BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kepenų ir tulžies pūslės plovimas išgydo daugelį ligų

Kodėl reikia plauti kepenis ir tulžies pūslę?
Kepenys yra labai greitai regeneruojantis organas ir sudarius sąlygas labai greitai atauga. Taip pat kepenys labai atsparios ir jos sugeba palaikyti žmogaus gyvybę funkcionuodamos vos 10%, ir todėl reikia labai pasistengti jas prievartauti, kol jų veikla visiškai sutrinka. Tačiau daugelio žmonių kepenų veikla dėl įstrigusių akmenų ir užblokuotų latakų yra ribota ir su tuo siejama daug sveikatos problemų. Kepenų latakuose yra įstrigę akmenų (intra hepatic stones), kurie nediagnozuojami ultragarsu. Dėl blogos mitybos nemaža dalis žmonių (apie 20%) turi akmenų ir tulžyje. Teigiama, kad morge beveik nerandama tulžies pūslės be akmens.

Bereikalingos tulžies pūslės šalinimo operacijos
Akmenims įstrigus latakuose prireikia daryti operacijas ir pašalinti tulžies pūslę. Ir taip kiekvienais metais be reikalo išpjaunamos šimtų tūkstančių žmonių tulžies pūslės. Žinoma tokios operacijos labai pelningos, bet jų būtų galima lengvai išvengti padarius paprastą procedūrą - kepenų ir tulžies pūslės plovimą (liver and gallbladder flush). Išpjovus tulžies pūslę, labai suprastėja riebalų ir riebaluose tirpstančių vitaminų (A, D, E, K) virškinimas ir pasisavinimas ir tai sukelia daug sveikatos problemų. Taip pat, vidutiniškai po 20 metų išsivysto antro tipo diabetas. Tad geriau pasidaryti kepenų ir tulžies pūslės plovimo procedūrą ir tai galima atlikti namuose naudojant paprastus ingredientus. Yra keletas šios procedūros variantų.

Išplovus kepenis išnyksta ligos
Išplovus kepenis daugeliui sveikata pagerėja: sustiprėja imuninė sistema, sumažėja limfmazgiai, išnyksta net ir labai sunkios ligos, tokios kaip astma, vėžys, hepatitai, išgydoma net kepenų cirozė, diabetas, nugaros skausmai, alergijos, odos problemos ir daugelis kt.
Apie kepenų ir tulžies pūslės akmenis daug rašo Andreas Moritz, Dr. Hulda Clark, Dr. David Jubb ir kiti. Šie autoriai yra išgydę daug sunkiai sergančių žmonių, vėžinių ligonių. Jie yra parašę ne vieną knygą.

Čia pateiksiu Andreas Moritz ir Dr. Hulda Clark jugtinį metodą.

Kada geriausia daryti plovimą?
Plovimą geriausia daryti savaitgalį, kai niekas netrukdo. Ir gerai, jei šalia būtų žmogus, kuris reikalui esant galėtų padėti.

Įspėjimas

Įspėju, kad kartais gali koks akmuo įstrigti, ir nusprendę daryti, turite patys prisiimti atsakomybę. Prašau manęs nekaltinti, jei kas nors nepavyks ar įstrigs akmuo. Nepaisant to, komplikacijos pasitaiko labai retai ir, mano nuomone, rizikuoti verta. Pats jau dariau du kartus ir be jokių problemų, tiesa akmenų dar neišploviau. Bet tam tikriausiai reikia daugiau kartų, arba pas mane tų akmenų tiesiog nėra, bet tai gana retas atvejis ir dauguma žmonių bent jau kepenyse akmenų turi (jie vadinami Intra hepatic stones) ir jie nediagnozuojami paprastu ultragarsu.

Pasiruošimas

Kad būtų pasiekta geresnių rezultatų, reikia prieš plovimą 6 dienas gerti šviežias obuolių sultis (tik namuose spaustas, o ne iš parduotuvės) - po 1 litrą per dieną ir gerti per visą dieną. Arba galima gerti po 2-3 šauktus geros kokybės obuolių acto. Vienas šaukštas į stiklinę vandens ir geriau ant tuščio skrandžio. Išgėrus reikia praskalauti burną su vandeniu ar sodos tirpalu. Obuolių sultyse esantis obuolių rūgštis ( malic acid) suminkština akmenis ir tai palengvina jų pasišalinimą. Dar galima geri obuolių rūgšties kapsules. Šis pasiruošimo etapas taip pat nėra būtinas ir galima iš karto daryti plovimą.

Kam daryti plovimo negalima?
Daryti šios procedūros negalima, jei yra inkstų nepakankamumas ar daromos dializės procedūros, taip pat jei yra labai silpna širdis.

Sudėtinės dalys

Procedūrai reikia:

 • 750ml vandens ir 1 litro stiklainio.
 • 4 šaukštų Epsom Salt (magnio sulfatas, magnio sulfato druska). Jei Lietuvoje Epsom salt rasti nepavyks, galima parsisiųsti http://www.naturaproducts.ltd.uk/shop.asp?catid=6
 • 100-200ml alyvuogių aliejaus ir pusės litro stiklainio ar kokio kito panašios talpos indo.
 • 1-2 greipfrutų ar citrinų. Iš jų reikia prisispausti apie 140ml sulčių
 • Oregano (raudonėlio) eterinio aliejaus arba Black walnut (juodojo riešutmedžio) tinktūros. Nors jie nėra būtini, tačiau patartini. Oregano aliejus ir Black walnut tinktūra sunaikina kirmėles, kurios kartais pasišalina iš kepenų kartu su akmenimis.

Plovimas

 • Nuo 14 valandos nieko nebevalgyti, bet dar geriau nuo 12val.
 • Dieną prieš plovimą ir plovimo dieną valgyti tik lengvą maistą kaip vaisius daržoves ar košes.
 • Dieną prieš plovimą ir plovimo dieną nevartoti riebalų.

Kepenų ir tulžies pūslės plovimas
Riekia į stiklainį įpilti 750ml vandens ir ištirpinti 4 šaukštus Epsom druskos. Alternatyviai galima kiekvieną kartą ištirpinti šaukštą Epsom druskos stiklinėje vandens.
18 val. Reikia išgerti 190ml šio paruošto tirpalo (beveik pilna stiklinė). Prieš geriant reikia pamaišyti stiklainį, kad druską nenusėstų ant dugno. Jei šis tirpalas labai neskanus, tai galima įmaišyti truputį greipfrutų ar citrinos sulčių.
20 val. Reikia išgerti antrą Epsom druskos tirpalo dozę (190ml, beveik pilna stiklinė).
21.30val. Jei dar iki šio laiko neišsituštinote, tai gerai pasidaryti klizmą, bet vėlgi tai nėra būtina.
21.45val. Reikia nuplauti greipfrutus ar citrinas ir išsispausti 150ml sulčių, jas supilti į tuščią pusės litro stiklainį, į jį įpilti 200ml alyvuogių aliejaus. Jei norite plauti vien kepenis, užtenka 100-150ml, bet norint išplauti tulžies pūslę reikia bent 200ml. Sultis ir aliejų reikia gerai sumaišyti ir tada galima įlašinti 1-2 lašus oregano aliejaus. Arba galima įlašinti 10-20 lašų Black walnut tinktūros. Taip paruoštą ‘kokteilį’ nusinešti prie lovos ir pasiruošus gulti reikia gerti. Įspėju, kad skonis yra gana neskanus, todėl reikia priversti save jį išgerti. Galima gerti per šiaudelį. Kartais gali pykinti. Jei skonis labai nepakenčiamas galima įdėti truputį medaus ar obuolių acto. Beje, prieš geriant nereikia nusistatyti ir galvoti, kad tai labai bjauru. Dėmesį reikia sutelkti dėmesį ir intenciją į naudą. Nes geriau pasidaryti tokia paprastą procedūrą, nei gultis ant operacinio stalo ar kęsti ligas.
Išgėrus reikia iš karto atsigulti į lovą
Atsigulus galima masažuoti kepenų plotą (dešinė pilvo pusė) ir taip pat įsivaizduoti, kad akmenys šalinasi per latakus į žarnyną. Kartais galite pajusti, kaip akmenys keliauja per latakus, bet tai neturėtų sukelti skausmo, nes Epsom druska atpalaiduoja latakus. Po 20 minučių galima užmigti. Jei naktį norisi tuštintis, galite tai daryti. Kartais naktį gali nesimiegoti ar net pykinti, ar norėtis vemti (prie lovos tam turėkite paruoštą indą). Kaip teigia Andreas Moritz, net ir išvėmus dalį ar visą alyvuogių aliejų, akmenys gali pasišalinti, nes patekus aliejui į organizmą, duodamas signalas kepenims gaminti tulžį ir ją išskirtį į žarnyną. Taip pat išsituština tulžies pūslė ir joje esantys akmenys.

Kitos dienos rytą atsikėlus (apie 6-7 val. ryto) išgerti dar viena dozę (190ml) Epsom druskos tirpalo.

Po dviejų valandų ( 8-9val.) iš gerti paskutinę Epsom druskos tirpalo dozę (190ml).

Ryte turėtumėte bent keletą kartų išsituštinti ir kartu pasišalintų akmenys. Jei tuštintis nesinori, galima pasidaryti klizmą. Arba kavos klizmą, kuri taip pat atpalaiduoja latakus ir padeda pasišalinti akmenims. Bet su kavos klizmom reikia atsargiai, jei yra aukštas kraujo spaudimas ar širdies problemų.
Apie 12 val. dienos jau galima pradėti valgyti. Geriausia valgyti lengvą maistą: vaisius daržoves, košes. Taip pat kitą dieną geriau vengti sunkaus gyvulinio maisto.
Visą šią dieną reiktų ilsėtis, nedaryti sunkių darbų, gerai pamedituoti, daryti gilius kvėpavimo pratimus. Galite jaustis nelabai gerai, bet tai, darant plovimą, yra normalu.

Kiek kartų reikia plauti?
Per pirmą plovimą akmenys gali ir nepasišalinti, bet nepaisant to, naudos vis tiek yra. Kad pradėtų eiti akmenys kartais prireikia keleto plovimų. Kad visiškai būtų išplautos kepenis ir tulžis reikia 10-12 plovimų. Geriausia daryti kas mėnesį. Bet jei yra sunkių ligų, tokių kaip vėžys ar gresia tulžies pūslės operacija, tai galima ir dažniau - net kas keletas dienų. Tik patartina nedaryti per pilnatį, nes šioje mėnulio fazėje susilaiko skysčiai.
Po to profilaktiškai reikia daryti 1-2 kartus per metus.

Ką daryti, jei įstrigo akmuo ir jaučiamas didelis skausmas?
Pirmiausia reikia ištirpinti šaukštą Epsom druskos į stiklinę vandens. Jei skausmas nepraeina, tai reikia arba gerti dar vieną dozė alyvuogių aliejaus (100 ml sumaišytų su 150 ml greipfrutų ar citrinų sulčių), arba galima daryti kavos klizmą. Ekstremaliu atveju reikia kviesti greitąją pagalbą. Bet kaip sakiau, tokie atvejai labai reti.

Kokie būna akmenys?

Būna atvejų, kad pasišalina ir keli šimtai akmenų. Akmenys dažniausiai būna žalios spalvos, bet gali būti ir kitų spalvų. Daugiausiai akmenys yra iš cholesterolio. Dalis akmenų gali būti iš alyvuogių aliejaus ir jie paprastai pašildžius ar palikus saulėje ištirpsta, kai kiti kepenyse ir tulžies pūslėje buvę akmenys ne.

Ką daryti jei netoleruojate alyvuogių aliejaus ar Epsom druskos?
Alyvuogių aliejų galimą pakeisti bet kokiu kitu aliejumi, bet geriau nerafinuotu, šalto spaudimo. Nepaisant to, geriausi rezultatai gaunami naudojant alyvuogių aliejų.
Jei netoleruojama Epsom druska, tai ją galima pakeisti Magnio citratu ar jūros druska, bet geriausi rezultatai gaunami naudojant Epsom druską.

Kepenis verta plauti net jei jums pašalinta tulžies pūslė

Kepenų plovimas naudingas ir tiems, kuriems pašalinta tulžies pūslė. Nes pašalinus tulžies pūslę, dar daugiau akmenų įstringa kepenų latakuose ir tai labai riboja jos funkcijas (kepenys atlieka apie 1500 skirtingų funkcijų).

Vaistažolė skatinančio kepenų darbą ir valymąsi

Jei akmenų nepavyksta išplauti per keletą plovimų, galima naudoti vaistažolę - Chanca piedra - taip pat žinomą kaip ‘Stonebreaker” (akmenų skaldytoja). Teigiama, kad ši vaistažolė padeda pasišalinti akmenims ir plaunant akmenų būna vis mažiau arba net iš viso nebūna. Chanca Piedra galima parsisiųsti iš iherb.com.

Kepenų darbą ir valymąsi taip pat skatina karčios vaistažolės: imbieras, tumerikas, kiaulpienių šaknys ir lapai bei kitos karčios vaistažolės. Jas galima vartoti su kiekvienu valgiu ar po valgio, ir tai labai pagerina virškinimą ir pasisavinimą. Ir beje, sveiko žmogaus kepenys per dieną pagamina 1-1.5 litro tulžies. Yra specialus papildas Digestive bitters, bet jis tikrai nėra būtinas ir galite paprasčiausiai nusipirkti imbiero, tumeriko iš parduotuvės.
Dar kepenims gerai milk thistle/margianis (Silybum marianum) tinktūra ar kapsulės. Būtinai perskaitykite straipsnįi  - Organizmo valymas burokėlių sultimis.

Bendrai apie organizmo valymą esu rašęs forume Būk sveikas

Jei darysite procedūrą, tai būtinai parašykite kaip sekėsi, ar išplovėte akmenis, ar pagerėjo sveikata. Tai galima padaryti arba komentaruose arba forume buksveikas.net

Straipsnis parengta pagal:
curezone.com ir ten galima rasti aprašyta Dr. Hulda Clark metodą, tai naujesnis metodas reikalaujantis keleto papildomų papildų, bet jie nėra būtini, pakanka pagrindinių ingredientų.
Andreas Moritz knygą ‘Amazing liver and gallblader flush”
Ir Dr. David Jubb knygą ‘ Jubbs Cell Rejuvenation, Colloidal Biology: A Symbiosis

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (1,701) | “Kepenų ir tulžies pūslės plovimas išgydo daugelį ligų”

 1.   sas rašo:

  Galinga sveikatinimo priemone, tik zinoma ne visi ja isdrysta daryti. papildomai gal pridesiu, kad profilaktiskai valyma tikslinga daryti pavasari. Ruduo gal but nera palankus metas, nes kepenys siuo metu ne tokios pajegios, bet kuomet yra kazkokios problemos, laukti neverta. Pasiruosimas gal but taip pat reikalingas ilgesnis, suminkstinant organizma (pirties proceduros, vonia) -1 sav-2, kas 2-3 dienas. Pasalinti nesvarumus gal but gali padeti taip pat ir klizmos, bet cia vel gi , ne kiekvienas gali pasidaryti. Kepenu ir viso organizmo valymai pakankamai kvalifikuotai aprasytos ir rusu kalba . Autorius Malachovas. Jo knygas galite rasti ir pas mus knygynuose lietuviu kalba. Jis beje apsieina tik su aliejumi ir citrina, zinoma paruosiamasis etapas pas ji bene pirmoje vietoje. Pries pradedant sia procedura, vis tik siulyciau zmonems pasiskaityti sias knygas, nes smulkiai aprasomas pats mechanizmas, kaip viskas vyksta ir kodel ir kaip. Zinojimas prideda drasos ir ramumo (kas ypac svarbu). Pats dariau 2 kartus pries koki 5 metus. Rezultatai dabar kaip galvoju buvo, tik gal ne tokie pastebimi tuomet atrode:)
  jei sugalvojome kompleksiskai valyti organizma, vertetu pradeti nuo zarnyno valymo, o tik po to kepenys, inkstai, vidiniai skysciai
  kaip bebutu, sprendimas pradeti proceduras yra sveikintinas bet kam, Siu proceduru efektai gali is ties nustebinti …

 2.   mumu rašo:

  Uch, visai norėčiau pabandyti, bet vis dar bijau:) …kad mano “žvėriukas” hepatitas užjus mano blogus ketinimus :)

 3.   Andy rašo:

  Sas, aciu uz papildyma ir pasidalinta patirti.

  O mumu, tai tau kaip tik reikia plauti, nes hepatitas yra vienas is pozymiu, kad kepenys yra uzsikimse ir ju veikla labai susilpnejusi.

 4.   Zenonas rašo:

  Jei kas valgo daug mėsos, tai gali kilti inkstų akmenų problemos nuo tokio didžiulio magnio kiekio, nes magnio-amonio fosfatas sudaro labai netirpius akmenis. Taigi, prieš procedūras nepamiršt skirti laikotarpį dietai be mėsos. Aišku, jeigu daug naudosite citrinos, tai ta problema nebegresia, nes citrina magnį sujungia į tirpų kompleksą.
  Citrina+aliejus gerai inkstus pravalo (berods, stiklinė aliejaus ir 4 citrinos į dieną ir nieko daugiau).
  Tulžies laikinas problemas gerai (ir staigiai) gydo ugniažolės nuoviras (išbandžiau).
  Besigydant (ir nesigydant) reikia žiūrėt į organizmą kompleksiškai - kad vieną gydant kitam organui nepakenkti. Vieno elemento perteklius gali išstumti kitą elementą, jie sudaro konkuruojančias poras, pvz Na,K arba Ca ir Mg. Todėl po gydymo reiktų subalansuoti komplementarųjį elementą, nes trūkstant pvz.: Ca, gali prasidėt kraujavimai iš dantenų ir kitur. Po kurio nors pertekliaus organizmas pradeda nusikratyt. T.y. po pavartojimo perdaug geležies, po kurio laiko gali anemija prasidėt ir panašiai. Todėl reikia kompleksiškai įsijaust į organizmą, ir žiūrėt, kokius patologinius požymius sukelia arba elemento perteklius arba trūkumas.

 5.   Andy rašo:

  Zenonai noriu jus pataisyti, Epsom salt yra magnio sulfatas, o ne fosfatas ir tokie dideli kiekiai yra naudojami tik per valyma. Bet zinom toks didelis kiekis uzdeda nasta inkstams, tiesa trumpalaike. TOdel ir ispejau nenaudoti jei yra silpni inkstai.

 6.   Ausra rašo:

  Labai Aciu, Andy.. Jau kita savaite abi su mama, kuriai beje pasalinta tulzies pusle bandysim svarintis.. Parasysiu kaip sekesi. Iki tol bandysiu cia portugalijoje rasti visus reikiamus elementus. Beje, ka manai apie Cholagutt laselius? Nezinau kaip isversti Alcachofra, Alfazema, Cardo Mariano ir Hortelã-Pimenta - stai is ko jie padaryti.. Tai as bandziau rasti nusipirkti tu arbatu atskirai.. Bet pries pradedant vartoti noriu suzinoti tavo nuomone.

 7.   NIJOLE-ELENA rašo:

  Dariau daug kartų valymus, todėl noriu pasidalinti patirtimi.
  Nustojau bijoti daryti kepenų valymą paskaičiusi H.Clark knygą, “Kaip išsigydyti visas ligas” toje knygoje nurodyta ne 4 šaukštai, o 4 arbatiniai šaukšleliai druskos (Lietuvoje perku vadinamą - karčiają druską, manau tai yra magnio sulfatas) Svarbiausia nereikia 3 dienas tik sultimis misti, o galima ir pavalgius daryti valymą( aišku neriebiai) - labai tiksliai viską aprašė Andy .
  TIK H.Clark dar rekomenduoja gerti Ornitino tabletes, kad lengviau galima būtų užmigti ir iš viso, kad lengviau praeitų ta procedūra . NEŽINAU KITOSE ŠALYSE, BET LIETUVOJE YRA HEPATIL TABLETĖS, TIK JŲ GERTI REIKIA DAUG, NES DOZUOTĖS MAŽOS, NA 10 IR DAUGIAU.
  Rekomendavau draugei - tuo metodu atliko valymą, nors labai bijojo, bet sekėsi neblogai.

 8.   Juozas rašo:

  bandykit,bandykit,tik,kad nebutu kaip mano kaimynei…Beisgelbejo renimacijos palatos daktarai.Naivuoliai!

 9.   Andy rašo:

  Juozai, sitokie atvejai buna labai reti, ir dazniausiai kai procedura atliekama neteisingai. Tukstanciai zmoniu yra dare sia procedura ir ji pavyko be jokiu ekstremaliu salutiniu poveikiu.
  Tai patvirtina ir zmoniu komentarai auksciau. Ir teigingai darant rizika tikrai verta , nes procedura yra labai pigi ir tai sutaupys pinigu ir nereiks pirkti papildu, kurie kaip ne karta sakiau dauguma yra prastos kokybes ir naudos duoda mazai arba is viso neduoda. Ir issiplovus kepenis ir vartojami geros kokybes papildai duos geresni efekta.

 10.   Andy rašo:

  Juozai, daug didesni naivuoliai yra kurie vartoja bet kokius papildus tikedamiesi, kad tai ispres daugeli sveikatos problemu, deja daugeliui tenka nusivilti.
  Pirmiausia ka reikia paryti tai issivalyti organizma, sutvarkyti ‘masina’ o ne geresni kura pilti.
  Nes vien papildu vartojimas mazai kuo skiriasi nuo tradicines medicinos tik pasaliniai poveikiai mazesni, bet nepaisant to priezastis negydoma.

 11.   as rašo:

  jei kam ydomu tai panasiomis temomis yra puiki michalo tombako knyga kaip sveikai gyventi 150metu, ten taip pat smulkiai aprasoma viskas nuo a iki z. beje mano dazniausiai skaitoma knyga, michalas tombakas pripazintas visame pasaulyje, nuostabus zmogus su nuostabiu protu

 12.   Katrin rašo:

  As turiu sioki tokiu problemu su kepenimis, todel gal ir verta butu pabandyti, bet visdelto viskas baisokai atrodo.
  Seip kepenims labai padeda ugniaziles arbata, jinai labai karti, bet padeda is karto. Galima gerti profilaktiskai ryte ant tuscio skrandziokokia kelias savaites, kad kepenu veikla pageretu. Arba tar labai tika kai nko nors ne to uzvalgote ir blogai jauciates.

 13.   Vydmantas rašo:

  O sia knyga galima isigyti Lietuvoje?

 14.   as rašo:

  Taip, sia knyga galima isigyti praktiskai visuose didesniuose knygynuose. man ji kaip biblija, kiekviena diena skatau., tuoj atmintinai mokesiu:)

 15.   Nekas rašo:

  Sveiki, Andy. Mano tulzyje pries du metus aptiko 1.4 cm akmeni. Ar jis ne per didelis naudoti jusu plovimo buda? Man 30 metu

 16.   Andy rašo:

  Epsom salt atpalaiduoja latakus ir iseina net ir didesni akmenys, bet zinoma tokiu atveju reikia tinkamai pasiruosti, taip pat reikia butinai kad butu kas nors salia.
  Cia yrae nuotraukos kokio dydzio akmenys iseina
  http://curezone.com/cleanse/liver/default.asp

  Bet zinoma reiks ne vieno plovimo, nes per pirmus kelis kartus gali ir neiseiti.

  Dar kitos dienos ryta kavos klizma padaryti, nes kava taip pat atpalaiduoja latakus. Bet reikia geros kavos geriau ekologiskos, bet ne tirpios,

  Nenaudoti kavos jei yra aukstas kraujo spaudimas ar sirdies problemos

 17.   1as rašo:

  Andy, gal galėsit pakomentuoti http://vz.lt/straipsnis/2009/09/27/Ka_pasitikrinti_kad_gyventume_ilgiau_ir_sveikiau

 18.   Andy rašo:

  Ten isvardintos ligos ir ju sukeltu simptomu valdymas vaistas, bet deja toks gydymo modelis rezultatou neduoda ir dar blogiau sukelia labai daug pasaliniu efektu ir visam likusiam gyvenimui uzkabina zmogu ant vaistu.
  Visas ten isvardintas ligas galima gydyti naturaliom priemonem.

  O vaistai daugeliu atveju krauna pelna farmacininkams ir gydytojams, kurie daznai gauna komisinius.

 19.   inga rašo:

  Laba..kodel mano draugui kuriam pasalino tulzies pusle ..pastoviai vidurius pucia ir del to skauda pilva..ka reiketu daryti.kad nustotu pezdet visa laika tuoj uzdusiu..lol aciu

 20.   Andy rašo:

  PIlva pucia greiciausiai pucia del to kad maistas yra nesuvirskinamas, nes kepenys pastoviai tulzi kuri po to saugoma tulzies pusleje ir nuleidziama i plonaji zarnyna kai pavalgoma riebalu turincio maisto. Kai nebera tulzies pusles, tai tulzis i zarnyna teka viasa laika, o truputi ir kai reikia ir kai nereikia, To rezultatas - kai uzvalgoma riebaus maisto tulzies koncentracija yra nepakankama, kad tinkamai suvirskintu riebalus, ypac jei valgoma daugiau riebaus maisto. Taip pat zmones be tulzies stokoja riebaluose tirpstanciu vitaminu ( A, D, E ir K).

  Si problema palengvinti butu galima vartojant su kiekvienu valgiu karcias vaistazoles/darzoves: imbieras, kiaulpieniu saknys, tumerikas ir kt.
  Taip pat yra specialus tulzies papildai, kurie isgaunami dazniausiai is kiauliu.
  IR zinoma riekia nevartoti daug reibalu per viena valgi.

  Priedo pilva gali pusti del blogo maisto derinimo, todel svarbu nemaisyti vaisu su kitais produktais isskyrus zalias darzoves kaip salotos, agurkai , saliero lazdeles
  Taip pat reiktu nemaisyti angliavandeniu su baltumais, kaip mesa su duona ar darzovem, tokiu atveju mesa geriau valgyti su darzovem, taip pat zuvi, kiausinius.

  Dar tokiu atveju taip pat gerai butu virskinimo fermentai/ enzimai.

  Ir zinoma butinai reiktu issiplauti kepenis, nes jos tikrai bus uzsikise ir del to tulzies pagaminama labai mazai.

 21.   zombis rašo:

  Kepenys valiausi jau 5 kartus ir kiekviena karta pasisalina daug mazu akmenuku ir visada 4-5 dideli. Procedura visada praeina be komplikaciju ir didesniu nepatogumu. Valytis tikrai verta ir net butina.

 22.   andy rašo:

  Aciu uz pasidalinta patirti ir ji manau padrasins ir paskatins kitus.

 23.   Ausra rašo:

  Andy, radau knyga savo lentynoje, kuria pirkau dar 1998 metais (genadijus malachovas, organizmo valymas ir tinkama mityba), bet tada dar neturejau tiek kantrybes ir ziniu ja perskaityti. Tam laikui ji dar buvo per sunki. Dabar pradejau is naujo. Ar esi ja skaites? ka manai apie jo teorijas? na jos siek tiek… ziaurios… tie valymai tokie tarkim labai jau extremalus.. slapimo, kaitinto slapimo klizmos, kazkokiu polipu valymas is storosios zarnos, aklosios zarnos plovimas… kolkas dar perskaiciau tik iki sios dalies.. bet kiek maciau ten taip pat raso apie organizmo valyma suriu vandeniu, geriant ir kartu derinant su pratimais kad issivalytu visas zarnynas.. gal kas yra isbande? taip pat sioje knygoje labai giria polio brego teorijas.. kaip tik jau uzsisakiau jo knyga gyvenk sveikai. ar tik ne jis daug labai rase apie badavimo stebukla? na zodziu, laukiu atgarsiu.. o tada jau pradesiu moraliskai ruostis “valymui” :)))

 24.   andy rašo:

  Sios knygos nesu skaites, bet vardas tai girdetas. O tos neorijos man tai neatrodo ekstremalios, zinoma daryti reikia atsargiai ir taip pat po zarnyno valymu reikia vartoti probiotikus, nes ketaip vel prisiveis kandida ir kitokios blogos bakterijos.

 25.   sas rašo:

  To Ausra. Kad suprasti Malachovo knygas, neuztenka perskaityti viena is ju (ir dar tik puse:)))). bendras vaizdas susidarys perskaicius jas visas (knigynuose lietuviu kalba jos yra ir internete nemokamai rusu kalba:)). Aklai jomis tiketi…..yra nuostabiu receptu, bet kuomet autorius pasidave komercijai -atsiranda abejones. bet siaip tai bene geriausios knygos is visu esanciu rinkoje LT kalba skirtu sveikatinimo klausimams ir skirtu “placiam” visuomenes sluoksniui. Atskiru atveju jos gali daryti stebuklus.

 26.   Inga rašo:

  Andy, ar maitinanciai mamai galima toki valymasi daryt? Gydytojai rado akmenu, nori operuoti. Sako, kad nestumo metu susidare tie akmenys, ne svaikai uzspaude buvo.

 27.   andy rašo:

  curezone.com forume raso, kad kapenu plovima galima daryti 2-3 sav. po gimdymo. Ir epsom salt bei alyvuogiu aliejus nepavojingas vaikui.

 28.   andy rašo:

  Bet kai darysi tai geriau kad kas nors butu salia ir reikalui esant padetu. Nepaisant to tai zymiau geriau nei operacija.

 29.   andy rašo:

  Cia yra nuoroda i curezone foruma, jei skaitai anglu kalba gali daugiau apie tai pasiskaityti, ten zmones dalinasi savo patirtim.
  http://curezone.com/forums/fm.asp?i=331550

 30.   zombis rašo:

  Vakar dar kartą dariausi kepenų valymą jau 6ą sykį,jauciuosi puikiai. eilinį kartą pasišalino keli didesni akmenys ir kelioliką mažų, bet jau daug mažiau nei per pirmus valymus, manau tai tikrai veikia…. ;)

 31.   andy rašo:

  Zombi, aciu uz pasidalinta patirti ir malonu girdeti, kad jus sekmingai atlikote procedura. Po dar keleto plovimu akmenys turetu issivalyti.

 32.   Marija rašo:

  labai bijau, o taip norėčiau. savo tulžies puslėje turiu 2 cm akmenuką. Užaugo bjaurybė, net nejaučiau. Būtų gerai išsivalyti, bet jei užstrigs kur??

 33.   andy rašo:

  Bijoti nereiktu, bet jei bijote tai geriau butu susirasti naturopata kuris padetu sia procedura atlikti.
  Taip pat reikia tureti galvoje , kad tas akmuo bet kada gali istrigti ir tada greiciausia bus pasalinta pusle.
  Kadangi jusu akmuo yra didelis tai butinai reiktu pasiruosti.

  Dar jei bijote tai galite naudoti vaistazoles, jos kartais net istirpdo akmenis arba bent jau suminkstina.

  Veina geriausiu yra PHYLLANTHUS URINARIA - CHANCA PIEDRA.

  http://www.vitacost.com/productResults.aspx?ss=1&Ntk=products&x=0&y=0&Ntt=Chanca%20piedra

  arba cia
  http://www.peruherbals.com/3030/chanca.html
  teigia, kad gali istirpdyti per 2 menesius

  Cia yra 4 tinkturos, kuros skirtos tulzies akmenims minkstinti ir tirpdytihttp://www.sensiblehealth.com/Products.xhtml&currency=cdn

 34.   Audrius rašo:

  Kiek teko domėtis be kepenų valymo dar yra rekomenduojama prieš tai daryti žarnyno valymą? Gal galite parekomenduoti koki būda?

 35.   andy rašo:

  Cia mano forume buksveikas yra aprasyta keletas zarnyno valymo budu
  http://www.buksveikas.net/viewtopic.php?f=2&t=13

 36.   regina rašo:

  Pirma kart valiau kepenis. Issitustinau tik kita diena,bet akmenu nemaciau.Jauciuosi nekaip,maudzia desini sona. Ar tai normalu?

 37.   andy rašo:

  Kad pirma karta akmenu neisplauna tai normalu, nes kad isplauti akmenis kartais prireikia triju ar daugiau plovimu.

  Kad sona maudzia tai kelia susirupininma, nes gali buti istriges akmuo. Reikatu dar sauksta epsom druskos istirpinus i stikline vandens. Arba net visa procedura pakartoti, bet butinai reikia kad kas nors butu salia.

  Dar galima ka karsta pusle deti ant kepenu ploto ( desineje pilvo puseje).

 38.   Petras rašo:

  Sveiki, seniai cia palygint berasiau, beskaiciau :)
  Noreciau suzinot, kaip jus suzinot, kad turit akmenu? Ultragarsinio tyrimo pagalba? Mane irgi seniau ziurejo, tai inkste vienam mate beveik akmenuka toki :) Beje, nuo ko tie akmenys dazniausiai susidaro? Nuo nesveiko maisto?

 39.   andy rašo:

  Labas Petrai,

  Kepenyse esantys akmensys pagal A.Moritz, tiriant ultragarsu nesimatos, nes jie per minksti.
  Asmeniskai jau ploviau 4 kartus ir nei vieno akmens as nesiploviau ( bent jau nepastebejau), bet net ir neisplovus pagal A.MOritz, Dr.D.Jubb ir kt, naudos yra. Gali buti kad pas mane dar ju nera, bet tai buna labai retai.

  O kitus tulzies pusles ir inkstu akmenis tai tiria ultragarsu.

  Inkstu akmenys dazniausiai susidaro del sumazejusio ph ( apie kuri esu rases ankstesniame straipsnyje, ir tada organizmas noredams ji neturalizuoti naudoja kalci ir kitus mineralus ir tas kalcis susijunges su rugstimis atidadedamas kaip akmenys i inkstus.
  Didelis gyvyliniu produktu naudojimas yra viena pagrindiniu inkstu akmenu priezasciu, taip pat gali atsirasti nuo prastos kokybes kalcio papildu yra didelio kiekio darzoviu, kurios turi oxalines rugsties ( spinatai rabarbarai, petrazoles).

  Tulzies pusles akmenys tai dauguma yra is cholesterolio ( apie 80%).

  Inkstu kaip ir tulzies pusles akmenys garai tirpdo vaistazoles chanca piedra, ji net turi varda ’stone breaker’
  Taip pat reiktu pasimatuoti slapimo ph, ir paziureti koks jis yra, nes jei labai zemas tai gali buti akmenu priezastis. Bet slapimo ph gali buti apgaulingas ir labai skirtingas nuo organizme vyraujancio, zinioma jis skiriasi priklausomai nuo organo, bet turetu buti truputi sarminis, isskirus kai kuruios organus, pvz skrandi ( ph yra apie 1).
  Ir beje ph skale yra logoritmine, reiskianti kad skirtumas tarpt 6 ir 7 yra 10 kartu , ir tarp 5 ir 10 yra 100 000 kartu skirtumas.

 40.   sas rašo:

  to Rytis
  Del transfer faktoriu jusu draugas ko gero “neperdeda” :)
  Tinkamos imunines reakcijos lemia bene 95% musu savijautos ir sveikatos.
  To Andy
  Jusu bloge pateikti sveikatinimo receptai ir informacija yra is ties idomus, ir dauguma is ties vertingi. Sutiksite turbut su manimi, kad kokybiskas imuniteto veikimas nulemia absoliuciai viska. Ka bepaimtume (savijauta, nuotaikas, bendra sveikatos stovi), neveiks be tinkamai veikiancio imuniteto.
  Jusu siulomos priemones (organizmo valymai, vitaminas D, C, enzimai, gerosios bakterijos, mityba, specifiniai maisto produktai ir t.t) yra is ties naudingos, bet nesprendzia daugumos zmoniu poreikio - tureti taip trokstama gera sveikata neidedant i tai daug pastangu. Ne kiekvienas isdrys daryti kepenu ar zarnyno valyma :), visa kita, tik organizmo palaikymo priemones, nesprendziant esmines problemos - imuniteto.

 41.   Petras rašo:

  Dekoju uz atsakyma.
  Va ka raso http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/metabolizmas/kuno_elektra apie slapimo ph:

  Šlapimo pH

  Keletas žodžių atskirai apie šlapimo pH, kurį matuoja tiek oficialios instancijos, tiek mėgstantys save sekti pacientai, tiek sveiko gyvenimo būdo mėgėjai.
  Tai, ką dabar perskaitysite, nuliūdins daugelį: šlapimo pH, atskirai paimtas kaip matavimas, yra ne tik mažiausiai svarbus iš visų matavimų, bet ir beprasmiškas.
  Tokiu būdu, visi bandymai koreguoti šlapimo pH kokiomis nors dietomis, „stebuklingu“ koraliniu kalciu (kuris visada yra tik primityvus kalcio karbonatas), mineralinio vandens gėrimu ar dar kaip nors – tai utopija. Taip, šlapimo pH gali keistis ir net žymiai, bet … su žmogaus sveikatos būsena tiesioginio ryšio beveik neturi. Reikalas tas, kad šlapimo pH – tai parametras, kuris priklauso nuo prieš tai analizuotų parametrų ir dar dėl kai ko, apie ką čia nebuvo rašyta. Kitais žodžiais sakant, šlapimo pH parametrai gali keistis net ir nesant visai pokyčių patologijoje. Ir atvirkščiai – šlapimo pH gali dar „blogesnis“, negu buvo, bet savijauta radikaliai gerės. Dar daugiau, E.Revici parodė, jog tam, kad tiek pH, tiek šlapimo paviršiaus įtempimas būtų iš tikro informatyvūs, jie turi būti koreguojami pagal šlapimo tankį (jau nekalbant apie temperatūrą, prie kurios yra atliekami matavimai) – tokios reikšmės yra vadinamos ištikrintomis. Kitais žodžiais, tai, ką atlieka entuziastas namie stiklinėje su lakmuso porierėliu ar net tobulesniu įrankiu (pHmetru) – tai nelabai prasmingas užsiėmimas. pH reikia matuoti tiksliai (dešimtosiomis dalimis po kablelio) ir teisingai įvesti pataisas. Viskas, ką galima pasakyti naudingo apie šlapimo pH, tai, kad normalios ištikrintos pH reikšmės 2 valandos po pusryčių ar pietų turi būti ribose 6,0 - 6,7 (primenu: tai ne tos reikšmės, kurias gaunate primityviai matuodami jūs). Ištikrintos seilių pH reikšmės ribose 6,4 – 6,9. Ištikrintos šlapimo pH reikšmės virš 6,7 daugeliu atvejų rodo hiperinsulinizmą ir hipoglikemiją. Ištikrintos šlapimo pH reikšmės žemiau 6,0 – insulino stoką ir hiperglikemiją. Ištikrintos seilių pH reikšmės virš 6,9, kaip taisyklė, rodo apie tendenciją į vidurių užkietėjimus, elektrolitų stoką ir blogą virškinimą. Žinoma, kad „paveikti“ šlapimo pH dažnai naudojamos kalcio druskos. Atminkite, kad renkantis ką naudoti (karbonatą, laktatą, orotatą, asparaginatą, gliukonatą, citratą ir t.t.), klaidos gali baigtis liūdnomis pasekmėmis. O šiap jau specialių organizmo „pasipildymų“ kalciu (ir kitais aukšto valentingumo katijonais) geriau vengti – tai galima daryti tik iš beviltiškumo ir nesant kitų galimybių. Manote, kad tai jau viskas? Ne, tai tik pradžia. Laukite tęsinio, jei tai jums įdomu ir matote tame prasmę.

 42.   andy rašo:

  Petrai aciu uz pateikta idomu straipsni.
  Daugeliu atveju jis yra teisus ir taip pat kai kiuriose komentaruose (naujesniouse) esus sakes, kad slapimo ph gali buti apgaulingas.

  Bet pamatavus kartais ideja galima gauti.
  Pasakysiu asmenine patirti. Stai pries pradedant laikyti zalio maisto dietos mano ph budavo apie 6, ir beje geriant sarmini vandini jis ne kiek nepakito. O pradejus laikyti zalio maisto dietos ph buna apie 7.

  Taip pat mano ziniomis veziu serganciu zmoniu ph yra labai zemas.
  Tad manau kartais bent del idejos pasimatuoti galima.

 43.   Maija rašo:

  Gal zinote, kaip tibeto pieno grybas veikia organizmo rugsciu ir sarmu pusiausvyra, zarnyno mikroflora?
  labai priestaringos nuomones internete apie ji.

 44.   andy rašo:

  Siaip fermentuoti produktai paprastai sarmina organizma ir padeda atstatyti zarnyno flora.
  Bet kaip visada apie viska visada yra priestaringos info.

 45.   andy rašo:

  Cia yra video, kur galite pamatyti kokie yra tulzies pusles akmenys is isplaujos pusletes.
  Ten taip pat yra ktiu video kur parodo ka isplauna, nors jo atveju isplove l abai mazai, nes jis dare jau ne pirima karta.
  http://www.timelesshealth.net/mm/gall_stones/gall_stone_index.html?utm_source=getresponse&utm_medium=email&utm_content=HERE%27S+NEW+VIDEO+PROOF+for+GALLBLADDER+CLEANSE&utm_campaign=timelesshealth1

 46.   andy rašo:

  TEn taip pat pateikiama visa procedura ir parodoma kaip ja atlikti.
  Taip pat yra kelis proceduros varjantai

 47.   Maija rašo:

  Man tik kyla klausimas, ar tie aliejiniai akmenys nesusiformuoja pacios proceduros metu, kai geriamas aliejus.
  Dar noreciau suzinoti, o kaip su inkstu akmenimis. Ar tikrai ta zole Shanca Piedra stebuklinga ir gali juos paveikti. Nes tradicines medicinos metodai labai drastiski ir tikrai neveiksmingi (turiu drauga, kuris jau keli metai kencia nuo sios ligos).

 48.   Andy rašo:

  yra teigianciu, kad tie akmenys susidaro is alyvuogiu aliejaus, bet
  mano ziniomis tai netiesa. Akmenys is alyvuogiu aliejaus pasildzius
  istirpsta, ir dauguma isplautu akmenu yra keiti ir neistirpsta. Taip pat
  dauguma akmenu buna tokie pat pat kaip ir su opracija pasalinti
  Taip pat vienas bande su kokoso reistutu aliejumi ir vis tiek isplove
  akmenu, tad mano ziniomis tai netiesa.

  DEl chanca piedra tai negaliu pasakyti kiek ji yra efektyvi bet ja naudoja
  tulzies pusles ir inkstru akmenims tirpdyti. Taip pat esu girdejas kad ja
  panaudojus darant plovima akmenu nebeispplaunama arba ispplaunama maziau.

  Ka isplauna ir ka randa isplove tulzies pusle ziurekite auksciau idetas nuorodas.

 49.   Kaukysa rašo:

  Norėčiau pasiklausti ir apie inkstų akmenis. Mano dieduko inkstas buvo pats visas suakmenėjęs, kad jo net nesiėmė gydyti. Kodėl galėjo suakmenėti?
  …apskritai, nepamenu, ar tavo, Andy, blog’e buvo kalbama apie inkstus - labai aktualu būtų…

 50.   Andy rašo:

  Tokio atvejo nesu girdejes todel negaliu pasakyti, bet speju, kad del visokiu nuosedu (kalcio ir kt. ) kurios daznai susidaro nuo papdidejusio organizmo rugstingumo.Daugiau apie tai
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/oraganizmo-rugsciu-ir-sarmu-pusiausvyra-18.html

  Specialiai apie inkstus nesu rases.

 51.   ruta rašo:

  bandziau plauti kepenys pagal M. Tombako metodika….akmenu buvo labai daug virs 50. (o man tik 33) nieko nenutiko, o savijauta labai pagerejo. tikrai vel ir vel bandysiu ir aplinkiniam parekomenduosiu.

 52.   andy rašo:

  Ruta, aciu uz pasidalinta patirti , kuri dar karta irodo kad kepenu ir tulzies pusles plovimas reikalingas.

  Ar ta metodika labai skiriasi nuo cia mano aprasytos?

 53.   Tomas rašo:

  Ar gali si plovima darytis zmogus turintis Zilibero sindroma?

 54.   andy rašo:

  Tai kepenu liga ir kepenu plovimas butu labai naudingas ir gal net ja visiskai isgdytu. Bet tai padaryti reikes ne vieno plovimo. BEt daryk atsargiau, geriau kad butu kas nors salia ir reikalui esant padetu.

 55.   chopka rašo:

  darote issilavinusio ir intiligentisko zmogaus ispudi.Truputi apie save.Esu 42 metu, 20is ju ant invalidu vezimelio.15 metu is vis nevalgiau mesos,bet daug isgeriau degtines.Vidinis balsas sako, kad reikia atkreipti demesi i savo kepenis.Ka galetumet patarti mano padeties zmogui

 56.   andy rašo:

  Na kepenu plivimas jums butu naudingas, tik zinoma reikia, kad kas nors jums padetu ir butu salia. Jei nesiryztat daryti sio proceduros tai gerai pavartoti vaistazole Chanca piedra, teigiama kad ji tirpdo kepenu, tulzies pusles ir inkstu akmenis.

 57.   chopka rašo:

  sveiki, paskutini karta kai dariau uzi,gydytojas sake,kad kepenys yra labai isdidejusios ir riebios.Ar tai ir yra susije su akmenimis

 58.   andy rašo:

  Suriebejusios kepenys yra labi stiprus simptomas, kad jos yra uzsikimse akmenimis ir todel reiktu susirupinti, nes su tokiom kepenim ilgai negyvensi.
  Bet isplovus galima net ir tokias kepenis atstatyti, tik zinoma reikes bent 10-2 ar net daugiau plovimu, ir zinoma nustoti vartoti alkoholi, taip pat pakeisti mityba, atsakyti ar labai sumazinti blogus produktus kaip - putojantys gerimai, kava, cukrus, balti miltai ir ju gaminiai, rafinuoti aliejai ( sojos, kukuruzu, rapso, saulegrazu( gerai tik nerafinuotas), margarinai, tepieji misiniai), juos pakeisti gerais riebalais - kokoso reisutai ir aliejus, alyvogiu aliejus, linu semenys ir aliejai, riesutai, kaimiskas sviesta ir kt.

  Taip pat valgyti vaisius darzoves .
  Dar reikia valyti zarnyna.

 59.   chopka rašo:

  sveiki, jus rekomenduojate valytis apie 10 kartu . kas kiek dienu reiketu tai daryti

 60.   andy rašo:

  Siaip tai Andreas Moritz recomenduoja daryti karta per menesi, bet jusu atveju galima ir kas savaite.
  Beje ar tau su inkstais viskas gerai, nes jei silpni inkstai tai epsom salt nelabai tinka.

 61.   chopka rašo:

  sveiki,siaip su inkstais problemu nebuvo,tik problema su druska,nes as Afganistane

 62.   andy rašo:

  Na jei finansai leidzia manau galima parsisiusti.

 63.   chopka rašo:

  parasykit tikslu druskos pavadinima

 64.   andy rašo:

  Epsom Salt - magnesium sulphate. Magnio sulfatas
  http://www.vitacost.com/Aaron-Industries-Epsom-Salts

 65.   gedas rašo:

  Sveiki, man yra diagnozuotas hepatito b viruso nesiojimas, tai yra paciu hepatitu nesergu tik turiu ta virusa savyje, ar man galima, jei taip tai ar gerai butu issivalyt kepenis. Ar nesuaktyves tas virusas? Is anksto aciu.

 66.   andy rašo:

  ZInoma gerai, o virusai kaip tik ir veisiasi kai kepenys yra prastoje bukleje, bet kaip ir kitiems daryk atsargiai, kad butu kas nors salia ir reikalui esant padetu, nes pas tave tikrai bus akmenu.
  O apie virus suaktyvejima nesu girdejes, priesingai, Adreas MOritz teigia, kad jis net isnyksta.

  Parasyk kaip seksis.

 67.   eime rašo:

  Labai aciu uz idomia ir tikriausiai naudinga informacija.
  Gal kas zino, ar negalima Lietuvoj gauti Epsom druskos ar Chanca Piedra, gal kas platina?
  Nesu nieko uzsakinejusi internetu, tai ramiau butu, kad nereiktu.
  Jei kas uzsakinejo, ar greitai atveza ir nebuvo problemu?
  Is anksto aciu.

 68.   sas rašo:

  kepenu efektyviam valymui nera butina kazkokiu epsom ar dar kazkokiu biesu. Liaudis nuo seno valesi prieinamomis priemonemis. Stikline aliejaus (geriau kokybisko o ne kokio rapsu:), stikline citrinu sulciu, klizma ir viskas. Aisku nera viskas taip paprasta, reikia tam pasiruosti, pirmoj eilej valomes zarnyna, po to tik lendam prie kepenu. labiau trenktiems nera efektyvesnes priemones kepenu valymui ir viso organizmo - ilgalaikis badavimas 14 -21 -30 -40 dienu. Bet cia jau extrym. Be viso to, parazitais esame uzsikrete beveik 90 nuosimciu visos populiacijos. Visu pirma pasirupiname jais :) Andy minejo, kad gyventojai kai kurie nera agresyvus, bet taigi jie savo gyvavimo organime atliekas salina ne kazi kur o tiesiai i ta vieta, kur isikure. Taip kad jie tikrai nera geris. O ismusti juos kartais sudetinga. Siaip geriau apie juos nezinoti :)
  P.S kas nores recepteliu prieinamu del kepenu, zarnyno ir parazitu, visada prasom

 69.   andy rašo:

  Na epsom salt yra atpalaiduoti kepenu ir tulzies pusles latakus, ir tai manau nauding ypac jei akmenu yra tulzies pusleje, nes jei akmenys labai dideli jie gali istrigti arba tiesiog nepasisalinti.
  TIesa reikia pripazinti, kad si druska uzdeda papildoma kruvi inkstams ir todel jos negalima naudoti jei yra inkstu nepakankamumas ar kitos inkstu problemos.

 70.   Daivyte rašo:

  Sveikučiai, rašau jums pirmą kartą (39m). Labai ačiū už receptuką. Vakar pirmą sykį valiausi kepenis, nes turiu pilną tulžies pūslę akmenų iki 1 cm.Valymas pavyko, ramiai begulint vieną kartą labai smarkiai sudūrė, daugiau skausmų nebuvo, kurių labai bijojau :) Tuštinantis išbyrėjo apie 100 žalių, minkštų kaip plastilinas akmenukų, bet pašildžius jie išsilydė. Supratau, kad tai buvo aliejus :( Truputį nusiminiau, nors ir žinojau, kad per pirmą valymą akmenys ne visada pasišalina. Bandysiu valytis toliau po mėnesio…

 71.   andy rašo:

  Daivyte aciu uz pasidalinta patirti. Jo tie minksti akmenukai tikriausiai alyvuogiu aliejus, bet nepaisant to ir toks plovimas duoda naudos. O puslei ir kepenims isplauti reikia daugiau.
  Asmeniskai dariau jau 6-7 kartus ir akmenu iki siol neisploviau. Na galbut ju pas mene nera.

 72.   Ingrida rašo:

  Svieki. Gal patartumete kaip pasidaryti žarnyno valyma. Dukrai 11 metu, nuo mazu dienu turi problemu - letinis viduriu uzkietejimas

 73.   andy rašo:

  INgrida, ten mano forume esu pateikes keleta valymo budu
  http://www.buksveikas.net/viewtopic.php?f=2&t=13

  Bet dar reiktu atsisakyti blogu produktu - kaip pasterizuoto pieno, kvieciu, rugiu ( jie turi gluteino), saldumynu, nes sie produktai labai blogi ir gali buti viena is viduriu uzkietejimo priezaciu, isbalansuoja zarnyno flora. Taip pat atsatyti gera zarnyno flora- vartoti geros kokybes probiotikus, raugintus kopustus.

  VIduriu uzkietejima gerai gydo zalias maistais - vaisiai darzoves, bet jei ju nevalgo pradeto po mazu, nes organizmui reikia laiko prisitaikyti.

  Parsyk kaip seksis.

 74.   Ingrida rašo:

  Kokius probiotikus rekomeduotumete? Siuo metu vartojame Forlax, o probiotiku jokiu nevartojame.

 75.   andy rašo:

  Ingrida, del kokios priezasties jus ta Forlax vartojate, viduriu uzkietejimas?
  Jei taip tai geriau naudoti naturalias priemones, kaip slyvas(nors ne pats geriausias varjantas), linu semenis, ir kt.

  Del probiotiku tai lietuvoje nezinau cia yra keletas is UK ir US

  Cia vienas UK
  http://www.bio-kult.com/
  Taip pat esu vartojes UDos
  http://www.bodykind.com/brandsearch.asp?BrandID=26&Referer=Google_udos%20probiotics&gclid=COO3jb7fqJ8CFaFi4wodiHwHMA

  Bene geriausi yra
  http://www.bluerockholistics.com/product/pross.asp

  Pigiausias varjantas PB8
  http://www.vitacost.com/Nutrition-Now-PB-8-Pro-Biotic-Acidophilus-for-Life

 76.   Adi rašo:

  o proceduros metu, geriant likusias dozes, taip pat patartina guleti ?

 77.   andy rašo:

  Gerti reikia sedint salia lovos ir tik isgerus visa alieju u greifruktu sultimis reikia isl karto gultis ir bent 15 min paguleti.
  Visos kitos dozes geriamos sedint ar stovint ir gultis po ju nereikia. Siulau dar karta atidziai perskaityti protokola. Jei supranti anglu kalba, gali skaityti angliska gal bus aiskiau.

 78.   Noriu pasveikti rašo:

  Sveiki,
  Labai noreciau issivalyti tulzi, nes yra pora 2 cm akmenu (gal jau didesniu)ir daugybe smelio. Gydytojai uz galvos susieme, zada priepuolius, net praso operuotis, sako gailesiuos… 10-ies metu sirgau gelta, gal nuo tada kepenys mano nekokios, nors echoskopija nieko blogo del kepenu nerodo. Tik nuo vaikystes netoleruoju riebalu, vis supykina. As iskart issiplauciau ta tulzi, nors baisiai bijau tik atsirado viena problema: turiu refliuksa, stipriai isesta stemple ir gerkle (gal del tulzies blogo darbo), nieko negaliu valgyti, labai skauda ir kankinuosi jau nuo skausmo puse metu, bet ka, ar ant vandens virta kosyte, ar paprasciausiai vandeni gerciau, skauda nors tu ka, internete prissiskaiciau, kad reikalingos spec.dietos, vaistazoles, papildai, enzimai ir t.t.. Maista grieztai derinu jau metus, jokiu pieno produktu, kavos, alkoholio, bulku, cukraus, labai mazai druskos ir apskritai nuo vaikystes vengiu valgyti “nesveika”, bet tulzis vis tiek blogeja. Pradejau gydyti tulzi, o pasidare refliuksas. Ant Nexiumo nenoriu “atsisesti”, nes nustojus ji vartoti organizmas pradeda gaminti dar daugiau rugsties, be to, ne medikai sako, kad jis labai gadina pacias kepenis. Bet negydyti baisu, nes gresia stemples vezys. Tad kaip man issivalyti tas kepenis ir tulzi, jei obuoliu sultys, ar greifrutu yra didziausias priesas mano stemplei? Del klizmu irgi sunku, nes hemorojus. Vienu zodziu, is visu pusiu…Ka, jusu nuomone, as galeciau padaryti, kad geriau jausciausi? Maitinuosi, taip, kaip jus ir rasot, jau metus, geriu papildus, vaistazoles isskyrus ta, kuria jus cia nuolat minite. Dekui uz atsakyma.

 79.   iwo rašo:

  to Noriu pasveikti, kaip bebutu keista, bet ka tu rasai man beveik viskas pazystama, tik kad akmenu inkstuose nera. Kankinausi gal kokius 5 metus, kol nepakliuvau pas viena gera gydytoja, aisku privatu:) Jei domina parasyk, gal kuo padesiu iwostin@one.lt

 80.   andy rašo:

  Noriu pasveikti, Na kepenims valyti klizma nebutina, tiesgio reikia glauberio drusko, ir jums kepenis ir tulzi tikrai vertetu plauti, tik zinoma reikia kad kas nors butu salia, nes esant akmenis kartais gali jie istrigti, nors teisingai atlikus procedura tai buna retai.

  Del hemorojaus tai velgi reikia ziureti kodel jis yra , ar viduriai, uzkieteje, silpnaus kraujegysles, venu issipletimas ir pradeti gydyti.

  Parayks kaip seksis. Bet zinoma duok laiko, jums gali prireikti nemazai plovimu ir jusu atveju reikia plauti dazniau, gal net kas savaite kol bukle pageres.

  Idealiai dar butu galima padaryti kavos klizma kuri dar labiau atpalaiduoja kepenu ir tulzies pusles latakus bei padidina kepenu detoksifikacija. Bet velgi jums tai padaryti sunkiau.

 81.   Noriu pasveikti rašo:

  Aciu uz atsakyma. O pas jus ar yra temu del silpnu kraujagysliu ir venu issipletimo gydymo?

 82.   Daivyte rašo:

  Noriu pasveikti, laikykis ir neprarask vilties. Viskas, ką rašei tinka ir man, tik ne taip baisiai dar. Akmenų aš turiu pilną tulžies pūslę iki 1 cm ir dar žadu kaip nors išsikapstyti be operacijos, nors kartais nebetikiu, kad pavyks. Vieną kartą jau atlikau kepenų valymą, dabar vėl laukiu delčios ir kartosiu. Nieko ten baisaus, įsivaizdavau blogiau:) Aš irgi negaliu gerti sulčių, tai nieko nenaudojau iki valymo, tik dariau 5 dienas klizmas. Hemorojų diagnozavo 1 laipsnio, bet tai man netrukdė klizmuotis.
  Užsisakiau chanca piedra, su nekantrumu laukiu siuntinuko.

 83.   Noriu pasveikti rašo:

  Dekoju Daivytei uz palaikyma. Ar butu galima suzinoti, kaip dareisi klizmas. Kavos klizmas? Ar padejo kas? Kaip tai atrodo apskritai, kokie instrumentai, as, labai atsiprasau, apie tai nieko nezinau, ka nusipirkti ir t.t. Dabar tik Malachovo knygute nusipirkau, bet jis ten nesismulkina ir detaliai nepaaiskina kas prie ko, tik tai, kad kepenis reik butinai valyti tik pavasari, kitaip arba nieko, arba net nelabai gerai gali baigtis….

 84.   Daivyte rašo:

  Klizmas dariau vakare, nes rytą neturiu galimybės. Į du litrus kūno temperatūros vandens dėjau 2 šaukštus citrinos rūgšties sulčių, nes kaip atlikti kavos klizmas nežinau. Dariau pagal M. Tombako knygą “Kaip sveikai gyventi 150 metų”. Ten labai smulkiai parašyta kaip reikia viską atlikti. Manau, kad padėjo, nes seniau į tualetą eiti reikdavo tik 1-2 kartus per savaitę, o dabar einu kasdien:) bet dar į savo košes jau pusmetis dedu sėlenų. Tai ir nežinau ar čia sėlenos ar klizmos padėjo, bet padėtis pagerėjo.
  Dėl kepenų valymo aš radau informacijos, kad geriausiai valyti per delčią, tai taip ir padariau:)
  Klizmoms atlikti aparatūrą galima įsigyti vaistinėse. Ne iš karto gavau, bet paklausinėjus suradau nesunkiai. Taigi pirmyn:)

 85.   sas rašo:

  to nori pasveikti
  malchovo knygose, o jas reiketu isigyti visas, pakankamai smulkiai aprasytos valymosi proceduros tiek zarnyno, tiek kepenu ir dar smulkiau.Kitas dalykas kad gal but sunku suprasti kai kuriuos momentus, bet esu isitikines, kad tai geriausios instrukcijos tiems, kas nori isbristi is ligu liuno. nepamirskite pasidometi transfer faktoriai :)

 86.   sas rašo:

  P.S rusu kalba malachovo knygos prieinamos nemokamai, paieskoti reikia tik

 87.   Noriu pasveikti rašo:

  Dekui SAS, uzsiregistruosiu i transferfaktorius.

 88.   Noriu pasveikti rašo:

  Dar karta noreciau visu paklausti, ar kas nors yra mates zmogu, kuris issiplove akmenis is tulzies, ne is kepenu, kaip pvz. Zombis, bet butent is tulzies, nuotraukos yra nuotraukos, bet gyvas zmogus tai kas kita. Tikiu, kad galima, bet vis gi…

 89.   sas rašo:

  to noriu pasveikti
  valymosi mechanizmas kepenu suristas su tulzies pusle. Esma jo yra - tulzies staigus issiskyrimas, ko deka ir vyksta valymosi procesas. Na vaizdziai tai bus toks paaiskinimas - kas daugiau smelio isplaus? ar sraunus upelis, ar leta upe?
  Kuomet upelis prasideda tulzies pusleje, tiketina kad ji prasiplaus kartu su akmenukais. Svarbu, ir tai yra svarbiausia tinkamas pasiruosimo etapas, saves ivertinimas. Nuo jo priklausys ir rezultatai, kurie gali buti niekiniai ivertinus tiek pasiruosimo kokybe, tiek pasirinkta laika, tiek zmogaus ipatumus…Kitas dalykas, kepenu - tulzies pusles valymas yra ekstrym. Pries tai gal reiketu pradeti nuo zarnyno - truputi paprasciau ir ne taip baisu :)

 90.   Andy rašo:

  Na dar pridursiu kad paprastesnis kepenu ir tulzies pusles valymas yra karciu vaistazoliu vartojimas ( imbieras, tumerikas, kiaulpienes , ir kt).
  Taip pat kai kurie rekomenduoja pries einant meigoti isgerti sauksta alyvuogiu aliejaus ir taip kaip mini kepenu ir tulzies plovimas.

  Del akmenu tai asmeniskai nepazistu, bet formuose tai zmones teigia kad isplauna ir is tulzies pusles.

  Jei skaitai anglu kalba tai ten curezone.com yra specialus skyrius apie tulzies pusle ir kepenys.

 91.   runce rašo:

  andy rašo:
  2009-12-30 13:39

  Tai kepenu liga ir kepenu plovimas butu labai naudingas ir gal net ja visiskai isgdytu.
  —————————
  Nu , nusisnekejote ir labai rimtai . Žilbero sindromas nėra liga. Nėra jokio reikalo jo gydyti, nes tai įgimtas “organizmo veikimo būdas”.O bloga organų veikla neigiamai veikia tiek žmones turinčius visokius ten sindromus tiek jų (kol kas) neturinčius. Ir išvis , aš pati žinau 3 atvejus, kai gydytojai pripaišė Žilberą tik pagal bilirubino kiekį , šis sindromas labai patogus - ant jo galima daug simptomų “nurašyti”. O žmogelis vargšas po to kankinasi, nerimauja kad sunkia ligą turi.

  Gerb. Andy, labai blogai kad šiame bloge žmonės į Jus keipiasi kaip į gydytoją. O kad nesate toks aišku iš kartais labai nekompetetingų atsakymų.

 92.   sas rašo:

  to runce. O kas sake kad Andy yra gydytojas, ir kad jis pretenduoja i gydyma? Tai, kad dalis zmoniu jam tai pripaiso ir is jo to tikisi, dar nereiskia kad jis cia skleidzia vieninteles tiesas. Apie kompetencijas sprendziant viena ar kita problema spreskime ne is titulu, o is rezultatu. Kokia nors bobule zolininke yra visa galva didesnes kompetencijos nei kokia farmacininke, kuri iskalusi chemines formules vaizduoja viska zinancia.

 93.   sas rašo:

  tai, kad “Zilbero sidromas” yra igimtas, na ta prasme paveldimas, dar nereiskia kad tai neisgydoma liga. Viskas kas paveldima ir igimta yra paprasciausiai nurasoma i sias priezastis siuolaikines med. , kuomet negalima paaiskinti kilmes ir priezasties. :)))

 94.   Andy rašo:

  Runce, tikrai nesu gydytojas. Bet nepaisant to siek tiek zinau ir kai kuriems zmonems mano pateikiama info gali buti naudinga.
  Gydyti as negydau, bet naudodami mano ir kitu patarimus zmones patys gali issigydyti ar sudaryti organizmui salygas isgyti.
  Ir zinoma tai nepatinka medikams nes jie save laiko visagaliais ir labai nenori prarasti pastovios klienturos.

  Sas gerai pasake, kad jei igimta tai nereskia, kad neisgydoma. Jei siuolaikine medicina nesupranta kaip viena ar kita liga gydyti tai nereiskia kad neisgydoma. Velgi nereiskia, kad isplovus kepenis isgydisi kiekviena liga, bet atlikus sias proceduras isgydma ne viena liga.

  Siuolaikine medicina autisma laiko mistika ir atseit nesupranta nei kaip jis atsiranda nei kaip ji gydyti, bet detoksikavus , isvalius sunkius metalus ( kaip gyvsidabri), atsisakius pieno ir gluteino ne vienam vaikui autismas isnykko.

  O sindromas ar liga tai velgi zodziai o ne esminis skirtumas ir aukstas bilirbinas buna ne siaip sau o del kazkokios priezasties.

 95.   runce rašo:

  Aš iškėliau esminį klausimą - ar tai reikia gydyti? Jei tai liga -ją reikia gydyti. Ar reikia gydyti pvz. celiulitą?

  Taip pat tarp patarimo ir nuomonės yra toks esminis skirtumas - Atsakomybė už savo žodžius. O to Tamstos atsakymuose pasigendu.

  Dar kartą pasikartosiu - man visai patinka skaityti tai ką rašote.

 96.   Andy rašo:

  Runce, sutinku kad ne viska reikia gydyti ir dar pridursiu, kad yra prikurta lisgalvotu ligu vaistams stumti ir kartais vaista sukuria pirmiau nei isranda liga, ir tokiu pavyzdziu begale, kaip restless leg syndrom, IBS, drovumo sindromas arba antidepresantas kuris nepraejo bandymu depresijai gydyti bus stumiamas kaip moteriska viagra. Dabar pharmacininkai net nestuma laiko liga ir siekia stumti antidepresantus nescioms moterims ir jaunoms mamoms.
  Daugelis depresijos atveju taip pat nera jokia liga ir ne smegenu chemikalu disbalansas ar trukumas, ir antidepresantai dar labiau juos isbalansuoja ir padaro zmogu nuo ju priklausomu.
  Kaikuriu augliu gydymas bei diagnostika taip pat pridaro daugiau zalos nei naudos (pvz, prostatos - nepyktybine prostatos hyperplazia (BPH).

  DEl celiulito tai sveiko zmogaus organizme jo neturetu buti. Gydyto jo nereikia, bet reikia isvalyti organizma, uzsiimineti fizine veikla ir tada daugeliui celiulitas isnyks.

  Del jusu mineto Zilbero sidromo tai velgi vaistais gydyti nereikia, bet kepenys pravalyti manau nepakenks ir gal net pades. Teigiama, kad kepenys nepagamina pakankamai urodine diphosphate glucuronosyltransferase (UGT) enzimo, kuris metabolizuoja billirubina. Bet gali buti, kad kepenu veikla del kazkokios priezasties nera ideali ir buten del to to enzimo nepagamina, ir todel manau kepenus pravalyti vertetu.

  Del atsakomybe, tai velgi noriu paklausti: kur farmacininku ir gydytoju atsakomybe, siuolaikine medicina amerikoja jau yra pirmoje vietoje pagal mirciu skaiciu ir lenkia sirdies ligas bei vezi.
  Nemanau, kad mano straipsniai gali pakenkti ar nuzudyti zmogu, na nebent ka nors netaip padarys, kad ir ta pati kepenu plovima.

  O taikyti viena ar kita patarima palieku patiems zmones, tikrai per prievarta nie viena neverciu plauti kepenu, atsisakyti vakcinu, vartoti joda ir t.t.

  Ir beje aciu at uz pasisakymus, nes diskutuojant atrandama tiesa.

 97.   Audrius rašo:

  o man po 2 kepenų ir tulžies plovimų kepenyse ėmiau jausti gurguliavimą, vienoje vietoje silpnai duria. ar tai normalu, ar tai reiškia, kad akmenukas įstrigęs gali būti? :)

 98.   andy rašo:

  Na gali buti kad istriges, tad reiktu procedura pakartoti. Bet jei darysit tai butinai reikia, kad kas nors butu salia. Beje kiek laiko duria?

 99.   Audrius rašo:

  gal 3-4 dienas, dabar lyg ir neduria, bet kažką jaučiu kepenyse.
  Bandysiu per ateinančią delčią plauti.

 100.   andy rašo:

  Gerai, parasyk kaip seksis. Taip pat naudok pakankamai magnio sulphato druskos, nes ji atpalaiduoja latakus ir tada mazesne tikimybe kad istrigs.

 101.   Daivyte rašo:

  Dariau kepenų plovimą antrą sykį. Vėl išploviau daug žalių, bet tirpstančių akmenų, virš 100 tai tikrai. Šį kartą buvo ir labai didelių, slyvos kaulo didumo. Norėjau paklausti andy, ar jūs kai plovėte irgi tokių tirpstančių išplovėte, ar iš viso jokių neišplovėte?
  Jau atsisiunčiau chanca piedros, bet bijau pradėti gerti, nes niekur nerandu, kad būtų parašyta prieš valgį ar po reikia naudoti. Bijau, kad neiššaukčiau priepuolio. Gal žinote kada ją gerti? Kiek teko skaityti, tai rekomenduojama labiau nuo inkstų akmenų naudoti, bet trumpai užsimena ir apie tulžį. Priminsiu, kad man pilna tulžies pūslė akmenų iki 1 cm.

 102.   andy rašo:

  Daivyte, aciu uz pasidalinta patirti. As jau ploviau 7 kartus ir iki siol akmenu neisploviau arba bent neradau. Taip pat as laiks nuo laiko vartotju chanca piedra.
  Nepaisant to net ir neisplovus akmenu, skatinama kepenu detoksikacija. Ir kad isplauti kartais riekia daugiau nei dvieju proceduru, todel siulau po kurio laiko vel pakartoti. Arba kuri laika pagerkite chanca piedra.

  Del chanca piedra tai geriau pries valgi, ir is ryto ant tuscio skrandzio. JI tirpdo akmenis visur.

 103.   Wita rašo:

  Andy, kokia tavo nuomone butu apie zelmenu sultis? pats ar vartoji.

 104.   Fanta rašo:

  Laba diena,
  prašau atsakykite, kaip maitintis, gydytis ir apskritai gyventi su ŽIV 1/2 ir HCV virusais? Nustatyta 2000 m.

 105.   andy rašo:

  Wita, zelmenu sultys yra gerai ir kai bunu lietuvoje pas tevus varotju.

  O del ZIV tai pasakysiu tik tiek kad tas testas yra didziausai apgavyste uzdeti zmones ant retrovirusiniu vaistu, nuo kuriu zmones mirsta.

  Jie supranti anglu kalba yra daug info, Gary Null yra parases daug sia tema ir isgydes ne viena zmogu.

  Reikia tiesiog atsatyti imunine sistema, issivalyti organizma.

  Kepenu ir zarnyno valymas butu gera pradzia.

  Dar gerai imuninei sistemai yra medicininiai grybai, kaip reishi, maitake ir kt.

  Beje ar tu ta testa kada nors kartojai, nes dar priklauso nuo laboratorijos.

 106.   andy rašo:

  Del hepatito C tai butinai reiktu plauti kepenis, nes jos tokioje stadijoje tikrai uzsikise, tik zinoma reikia atsargiai, gerai kad kas nors butu salia.
  Parasyk kaip seksis. Andreas MOritz teigia, kad isplovus kepenis ir tulzies pusle isgydomas hepatitas. Nes virusai pasireiskia kai jiems sudaromos salygos.

  Parasyk kaip seksis

 107.   Vienas rašo:

  Andy, noriu papasakoti savo istoriją. Rudenį dariau kepenų-tulžies plovimus pagal A. Moritz 3 kartus, kas mėnesį. Prieš kiekvieną valymą gėriau obuolių sultis, žarnyno neploviau. Po antro ar trečio valymo pastebėjau, kad išmatos pašviesėjo ir dabar visada būna tamsiai geltonos. Girdėjau nuomonę, kad tokia spalva rodo nepakankamą tulžies išsiskyrimą. Ar tai reiškia ir blogesnį maisto įsisavinimą? Ar gali būti, kad beplaunant tie „akmenys“ latakuose pasislinko toliau ir dar labiau užkimšo? Ar tulžis gali blogai gamintis dėl nesubalansuoto maisto, pavyzdžiui, kažkokių aminorūgščių trūkumo?

 108.   andy rašo:

  Velgi aciu uz pasidalinta patirti. Pirmiausia, 3 plovimu neuztenka, ir A.MOritz recomenduoja bent 12. Bet jei tamsiai geltonos ar truputi rusvos tai normalu tai. Del akmenu pasislinkimo negaliu apsakyti, nes apie tokia situacija nesu skaites. Bet jei jie uzblokuotu latakus tai jums greiciausiai atsirastu gelta.
  SIaip tulzies gamyba skatina karcios vaistazoles, kaip imbieras, tumerikas, kiaulpienes ir kt, todel gali jas pavartoti.
  Taip pat reiktu dar bent kelis kartus praplauti.
  Beje ar tu isplovei akmenu?

  Dar galima butu pavatotoi chanca piedra.

 109.   Vienas rašo:

  Taip, aš skaičiau Moritz knygoje, kad gali reikėti 12 ar daugiau plovimų. Bet turbūt tai nemažai priklauso nuo organizmo užterštumo ir gyvenimo būdo praeityje ir tarp plovimų? Moritz knygoje perskaičiau, kad esmė yra atpalaiduoti latakus ne aplink tulžį, o smulkius latakus pačiose kepenyse, ir jis mano, kad darant plovimus vieni „akmenys“ išeina, o kiti užima jų vietą, todėl situacija gali ir blogėti.
  Taip, man išsiplaudavo 20-30 tamsiai žalių rutuliukų, iki 1 cm dydžio. Indelyje palaikius kelis mėnesius, jie išsilydo ir pavirsta į riebias gleives, o ant dugno lieka keletas kietesnių mažų akmenukų, iki 1-2 mm dydžio.
  Ačiū už palaikymą, bandysiu tęsti.

 110.   nijole rašo:

  Labas Andy.Malaxovo knygoje skaiciau,kad galima zarnyna issivalyti dziovintu vaisiu misiniu(persiku,figu,abrikosu dziovintu slyvu),ji sumalus ir nakciai gerti po 1valgoma sauksta,atseit taip issivalo storoji zarna.Ir kad kepenys galima issivalyti,geriant kiekviena ryta ant tuscio skrandzio :morku 3dalys,raudonu burokeliu 1dalis ir agurku 1dalis- sultis.Ka galite atsakyti i tai ar tai efektyvu?.Abu variantus vartoju jau apie 1 men.Pastebejau burnoje kartu sleikstuli ir baltas apnasas ant liezuvio.Ar tai pozymis kad valosi mineti organai?

 111.   andy rašo:

  Kiek efectyvys sie metodai negaliu pasakyti, bet zinau, kad burokeliu sultys yre gerai kepenims ir jas valo. Del liezuvio apnasu, tai velgi siaip jau tai rodytu kandida. Bet velgi gali buti kad valosi, beje ar pries valyma tu apnasu nebuvo?
  Taip pat baltos apnasos kartais buna badaujant ir cia vienas is valymosi pozymiu, ypac jei organizmas buna labai uzterstas.

  Dar kepenys gerai valo kavos klizmos, bet tik reikia ekologiskos kavos, ir atsargiai jei kam yra sirdies ar kraujagysliu sutrikimu.

 112.   Rūta rašo:

  Sveiki, pagal Andreas Moritz metodą valiausi kepenis per pastaruosius metus jau 11 kartų. Rezultatai: išėjo daugybė akmenų, pranyko odos alergija/egzema, išsisklaidė padidėjęs limfmazgis už ausies, nustojau sirgti kartą per mėnesį sloga ir gerklės uždegimu, kurį gebėdavo įveikti tik rusiškas, Lietuvoje neregistruotas antibiotikas (prieš pirmuosius kepenų valymus per metus 6 kartus gėriau antibiotikus), pranyko rudos dėmės nuo veido, nuo kepenų srities po kurio laiko sudžiūvo ir nukrito iškilus, prieš kelis metus atsiradęs apgamas, pradingo prieš kurį laiką atsiradęs akių sausumas. Manau, kad užkirtau kelią dar daugiau ligų. Šią rusiškai išleistą autoriaus knygą “Udivitelnoje očiščenije pečeni” man rekomendavo vegetarė Ksavera Vaištarienė. Esu jai be galo dėkinga. Įdomiausia tai, kad dar prieš kepenų valymus lankiausi dėl egzemos Santariškėse, ir man galėjo pasiūlyti tik “hormoninį tepaliuką ryte, o antibiotinį - vakare”. Žodžiu, gydyti tik simptomus, o ligos priežastis grūsti atgal į vidų, nesiaiškinant, kodėl ta liga atsiranda. Beje, internete radau daug atsiliepimų žmonių, kurie valėsi sultimis ir aliejumi, ir kuriems arba nebuvo jokių rezultatų, arba jie klaikiai jautėsi per valymus. Manau, esmė tame, kad reikia prieš tai išgerti magnio sulfato (kitaip vadinamos karčiosios druskos), apie ką ir rašo Andreas MOritz ir jūs. Kodėl tiek kartų valiausi? Po 10-o karto maniau, kad sekantis kartas gal jau bus paskutinis, bet per jį išėjo tiek suminkštėjusių žalių akmenėlių (vienas 3 cm ilgio, 1,5 cm pločio akmuo), kad supratau, jog valytis dar reikės. Kai pamatai tai savo akimis, tai net apšali, kiek žmoguje gali tilpti. O man dar tik 35. Per valymus niekada neskaudėdavo, bet būdavo ir pykinimo, ir vėmimo, ir silpnai jausdavausi. iš ryto. Bet dar tą pačią dieną savijauta visiškai atsistatydavo. Antro nėštumo gale gydytojas nustatė cholestazę, tulžies tėkmės sulėtėjimą, gal ir dėl to tiek tų akmenų.

 113.   Rūta rašo:

  pasitaisau - kepenis valiausi 11 kartų per šiuos dvejus metus - 7 kartus praėjusių metų pradžioje ir keturis - š.m. sausį-vasarį.

 114.   andy rašo:

  Ruta, aciu uz pasidalinta patirti ir ji tik dar karto parodo, kad issiplovus kepenis galima isgydyti daug ligu.

 115.   Rūta rašo:

  Man tik keistai skamba, kaip čia kai kur rašoma, kad žali akmenys gali susiformuoti iš alyvuogių aliejaus. Kaip jie gali susiformuoti per naktį., ir kodėl tada vieni būna salotinės spalvos, kiti - gelsvos? Vieni - grūdo dydžio, kiti - 1-2-3 cm ilgio? Mano atveju tai irgi buvo šviesiai žali, kitą kartą - gelsvai rudi minkšti akmenys, kurie susitrina į košę. Bet juk MOritz ir rašo, kad obuolių sulčių dėka akmenys labai suminkštėja. Kaip alyvuogių-sulčių miksas gali sukietėti ir virsti įvairių formų akmenėliais, neįsivaizduoju.

 116.   hm.. rašo:

  Andy, produkta chanca piedra gal butu pravartu kiekvienam panaudoti? Ar jis skirtas tik darantis valymus? gal galetum atsiusti nuoroda kur pats perkiesi. Ir dar skaiciau, kad tu naudoji spirulina taip pat noreciau zinoti kur ja perki( jei nesunku parsyk nuoroda), spirulinos yra pirkti ir lietuvos vaistinese ji net ir auginama lietuvos labaratoirijose kaip tavo manymu tokia ar tinkama vartojimui? Aciu.

 117.   andy rašo:

  DEl chanca piedros tai pakenkti neturetu ir laiks nuo laiko manau galima pavartoti. O darant valymus ji nera butina.
  Ja as perku is cia
  http://www.iherb.com/Whole-World-Botanicals-Royal-Break-Stone-Liver-Gall-Bladder-Support-400-mg-120-Veggie-Caps/16451?at=0

  Spirulina tai dazniausiai sita, bet esu bandes ne viena
  http://www.iherb.com/HealthForce-Nutritionals-Spirulina-Manna-1-lb-453-5-g/19294?at=0

  Dar naudoju chlorela su kur buna sulauzyta sienele.
  http://chlorella-world.com/buychlorella.shtml

  Del lietuvos laboratoriju negaliu pasakyti reikia ziureti kokiom salygom jie ten gauna.

  Ten mano nirodytos yra auginamos ne laboratorijose, o naturaliai.

 118.   hm.. rašo:

  Dekoju uz nuorodas. Jei nesunku zvilgtelk, gal visai neblogi ir Lietuvoje parduodami? Kuo skiriasi su sulauzyta sienele?
  http://www.100metu.lt/304/889/nuo_persalimo/imuniteto_stiprinimui/chlorella_ce
  http://mail.sks.lt/index.php?option=com_vpcomponent&Itemid=39&task=show_anot&location=0L0000000000&kodas=4d1381&searchword=valio

 119.   andy rašo:

  na ten neraso ar ta chlorela su suskaldyti lasteles sienele(cracked cell wall), ir jei neraso tai greiciausiai net. Detoksifikacijai tai gal ir tokia gera, bet kad is jos geriau pasisavintu medziagas reikia, kad butu suskaldyta.sulauzyta sienele.

 120.   hm.. rašo:

  http://mail.sks.lt/index.php?option=com_vpcomponent&Itemid=39&task=show_anot&location=0L0000000000&kodas=4d1381&searchword=valio

  o kaip sis?

 121.   Rūta rašo:

  Andy, gal gali atsakyti į mano komentarą ir kur anksčiau buvo rašyta, kad tie žali minkšti akmenukai susidarę iš išgerto alyvuogių aliejaus.

 122.   andy rašo:

  Na teigiama, kad zali ir minksti ankmenys yra greiciausiai is alyvuogiu aliejaus, bet zinoma gali buti ir isimciu, ypac jei kaip jus sakete pries tai vartojamos obuoliu sultys ar abuoliu actas jiems suminkstinti.

  Bet kaip sakiau, nepasant to kas isplaunama ar net nieko neisplaunama, tokie plovimai skatina kepenu detoksifikacija. Kai kurie tai daro kartu su kavos klizmom ir tai dar labiau skatina toksinu salinima is kepenu.

 123.   andy rašo:

  Na man to mail.lt neatidaro, atsidaro tik pagrindinis websitas, vaistai.lt

 124.   hm.. rašo:

  tai truputi zemiau raso apie spirulina.

 125.   andy rašo:

  Na man atidaro tik http://wap.vaistai.lt/, gal puslapis sukurtas tik explorerui, kurio as neikad nenaudoju ir nenaudosiu.

 126.   Audrius rašo:

  Andy, b9tinai pranešiu, kaip seksis :)
  noriu dėl kavos klizmos paklausti. darant kavos klizmą, reikia kavą prieš naudojant klizmai užplikyti, ar tiesiog įberti į klizma? :)

 127.   andy rašo:

  Pirma reikia uzplikyti ir geriau naudoti ekologiska, ir zinoma po to nusunkti. Dr. Gonzalec receptas yra 2 saukstai kavos i 1 litra vandens. Jis daro du kartus is eiles. Nes antra karta toliau nueina. Ta kava reiktu zarnyne palaikyti koki 10 minuciu ir po to i toleta.

  Beje jei kavos is viso nenaudoji, tai gal pradek nuo vieno sauksto, nes retais atvejai gali buti didelis sokas organizmui.

 128.   andy rašo:

  DEl ten anksciau klausimo apie kraujagysles, tai teigiama kad reikia vitamino C, ir venu issipletimas yra kaip venu skurbutas. Ir cia reiktu nemazu doziu, taip pat gerai kastonai.

 129.   Vienas rašo:

  Dabar pilnatis, taigi kitą tulžies plovimą galima pradėti nuo delčios, kovo 7?

 130.   andy rašo:

  Taip geriau palaukti delcios.

 131.   Audrius rašo:

  taip, kovo 7d labai tinkamas metas darytis plovimą.
  beje, šiandien po ilgų ieškojimų nusipirkau oregano (raudonėlio) eterinio aliejaus ir karšiosios druskos, jeeee… :D

 132.   barnis rašo:

  Audriau, pasidalink info, kur isigijai siuos gerius.

 133.   Audrius rašo:

  oregono eterinį aliejų pirkau Vilniuje prekybos centre MADA esančioje vaistinėje. ten tik vieną buteliuką ir teturėjo. tad geriausia nuvažiuoti į Aroma Baltic (www.aromabalt.lt ) pagrindinę būstinę. Int svetainėje inf yra.
  o karčioji druska pasirodo parduodama tik gamybinėse vaistinėse, tad aš pirkau 100 metų vaistinėje Architektų g. 17. dar yra Universiteto g. 2
  Vilnius.
  Sėkmės :)

 134.   Mindaugas rašo:

  Sveiki,
  o kur galima nusipirkti juodojo riešutmedžio tinktūros/ekstrakto?

 135.   andy rašo:

  Lietuvoje tai nezinau, bet gerai paiskojus gal ir rasit.
  Is cia galima gana nebrangiai parsisiusti.
  http://www.vitacost.com/Dr-Clarks-Purity-Products-Black-Walnut-Hull-Tincture

  Bet kepenu plovima galima daryti ir be tinkturos.

 136.   Mindaugas rašo:

  Ačiū už atsakymą.
  Dar norėjau paklausti, H. R. Clark savo knygoje rekomenduoja Ornitiną, kad kepenų valymo procedūros metu pavyktų užmigti. Ar jį vartojat? Kur perkat? Ornithine radau ebay.co.uk, taip pat ten galima nusipirkti ir rekomenduojamų Pelynų kapsulių ir Black Walnut ekstrakto. Tik klausimas, ar to Ornitino tikrai reikia?

 137.   andy rašo:

  As ameniskai ornitino nevartojau ir plaunant neturejau problumu uzmigti.
  Ir kiek esu skaites ir klauses kitur ornitinas nera esminis dalykas plaunant kepenis.

 138.   Mindaugas rašo:

  Taip, aš tai suprantu, tik galvoju viską daryti tiksliai pagal knygą.
  Jau ebay užsisakiau komplektą (Black Walnut, pelyno kapsulės ir gvazdikėlių kapsulės) parazitų naikinimo programai :-)
  Bandysim.

 139.   andy rašo:

  GErai parasyk kaip seksis.

 140.   iwa rašo:

  http://www.ecoland.lt/product.php?id_product=23

  Gal gali apibudinti sio kremo sudeti?

 141.   andy rašo:

  Tokio kremo nevartociau nes ten yra konservantu. beje del kokios priezasties jus ta kremo norite vartoti. Nes jie yra odos problemu, beria, tai ne kremais reikia gydyti, nes bloga odos bukles rodo, kad organizmas nebesugeba pasalinti toksinu, taip pat oda siejasi su bloga kepenu funcija.

  Dar gali truktu geros kokybes riebalu.

 142.   iwa rašo:

  Dekui uz atsakyma.Taip, butent, kad beria. O kaip patartum man gydytis? Pieno produktu nevartoju, mesa labai retai, apie margarinus ir visoki slamsta jau ir kalbos nera. Naudoju ekologiska alyvu alieju, semenu alieju ir kokoso alieju. Kokiais dar gerais riebalais galeciau praturtinti savo raciona?
  Jei del kepenu tas berimas vyksta tai per daug man baisu naudoti jusu pateikta metoda kepenu valymui, na as tiesiog bijau rizikuoti. Gal kaip nors paprasciau galeciau kepenis valyti.

 143.   andy rašo:

  Na jei kepenys uzsikise, tai bus sunku pasiekti rezultata be ju plovimo, gali pavartotoi chanca piedra, bet ji tikriausiai neprilygsta kepenu plovimui.
  gali pradeti nuo zarnyno valymo.
  Arba kavos klizmos, kurios taip pat labai gerai detoksifikuoja kepenys.

  Del reibalu tai tu jau vartoji gerus, dar galima butu vartociu maltus li linu semenenys (kurie taip pat valo zarnyna), taip pat graikisku ir kitu reisutu.
  Bet kaip sakiau jei kepenys uzsisikise tai grazia oda tureti sunku.

  O visokiu kremu vartojimas odos problemoms gydyti, tai siukliu slavimas po kilimu, ir sakymas savo organizmui ‘uzsiciaupk’ . Nes visokie berimai tai organizmo duodami zenklai, kad kazkas netaip ir reikia keisti.

  Na dar berti gali del alergiju, todel gali pabadntyi eliminuoti alerginius produktus, kaip kviecius ir ju gaminus, pieno produktus ( ypac pasterizuoto) ,soja. Ir beje jei jus beria tai su reistuais taip pat atsargiai, niekada nevartok zemes reisutu.

  O del kepeny plovimo procedros tai ji nera tokia baisi kaip atrodo ir daugelsi z moniu ja atlieka be jokiu prpoblemu, pats dariau jau kokis astuonis kartus.

 144.   iwa rašo:

  Man labai istrigo jusu patarimas, kad tai gali buti del trukumo geros kokybes riebalu. Pastebejau tai, kai vartoju kokosu alieju mane lygtais maziau berdavo ir oda buna grazesne, bet tik dabar sove ta misntis i galva:) gal tikrai truksta man riebalu ( kokoso). Daugiau pavartosiu kokoso aliejaus ir ziuresiu, gal cia ne kepenu uzterstumo problema.
  Esu dariusi bendra kraujo tyrima del alergijos, bet niekam nesu alergiska.

 145.   andy rašo:

  Na gali pavartoti geros kokybes reibalu, nes geram kepenu funkcionavimui reikalingi geri riebalai, tad tokie kokoso reistu, gero alyvuogiu aliejaus, linu semenu aliejus, ar nerafijuoti saulegrazu, kanapiu, taip pat graikiski bei kiti riesutai ir ir zinoma veng visu blogu.
  Bet kaip sakiau jei kepenu latakai uzsikimse resultatas gali buti minimalus.
  Taip pat itrauk karciu vaistazoliu, kaip tumerikas, imbieras, gvazdykelis, lauro lapai.
  Dar kepenis gerai valo burokeliu sultys, dar galima cinamono prideti.

  Del alergiju, tai kraujyjo testai dazniausiai rodo kai yra rinta alergija, bet dar yra lengva alergijos forma jautrumas kai kuriems maisto produktams, ir ju prasti IgE testai nerodo.

 146.   Audrius rašo:

  o kaip kepenys draugauja su medumi?

 147.   Simas rašo:

  Sveiki, vov cia paskaiciau radau neblogos informacijos,
  zodziu man yra taip, nuvaziavau studijuoti ikita miesta aisku pasikeite mityba,na ir pirmam kurse pradejo pykinti, galvojau praeis bet ne velnio,
  zodziu nuvariau pas daktarus jie mane ten isklausinejo ir tt. paskui kiso ta zarna i skrandi nieko ten gero nepamate.paskui paziurejo su ekoskopu ir pamate kad yra tulzies pusles deformacija ir tipo joje yra dar smelio…
  kaip man aiskino sako tavo pusle tulzi i skrandi papila kaip reikia ar nereikia uztat tu ir jauti maudima..maudimas dazniausiai buna ryte ir toks lengvas pikinimas .bet pavalgius dazniausiai viskas praeina..tada dar buna pucia vidurius. ir seip skrandis i viska jautriai reaguoja, pvz sergant gripu reikia labai rinktis vaistus nes tada skauda. Antibijotiku izvis nepriema.
  Apetitas mano neblogas bet va vis tas diskomfortas.Seip judu nemazai daug laiko praleidziu gamtoje nerukau , negeriu jokio aluas sidru, nebent tik degtine. man 23m.
  ir taip jau gyvenu 5 metai poto karto pas daktarus nebuvau nes pas juos tik pasiskundi jie tuoi savo ta zarna kisa. siaip kiso 3 kartus bet nieko nepamate nu tipo paraudus gleivine. ir dar man buna maudimas po desniais sonkausliais nu as pac jauciu kad tulzis dirba netaip kaip reikia.geriau as ten tulzi varancius vaistus isvis man buvo dar blogiau.
  Siaip vaistu stengiuosi vartoti kuo maziau. Noriu kad organizmas butu stiprus.
  Dar galiu pasakyti kad man labai reaguoja i nervus viskas jaj susinervinu isvakaro taj ryte ziaurei blogai buna. arba jaj labai pavargstu tada irgi toks pykinimas ir alkio skausmas skrandyje..
  Tai jaj ka patarsite buciau labai dekingas.

 148.   Vienas rašo:

  Andy, angliškai Turmeric (http://en.wikipedia.org/wiki/Turmeric), o lietuviškai - ciberžolė (http://lt.wikipedia.org/wiki/Ciber%C5%BEol%C4%97).

 149.   andy rašo:

  Andriau, medus saikingai geras medus manau nieko, bet reikia, kad butu nekaitintas.

  Simai jei yra tavo tulzyje yra smelio ir tai kiek suprantu mazi akmenys. Ir jei yra yra tulzyje tai bus ir kepenyse.

  Vieninetels patarimas butu plauti kepenis, bet jums reikia atsargiai, nes labai didelis tulzies kiekis gali atsidurti skrandyje.
  Bet manau plauti butu verta.
  Dar gali panaudoti kepenis detoksifikuojancias vaistazoles kaip Milk thistle - lietuviskai Tikrasis marginis (Silybum marianum).

  Vienas aciu tau uz lietuvisku pavadinimus, bet atvirai pasakius man jie labai keistokai ir neiprastai skamba, bet gerai ir juos zinoti.

 150.   Simas rašo:

  Kaip suprasti detoksifikuojancias, cia kam pades kepenu darbui ar kam?
  Nugazdinote su plovimu, ir kaip man ta atsargiai daryti? :)
  otos deformacijos negalima istaisyti?

 151.   andy rašo:

  Na tos vaistazoles padeda detoksifikuoti kepenis ( valo kepenys), jei kepenys issivalys tai gal jsu bukle pageres, bet zinoma garantijos nera, nes gali buti kitu faktoriu. O be plovimu tai sunkoka kepenis isvalyti
  Ir jusu atveju, bent jau pirma karta reikia mazesnes dozes, gal pirma karta darykit su puse dozes aluvuogiu aliejaus arba du trecdalius.

  Dar vienas varjantas butu kavos klizmos kurios taip pat labai gerai valo kepenys.
  Cia yra trumpai aprasyta kaip jas daryti.

  Dar jusu atvejy tikriausai skrandzio sfinkteris yra pralaidus, bet kaip ji sustiprinti nezinau.

 152.   Mindaugas rašo:

  Ar Milk thistle (veiklioji medžiaga “Silybum marianum”) ir Carsil (veiklioji medžiaga “Silymarin”) tas pats daiktas?

 153.   andy rašo:

  Silybum marianum yra lotoniskas MIlk thistle pavadinimas, o Silymarin yra viena veikli medziaga kuri randana MIlk thistle. Tad daugiau ar maziau sie pavadinimai reiskia ta pati.

 154.   Audrius rašo:

  na va, užvakar dariausi trečią plovimą. turėjau visko po 200ml, į alyvuogių aliejų lašinau oregano aliejaus, bet vietoje 1-2 lašiukų įlašinau 5-6 lašiukus :P pradėjau 19 val gerti, kol viską išgėriau praėjo dvi valandos ir tada labai supykino ir viską išvėmiau. matyt oregano aliejaus per daug, nors ir šiaip šį kartą labai vimdančiai gėriau aliejų. o ryte išėjo tik keli 3-4 mm juodi akmenukai.
  po šio plovimo kepenys lyg ir ramesnės, bet vis dar jaučiu gurgulaivimą kartais, lyg ir durimą. reikės po mėnesio dar bandyti plauti. iki to laiko bandysiu parazitus anikinti česnako valgymu. į pasimatymus nebeisiu :)))

 155.   andy rašo:

  Na 6 oregano lasai gali buti ir per dauk. O gerti reikia greitai, nes ilgai geriant efektas bus mazesnis. Nepaisant to net ir isvemus buna naudos ir tavo atveju issiplove akmanys, kas yra labai gerai.
  Nes Aliejui patekus i skrandi ar net i burna duodamas signalas kepenims gaminti tulzi. O vevimas ir pikinimas gali pasitaikyti, bet kaip sakiau naudos net ir isvemus.

  Sekmes, nes tie akmenukai gal but tik pradzia.

  O del parazutu, tai ar isejo kokiu?

 156.   Audrius rašo:

  Andy man pirmus du kartus išeidavo daug daug riebalinių akmenuku.

  o dėl parazitų, tai po rytinės klizmos kažkaip užmiršau apie parazitus, tik vėliau prisiminiau, kad po rytinės klizmos plūduriavo kazkokie balti daikčiukai pan į mažas kirmėlytes, bet neaišku ar ten tikrai buvo parazitai. manau kitam kartui dar liko parazitu, kitą karta atidžiau pažiūrėsiu.

 157.   . rašo:

  Andy, o kokias arbatas tu geri? Maciau rasei lauro lapu arbata, man cia naujiena, nejaugi tuos lapus plikyti ir gerti?:)

 158.   andy rašo:

  Asmeniskai siuo metu negeriu jokiu arbatu, o lauro lapus tai tiesiog sukramtau. Bet tai nereiskia, kad arbatos nera gerai, yra naudingu arbatu , kurias galima vartoti ir jos duoda naudos. Gerai dilgeliu ir kitos.

  Andriau del parazitu tai cia esu idejes viena recepta pagal Hulda Clark
  http://www.buksveikas.net/viewtopic.php?f=2&t=10

  Dar del plovimo, tai jei tau sunku tiek isgerti tai sumazink greipfruktu sultys, isspausk 1 greipfrukta ir uzteks nes pagrindinis ingredientas yra alyvuogiu aliejus.
  Taip pat kad skaniau butu gerti galima ideti cayenne pipiro ( tai gana stirpsu chilli pipiras) ar net paprasto geros kokybes pipiro.

 159.   Audrius rašo:

  Andy susipainiojau, oregano alieju reikia lasinti i alieju ar i sultis? sultis tai skaniai geriu, tik aliejus sunkiai lindo. pirmus du kartus tai skaniai alieju isgeriau. ir pipira deti i alieju ar i sultis?
  Aciu uz nuoroda!

 160.   andy rašo:

  Na reikia viska sumaisyti (alieju su sultymis ir dar ilasinti 1-2 lasus aliejaus taip pat gali ideti truputi pipiru ar cyanne )

 161.   Daivyte rašo:

  Noriu pasigirti:) kad dariau jau trečią plovimą. Šį kartą išploviau mažesnius ir mažiau žalių akmenukų, nei pirmus du kartus. Tačiau jie ir šį kartą buvo riebaliniai…. na reiks dar bandyti po mėnesio. Šį kartą, skirtingai nei pirmus du kartus, išgėrus aliejų buvo negera, bet dar nesupykino. Man tai kuo toliau, tuo sunkiau išgerti tą karčiąją druską. Skaičiau, kad ją naudojant reikia turėti stiprius inkstus. Jei darysiu plovimus iki 12 kartų, ar su ta karčiąja druska nesugadinsiu inkstų? Dabar iki kito plovimo gersiu chanca piedra, nes turiu daug akmenų iki 1 cm tulžies pūslėje:(

 162.   andy rašo:

  Na sveiku inkstu 12 plovimu tai sugadinti neturetu. Aciu uz pasidalinta patirti ir sekmes

 163.   Vienas rašo:

  Andy, ar obuolių rūgšties kapsulės - tai tas pats, ką Lietuvoje vadina „obuolių sidro kapsulėmis“? http://www.100metu.lt/219/13723/groziui_ir_kunui/lieknejimui/obuoliu_sidras Bet gal geriau būtų be imbiero?

 164.   andy rašo:

  Tikriausiai tas pats bet gali jiems parasyti emaila ir paklausti.

 165.   Vienas rašo:

  Beje, vaistinėje gavau tik sidro kapsulių su imbieru (1 kapsulėje 250 mg sidro miltelių, mikrokristalinė celiuliozė, 25 mg imbiero šaknų miltelių, magnio stearatas, silicio dioksidas), jų patariama gerti 1-2 per dieną su 1-2 stiklinėm vandens. Pagal Moritz knygą reikėtų >1500 mg obuolių rūgšties per dieną su 2 stiklinėm vandens. Ar tiks, jei gersiu 6 kapsules per dieną, ar geriau paieškoti kitokių?
  Ir dar vienas klausimas: kaip atskirti, ar sveikata pasikeitė nuo paruošiamojo obuolių sulčių ar kapsulių vartojimo, žarnyno plovimo, ar nuo paties tulžies plovimo? Nes idealių sąlygų palyginti šių procedūrų poveikį nėra: visą laiką keičiasi organizmo būklė ir išorinės sąlygos.

 166.   andy rašo:

  Na tos kapsules tai manau tiks. O tokiu aiskiu zenklu po tu kapsuliu vartojimo tai negaliu pasakyti. Siaip ju tikslas yra suminkstinti akmenis ir abejoju ar bus koks pastebimas simptomas.

 167.   martis rašo:

  Andy, o kaip toks prieskonis kaip safranas? Ar tinka jis deti i arbatas?

 168.   Audrius rašo:

  o galimas variantas parazitu naikinimui butu pvz ryte i stikline vandens ilasinti oregano aliejaus ir isgerti? :)

  šafranas tinka i arbatą. jis sušildo kūną.

 169.   andy rašo:

  Gali su oregonu pabandyti, bet vien jo gali nepakakti, priklauso kokiu ten kirmeliu pas tave yra.
  Safrana gali vartoti nepakenks

 170.   Mindaugas rašo:

  Andy, apie MMS (Miracle Mineral Solution) girdėjot ką nors? Gal bandėt?
  Įdomus daiktas, atsiliepimai dar įdomesni …

 171.   andy rašo:

  Girdejau ir esu bandes. Dideliu pokyciu nepastebejau ir jei naudoji didesne doze viduriai buna laisvesni. Bet MMS yra stiprus ir su juo atsargiai, bet jei yra sveikatos problemu kaip vezy ar dar kas nors manau verta, nes jo kaina palyginus yra maza.

 172.   Aida rašo:

  Sveiki, o kur jus gaunate epsom druskos? Per interneta dabar pirkti negaliu, o vaistineje paklausus ar turi epsom druskos tai tik peciais patrauke… Patarkit ka nors. Gyvenu vilniuje

 173.   andy rašo:

  Cia auksciau yra idetas komentars kur ta druska parduoda vienoje vaistineje
  http://sveikatossaltinis.blogas.lt/kepnu-ir-tulzies-pusles-plovimas-202.html#comment-6496

 174.   justina rašo:

  Minejot, kad pries kepenu valyma reiktu issivalyti zarnyna. Kokiu budu ir kiek laiko reiktu tai procedurai, kad jau galetum daryti kepenu valyma. Nes anksciau gydytojas buvo paskyres kepenu valyma kartu su klizmom.

 175.   andy rašo:

  Kokiu budu ir kiek laiko tai priklauso nuo jusu zarnyno uzterstumo, daugiau apie valyma yra mano forume
  http://www.buksveikas.net/viewtopic.php?f=2&t=13

  Bet jie zarnynas nera labai uzterstas tai galima plovima daryti ir be zarnyno valymo.
  Taip pat jei yra rimtu problemu ir nera laiko valyti zarnyna tai reikia plauti be valymo , nes jei yra vezys tai kol issivalysi zarnyna gali buti per velu. Tokiu atveju viska reikia daryti kartu.

 176.   justina rašo:

  Sveiki,na, man gydytojai itaria seliu liauku uzsikimsima ir nori operuoti,nes jau kelis menesius po liezuviu ir ilupos vidinej pusej yra pusles, be to, labai nukrites imunitetas, tyriausi organizma pas naturopatus. jie sako, kad visko priezastis ir yra silpnas imunitetas.
  Bet kokiu atveju, manau kepenu ir organizmo valymas nepakenktu, ar imuniteta reiktu stiprinti papildais?

 177.   andy rašo:

  Kepenu valymas gali padeti, taip pat reikia isisvalyti zarnyna, nes manma kad apie 70% immunines sytemos priklauso nuo geros zarnyno bukles.
  Taip pat reiktu vartoti gerus probiotikus, bei naudoti raugintus kopustus, bet reikia namies pasigamint arba is patikomo saltinio
  daugiau apie zarnyno valyma
  http://www.buksveikas.net/viewtopic.php?f=2&t=13

  O operuoti jokiu budu neleisk.

  Dar tau turbut limfos kraujagysles uzsistovje ( limfine kraujota yra atskira nuo kraujo, bet labai svarbi, ji salina toksinus). Labai gerai sokineti antr trampolino, ir taip pat kepenu plovimas.

  beje dar tau reiktu ziureti datis, gali turi kokiu dantu su kanalais ar implantais? Ar sugedusiu dantu?

  Parasyk kaip seksis

 178.   andy rašo:

  Del papildu , tai jei finansai leidzia pavartok kokiu geru medicininiu grybu
  http://surthrival.com/mushrooms-chaga.html

  Taip pat gerai chlorela ar spirulina.
  Biciu propolis , bei ziedadulkes ir duonele taip pat gerai, geras medus irgi stiprina imunines sistem.

  Ir zinoma reikia atsisakyti blogu produktu kaip baltu miltu gaminu, rafinuotu produkt, rafinuotu alieju, margarinu, tepiuju misiniu, saldumynu, cukraus, kavos, alcoholio.
  Ir vartoti pakankmai naturalaus maisto.

 179.   Mindaugas rašo:

  Andy, paminėjai kad reikia atsisakyti kavos. Bet aš daug kur randu informacijos, kad protingais kiekiais ir gera kava yra naudinga, ypač kepenms. Tiesiog reikia gerti daugiau vandens išgėrus kavos. Ar ši informacija klaidinga?

 180.   kva rašo:

  http://www.anonsas.lt/portal/block/37/article/14936
  Kaip sie probiotikai? Jie kietuvoje vieni is brangesniu, galbut ir is geresniu.
  Andy, kokius pats naudoji probiotikus? Kazkodel manau, kad vien kopustu raugintu neuztenka…

 181.   justina rašo:

  o kokie probiotikai geriausi butu? Is grybu naudoju skysta patentuota kordycepsa, taip pat biciu duonele, medu. Is maisto tai didziaja dali sudaro koses, vaisiai ir darzoves, ankstiniai bei riesutai.
  Dantis irgi tikrino, nerado nieko blogo.
  Bandysiu atlikti valyma dar, matysiu rezultatus, aciu uz informacija.

 182.   andy rašo:

  Is lietuvisku nezinau, Jei leidzia finansai gali parsisiuti
  http://www.bluerockholistics.com/product/pross.asp
  Pigesnis varjantas
  http://www.vitacost.com/Nutrition-Now-PB-8-Pro-Biotic-Acidophilus-for-Life

  Bet del valymo tai reikia ne vieno, bet ir vienas geriau nei nieko.

 183.   andy rašo:

  Bifolac tai turi tik dvi bakteriju rusys, na jie jos gyvos tai gali padeti, bet siaip reiketu daugiau rusiu.

  Del kavos tai yra studiju kur buvo nustatyta kad kava gali buti naudingi, bet velgi mano turimomis ziniomis ji daro daugiau zalos nei duoda naudos todel patarciau nevartoti.
  Priedo daznai buna kad palankios studijos buna finansuojamos is kavos gamintoju pinigu.

 184.   kva rašo:

  Aciu uz info. Mane domintu labiau probiotikai tabletemis arba milteliais, nes kapsuliu nenuryju. Patark kokius.

 185.   andy rašo:

  Na kapsules apsaugo bakterijas nuo skrandzio rugsties ir taip daugiau isgyvena iki zarnyno.
  Kapsules galima nuryti su trupuciu medaus.

 186.   kva rašo:

  Lietuvoje bifolac milteliais taip pat ten kazkuo yra apsaugotos nuo rugsties, tai jas karts nuo karto pavartoju.
  http://www.vitacost.com/Nutrition-Now-PB-8-Pro-Biotic-Acidophilus-for-Life
  O kaip sios tavo siulomos, jei esi vartojes, kapsules dideles ar tos is mazesniu?

 187.   andy rašo:

  Nera labai dideles, bet ne pacios maziausios

 188.   kva rašo:

  http://www.bluerockholistics.com/product/pross.asp

  http://www.vitacost.com/Nutrition-Now-PB-8-Pro-Biotic-Acidophilus-for-Life
  Bandziau isigyti viena is siu probiotiku, bet reikia ieskoti kas juos parduoda, bet kai anglu pas mane nelabai tai sunkiai:) Andy, gal gali nuoroda parasyti kur as galeciau isigyti viena is tavo siulomu, labiau domintu is vitacost. Dekui.

 189.   Mindaugas rašo:

  Na va, atlikau pirmą kepenų valymą.
  Išėjo apie 20 (o gal ir daugiau) žirnio dydžio (vidutiniškai) žalių akmenukų. Akmenukų struktūra kažkuo primena plastiliną.
  Atliekant valymą labiausiai nepatiko gerti Epsom’ą, o visa kita normaliai. Alyvų aliejus su raudonojo greifruto sultimis man netgi skanu :-)
  Na ką, už kokių 2 sav. reikės kartoti.

 190.   justina rašo:

  PO pirmo karto tiek akmenuku pasisalino? neblogai…o pries valyma kazkoki pasiruosima darei? klizmas, acto ar obuoliu sulciu gerimas ir pan? nes as kiek kartu dariau anksciau tai nepasisalinos nei vienas..bandysiu dabar daryti,aisku ne viena.

 191.   Audrius rašo:

  Mindaugai, Epsom druską siunteisi internetu?

 192.   Mindaugas rašo:

  Justina,
  prieš valymą atlikau parazitų šalinimo programą pagal H. Clark. Daugiau nieko nedariau.

  Audriau,
  Epsom siunčiausi internetu, aukščiau yra Andy nuoroda. Pati druska pigiai, bet atsiuntimas brangiai. Gal vėliau reikės ieškoti LT.

 193.   justina rašo:

  Sitos druskos yra gamybinese vaistinese, nebutina siustis internetu.

  O parazitu valymui neuztenka oregano aliejaus? reikia visu butinai?

 194.   Mindaugas rašo:

  Pagal H. Clark protokolą, Oregano aliejus nėra vartojamas. Yra vartojami juodojo riešutmedžio ekstraktas/tinktūra, pelynai ir gvazdikėliai.

  Man tik su akmenim keistoka. Jei kas matėt iš tulžies pūslės per operaciją pašalintus akmenis, tai jie yra kaip tikri akmenukai, kieti. Ar plaunant kepenis kam nors pavyko tokius pašalinti?

 195.   andy rašo:

  Del parazitu tai gali pradeti nuo oregano, bet vien jo gali nepakakti.

  Mindaugau, ten kur naudojamas oregano aliejus yra Clark parazitu valymo protokolas, o ne kepenu.

  Del akmenu, tai internete yra nuotrauku, asmeniskai tai nesu mates.
  Cia gali pasiziureti ka zmones isplauna.

  Taip pat reikia prisiminti, kad kepenyse tie akmenys nebuna tokie kieti kaip tulzies pusleje.

  Ten kazkas buvo anksciau idejes komentara , kad druska parduoda vilniuje vienoje vaistineje.

 196.   andy rašo:

  Kva, ten tuose nurodytuose situose ir parduoda, vitacost reikia tiesiog uzsiregistruoti ir viskas. Ir zinoma reikia debitines ar kreditines korteles.

 197.   juozas rašo:

  Sirgau gelta.Isoperuotas akmuo is tulzies.Pasidariau kepenu tulzies plovima…Oregano nedejau.Nusiteikes buvau skeptiskai…bet kai ryte ismatose pamaciau keliasdesimt zaliu akmenuku skersmeniu net iki 2 cm.-skepticizmas dingo.Manau po menesio reiks pakartot.Dar kada po pusmecio…dazniau neverta.

 198.   algisa rašo:

  Įdomu, ar galima atlikti tulžies pūslės valymą esant vienam funkcionaliam inkstui? Beje, akmenėliai gan smulkūs, daug. Ir dar- ką paaakytum apie transferfaktorius? Labai ačiū.

 199.   andy rašo:

  Juozais aciu uz pasidalinta patirti ir malonu girdet, kad plovimas buvo sekmingas. Beje ar pas tave buvo kietu akmenu.

  Algisa, jusu atveju manau geriau sio metodo nenaudoti, nes gali pakenkti savo inkstui. Jus gal geriau daryti mini plovimus, kaip pries einant miegoti isgerti sauksta alyvuogiu aliejaus.
  Del transfer faktoriu tai nesu tikras ju efektyvumu, bet kai kuriems padeda, ypac jei yra geros kokybes.
  Neseniai klausiau vien interviu, kur teige, kad dauguma priespenio papildu ( jie taip pat yra transfer faktoriai) ar kitaip dar zinom kaip colostrum, faktiskai yra tarpinis * velesnis pienas ir jie papildai padaryti is tokio pieno tai efektyvumas yra mazesni.

  Man asmeniskai labiau patinka mediciniai grybai.

 200.   andy rašo:

  Beje del parazitu, dabar klausiau viena interviu, kur teigia, kad raudonu burokiliu sultys labai gerai pries parazitus, taip pat gerai valgo kepenis krauja.
  Reikia gerti viena stikline is ryto ir po to suvalgyti 2 obuoliu, kurie sumazina nemalonius detoksifikacijos efektus.
  Galima ideti 0.5-1 sauksteli cinamono.

 201.   Audrius rašo:

  o reikia butinai grynas burokeliu sultis ar galima pamaisyti pvz su morku ar obuoliu? ir is kokios vietos parazitus isvalo? kepenu ir zarnyno, ar ir daugiau?

 202.   andy rašo:

  Teigiam kad reikia gerti vienas ir po to suvalgyti 2 obuolius, kurie kaip sakiau sumazina pasalinius efektus.
  Na pirmiausia parazitus isvalo is zarnyno, apie kitas vietas negaliu pasakyti.
  Jei skaitai anglu kalba yra visas prodotokolas
  http://robertvon.com/

 203.   nerijus rašo:

  jo prisikaiciau cia visko is komentaru. ar ir kankinuosi su skrandziu jau 3 metai gastroezofaginis refliuksas erozijos stemplej, dvilikapirsteje uzdegimai ir gastritas,man tik 30m. zarna ryjau jau 5 kart bet vaistu israso ir nieks nepadeda jei padeda tai trumpam. ir dabar dariausi tyrimus vilniuj grybo gatvej privaciai kainavo daug bet viska istyre rado be visu skrandzio problemu 1.5cm sasmaukoje nepaslanku akmeni tulzies pusleje, daktare sake tai viena is priezasciu kodel problemos su skrandziu nes akmuo blokuoja tulzies purskima i dvilikapirste ir purskia kada reik ir kada nereik, dvilikapirste netoleruoja tulzies ir meta atgal i skrandi del to ir skauda skrandi ir nugara maudzia, paskaicius cia komentarus tai kaip ir padetu tas valymas bet kiek suprantu lataku storis yra 0.6cm ten ekoskopijoje buvo parasyta, tai jei valytis kepenys ir tulzi tai negi latakai gali prasiplesti tiek daug beveik mano atveju 2.5 karto kad istumtu ta 1.5cm akmeni. beje gastro enterologe siunte pas chirurga konsultacijai del operacijos tai tas paklauses kuo skundiesi sake jo reikia operuoti. gal kam panasiai buvo ir po valymo pagerejo?

 204.   andy rašo:

  Nerijau, jums pirmiausia patarciau pabandyti naturalius metodus. Tik pries plovima reikia pasiruosti, pagerti obuoliu sultis, chanca piedra , kad tas akmuo padaryti minkstesnis.
  O lataikai tai prasiplecia, tik reikia gerti epsom salt ( karciaja druska), ir zmons ispplauna didelius akmenis.

 205.   ramune rašo:

  Sveiki, noriu paklausti, ar galima atlikti si plovima, jei pries nepilnus metus buvo atlikta inksto pieloplastika (pasalino dali geldeles) o dabar tulzies pusleje rasti polipai.?

 206.   andy rašo:

  Reikia ziureti kiek inkstu funciojos yra lieke, kiep procentu jusu inkstai funcionuoja. Nes jei inkstu funcija maza tai geriau nerizikuoti, nes karcioji ( epsom) druska uzdeda kruvi inkstams.

  Jusu atveju gal geriau daryti kavos klizma, jos receptas yra aprasytas komentaruose auksciau, bet velgi jusu atveju pradeti nuo maziau, ypac jei yra jautrumas kafeinui.

  Saip insktams gerai dilgeliu arba , bet reikia zupilus palaikyti bent 4 valandas, kad istrauktu medziagas, Taip pat zolininke Susan Weed pataria naudoti 28 g per uzpila, kas yra gana daug, TOdel galima pradeti nuo maziau. Bet jei yra padeidejes kraujo kresumas tai su dilgelem atsargiai.

 207.   Is rašo:

  Andy, kaip tu geri spirulina milteliais, kai toks bjaurus skonis? Ar galima maisyti su siltimis? Ir kiek sauksteliu per diena butu norma.

 208.   andy rašo:

  Na man ji tai gana skani, bet priklauso nuo rusies ir gamintojo. Reikia laiko kad skonio receptoriai pasikeistu. Gali deti is sultis tik zinoma reikia spausti namuose o ne is parduotuves pirkti. Parduotuves sulcu nauda labai mazai ir jos be proto daug cukraus.
  DEl kiekio tai kai kada sunaudtodavau net po keleta saukstu per diena, bet neseniai isgirdau viena nuomne, kad dideli kiekiai gali per daug stimuliuoti antinkscius ( panasiai kaipo kofeinas tik silpniau), todel dabar nenaudoju daugiau nei sauksto.

 209.   Is rašo:

  Isigijau sia http://www.iherb.com/HealthForce-Nutritionals-Spirulina-Manna-1-lb-453-5-g/19294?at=0 Kiekis nemazas:) uzteks ilgam. Gal ja geriau saldytuve laikyti?
  O gal ka nors zinai kaip ar tinka ja deti ant odos kaip kauke?

 210.   andy rašo:

  Na kiek zinau jos saldytuve laikyti nereikia, tik reikia kad buta tamsioje pakuoteje , negaut sviesos.
  Del kaukes nezinau. Siaip veida gerai patepti geru kokoso riesutu aliejumi.
  dar kaukes galima daryti su geru moliu.
  Taip pat niekada netepk voskiu kremu, nes ten pilna visokiu chemikalu.
  Ir beje, jei negali valgyti nedek ir ant odos, nes per oda viskas atsiduria organizme.

 211.   Is rašo:

  Na labai noreciau netepti chemijos ant veido, bet kadagi esu labai sviesios odos, tad kartais tenka.
  Daznai perku roziu krema is “Sveiki produktai” parduotuves, man jis labai tinka, oda labai pagrazeja. Jo sudetis: Sudėtis: Aloe Vera sultys *, filtruotas vanduo, rožių gėlių vanduo *, simondsijų aliejus *, kokoso aliejus *, taukmedžio sviestas *, rožių ekstraktas *, cetearyl alkoholis (augalinės kilmės), cetearyl glikozido (augalinės kilmės), rozmarino ekstraktas *, levulinic rūgštis (augalinės kilmės), šaltalankio *, sausmedis ekstraktas, kerpių ekstraktas, ksantano guma (augalinės kilmės), rožės eterinis aliejus *, eugenolio * (į rožių aliejus).
  *Organically grown/produced (min. 95% of product) * Ekologiškai auginami / pagaminta (min. 95% produkto)
  Kaip tau sio kremo sudetis?

 212.   andy rašo:

  Na siaip is ingredientu sis kremas atrodo gana geras. Bet kodel tu manai kad sviesiai odai reikia kremo?

 213.   Is rašo:

  Na cia grozio sumetimais, nes mano oda nera ideali, plius dar turiu keleta randeliu likusiu po spuogu, keleta demeliu, na tiesiog turiu nesvaria oda.

 214.   Is rašo:

  Rasei, kad kaukes galima daryti su geru moliu. Jei nesunku parasyk nuoroda kur toki moli butu galima isigyti.

 215.   andy rašo:

  Moli galima isigyti cia
  http://www.vitalityherbsandclay.com/black-beauty-bath-and-facial-additive/view-all-products.html

 216.   Audrius rašo:

  http://www.aukimekartu.lt/catalog/group/id/89
  zaliasis molis Vilniuje

 217.   Naplis rašo:

  # chopka rašo:
  2010-01-05 12:45

  parasykit tikslu druskos pavadinima
  # andy rašo:
  2010-01-05 14:21

  Epsom Salt - magnesium sulphate. Magnio sulfatas
  http://www.vitacost.com/Aaron-Industries-Epsom-Salts
  Epsom Salt- tai JAV, o LT bus Glauberio arba karcioji druska, kurios pilna kiekvienoje vaistineje. Nemanau kad verta siustis, be to pilna jos rusijoje, baltarusijoje, ukrainoje. Jia labai gera naudoti isoriskai, o i vidu tai reikia atsargiai, gan toksiska. LT galite nusipirkti akmenis tirpdanciu lietuvisku zoleliu/arbatu http://www.jadvyga.lt , inkstams labai tinka dirvinis asiuklis su paprastaja rykštene(solidago virgaurea). Kepenu/tilzies akmenis ultrgarsas ir rentgenas parodys jeigu jie kalcifikuoti(mineralizuoti). Lietuvoje yra homeopatiniu vaistu kurie gali padeti esant akmenligei.

 218.   Izabela rašo:

  Kiek ilgai galima naudoti spirulina? Ar reikia daryti pertraukas? Beje, Andy kiek laiko tu ja naudoji?

 219.   andy rašo:

  as naudoju beveik kas dien, bet zinoma gali padaryti pertraukas. Siaip spirulina, chlorela, biciu duonele yra kaip daug vitaminu ir mineralu turintis maistas o ne koks sintetinis papildas ar vaistas.
  Seniaus spirulina vartodavau maziau, bet paskutnis kelis menesius vartoju beveik kiekviena diena.

 220.   Naplis rašo:

  spirulina gali buti ir negerai, nes daznai augina azijoje Kinijoje, Tailande, kur nera sanitarijos ir kitu normu, tai kartais turi nemazai tersalu. Reikia naudoti tik patikimu gamintoju arba testuoti produkto suderinamuma su savo organizmu. Chlorela ir spirulina labai naudingi produktai, as tai naudoju Klamacio ezero zaliai- melynus dumblius.

 221.   andy rašo:

  Na zinoma reikia kad butu is patikimo saltinio.

 222.   Is rašo:

  http://www.iherb.com/HealthForce-Nutritionals-Spirulina-Manna-1-lb-453-5-g/19294?at=0
  O gal kas zinote kaip si spirulina, ji auginta ar naturali?

 223.   Audrius rašo:

  Chebra, Chanca piedra galima įsigyti ir Lietuvoje, Vilniuje http://www.naturasanat.com/index.php?cid=3715
  ryt pabandysiu užsuktį į šią parduotuvę. Ten ir spirulino yra.

 224.   Audrius rašo:

  tik ten rašo, kad išparduota, bet vis tiek reikės pasidomėti.

 225.   andy rašo:

  Si spirulina gera ir as pats ja esu vartojes, viena geresniu kuria teko matyti,

 226.   Lina rašo:

  Andy, gal ne šioj temoj klausiu, bet gal kam irgi pravers. Ką manai apie šiuos probiotikus http://www.lactobifidus.lt/index.php/lacto-bifidus-suaugusiems.html ir http://www.lactobifidus.lt/index.php/lacto-bifidus-vaikams.html
  Aš kaip suprantu, juose daugiausia įv. rūšių gerųjų bakterijų. Tik gaila Vilniuje tik 3 vaistinės turi, kitose nelabai supranta ko aš noriu - siūlo prastos kokybės probiotikus.
  Kitas klausimas, kai nežinojau, kad laukiuosi, užsisakiau iš Chlorella World chlorella ir spirulina papildus. Pradėjau gert, gėriau gal kokią savaitę, paskui jau sužinojau, kad laukiuosi ir nustojau, nes kaip ir nerekomenduoja nėštumo metu vartoti. Bet gaila nemažų pinigų. Kaip manai, ar galiu aš juos dabar toliau vartoti? Šiuo metu nėštumas apie 15 sav.

 227.   andy rašo:

  Na chlorela ir spirulina nestumui pakenti neturetu, na nebent ten butu sunkiu metalu. TOdel bent po koki sauksta per diena manau galite vartoti.
  Taip pat patarciau pasitikrinti savo geliezies ligi, nes gelezies trukumas yra didele besilaukianciu moteru problema. Paidaryk hemoglobina ir ferritina ( rodo gelezies atsargas).
  tas nurodytas probiotikas neblogas, su salyga kad ten tos bakterijos dar gyvos. Bet patarciau vartoti daugiau nei ten nurodyti, bent kokias 4 kapsules, nes vienoje kapsuleje yra tik 1 mljardas, kas nera daug, ir beje tas skaicius yra pakuojant ir dalis ju kol pasiekia vaistines buna mire, priedo dalis zusta skrandyje.
  Siaip sudeti gali palyginti su tuo, cia vienas geresniu kuri man yra pavyke rasti.
  http://www.bluerockholistics.com/product/pross.asp
  Bet velgi cia jus neturit is ten pirkti, nuodora idedu sudeties palyginimui.

 228.   Lina rašo:

  Ačiū, Andy. Šituose dar didesnis kiekis http://www.vsl3.com/about-vsl-works.asp
  Tik, kiek perskaičiau, jie labiau specifiniai ir taikomi gydymo tikslais.

 229.   andy rašo:

  Na sitiet atrodo geri ir ten doze didele.
  O kad skirta gydymui tai nesvarbu, probiotiku neperdozuosi.
  Reiks man paciam ju uzsisakyti.

 230.   LORA rašo:

  Sveiki,skaiciau Jusu straipsni,komentarus.Truputi bijau.Turiu tulzies pusleje akmenu,noreciau pabandyti chanka piedra,tik nezinau kas geriau- kapsules ar trinktura.

 231.   andy rašo:

  Siaip tinctura jei gerai pagaminta tai pasisavinama geriau, bet juose dazniausiai buna mezesnes dozes nei kapsulese. Gali pabandyti abu, as naudoju kapsules.

 232.   Audrius rašo:

  Patarimas tiems, kurie valysis kepenis aliejumi. Anot A. Malovičko, kepenų valymui labiau tinka alyvų aliejus, nes jame daugiau negu kituose yra oleino rūgšties (80-81%). pvz saulėgrąžų aliejuje yra 30%. Todėl alyvų aliejus turi didžiulį tulžį varantį poveikį.
  Sėkmės.

 233.   Iwo rašo:

  Andy, nesulaukiu tavo meniu, kaip tu maitiniesi, zadejei atsiusti.

 234.   gina rašo:

  Skaitineju jau kuris laikas ir gundausi pasidaryti kepenu plovima. Truputi prisibijau. Turejau didelius akmenis tulzyje, bet pries pora metu pasalino ja, bet dabar koks pusmetis skauda vis desini sona. Padare daktarai ultrgarsa, bet sako jokiu pakitimu,tai va nzn nei ka daryt. Gyvenu Danijoj, bandziau cia ieskoti epsom salt, bet negirdeje jie cia apie tokia.

 235.   Andy rašo:

  Na gali ieskoti kaip magnio sulfato druskos, arba tiesiog parsisiuti. Ir jusu atveju tai jei plausit reikia kad kas nors butu salia.
  Kitas varjantas butu kuri laika pavartoti chanca piedra vaistazole.

 236.   gina rašo:

  Andy, darant si plovima, kokios galimos komplikacijos?

 237.   Andy rašo:

  Na kartais akmuo gali istrigti ir uzblokuoti lataka, kas veliau jei tas akmuo nepasalinamas gali sukelti komplikacijas ir gresia tulzies pusles pasalinimas.
  Bet tai atsitinka labai retai, ir dauguma sia procedura atlieka be problemu.
  Ir net istrigus galima pakartoti procedura ar padaryti kavos klizma ir problema isspresti.
  Siaip epsom/ karcioji druska atpalaiduoja latakus ir net labai dideli akmenys pasisalina.

 238.   gina rašo:

  O tai kaip del mano situacijos, kai jau nebeturiu tulzies pusles?

 239.   Andy rašo:

  Net ir nebeturint tulzies plovimas yra naudigas, nes kepenu latakai islieka uzsikise. Nebeturint tulzies pusles rizikos beveik nebelieka.
  Bet jums reiktu pasitikrinti riebaluose tirpstanciu vitaminu kaip A, D, E, K ligi, nes tulzies pasalinimas pablogina ju pasisavinima, taip pat pablogej riebalu pasisavinmas.
  Jums ypac patartina su valgiu vartoti karcias vaistazoles, kaip imbieras, tumerikas, lauro lapai, gvazdykeliai, nes jie skatina tulzies gamyba.
  Arba yra specialiai skirtu tulzies papildu.

 240.   Naplis rašo:

  Cia kiek ir kokiu mikroorganizmu yra pieno grybe /kefyre/tibeto grybe :
  Microorganisms Found in Different Batches of Milk Kefir-Grains and Kefir

  Divided into Four Genus Groups [with revised nomenclature]
  LACTOBACILLI

  Lactobacillus acidophilus
  Lb. brevis [Possibly now Lb. kefiri]
  Lb. casei subsp. casei
  Lb. casei subsp. rhamnosus
  Lb. paracasei subsp. paracasei
  Lb. fermentum
  Lb. cellobiosus
  Lb. delbrueckii subsp. bulgaricus
  Lb. delbrueckii subsp. lactis
  Lb. fructivorans
  Lb. helveticus subsp. lactis
  Lb. hilgardii
  Lb. helveticus
  Lb. kefiri
  Lb. kefiranofaciens subsp. kefirgranum
  Lb. kefiranofaciens subsp. kefiranofaciens
  Lb. parakefiri
  Lb. plantarum

  STREPTOCOCCI/LACTOCOCCI

  Streptococcus thermophilus
  St. paracitrovorus ^
  Lactococcus lactis subsp. lactis
  Lc. lactis subsp. lactis biovar. diacetylactis
  Lc. lactis subsp. cremoris
  Enterococcus durans
  Leuconostoc mesenteroides subsp. cremoris
  Leuc. mesenteroides subsp. mesenteroides
  Leuc. dextranicum ^
  YEASTS

  Dekkera anomala t/ Brettanomyces anomalus a
  Kluyveromyces marxianus t/ Candida kefyr a#
  Pichia fermentans t/ C. firmetaria a
  Yarrowia lipolytica t/ C. lipolytica a
  Debaryomyces hansenii t/ C. famata a#
  Deb. [Schwanniomyces] occidentalis
  Issatchenkia orientalis t/ C. krusei a
  Galactomyces geotrichum t/ Geotrichum candidum a
  C. friedrichii
  C. rancens
  C. tenuis
  C. humilis
  C. inconspicua
  C. maris
  Cryptococcus humicolus
  Kluyveromyces lactis var. lactis #
  Kluyv. bulgaricus
  Kluyv. lodderae
  Saccharomyces cerevisiae #
  Sacc. subsp. torulopsis holmii
  Sacc. pastorianus
  Sacc. humaticus
  Sacc. unisporus
  Sacc. exiguus
  Sacc. turicensis sp. nov
  Torulaspora delbrueckii t
  * Zygosaccharomyces rouxii
  ACETOBACTER

  Acetobacter aceti
  Acetobacter rasens
  ______________________________________________

  Bacilli [single cells, pair, chains]
  Streptococci [pair, chains]
  Yeast [single cells]

  The Means Range

  Bacilli 66, 62-69%
  Streptococci 16, 11- 12%
  Yeast 18, 16- 20% [11]
  Evolution Sequence among Genus Groups during Kefir Culture Cycle

  Lactococci > Lactobacilli > Leuconostoc > Yeast > Acetobacter
  Microbial Composition of Kefir at End of Fermentation [colony forming units/ml] **

  Lactococci : 1,000,000,000
  Leuconostocs : 100,000,000
  Lactobacilli : 5,000,000
  Yeast : 1,000,000
  Acetobacter : 100,000

  References

  List of Bacterial Names with Standing in Nomenclature - Genus Lactobacillus

  Gerkite i Sveikata bus geriau uz rinkoje esancius ar busimus pacius geriausius probiotikus .
  p.s. Butinai naudokite Nepasterizuota/kaimiska piena!

 241.   justina rašo:

  sveiki, gal esat girdeje apie vandens ir maisto ozonatoriu, kuris isvalo mesa nuo antibiotiku ir vaisius nuo i jiems naudojamu visu sh… kas turi sako, kad iseina putos is maisto kazkokios. kazin kiek cia tiesos ir kokiu budi jis veikia?
  http://www.etiens.lt/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=143&option=com_virtuemart&Itemid=61
  cia jo aprasymas.

 242.   Andy rašo:

  ZInokit negaliu apie tokie prietaisa daug ka pasakyti, nes pesticidu valymu su prietaisu esu girdejes tik per viena interviu, bet ten teige, kad tas preitaisas kainuoja keleta tujks USD, ir pasnekovas teige kad tai labai brangu.

  JIs patare, kad nuo darzoviu ir vaisiu pavirsiaus pesticitus ir kitus chemikalus gerai nuplauna i vandeni idejus Vandenilio peroksido. Vandenilio peroksidas turi daug deguonies , ir ten kiek suprant tas prietasias taip pat naudoja deguoni, tad tiesos ten gal kiek ir yra. Bet reikia kad butu maistinis 35%.

  Ir beje vandenilio peroksida kai kurie net naudoja artritui ir net veziui gydyti geria ji ilasinus i vandeni.

 243.   Naplis rašo:

  Probiotika/geros bakterijos
  Cia raso kiek gyvu bakteriju-mikroorganizmu yra 1ml sivieziai sufermetuotame kefyre/pieno grybe. 1 arbatinis saukstelis turi 4,93 ml, vienoje stiklineje apie 230ml- 250ml. Norint zinoti kiek gyvu mikroorganizmu yra stiklineje reiktu dauginti is 230.
  Microbial Composition of Kefir at End of Fermentation [colony forming units/ml] **

  Lactococci : 1,000,000,000 vnt/ml arba 230,000,000,000 vnt/stiklineje
  Leuconostocs : 100,000,000
  Lactobacilli : 5,000,000
  Yeast : 1,000,000
  Acetobacter : 100,000

 244.   Aš rašo:

  Jūsų nuomone ar vertas dėmesio papildas?Ačiū
  http://www.vaistai.lt/index.php?option=com_vpcomponent&Itemid=0&task=show_item&location=0L0000000000&kodas=04ee71&searchword=Svorio%20kontrolei&item=Spirulina%20Diet%20100%20tablet%C4%97s%20N115

 245.   Andy rašo:

  Man jo kazko neatidaro, koks ten pavadinimas?

 246.   Aš rašo:

  Tai http://www.vaistai.lt puslapis. Ten radau maisto papildą Spirulina Diet 100 tabletės N115, Nereceptinis.Gamintojas : Hankintatukku. Būčiau dėkinga už Jūsų nuomonę.

 247.   wiwa rašo:

  SVEIKI
  Andy, jau ruosiuosi kepenu ir tulzies plovimui.
  del druskos Fr vaistineje pasiule tokios : chlorure de Megnésium 4,5 hydrate ( 20g- siulo litrui vandens), tikiuos tai tokia kokia tu rekomendavai ????.
  Kaip supratau ji plovimui tik nezinau ar zarnyno ar viskam tinka. Ji baltose mazose granulese, ne kaip paprasta druska, gal i jodo druska labiau panasi.
  Po to dar turesiu klausima kaip nuo drusku apsivalyti ;)

 248.   Andy rašo:

  Na as sakiau magnio sulfata or ne hydrate, kuris tikriausiai yra magnio hydroksidas. Galima tutu pabandyti ir sita, bet nesu trikras ar jis atpalaiduoja latakus. Nors siaip dauguma magnio formu turi atpalaiduojanti effekta ir zinoma dideles dozes laisvina vidurius.

 249.   Andy rašo:

  Ten ta spiruolina su pagalbinem medziagom todel nevartociau galima rasti grynos be jokiu priedu.

 250.   Aš rašo:

  Ačiū Andy,
  Dar noriu paklausti, ar Lietuvoje galiu nusipirkti grynos Spiruolinos?
  Ačiū

 251.   Andy rašo:

  Manau gerai paieskojus galit, bet as lietuvoje negyvenu todel negaliu pasakyti.

 252.   Aš rašo:

  Gal galite rekomenduoti konkrečiai kokią reikėtų rinkti, pavadinimą.
  Iš anksto dėkoju.

 253.   Andy rašo:

  Asmeniskai daznai naudoju sita
  http://www.iherb.com/Source-Naturals-Spirulina-Powder-16-oz-454-g/1373?at=0
  arba sita

  Bet tiesiog reiktu ziureti kad nebutu jokiu priedu , gryna spirulina
  http://www.iherb.com/Source-Naturals-Organic-Spirulina-8-oz-226-7-g/11046?at=0

 254.   Aš rašo:

  labai dėkoju.

 255.   helou rašo:

  Suaugusiam zmogui pamele paakiai, nuo ko taip galetu buti? Kartais ryskiau matosi, o kartais maziau.

 256.   Andy rašo:

  Gali buti del keleto priezasciu. Alergija, nepakankamas miego kiekis, mazakraujyste, antinksciu issekimas, fizinis nuovargis ir kt.

 257.   Gudas rašo:

  Vakar dariau kepenų plovimą. Ryte išgėriau trečią magnio sulfato druskos „kokteilį“ ir po valandos ėjau į tualetą. Atsikračiau maždaug 15-ties žalios ir 1-no juodos spalvos akmenukų. Iš pradžių jaučiausi dar visai nieko, o paskui savijauta vis blogėjo ir blogėjo. Apetito nebuvo, bet pavalgiau ir savijauta pasitaisė. Plovimo naudą labiausiai pajutau šiandien. Pagerėjo savijauta, atsirado daugiau jėgų, pagerėjo apetitas. Plovimą atlikau per pilnatį. Geriausias laikas plovimui atlikti yra pilnatis ir jaunatis. http://allonhealth.com/liver-cleanse/liver-cleanse-programme.htm Tuo metu vyksta didžiausi potvyniai. http://mokslasplius.lt/astronomija/node/610
  Klaidos, kurias dariau: per vėlai pradėjau gerti obuolių actą. Gėriau tik vieną kartą prieš pat nustojant valgyti ir turbūt per daug. Gal nereikėjo keturis kartus gerti magnio sulfato druskos tirpalo arba reikėjo dėti mažiau druskos, nes viduriai ir taip buvo gana laisvi.
  Pradėjau valgyti maždaug 15:00. Buvo balius tai kirtau mėsą, kiaušinius, mišraines, silkę, duoną, agurkus, vynuoges ir po visko išgėriau kavos. Vakare jaučiausi gerai ir pilnas jėgų.
  Dėkoju už instrukcijas.

 258.   Andy rašo:

  Gudai aciu uz pasidalinta patirti ir gerai kad tavo plovima buvo daugiau ar maziau sekmingas.Del menulio tai ANdreas Moritz teigia kad geriau daryti per delcia arba jaunaty, nes per pilnati organizme susilaiko skyciai ir todel gali sunkiau salinti.
  O del savijautos tai buna kad ji is pradziu pablogeja, nes tai kaip organizmo detoksifikacija, kur ne visada buna maloni, bet zino apsivalius pageraja.

 259.   Andy rašo:

  Beje kaip jau esu rases komentaruose kepenis gerai valo burokeliu sultys, reikia isgerti bent stikline ir po to suvalgyti 2 obuolius, obuoliuose esantis pektinas neutralizuoja toksinus ir taip nebuna pasaliniu efektu.
  Dar idealiai pries geriant sultys galima isgerti 1/2 sauksetelio cinamono i stikline vandens.
  Beje pradeti galima nuo 1/2 stikiones nes jei organizmas labai toksiskas tai gali pikinti nuo didelio kiekio.

 260.   Naplis rašo:

  Del ko dedam cinamona?

 261.   andy rašo:

  Tiksliai negaliu pasakyti cia toks protokolas pagal Robert VOn,
  http://robertvon.com/

  Bet siaip cinamonas geras antioksidantas, priedo turi medziaga panasia i insulina, kuri padeda reguluoti gliukoze kraujyje.

 262.   ctk rašo:

  Norejau paklausti, nuo kokio amziaus galima daryti sia procedura?

 263.   Vaida rašo:

  Sveiki, galite pasakyti kokias arbatas gerai gerti norint pagerinti organu (kepenu ir kt) bukle. Ir kokios netinka. Dekoju

 264.   Audrius rašo:

  atlikau 4 sėkmingą plovimą. kitos dienos vakare pasišalino apie dešimt cm dydžio ir daug smulkių žalių rutuliukų-akmenukų. kai tik išsituštinau, labai palengvėjo. šį kartą viską lengvai ir gana skaniai išgėriau, į citrinų sultis įlašinau du lašus oregano aliejaus, tačiau kirmėlių nebuvo. gal dėl to, kad dažnai vartoju burokėlių sultis su obuoliais, kartais morkomis.
  Vaida, kepenų būklei gerinti tinka karšios vaistažolės (pelynas, pušų ar eglių spygliai ar pumpurai), pvz žarnyną laisvina mėtos, inkstus valo petražolės, kadagio uogos. šiaip labai platų klausimą uždaviai :)

 265.   aima rašo:

  per pora savaiciu atlikau 3 kepenu plovimus.pirma kart geriau alyvuogiu alieju su citrina,tai gana nemalonu,kitus kartus su greifrutu sultimis,tai nepalyginamai geresnis skonis.geriau epsom druska,kurios airijos vaistinese pilna.siandien sveiko maisto parduotuvej pirkau juodojo riesuto tinkturos,tai sekanti kart panaudosiu ir ja.visus kartus pasisalino labai daug zaliu ir rusvu akmenu.pries tai keleta savaiciu geriau vandeni parukstinta raudono vyno actu,tai manau atstojo obuoliu sultis.akmenys salinosi pirma valymo diena ir dar pora dienu.sekmingai pavykus siais kartais,manau issivalyti iki galo,kol nebebus akmenu.bandziau tai daryti pora kartu pries daugiau nei 10 metu,tai viena kart buvo labai geras rezultatas,o kita kart nesivale visiskai,bet tuokart naudojau visai kita metodika.

 266.   aima rašo:

  kas del ozonatoriau,tai ju didele pasiula internetineje parduotuvej http://WWW.EBAY.COM.nuo pigiausiu iki brangiausiu.lietuvoje domejausi-dideles kainos ir maza pasiula.zadu pirkti is ebay.tai aparatas kuris ozonuoja-valo ir gaivina ora ir taip pat galima ozonuoti vandeni,kuriuo ir yra plaunamas maistas.ozonas panaikina pesticidus ir visokius kitus blogius.taip pat galima ozonuoti alieju ir ji naudoti gydymo tikslais

 267.   andy rašo:

  Aima ir ANdriau , aciu uz pasidalinta patirti, manau ji bus naudinga kitiems.
  Del ozonatoriu tai su jais reikia atsargiai, nes yra mananciu kad per dideli kiekia gali pasaktinti laisvuju radikalu gamyba. Taip pat yra klausimu del ju saugumo , ypac labai pigiu.

 268.   andy rašo:

  Vaida kaip jau sake andrius, tinka karcios vaistazoles kaip imbieras, kiaulpieniu, pelynas, Milk Thistle, ir kt. Taip pat gerai burokeliu sultys, ten auksciau esu nurodes visa burokeliu sulciu protokola.

 269.   andy rašo:

  Nuo kokio amziau tiksliai negaliu pasakyti, bet nuo kokiu 15 metu manau problemu nebus. Labai jauniems geriau nerizikuoti, ir geriau pradzioje panaudtoi karcias darzoves ar burokeliu sultys.

 270.   Audrius rašo:

  KEPENŲ VALYMAS GALI BŪTI MAŽAI EFEKTYVUS. kodėl? anor Nadėždos Semionovos plačiai palpitęs kepenų valymo metodas (alyvų aliejus + cintrinos sultys) mažai efektyvus, nes neatsižvelgiama į svarbiasią kepenų akmenų susidarymo priežastį. priežastis - organizmo DEHIDRATACIJA. organizmo degidratacijos metu, kepenys perorientuojamos i deficitinį vandens gavimo rėžimą. vandens normaliai kepenų sekrecijai neužtenka.
  kepenų liaukose priskaičiuojama (Morico duomenimis) apie 15-20 tūkst. akmenų. jeigu veinas iškrenta į tulžies pūslę, kandidatas operacijai yra :) kodėl iškrenta akmenys? dėl aukštos (10 kart ir daugiau) šlakų koncentracijos kepenų sekrete. o kepenys juk kraujo filtras.
  ESMĖ: teisingai atlikta organizmo hidracija PRIEŠ VALANT KEPENIS, valant sutraiškti ir vibruoti akmenys, kepenis sutvarko iki tokio lygmens, kad akmenysjau nebesusidaro. o tulžis suveikia kaip sterilizuojanti mūsų kūną medžiaga, kaip persistaltikos variklis, stabilus medžiagų apykaitos reaktyvas. daugelio parazitų, gyvenančių mūsų kūuose, gyvenimas pasidaro neįmanomas. tulžis veikia kaip stiprus, priešparazitinis, natūralus biosistemos produktas. tad esant hidracijai šlakų koncentracija tulžyje sumažėja, akmenys nesusidaro.

 271.   Audrius rašo:

  atsiprašau, ne hidracija, o hidratacija :)))
  hidratacijai reikia vartoti daug vandens ir druskos atsižvelgiant į kūno svori. reikia, kad būtų kalio (K) ir natrio (Na) balansas, kad ląstelėse vyktų osmosinis slėgis.

 272.   Mindaugas rašo:

  Valiausi trečią kartą, vėl išėjo nemažai žalių minkštų akmenukų, vienas didokas, apie 2,5 cm skersmens.
  Patarimas dar neplovusiems, kuo ilgiau iki plovimo nevalgysite, tuo bus lengviau. Aš tik pusryčius pavalgau (košę) ir viskas.

 273.   Aš rašo:

  Sveiki,
  Būčiau dėkinga už Jūsų nuomonę šiuo klausimu.
  http://www.aukimekartu.lt/produktai/naturali-kosmetika/vietoje-kremo

 274.   andy rašo:

  Na ingredientai geri, naturalus, bet kaip jau nekarta sakaiu tokie kremai neissprendzia odos problemu.

 275.   wiwa rašo:

  sveiki,
  radau ir pas mus magnio sulfato druskos, tad nedelsiant griebiausi pasiruosimams ;)
  sekmingai praéjo ir man plovimas, sakyciau visiskai be jokiu komplikaciju !. Dabar jauciuosi psichologiskai labai gerai, pakyliai :)
  Isejo manau daugiau virs 30 alyvuoges kauliuko dydzio akmenuku, buvo ir dydesniu. O tai reiskia kad man dar valytis ir valytis….
  Tiesiog dziaugiuosi isbandziusi si valymo buda, dekinga tau Andy, bei jums visiems.
  Gal dar turite ka nors pasiulyti nuo reumatinio poliartrito, daryciau viska kas tik gali padeti

 276.   diletantas rašo:

  Sveiki,
  norėjau pasitikslinti dėl žarnyno valymo. Vienur - rekomendacinio pobūdžio siūlymas, kitur - kaip privaloma procedūra. OK, tarkim privaloma. O kas turima omenyje - žarnyno valymas? Pasak dr. Rimanto Stuko (radau tik forumuose citatas, “originalo” neužtikau), paprasta klizmutė tai nėra tas “garsusis” žarnyno valymas.
  “Med. dr. Rimantas Stukas:
  1) „Garsusis“ žarnyno valymas – tai ne tas pats kaip paprasta klizma. Paprasta klizma išvalo storosios žarnos galinėje dalyje susikaupusias išmatas, o žarnyno valymo procedūros metu valomos ir tolimesnės žarnyno dalys. Tačiau kartu su žarnyno turiniu išplaunamos ir gerosios žarnyno bakterijos, kurios kiekvieno žmogaus gali šiek tiek skirtis. Ir nors po žarnyno valymo procedūros suleidžiama į žarnyną gerųjų bakterijų, tačiau ne visada jos „prigyja“. Taip gali sutrikti normali žarnyno mikroflora, o dėl to gali atsirasti įvairių virškinimo sutrikimų. Be to, atliekant žarnyno valymo procedūrą bakterijos, kurios gyvena apatinėje žarnyno dalyje pakeliamos į aukštesnes žarnyno dalis, taip sutrikdoma normali žarnyno bakterijų pusiausvyra. Toks žarnyno valymo būdas žmogui fiziologiškai netinkamas. Normaliai žarnynu išmatos slenka žemyn, kol pasišalina. Žarnyno valymo procedūros metu išmatos tarsi „grąžinamos“ žarnynu atgal, ir tik po to jos šalinamos. Tas „grąžinimo atgal“ procesas gali būti pakankamai žalingas sveikatai, nes šis procesas priešingas normaliai žarnyno veiklai.
  Žarnyno valymo procedūros metu išplaunamos iš žarnyno išmatos. Jei būna užkietėję viduriai ir žarnynas „pilnas“, tai iš karto po žarnyno valymo žmogus pajaučia lengvumą. Bet žarnyną išvalyti galima normaliu fiziologiniu būdu – pakanka prieš pusryčius suvalgyti džiovintų slyvų 100 gramų, šviežių daržovių, kviečių sėlenų, - ir žarnynas pats natūraliu būdu išsivalys. Plačiau apie tai siūlome paskaityti skyrelyje „Išvalykite organizmą…sėlenomis“.
  Žarnyno valymo procedūros gali būti taikomos esant medicininėms indikacijoms, pavyzdžiui žmonėms, kurie dėl kokių nors priežasčių nevaikšto, guli ar labai mažai juda, esant žarnyno atonijai – judesių ypatingam susilpnėjimui, bet ne profilaktiškai kiekvienam pageidaujančiam.
  2) Maisto netoleravimą pirmiausia pajunta pats žmogus be jokio ypatingo tyrimo. Pavyzdžiui, sergantieji fenilketonurija ar celiakija netoleruoja gliuteno, medžiagos, esančios javų grūduose. Jie suvalgę miltinių gaminių ar kepinių jaučia diskomfortą virškinimo trakte; jei neturi fermento laktazės, kuri skaldo pieno angliavandenį laktozę – išgėrę karvės pieno suviduriuoja ir pan. Na o maisto netoleravimo testas negali pateikti objektyvios, moksliškai pagrįstos informacijos.
  3) Maitinimosi pagal kraujo grupes teorija neturi jokio mokslinio pagrindo. Tai ne mokslinė teorija, jos nepripažįsta Pasaulio sveikatos organizacija bei mitybos mokslininkai ir specialistai. Teorijų galima prigalvoti visokių, pavyzdžiui, maisto pasirinkimas priklausomai nuo akių spalvos, nuo plaukų spalvos ar nosies formos, tačiau jos visos būtų ne mokslinės, nors , ko gero, atsirastų žmonių, kuriems tokios teorijos tiktų ir netgi labai patiktų.”

  Labai pritariu išdėstytose mintyse, nes žinant, kokia vykdoma marketingo politika, tai nenustebčiau, jei atsirastų ir išmatų valgytojų kultas (o gal jau toks yra :D ).
  Andy, pasakyk, prašau, savo nuomone apie šį straipsnelį (kiti, žinoma, taip pat pakomentuokit). Gal vis tik užtektų tų sėlenomis pravalyti žarnyną kelias dienas prieš atliekant akmenų šalinimo procedūrą?

  Beje, apie patį akmenų šalinimą. Žinant, kaip tie akmenys susidaro, juos galima pašalinti vien pakeitus gyvenseną ir naudojant profilaktikos priemones. Ar aš klystu? Na žinoma, nekalbu apie įsisenėjusius akmenis, “užkalkėjusį” organizmą, kur BŪTINA daryti šias procedūras, siekiant išvengti operacijos…
  Esu šalininkas tokios filosofijos, kad žmogus turi pakeisti savo mąstymą, nes apsivalyti ir po to tęsti ydingą gyvenseną - beprasmiška. Nežinau, kokio amžiaus yra naudojantys šias procedūras, bet jei esi vidutinio amžiaus, reguliariai darantis kardio treniruotes, teisingai besimaitinantis, manau jokie šalinimai nereikalingi. Kažkodėl man atrodo, kad tai daugiau psichologinis momentas - žmonės tarsi ieško, kad padėtų išspęsti problemą “vienu ypu”, o po to tarsi pradėti viską nuo švaraus puslapio. Bet vargu ar taip būna :) Raktaas į sveiką gyvenseną - nuoseklus ir valingas darbas su savimi. Beje, ir marketingo išmanymas :D Na o jei rimčiau, ir papraščiau sakant - akmenų valymas kaip PROFILAKTINĖ priemonė - nėra reikalinga. Bet čia tik mano nuomonė. Profilaktikai tiktų ankščiau paminėtos arbatėlės + nuolatinė sveika gyvensena.
  Man beveik pavyko
  http://sportuok.blogspot.com/
  nebevalgau kepto maisto, nevartoju gazuotų gėrimų, geriu daug vandens, žolelių (silpnos šiobrelių, ramunėlių, ekrškėtrožių arbatos), daug daržovių, ypač vakarop, įvairios košės, reguliariai darau kardio treniruotes, kai tik įmanoma, automobilį pakeičiu dviračiu. Tai jau tapo įpročiu, bet tai reikia tęsti dar bent metus, kad galėčiau užtikrintai pasakyti - jog aš visam laikui pakeičiau gyvenseną…

 277.   diletantas rašo:

  “norėjau pasitikslinti dėl žarnyno valymo. Vienur - rekomendacinio pobūdžio siūlymas, kitur - kaip privaloma procedūra… ”

  Čia turėjau omenyje prieš ir po kepenų akmenų valymo procedūras.

 278.   andy rašo:

  Na kiek suprantu tu kalbi apie zarnyno plovima klinijoje. Del sio plovimo tai kaip visada yra ivairiu nuomoniu, asmeniskai esu dares, bet nemanau kad tai geriausia metodas.
  Pradzioje geriau paprastesniu pabandyti kaip valgymas zaliu vaisiu ir darzoviu, naudojimas molio kaip pyroclay.com, taip pat atstatymas zarnyno floros vartojant probiotikus ar fermentuotus kupustus.

  Nepaisant to jei zmoniu zarnynas yra labai uzsiterses sio proceduros gali butu naudingos, bet velgi po to reikia vartoti nemazai probiotiku, kad atsistatytu zarnyno flora.

  O del zarnyno valymo pries kepenu plovima tai nera butina, bet jie zarnynas labai blogoje bukleje, nuolat uzkieteje viduriai ir t.t. tai zinoma isvalyti reiktu ir zarnyna, ir idealiai tai bent kiek reiktu padaryti pries plaunant kepenis. Bet velgi jei yra rimta liga tai reikia plauti kepenis ir tulzies pusle nieko nelaukiant.

 279.   andy rašo:

  Na o del akmenu, tai jei jau tie akmenys yra susidare tai vien pakeitus gyvenimo buda gali ir nepakakti, tad kepenu plovimas gali buti naudingas.

  Kaip sakiau kepenis gerai valgo burokeliu sultys, taip pat akmenis tirpdo vaistazole chianca piedra.

 280.   Vaidas rašo:

  Kur butu galima isigyti chanca piedra?

 281.   andy rašo:

  Leituvoje nezinau, bet gali parisisiusti
  http://www.iherb.com/Whole-World-Botanicals-Royal-Break-Stone-Kidney-Bladder-Support-400-mg-120-Veggie-Caps/16450?at=0

 282.   Audrius rašo:

  T. Kosciuškos g. 17 Vilniaus m
  Tel. +370 5 2397810
  UAB ANATA
  aš ten pirkau, kaina apie 70 lt.
  http://www.natura.lt/index.php?currency=LTL&set_lang=lt

 283.   diletantas rašo:

  nevisai teisinga nuoroda, Andriau ;)
  http://www.natura.lt/index.php?cid=2591&query=Kreivasis+lapainis&x=30&y=11
  Na, rinktis tikrai yra iš ko :) Įvedus į googl’ą “kreivasis lapainis” pasirinkimas nemažas.
  Tik tos piliulės man kažkaip nelabai, mėgstu pats arbatėlę užsiplikyti. O džiovintos “žolės” neužtikau :S

 284.   gina rašo:

  Na as dariausi pirma kepenu plovima,tai noriu aprasyti kaip man sekesi. Tris dienas pries plovima valgiau koses,vaisius ir darzoves. Kai reikejo gerti druska buvo bjauru, bet isgeriau. Labai keista buvo, kad kai isgeriau ta druska, burnoje jauciau salduma kokia minute. Po antros druskos dozes pradejau lakstyti i tualeta,zodziu ji man suveike kaip stiprus laisvinamieji. Cia taip visiem buna? Atejo laikas gerti aliejaus kokteili,o as vis dar periodiskai i tualeta laksciau. Slyksciausias dalykas buvo ta alieju isgerti, tikrai nemaniau kad tai taip bjauru, kelis kartus sutampe,bet neisvemiau. Pagulejus 1,5val vel apsilankiau tualete ir ejau miegoti. Nakti vel keliausi tustintis,paskui tik ryte. Ryte isejo kazkiek akmenuku,as ju neskaiciavau bet manau iki 10,nedaugiau. Ryte vel ta druska geriau, bet mano nuomone gal jos ryte ir nereikia gerti? Nes vel pailgeja laikas tualeto lankymesi. Net nzn ar cia buvo naudinga ar ne, bet tikiuosi kad taip. Pajusiu rezultata veliau. Nes tik vakar dariau plovima.
  Priminsiu kad man pasalinta tulzes pusle.

 285.   andy rašo:

  Na jusu organizmas galbut yra jautrus, todel kita karta patarciau sumazinti druskos doze. Ryter druska geriama kad su ismatom iseitu akmenys, nes jei jie liks zarnyne negerai. Bet jei jums iseina be gerimo tai galit jos ryte nebegerti.

  O alieju paskaninti galima idejus caynne pipiro, ar net truputi imbiero.

 286.   abatas rašo:

  labas …skaitineju kaip isvaliti tulzies pusle …turiu problemu yra smulkiu akmenu iki 6mm didzio ..nezinau ka rinktis kokia procedura ..nes daznai kas savaite uzeina skausmai …apie operacija dar bijau galvoti kas galit patarti ?

 287.   andy rašo:

  Na maziems akmenukams si procedura labai tinka, tik zinoma gerai viska pasiskaitykit, pasiruoskit ir teisingai atlikit procedura. Kaip nekarta sakiau si procedura tikrai nera tokia baisi kaip atrodo.

  Kitas varjantas butu naudoti chanca piedra vaistazole, bet plovimas butu geriau.

 288.   Cinamono Nauda Sveikatai rašo:

  [...] Kepenų ir tulžies pūslės plovimas išgydo daugelį ligų [...]

 289.   gina rašo:

  Andy noriu paklausti kaip vartoti spirulina ir chlorela? Ant pakuotes parasyta kad vienu po 3 du kartus dienoje, kitu po 6 du kartus. Cia ne per daug? Ir gerti pries valgi ar po?

 290.   Mykolas rašo:

  Gina, geriau neklausk tokiu klausimu, nes cituoju “NORIU ĮSPĖTI, KAD AŠ NESU GYDYTOJAS IR VISA PUBLIKUOJAMA INFORMACIJA YRA TIK PATARIMAI, KURIAIS REMENTIS JŪS GALITE PRIIMTI TEISINGESNIUS IR SVEIKESNIUS SPRENDIMUS. MANO PATARIMAI NESKIRTI DIAGNOZUOTI AR GYDYTI LIGAS IR ČIA PATEIKIAMA INFORMACIJA NĖRA PATVIRTINTA IR PATIKRINTA SVEIKATOS MINISTERIJOS IR KITŲ INSTITUCIJŲ.” ANDY

 291.   toma rašo:

  sveiki

 292.   andy rašo:

  Na chlorela ir spirulina yra panasiai kaip koncentruotas maistas, tad su 6 tabletes 2 kartus per diena tikrai nebus per daug, asmeniskai esu zymiai daugiau suvartojes. Nera didelio skirtumo kada vartoti.

 293.   gina rašo:

  Aciu Andy uz atsakymus.

 294.   toma rašo:

  Pirma plovima pagal Andy rekomendacija dariau pries pusantro menesio.Isejo labai daug baisenybiu:akmenys ,panasus i plastelina,tamsiai ir sviesiai zalios spalvos,ivairaus dydzio.Vieni kruopos dydzio kiti abrikoso kauliuko dydzio,o kiti iki 8 cm ilgio,poto isbego tamsiai zalias skystis,dar veliau tamsiai geltonas skystis.Kadangi uzkieteje viduriai ir turiu gemaroju,si procedura buvo labai sunki.Po proceduros jauciau,kad istrigo nemazai akmenu ir savijauta buvo labai bloga.Galbut reikejo kviesti greitaja,bet nesinorejo.Visdeto organizmas yra labai stiprus dalykas,atlaikiau.Antra plovima ryzausi pasidaryti po menesio ,nors labai bijojau,bet kai pagalvojau,kad laukia antra peties operacija/gydytojai nezino priezasties/ ir skydliaukes operacija.Si karta labiau pasiruosiau:tris dienas dejausi zvakutes nuo gemarojaus,o po valymo geriau vidurius liuosuojancius vaistus.Antra karta kepenu plovimas praejo lengviau,nors akmenu isejo nemazai,tik mazesni.,didziausi buvo tik abrikoso kauliuko dydzio.Bet vistiek jauciausi nelabai gerai.Atrodo,kad mano pilve vieni akmenys ir ju neatsikratysiu niekada.Nusprendziau trecia karta jau nelauksiu menesi ir pasidariau po dvieju savaiciu.Si karta buvo visai pakenciamai.Akmenu isejo daug,bet jau zymiai maziau.Po trecio karto pasijutau geriau.Po paskutinio valymo:apmazejo sanariu ir limfmazgiu skausmas-nustojau naudoti paracitamoli ir diklofenaksa,sumazejo kraujo spaudimas-anksciau naudojau 3-ju rusiu tabletes,dabar palikau tik viena,aprimo mano skydliauke-nutraukiau naudoti karbimazoli,kuris mazina skydliaukes veikla,bet naikina kraujo baltuosius kunelius,t.y.pazeidzia imunine sistema,pagerejo regejimas.Tikiuosi po daugiau tokiu valymu nereikes man jokiu operaciju.Sirgau 2-jus metus.Gydytojai pradejo mane gydyti pirmiausia nuo depresijos,geriau stiprius antidepresantus;liepe gerti moteriskus harmonus ir t.t.Gydytoju diagnoze visus siuos dvejus metus buvo ziauriai klaidinga!Juk man tereikejo tik apvalyti kepenis,o po to visa organizma.Noreciau patarti moterim :niekada negerkite antidepresantu-jie jus padarys dar labiau depresuojanciom,niekada negerkite gydytoju labai persamu moterisku harmonu-jie tik padarys chaosa jusu visame organizme.Jei pasijusite blogai:neturite energijos,jusu kunas pasidare sunkus kaip akmuo,pasidarete labai jautri smulkiom problemom,paprasciausia pradekite valyti vidinius organus ir viskas vel atsistatys isavo vezias.Dekui Andy tau uz tai kad tu esi toks koks esi.Jei ne tavo pasiulymai as ir toliau, netekusi vilties,tarsi krisciau pamazu i bedugne.Meldziu Visagalio ,kad butu daugiau tokiu iniciatyviu zmoniu kaip tu.

 295.   Audrius rašo:

  oho, fantastiška sveikimo istorija :) jeigu ne paslaptis, Toma, kiek jums metų?
  na aš ne Andy, norėčiau pridurti, kad pries kepenų valymą labai svarbu išsivalyti žarnyną. tada kepenų valymas bus dar sėkmingesnis. kad žarnyną reikia valyti patvirtina užkietėję viduriai. taip pat labai svarbu kasdien išgerti pakankamai vandens.

 296.   toma rašo:

  Sveikas Audriau.Malonu su tavimi susipazinti.Man 49-ri.Del zarnyno valymo man yra problemuKiek pavarciau puslapiu del zarnyno valymo,tai visur siulo klizmas,As niekada nedariau klizmu ir nezinau kaip jos daromos.Antra as gyvenu Anglijoje ,o cia nusipirkti prietaisa vargu ar rasiu.Trecia- ieskau budu issivalyti zarnyna zolelemis.Iki siol neradau,bet as rasiu.Pries 15 metu man buvo panasiai,tik svelnesnia forma.As issivaliau zarnyna su Herbalife companijos produktu 21 day.Per 21 -na diena taip garai issivaliau,kad neturejau jokiu problenu iki dabar.Kokios zoleliu sudeties tos tabletes tai as nezinau,bet jos labai geros.Si programa susideda is 2-ju rusiu .Vienas geri is ryto ,o kitas vakare.Nusipirkciau ir dabar,tik Anglijoje jomis neprekiauja,o is lietuvos parsisiusti manau nebus kaip.Kadangi sergu jau 2-ji metai,negaliu dirbti,o pasalpos yra labai mazos,todel negaliu atvaziuoti i lietuva nes man per brangu.Anglijoje gyvenu 8-rius metus.Per ta laika visi draugai isdulkejo.O kad pirmiausia reikia valytis zarnyna tai as seniai zinau.Kadangi neturiu salygu,rizikavau.Bet kas nekeista,kai apvaliau kepenis tai ir gemarojus aprimo.Ypac kai po trecio karto pradejau naudoti CHANCA PIEDRA.As pati esu labai nustebusi,kad per 2-men pasiekiau tokiu rezultatu.Zinoma sanaudojau daugiau budu pvz:is ryto vietoj pusryciu geriau tik stikline darzoviu sakniastiebiusultis.Pietum ka nors legvo,vakarienei -kefyro ar semenu kisieliu.Kadangi organizmas uzsikimses negaliu nieko valgyti,tai tokia dieta buvo lengva atlaikyti,nes taip maitinuosi beveik metai.Nepaisant to svoris nuo harmonu per 6men priaugo 14kg,o vandens as isgeriu api 3l per diena.Be sulciu ir vandens as dar geriu ivaires vaistazoles.Bet staigus pagerejimas iviko po trecio kepenu valymo.Matyt buvo uzsikimse visi kanali ir jokios vaistazoles ir sultys nepadejo

 297.   toma rašo:

  tiesa kai vasario men.jau is viso nepaejau,padaznejo samones netekimo priepuoliai pareikalavau gydytojo kad pakartotu kraujo tyrima,tai atrado dar ir skydliauke.Per aktyvi.Na galvoju viskas.Mirstu.Zinoma,as neesu jauna,bet mirciai kol kas per jauna.As netgi pradejau gydytis savo slapimu.Kaip sakoma ir mirstantis griebiasi uz siaudo

 298.   Audrius rašo:

  malonu :)
  internete gana daug visokių preparatų žarnyno valymui, kartais net sunku išsirinkti. be to, manau Anglijoje nėra problema atsisiųsti. aš žarnynui naudojau denoxinal (turi GPM sertifikatą) su cholere, tai labai gerai pagerino ir pagreitini žarnyno tuštinimasi/valymasi.
  manau jeigu ir toliau laikysitės rėžimo, viskas susitvarkys. linkiu kantrybės ir sveikatos :)
  nebeturiu ką pridurti, kur tas Andy su patarimais? Andy!!!! :)))

 299.   toma rašo:

  Dekui Audriau,pabandysiu denoxinal.Zinai ,ir as pasiilgau Andzio.As manau jis uzsiemes.Netycia uztikau jo varda kitoje temoje.Dabar neatsimenu pavadinimo ,bet tai kazkas surista su maisto produktu uzterstumu.

 300.   aima rašo:

  pries menesi rasiau apie savo ispudzius kepenu valymo praktikoje.taigi pries pora dienu,vel valiau kepenis.ketvirta kart per 2 men.dabar jau panaudojau ir black walnut tinktura,pries parazitus.siryt buvau nustebus pamacius keista akmeni.jis buvo pupos formos,plokscias,sviesus,vienas sonas rainas,tamsesnis.perlauzus matosi kaip kokia plutele,o viduje sviesi mesyte.brrrr…turiu daktares Clark knyga,tai is kart toptelejo mintis,kad tai kepenu siurbike!jau pora metu jausdavau,ka nors astresnio uzvalgius,isgerus stiprios kavos,kad’’suplazda kepenys”(taip vyrui sakydavau).pries metus dariau kepenu tyrimus,tai buvo negerai su bilirubino kiekiu kraujyje…

 301.   gina rašo:

  Toma, Andy yra rases kad zarnyna galima issivalyti valgant tik darzoves apie savaite. Tavo pasakojimas nuteikia labai optimistiskai,sekmes tau.

 302.   toma rašo:

  Gina,kad as tik darzoves ir kosytes tegaliu valgyti,vis tiek organizmas nesugeba ir tai apdoroti.Dar kai kas,po kiekvieno valymo persti is vidaus strenu plote,kartais pilvo plote ir liezuvis buna apsineses baltom nuosedom.Manau,kad Epsom druska labai isnaikina gerasias bakterijas.Siandien pabandysiu gerti daug kefyro,kad atsistatytu zornyno flora.Dar pastebejau,kad isgerus truputi aliejaus sie simptomai aprimsta.O zarnyna pabandysiu susitvarkyti su alijosium ir rabarbarais.Jie labai gerai isvalo zarnyna ir nepanaikina geru bakteriju.Vienoje vietoje perskaiciau apie chanca piedra.Ten rekomenduoja vartojant sias kapsules,vakarais isgerti puse puodelio alyvuogiu aliejaus sumaisyto su puse puodelio greipfurto sultimis,tai pagerina chanka piedra veikima.Aima,dekui uz pateikta informacija,tai man prideda daugiau optimizmo.Ir as nusprendziau ilgai nelaukti.Si savaitgali darysiu ketvirta valyma.Stengsiuos kuo daugiau dalintis su jumis patirtais nuotykiais,kovojant uz sveikata.

 303.   aima rašo:

  po sesiu valandu dar vienas parazitas!!!tai kas ten pas mane darosi?!

 304.   . rašo:

  Kokiu dar budu butu galima isvaryti parzitus lauk?

 305.   Audrius rašo:

  su zaperiu galima naikinti pagal H Clark.

 306.   . rašo:

  Aciu, Audriau. Pasiziurejau info apie zaperi, kaina nemaza 1500.
  Gal pats esi bandes? O gal lietuvoje kur nors atlieka tokias proceduras?

 307.   andy rašo:

  Toma, aciu uz pasidalinta gijimo istorija ir ji manau bus geras pavyzdys kitims ir dar vienas irodymas, kad kepenu plovimas gali padeti.

  Kiek suprantu jums yra padidejes TPO antikuniu, kurie atakuoja skydliauke.
  Siuo atveju butinai reiktu vengti gluteino turincio maisto, kaip kvieciu, rugiu, mieziu ir net avizu, nor jos turi labai mazai. Jas pakeisti sorom, quinoa, ryziais.

  Beje dar gali panaudoti gero kokoso riesutu aliejaus, teigiama kad jis taip pat naudingas skyliaukei.

  Su kefyru velgi atsargiai, nes kazeinas (esantis pieno produktuose) taip pat gali paskatinti TPO gamyba.

  Cia yra geras interviu apie skydliauke, tik reikia uzsiregistuoti, bet interviu free.
  http://www.oneradionetwork.com/health_-_podcasts/health_challenges_(diseases)/datis_kharrazian_-__hypothyroidism__is_an_autoimmune_issue_02.02.2010_201002021522/

  Taip pat reiktu pasiziureti emocijas, yra gera L.hay knyga
  Love yourself heal your life.

 308.   andy rašo:

  Del zaperiu, tai velgi su jais atsargiai, teigiama, kad jie gali sunaikinti zarnyno flora ir po to isiveis kandida ir kitos blogas bakterijos, tad jei naudosit, tai butinai vartotik probiotikus.

  Esu kuri laika naudojes, bet po to nustojau

  Pigesnis varjantas yra cia
  http://www.worldwithoutparasites.com/
  $125.
  Teigiama, kad kai kuriuos parazitus gali net $10 ebay zapperis sunaikinti, bet kaip sakiau velgi atsargia.

  Dar yra toks sputinik zaperis, kur reikia ryti ir jis prakeliaudamas per zarnyne sunaikina parazitus, bet velgi, apie ji yra priestaringu nuomniu.

  http://www.parasiteremedies.com/

 309.   aima rašo:

  zapperi as irgi vartojau,bet kaip matot visgi mano”draugeliu nesunaikino”.jis veikia idomiai,organu vidui,kazkaip neuzmusa parazitu,ar kazkaip panasiai.reikia skaityti clark knygoje…as turiu rusiska varianta.kainavo apie 300 euru

 310.   andy rašo:

  Cia esu idejes H.Clark parazitu valymo recepta
  http://www.buksveikas.net/viewtopic.php?f=2&t=10

  O siaip tai del H.Clark produtu, tai dabar ten yra keleta kompaniju, kur jos produktus platina ir kai kuriu produktu kainos yra labai ispustos.

 311.   Audrius rašo:

  aš zaperį pirkau už 75 litus Kaune. pasižiūrėkite skelbimus internete, tikrai rasite, yra keli vyrukai, kurie juo gamina.
  dėl naudingumo, tai sunku pasakyti kiek naudingas zaperis. manau jei nors vieną parazitą sunaikina, tai jau laimėjimas :)
  labai naudinga paraleliai su zaperiu naudoti kokais nors tabletes arba tinktūras skirtas parazitams naikinti. aš šiuo metu naudoju iš coral club vaistažolių rinkinį nuo parazitų. kasdien po 10 lašiukų reikia išgerti su vandeniu.
  taip pat, kaip ir Andy rašė, H Clark vertingi patarimai, kaip naikinti parazitus žolelėmis ir prieskoniais.

 312.   andy rašo:

  Beje dar teigiama, kad burokeliu sultys taip pat naikina parazitus, kandida ir kitus kenkejus, tik zinoma reikia spaustis patiems, o ne is parduotuves pirkti.
  Ir beje ankciau mineat mini beet protokola tureciau artimiausiu metu isversti i lietuviu kalba

  http://robertvon.com/

  Beje suprantantiems anglu kalba siulau paklausyti ten tuos du ROberto interviu, ten daug geros info
  Taip pat sita

  http://www.oneradionetwork.com/health_-_podcasts/diet_and_nutrition/robert_von_sarbacher_-_live_alchemy_-_mini_beet_protocol__mbp_-_03.29.10_201003291632/

 313.   linas rašo:

  jai yra hepatitas b koki poveiki duoda kepenu valymas?

 314.   andy rašo:

  Kepenu plovimas siuo atveju tikrai gali padeti ir butu labai patartina sia procedura padaryti ir bent keleta kartu.

 315.   . rašo:

  Kokiu budu galima butu isvalyti kepenis esant silpniems inkstams.

 316.   linas rašo:

  taik tas receptas kepenu valymo uztenka papratos druskos istirpinto vandenije?

 317.   linas rašo:

  ta prasme koks butu paprastas kepenu valymo receptas

 318.   toma rašo:

  Dekui Andi uz atsakyma.Visa tai yra tikra tiesa,tai pati pajutau.Pradzioje valgiau ivairiu kruopu koses,ivaires seklas,kaip sezamo,sememenu,riesutu,geriau ir semenu kisieliu.Dabar palikau tik ryziu ir grikiu,nes kai tik panaudoju kitka,tai mano skydliauke pradeda mane smaugti,padidejesPTO antikuniu kiekis suveikia mano skydliauke.T.p. supratau,kad esantys kepenyse akmenys,o ju yra begale mano kepenyse, uzkimso visus esancius kanalus.Totel ir uzkieteje viduriai.Vakar pabandziau isgerti tris stiklines kefyro,tai mano skydliauke visai mane uzsmauge.tuomet isgeriau tu paciu geruju bekteriju kapsulese.Pasijutau zymiai geriau ir mano sjydliauke aprimo.Supratau kad ta isdykusi skydliauke yra nestabyli ir priklauso nuo kepenu ir zarnyno.Dekui dar karta Endi.

 319.   toma rašo:

  Aima esu labai nustebinta,kad musu nuostabiame kune yra tiek daug baisiu dalyku.As lygiai t.p. kaip ir tu buvau labai issigandusi ,kai po pirmo karto issiplove tiek daug baisaus slamsto ir supratau,kad tai dar nepabaiga.Noriu tave padrasinti.Nebijok tu rasi ivairiausiu priemoniu,tik nenuleisk ranku ir pulk tuos parazitus visais frotas vienu metu.Imk pavyzdi is manes.Kai buvau maza,vaiksciodavau su mociute paupiais.Tai ji,kai rasdavo zole vardu pelynas,vis nusiskindavo nedideli lapuka ir sukramcius nurydavo,sakydama,kad tai vaistai nuo visu kirmeliu ir parazitu.Jei nori,tai gali pabandyti,o ju yra lietuvoje, manau,ne tik spec.vaistazoliu parduotuveje,bet ir paprastoj vaistinej.Tu gali ja valgyti.bel labai nedaug,gal tik viena lapeli,tu gali padaryti arbata,tu gali pasidaryti tinktura:pridek i nedideli stiklaini ir uzpilk spiritu,kad apsemtu esanti zoles kieki,jei neturi spirito,naudok degtine,kuri turi daugiau laipsniu ir gerk po arbatini saukstali.Manau jei geriant black walnut tau pradejo eiti parazitai,reiskia jie tau padeda,tik juos naudok ilgiau ir nepanikuok.Skaiciau apie ji.Labai idomu.Black wa.Tiesa nenustebk,pelynas yra labai kartaus skonio,gal del to parazitai jo bijo.lnut yra didelis ir stiprus medis,panasiai kaip musu azuolas.Jo seklos yra dideli riesutai.Teksturai naudojamas tu riesutu zalias kevalas,kuris turi labai stipriu nuodu pries ivairius parazitus,kad apsaugoti sekla.Tavo vietoje as naudociau ir black walnut ir pabandyciau pelyna.Pulciau tas bjaurybes visais frontais

 320.   toma rašo:

  Aima,dalis issitryne,Black wolnut yra didelis medis,panasiai kaip musu azuolas.Jo seklos yra riesutai.Teksturai naudojamas tu riesutu zalias kevalas,kuris turi labai stipriu nuodu nuo ivairiu parazitu seklos apsaugai.

 321.   toma rašo:

  raso,noriu pasidalinti savo nauja patirtim.Paskutini valyma dariau praejusi savaitgali.Chanka piedra pradejau gerti sekmadieni.Kompanija is kurios pirkau rekomendavo gerti 3 kartus pries valgi ir kiekviena vakara pries einant miegoti isgerti puse stiklines alyvuogiu aliejaus ir puse stiklines greipfruito sulciu misinio.Jie garantavo,kad naudojant si metoda akmenys iseis savaime,svelnai,be jokiu problemu /Epsom druska kartais pridirba kai kuriu problemu /.Tik butinai reikia isgerti vakare alieju su sultimis.Na as netikejau.Pirmadieni issitustinau -isejo keli slyvos kauliuko dydzio akmenys.Manau ,tai uzstrige po didziojo plovimo akmenys,nes turiu zarnyno problemu.Antradieni -nebuvo jokiu akmenu.Treciadieni,t.y.vakar visai nesitustinau,vis del to zarnyno problamu.Prigeriau kefyro,geruju bekteriju ir dar nusipirkau alijosiaus su ivairiom kitom zolelem tablete zarnyno valymui.Tai ka manot! Siandien mano didziausiam nustebimui,isejo tiek daug akmenu ,kaip ir pirma karta.Raso,siulau ir tau tai pabandyti.As likau labai patenkinta.Jokiu stresu,jokiu skausmu,jokiu geruju bakteriju naikinimo.Net nepajutau.Kaip man kepenu akmenys uzkimso lataka kuriuo iseina ismatos i zrnyna,taip tau kepenu akmenys uzkiso lataka kuriuo perduodamas slapalas i inkstus.Issivalius kepenis,atsistatys ir inkstu veikla.Sis metodas yra zymiai svelnesnis,ir efektyvus kaip ir su Epsom druska.Siulau si matoda tiems kurie silpnesni.As ateityje naudosiu:kiekvienai dienai kepenu valyma be Epsom druskos,o karta i menesi-su epsom druska.

 322.   toma rašo:

  Audriau,dekui uz anksesnius pasiulymus.T.p. dekui uz tai ,kad savo pasiulymu pasidometi Anglijoje del reikiamu preparatu,pazadinai mano smegenis.Matai,nuo antidepresantu mano smegenys buvo visai uzmige.Kokia as pasidariau visai ziopla!Zinoma,vakar nuejau i spec.zoleliu parduotuve ir beieskodama denoxinal radau man gerai pazystama alijosiu,kuris nuo vienos tabletes si ryta palengvino tustinimasi.

 323.   . rašo:

  Toma, labai aciu uz naudinga info. Tikrai bandysiu tavo siuo pasiulytu receptu valytis. Tik kiek laiko reikia gerti chanca piedra? Ir ar pries tai reiktia issivalyti zarnyna?Is kur atsisiuntei chanca peidra? Uzpuoliau tave klausimais… bet man labai naudinga butu si procedura. Ir parasyk kiek gerti aliejaus ir kiek sulciu. Dar karta aciu.

 324.   . rašo:

  Ups tik dabar pamaciau kokiais kiekiais gerti alieju su sultimis, sory. Tik nesupratau kiek kartu gerti, nejaugi ne viena karta ta misini gerti?

 325.   toma rašo:

  Raso,alieju gerk viena karta vakare pries einant gultiir viskas.Is viso iseina tik viena stikline misinio.Kadangi as gyvenu Anglijoje,tai cia yra pilna visur.O Lietuvoje ,nezinau nes nebuvau jau daug metu,neturiu nei giminiu,nei draugu.Bet nenusimink,perziurek ankstesnius komentarus,kazkas buvo parases kur jo galima rasti Lietuvoje.O jeigu nerasi pabandysiu as tau ju atsiusti.Cia prikau-9O kapsuliu 500 mg kainavo 15,99 £.Kiek ieskojau tai radau tik tokia pigiausia kaina Anglijoje.Parsisiusti is Amerikos man per brangu.Jeigu turi draugu,kurie vazineja i Anglija,tai gali paprasyti ,kad atveztu.T.p.cia Anglijoje kiekvienoje vaistineje yra Epsom druskos Kaina 5OO g-2.5 £.Labai pigi.

 326.   toma rašo:

  Raso, chanca piedra gerk tol kol issivalysi akmenis.Pati pamatysi.Kiekviena karta ju vis mazes ir mazes.Siaip raso,kad kai kuriems jie issivalo daugiau negu per metus.Pvz.Andis ju visai tikriausia neturi,nes jau ilga laika juos valydamas,ju neaptiko.Cia priklauso nuo to kiek ju yra pas tave prisirinke. Chanka piedra reikia gerti 3-is kartus per diena pries valgi.Nors turiu zarnyno problenu-uzkieteje viduriai ir gemarojus,as rizikavau be zarnyno valymo.Visa tai aprasiau anksciau.Jei pas tave zarnynas tvarkoj,tai zarnyno valymas nebutinas.Valant kepanis savaime kazkiek apsivalys ir zarnynas.Siuo metu as valau ir zarnyna ir kepenis tuo paciu metu.Zarnyno valymui radau labai geru zoleliu misinio tableciu su alijosium ir rabarbarais.Juos reikia isgerti tik viena tablete vakare pries einant miegoti.Kaina labai pigi 12O tableciu-9 £.,t.y.jo uzteks 12O dienu ,o efekta pajutau jau po vienos tabletes.Manau Lietuvoje alijosiaus papildo lengvai rasi.9O kapsuliu chanka piedra tau uztaks visam menesiui.Po to pati nuspresi

 327.   vilius rašo:

  To Toma.kaip vadinasi tas zarnyna valancios tabletes su alijosiumi.dekui..

 328.   toma rašo:

  Raso,idomu kokia pas tave yra inkstu problema.Papasakosiu vienos mano angles drauges istorija.Aglijoje gydymo sistema yra tokia:zmogus pasijunta nesveikas ir ateina pas gydytoja.Gydytojas padaro tyrimus ir nieko neranda-tyrimai geri,nes valstybe isskiria mazai lesu medicinai ir naudoja pacius pigiausius reagentus ir aparatura,kurie tyrimo metu parodo liga tik tada,kai liga buna isisiubavusi daugiau kaip 3O% arba zmogu jau reikia operuoti.Taigi gydytojas nieko nerades diagnozuoja madingaja depresija ir israso antidepresantus.Taip mano drauge naudojo antidepresantus 5metus kol gydytojas atrado,kad atsirado skydliaukes problemu-nepakankamai pagamina harmonu.Israso naudoti harmonus.Taip ji gere dar papildomai harmonus dar 2-jus metus,kol neatsirado kitu pasaliniu problemu.Galu gale pavargo ji nuo gydytoju gydymo ir nutraukusi vartoti visus vaistus nuejo pasikonsultuoti pas kinieciu medicinos konsultanta.Jis jai paaiskino,kad susilpnejes skydliaukes aktyvumas yra del inkstu problemu.Mat nuo cheminiu vaistu uzsikimses kazkoks inkstu latakas,kuris blokuoja skydliaukes veikima.Tai jis ja isgyde valydamas inkstus kazkokiom kinietiskom zolelem.P.s. gydytojai jai nebuvo rade jokiu inkstu problemu.Visi anksciau daryti tyrimai rode kad ji sveika.Tokia pati yra ir mano istorija.Mano drauges istorija paskatino mane tam zingsniui,kuriuo as zingsniuoju dabar.As neturiu pinigu kinieciu specialistui ir nemanau kad negalima apsieiti be jo.As pradejau gydytis pati ir per 2 menesius pasiekiau nemazu rezultatu. Todel manau kad kepenu valymas tau tikrai pades,tuo labiau kad tau dar nepervelu.As per ilgai laukiau.

 329.   toma rašo:

  Raso,tos tabletes vadinasi:ALOE VERA COLON CLEANSE,supports gastrointenstinal health,food supplement 12O tablets.Pirkau is sios Anglijoje populerios parduotuves HOLLAND& BARRETT.www.hollandbarrett.com. Tuo metu buvo nukainavimas:jei viena perki,tai kita gauni uz puse kainos

 330.   toma rašo:

  Raso,siaip tai gali uzsiauginti alijosiu namuosa ,bus daugiau naudos,o rabarbaru pilna ir Lietuvoje.Cia Anglijoje visos darzoves atveztines,labai chemikaluotos.Reikalingas alijosius ne jaunesnis kaip 3-ju metu.RECEPTAS:7 vnt.lapai alijosiaus,7 valgomi saukstai medaus,7 valgomi saukstai istirpinto sviesto,4 valgomi saukstai kakavos.Alijosiu nupjovus,palaikyti 1 para saldytuve/saltoje vietoje jame susidaro kazkokios vaistines savybes/.Po to alijosiu supjaustyti kaip svoguno laiskus,viska sumaisyti,sudeti viska i stiklaini,laikyti saldytuve.Naudoti 3-is kartus per diena,po valgio.Toks misinys ne tik isvalys zarnyna bet praturtin organizma vitaminais.

 331.   toma rašo:

  Viliau,atleisk nepasiziurejau ,kad tai tu paklausei,galvojau ,kad Raso klausia,bet tu turbut neuzpyksi.Kas del situ alijosiaus tableciu naudojimo,tai jos yra labai stiprios,bet nekenksmingos.Kiek laiko gerti -nenustatyta.Reikia orientuotis pagal save.Jei pradesi labai viduriuoti,tai isgerk tik puse tabletes,o jei nuspresi kad jau gana,negerk.Gali pradeti vel ,kada tik sugalvosi kad vel reikia.

 332.   toma rašo:

  Tiesa,pamirsau pasakyti,kad siandien issitustinau akmenu nesimate,nes ismatos is paziuros buvo eilines,bet labai man knietejo kokio turinio yra jos,tai isdrisau slyksciai pasielgti.Paemiau ilga plona pagaliuka ir pamakalavau tualete.Turinys issisklaide i dvi dalis:viena dalis skysta,o tarp jos kieti,rudos spalvos slyvos dydzio kieti gabalai,tokie patys,kaip ir akmenys valant su Epsom druska,tik ne zali,o rudi

 333.   . rašo:

  Toma, tai gal tada uztektu man pavartoti chanca piedra ir daugiau nieko, del inkstu tai man juos jaunystej paskaudedavo, tik tiek, kazko labai rimto ir nebuvo. Bet esme, kad as bijau kepenu valymo,brrr.

 334.   andy rašo:

  Siaip inkstams dar gerai dilgeles, zolininke Susan Weed rekomenduoja paimti 28 g (gana didelis kiekis), uzpilti karstu vandeniu ir palaikyti siltai suvinyjus bent 4 val. ( galima ir 24 val). Ir po to gerti. bet atsargiai jei yra padidejes kraujo kresumas, taip pat galima pradeti nuo daug mazesnes dozes.

 335.   . rašo:

  Gal kas zino kur lietuvoje galima butu nusipirkti chanca piedra ( geriau butu tabletemis arba lasiukais).

 336.   andy rašo:

  Galima butu panaudoti sviezias obuoliu sultys, ir isgerus suvalgyti 2 obuolius, bet velgi jei silpni inkstai tai pradeti nuo mazu doziu.

  Taip pat yra tokia vaistazole MIlk thistle (Tikrasis marginis (Silybum marianum), ji gerai kepenims

 337.   Audrius rašo:

  esu rašes ankstesniuose komentaruose kur galima chanca piedra nusipirkti. ten tabletes.

 338.   . rašo:

  Jei gali dar karta parasyk, nes man ten neatidaro. Dekui

 339.   . rašo:

  Na susiradau puslapi naturasant, bet chanca piedra jokiu pavidalu ten nera:(

 340.   Audrius rašo:

  turetu buti, pasiskambink ten.

 341.   aima rašo:

  toma,jusu ligos istorija labai panasi i mano vyro.jam taip pat teko pereiti visu galu daktarus ir ne vienas nesugebejo rasti problemos.neradus ligos irgi buvo maitinamas antidepresantais,kol pagaliau kazkaip po metu vaiksciojimo ir pas valdiskus daktarus ir pas privacius,atrado padidejusia skydliauke…pati dabar esu airijoje,bet liepa skrisiu atostogu,tai teks vyra mokinti valytis kepenis ir visa organizma.kas del pelyno,tai as jo turiu ir savo darze,laikas nuo laiko ji pavartoju.ir siaip visa praejusia vasara prabraidziau po pievas ir prisirinkau zoliu daugiau nei 50rusiu,dziovinau,maliau su kavamale,ir vartojau visa ziema ir dabar dar pakabinu sauksteli kita,vietoj maisto papildu

 342.   aima rašo:

  chanka piedra radau http://www.vejozoles.lt,kaina 75 lt,o anglijos svetaineje tokia pat pakuote 22 svarai,tai daug maz tas pats.ieskosiu dabar airijoje.aciu, toma,uz palaikyma!

 343.   . rašo:

  Aciu uz nuorodas, bet gaila abejose vietose teturi tik kapsulemis…

 344.   . rašo:

  Andy, gal galetum pasakyti kuris is siu esanciu butu geriausias (chanca piedra) isskyrus kapsules. Be to lietuvoje teiravausi sako lasiukais nebegamina o siame puslapyje daug.
  http://www.iherb.com/Search?kw=chanca+piedra

 345.   toma rašo:

  Aima,black walnut auga Anglijos parkuose,manau,kad ir Airijoj gali rasti.Rink jo zalius riesutus ir daryk tinktura,nes tai tas pat jei pirksi.O siaip as paskaiciau kad sis preparatas yra labai geras varyti is organizmo parazitus.Anglijoje yra labai daug parku,o pievos miskai ,laukai -privatus,tai as pasirenku zoles is parku.Susipazinau su parku priziuretojais,tai suzinojau daug nauju vaistazoliu

 346.   toma rašo:

  Aima,kas del vaistazoliu,tai priklausomai kaip tu jas paruosi.Pvz.ta pati augala skirtingai paruosus ,veikia skirtingai

 347.   toma rašo:

  raso,chanca piedra yra :to support the healthy function of kidneys,gall bladder and the URINARY TRACT

 348.   andy rašo:

  As vartoju ten tas kapsule for $21, bet as kapsules visada perkandu ar atidarau, kad jau burnoje organizmas atpazintu ir pasiruostu jo priemimui.

 349.   toma rašo:

  Aima,idomu kokio tavo vyro simptomai.Man is pradziu 2oo8 metais,labai pakilo kraujo spaudimas ,net iki 19O.Vienos rusies medikamentais nepavyko numusti apie ouse metu.Tada prirase dar papildomai 2-ju rusiu.Tai tik dar po pusmecio nukrito iki 13O.Kai s.m.vasario men.surado striuma supratau,kad esmine problema ne striumoje,o kazkur medziagu apykaitoje,kuri sukaktyvina arba nuslopina striumos normalu darba.Jei tavo vyras ruko,tai jis privalo mesti rukyti.Ir as rukiau,bet pastebejau,kad rukant sustoja skrandzio veikimas,pradeda grauzti gerkle adomo obuolio plote,o dabar ir smaugia.Dabar jauciu,kad kai uzvakgau bent kasni,ar isgeriu vandens,visas nurytas turinys lyg butu istriges zemiau skrandzio/tikriausia kepenyse ir zarnyne.Kai vasario men.man nustate,kad turiu striuma,tai po menesio nusprendziau ,kad reikia valytis organizma kapitaliskai.Pirmiausia tai nutraukiau visus vaistus,netgi nuo kraujo spaudimo,kuris turejo buti mano draugas iki pat mirties.Zinoma labai rizikavau,t.p. nutraukiau antidepresantus,ir vaistus nuo skydliaukes,meciau rukyti.Nuo skydliaukes - pradejau tepti skydliauke ,adomo kauliuko plote kinietiska balzama Auksine Zvaigzdute.Keista,is pradziu pagrauze gomuri,o veliau pasitepus nieko nejauciu.Manau aprimo,bet ne iki galo.Dar ,seniau kiekviena vakara,dabar retai,dejau savo slapimo kompresa.Is pradziu ,kai uzdedavau,tai pradedavo labai smarkiai,bet maloniai,pulsuoti visas gerkles plotas.Dabar aprimo.Dar prisirinkau is pajurio po audru juros ismesta juros zole Bladderwrack.Nezinau kai ji Lietuviskai vadinasi.Pagooglinusi,gali pamatyti kaip ji atrodo.Jos lapai kaip juros kopustai,ti briedzio ragu formos.Jos yra ir Lietuvos pakranteje.Galima ja ir parsisiusti.Ji nera brangi.Anglijoje kaina:500 g-9 £ Siaip literaturoje rekomenduoja tiems,kas turi neaktyvia striuma.Tokiai striumai naudoja tos zoles ekstrakta/gerti/.Naudojant sitos zoles miltelius/reikia ziupsnli miltaliu praskiesti su laseliu salto vandens ,gauta kosele tepti kakle adomo obuolio plote is isores ir palaikyti apie pusvalandi,po to nusiplauti/,tai ji sureguliuos striumos veikima/pas ka yra per didelis harmonu kiekis-tai sumazes,o paska yra per mazas harmonu kiekis-tai padides/.Iki praeitos savaites mano kraujo spaudimas,nenaudojant vaistu,svyravo nuo 166 iki 15O.Sia savaite-nuo 15O iki 13O.Tai patvirtina Andzio pasiulymai,kad butinai reikia valytis zarnyna ir kepenis.Issivalius juos ,organizmas pats issivalys savaime.Sugalvojau nauja patarle:ZUVIS GENDA NUO GALVOS,O ZMOGUS - NUO UODEGOS.

 350.   toma rašo:

  Andy,gera mintis.Man vis persasi mintis atidaryti kapsule ir iberti i arbata,bet dabar ir as darysiu kaip tu.Dar norejau taves paklausti,gal but ir kvailoka klausima apie alyvuogiu alieju.Is ko spresti ar tas aliejus spaustas saltu budu, ar karstu.Etiketese parasyta tik kad ji solely by mechanical means,ir vienu kompaniju krtesni ,kitu ne

 351.   toma rašo:

  Raso,suradau apie inkstu valyma.Ieik i puslapi VAISTAZOLE SPANGUOLES, po to VEGETARIZMAS-GYVENIMO BUDAS-INKSTU VALYMAS.Siaip tau bus idomus visas puslapis.Idomiausia,kad ir cia pabreziama- pirma issivalyti kepenis.Taip kad nuo kepenu valymo niekur nepabegsi.Visos ligos prasideda nuo zarnyno ir kepenu.

 352.   gina rašo:

  Toma,stebiuosi tavo uzsidegimu,zinoma geraja prasme. As neturiu tiek daug problemu su sveikata,bet uztenka ,spaudimas,nugara,kepenys. Bet iki galo truksta valios apsisprest ir daleiskim susireguliuot mityba. Tai maitinuosi taisyklingai,tai vel valgau bele ka. Aisku pykstu ant saves,bet vis tas pats kartojasi. O tavo zinios apie visas tas zolytes,tos visos proceduros,jas tu darai taip daznai,turiu omeny valymus,vienu zodziu zaviuosi tavo stiprybe. Saunuole. As sekmadieni irgi darysiu kepenu plovima, antra. Tik sunkokai man sekasi su maistu. Dirbu daug valandu, tai sunkoka buna prabuti tik valgant darzoves.

 353.   vilius rašo:

  Sveiki,black walnut auga ir Lietuvoje..Pats savo sode turiu du senus medzius,bet reik kad augtu du medziai vienas salia kito (1 vyriskas 1moteriskas)nes jie jie yra savidulkai tai vienas be kito negali uzmegsti vaisiu..

 354.   vilius rašo:

  Andy,ar is H .Clark paminetos trijules black walnut ,wormwood,clove manau darysiu tinktura parazitams valyti.tik va del- clove is kyla klausimas? ar tiks patys gvaizdikeliai uzmerkti su spiritu?o kaip eterinis clove aliejus ar jis tinka ,ar keiciasi jo gydomosios savybes?

 355.   vilius rašo:

  Andy ka manai apie geriamus arbatinius grybus(kambucha)?galvoju pabandyti auginti toki grybuka..gal kas is blogo lankytoju turi patirties ir galetu pasidalinti ja..aciu

 356.   toma rašo:

  Gina,as uzsidegusi tik nuo kovo menesio.Iki sirgimo ,pries dvejus metus,as buvau stipri kaip ridikas.Tik ,kaip rasiau anksciau,liga aptiko mane staiga.Kai gydytojai diagnozavo depresija,tai as uzmigau dvejiems metams.Pabudau tik dabar.Zinoma man nesunku visa tai daryti,kadangi pirma-tai as nedirbu del ligos,antra dietos as nesilaikau,paprasciausia organizmas nepriima nieko.Bet dabar as nusprendziau kuo greiciau grizti i normalu gyvenima ir pradeti dirbti.Kai pradesiu dirbti,tai planuoju gydytis taip:is vakaro pasiruosiu darzoves,kad is ryto galeciau pasidaryti is ju stikline sulciu,vietoj pusryciu;is ryto pasidarysiu stiprios koncentratracijos vaistazoliu arbata,kad uztektu ir pusryciams ir pietums/uzplikyta arbata galiu isgerti ir salta vasaros metu,o ziemos metu galiu praskiesti su virintu vandeniu/Is ryto isgeriu chanka piedra,po to vaistazoliu arbata,po to darzoviu sultis.I darba pasiimu arbata,chanka piedra,ir paruostus pietus.Per pietus isgeriu chanka piedra,isgeriu vaistazoliu arbata ir pietauju,Ka noriu ta valgau.Vakare grizusi vel isgeriu paskutinia sios dienos doze chankos piedros ir pavakarieniauju.Pasiruosiu kitai dienai.Einant gulti miegoti isgeriu alijosiaus tablete ir pasidarau kompresa nuo striumos.Savaitgali pasiruosiu tai kas ilgai nesugenda visai savaitei,pvz.susimalu imbiera ir sumaisau su medum ir citrinos sultimis.Tai darau dabar,pratinuosi.Jei kovo men as dar eidavau miegoti 2O val ir atsikeldavau tik kitos dienos 14 val,del ligos,tai dabar jau lengvai atsikeliu 6 val ir einu gulti 24 val.Pagerejimas zymus.O kai iki galo issivalysiu organizma tai nereikes vissos sitos proceduros daryti kiekviena diena,tik retkarciais.Dabar isnaudoju laisva laika pasiruosimui ateiciai,nes vien tik surinkti informacija uzima labai daug laiko.Tuo paciu pasinaudodama,savo pavyzdziu noriu ispeti visus ,kad neuzsiaugintu kruva problemu kaip as.O del sveikatos reikia ir butina pasiaukoti.Mes kiekvienas galime gerai susiplanuoti savo tvarkarasti.Kai priprasi prie savo gerai suplanuoto tvarkarascio,veliau bus labai paprasta visa tai atlikti.Nugaros skausmai ir aukstas spaudimas rodo kad su tavo kepenim yra problemu.Ir man taip buvo kol neapsivaliau kepenu.Taip pat tai gali buti ir nuo zarnyno.Nesvarbu kad eini tustintis kiekviena diena.Zarnynas kaip ir kepenys.Juos reikia valyti sveikam zmogui 2 kartus per metus,o ligoniui-tol kol neissivalys.Nuo sutrikusio zarnyno atsiranda kitos ligos kaip ir nuo sutrikusiu kepenu.

 357.   toma rašo:

  Viliau,kaip smagu.Tikiuosi mano informacija pateikta ne be reikalo.

 358.   andy rašo:

  Viliau del gvazdykeliu, tai jei naudosi tai gerai butu susirasti ekologisku, nes jei gerai pamenu, vienoje Clark knygoje, rase kad iprastiniai parduotuvese pirkti yra prarade kai kurias medziagas ir todel ne labai padeda, bet gali buti kad tai parasyta tiesiog norint parduoti daugiau papildu.

  O del grybo, tai velgi man pieno naudojimas nelabai patinka. Bet siaip kai kurie teigia kad jis labai gerai, nes jis tai fermentuotas produktas ir jis turi bakteriju, kurios yra naudingos. Jei darysi tai reiktu bent jau naudoti nepasterizuota kaimiska piena.

 359.   toma rašo:

  Gina,nuo spaudimo as geriu tokia arbata:lygiom dalim bazilikas,raudonelis ir dilgele.Man padeda.Pabandyk

 360.   toma rašo:

  Viliau,ieik i puslapi ARBATINIS GRYBAS,

 361.   toma rašo:

  Vilau,ieik i puslapi ARBATINIS GRYBAS,ten tu rasi nemazai informacijos

 362.   andy rašo:

  Del aliejaus tai labai sunku pasakyti tiesiog reikia is gero gaminto, ir taip pat ziureti i kaina. Nes salto spaudimo yra labai miglotas terminas. Nes net ir spaudziant mechaniniiu budu temperatura gali pakilti.

  Taip pat pries keleta metu buvo nuskamnejusi alyvuogiu aliejaus klastojimo skandalas, bet jis greitai buvo pamirstas. Ten alyvuogiu aliejus buvo skiedziamas su pigesniais aliejais. Taip pat daznai buna kad pratesti galiojim laika aliejus yra pakaitinams ir toks aliejus nera gerai.

  Rinktis reiktu mazesniu kompaniju, pasiziureti sveiko maisto parduotuvese, taip pap nepirki pigiu is tesco, nes uz keleta £ pardudamas alyvuogiu aliejus tikrai nebus geros kokybes.

  Siaip vienoje mugeje buvau nusipirkes Lacropolifipuglia VIvace alyvuogiu aliejaus
  http://www.lacropolidipuglia.it/
  Yra Uk distributorius, bet uz .75L su atsiuntimu 19£, siaip mugeje buvo 13.

  Plovimui , beprotiskai brangaus nereikia, bet velgi neneaudoti labai pigaus.

  Dar naudoju BonPOm, teigiama kad jis is mazo seimos ukio, ir jo kaina nera tokia didles £7 svarai zu 0.5 L.

  Bet kaip sakiau pasiziurek kokioje geresneje sveiko maisto parduotuveje (geriau kitoje nei HollandAndBarrett, nes jie daugiau pigiu ir prastos kokybes produktu parduoda).

 363.   toma rašo:

  Dekui Andy

 364.   toma rašo:

  Andy,gal galetum pasakyti,kuo skiriasi geros kokybes aliejus nuo blogos kokybes skoniu

 365.   vilius rašo:

  Toma ,parasyk tikslu adresa ARbatinis grybas,nes as nesupratau.sorry

 366.   toma rašo:

  Viliau,as paprasciausiai i lentele uzrasau ARBATINIS GRYBAS ir paspaudziu ENTER.kai perskaitysi parasyk savo nuomone

 367.   vilius rašo:

  To Toma ;http://sveikatossaltinis.blogas.lt/alyvuogiu-aliejus-ir-kiti-sveikatai-naudingi-riebalai-11.html nueik tenai ir pasiskaitineki ka chebra raso..alyvu aliejaus skonis priklauso nuo dirvozemio ir klimatiniu salygu kur auginamos alyvoges.del skonio tai as esu truputi pakvaises del alyvu aliejaus ragavimo, zinok visi skiriasi skoniu cia tokos pats dalykas kaip ir su vynu ,perku as ekologiska cia pas manes Swedijoje visokiu ragavau bet labiausiai patiko ispaniskas is Andaluzijos dar nieko graikiskas is Kretos ar Kalamatos,italiski kazko del man skoniui netinka(nu cia mano asmenine nuomone)dekui

 368.   toma rašo:

  Viliau ,dekui.Parasyk ar radai apie tuos grybus grybus.Del aliejaus,tai tikrai tiesa.Siaip tai as nemegeja jokiu riebalu,todel niekada nesu ragavusi alyvuogiu aliejaus.Visa gyvenima retkarciais naudodavau saulegrazu alieju.O del riebalu tai nuo pat mazens kazkodel organizmas nereikalavo.Pastebejau,kad kai kurie alyvuogiu aliejai karsteleje.Todel ir iskilo man tas klausimas,koks turi buti kokybiskas aliejus.Dabar supratau.Dekui tau uz aisku atsakyma.Man butu idomu,kad paskaitytum internete apie tuos grybus internete.Ten yra ivairiu nuomoniu,vieni ji dievina,laikydami,kad tai-jaunystes aleksyras,kiti mano,kad tai pvojingas,nes kai kurie bande juo gydytis ir beveik isgydius liga,liga dar labiau paumeja.Mano amzinatilse mociute augindavo tai meduzos formos gryba,tai ryziu gryba,vis manydama,kad jai pades sutvarkyti viskinimo sistema,bet vistiek numire nuo tulzies.Trukusi tulzis issiliejo i kitus organus.Ir as ragavauvaikysteje.Bet tada dar buvau maza ir nieko man neskaudejo.Siaip gerdavom vietoj limonado.Visi kaimynai buvo susizaveje tais grybais,dalinosi vienas su kitu,bet kazkodel neilgai.Matyt nepajuto jokio efekto.Po kurio laiko pradejo sklisti gandai,kad jis zalingas.

 369.   andy rašo:

  Jo alyvuogiu aliejaus skonis labai priklauso nuo vietoves, alyvuogiu rusies ir auginimo salygu, kartumas gali buti tiesiog naturalus.

 370.   toma rašo:

  Dekui Andy,ka tik perskaicieu tavo komentarus ALYVUOGIU ALIEJUS IR KITISVEIKATAI NAUDINGI RIEBALAI.Viliau ,ir tau dekui

 371.   toma rašo:

  Andy,gal galetum pasakyti,kazkodel panaudojus alyvuogiu alieju,mano skydliauke pagreiteja.Gal jis man netinka.

 372.   andy rašo:

  Nesu girdejes, kad alyvuogiu aliejus stimuliutu ar kenktu skydliaukei, todel negaliu pasakyti. Bet jei pagreiteja tai jo geriau nevartoti, pabandyk gero kokosu aliejaus kaip, sito , teigiama kad jis gerai skydliaukei.

  http://www.coconutty.co.uk/coconut-oil-c-27.html?osCsid=ad80aede2ec13b760debbf35e596eaa7

  Geriau pirkti stikliniame inde.

 373.   toma rašo:

  Dekui

 374.   toma rašo:

  Viliau,grybo adresas:http//arbatinisgrybas.lt/,nors man duoda ir be jokiu http…..

 375.   gina rašo:

  :) pastebejau kad paskutiniai dalyviai gyvena ne lietuvoje, andy anglijoje, toma anglijoje,vilius svedijoje,as danijoje.

 376.   toma rašo:

  toks jau musu gyvenimas.Greitu laiku kazin ar liks kas nors Lietuvoje

 377.   toma rašo:

  Gina,parasyk kaip tau sekasi valymo programa.Andy,geriu chanka piedra kiekviena diena.Tie plastelinai eina is manes kiekviena diena,atrodo,kad jie niekada nesibaigs.Gal isigijau akmenlige.Jei turi ziniu sia tema,gal galetum atrasyti.Dekui is anksto.

 378.   aima rašo:

  turiu arbatini gryba,vis laikas nuo laiko ji panaudoju.mano seimoji ji gerdavom kaip gaivinamaji gerima,ypac vasara.skonis kaip giros.labai skanu.

 379.   aima rašo:

  toma,mano vyrui irgi prasidejo blogumai 2008 balandi.jam atrode,kad streikuoja sirdis,vis turedavau vezti i greitaja.darydavo kardiogramas,bet ten jokiu pakitimu nerasdavo.tada pradejom vazineti pas kardiologus,daresi visokius tyrimus,bet ir vel nieko nerado.labai kirto per nervus.bijodavo uzmigti,nes bijodavo nebeatsibusti,mirti.kaip tik tuo metu mire pora zmoniu is musu miestelio, panasaus amziaus,del sirdies.tyre tada ir skydliauke,bet nieko nerado.tada gydytoja privacioj klinikoj prirase antidepresantu,puse metu juos gere.pries gerus metus,kai visai pradejo blogai jaustis,ryte linkdavo kojos,drebedavo rankos,pildavo prakaitas,pagaliau nustate liga.dabar geria vaistus skydliaukei nuraminti,nes jam hiperaktyvi ji.pradzioj gydytojas primigtinai reikalavo operuoti,bet negalejo del kazkokio padidejusio skydliaukes rodiklio,o dabar nebesiulo,tai gal gereja situacija.jam senai sakiau valyti organizma,bet kaip sako pranasu savo kaime nebusi.jei as ka nors sakau neklauso,bet dabar manau jau ikalbejau.sutarem per mano atostogas liepa,pradesim valyti.labai sudominote mane su chanka piedra.butinai noriu nupirkti sau,vyrui ir vaikams.dukra vargsta su letiniu pusles uzdegimu,jai 24.o sunus turi problemu su prostata,nors jam tik 26.ir abiems,taip pat kaip ir ju tevui,prasideda skydliaukiu problemos.

 380.   toma rašo:

  Sveika Aima.Man buvo lygiai taip pat.Ir tie patys simptomai.Dabar jauciu kad turiu rimtu problemu su zarnynu.Kazkur radau internete,kad mano hiperaktyvi skydliauke daznai buna,kai kazkokiam organe yra uzdegimas,kuris paskatina skydliaukes veikla.ir jeigu ta zidini suradus ir uzgesinus,tai ir skydliauke atsistati.Nezinau ar tai tiesa,bet pabandyti galima.Bet man surado skydliaukes problema vasario men.1men panaudojus vaistus ,nusprendziau nutraukti ju naudojima ir pabandyti organizmo valyma,paziuresiu kas bus.Na o jei nepades,tada naudosiu vaistus,o po to operuosiu.Geriau pati save bandysiu,negu pakartotinai duosiu galimybe bandyti mane kaip bandoma triusiuka,gydytojui.Pajutau,kad kai mano kepenys sustreikuoja,tai visas organizmas sala,o kai kepenys patenkinti,tai visas kunas taip ikaista,kad praeina ir sanarius gelti,ir striuma nuslugsta,ir susikaupusios druskos po truputi mazeja,ir issausejusi,slakuota,patamsejusi veido oda po truputi atgyja.O kas liecia tavo vyra,tai nezinau,nes kiekvienas esame skirtingi.Pirmiausia jis turi pajusti save,suprasti kas jame dedasi.O nervuoti tai mes kiekvienas,ipac kai jauciame,kad musu kune kaazkas negerai ir niekas,netgi gerieusi specialistai nustato tau klaidinga diagnoze DEPRESIJA.Tu jais patiki ir pradedi saves gaileti ir dar daugiau depresuoti.Atleis k savo vyrui,nes ir tu taip pat jaustumeisi.As ji labai suprantu.Jis jau ilgai naudoja vaistus todel nazinau ka patarti.Bet bet kuriuo atveju jam butu naudinga apsivalyti.Tai palengvins jo liga.Su sirdim ir man buvo taip pat,bet dabar jos nejauciu. Tiesa del bladderwrack tai patarciau neneudoti/rasiau anksciau/.Man paaktyvino skydliauke.As pasitepu zvaigzdute,ji labai geraiir suradau nauja zoles ekstrakta,kuri ramina skydliauke.Jvadinasi bugleweed.As ja naudoju ,labai padeda.Eisiu jos ieskoti i parka.Pasidomek,gal ji auga Lietuvoje.

 381.   aima rašo:

  aciu toma uz patarimus.bugleweed yra sliauziancioji vaizgina.turiu jos ir savo darze!tik kaip ja reikia sutaisyti reiks pasidometi.turiu namie lietuvoj knyga,kaip kokias zoles nuo kokiu ligu paruosti.o kur pati gavai to extrakto?

 382.   toma rašo:

  As ja pirkau vaistazoliu parduotuveje,kai ieskojau kokiu nors vaistazoliu nuo hiper skydliaukes.Ten man ja pasiule.Ekstraktas labai brangus.Uz 100 ml mokejau 15£,o zoleliu neparduoda.Is etiketes supratau,kad jie patys ja gamina,todel manau,kad zoleles yra vietines.Visu ekstraktu panasus receptas:uzpilti degtine ir palaikyti 2-4 savaites.Nuo sirdies yra zoleles pakalnutes.Reikia irgi uzpilti degtine,ir gerti ne daugiau 15 lasu per diena,nes ji yra labai stipri.

 383.   toma rašo:

  Siandien vel isejo akmenu.Gina,as aliejaus jau nenaudoju 3-ia diena.Naudoju tik chanka piedra,burokeliu ,morku,ridiku,ropiu sultis,o vakare alijosiaus ir rabarbaru papildo 2 tabletes.Akmenys puikiausiai iseina be jokiu prorlemu.Matyt sultys padeda,nes ismatose toje vietoje kur raudona nuo buroku randu akmenu

 384.   toma rašo:

  Tiesa ir mano gemarojus nurimo.Jau zvakeliu nesidedu

 385.   andy rašo:

  Toma, nemanau, kad jus beplaudama isigijote akmenlige, greiciausiai jusu kepenys buvo labai uzsikise ir kol viskas issivalys gali praeiti nemazai laiko.

 386.   vilius rašo:

  TO Toma.jus esat tikra saunuole….tiesiog esu suzavetas trykstanciu noru pasveikti.ir kitus zmones ikvepiat,didelis aciu.(nors esu sveikas kolkas,kai kurios ligos ir negalavimai gali islysti i pavirsiu po daugelio metu,tai geriau keisti poziuri i sveikata,ja reikai rupintis kai esi sveikas o ne kada esi ligotas)didelis aciu..dar karta..gyvenat UK tai angliskai skaitot tai turiu viena pasiulima jums irasyti i Google paeiska(dry skin brushing benefits),gera procedura nekainuoj anieko ir manau zalingo poveikio nera ,bet verta pabandyti,del sveikatos labo..kaip as sakau padek sau ir savo kunui…

 387.   vilius rašo:

  To Toma,del arbatinio grybo tai as smalsumo vedimas noriu ji isbandyti tai tik Kambucha,kur arbata ir cukrus,pieno grybas man netinka nes as pieno produktu nebevartoju,kaip sako (left it for good)…dar Toma bandyki daiginti(sprouting)seklas kiekvienas sutiks tai enzimu saltinis,ir turetu duoti benefita sveikatai ar savijautai,as pats pradejau daiginti tai sunku pradzioj bet reik isisvazuoiti..

 388.   vilius rašo:

  to Toma. geras puslapis yra Andy yra minejes (curezone.org)ten chebra is viso pasaulio raso apie kepenu plovimus ir dar daug geros info

 389.   Andy rašo:

  Skin brushing yra gerai, ir as pats toki sepeti turiu. Taip pat limfinei circuliacijai pagerinti yra labai trampolinas, jis taip pat gerai kaulams. Yra su rankenom kur galima laikytis kad nenukristum.

 390.   vilius rašo:

  Andy,norejau paklausti del biciu ziedadulkiu.kur jas laikyti,ir kiek jas galima laikyti,ar vartoti kaip galima greiciau(ar tiesiog tinka cool,dry,dark place)?

 391.   failas rašo:

  Is kur toki odos sepeti gauti?

 392.   andy rašo:

  As tai pirkau ant ebay

  O del ziedadulkiu, tai laikyti kaip bet koki maisto produktu, kur nors spinteleje kur ne per karsta, taip pat tamsoje.

  Del vartojimo tai gali pradeti nuo vieno arbatinio saukstelio ir po to galima net iki keleto saukstu per diena.

  Jei nera problemu su padidejusiu skrandzio rugstingumu tai galima vartoti 15-30 min pries valgi, jie padidejes rugstingumas geriau po valgio.

 393.   andy rašo:

  na cia pigesnis nei ebay odos sepetys
  http://www.bodykind.com/product.asp?CatID=309&ProdID=2306

 394.   toma rašo:

  Dekui drauguziai uz palaikyma,kurio man taip reikia

 395.   toma rašo:

  ANDY,DEKUI,nuraminai.Siandien mano ismatos buvo spalvotos kaip vaivorykste.Sviesiai ruda mase minksta,o tamsiai ruda ir raudona mase kaip minkstas plastelinas,o i ja isimaise ivairaus dydzio ir formos,sviesiai rudi,beveik balti ir tamsiai rudi plastelino gabalai.Tiesiog baisu kai pagalvoju kiek daug slamsto yra manyje

 396.   toma rašo:

  Aima,mano draugui buvo prostata,ruosesi operacija.Kiekvienais metais vaziuodavo i Lietuva tikrintis.Jam vis israsydavo kazkokiu vaistu.Paskutini karta kai isvaziavo,ruosesi prostatos operacijai,galvojo kad gris greitai,tai pasirodo,kad prostatos problemos normalios,bet laike menesio isoperavo sirdi,kuo jis buvo labai nustebes,nes su sirdim gyvenime neturejo jokiu problemu.Visa gyvenima buvo sportuolis.Vaikysteje buvo Lietuvos imtyniu cempionas,jaunysteje plaukiojo juroje,paskutiniu metu dirbo Anglijoje statybose.Taip kad nepergyvenk labai,gal viskas susitvarkys.As irgi turiu sunu.Jam dabar 22-ji metai.Kolkas dar jokiu problemu neturi.

 397.   andy rašo:

  Del prostatos, tai visu pirma reikia atsisakyti pieno produktu, nes jie labai padidina prostatos vezio rizika.

  Taip pat daugiliu atveju geriau nieko nedaryti ne pradeti biopsijas, nes jos dar gali paskatinti vezio plitima.
  TYrimai rodo, kad daznai prostatos vezio ar hyperpplazijos (padidejim, tai labai daznas atvejis vyresniems vyrams ) gydymas ne tik kad neduoda naudos, bet ir pridaro zalos.

  IR beje savo akim maciau, kai gydytojai vienam 70 metu zmogui sugalvojo prostata ir slapimo pusle patikrinti, ligonineje pasigavo infekcija ir per 1,5 sav mire.

  Studija taip pat parode kad ankstyvas skydliaukes vezio gydymas tai pat zalingas, nes mazi skydliaukes vezio zidiniai dazniausiai isnyksta savaima.

  Ir ankstyva vezio diagnostika neturi nieko bendra su prevencija, ir kaip parode keletas studiju, mamogramos ir kiti radijacija naudojnantys prietaisai yra labai pavojingi ir skatina vezi.

 398.   toma rašo:

  Andy,tikra tiesa.Mano mamai kazkada seniai surado skydliauke sustreikavusia.Tai ji grizusi namo sako:tie daktarai visai nezino ka daro,liepe dar ir kazkoki joda gerti.Nei as jo gersiu nei as ka darysiu.Tai nuo to karto daugiau nejo pas gydytoja.Po daug metu,mazdaug pries 6-is metus staikg vel pasijuto neturinti energijos.Pasirodo tai zarnyno vezys.Laike savaites isoperavo dali zarnyno.Todel ir as noriu pirma pabandyti nenaudoti jokiu priemoniu nuo skydliaukes.Paziuresiu,gal pasiseks ja nuraminti kitom priemonem.Pirma noriu issivalyti zarnyna ir kepenis,po to dieta ir t.t.

 399.   toma rašo:

  Valio!Siandien plastelino jau neradau!Gal man bus viskas gerai.Si savaitgali plausiu kepenis su Epsom druska.

 400.   failas rašo:

  http://www.natura.lt/index.php?cid=2733&category_id=181&p_id=3785
  Gal kas esate bande sia spirulina?
  Andy, ar tinka vartoti spirulina 2 metu vaikui, kuriam zemas hemaglobinas? Aciu

 401.   failas rašo:

  http://www.stronghealthnaturally.com/prestashop/product.php?id_product=141
  Dar noriu pasiteirauti kaip sis preaparatas?

 402.   toma rašo:

  Aima,paskaityk si puslapi:http://bugleweed Graves desease/The Green Pharmacy Herbal Handbook

 403.   toma rašo:

  Aima,vaistazoliu parduotuveje kaina:500 g kainuoja 30£.Naudojami ir ziedai,ir lapai,ir kotai.Daryti ie arbata ir tinktura.

 404.   toma rašo:

  Aima atleisk is dziaugsmo pamirsau parasyti,kad tai bugleweed zoles kaina.

 405.   toma rašo:

  Viliau,ka tik pavarciau curezone.org.Zinoma ten iek daug idomiu dalyku,kad per viena karta neisejo visko perziureti,bet tikrai vertas demesio puslapis.Idomu,kokias ten seklytes augini,gal galetum aprasyti truputi daugiau.Idomu ar tu jas augini Lietuvoje ar Svedijoje.Tu esi saunuolis,taip viskuo domiesi,o svarbiausia nori viska isbandyti

 406.   toma rašo:

  Viliau,jei auginsi arbatini gryba kambucia,tai gali vietoje cukraus deti medu,o vietoj juodos arbatos-zalia

 407.   andy rašo:

  Raso, kad spirulina tinka vaikams, bet daug neduokit, nes mazu vaiku inkstai dar pilani nefuncionuoja, tad geriau imtis atsargumo ir po meziau.

  Bet del mazakraujystes tai pirmiausia reiktu eliminuoti gluteina, nes jis gali buti to priezastis.

 408.   aima rašo:

  aciu toma uz informacija,manau tinktura daryti namie per atostogas,tai nereikes moketi uz vaistazoles.kainuos tik alkoholis.

 409.   vilius rašo:

  To Toma…Seklas daiginti gali visokias(pagal skoni)nu man pupeles nepavyko ir skoni s ne koks,bet saulegrazu seklas bandziau tikrai skanios,dabar experimentuoju su sesame seklom,o pasku bandysiu su linu semenemis..nu ziuresiu kaip bus,,ivesk i googla (seed sprouting benefits)arba (how to sprout seeds),bet viskas turi buti organiska,nes kitaip gali nedygti…

 410.   vilius rašo:

  To Toma..yra daug zmoniu kurie ikvepia tokie kaip Andy ir visi forumo lankytojai ,perskaicius viska ir pats info pasiimi ir ziuri kas tinka o kas ne,malonu kad zmones dalinasi patirtimi ir ziniomis..

 411.   vilius rašo:

  Andy ,turiu maza klausima tau…kiek ilgai turi vartoti druska(didelias kiekiais) kad sutriktu kraujo spaudimas(pakiltu)turiu omenyjee ar tai ilgo vartojimo pasekme,ar ne..siuo metu vartoju truputi druskos su vandeniu po gymo workout kad atstatytu elektrolitus nes as l daug prakaituoju(vartoju tik celtic sea salt)su maistu nevartoju,o mesos ir kitu bad foods nevalgau(bent stengiuosi arba bandau)..ir ka manai apie sita interviu ciai istrauka,..http://www.regenerativenutrition.com/content.asp?id=30………………dekui

 412.   andy rašo:

  Druskos varojimas nebutinai reiskia automatiska kraujo spaudimo padidejima, priklauso nuo individo, vieni yra jautresni druskai, kiti ne.
  Bet jei nauodoji tai naudok Celtic sea salt and Himalaju druska,
  taip pat nenaudok daugiau nei 3 g per diena, bet galima ir dar maziau.
  O to linko ten neatidaro, idek straipsnio pavadinima.

 413.   toma rašo:

  Aima,ar perskaitei puslapi BUGLEWEED GRAVES DESAESE.Ten yra idomiu pasisakymu amerikos gydytojos ir kitu eiliniu zmoniu,kurie turi hiperaktyve skydliauke ir naudodami bugleweed pasieke neblogu rezultatu.Jei su anglu kalba silpnoka,tai parasyk,as pasistengsiu tau aprasyti pagrindinius atvejus lietuviu kalba.Ten t.p.aprasyta kaip jie naudojo.Yra ivairiu budu.Idomu tai,kad kai kurie sirge sia liga yra issigyde,kai kurie sirge 4-is metus ir naudojo cheminius vaistus,gerdami bugleweed,melisos ir metu misinio arbatas,dabar yra nutrauke cheminiu vaistu naudojima.Tu,turedama tokia auksinia vaistazole,geriau ir padziovink arbatai,ir dali padaryk tinktura,nes vienoje vietoje raso,kad lapu tinktura yra stipresne negu saknu,bet kai skaiciau zmoniu atsiliepimus,tai jie mini tik apie arbatas.Kazkodel tinkturu jie nenaudojo

 414.   toma rašo:

  Viliau,ar nebandei daiginti mung beans.Pabandyk,gal patiks.As esu korejiete,ti uzaugusi Lietuvoje.Mano mama juos vis padaigina,tai korejieciu delikatesas.Ir as kartais juos daiginu

 415.   gina rašo:

  Sveikuciai visi, oi kiek jus cia prirase per tas kelias dienas kol nesilankiau. Mano plovimas praejo lengvai,si karta geriau greipfrutu sultis tai biski lengviau buvo. Druskos kieki sumazinau,kaip Andy ir buvo sakes. Si karta irgi isejo keli mazi akmeneliai.
  Toma,paskaiciau kad geri chanka piedra kiekviena diena ir kokteili vakarais ir tau labai valosi kepenys,super,sveikinu. As irgi parsisiunciau chanka piedra,bet galvoju kad kokteili tai negaliu gerti,nebent maitinciaus kaip tu ant darzoviu ir kosiu. Pries iprasta plovima gi reikia zarnyna issivalyti. O kaip siuo atveju? Parasyk ka tu manai. As parsisiunciau laselius chanka piedra.

 416.   andy rašo:

  Daigintos seklos, kaip alfalfa, brokoliu, ridikeliu, ir kt, yra gerai ir jos turi daug vitaminu, daugiau nei patys augalai. As pats daiginu juos specialiame daigintuve, ji galima uz keliolika £ nusipirkti.

  Del daiginti mug beans, tai yra mananciu , kad net ir daiginti jie sunkiai virskinmai.

  Bet noriu ispeti, kad daiginti brokoliai, alfalfa ir kiti nera idealus skydliaukei, nes jie turi medziagu, kurios slopina skyliaukes veikla, blokuoja jodo pasiavinima.
  Bet velgi, hyper aktyvios skydliaukes atveju gal net butu naudinga.

 417.   toma rašo:

  Gina,as priejau isvada,kad po plovimo su Epsom druska,kokia savaite nereikia gerti kokteilio,nes akmenukai yra suminksteje ir chanka piedro tik bus priedas neisejusiems akmenukams.Bet kita savaite reiketu isgerti kokteiliuka,tik ne kiekviena diena.Pvz as negeriau kokteiliuko tris dienas ir tik vakar pajutau,kad kazkas spaudzia kepenis,bet negali iseiti,tai vakar vakare isgeriau.Siandien ie ryto vel isejo akmenuku.Manau kad ta kokteiliuka vis del to reiktu kartais isgerti.

 418.   toma rašo:

  Drauguziai,ka tik grizau is ligonines ir noriu pasidalinti savo ispudziais.Pasisodino mane edokrinologe ir sako:jusu kraujas toma yra geras,dabar mazinsime karbimazolio kieki nuo 2omg pereisime prie 15mg.Reikes gerti du menesius,po to vel mazinsime iki 5mg.Po nauju metu turite apsispresti,arba gerti aktyvuji joda,arba operuotis,pasalinti visa skydliauke.As paklausiau:jei po metu ar kitu nutraukus karbimazolio naudojima vel pradetu streikuoti skydliauke,ar negalima butu pakartotinai naudoti karbimazolio?Si atsake,kad galima,bet kadangi skydliauke pulsuoja,tai nurimsta,tai vel bujoja,o endokrinologai nenori tu problemu,tai jiems patogiau ja is viso pasalinti.As zinoma isklausiau ta nesamone,viskuo sutikau,bet darysiu savo,Juk as nuo kovo menesio nenaudoju karbimazolio,o kraujas puikus.Priejau isvada,kad vidaus organu problema yra ne nuo skydliaukes,o skydkiauke bujoja nuo vidaus organu problemu.Taip kad niekada neskubekite priimti gydytoju sprendimo.

 419.   andy rašo:

  Na gerti radioaktyvy joda, kad sugriauti hyper aktyvia skydliauke yra absurda, bet deja tokie barbariski gydymo metodai dominuoja siuolaikineje medicinoje.

 420.   aima rašo:

  deja Toma,as angliskai neskaitau ir jeigu nesunku,buciau labai dekinga jei si ta man isverstum.aciu

 421.   gina rašo:

  Toma, dziaugiuosi uz tave,tu saunuole.

 422.   Audrius rašo:

  andy, pirmą kartą išgirdau, kad yra toks dalykas kaip grūdų daigintuvas. kaio jisi angliškai vadinasi? gal net įsigyti norėčiau.
  Toma, sveikinu, tavo emocinis intelektas (EQ) auga :) linkiu ir toliau domėtis sveikatingumo klausimais ir mokytis pažinti savo kūno kalbą. super, kad kritiškai išklausei daktarus ir aklai jais nesivadovausi, nes iš tiesų, visos ligos nuo organizmo užsiteršimo. išsivalyk organizmą ir visos ligos pasitrauks, nes žmogaus organizmas puikiai sugeba save regeneruoti.

 423.   Andy rašo:

  Cia yra seed sprouter
  http://cgi.ebay.co.uk/A-Vogel-Biosnacky-3-Tier-Germinator-Large-Seed-Sprouter-/250492014791?cmd=ViewItem&pt=UK_Home_Garden_Food_SM&hash=item3a527cd0c7

  Taip pat daiginant reikia kiekviena diena tas seklas praskalauti su maistiniu peroksidu ar druskos tirplau ( truputis druskos i vandeni), nes kitaip gali pradeti veistis pelesiai. Druska geriau naudoti nerafinuota kaip celtic sea salt,
  Beje pastebejau kad nuo peroksido seklos geriau dyksta, nes jis turi deguonies.

 424.   toma rašo:

  Andy,kur Anglijoje gauti peroksido,kiek as ieskojau,tai cia anglai nezino kas tas peroksidas yra.Gal galetum parasyti kaip jie ji vadina

 425.   andy rašo:

  http://www.bobbys-healthy-shop.co.uk/search.php

  reikia pirkti 35%, beje ilasinus jo i vandeni gerai nuplauti darzoves, reikia pamirkyti 20 min, teigiama , kad pasalina pesticidus.

  Kai kurie net gydymui naudoja , lasina i vandeni ir geria, bet tai daryti reikia atsargiai.

 426.   gina rašo:

  Andy, noriu taves paklausti apie reumatinio pobudzio ligas. Mano mama serga kazkokia liga,kurios pavadinimo nezinau tik zinau kad panasiai kaip reumatas. Daktarai sako kad zvyneline issauke sia liga. Dar ir kaulu retejimas prisidejo. Ji nesulenkiai keliu ranku pirstu,dabar persimete skausmas i zandikaulius,negali normaliai issizioti. Ar kepenu plovimais jai padetu?

 427.   toma rašo:

  Aima,Greivso(hiperaktyvi skydliauke)liga pavadinta airio Robert James Graves vardu apie 1800 metais.Dabar nerandu tu puslapiu,kur radau ,kad si liga dazniausiai atsiranda,kai yra uzdegiminiai zidiniai kokiose nors organuose,del kuriu skydliauke pradeda aktyviau dirbti,ir jeigu tuos zidinius uzgesinti,tai ir skydliauke isgis.Atsiranda antikuniu perteklius,kuris blogaja prasme veikia visa kuna.Kitoje vietoje radau,kad kai yra per aktyvi skydliauke,rekomenduojama is viso nenaudoti jokiu medikamentu,nes skydliaukeje atsiradusios pusleles,cisteles yra nepiktybines,jos gali savaime isnykti. Dabar noriu aprasyti kelis atvejus,kaip pavyzdi.Jie man labiausiai istrigo.Sia istorija raso viena gydytoja:-Viena jauna moteri atejusi pas mane pasiskunde,kad jos naudojami vaistai nuo Greivso ligos,duoda salutini poveiki kitiems vidaus organams. Ji norinti nutraukti siu vaistu naudojima ir pradeti gydytis vaistazolem.As suabejojau,kadangi ne visi medikamentai padeda sureguliuoti skydliaukes veikla,o vaistazoles tuo labiau.As ja atkalbinejau,bet ji manes neklause.Tuomet as nusprendziau pasidometi tuo klausimu ir pabandyti jai padeti.Paskaicius literatura as atradau,kad bugleweed vaistazole yra viena is geriausiai jai tinkanciu.Po menesio moteris pranese,kad ji nutrauke vaistu naudojima ir pradejo gerti metu ir bugleweed arbata.Patikrinus jos krauja,jis buvo puikus.As kaip gydytoja,niekaip nesuprantu kaip sios vaistazoles galejo padeti siai moteriai.Antra istorija,raso gydytojas Barry Richardson is australijos:-mano zmona sirgo ir naudojo po 4 laselius bugleweed kiekviena diena dvejus metus(2006-2008).Visus tuos metus padidindama arba sumazindama bugleweed kieki,priklausomai nuo savijautos.Siuo metu po treju metu jos skydliauke yra normali.

 428.   toma rašo:

  Gina,man buvo lygiai taip pat,net peties operacija dare,o be reikalo.Mano nuomone,tikiuosi man pritars ir Andy,ji turi butinai valytis kepenis,o t.p. ir zarnyna.Bet vien tik valymas nepades.Ji t.p. turi gerti darzoviu sakniastiebiu sultis kaip morkos,burokeliai,ridikai, ropes,salierai,krienai ir t.t.Ropes ,ridikai,salierai,krienai labai gerai valo visus sanarius nuo drusku.Tuo paciu ji turi gerti vaistazoliu arbatas.

 429.   toma rašo:

  Audriau ir Gina,DEKUI UZ PALAIKYMA!!!

 430.   toma rašo:

  Andy,as valgau brokolius,jie man tinka

 431.   toma rašo:

  Tiesa aima,pamirsau parasyti del bugleweed,cia rekomenduojama tie kas jau naudoja kelis metus vaistus nuo skydliaukes:is pradziu naudoti ir vaistus ir bugleweed,stebeti savo savijauta. Vaistu naudojima reikia nutraukti palaipsiui,ne staiga.Dar suzinojau kad per aktyvi skydliauke atsirandua nuo harmonu ir antidepresantu naudojimo.

 432.   gina rašo:

  Na man su vaistazolem tai sudetinga,perskaitau kur jus visi surase,bet tuoj pat nebezinau kuri vaistazole kam skirta,zodziu reikia rimciau pasidometi.

 433.   toma rašo:

  Aima,Cia yra surasytos vaistazoles:Bugleweed,Melisa(lemon balm),Self-heal(prunella vulgaris),Bazilikas,Raudonelis,Metos,Kelp(laminaria),Verbena,Valerijonas,Dilgeles,Rozmarinas.GREIVESTEA(Greivso arbata):2 arb.sauksteliai-melisos,1-as arb.s. bugleweed ir del skonio metos,rozmarinas,self-heal,verbena.Is darzoviu rekomenduojama:brokoliai,ridikai.Na ,atrodo,prirasiau pakankamai.Dabar turesi kuo gydyti savo vyra.Tikiuosi tikrai pades.Kaip seksis,butinai parasyk

 434.   toma rašo:

  Gina,nuo zvynliges galiu patarti,nors ir neestetini buda,bet efektyvu,tegu tavo mama pabando deti savo slapino kompresus ant zaizdu.Man padejo.Jei nori ieik i GYDYMAS SLAPIMU puslapi.Paskaityk komentarus,kurie naudoja si gydyma.Ten vienoj vietoj surask Algio komentarus

 435.   toma rašo:

  Gina,tos vaistazoles tinka man ir Aimos vyrui,nes mes turime per aktyvie skydliauke.Kiekvienas turi atsirinkti sau vaistazole,priklausomai kokia liga turi.Naudojant vaistazoles be reikalo gali pridaryti daug zalos.

 436.   vilius rašo:

  apie kokius puslapius kalbat jus gydimas slapimu ar reik uzsiregistruoti cia ar kas ,plaese paaiskinkit..

 437.   toma rašo:

  Gina,tavo mama turi zvynlige.Kazin kaip pas ja reikalai su zarnynu,nes kiak zinau,tai zvinlige atsiranda del zarnyno problemu.

 438.   vilius rašo:

  Toma,kepenu ir zarnyno valymas yra tik pradziu pradzia,valant organiszma,reik daryti kuno detoxa,jug mumyse yra visokio brudo ,sunkuiju metalu,toxinu ir panasiai..reik apsivalyti mums periodiskai,nuo brudo…kaip kas galim ir mokam…

 439.   andy rašo:

  Zvyneline, taip pat susijusi su kepenims, ir reikia butinai jas issivalyti.

  Artritas daznai pagereja atsisakius kvieciu ir gluteino turinciu produktu, kaip rugiu, mieziu, ir net avyzu.
  Ir zinoima pieno produktu.

  Dar apie artrito gydyma esu truputi rases forume
  http://www.buksveikas.net/viewtopic.php?f=2&t=29

 440.   andy rašo:

  Dar del zvynelines tai reiktu atsisakyti taip vadinamu nightshade augalu - bulves, pomidorai, pipirai, baklazanai.

 441.   toma rašo:

  Viliau,tu teisus,bet neapsivalius zarnyno ir kepenu,jokie kiti metodai nepades apvalyti organizmo.As bandziau pirma valyti organizma ivairiais budais,nepadejo.Kai dalinai apsivaliau kepenis ir zarnyna tuo paciu metu,na taip isejo,zinai is mano ankstesniu rasymu,tai dabar organizmas,lyg butu pats valosi.Jei uzsiterses zarnynas nesugeba ismesti lauk kepemu isskirta bruda,tai tas brudas vel lieka organizme,taip ir cirkuliuoja uzdaru ratu organizmo viduje.Zinoma zarnyno ir kepenu isvalymas,tai tik pradzia.Po to dar ilgai man reikes valytis uztersta krauja.Bet pirmiausia tai reikia issivalyti isenamuosius kanalus,kad tas brudas turetu pro kur iseiti

 442.   toma rašo:

  Viliau,as is nevilties galvodama,kad jau mirstu pradejau intensyviai knistis po visa interneta ir suradau puslapi GYDYMAS SLAPIMU.Pabandziau tik deti kompresus,padejo.Kadangi tu esi smalsus gali pasiskaitineti del idomumo ,gal kada nors gyvenime ka nors pritaikysi.Siaip tai vadinasi URINOTERAPIJA.Cha,cha,cha,sekmes

 443.   toma rašo:

  Andy,dar karta noreciau paklausti,gal galetum pasakyti kur galeciau nusipirkti peroksida Anglijoje,arba gal galetum parasyti koki nors jo pakaitala,nes auginu,kai kurias zolytes ir man labai greitai apipelyja virsutinis zemes sluoksnis.Is anksto dekui

 444.   andy rašo:

  http://www.bobbys-healthy-shop.co.uk/search.php

  Arba dar galima naudoti pasudyta vandeni.

 445.   Organizmo valymas raudonųju burokėlių sultimis rašo:

  [...] Šį kartą pateiksiu organizmo valymo metodą naudojant raudonųjų burokėlių sultis. Metodas yra pagal Robert von Sarbache, kuris yra mityba besidomintis ir sveiką gyvenimo būdą propoguojantis žmogus, savo patarimais išgydęs daug žmonių. Orginalų protokolą anglų kalba galima rąsti čia. Jis vadinasi Mini beet protocol. Burokelių sultis geriausia gerti ryte, bet jie ryte nėra laiko galima ir kitu laiku. Jie jums yra vėžys ar kokia kita sunki liga tai šį protokolą reikia daryti tris kartus per dieną. Taip pat valgyti daug sviežių daržovių ir bei naudoti caynne pipirą (jis labai aštrus, todėl atsargiai, pradėti nuo mažų dozių, ypač jie yra padidėjęs skrandžio rūgštingumas). Šis metodas labai gerai valo kepenis ir gali būti kaip alternatyva kepenų plivimui, kurį ne kiekvienas išdrįsta atlikti. Kepenų plovimo protokolą galima rąsti čia. [...]

 446.   aima rašo:

  aciu Toma Tau labai!as ta puslapy bandziau issiversti su google verteju.tai siek tiek supratau.sekmes tau!tu saunuole!kazkada tu rasei apie slapimo kompresus,tai as pries 5 metus praktikavau urino terapija,po 1,5 menesio gerimo,aisku laikintis dietos,pradejau matyti ziedo praba,kuri iki tol budavo susiliejus.ir manau butent del skydliaukes ligu,labai padetu,nes visa hormonu sistema normalizuoja.

 447.   toma rašo:

  Aima as dziaugiuosi,kad siek tiek pagelbejau tau

 448.   toma rašo:

  Aima,tikiuosi tu supranti apie urinoterapija,nes kazkada naudojai ir tau padejo,bet kiti gali nesuprasti,tai si terapija gydo ir prostata.Kiek as zinau,nuo prostatos irgi reikia deti kompresus ir naudoti i vidu.Siaip tai gal ne visiems idomus musu susirasinejimas ir kai kurie galbut gali uzpykti,tai gal susirasinekime el.pastu?Kaip nuspresite ,dalyviai,man svarbi Jusu nuomone?

 449.   toma rašo:

  Raso,ir as pastebejau,kad plastelinine mase su akmenimis iseina butent su burokeliais.As tas sultis geriu du kartus per diena:stikline is ryto ir stikline vakare,nors geriu ir chanka piedra tris kartus per diena,manau ji pades pagreitinti valymo procesa.

 450.   vilius rašo:

  man tai jusu pokalbiai yra i nauda,as nepriestarauju,,truputis ziniu ir kitu patirtis niekada nebus zalinga…nezinau ka kiti mano…sekmes jums Toma…Toma o jus ka nors sportuojat(arba nors judat t.o.vaikciojat ar su bicycle vazinejat,joga gal?)nes reguliarus judejimas yra gerai…

 451.   toma rašo:

  Viliau,dekui,kad mane palaikai ir prasau manes nevadinti Jus,nes skaitau Jus-tai labai oficialus kreipimasis,o TU- tai paprastas,bet man zymiai vertingesnis,juk mes esame draugai.Ar netiesa?Siaip jaunysteje as buvau sportines gimnastikos sporto meistras,todel stegiuosi judeti.Tik kai liga prispaudzia prie lovos,tai sportas ar kas kita jau nebegalvoje.Dabar,kai pasijutau truputi sveikesne ir didele viltis ,kad yra galimybe sugrizti i normalu gyvenima,pradejau labai daug vaikscioti.Gyvenu labai graziame,nedideliame pajurio mieste ir neapsimoka vazineti transportu,todel visur vaikstau pescia, tai labai man naudinga.Begioti kol kas negaliu,tai bent greitesniu zingsniu pazingsniuoju

 452.   toma rašo:

  Na,mano akmenys byra kiekviena diena po sauja!

 453.   Vienas rašo:

  Andy, čia vis rašot apie karčias žoles ir jų naudą kepenims. Apskritai kartaus skonio gėrimai matyt turi panašų poveikį? Nesu kavos mėgėjas, bet geriu kavos pakaitalus, kuriuos daro iš skrudintų miežių, cikorijos, burokėlių ir pan. Ir jie kažkodėl traukia, nors neturi nei kofeino, nei vandens neatstoja. O gal valymosi ir stimuliavimo tikslais geriau būtų gerti aštresnius dalykus - įvairius gėrimus su indiškais prieskoniais?

 454.   toma rašo:

  Siandien pasidomejau del akmenu valymo zoleliu pas savo tautiecius kieniecius,kokia zole jie naudoja panasia i chanka piedra.Pasirodo jie naudoja labai populiaria ju tradicineje madicinoje vaistazole HERBA LYSIMACHIAE.Ir kaina labai prieinama-100 g kainuoja 6 £ ,o 100 g uzteks man visam menesiui,nes zoleles labai lengvos,todel ju labai daug.

 455.   andy rašo:

  Siaip daugelis karciu vaistazoliu gerai kepenims, bet geriau naudoti imbiera, pelyna, tumerika, nei ka. Srudinti mieziai ar cikuorijus butu nieko, bet skrudinant susidaro akrilamidai, kurie gali sukelti vezi, ta geriau skrudintu produktu vengit arba vartoti retkarciais

 456.   andy rašo:

  Dar kepenis valancios vaistazoles yra Emblica officinalis, Terminalia chebula ir Terminalis blerica, Jie yra vaisiai.

 457.   toma rašo:

  Drauguziai,kur dingote?!!!Pasiilgau jusu!Nuo sios savaites pradejau valgyti ivairesni maista.Pradejo dirbti visi organai!Nuo kovo men.numeciau 12 kg.Mano ugis-155 cm.Sveriau 66 kg,dabar sveriu 54 kg,normaliai sverdavau 51 kg.Aima,Audriau,Viliau,kaip sekasi jums?Parasylite!

 458.   Audrius rašo:

  Laba, visi mes čia, bent jau aš :)
  aš vis bandau kovoti su baltais miltais ir saldumynais, stengiuosi atsisakyti, bet labai sunku, ypač saldumynų :))) planuoju artimiausiu metu darytis vėl kepenų plovimą (4 kartus jau dariausi), pranešiu, kaip seksis.

 459.   toma rašo:

  Sveikutis,Audriau!O koks tavo svoris,ugis,amzius?Seni zmones sako:jei vyras megsta saldumynus,tai jis yra geros sirdies!Jeigu tavo svoris normalus,ir jautiesi gerai,tai nereikia panikuoti.

 460.   vilius rašo:

  Labas,Toma..malonu kad sveikata gereja.tau.as vis dar cia,vis