaminas C, gerai liposomal, idealiai jie rastumete kas atlieka tokia procedura tai intraveninis, tiesiog statomos lasines su vitaminu C. Taip pat tokie dalykai kaip kurkuma, imbieras, cesnakas,

  Dar galite gerti chaga nuovira, galite ant ebay nusipirkti milteliu ir pavirus keleta saukstu gerti toki nuovira,

  Jei svoris nera nukrites tai galima meginti bent kokia 1-2 dienas per savaite pabadauti, badaujant galite gerti tas arbatas, kai kuriuos kitus papildus.
  Del mitybos tai velgi reiktu pereiti prie pagrinde ar visiskai augalinio maisto, atsisakant visokio perdirbto rafinuoto maisto. ir t.t.

  Sekmes

 315.   Mindaugas rašo:

  Labas Andy
  Atsitiktinai užtikau šį tinklapį ir aišku ne be reikalo kažko ieškojau. Lyg iš giedro dangaus mamai buvo diagnozuotas storosios žarnos vėžys (jai 54m). Nesenai buvo atlikta operacija. Po operacijos diagnozė tokia: T3N1M0IIIb st
  siunčia konsultacijai su Onkochemoterapeutu. Kiek skaičiau greičiausiai bus skiriama chemoterapija.
  Kokie būtų Jūsų patarimai.
  Labai Jums ačiū

  Andy:

  Na del chemo tai turi nuspresti pats, velgi riektu paziureti kokia ten chemo ir t.t. daznai ta chemo po operacijos skiria tiesiogs delto kad tiesiog jei dar liko kiek nepasalinta.
  Zarnyno veziui tai yra labai daug dalyku, imbieras, yra labai gerai, gali naudoti sviezia arba dziovinta su kiekvienu valgiu, taip pat kurkuma/cibrezole )velgi reikia bent koki sauksta per diena su trupuciu riebalu).

  Yra zmoniu kur gerdami daug morku sulciu http://www.chrisbeatcancer.com/ann-cameron-cured-her-cancer-with-carrot-juice/

  Taip pat tokie dalykai kaip dideles dozes vitamino C, selenas (500mikro gramu per diena).

  Dar galite gerti chaga grybo nuovira ar ekstrakta, galite parsisiusti is ebay, ir pavirus keleta saukstu gerti nuovira, jis turi daug antiveziniu savybiu, stiprina imunine sistema http://www.ebay.co.uk/itm/321982336453

  Dar jei skaitai anglu kalba, tai cia yra daugiau ivairiu protokolu
  http://www.cancertutor.com/category/cancer-articles/

  Taip pat reiktu atsisakyti mesos, nes gerai zinoma kad mesa yra viena pagrindiniu storosios zarnos vezio priezasciu.

 316.   Jonas rašo:

  Sveikas Andy
  Atsitiktinai radau diskusijas apie vėžį. Norėjau kokios nors informacijos. Čia forume skaitinėjau, bet gal patarsite ką konkretaus. Yra nustatyta tokia diagnozė, Cholangiocarcinoma hepatis cT3NIMO IV C st. Vėžys trečios stadijos. Metastazės kepenyse, pilvo limfmazgiuose. Jau praeiti 3 skirtingi hemoterapijos kursai. Vistiek liga plinta tolyn ir nieko gero daktarai nežada. Kokie galėtų būti kiti gydymo budai kurie padėtų, stabdytų? Dėkui jei galėsite kuo pasidalinti!

 317.   Gerimantas rašo:

  Turiu sutikti su Andy pateikta informacija, nes pats neseniai rašydamas straipsnį apie vėžį peržvelgiau Lietuvos ligų statistikas. Aš pats dabar pasinėriau į ląstelių sandarą ir jos veikimo principus ir manau kiekvienas žino, jog ląstelėje esantis DNR pas kiekvieną iš mūsų yra skirtingas, tuom mes ir skiriamės vieni nuo kitų. Tačiau paskutiniu metu mane be galo sudomino imuninės ląstelės. Na, o dabar tikrai žinau, kad vėžio liga atsiranda dėl nusilpusios imuninės sistemos.
  Renku ir kaupiu informaciją susijusią su imunitetinėmis ligomis. Pradėjau kurti svetainę, kurioje dalinuosi ta surinkta informacija ir pateikiu, kokiais šaltiniais remiuosi. Neseniai užbaigiau rašyti apie Vėžio ligą ir tikiu, kad mano straipsnis gali būti ne mažiau naudingas kaip kad ir šio Tinklaraščio autoriaus Andy straipsniai. Nors mano svetainė tikrai nėra užbaigta ir sutvarkyta, tačiau jau dabar noriu su jumis pasidalinti straipsniu, nes tai gali užtrukti dar ilgai, tačiau puikiai suprantu, jog tai labai svarbu vėžiu sergantiems Žmonėms.
  Tad kviečiu visus Jus paskaityti ir įvertinti mano straipsnį, adresu: http://www.imunoera.com/v279382ys.html

  Andy:

  Saunu, manau tavo info bus naudinga. O del imunines sistemos tai taip nes manaoma kad kiekviena diena organizme atsiranda veziniu lasteliu, bet jei imunine sistema veikia gerai tai jas sunaikina. Gydant vezi taip pat labai svarbu kad butu stiprinama imunine sistema, deja naudojant chemo tas imunine sistema visiskai sugriaunama.
  Vienas is budu pastiprinti imunine sistema yra naudojimas chaga gryba ekstrakto ar nuoviro, taip pat tokie paprasti dalykai kaip vitaminas C, cinkas, bei prausimasis saltu vandeniu. Saltas dusas ar panirimas i salta vandeni gali padviguning natural killer lasteliu kieki, kurios yra vienas is budu kaip organizmas kovoja pries vezines lasteles.

  Sekmes

 318.   Ligonis rašo:

  Sveiki,

  Gal galite patarti kaip išvalyti limfa natūraliomis priemonėmis? Kadangi gydytojai siūlo pradėti gydymą chemoterapija, nežinome ką rinktis.

  Andy:

  O cia kiek suprantu limfoma kokia yra?
  Kaip issivalyti limfa? Limfatine sistema yra kaip kanalizacija organizme. Tad velgi reiktu issivalyti zarnyna, geriausia bent kuriam laikui pereiti prie augalinio mazai riebalu turincio maisto, gerai vaisiai darzoves, taip pat visu grudu koses, taip pat malti ir vandeniu uzpilti linu semenys ar chia seklos.
  Dar svarbu gerti daugiau vandens, bet koki pora litru per diena, jei nera inkstu sutrikimu, ir patarciau gerki bent jau su brita filtru prafiltruota, ar jei yra kur is saltinio parsinesti.

  Dar kad pagerinti limfos cirkuliacija gerai sokineti ant batuto http://sveikatossaltinis.blogas.lt/trampolino-nauda-sveikatai-378.html

  Dar yra toks limfos drenazo masazas galima pasidaryti. Taip pat gerai pirtis, ypac infra raudonu spinduliu, kuri turi zema temperatura, ir taip galima ilgai sedeti.

  Dar jei nera mazas hemoglobinas ir normalus svoris tai galima meginti pabadauti.

  Dar galima naudoti kurkuma, imbiera, kiaulpienes, ceshaka, svoguna, chaga grybo nuovira ar ekstrakta kurie turi antivezini poveiki.

 319.   Jonai, rašo:

  Laba diena, Jonai,

  Jūs rašėte 2016 01 27. Norėčiau Jums užduoti kelis klausimus apie jūsų ligą, gydymą ir pan. Esame nežinomybėje, diagnozė labai reta. Neseniai artimam irgi diagnozavo CC. Jei nesunku, brukštelkit laiškutį:
  matinata@gmail.com

  Ačiū!

 320.   mantas rašo:

  Mūsų visuomenė pūva

 321.   Aušra rašo:

  Sveiki.Norėčiau kad atsilieptų tos kam yra ar buvo kiaušidžių vėžys.Manęs laukia didelė operacija,šalinimas kiaušidžių,gimdos,gimdos kaklelis,taukinė,lifmazgiai.Kol kas tik įtaria pirmą stadiją,bijau.Kaip jausiuos po operacijos,ar greit atsigausiu.Koks laukia gyvenimas?Papasakokit savo atvejus?

 322.   Aušra rašo:

  Kam nesunku parašykit . dargike@gmail.com

 323.   Zita rašo:

  Cia kaip politikoje, visi saukia blogai ir niekas nepasako ka daryti kad nebutu blogai.

 324.   Lina rašo:

  Vėžį tikrai galima įveikti natūraliais būdais. Tačiau yra toks svarbus momentas- tai labai priklauso nuo stadijos ir vėžio rūšies. Visi, kurie bent kiek išprusę toje srityje, žino apie kanapių kanabinoidus. Jie- vieni efektyviausių iš visų augaluose esančių medžiagų (nes panašios medžiagos gaminamos paties organizmo) sustabdančių vėžio augimą, plitimą ir naikinančių vėžio ląsteles. Ypač aktualu kažkiek laiko vartoti po operacijų, kad neatsinaujintų, taip pat kas pasiryžta chemoterapijai- reikia naudoti jos metu, tuomet nebūna tų klaikių šalutinių efektų… Lietuvoje neseniai atsirado tokie aliejai su kanabinoidais, gamina ir pardavinėja SATIMED. Atsiliepimai puikūs… Kas nori pasikonsultuoti, rašykite į pasta lina.mitam@yahoo.com

 325.   Lina rašo:

  Andy, pasidomėk CBD, kanabidioliu, yra daug informacijos internete. Gelbsti žmones nuo daugelio ligų, ypatingai vėžio. Net neilga praktika tą rodo, nekalbant apie tūkstančius tyrimų.

  Andy:

  Aciu, zinau apie CBD, ji galima naudoti esant veziui ir sis aliejus yra legalus.

 326.   Hmmm rašo:

  Hemopatija ydausi jau 25 metus anksciau netikejau hemopatija taciau galiu pasakyti viena dalyka kai pradejau gydytis hemopatija nebegulejau ligonineje ir visos bedos praejo tik hemopatijos pagalba nenumiriau ir isgijau. Galvokit ka tik norit bet hemopatija yra geriausia.

 327.   Larisa rašo:

  Labas Andy, info daug ka galiu pritaikiti sau ? kiekvieno skirtingi atvejai man pries 1metus nustate 4stad gymdos kaklelio vezi buvo spinduliai ir hemo dabar ir limfmazgiose uzspaude slapimtakio latakus isvestos stomos is inkstu siulo vel hemo daugiau nenoriu ka gali pasiulyti mano atveju rasau nes noriu buti itraukta I sarasus kurie emailu gauna info

 328.   HempCBD rašo:

  Naturalus aukstos kokybes CBD aliejus, pasta. Puikiai pasaulyje zinomos imones Endoca produkcija.
  Naudoju, rekomenduoju, dalinuosi nuolaidos kodu: endocalt4
  https://www.endoca.com/?discount=endocalt4
  Galite isitikinti paskaityti zmoniu atsiliepimus:
  https://www.trustpilot.com/review/www.endoca.com

 329.   Saule rašo:

  Blemba, reikia laiku pasitikrint, tarkim gal prasmingas apgamu salinimas.

Rašyk komentarą